Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΕΞΩΣΩΜΑΤΙΚΗ ΠΟΙΕΣ ΞΕΚΙΝΗΣΑΜΕ ΠΑΡΕΟΥΛΑ Νο 11!!!


Recommended Posts

νιακουλινακι εχεις δυο;ααα...τελεια!!!!!!!!!!!!!!!!!ολο ομορφα νεα..με το καλο γιωργο το μωρο σας...και ολες με το καλο να εχουμε ομορφα νεα ολες..η ανασταση ειναι η μεγαλη χαρα μετα τον πονο..ετσι ομορφα θα νιωθουμε σε λιγο καιρο... :D καλη ανασταση και καλο πασχα..να προσεχετε..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 992
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Κοριτσάκια μου όμορφα..........

Συνεχίστε αυτόν τον υπέροχο αγώνα που κάνετε...........

Στο τέλος θα δικαιωθείτε...... να μου το θυμηθείτε!!!!!!!!!!!!!!!

ΟΛΕΣ!!!!!!!!!!!!!! Με ακούτε??????????????????

:D:D:D:D:D:D:D:D

ΚΑΛΗ ΑΝΑΣΤΑΣΗ φιλενάδες.............

Καλά να περάσετε...... να γεμίσετε μπαταρίες με δύναμη κι αισιοδοξία!!!!!!!!!!!!!

Του χρόνου τέτοια μέρα.......... να είσαστε στρουμπουλίτσες.......... σαν εμένα!!!!!!!!!!!

Σας το εύχομαι από τα βάθη της καρδιάς μου!!!!!!!!!

Φιλιά σε όλες!!!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kalimera koritsakia m!

mpika na sas euxithw XRISTOS ANESTI kai Kalo Pasxa koritsakia m!

oloi oi pothoi kai oi epithimies olwn mas na vgoun alithines koritsakia m!

mazi me Tin Anastasi Tou Kyriou na anastithoun ola ta oneira sas kopeles m!

filakia kai kala na pernate!

sas eyxaristw oles gia tis euxes sas!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΧΡΙΣΤΟΣ ΑΝΕΣΤΗ!ΑΝΑΣΤΑΣΗ ΤΩΝ ΟΝΕΙΡΩΝ ΚΑΙ ΤΩΝ ΘΑΥΜΑΤΩΝ ΜΑΣ ΚΟΡΙΤΣΙΑ!

ΑΝΕΜΕ,ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΑΓΟΡΙ ΜΟΥ ΝΑ ΓΙΝΕΙΣ Ο ΠΙΟ ΕΥΤΥΧΙΣΜΕΝΟΣ DADDYCOOL!!!!!!!!!!!NA ΠΑΡΕΙΣ ΑΓΚΑΛΙΤΣΑ ΤΟ ΜΩΡΑΚΙ ΣΟΥ ΚΑΙ ΝΑ ΝΙΩΣΕΙΣ ΠΩΣ ΚΡΑΤΑΣ ΟΛΟΝ ΤΟΝ ΚΟΣΜΟ!ΚΑΛΗ ΛΕΥΤΕΡΙΑ ΝΑ ΕΧΕΤΕ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

χριστος ανεστη!!!

πιπιτσα εισαι μια γλυκα!!!

daddycool με το καλο να αγκαλιασεις το μωρακι σας!!

φιλια σε ολες, εγω αυριο παω για υπερηχο και εξετασεις να αποφασισει ο γιατρος το πρωτοκολλο που θα ακολουθησουμε.... πολλα φιλια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χρόνια πολλά κοριτσάρες μου και Γιώργο μας, ευχομαι να πραγματοποιηθούν οι ευχούλες σας πολύ πιο σύντομα απο ότι περιμένετε. Καρδούλα με το καλό το αγοράκι σας....:-) και niakoylinaki με το καλό τα διδυμάκια σου. Γιώργο μου 4 μέρες πριν το όνειρο...:-), ανυπομονούμε για τη χαρά σας...

