Μετάβαση σε περιεχόμενο

Καλοκαιρινα μωρακια 2011..η τελικη αναμετριση!!!!


Recommended Posts

Κοριτσάκια σας ευχαριστώ πάρα πολύ ειστε πολύ ευγενικές!! :D

Γιελήζ μου οι περισσότεροι λένε ότι μοιάζει στον πατέρα του.. βασικά κι εγώ πιστεύω ότι είναι ιδιοι.. από μένα έχει πάρει τα μάτια!Τώρα βέβαια θα δούμε πως θα εξελιχθεί.. όσοι δε΄ν έχουν δει τον πατέρα του μικρό λένε ότι μοιάζει σε μένα!Εάν έχεις δει φωτογραφία είναι καρμπον!!

λοιπόν σας βάζω.. να θυμάστε.. εσείς τις ζητήσατε!! :lol::lol:

post-14193-13873936370238_thumb.jpg

post-14193-13873936371199_thumb.jpg

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 992
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Χιονιζει???Τελεια!!Εμας εδω βρεχει :(:(

Μιχαελα τελεια τα νεα σου!!

Εγω σημερα εχω ε π ι τ ε λ ο υ ς κομμωτηριο.Θα κουρευτω(τα μαλλια μου κοντευουν να φτασουν στον πισινο) και θα κανω κ λιγες ανταυγειες για να ανανεωθω λιγουλακι!!!Κ το περιμενω πως κ πως!!!Εχω να περιποιηθω το κεφαλακι μου απο τον Αυγουστο.. :o:o

Καλημερα Μαρακι μου!!Καλα εκανες κ κοιμηθηκες λιγο παραπανω,ξεκουραστηκες!

Ευγενια μια χαρα ειναι η κοιλια σου κ στις υπολοιπες!Φτου σου!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα φουσκοκοιλιτσες!!!!!Τι κανετε???Εχετε γραψει μπολικα πραγματα βλεπω !!!!!!Οι κοιλιτσες σας τελειες!!!!!!!!!!!!!!

Λοιπον τα νεα μας..

Περασα ενα ΣΚ μαρτυριο!!!Επαθα κολικο νεφρου δεν μπορουσα να κουνηθω καθολου μα καθολου ομως!!!!Ευτυχως ο γιατρος μουεδωσε κατι σπασμολυτικα που ακομη πινω και κ κρατησε ενα 24ωρο ο πολυς πονος!!Τωρα ειμαι πολυ καλυτερα αυριο θα σταματησω κ τα φαρμακα..

Ο μικρος δε οσο εγω δεν μπορουσα ν ακουνηθω τοσο κλωτσαγε :):):) και με εκανε να ξεχναω τον πονο μου!!!

Την Δευτερα καναμε το τριπλεξ στην καρδουλα του και ολα ειναι μια χαρα φυσιολογικοτατα!!!!Ο μπεμπης σε ολη την εξεταση με κλωτσαγε και στα 45λ της εξετασης ηταν ησυχος..μετα ομς..την τρελανε την γιατρο :):):) εβαζε τον υπερηχο δεξια και εφευγε αριστερα το βαζε αριστερα εκεινος πηγαινε δεξια!!!!Τον κυνηγαγε ποση ωρα για μια τελ μετρηση :):):) τελικα τα καταφερε!!!!!!

Το βραδυ κοιμουν πλαι απο δεξια και δεν του αρεσε παλι με κλωτσαγε :D:D:D !!!!!!!

Ειναι τελεο αυτο το συναισθημα της κλωτσιας τελικα!!!!!!

Σημερα το πρωι 8.10 μου πε την καλημερα του!!!!Γενικα εχει ζωηρεψει αρκετα το μπουζουκακι μας!!!!

Πηγα και στην Αιματολογο..συνεχιζω τις ενεσουλες μου κανονικα!!!!Μου πε να προσεξω να μην παρω αποτομα βαρος γιατι εχει ως συεπεια την αυξηση της ηπαρινης!!!!Ετσι ξεκιναω σχετικαδιατροφη προσεχτικη κ με παρακολουθηση βαρους...δηλ να παιρνω σταθερο βαρος καθε μηνα..

