Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΕΞΩΣΩΜΑΤΙΚΗ ΠΟΙΕΣ ΞΕΚΙΝΗΣΑΜΕ ΠΑΡΕΟΥΛΑ Νο 11!!!


Recommended Posts

KORITSAKIA MOU SAS PETHYMHSA POLUUUUUUUUUUU :D:D:D:D:D:D PWS EISTE???????? ELPIZW NA VRHKATE THN DYNAMH NA SYNEXISETE TIS PROSPATHEIES!!!!!!1 SAS SKEFTOMAI POLU!!! EGW GINOMAI TRIWN MHNWN TO SAVVATO KAI THN TRITH PAME GIA THN AFXENIKH MAS!!! SAS FILW KAI YPOMONH FEEEEEEEEEEETAAAAAAAAAAAAAAAAAAA ;);););););););) TO ZAXARWTO POU XATHIKE??? EXOUME NEA?????????/

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 992
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

βρε καρδούλα πως περνάει ο καιρός...αντε με το καλό κ η αυχενική............

Βασούλα μου καλή σε φιλώ , σου στέλνω p.m....

κοριτσακια όλα τα υπόλοιπα σας στέλνω απέραντη θετική ενέργεια για θετικά κ μόνο αποτελέσματα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

βασουλα μη στεναχωριεσαι και θα ερθουν ξανα τα σπορακια μας...ηρθαν να μας πουν οτι οπου να ναι ερχονται για να μεινουν.. :P ευχομαι καμια κοπελα να μην ξαναπονεσει ομως ετσι...και ευχομαι ολες οι εγκυμοσυνες να ειναι τελειομηνες και να ερθουν πολλα πολλα ακομα μωρακια συντομα,κουραγιο δυναμη σε ολες...καλη συνεχεια και καλη επιτυχια..και πολλη καλη αρχη σε οσες ξεκινανε..τουιγγι καλη αρχη...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια μου καλησπέρα και από εμένα!!!! Και εμείς είμαστε σε μια φάση αναμονής για τη 2η προσπάθεια εξωσωματικής. Πιστεύω ότι μετά το Πάσχα θα ξεκινήσουμε με νέα θεραπεία. Αυτή τη φορά αντί για Gonal θα χρησιμοποιήσουμε Altermon, μιας και ο γιατρός θεώρησε ότι τα κακής ποιότητας ωάρια που ευθύνονταν για τις κακές διαιρέσεις των κυττάρων, δημιουργήθηκαν γιατί δεν αντέδρασα καλά στα Gonal. Υπάρχει κάποια κοπέλα που έχει χρησιμοποιήσει τα Altermon;;;; Είναι και αυτά ανώδυνα ή τα φάρμακο τσούζει;;;; Φιλάκια σε όλες!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

koritsia mou geia sas k apo mena...

an sas pw oti eimai kala psemmata tha einai...den exw dynami oute gia naprospathisw.exw paradothei sti moira mou!!!i epomeni apopeira tha ginei to epomeno kalokairi gia oikonomikous logous.alla na sas pw tin alitheia thelw k egw na kanw mia apotoksinwsi!!!koritsia epeidi fetos to kalokauri thelw na episkefthw kapoious giatrous stin ellada(ekei tha einai i epomeni)oses thelete steilte mou tis gnwmes sas gia kapoia kentra-giatrous ekswsomatikis!athina k thessaloniki.tha sas eimai ypoxrei!!!

vasoula mou ti glykia kopela pou eisai...efxomai na min talaipwrthoume allo.kamia gynaika....einai poly asximo synaisthima k dystyxws to kseroume oles!!!!se filw k sou stelnw ti pio zesti mou agkalitsa!!!!!

twiggy mou kali epityxiaaaaa!!efxomai mesa apo ti kardia mou nata katafereis!!!

stroumf mou mi stamatiseis kanena xapi an den sto pei o giatros soy.ekana k egw mia tetoia mlkia k ta akousa apo ti giatro mou!!!!

kardoula mou pernaei o kairos......ola kala na pane!!!!axden mas ksexnas k esy....filakia sti koilitsa soy pou sigoura megalwse.xaxaxa

sas filw oles....OLES!!!!

giorgo??????genissate mipws?????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Jannolino καλή ξεκόυραση να ευχηθώ γτ πραγματικά χρειάζεται ξεκούραση μετά απο τέτοια σωματική και συναισθηματική πίεση και που ξέρεις ίσως στο διαστημα της ηρεμίας να σας επισκεφτεί και ο πελαργούλης.

