Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΕΞΩΣΩΜΑΤΙΚΗ ΠΟΙΕΣ ΞΕΚΙΝΗΣΑΜΕ ΠΑΡΕΟΥΛΑ Νο 11!!!


Recommended Posts

καλημέρα κοριτσακια , έτσι βάλτε πλάνο για την επόμενη έτσι ώστε να φύγει οτ μυαλό απο τις στενάχωρες σκέψεις..

Νικολ μου κάνε οτι σου πει ο γιατρός σου, είναι θέμα τύχης...στα παγωτινάκια δεν περιμένεις πολύ καιρό για ανάρωση γιατι δεν ξαναπαίρνεις ορμόνες.........αν έπρεπε να πας με ενέσεις θα περίμενες 3-4 μήνες. Πολλές κοπέλες εδω μέσα τα καταφεραν με παγωτίνια κ δίδυμα...στο ευχομαι.

Καρδούλα περαστικά κ εγω εχω λαιμό χάλια κ φοβάμαι πως την πάτησα ...........

Κατερινάκι φιλάκια πολλά μάτια μου.

Χριστινάκι καλή επιτυχία.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 992
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Κορίτσια καλημέρα και καλή εβδομάδα!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Τι κάνετε;;;; Πώς είστε;;;;;;

Εγω εδώ και τρεις μέρες πόναγε το στήθος μου και η κοιλιά μου και αδιαθέτησα...

Θα μιλήσω το απόγευμα με τον γιατρό!! Γιατί δεν ξέρω,,, τι θα γίνει... πέφτουν οι μέρες της ωορρηξίας μου μέσα στο Πάσχα, τί κάνουμε τώρα;;;;;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια καλημέρα και καλή εβδομάδα!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Τι κάνετε;;;; Πώς είστε;;;;;;

Εγω εδώ και τρεις μέρες πόναγε το στήθος μου και η κοιλιά μου και αδιαθέτησα...

Θα μιλήσω το απόγευμα με τον γιατρό!! Γιατί δεν ξέρω,,, τι θα γίνει... πέφτουν οι μέρες της ωορρηξίας μου μέσα στο Πάσχα, τί κάνουμε τώρα;;;;;;;

κριμα ρε στρουμφακι.. ομως μηπως να χαλαρωσεις λιγο μιας και ηρθαν ετσι τα πραγματα?!!

να δοκιμασετε μονοι σας αυτον το μηνα..? δεν θυμαμαι βεβαια την ιστορια σου ,σε τι φαση ειστε κλπ.. θα εκανες εξωσωματικη?! φιλια.. ευχομαι να εισαι καλα και να μην εχεις πεσει πολυ... σου στελνω θετικη ενεργεια !! :YMHUG:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kalispera kopelitses m!

ti m kanete?

xathikame ligaki e?

kardoula m perastikoulia gia ti grippi k euxomai na perasei to sintomotero! sigxaritiria p pigan ola teleia kai eidate to mwraki sas!bravo kopela m!poli xarika!:)

jannolino m:( xespase koritsi m, vgale to apo mesa s na niwseis kalitera!ta kalitera erxontai kali m!opws kai gia oles mas!tha rthoun kaliteres meres se ola ta koritsia!mi m anisixeis koritsi m!xerw twra isws na moiazoun ola maura i estw gkriza alla tha perasei o kairos kai tha rthoun ta xamogela!kai tha me thimitheis koritsaki m!

oi upoloipes kopeles kala eiste?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γειάααα!!

Επιτέλους μπήκε κάποιος μέσα!!!

Τί κάνεις;;; Έχεις καιρό να μπείς;; ;);)

Χαίρομαι που είσαι τόσο θετική και μας βοηθάς!!! Μπράβο!! Μακάρι να ρθουν όλα τα καλά σ'όλες μας

kalispera kopelitses m!

ti m kanete?

xathikame ligaki e?

kardoula m perastikoulia gia ti grippi k euxomai na perasei to sintomotero! sigxaritiria p pigan ola teleia kai eidate to mwraki sas!bravo kopela m!poli xarika!:)

jannolino m:( xespase koritsi m, vgale to apo mesa s na niwseis kalitera!ta kalitera erxontai kali m!opws kai gia oles mas!tha rthoun kaliteres meres se ola ta koritsia!mi m anisixeis koritsi m!xerw twra isws na moiazoun ola maura i estw gkriza alla tha perasei o kairos kai tha rthoun ta xamogela!kai tha me thimitheis koritsaki m!