Ετσι για πρωινο εφαγα ενα τοστακι με τυρι και ενα ποτηρι χυμο!!!Για μεσημερι θα φτιαξω πρασσα με ντοματουλα!!!

Επισης τελικα πηρα την κρεμα salba mama uno..ελπιζω να ναι καλη!!!!!

Θα προσπαθησω να σας βαλω κ γω φωτο της κοιλιτσας μου αργοτερα!!!!!!!!Τωρα θα βγω για κτι δουλιτσες καθα τα πουμε μετα!!!!!!

Φιλακιαααααααα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

α γιεληζ ζηλευω...εμας πολυ λιγο ριχνει κ μου φιανεται οτι οσο παει λιγοστευει...σνιφ σνιφ!!!χθες σε εβλεπα στον υπνο μου...ακου τι εβλεπα....γεννουσα στο νοσοκομειο της ξανθης που μονο για νοσοκομειο δεν εμοιαζε,σαν 5αστερο ξενοδοχειο ηταν(ο νυστικος καρβελια ονειρευεται) :lol::lol: .γεννησα που λες ενα κοριτσακι κ ολο ρωτουσα τους γιατρους οτι δεν θυμαμαι πως γεννησα,δεν θυμαμαι να πονεσα,δεν θυμαμαι τιποτα.πως βγηκε αυτο το μωρο? :?::?: κ ηρθε μια γιατρος κ μου δειχνει μια γρατζουνια στη κοιλια κ μου λεει οτι γεννησα με καισαρικη.ενθουσιαστηκα εγω που δεν πονεσα :D:D .αρχιζε να ερχεται κοσμος πολυ να με δει κ οι μερες περνουσαν κ δεν με εβγαζαν απο το νοσοκομειο-ξενοδοχειο.εσενα σε ειδα σε ενα διπλανο δωματιο(η καθεμια ειχε το δικο της :lol::lol: ,ειπαμε 5αστερο)να κρατας ενα μωρο κ μονο που συστηθηκαμε.αυτο.λετε να ειναι σημαδιακο το ονειρο?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αχ ειδα και τις φωτος σας!!! Τι ομορφες οι κοιλιτσες! Ευγενία Κουκλα φτου φτου......

Κατερινα περαστικα, πολυ καλα τα νεα σας με τον μικρο!!

Εμας εχει χαλια καιρο παντως. Βρεχει και σημερα. Εχει 20 μερες δεν μπορω αλλο......

Δεν ειμαι και καλά με εχουν βαρεσει και τα ορμονικα μου τις τελευταιες μερες :x:x και σημερα εμαθα απο μια αλλη υπαλληλο τι μαλλον θα γινει με την δουλεια μου...

Παντως εντελως γαιδουρια, τι Τριτη ληγει η συμβαση μου και ουτε καν να μου πουν κατι, εχω το αγχος μου με την εγκυμοσυνη εχω και με την δουλεια.... :evil::evil:

Μαλλον θα μου προτεινουν να κανουμε συμβαση παροχης υπηρεσιων, να κοβω δηλαδη τιμολογιο, να εγγραφω στον ΟΑΕΕ αυτα.....

Μαλλον.. ετσι πηρε το αυτι μου.....

Εχω καταμπερδευτει εντωμεταξυ γιατι αν εγγραφω στον ΟΑΕΕ, θα δικαιουμε επιδομα τοκετου απο το ΙΚΑ?? :?:? Η δεν θα δικαιουμε τιποτα???

Και πως θα γινει??? εχω κατααγχωθει και ακομα αυτα ειναι ικασιες.....δεν μου εχουν αναφερει κατι :evil::evil:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ευγενια μια χαρά ειναι η κοιλιτσα σου!!

Και εμένα η δικιά μου τόσο που μεγάλωσε νωρίς, νομίζω πως θα γίνω σαν μπαλόνι!!!

Σοφάκι μου κομμωτηριο?? Σε ζηλεύω!! Βαφή γενικά δεν κάνω, ούτε αντάυγιες..ειναι το φυσικό μου αλλά θέλω πολύ να κάνω μια ανανέωση!!! Με βαρέθηκα!!! Εχω κι εγώ μακρύ μαλλι αλλά χρειάζεται ανανέωση!!