Ευακι μου γλυκό σε φιλώ....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

XRISTOS ANESTH SAS AGAPAW POLYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYY!!!!!!!!!!! KAI SAS SKEFTOMAI KAI PROSEFXOMAI NA PETYXETE KAI SEIS SIGA SIGA TO ONEIRO!!!!!!!!!!!!! THA GINEI SAS TO YPOSXOMAI!!!!!!!!!!!!!!!!!!! H PANAGIA MAZI SAS!!! EGW TO MWRAKI MOU TO ETAXA PERSY TETOIO KAIRO STON AGIO RAFAHL KAI FETOS MOU TO STEILE!!! KAI THA TO VAFTISW EKEI!! EINAI H GIORTH TOU SHMERA!!!!!!!! KAI STHN PANAGITSA ETAXA NA VGALW TO ONOMA TOU GIOU THSS!!! XRISTOS!! MEGALH H XARH TOUS KAI THA KANW KAI TA DYO TAMATA MOU!! THA ANAPSW KERAKI STON AGIO RAFAHL GIA OLES!!! FILOUTHKIA KORITSARES MOU!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

νιακουλινακι στη γη θα ερθουν 2!!!! οποτε ετοιμασου!!! ολα καλα.....

καρδουλα σε ευχαριστουμε για τις ευχες.. φιλακια στην κοιλιτσα...

εγω γυρισα απο γιατρο μολις. Ξεκιναω εξωσωματικη με τον επομενο κυκλο μεσα μαιου.. τωρα θα παρω καποιες μερες αντισυλληπτικα για να παρουμε τον ελεγχο της καταστασης!!! θα εχω συντομα πολλες αποριες οποτε θα σας χρειατω ολες εσας τις εμπειρες!!! πολλα φιλια :P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κοριτσια και αγορι!! Αντε μια μερουλα εμεινε daddy και θα γινεις ο πιο ευτυχης μπαμπας του κοσμου!!!

Εχω μια ερωτηση για εσας τις εμπειρες!! Οπως εχω ξαναπει μπαινω στο προγραμμα για εξωσωματικη! Τωρα ειμαι στην αρχη του κυκλου και ο γιατρος μου εδωσε αντισυλληπτικα για 2 βδομαδες περιπου (μεχρι την 17η μερα) για να αποφυγουμε καποια κυστη και να ελεγξουμε την επομενη περιοδο.. ΜΕτα ξεκιναμε ενεσεις..Εχει κανει καμια κατι παρομοιο? Δηλαδη με το που θα σταματησω το χαπι θα μου ερθει περιοδος ασχετα με τον τωρινο κυκλο..? καλα καταλαβα? Οχι οτι εχει σημασια απλα για να προετοιμαζομαι... και να ακουω συμβουλες που τις χρειαζομαι πολυ!! πρωταρα βλεπετε.. :oops:

πολλα φιλια, καλη δυναμη !

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κοριτσια και αγορι!! Αντε μια μερουλα εμεινε daddy και θα γινεις ο πιο ευτυχης μπαμπας του κοσμου!!!

Εχω μια ερωτηση για εσας τις εμπειρες!! Οπως εχω ξαναπει μπαινω στο προγραμμα για εξωσωματικη! Τωρα ειμαι στην αρχη του κυκλου και ο γιατρος μου εδωσε αντισυλληπτικα για 2 βδομαδες περιπου (μεχρι την 17η μερα) για να αποφυγουμε καποια κυστη και να ελεγξουμε την επομενη περιοδο.. ΜΕτα ξεκιναμε ενεσεις..Εχει κανει καμια κατι παρομοιο? Δηλαδη με το που θα σταματησω το χαπι θα μου ερθει περιοδος ασχετα με τον τωρινο κυκλο..? καλα καταλαβα? Οχι οτι εχει σημασια απλα για να προετοιμαζομαι... και να ακουω συμβουλες που τις χρειαζομαι πολυ!! πρωταρα βλεπετε.. :oops:

πολλα φιλια, καλη δυναμη !

KALIMERA KOPELA MOU, AN THYMAMAI KALA MOU EIXES PEI PWS PERNEIS TA JASMIN, TO KOUTI EINAI GIA 3 EVDOMADES KAI ME TO POU TO TELEIWNEIS MESA SE 5 MERES THA SOU ERTHEI SIGOURA PERIODOS, TO KANW KAI EGW AYTO PANTA PRIN APO KATHE EKSWSWMATIKH

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

OI YPOLOIPES TI KANETE? PWS TA PATE? EGW THN TRITH KANW YSTEROSKOPHSHHHHHH, ANTE NA DOUME TI THA GINEI KAI M'AYTO. ALITHEIA RE KORITSIA ESEIS POU EXETA KANEI PWS EINAI PONAEI, THA MPORW NA PAW THN EPOMENH MERA STHN DOULEIA MOU? GIA NA KSERW POSES MERES NA ZHTHSW ADEIA