Κοn21,εγω ειχα κανει μια αλτερμον οταν την τελευταια μερα ξεμεινα απο γκοναλ και μου έδωσε ο γιατρός μια τετοια.Δεν ποναει ουτε τσουζει,μονο που θελει μειξη,δεν ειναι προγεμισμενη συριγγα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Με το καλο Γιώργο μου να πάρετε το αστεράκι σας αγκαλιά....λίγες μέρες πριν το όνειρο.

Ευχομαι να πάνε όλα τέλεια και για το μωράκι και για τη γυναικούλα σου..με τους ελάχιστους πόνους... αχ έφτασε η στιγμή....... :D:D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

daddycool ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ!!!! Ευχομαι μια ευκολη γεννα και συντομα να μποραστεις μαζι μας την απεραντη ευτυχια σας!!!! καλημερα και σε ολα τα κοριτσια...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

geia sas koritsakia m!

ti m kanete?

kala eiste?

giwrgo me to kalo na upodexteite to bebe sas kai ola na pane kala!

jannolino m xekourasou oso mporeis kai tha deis oti auto p toso poli epithimeis, tha rthei koritsi m tha to deis!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kalimera se ola ta koritsia!

ti m kanete?

isws na pistepsate pws sas xexasa alla. . . exw na sas pw mia oligon megali istoria!

loipon opws xerete prin 2misi xronia eixa meinei egkios kai to eixa xasei!

kaname apoxesi kai otan mas dothike to prasino fws proxwrisame na petixoume fisiologiki sillipsi!

dn erxotan k etsi meta apo 6 mines eipame na proxwrisoume me proklisi worrixias me enesima mpas k kanoume tpt!gia allous 6 mines tripiomouna gia proklisi worrixias kai epiteuxi egkimosinis alla pali tipota!

m leei o giatros pame se laparoskopisi isteroskopisi na doume an ola einai kala!tin kanoume k auti kai mas leei ola mia xara!etsi xanaprospathoume kai den erxetai pali!proxwrame ton septemvrio tou 2010 se spermategxisi kai auti apotiximeni omws!

apofasizoume san lisi na dwsoume tin exwswmatiki!grapste oti mexri edw eixame kanei elegxo ormonwn,spermatodiagramma kai ola itan mia xara!exwswmatiki loipon stis 7 dekemvriou i wolipsia me 5 waria kai 10 dekemvriou i emvriometafora 4 teleiwn emvriwn poiotitas para poli kalis!

mas dinoun aperantes elpides!ela omws pou stis 19 dekemvriou arxisa na vlepw aima!m leei o giatros dn einai tpt k xaplwsei k ola auta!21 dekemvriou paw gia xoriaki xerontas to apotelesma!vgika alithini!arnitikotato!

egina kommatia, ponesa afantasta alla vrika to kouragio n allaxw giatro kai na ta xexasw ola!dn ta xexasa einai i alitheia alla proxwrisa!piga na parw alli gnwmi!ap tin prwti episkepsi ston uperixo p me eide me diavevaiwse oti exw provlimatiki mitra i opoia thelei diereunisi!

telika nai. . . eixa diafragma sti mitra!

kanonizoume xeirourgeio stis 01.02.2011, gia laparoskopisi isteroskopisi!afairesame to diafragma, kaustiriasame pampolles esties endomitriwsis kai anoixame tis salpigges p fainontan ligo voulwmenes!

diskoleutika na anarrwsw alla eprepe!m eixe valei kai spiral na kratisei tin mitra anoixti kai na parei swsto sxima!mesa sto marti vgazoume kai to spiral kai vlepw kai periodo!m leei ti 14 i mera na rtheis na doume worrixia kai pame gia tin prwti prospatheia fisiologikis sillipsis meta tin epemvasi!