Κατερινάκι καλημέρα!! Ταλαιπωρήθηκες ε?? Αντε να ειναι περαστικά και αγύριστα.. Ξεκινα τη διατροφή σου κι όλα θα ειναι μια χαρά..

Οσο για τις κλωτσιές θα συμφωνήσω μαζί σου..απόλαυση!! Τα ξεχνάμε όλα!

Μαχη μου μην αγχώνεσαι...Ευχομαι να πάνε όλα καλά και να ειναι το καλύτερο για σενα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ευγενία πολύ ωραία η κοιλιά σου!!! Τέλεια!! Φτου φτου!!

Σοφία μου θα πας κομμωτήριο ε? Ζηλεύω!! Και εγώ απο τον Οκτώβριο έχω να κάνω κάτι στα μαλλιά μου!! Να δώ πόσο θα αντέξω ακόμα...

Μαράκι καλημέρα! Του αρέσουν μάλλον οι βόλτες του μικρού σου!! :lol::lol:

Κατερινάκι μου περαστικά!! Πολύ καλά τα νεάκια του μικρού!! Μας βγήκε ζωηρούλης ε?? Τι καλά!!

Μάχη μου για τον ΟΑΕΕ ξέρω ότι παίρνεις ψίχουλα.. σε σχέση με το ΙΚΑ έτσι? και δεν δικαιούσαι και τα επιδόματα του ΟΑΕΔ.. Αλλά δεν ξέρω τι γίνεται στην περίπτωση που είχες ΙΚΑ και μετά ΟΑΕΕ... Μπορεί να πάρεις και απο τα δύο... :roll::roll::roll::roll: Δεν ξέρω...Εύχομαι να πάνε όλα καλά....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μιχαέλα τώρα διάβασα για το όνειρο !!! :shock::shock::shock::shock: 5αστερο το Νοσοκομείο της Ξάνθης????? :shock::shock::shock: Και γέννησα και εγώ εκεί ε???? :lol::lol: Εγώ ούτε απ'εξω δεν θέλω να περνάω!!!! Πάντως το καλό είναι ότι γνωριστήκαμε!!! :lol::lol: Ρε τι σου κάνουν οι ορμόνες της εγκυμοσύνης!! :lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κατερίνα μου καλημέρα!!!Τέλειες οι κλωτσιές έτσι????μαγικές στιγμές!!Μπράβο σας που ζωηρέψατε!!

Ελπίζω να ηρεμήσεις από εδώ και πέρα να μην έχεις άλλους κολικούς!

Μαράκι μου ευχαριστώ!!μέχρι το τέλος θα είμαστε σαν αερόστατα!! :lol::lol::lol:

Μάχη μου από οσο γνωρίζω επειδή είμαι στον ΟΑΕΕ ΄το επίδομα είναι 800 ευρώ!και για φυσιολογικόκαι για καισαρική..δεν ξέρω αν δικαιούσαι και από το ΙΚΑ! Αδεια λοχείας δεν υπάρχει όπως δεν υπάρχει ούτε άδεια για την ημέρα του τοκετού.. είναι στο χέρι του κάθε εργοδότη πόσες μέρες θα σου δώσει!κι αν θα σου δώσει!Τέλεια δηλαδή!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα φουσκωτουλες!!!

τι κανετε;;;

διαβαζω νεα..

εδω εχει απιστευτο κρυο..αλαλ δε χιωνιζει..και δεν προβλεπετε να βρεξει..μακαρη

Σημερα στη δουλεια γινετε ενας ψιλοχαμος...

αντε να δω πως θα δουλεψουμε

Ευγενια η κοιλιτσα σου ειναι σουπερ..πολυ "ζουζουνιαρικη"...και εντελως κοριτσιστικη

Μαχη εγω νομιζω πως εαν εχεις 200 ενσημα ΙΚΑ μεχρη 31/12/2010..δικαιουσαι κανονικα τα επιδοματα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ευχαριστω κουκλες!!!!

Ναι τελειες η κλωτσιες !!!!!!!!Και σιγουρα ξεχνας τα παντα!!!!!!!!!!!