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

OI YPOLOIPES TI KANETE? PWS TA PATE? EGW THN TRITH KANW YSTEROSKOPHSHHHHHH, ANTE NA DOUME TI THA GINEI KAI M'AYTO. ALITHEIA RE KORITSIA ESEIS POU EXETA KANEI PWS EINAI PONAEI, THA MPORW NA PAW THN EPOMENH MERA STHN DOULEIA MOU? GIA NA KSERW POSES MERES NA ZHTHSW ADEIA

skorpina 82, δεν υπάρχει λόγος ανησυχίας. Εγώ έκανα επεμβατική υστεροσκόπηση τον Δεκέμβριο και αφαίρεσα ένα ινομύωμα που ήταν σε άσχημη θέση. Η διαδικασία είναι σχετικά απλή, σε 1 ώρα είσαι παντελώς ξύπνια. Ο γιατρός με κράτησε όλη τη μέρα στο Νοσοκομείο για προληπτικούς λόγους. Δεν πονούσα, αλλά είχα αίμα για κάποιες ημέρες. Εσύ, λογικά θα έχεις λιγότερο αίμα και πόνο, αφού δεν πρόκειται να αφαιρέσεις κάτι και μπορεί να φύγεις δύο ώρες μετά. Καλύτερα, πάντως, να μην πας στη δουλειά για 1-2 ημέρες. Ό,τι απορία έχεις, πές μου.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

σε ευχαριστω σκορπινα! ευχομαι ολα να πανε καλα με την υστεροσκοπηση!να ξεκινησουμε μαζι την εξωσωματικη....

daddy με το καλο!!!!!! :D:D:D

πολλα φιλια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Daddycool με το καλό αύριο να υποδεχτείτε το γλυκό σας αγοράκι!!! Εύχομαι να το καλωσορίσετε με μια τρυφερή αγκαλιά και να θυμάστε ότι οι στιγμές που θα ζήσετε από αύριο και μετά θα είναι ανεπανάληπτες!!!!! Οι σκέψεις μας θα είναι σε εσάς :!::!::!:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kalimera se olous kai oles:)

daddy cool efthase i megali mera e?

me to kalo na to upodexteite ton mpempi sas!ugiestatos na nai kai to mwraki kai i ginaika sou!

na tous prosexeis:)

twiggy m kali epitixia me tin nea s arxi kai euxomai na nai i tixeri s koritsi m!

skorpina m ton dekemvrio tou 2009 ekana laparoskopisi isteroskopisi diagnwstiki stin opoia anarrwsa para poli eukola! ton fevrouario tou 2011 ekana laparoskopisi isteroskopisi epemvatiki kai me zorise arketa mexri na anarrwsw giati itan kanoniki epemvasi!efoson esena diagnwstiki tha einai, den einai apolitws tipota, oute ponous tha xeis oute tpt, ligo aimataki kai auto tis prwtes 2 meroules!den einai diskoli i anarrwsi kai se 1-2 meroules tha mporeis na pas kai doulitsa!

kali epitixia na s euxithw kai ola na paroun to dromo tous gia tin epiteuxi mias ugious egkimosinis koritsi m!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσάκια μου καλημέρα, η μέρα ξεκίνησε με τον καλύτερο τρόπο ο Γιώργος μας ΕΓΙΝΕ ΜΠΑΜΠΑΣ :ymparty::ymparty:@};- γέννησε η γυναίκα του ενα πανέμορφο αγοράκι 2800Kg. Και όπως τον άκουσα μου φάνηκε ο ποιο ευτυχισμένος άνθρωπος του κόσμου....

Να σας ζήσει Γιώργο μου ο μπέμπης και από εδω, να είναι υγιής και τυχερός στη ζωή του, να είναι καλά και Μαριαννάκι σου και εσύ και να χαρείτε τον Χρυσοβαλάντη σας...

Είμαι πολύ χαρούμενη....από την ανακοίνωση της εγκυμοσύνης φτάσαμε στη γέννα ....είναι απλά υπέροχα...........