oi upoloipes kopeles kala eiste?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερα κοριτσακια.τι μου κανετε?καρδουλα μου, περαστικα κουκλα μου!!! jannolino πως εισαι κοριτσακι μου? φραουλιτσα εσυ? stroumf καλη επιτυχια κοριτσακι μου ,ξεκινας διαδικασια εξωσωματικης? εγω ακομη δεν ξερω τι να κανω...θελω πολυ να ξαναξεκινησω τον επομενο μηνα με τα παγωτακια μου ,αλλα δεν ξερω τι θα κανω με τη δουλεια.πως θα κατεβω παλι αθηνα???(ειμαι απο επαρχια),μαλλον δεν θα μπορεσω να ξαναπαρω αδεια...ουφ!εαν δεν μπορεσω να παρω αδεια τωρα ,με βλεπω να προσπαθω ξανα μετα το καλοκαιρι... :(:(:(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Nikol, καλησπέρα!! Τί κάνεις;; Πώς περάσατε σ.κ.;;

Εμείς καλά, δεν ξεκινάω ακόμα γιατί οι μέρες ωορρηξίας μου πέφτουν Μ. Παρασκευή με Μ. Σάββατο, οπότε θα περιμένουμε την επόμενη φορά. Αυτές τις μέρες θα κάνω επαναληπτικές για τις ορμόνες μου για την προλακτίνη μου, γιατί ανεβαίνει και θα πρέπει να κάνω έλεγχω. Θα έρθουμε σεπαφή όπως μας είπε στο τηλ. σήμερα και μετά το Πάσχα με το καλό!!!

Εσυ Νικόλ μου, πιστεύω θα πάρεις αδειούλα και θα πάνε όλα καλά!!!

Το Πάσχα θα κάνετε κάτι;;;

καλησπερα κοριτσακια.τι μου κανετε?καρδουλα μου, περαστικα κουκλα μου!!! jannolino πως εισαι κοριτσακι μου? φραουλιτσα εσυ? stroumf καλη επιτυχια κοριτσακι μου ,ξεκινας διαδικασια εξωσωματικης? εγω ακομη δεν ξερω τι να κανω...θελω πολυ να ξαναξεκινησω τον επομενο μηνα με τα παγωτακια μου ,αλλα δεν ξερω τι θα κανω με τη δουλεια.πως θα κατεβω παλι αθηνα???(ειμαι απο επαρχια),μαλλον δεν θα μπορεσω να ξαναπαρω αδεια...ουφ!εαν δεν μπορεσω να παρω αδεια τωρα ,με βλεπω να προσπαθω ξανα μετα το καλοκαιρι... :(:(:(
Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στρουμφακι μου υπομονη γλυκια μου...κατσε να περασεις καλα το πασχα με τον αντρουλη σου και το μαιο βουρ!!! :P το πασχα συνηθως δεν κανουμε τιποτα διοτι και εγω και ο αντρουλης μου δουλευουμε :cry: οσο για την αδεια δεν το βλεπω...με το ζορι πηρα τον μαρτιο!δεν θελω να περιμενω αλλο...5 χρονια συνεχεια το θεμα του παιδιου το βαζουμε στην ακρη...πραγματικα εαν δεν μου τη δωσουν την αδεια σκεφτομαι ακομη και να σταματησω απο τη δουλεια .εσυ δουλευεις?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ναι Νικόλ μου, δουλεύω και εγώ. Εμείς προσπαθούμε 3,5 χρόνια για παιδάκι & αν θα χρειαστώ άδεια σκέφτομαι να πάρω αναρρωτική, δεν έχω ζητήσει γενικά τρελές άδειες, αλλά δεν με νοιάζει πραγματικά, άσε που θα το καταλάβουν κιόλας, αλλά ούτε αυτο με νοιάζει. Τα χω βρει με τον εαυτό μου και με αυτό που σκοπεύουμε να κάνουμε και να προσπαθήσουμε με εξωσωματική οπότε δεν με νοιάζει κανείς (εννοώ το τι λένε ή το τι θα πουν) αυτό που με νοιάζει είναι να μην κινδυνεύσω να χάσω την δουλειά μου, αλλά εντάξει δεν έχω θέμα προς το παρόν.