Μαμα Νικολα η κοιλιτσα σουπερ και τωρα και στην προηγ εγκυμοσυνη!!!!!!!!!!Αλλα να ρωτησω κατι..απο ραγαδες την γλυτωσες στην προηγουμενη???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kαλημέρα κοριτσάκια!!!!! Πολλά τα νέα σας και οι φωτό σας τέλειες, θα σας φέρω και γω αύριο.

Εγώ είχα πάει ένα ταξίδι αστραπή Αθήνα (οδικώς-, σε λιγότερο από ένα 24ωρο) και σήμερα σέρνομαι.

Έμαθα κι ένα "καλό" νέο..... ο ανηψιός του άντρα μου - με τον οποίο δεν ήρθα σε επαφή - αλλά είδα τη μαμά του, τη γιαγιά του,κλπ έχει Η1Ν1!!!!!!!!! Και τώρα είμαι σε αναμονή..... Ευτυχώς σήμερα έχω γιατρό και θα το συζητήσουμε εκτενέστερα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ναι δεν έκανα ραγάδες!!Μία μόνο πολύ μικρή στον αφαλό, την ημέρα που γέννησα δεν φαίνεται καθόλου!!!Ημουνα τυχερή! ;)

Τελειααααα!!!!!!!!!Ελπιζω να μην κανω κ γω!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αν αρχισα απο τωρα τα ονειρα....αστα να πανε...το καλο ειναι οτι οταν ξυπνησα ειχα μια πολυ καλη διαθεση...μαλλον θα φταιει το 5αστερ :lol::lol:

κατερινακι περαστικα σου κ καλα κλωτσιδια :D:D

μαχη αφου εχεις τα 200ενσημα τα δικαιουσαι αλλα απειδη δεν θα εισαι πλεον ασφαλισμενη στο ικα δεν ξερω τι παιζει.αλλα δεν μπορει ρε γ...να τα χανεις,κριμα ειναι.παντως οντως ειναι πολυ αγχος να εισαι στο αβεβαιο.

σνιφ σνιφ....σταματησε το χιονι :cry::cry:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ελλη σοβαρα;;;

πωπω..να προσεχει βρε ψυχη ....μακαρη να μην ειναι τιποτα για σενα..

ταξιδι αστραπη;;;..πωπω..

ο μπαμπας μου εκανε κατι τετοια ταξιδια παλια..μπρρρρρ

Κατερινακη το αν θα κανεις η οχι ραγαδες εξαρταταια πο το δερμα..εγω εκανα στο στηθος 1 που δεν φαινοταν ομως καθολου μετα...

η κουνιαδα μου προλο που ειναι κυριολεκτικα πετσι και κοκκαλο, εχει ηδη αρκετες στη μεση της και αμα μινει εγγυος σηγουρα θα κανει ..

και δενε ιχε ποτε στη ζωη της αυξομειωσεις βαρους

Να σας πω την αμαρτια μου ομως εγω προσωπικα σκασηλα μου μεγαλη και αν κανω ραγαδες...

δεν ειμαι και μοντελο για να δειχνω το σωμα μου τοσο συχνα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα Χρυσα μου!!! Τι κάνεις? Παιδεύεσαι στη δουλειά??

Εγώ από χθες εχω καταπιαστεί με το λεύκωμα που φτιάχνω αλλά μου λείπει ένας υπέρηχος και θα σκάσω!! Δεν θυμάμαι πού τον έχω βάλει!!! Αν δεν το βρω απλά θα γράψω...Πρεπει να το προχωρήσω μέχρι τις 14 που θα ξαναπάμε στο γιατρό.Τεσπα...

Μου έφερε και ενα βιβλιο ο αντρας μου "εγώ πότε θα γίνω μάνα"!!! Και λεει να το διαβασω τώρα που δεν κάνω τίποτα :lol::lol:

Γιελιζ ναι μάλλον του αρέσουν οι βόλτες!!! Εχουν κι ενα μωράκι οι φιλοι μας 4 μηνών και μάλλον του άρεσε η παρέα του!!! Στο μεταξύ αυτή η φίλη το πήγε το μωρό σε φυσιοθεραπευτή γιατι αλλαξε σχήμα το κεφάλι επειδή κοιμόταν συνέχεια ανασκελα. Τις έδωσε οδηγίες πως να κρατεί το μωρό και γενικά ασκήσεις που πρέπει να κανουμε σε βρέφη. Θα το βγάλω φωτοτυπία κάποια στιγμή και θα σας το βάλω να το έχετε κι εσείς. Ειναι πολύ χρήσιμο!

