Μετάβαση σε περιεχόμενο

Καλοκαιρινα μωρακια 2011..η τελικη αναμετριση!!!!


Recommended Posts

  • Απαντήσεις 992
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

τι να κανω βρε γιεληζ....με τοσο μικρα τσουτσουνια δεν εχω εξοικιωθει ακομα :lol::lol::lol:

μην κοιτας εσυ που πηρες τον αερα απο το δικο σου τσουτσουνακι :lol::lol:

οταν με το καλο δω κ εγω(αν δω :!::!:)θα μαθω να τα ξεχωριζω....προς το παρον μονο σε παπακι εχω ειδικοτητα :P:P

καλο αυτο με τις εβδομαδες που εβαλες....εμενα απο αυριο αρχιζει η 13η κ το σαββατο αλλαζω μηνα κ μπαινω στον 4ο...οποτε μεσα ειμαι με βαση το χρονοδιαγραμμα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μιχαέλα τι είναι αυτά που λές καλέεε???? Μικρά τα τσουτσούνια μας?????? Τι λέεες τώρα!!!! Εδώ οι άντρες μας ετοιμάζονται να παραγγείλουν παντελόνια με 3 πόδια για τους γιούς τους που έχουν ΤΕΡΑΣΤΙΑ τσουτσούνια και εσύ λές ότι είναι μικράααα??? Μόνο μη σε διαβάσει κανένας απο τους μπαμπάδες μας!!! :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

α καλαααααα...τωρα το ξαναειδα.εγω κοιτουσα την πρωτη φωτο κ προσπαθουσα να το βρω....ειπα κ εγω τοσο γκαβομαραααα.μαρακι μπορω να πω οτι τωρα το ειδα το προσον σας.ειδα το ποντικι στην 2η φωτο.

πολυ καλη η σταση που το επιασε ο γιατρος...οντως ειναι ενα αξιο τσουτσουνακι :D:D:D

α καλα οι αντρες σας εχουν ξεφυγει τελειως γιεληζ. :lol::lol:

ευτυχως που ο δικος μου ακομα δεν το εχει χωνεψει οτι υπαρχουν πιθανοτητες 50-50 να ειναι κ αγορι(το εχει δεδομενο το 2ο κοριτσι) κ δεν μου ζηταει ακομα τετοια.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μιχαέλα τι είναι αυτά που λές καλέεε???? Μικρά τα τσουτσούνια μας?????? Τι λέεες τώρα!!!! Εδώ οι άντρες μας ετοιμάζονται να παραγγείλουν παντελόνια με 3 πόδια για τους γιούς τους που έχουν ΤΕΡΑΣΤΙΑ τσουτσούνια και εσύ λές ότι είναι μικράααα??? Μόνο μη σε διαβάσει κανένας απο τους μπαμπάδες μας!!! :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Μιχαέλα μου λυπάμαι αλλά και πάλι θα συμφωνήσω με την Γιελιζ!!!!!!! :lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσια σας αφηνω.......ηρθε ο αντρας μου να με παρει κ βουρ για οδοντιατρο.γιεληζ ερχομαστε ξανθη!!!

σας χαιρετω προ το παρον.τα λεμε αυριο αν οχι το βραδυ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μόνο έχουν ξεφύγει Μιχαέλα μουυυ?? Λίγα λές!! Ο δικός μου λέει ότι το τσουτσούνι μας φτάνει μέχρι το γόνατο!!! Αν τελικά έχετε αγοράκι ετοιμάσου και εσύ να ακούς τέτοια πετυχημένα!!! Γιατί όσο και να θέλει κορίτσι όπως λές... αν δεί το τσουτσούνι δεν θα χωράει να περάσει απο τις πόρτες!!!!

Μαράκι μου χαίρομαι που συμφωνούμε!!!!! :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Καλώς να μας έρθετε Μιχαέλα μου!!! Και καλή δύναμη!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλά εεεε!!Μαμά και γιος είστε τέλειοι!!! :ymapplause::ymapplause::ymapplause::ymapplause::ymapplause:

Καλή συνέχεια!!

Απ'όσο γνωρίζω κάτω των 12 ετών δεν επιτρέπονται τα παιδκια σε κανένα μαιευτήριο τουλαχιστον σε ιδιωτικό... και συμφωνώ με αυτή την τακτική.. αν και θα μου λείψει ό τζουτζούκος μου!!Θα μου τον φέρνουν όμως κάτω στην καφετέρια και θα τον βλέπω.. αν και δεν μου αρκεί!! :cry::cry: το θέλω συνέχεια δίπλα μου..κι αυτό και την μπέμπα!!Ουφ!!4 μέρες είναι θα περάσουν...δύσκολα αλλά θα περάσουν!! :cry::cry:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Έχουν αρχίσει οι χαζομπαμπάδες να υπερηφανεύονται για τα τσουτσούνια των κανακάρηδών τους ε???

Και που είστε ακόμα!!! :lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ευγενία μου σε ιδιωτικά επιτρέπεται ΄τουλάχιστον εδώ στην Κύπρο...

Για πειτε..τι μαγειρέψατε σήμερα?? Εγώ δεν έφτιαξα τίποτα και σκέφτομαι κάτι γρήγορα να κάνω..Εχω λίγο κριθαράκι απο χθες αλλά δεν το θέλω καθόλου...

