Μετάβαση σε περιεχόμενο

Καλοκαιρινα μωρακια 2011..η τελικη αναμετριση!!!!


Recommended Posts

ΧΑΧΑΧΑΧ...Ε ΚΑΛΕ σηγα τις κοιλιες...χαχαχαα..μονο ο δικος μου αντρας δηλαδη θελει να φωτογραφιζει την κοιλια μου;;;;;

στον γιο μου με επρηξε....

προσπαθω να αδειασω το γραφειο...συγκεκριμενα τη βιβλιοθηκη..τελικα εχω απειρα βιβλια και δεν το εχω συνειδητοποιησει

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 992
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Αχ Μιχαέλα μου συγγνώμη που δεν σου απάντησα εγκαίρως!! Πάλευα με ένα πορτοκάλι!! :lol::lol::lol: Προσπαθούσα να το φάω και αυτό έβγαζε συνέχεια ζουμιά!!!! :lol::lol:

Καλέ τι ωραία κοιλίτσααα!!! Φτού φτού!!!!

Πολύ μάρεσε!! Είναι.....συμμαζεμένη!!! :lol::lol:

Chrystalleni μου τι κάνεις? Άντε όταν μπορείς βάλε και εσύ φωτό!!!

Γειά σου Χρύσα μου!! Καλέ και του δικού μου του αρέσει να την βγάζει φωτό αλλά θα με λέει ψώνιο αν του πώ ότι θα την βάλω και στο ιντερνετ!! :lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

οπως το ειπες γιεληζ....προς το παρον κοιλιτσα....οταν με το καλο εσυ θα ξεφουσκωσεις εγω θα εχω γινει μπαλονακι :D:D

δεν μου εβγαζε απο την αρχη το συννημενο κ δεν το εβλεπα...it's ok!!!το ξεζουμησες το πορτοκαλι? :):)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αν το ξεζούμισα λέει!!! Αλλά και αυτό με έκανε χάλια!! Ούτε ροδάκινο να έτρωγα!!! Είπα και εγώ να το φάω όπως έκανε ο παππούς μου... μου το έκοβε στα 6 μαζί με τη φλούδα και μου έδινε να το τρώω σε φέτες έτσι με την φλούδα!! Άλλη γλύκα έχει έτσι... αλλάα μου βγήκε πολύ ζουμερό!!! Τώρα βλέπω τον άντρα μου να κάνει το ίδιο!!!! :lol::lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέραααααααααααααααα και καλό μήνα να χουμε.

Τι ωραία μέρα σήμερα....θα έρθω σπιτάκι νωρίς. Να συμμαζέψω και λίγο γιατί θα έρθει ή πεθερά επίσκεψη, θα μου φέρει μπουρεκάκια. Ένα σκουπισματάκι και σφουγγαρισματάκι το θέλει το σπίτι.

Είδατε πόσο καιρό μου πήρε να κάνω τικεράκι, μάλλον να καταλάβω πως γίνεται το τικεράκι, νομίζετε με τη φωτογραφία θα ναι πιο εύκολο για μένα;;; :lol::lol::lol:

Λοιπόν αποφάσισα ότι θα αρχίσω καλύτερη διατροφή από σήμερα...Θα βάλω πρόγραμμα να μην τρωω ότι να ναι.Θα δω πως θα πάει.

καλημέραααααα και πάλι

φιλιά και τα λέμε later

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κοριτσια!! Τι κάνετε? Καλό μήνα να έχουμε και καλή Ανοιξη!!! Να φουσκώσουν κι άλλο οι κοιλίτσες μας κι όλα να πάνε καλά!!

Μιχαέλα μου μια χαρά η κοιλίτσα σου!!Μπράβο σου για τον οδοντίατρο!!! Θαρραλέα!!

Γιελιζ με όσα έλεγες για κιλά με είχες τρομάξει καλέ!! Μια χαρά είσαι..Ισα ισα για την εβδομάδα που είσαι μια χαρά κοιλίτσα έχεις.

Μπεμπουλίνο με γεια τα ψώνια!

Σοφάκι εγώ πάντως το δούλεμα από τον άντρα μου το έφαγα!! Βεβαια τις περισσότερες μόνη τις βγάζω. Και του είπα ότι τις θέλω για το λεύκωμα που φτιάχνω!!!

Χρυσταλλένη μου καλή δουλειά...Και ξεκουράσου λίγο!!

Οι άλλες τι κάνετε??Κοιμάστε ακόμα???

Εγώ έφτιαξα το τοστάκι μου και σας παρακολουθώ!

