Μετάβαση σε περιεχόμενο

Καλοκαιρινα μωρακια 2011..η τελικη αναμετριση!!!!


Recommended Posts

  • Απαντήσεις 992
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Καλό μεσημέρι Γιελιζ!

Καλό μεσημέρι Μαρουλίτα!

Κι εγώ θα φάω και θα ξαπλώσω λίγο..Τα λέμε αργότερα κοριτσια!!

Φιλάκια σε όλες

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σου merykal!!! περαστικα, δυσκολη η γαστρεντεριτιδα

καλυτερα λαδακι, που να ρισκαρεις με το ωμο αβγο....

εγω σε κανενα μισαωρο σχολαω και δεν αντεχω αλλο, βαρεθηκα παρα πολύ και είναι Δευτερα ακομα......

ουφφφ....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλό μεσημέρι κοριτσάκια!!!Εγώ έχω ώρα ακόμα μέχρι να σχολάσω.. :(:( προς το παρών τρ'ωω το φαγητό μου και χαζεύω στο ιντερνετ!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τα χω παρει τωρα...... Πηγα στο διευθυντη να του πω να φυγω 3.20 και καμια σημασια.......Παει το εχασα το λεωφορειο. Τωρα πρεπει να περιμενω των 3.45. Πως γινεται παντα να σχολαω 3.30 και να φευγω παντα 3.45. :evil::evil::evil:

αυριο ομως αν ερθω πριν τις 9.30 να μου τρυπησεις την μυτη. Θα εχω κι εγω εξωτερικες δουλειες............ :evil::evil:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλό μεσημέρι Μάχη μου και ψυχραιμία!!Κανένας διευθυντής δεν θα σου πει να φυγείς νωρίτερα-στην ώρα σου.. Τι να πω??

Καλή ξεκούραση σε όλες!!! θα τα πούμε αύριο μάλλον γιατί το βράδυ μπαίνω σχετικά αργά και δεν σας προλαβαίνω!!

Φιλάκια!! :P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κοριτσια!Τι κανετε;Εμεις περασαμε πολυ ομορφα χθες.Πηγαμε για φαγητο σε μια τελεια ταβερνα.Και τι δεν φαγαμε!Πανσετες,μπριζολες,τζατζικια,τυροκροκετες,κολοκυθοκεφτεδες και αλλα που ουτε τα θυμαμαι!Σκασαμε απο το φαγητο! :lol: Μετα πηγαμε για καφεδακι.Και το βραδακυ κατσαμε σπιτι μας.

Σημερα η μερα ηταν τελεια.Με ηλιο και ζεστη.Κατεβηκαμε στα μαγαζια και ψωνισαμε πραγματακια.Παπουτσια,ενα κολαν που ηθελα και διακοσμητικα για το σαλονι μας που χρειαζομασταν.Ηρθε και η τιβι που ειχε παραγγειλει ο αντρας μου για την κρεβατοκαμαρα και το PLAYSTATION3.Καναμε γερο shopping therapy! :lol: Πηγαμε και σ/μ και γυρισαμε.Φαγαμε και τωρα ξαπλαρω στον καναπε να ξεκουραστω.Δοκιμαζουμε και το PLAYSTATION ταυτοχρονα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλορίζικα όλα beboulino!!!!Άντε καλά παιχνίδια!! :D:D

Βγήκατε για ψώνια με άγριες διαθέσεις δηλαδή ε?? Από όλα όσα έγραψες ότι φάγατε ζηλεύω τα πάντα αλλά θα μπορούσα να φάω μόνο τις μπριζόλες... :(:( με βλέπω μετά τη γέννα να τρώω πάλι σαν άνθρωπος!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπέρα κοριτσάκια, beboulino λατρευω τα ψώνια αλλα δεν μπορώ πάνω απο 1 ώρα όρθια, με πιάνει ΠΟΛΥ η μέση και η πλάτη..............άρα..........με βλέπω για ψώνια μετα τον Αυγουστο........... :D χαλάλι στο μπεμπε...........

αχ κοριτσακια μου εχω χοντρο πήξιμο κ δεν σας προλαβαίνω να μάθω τα νέα σας.....

Σας φιλώ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπερα ομορρφες!!Τι μου κανετε?Διαβαζω,διαβαζω και ξαναδιαβαζω και τωρα δε θυμαμαι τιποτα!!!

Μαρακι ολα καλα λοιπον με τον υπερηχο σημερα!!Μπραβο κοπελα μου!Τελειες και οι φωτο,και αυτη με τη κοιλιτσα και φυσικα αυτες με το μπεμπε και τα...........προσοντα του!!Ευγε!!

Μαρουλιτα να σας ζησουν τα διδυμακια και καλη λοχεια στη θεια σου!

Μπεμπουλινο μεγεια τα ψωνια,να τα χαρειτε!!

Νικολ μου κι εγω σαν εσενα,μπορει να βγαινω για ψωνια κ.τ.λ. αλλα μετα απο λιγο με ποναει η πλατη και θελω να γυρισω.Σημερα βγηκα για λιγο το πρωι με τα ανιψακια μου(τελικα βαρεθηκα κ δεν πηγα στο γιατρο) και απο την ωρα που γυρισα ειμαι ξαπλα γιατι ποναω :(:(

Γιεληζ πως εισαι dear?