Σκορπινακι μην ανησυχεις για την υστεροσκόπηση δεν πονάς καθόλου, είναι όπως στα έγραψε το κοριτσακι μας.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kalimera koritsia mou, ti kanete? eyxaristw poly gia tis apantiseis sas ante na doume ti tha diksei kai ayto gia na proxwrhsw gia thn epomenh, den antexw allo thelw kai egw ena mwraki.

giorgo mou na sa zisei o mpemphs, na einai geros kai kalotyxos kai na ton xareite opws epithymeite, ax tha ithela na eimoun apo mia meria kai na se evlepaaaaaa

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια καλημέρα Χρόνια Πολλά, Χριστός Ανέστη!!

Εύχομαι Υγεία, Αγάπη & Ηρεμία σε όλους σε όλες και στις οικογένειες μας!!!

Γιώργο να σας ζήσει το μωράκι!! Καλότυχο και πολύ πολύ ευτυχισμένο να είναι!! Μπράβο !! Μπράβο Γιώργο μου!!!

Εκτός του Γιώργου δεν ξέρω για καμία κοπέλα τα νέα σας, τίποτα καθόλου και αυτό γιατί δεν μπορώ να διαβάσω τα μηνύματα σας, δεν ξέρω τι έχει πάθει ο υπολογιστής. Εύχομαι όλες να έχετε ευχάριστα νέα.

Έχω να μπω καιρό γιατί δεν είμαι και στα καλύτερα μου...

Τις μέρες του Πάσχα έπρεπε να ρθουμε σε επαφή αλλά τελικά δεν τα καταφέραμε, το άγχος και η πίεση μας έχουν τρελάνει δεν μπορούμε καθόλου και είμαστε χάλια, τσακωνόμαστε συνέχεια γιαυτό. Τι θα κάνω ρε κορίτσια, χαλάει η σχέση μας, μωράκι δεν έρχεται.....

Χθές μίλησα και με το γιατρό, του τα είπα.. μιλάγαμε πολύ ώρα στο τηλέφωνο και τελικά μου είπε οτι θα κάνουμε προσπάθεια εξωσωματικής κανονικής και όχι σε φυσικό κύκλο. Είμαι πολύ πιεσμένη, κάπνισα κιόλας ενώ το χω κόψει τι κάνω Θεούλη μου, δεν ορίζω τον εαυτό μου καθόλου αλλά ούτε και την σχέση μας!!!

Δεν είμαστε ευτυχισμένη αλλά εγκλοβισμένη μέσα σαυτό χωρίς όμως να μπορώ και να το αλλάξω....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γιωργο να σας ζησει ο γιος!!!!! να ειναι τυχερος και ευτυχισμενος!!! :D:ymparty::ymparty:

στρουμφακι μου χαθηκες.... ακου να σου πω!!! θα σε μαλωσω!! το ξερω οτι η φαση ειναι παρα πολυ δυσκολη και ολες μας εδω εχουμε παρομοιες ιστοριες να σου διηγηθουμε.. μιζερια, καυγαδες, θλιψη.. εμεις μετα τον τελευταιο μεγαλο καβγα υποσχεθηκαμε ο ενας στον αλλο οτι δεν θα το αφησουμε να χαλαει τη σχεση μας!! οκ να κανουμε παιδι .. αλλα με τι κοστος? Πρεπει να ηρεμησετε, να θυμηθειτε οτι ειστε τυχεροι απλα και μονο επειδη εχετε ο ενας τον αλλο και το μωρο θα ερθει!! Ξερω εχει περασει καιρος αλλα εχεις μαθει πια στα δυσκολα! Ψηλα το κεφαλι.. χαμογελα.. σκεψου θετικα ακομα και αν το κανεις με το ζορι! κι εμεις ειμαστε εδω για σενα... αντε παμε μαζι για την προσπαθεια.. εγω μαλλον τελη μαη ξεκιναω.... πολλα φιλια κοριτσακι , φιλια σε ολες ...καλη δυναμη!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