Οσο για χθες μονο την Ζωη της άλλης είδα και μετά έριξα ένα ύπνο...το ευχαριστηθηκα..Αφου κάποια στιγμή ξύπνησα και μου λεει ο αντρας μου καλός ο καναπές ε??? :lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κουκλες!!!!

δεν ειπατε πολλα σημερα...χαιρομαι!!!!

πειναω...

και ναι θελλω και εγω ενα τοστακι τωρα..μνιαμμμμ

θα παω να κανω, εχω στο ψυγειο μας ...

κουραστηκα χτες..και ακομα εχω δουλεια...

αυτριο τελικα θα φερουν τα επιπλα..αντε να τελειωνουμε

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εγω κοριτσια δεν αρκεστηκα σε κατι ελαφρυ κ εφαγα ενα ολοκληρο πεινιρλι...πηγα για κουλουρι κ μου φωναζε το σκασμενο να το φαω :lol::lol: κ εχω εχω σκασει εγω τωρα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερααααα!!!καλο μηνα να εχουμε ολες!!!

Χρυσα κ Χρυσταλλενη με ρεγουλο οι δουλειες,δε τελειωνουν ποτε αλλωστε!

Μιχαελα πολυ ωραια η κοιλιτσα σου,κομψοτατη!!Κ τα θερμα μου συγχαρητηρια για τον οδοντιατρο!

Μαρακι μου κ Γιεληζ πολυ καλημερα!Πως ειστε σημερα?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα Χρύσα! Καλημέρα Μιχαέλα!

Χρυσα μου καλή όρεξη!

Μιχαέλα καλή χωνεψη!! βρε θηρίο έφαγες πεϊνιρλί πρωι πρωί??? Εγώ πάλι ένα κουλάκι Θεσσαλονικής θα το τσάκιζα!!! :lol:;)

Σοφάκι μου καλημέρα!! Καλά είμαι εγώ...τα ιδια!! Εσυ τι κάνεις?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα σοφια....ακομα μπορω κ την διατηρω κομψη...σε λιγο καιρο θα μεγαλωσει που θα παει.ευχαριστω κ για τα συγχαρικια,ευτυχως παει κ αυτο τελειωσε.τωρα ειμαι για διαφημιση :D:D

μη βαρατε βρε κοριτσια....αφου με φωναζε το καημενο...μονο του ηταν σε μια γωνιτσα...κ εγω η γουρουνιτσα δεν αντισταθηκα :lol::lol:

γιεληζ βγηκες εκτος?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα!!!!Καλό μήνα να έχουμε με πολλές κλωτσιές!!Τι ώραίες κοιλίτσες είναι αυτές???

Θα σας βάλω και τη δική μου κάποια στιγμή αλλάνα μου υποσχεθείτε ότι δεν θα τρομάξετε!!Η δική μου είναι τεράστιααααα!! :shock::shock:

Εγώ έφαγα τα κορν φλέικς μου και τώρα πίνω το καφεδάκι μου.. όλα αυτά στο γραφείο!

Μιχαέλα μου άμα σου φώναζε σε καταλαβαίνω... τι άλλο μπορούσες να κάνεις??

ρε κοριτσάκια έχει καμιά σας νέα από την Ζαχαρένια?έχει χαθεί πολύ καιρό..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σε ευχαριστω πολυ Ευγενια μου!

Ε...μπηκε και λιγο πλαγιαστα η φωτο,ξεχασα να τη γυρισω!! :lol::lol::lol:

Χρυσταλλενη κι εγω απο σημερα ειπα υγιεινη διατροφη...

Οσο για τη Ζαχα κι εγω ανησυχω...Μακαρι να ειναι ολα καλα!Αν εχει καποια τηλ ας επικοινωνησει...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑλημέρα Ευγενία!!

Σοφάκι πλάκα κάνεις???? Τι είναι αυτή η όμορφη κοιλίτσα??? Εμένα η δικιά μου είναι πιο μεγάλη ειμαι 18 εβδ....Μια χαρα κοιλίτσα εχεις!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

θα συμφωνησω με την μαρια.....μια χαρα ειναι κ κοιλιτσα σου..για τοσο εβδομαδων κ με δυο μωρα?πολυ καλη εισαι....φτου φτου!!!κ πολυ μυτερη μου φαινεται.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σας ευχαριστω αγαπημενες μου!!Μαλλον εμενα μου φαινεται μεγαλη επειδη δεν εχω κ εμπειρια!!!

Μιχαελα μυτερη????Αυτο ειναι καλο?????????????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...