Βρε κοριτσακια αυτη η Ζαχα που να βρισκεται?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Θα τη βγαλω κι εγω και θα τις βαλουμε φωτο οκ?Αλλα αργοτερα γιατι μολις ηρθε ο αντρας μου διπλα μου κ αν με δει θα με κραζει....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σοφία μου πές τον άντρα σου να σου κάνει μασάζ για να περάσει λίγο ο πόνος... Περαστικά σου!

Και εγώ γιαυτό προσπαθώ να τη βγάλω μόνη μου γιατί αν με δεί ο καλός μου θα φάω πολύ δούλεμα!!! :lol::lol::lol::lol:

Επιτέλους τα κατάφερα!!! :lol::lol::lol: Άντε συμπεθέρα σειρά σου τώρα!!!

Μη τρομάξετε!!! Καλύψτε τα μάτια σας και προσπαθήστε να την κοιτάξετε σιγά σιγά... όχι με τη μία απότομα!! :lol::lol::lol::lol::lol:

2v556bnjugr7lv1focg0.jpg

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τελειαααααααααα!!!!Σιγα τη κοιλια για να τρομαξουμε!Κατσε να σας βαλω εγω την κοιλουμπα τη δικια μου και θα δειτε εκει τρομαγμα....αυστηρως ακαταλληλο για ανηλικους!! :lol::lol::lol::lol:

Μια χαρα σε βρισκω συμπεθερα!!Εγω αυριο μαλλον θα σας βαλω γιατι μου στρογγυλοκαθησε ο καλος μου και δεν εχω καμια ορεξη το δουλεμα το μετα :D:D:D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Οπωσδηποτε!Αυριο πρωι πρωι θα σας εκθεσω τα καλλη μου!!!!Αντε σε αφηνω συμπεθερα!!Ετοιμασα το γιαουρτακι μου να φαω και μετα θα δω το νησι.Θα τα πουμε αυτριο!Καλο μας βραδυ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εδω ειμαι κ εγω.πριν λιγο κοιμηθηκε η μικρη μου κ ειπα λιγο να μπω....προς το παρον η tv τιποτα δεν εχει...μαλλον θα το ριξω στο διαβασμα κ σημερα.λοιπον......δεχομαι συγχαρητηρια....τα καταφερα στον οδοντιατρο...χωρις αναισθησια :ymapplause::ymapplause: δεν μπορω να πω οτι δεν πονεσα αλλα αντεξα.μια ωρα κ ενα τεταρτο με ειχε απο κατω...σωστο νταμαρι ειχαν γινει τα δοντια μου.κ ολο να με ρωταει ο γιατρος σιγουρα δεν θες ενεση...οχι του ελεγα συνεχισε...αφου κ ο αντρας μου απορησε πως τα καταφερα.μερες με ζοριζε να τα κανω κ ολο γκρινιαζα οτι θα πονεσω.αφου στο τελος ο γιατρος μου εδωσε κ τα μπραβο μου,μου ειπε κ το παρηγορητικο...ο πονος της γεννας σιγουρα ειναι χειροτερος(εμενα μου λες...αλλα δεν ειπα τιποτα...χαμογελασα με το αστραφτερο μου χαμογελο :D:D:D ).τελικα στις 6 γυρισαμε σπιτι.φαγαμε εννοειται κ ενα βρομερο!!!αλλα εχω λυσαξει για νερο απο εκεινη την ωρα.

merykal καλωσηρθες κ περαστικα σου κοριτσι μου.αλλο κακο να μην σε βρει.

γιεληζ μια χαρα σε βρισκω κ εσενα...παντως δεν την λες κ μεγαλη κοιλια για το μηνα που εισαι.πολυ καλη εισαι.θα δοκιμασω κ εγω να την βγαλω φωτο την κοιλια μου.κ εννοειται μονη μου...γιατι ποιος ακουει τα γελακια :lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μπράβο Μιχαέλα μου που τα κατάφερες χωρίς αναισθητικό!!!!!!! :ymapplause::ymapplause::ymapplause::ymapplause::ymapplause::ymapplause::ymapplause::ymapplause::ymapplause:

Καλέ μαυτά που λέτε θα αρχίσω να τρώω παγωτά κάθε εβδομάδα!! Ευχαριστώ πολύ!! :oops::oops:

Ελπίζω μόνο να μην φουσκώσει απότομα!!! :lol::lol::lol::lol:

Άντε βάλτε και οι υπόλοιπες φωτό να χαζεύουμε!!! :lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια μου, τι μου κάνετε;

Μετά από μια γεμάτη μέρα, ήρθα σπίτι έφαγα, έκανα το μπανάκι μου και χαλαρώνω στον καναπέ. Αν και βέβαια όπου να σαι θα πέσω για ύπνο. :)

Διάβασα και όσα γράψατε. Είδα και τις κοιλίτσες σας :lol::lol::lol: Η δικιά μου είναι κάπου μεταξύ της Διόσας και του Μαράκι:-)))))

Μαράκι μου χαίρομαι που είδες το μωράκι σου και είσαι χαρούμενη. Καλά έκανε ο γιατρός και σου δωσε και άλλη άδεια.

Ο μικρός μου τώρα που κάθησα δεν έχει σταματήσει να χτυπάει. Φαίνεται όλη μέρα που ήμουν σε κίνηση τον νανούριζα και τώρα δυσανασχετεί. :lol::lol::lol::lol:

Καλό βράδυ. χχχ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...