Μην αγχώνεσαι όμως Νικόλ μου, δεν έχεις υπόλοιπο αδείας που να μπορείς να χρησιμοποιήσεις;

στρουμφακι μου υπομονη γλυκια μου...κατσε να περασεις καλα το πασχα με τον αντρουλη σου και το μαιο βουρ!!! :P το πασχα συνηθως δεν κανουμε τιποτα διοτι και εγω και ο αντρουλης μου δουλευουμε :cry: οσο για την αδεια δεν το βλεπω...με το ζορι πηρα τον μαρτιο!δεν θελω να περιμενω αλλο...5 χρονια συνεχεια το θεμα του παιδιου το βαζουμε στην ακρη...πραγματικα εαν δεν μου τη δωσουν την αδεια σκεφτομαι ακομη και να σταματησω απο τη δουλεια .εσυ δουλευεις?
Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ναι Νικόλ μου, δουλεύω και εγώ. Εμείς προσπαθούμε 3,5 χρόνια για παιδάκι & αν θα χρειαστώ άδεια σκέφτομαι να πάρω αναρρωτική, δεν έχω ζητήσει γενικά τρελές άδειες, αλλά δεν με νοιάζει πραγματικά, άσε που θα το καταλάβουν κιόλας, αλλά ούτε αυτο με νοιάζει. Τα χω βρει με τον εαυτό μου και με αυτό που σκοπεύουμε να κάνουμε και να προσπαθήσουμε με εξωσωματική οπότε δεν με νοιάζει κανείς (εννοώ το τι λένε ή το τι θα πουν) αυτό που με νοιάζει είναι να μην κινδυνεύσω να χάσω την δουλειά μου, αλλά εντάξει δεν έχω θέμα προς το παρόν.

Μην αγχώνεσαι όμως Νικόλ μου, δεν έχεις υπόλοιπο αδείας που να μπορείς να χρησιμοποιήσεις;

Εγώ πιστεύω να τους μιλήσεις για την άδεια σου, και να τους πεις ότι υπάρχει συμαντικός λόγος που την ζητήας την άδεια, μην την αφήσεις έτσι χωρίς να εξαντλήσεις όλες τις δυνατότητες για να μείνεις..

στρουμφακι μου υπομονη γλυκια μου...κατσε να περασεις καλα το πασχα με τον αντρουλη σου και το μαιο βουρ!!! :P το πασχα συνηθως δεν κανουμε τιποτα διοτι και εγω και ο αντρουλης μου δουλευουμε :cry: οσο για την αδεια δεν το βλεπω...με το ζορι πηρα τον μαρτιο!δεν θελω να περιμενω αλλο...5 χρονια συνεχεια το θεμα του παιδιου το βαζουμε στην ακρη...πραγματικα εαν δεν μου τη δωσουν την αδεια σκεφτομαι ακομη και να σταματησω απο τη δουλεια .εσυ δουλευεις?
Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

geia s koritsaki m!

egw kala eimai!edw me tis prospatheies m kai ta sxetika:)

DOXA TO THEO!

eseis peste m pws ta pate?

pws sinexizeis stroumfaki m?

Γειάααα!!

Επιτέλους μπήκε κάποιος μέσα!!!

Τί κάνεις;;; Έχεις καιρό να μπείς;; ;);)

Χαίρομαι που είσαι τόσο θετική και μας βοηθάς!!! Μπράβο!! Μακάρι να ρθουν όλα τα καλά σ'όλες μας

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

girl καλη τυχη με τις προσπαθειες σου!! κρατα γερα με θετικη διαθεση οπως παντα...

μιας και ειμαι σε αυτο το τοπικ και εχετε εμπειριες.. πειτε μου γνωμες για τα κεντρα εξωσωματικης στην Αθηνα.. ποια θεωρουνται καλυτερα? η γιατρος μου μου ειπε οτι θα με στειλει στον εξωσωματικο της αλλα δεν γνωριζω αυτος που ανηκει.. και θα ηθελα να ξερω αν δεν μας αρεσει ο συγκεκριμενος να κινηθουμε μονοι μας! πριν ημουν στο Ελενα αλλα η νεα μου γιατρος μου ειπε οτι δεν εχει μεγαλα ποσοστα επιτυχιας στις εξωσωματικες... εσεις τι λετε? πολλα φιλια καλη επιτυχια σε οσες περιμενουν αποτελεσματα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kalhmera kai pali!!!