31 t marti pame na me dei, vlepoume worrixia kai m vazei ena enesimo gia na wrimasei to wario kai na spasei!m leei prospatheia autes tis meres kai an den deis periodo ws tis 13 t aprili pame gia xoriaki!

ok lew!kaname ta goutsou goutsou mas kai 12 t aprili vlepw ligo roz kai stamata!ton pairnw tilefwno giati 13 tha pigaina gia xoriaki! m leei pigaine simera to apogeuma!vevaia pisteua pws periodos tha m rxotan!paw kanw analisi kai me pairnoun girw stis 6 to apogeuma ap to ximeio!kai nai m lene oti i xoriaki m einai 29,98 kai imoun stin 26i mera k gw exw kiklo 28 imerwn!

dn to pisteua, trelathika!lew dn ginetai!kaname trela panigiria me ton antrouli m!pairnw ton giatro k m leei pas xana gia xoriaki tin paraskeui to prwi stis 15!etsi ekana!paraskeui prwi piga kai mesimeri me pirane 118 oi monades!poli kala!kai etsi deutera stis 18 piga xana gia epanalipsi kai itan 620 oi monades!etsi pame kala me ti VOITHEIA TOU THEOU KAI THS PANAGIAS!

Tin Triti Tou Pasxa exw rantevou gia na doume to sporaki mas me ti voitheia TOU THEOU, THS PANAGIAS KAI THS AGIAS EIRINIS!

ithela na to diavevaiwsw k meta na sas enimerwsw koritsakia m!siggnwmi gia to megalo post alla ithela mesw tis istorias m na dwsw tharros k dinami se oles sas!

oles tha ta kataferoume!

eimai ligaki epifilaktiki mexri na akousw tin kardoula tou alla exw pisti kai pisteuw pws O THEOS KAI H PANAGIA KAI H AGIA EIRHNH H CHRUSOVALANTW THA ME VOITHISOUN na pane ola kala kai euxomai to idio kai se ola ta koritsia!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

GIRL!!!!!!!!!! Συγχαρητηριααααααααααα!!!!!!

Ευχομαι να περασουν γρηγορα οι μερες για να ακουσετε στην σποροκαρδουλα του ερωτα σας!!!!!!

Μπραβο που εγραψες την ιστορια σου!!!!! Τετοιες ιστοριες δινουν κουραγιο κ στις υπολοιπες κοπελες που ειναι στην προσπαθεια κ εχουν φαει τις <χλαπατσες> τους!

Κοριτσια ολες θα τα καταφερετε αργα ή γρηγορα!!!!!!!!

Ευχομαι (τωρα που ειναι Αγιες Μερες και οι ουρανοι ειναι ανοιχτοι) να εχετε ΟΛΕΣ καλα αποτελεσματα!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

breeeeeeeeeeeeeeeeeee :-o:-o:-o:-o:-o[smilie=blob3.gif][smilie=blob3.gif][smilie=blob3.gif] συγχαρητήριααααααααααααα κοριτσάκι μου......έπαθα πλάκα.

Μπράβο και ξανα μπράβο , ευχομαι μια ΤΕΛΕΙΑ εγκυμοσύνη και ενα υγιέστατο μωράκι.....Girl moy...

Αυτα είναι......ευχομαι να είναι μια καλή αρχή για να συνεχιστεί κ απο τις υπόλοιπεςςςςςςςςςς

γλειφιτζουρακι μου φιλια σε σενα κ στα δισυμάκια σου....

Καλό μας Πάσχα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσακι Συγχαρητηριααααααααα :ymapplause::ymapplause::ymapplause::ymapplause::ymapplause::ymapplause: . Τι να πω! Μας εδωσες μεγαλη χαρα! Μπραβο, μπραβο! Ας μη μιλησουμε λοιπον καλυτερα για τους γιατρους που μας στελνουν σε εξωσωματικη χωρις να εχουν κανει πληρη διερευνηση του προβληματος! Διαφραγμα ειχα και εγω και στο ειχα ξαναπει πως βρεθηκε απο αλλο γιατρο μετα απο 2 αποτυχημενες προσπαθειες! Δεν πειραζει ομως γιατι παρολα αυτα τελος καλό όλα καλα! Και το ιδιο ευχομαι για ολα τα κοριτσια!!!