Εσείς τι θα φάτε?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

teleio to ninaki sou maraki mou.....fantastikos o tupos!!!!ti kala pou pernane auta mesa stis koilitses...

kai emena koritsia o giatro mou edwse ΠΗΤ 12/9 ara kathe 12 allazw mina...twra me tis evdomades einai ena mperdema apo edw tis vlepw...

kai emena o antras mou einai 99% sigouros oti einai agori...kai fovamai mh meinei me thn sigouria...mou leei oti exei enstikto kai egw ton douleuw...kai tou lew kala anti na exw egw to mitriko enstikto to exeis esi..???xaxaxaxaxaaxa

plaka exoun oloi tous.... :lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ευγενία εγώ πολύ φοβάμαι ότι όταν με το καλό γεννηθεί το μωρό δεν θα μπορώ να του φοράω πάνα!! :lol::lol::lol::lol: Θα το έχουμε ξεβράκωτο για να επιδεικνύουμε το τσουτσούνι του!!! :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Εγώ δεν ξέρω τι θα φάμε γιατί θα μαγειρέψει ο άντρας μου... θα διαλέξει μία απο τις μέρες απο το πρόγραμμα της διαιτολόγου και θα το κάνει... (πάντως η μπριάμ θα κάνει η ψαράκι στον φούρνο.. αν θυμάμαι καλά μόνο αυτά δεν έχουμε κάνει απόλο το μενού...)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

koritsia mou egw sas xairetw gia simera...paw na parw to taperaki mou apo thn manoula mou me ton kokora krasato pou ekane kai meta tha paw sto spitaki mou na faw..simera eimai xalarh giati mageirepse h mama..:)

Kalo mesimeri se oles sas kai kalh oreksh!!!!! :D:D:D:D:D:D

filia polla se esas kai ta zouzounia sas... :YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ευγενία εγώ πολύ φοβάμαι ότι όταν με το καλό γεννηθεί το μωρό δεν θα μπορώ να του φοράω πάνα!! :lol::lol::lol::lol: Θα το έχουμε ξεβράκωτο για να επιδεικνύουμε το τσουτσούνι του!!! :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

=))=))=))=))=))=))=)):)):)):)):)) Καλά... έγραψες!!Αν και το βλέπω να γίνεται!!Ο δικός μου όλο για το πουλί του γυιου του έλεγε σε όλους και στη δουλειά του και σε όποιον μιλούσε εκείνο το διάστημα!! :lol::lol: Μέχρι και στον παιδιατρο έκανε σχόλιο όταν ήρθε μια βδομάδα μετα ποπυ γεννηθηκε! :lol:

Καλό μεσημέρι Μαρουλίτα μου!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Με παρηγορεί το γεγονός ότι δεν είναι μόνο ο δικός μου άντρας έτσι!! Πραγματικά απο ένα σημείο και μετά είχα αρχίσει να ανησυχώ!!! :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kαλε λιγο ελειψα και γραψατε ενα σωρο πραγματα!!!!

Μαρακι τι καλος ο μπεμπης και με πλουσια προσοντα :lol::lol::lol::lol:

Ολοι οι αντρες ιδιοι ειναι. Αφου ο δικος μος με το που μας εδειξε το τσουτσουνι και μας ειπε ο γιατρος οτι ειναι αγορι σχολιαζε: " Τι να δω στον υπερηχο, 3 ποδια και λεω του γιατρου, γιατρε τι γινεται και μετα μου ειπε οτι ειναι το πουλι και ηρεμισα..." :lol::lol::lol::lol::lol:

Κατα τα αλλα ο δικος μου στην αρχη ηθελε κοριτσι!!!!!

Και τι ωραια κοιλια ειναι αυτή!!! Κι εμενα ειναι μεγαλη μπορω να πω...... Αφού αρχισα να δυσκολευομαι να βαλω καλτσες :lol::lol::lol: ευτυχως θα ανοιξει ο καιρος και δεν θα χρειαζεται ;);)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μαχχη μου σε ευχαριστούμε!!! Αν θέλετε κανενα κύπριο γαμπρό ελάτε σε εμάς!! :lol:

Κοριτσια εγώ τελικά έβρασα πατατούλα, αυγο και θα φτιάξω πατατοσαλατα..Να βάλω και λίγο μαρούλι ντοματα αγγουρακι...εχω και μια σαλτσούλα για σαλάτες...ετοιμη!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσια γεια σας τι κανετε?συγχωρεστε με που εκανα τοοοσοοο καιρο να μπω αλλα με ταλαιπωρησε μια φοβερη γαστρεντεριτιδα..παρατριχα γλιτωσα την εισαγωγη στην κλινικη αλλα δοξα τον θεο ειμαι καλα τωρα!!!αυριο εχω ραντεβου στον γιατρο να δω το ζουζουνακι μου κ ελπιζω να δουμε με σιγουρια το φυλο..

εσεις τι νεα δεν σας διαβασα αναλυτικα...εμας το μενου μας εχει γιγαντες σημερα..αντε κ καλη ορεξη στα μωρακια μας

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μερυκαλ τι κάνεις κοριτσι μου??? Ταλαιπωρήθηκες ε??? Αντε περαστικά και αγύριστα! Με το καλό να δείτε το μωράκι σας αυριο!

Μάχη μου δεν ξέρω τι να σου προτείνω γιατι ουτε κι εγώ ξέρω τι θα φτιάξω :lol:

Εγώ τρωω τη σαλατούα μου..τελικά λαδι έβαλα γιατι η σαλτσούλα είχε ωμό αυγό μέσα και φοβήθηκα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μαράκι πολύ ωραίο το φαγητό σου!!!!

Merykal περαστικά σου!!! Με το καλό να δείτε το ζουζούνι σας!!

Σας αφήνω και εγώ κοριτσάκια μου!! Τα λέμε μετά!!! Καλό μεσημέρι και καλή όρεξη σε όλες!! Φιλάκια!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...