daddy Τι ωραιο μωρο ειναι αυτοοοοοοοοοοοοο!!!!!!!!να σας ζησει!!!!!τι κουκλακι!!!!!!ολοι οι αγιοι μαζι του!!!!!!!να στε καλα να το δειτε οπως ονειρευεστε...και κυριως οπως αυτο ονειρευεται :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Για εμένα, μπορεί και τσάμπα να το σκέφτεσαι.. μετά από τρίμηνη καταστολή των ενδογενών ορμονών δεν ξέρεις αν θα είναι καλές οι ορμόνες στην πρώτη εμμηνόρροια για να προχωρήσετε σε διέγερση.. μίλα με το γιατρό σου κάνε τις εξετάσεις σου δείτε πως θα είναι ο κύκλος σου και το αποφασίζετε τότε με το γιατρό σου..! Εγώ τουλάχιστον και σύμφωνα με αυτά που έχουν αναφέρει κορίτσια στο παρελθόν με ενδομητριωση, αν έπαιρνα το οκ από το γιατρό μου να προχωρήσουμε θα το έκανα τώρα που θεωρητικά η ενδομητριωση είναι σε ύφεση και οι πιθανότητες καλύτερες..
    • It is one of the well-known complications following in vitro fertilization (IVF) with embryo transfer (ET). The incidence of ectopic pregnancy is estimated to be 2.1–8.6% of clinical pregnancy after IVF-ET, which is 4 times higher than natural conceptions. No significant difference could be demonstrated on the incidence of EP in fresh IVF cycles vs. frozen/thawed cycles in a large cohort of patients. Donor egg recipients were found to have a significantly lower incidence of ectopic pregnancy compared with standard IVF patients. Πηγή: Pubmed  Ισχύει.. του εναντίον δηλαδή, η εξωσωματική αυξάνει τις πιθανότητες..
    • Δε γνωρίζω ακριβώς τον λόγο, δε ξέρω να στο εξηγήσω αλλά στην εξωσωματική δεν είναι ασυνήθεις οι εξωμητριες κυήσεις.  Κουλό έτσι; Κι όμως.... 
    • Γειά σου κορίτσι μου! Καλώς ήρθες! Εδώ όλες έχουμε περάσει παρόμοιες καταστάσεις και σε καταλαβαίνουμε. Λυπαμαι για τις αποτυχιες... οι βιοχημικες είναι συνηθισμένες, δυστυχώς. Και εξωμητριες ακους ολο και πιο συχνα... Αλλα, να σε ρωτήσω, πώς σου προεκυψε εξωμητρια από εξωσωματικη; Η εξωσωματικη παρακάμπτει τις σαλπιγγες και απ αυτή την άποψη θεωρείται πιο ασφαλής, αφου η ετ γινεται απευθειας στη μητρα.  Σ αυτό που ρωτάς, να κάνεις όπως αισθάνεσαι. Αν δεν είσαι έτοιμη για νέα διέγερση, να προσπαθήσετε μόνοι σας. Σας δινει το οκ ο γιατρος; Η καλή ψυχολογία έχει μεγάλη σημασία στην εξωσωματικη, να μην πιεστεις, αν αισθάνεσαι κουρασμένη. Ύστερα είναι και το οικονομικό, που είναι υπολογίσιμο κόστος. Η ηλικία σου ποια ειναι;  Από την άλλη, σκέψου ότι τα κέντρα κλείνουν κάποια στιγμή τον Αυγουστο. Δηλαδή αν πατε τον Ιούνιο μονοι σας και δεν προκυψει, οριακά προλαβαίνετε τον Ιούλιο, αναλόγως και τις ημερομηνίες της περιόδου σου. Ζύγισε τα όλα αυτά. Πάντως ο ένας ή οι δύο μήνες δεν κάνουν την διαφορά. Εμεις εδω ειμαστε, όπου μπορούμε να βοηθήσουμε. Καλή επιτυχία.
    • @ditaki μωρε και γω εχω ενέργεια και εννοειταο δε με πήραν τα χρονια. Εσυ ομως εισαι ηδη εγκυος. Και η ολη διαδικασία της συλληψης εχει ενα αγχος. Απλα αλλο να εισαι πχ 32 και να προσπαθείς για 3ο και αλλο 36. Προσωπικά δεν εχω σκοπο να κανω ελευθερα πχ εφορου ζωης και όποτε ερθει. Αν ήμουν 32 πχ θα ελεγα οτι εχω μια 3τια ανετα μπροστα μου. Αντιθετως αν ειχα μονο ενα παιδι ναι θα προσπαθουσα οσο με επαιρνε. Και στα 40 μου ακομα. Και στα 40 φευγα. Αν ολα πήγαιναν καλα τωρα θα ειχα ηδη ενα ακομα μωρο. Αλλα τωρα δεδομενων των συνθηκων εχω ενα χρονο διάγραμμα. Αν ερθει μέχρι τότε καλως. Αν οχι παλι καλως.
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...