Καλο Πασχα και Καλη Ανασταση σε όλες και όλους!!! Γιωργο μου με το καλό να υποδεχτειτε τον μικρου΄λη σας σε λιγες ημερες. Lollipop φιλακια στις κοριτσαρες σου. Νικολακι μου φιλακια στην κοιλιτσα σου!

Φιλακια πολλα σε ολες!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΣΕ ΟΛΟΥΣ !!!

GIRL μου συγχαρητήρια κοπέλα μου να έχεις μια τελειόμηνη εγκυμοσύνη και ένα γερό μωράκι :D

Σε όσους περιμένουν τα μωράκια τους τους εύχομαι με έναν πόνο :D

Και σε όσες κοπέλες προσπαθούμε να μας χαρίσει σύντομα ο Χριστούλης καρπό στις κοιλίτσες μας ;)

Θελώ να ευχηθώ σε όλες-ους καλή Ανάσταση στις ψυχούλες μας και Καλό Πάσχα.Να προσέχετε !!!

Πολλά πολλά φιλάκια :P:P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

GIRL EIMAI POLU XAROUMENH GIA TA NEA SOU KAI TO XEREIS FILENADA MOU :ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymapplause::ymapplause::ymapplause::ymapplause::ymapplause::ymapplause:@};-@};-@};-@};-@};-@};-@};-@};- STO LEGA KAI SY DEN ME PISTEVES E???????????????? META THN LAPAROSKOPISH SOU LEGA THA MEINEIS EGGYOS FYSIOLOGIKA ETOIMAZE ROMANTIKES VRADIES :lol::lol: EIDES TON KARPO TWRA??????????????????? BRAVO VASW MOU XARHKA PARA PARA PARA POLU :D:D:D:D:D:D:D:D

JANOLINO MOU DEN SAS XEHNW ME TIPOTA !!!! DOULEVW POLU TWRA TO PASXA KAI PROSPATHW NA XEKOURAZOMAI OOOOSOOO MPORW OTAN EXW ELEFTHERO!! OI PROSEFXES MOU EINAI MAZI SAS PANTA NA TO XERETE OLES AFTO!!!!

EGW EKANA AFXENIKOULA KAI OLA EINAI TELEIA KAI TO AGORAKI MAS EINAI POLU ZWHROOOOOOOOOOO ME TO DAXTYLAKI STO STOMA!!!!!!!!!! :lol::lol::lol::lol: NAI MALLON AGORAKI EINAI EIPE O GIATROS XTES!! EGW TOU TO LEGA TOU ANTRA MOU OTI EIMAI AGOROMANA ALLA AFTOS DEN KATALAMVAINE :lol:

NA AKOUTE THN KARDOULA EINAI LIGO TRELLH ALLA SAS AGAPA PROSEFXETE GIA SAS KAI STELNEI POLU THETIKH ENERGEIA SE OOOLEEESS!! THA MAI EDW MEXRI NA KLEISEI TO FORUM THS EXWSWMATIKHS!!! THA GINETE OLES MANOULES~!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

GIOOOOOORGOOOOO GENNATE THN MERA THS GIORTHS MOU!!!!!!!!!! AX TELEIAAAAAAA!!!! THA TO PARETE AGGALLITSAAAAAAAAA!!! THELOUME OOOOLAAAA TA NEA E??????????????????????

EGGYOULES NIKOLAKI MOU GLUKO TI NEA????? RE PAIDIA DEN MOU EIPATE!! THELW NEA GIA ZAXARENIA BARCELONITA ANNAK KAI OLES TIS PALIES!! POU EINAI??? ANHSYXW!! H KIKITSA??? EIXE TRIDYMA EINAI KALA???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

KALH ANASTASH EFXOMAI SE OLA TA KORITSAKIA MOU KAI ANASTASH STIS KARDOULES SAS KAI O XRISTOULHS NA SAS VOITHISEI NA MHN EXETE ALLA PATHOI OPWS AFTOS!! EGW THA TON TIMHSW KAI THA TON EFXARISTHSW ONOMAZONTAS TO AGORAKI MOU XRISTO!!!!!!!!! :D H PANAGITSA NA DEI TON PONO SAS KAI NA MHN AFHSEI ALLH GYNAIKA NA ZHSEI AFTA POU AFTH PERASE!!!!! :x:x@};- NA THYMASTE META APO TA PATHOI ERXETE H ANASTASH.........