Ευγενια μου μπράβο!! Ησουν τυχερή με τς ραγάδες.

Καλημέρα Ελισαβετ! πότε πρόλαβες και πήγες Αθήνα βρε?? Ελπίζω να πάνε ολα καλα με τον ανηψιο!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ευχαριστώ κορίτσια!

Και ΄γω πιστεύω ότι οι ραγάδες είναι καθαρά θέμα ελαστικότητας δέρματος. Στην κόρη μου δεν έβαλα ποτέ κρέμα και δεν έκανα καμία (ευτυχώς) ούτε στο στήθος, ούτε στην κοιλιά. Και να φανταστείτε ότι γενικά ο τύπος του δέρματος μου είναι "ξηρό".

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ελισάβετ ελπίζω να μην έχεις κολλήσει τίποτα... και περαστικά και στον ανηψιό!

Χρύσα μου κι εμένα δεν με ενδιαφέρει αν θα κάνω ή όχι ραγάδες.. απλά είμαι τυχερή που δεν έκανα!Όντως είναι θέμα δέρματος..

Μαράκι τέλεια απασχόληση το λεύκωμα του μικρού σου.. εγώ στον Νικόλα είχα ένα ημερολόγιο εγκυμοσύνης και το συμπλήρωνα και έβαζα και φωτογραφίες.. έγραφα σκ'εψεις,φοβίες τα πάντα!!

Τώρα το Σάββατο μου πήρε ο άντρας μου κι ένα για την μπουμπού.. δεν έχω βρει όμως ακόμα χρόνο να το ξεκινήσω... :(:( Την έχω λίγο παραμελλημένη την κουκλίτσα μου!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κατερινακι περαστικα βρε!!!Μια χαρα τα νεα του μικρου,τελεια!!Και οι κλωτσιες εινια οντως πολυ ωραιες!

Μαχη μου συμφωνω με τα κοριτσια,δεν εχει σημασια αν αλλαξεις τωρα ταμειο,τις παροχες του ΙΚΑ τις δικαιουσαι εφοσον δουλευες το 2010 ή ειχες τουλαχιστον 200 ενσημα.

Ελισσαβετ ελπιζω ολα καλα να πανε με τον ξαδερφο σου.Χαρα στο κουραγιο σου να πας αυθημερον Αθηνα!!

Μαρακι κι εγω ολο λεω να συγκεντρωσω καπου τα της εγκυμοσυνης μου μεχρι τωρα αλλα..........οξεια τεμπελιτιδα!!

Λοιπον σας αφηνω οριστικα,παω να ετοιμαστω για κομμωτηριο και θα τα πουμε αργοτερα!Φιλια σε ολες!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα Ελισάβετ! Περαστικά στον ανιψιό!!Ελπίζω να πάνε όλα καλά!

Για τις ραγάδες κορίτσια βοηθάει να πίνουμε πολύ νερό για να μην κάνουμε... έτσαι μου λέει η διαιτολόγος μου... και εγώ προσπαθώ όσο μπορώ να το τηρώ!! Δεν θυμάμαι τι άλλο διάβασα γιατί γίνεται ένας ψιλοχαμός εδώ και διαβάζω τα όσα γράφετε με ταχύτητες αστραπή!!! :lol::lol::lol::lol::lol:

Μιχαέλα εδώ το χιόνι όχι μόνο δεν σταμάτησε αλλά άρχισε να ρίχνει ακόμα περισσότερο και μεγαλύτερες νιφάδες!! Είμαστε και στα βουνά... ελπίζω μόνο να μην αποκελιστούμε!!!

Στο καλό Σοφία μου!!! Καλά να περάσεις και να γίνεις μία κούκλα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια σας ευχαριστώ όλες. Θα σας πω αύριο τα νεότερα (μετά τον γιατρο).

Όσο για τα άλμπουμ και τα λευκώματα.... τα δεύτερα όπως λέει και η Ευγενία είναι πάντα πιο παραμελημένα :ymblushing:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...