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

KARDOULA MOU :YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG: na prsexeis k na ksekourazesai kathe 2 lepta :lol: k xwris plaka!!!!!na prosexeis ton palikaro sou....filakia sti koilitsa sou!!!

girl mou tha sou efxithw k edw na exeis mia teleiomini egkymosini k ola na pane teleia kopela mou!!!

giorgo mou me ena pono efxomai!!!!!!k se esena kalo kouragio ;);)

koritsia xanomai ligo alla den sas ksexnw!!!!!!akoma palebw na sikwthw k den exw stratheropoiithei akoma :( mpainw omws k sas diabazw!!!!

kali anstasi k apo mena!!!!!na perasete oles omorfa k oi egkyoules poly prosektika!!!!!

sas filw k efxomai tin epomeni fora pou tha mpw na dw k alli tetoia omorfi eidisi :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

τζανολινο μου κουραγιο.... ειναι δυσκολο αλλα ειμαι σιγουρη πως θα τα καταφερεις... προσπαθησε να κανεις τη θλιψη σου πείσμα και την απογοητευση δυναμη! ειδες ποσα κοριτσια τα καταφερνουν εδω ? εγω αυτο σκεφτομαι....

καλο πασχα σε ολους, ευχομαι συντομα να εχουμε περισσοτερα ευχαριστα νεα!

daddycool....με το καλο!!!! περιμενουμε νεα σας!! φιλια..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσιααααααααααααααα!ολα καλα;χρονια πολλα.

εγω μετακομισα σε αλλο ποστ.αλλα μπαινω κ σας διαβαζω

κοριτσακι συγχαρητηρια.ολα θα πανε τελεια στο εξης

καρδουλα;αγορι;θα συμπεθερεψουμε;

να περασετε ενα τελειο πασχα κ να κανετε τη προσευχη σας.να ειστε σιγουρες οτι θα εισακουστει

φιλια πολλααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Girl χάρηκα πάρα πολύ συγχαρητήρια κοριτσάκι μου γλυκό και όλα καλά μέχρι το τέλος. Κοριτσάκια μου εύχομαι να είστε όλες καλά, σας εύχομαι Καλή Ανάσταση και καλή επιτυχία σε ότι προσπαθείτε!

Γιώργο μου χρόνια πολλά και όλα καλά να πάνε...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

koritsia moy kalh anastash kai kalo pasxa na exoyme oles............filakia polla kai oles tha ginoyme manes tha to deite proseyxithite aytes tis agies meres kai ola kala tha einai filakiaaaaaaaaaaaaaaaa...................

a na sas pw kai ta dika moy an kai tha deite to tikeraki .........tha ginei dydimomanoyla xaxaxaxxaxaxaxaxa........ax ti me perimeneiiiiiiiiiiiiiiiii filakiaaaaaaa

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερα σε ολους.girl μπραβο κουκλα μου ,ευχομαι να πανε ολα καλα και σε λιγους μηνες να εχεις αγκαλια το αγγελουδι σου.η ιστορια σου μας γεμιζει δυναμη και κουραγιο.γιωργο με το καλο να ρθει το αγορακι σας,πασχαλιατικο δωρο... :P το καλυτερο δωρο του κοσμου!ευχομαι καλη ανασταση και να περασετε ολοι ομορφα με τις οικογενειες σας και μ αυτους που αγαπατε!!!φιλια σε ολους :-*:-*:-*

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Δε γνωρίζω ακριβώς τον λόγο, δε ξέρω να στο εξηγήσω αλλά στην εξωσωματική δεν είναι ασυνήθεις οι εξωμητριες κυήσεις.  Κουλό έτσι; Κι όμως.... 
    • Γειά σου κορίτσι μου! Καλώς ήρθες! Εδώ όλες έχουμε περάσει παρόμοιες καταστάσεις και σε καταλαβαίνουμε. Λυπαμαι για τις αποτυχιες... οι βιοχημικες είναι συνηθισμένες, δυστυχώς. Και εξωμητριες ακους ολο και πιο συχνα... Αλλα, να σε ρωτήσω, πώς σου προεκυψε εξωμητρια από εξωσωματικη; Η εξωσωματικη παρακάμπτει τις σαλπιγγες και απ αυτή την άποψη θεωρείται πιο ασφαλής, αφου η ετ γινεται απευθειας στη μητρα.  Σ αυτό που ρωτάς, να κάνεις όπως αισθάνεσαι. Αν δεν είσαι έτοιμη για νέα διέγερση, να προσπαθήσετε μόνοι σας. Σας δινει το οκ ο γιατρος; Η καλή ψυχολογία έχει μεγάλη σημασία στην εξωσωματικη, να μην πιεστεις, αν αισθάνεσαι κουρασμένη. Ύστερα είναι και το οικονομικό, που είναι υπολογίσιμο κόστος. Η ηλικία σου ποια ειναι;  Από την άλλη, σκέψου ότι τα κέντρα κλείνουν κάποια στιγμή τον Αυγουστο. Δηλαδή αν πατε τον Ιούνιο μονοι σας και δεν προκυψει, οριακά προλαβαίνετε τον Ιούλιο, αναλόγως και τις ημερομηνίες της περιόδου σου. Ζύγισε τα όλα αυτά. Πάντως ο ένας ή οι δύο μήνες δεν κάνουν την διαφορά. Εμεις εδω ειμαστε, όπου μπορούμε να βοηθήσουμε. Καλή επιτυχία.
    • @ditaki μωρε και γω εχω ενέργεια και εννοειταο δε με πήραν τα χρονια. Εσυ ομως εισαι ηδη εγκυος. Και η ολη διαδικασία της συλληψης εχει ενα αγχος. Απλα αλλο να εισαι πχ 32 και να προσπαθείς για 3ο και αλλο 36. Προσωπικά δεν εχω σκοπο να κανω ελευθερα πχ εφορου ζωης και όποτε ερθει. Αν ήμουν 32 πχ θα ελεγα οτι εχω μια 3τια ανετα μπροστα μου. Αντιθετως αν ειχα μονο ενα παιδι ναι θα προσπαθουσα οσο με επαιρνε. Και στα 40 μου ακομα. Και στα 40 φευγα. Αν ολα πήγαιναν καλα τωρα θα ειχα ηδη ενα ακομα μωρο. Αλλα τωρα δεδομενων των συνθηκων εχω ενα χρονο διάγραμμα. Αν ερθει μέχρι τότε καλως. Αν οχι παλι καλως.
    • @Elenaki12 λογικο ρε αγαπη να σπαζεσαι. Εμείς δουλευουμε βαρδιες κ μερικες φορες πεφτει να φευγει ο ενας για δουλειά πριν να γυρισει ο αλλος. Αστα. Με το καλο ο γαμος σας! Να σας πανε ολα τελεια!
    • Σας ευχαριστώ πολύ κορίτσια ! Δεν εύχομαι τίποτα άλλο από εκείνη τη μετά, να είμαστε καλά κ να έρθουν όλα όπως τα ονειρευόμαστε ! Με προτεραιότητα το μωράκι μας .. δυστυχώς το είδος της δουλειάς μου δεν μου επιτρέπει τέτοιες κινήσεις εύκολα, αλλά δεν ήθελα να χάσω κ αυτόν τον μήνα χωρίς λόγο! Κάνω τόσες θυσίες(καλή διατροφή, τεστ, συχνες επαφεσ Ακόμα κ πτώμα ) να το χάσω μόνο κ μόνο για τη δουλειά ;!;! Αν είναι να χαθεί ο μήνας να χαθεί από άλλες αιτίες όχι μόνο γιατί έχουμε κωλοδουλεια… συγγνώμη για αυτά που λέω αλλά με είχε πιάσει το παράπονο όταν είδα την κατακόκκινη γραμμή το μεσημέρι στο τεστ ωορρηξίας που πάλι έτυχε σε μέρα που δούλευα ..
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...