Εμείς συνεχίζουμε αυτό το μήνα προσπάθειες μόνοι μας, θα πάρω και σαυτο το κύκλο outrogestan και μετα εφόσον όλα είναι καλα, εξωσωματική σε φυσικό κύκλο. Ο γιατρός μου δεν κάνει εξωσωματική θα την κάνω σε συνεργάτη του που όμως δεν ξέρω ποιος είναι. Πώς θα το μάθω ρε παιδιά; Έχω φάει σκάλωμα τώρα να μάθω με ποιον συνεργάζεται!

geia s koritsaki m!

egw kala eimai!edw me tis prospatheies m kai ta sxetika:)

DOXA TO THEO!

eseis peste m pws ta pate?

pws sinexizeis stroumfaki m?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ρωτα τον στρουμφακι δεν σου λεει??!! ολοι αυτοι σε καποιο κεντρο δεν κανουν τις διαδικασιες? δεν πρεπει να ξερουμε? κι εγω περιμενω να με παρει η γιατρος να της πω να μου δωσει τα στοιχεια του δικου της εξωσωματικου...

να σε ρωτησω και κατι αλλο... πως και αποφασισατε σε φυσικο κυκλο? θελω να πω.. καλη φαση βεβαια αλλα με ποια κριτηρια επιλεγεται αυτο ή οχι? σε ευχαριστω..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Θα την κάνετε μέσα στο Πάσχα ή μετά το Πάσχα;

Δεν το επιλέξαμε εμείς τον φυσικό κύκλο, αλλά ο ίδιος ο γιατρός μας το είπε. Εγω θέλω να του πω να πάμε με κανονική εξωσωματική. Γιατί πιστεύω ότι έχει πιο μεγάλες πιθανότητες.

ρωτα τον στρουμφακι δεν σου λεει??!! ολοι αυτοι σε καποιο κεντρο δεν κανουν τις διαδικασιες? δεν πρεπει να ξερουμε? κι εγω περιμενω να με παρει η γιατρος να της πω να μου δωσει τα στοιχεια του δικου της εξωσωματικου...

να σε ρωτησω και κατι αλλο... πως και αποφασισατε σε φυσικο κυκλο? θελω να πω.. καλη φαση βεβαια αλλα με ποια κριτηρια επιλεγεται αυτο ή οχι? σε ευχαριστω..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

οχι μεσα στο πασχα αποκλειεται.. θα παμε οσο πιο συντομα γινεται στον εξωσωματικο που μας στελνει η γιατρος μου και θα μας πει.. ελπιζω για Μαιο αν δεν χασουμε κι αλλον κυκλο με τυχον εξετασεις κλπ..μηπως σας ειπε για φυσικο κυκλο επειδη εισαι οκ με τις ωορρηξιες σου κλπ? εχετε θεμα με το σπερμα κι εσεις? φιλια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Geia Twiggy, που είσαι βρε? σου στειλα per. msg.

οχι μεσα στο πασχα αποκλειεται.. θα παμε οσο πιο συντομα γινεται στον εξωσωματικο που μας στελνει η γιατρος μου και θα μας πει.. ελπιζω για Μαιο αν δεν χασουμε κι αλλον κυκλο με τυχον εξετασεις κλπ..μηπως σας ειπε για φυσικο κυκλο επειδη εισαι οκ με τις ωορρηξιες σου κλπ? εχετε θεμα με το σπερμα κι εσεις? φιλια
Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσια καλημερα!!

σημερα εχω ραντεβου πρωτη φορα με τον εξωσωματικο της γιατρου μου!! για να δουμε για να δουμε....εχω λιγο αγωνια!

εσεις τι κανετε?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερα κοριτσακια .τι κανετε?twiggy πως ηταν η πρωτη επισκεψη?ολα καλα? στρουμφακι πως εισαι? εγω τελικα ζητησα αδεια για το μαιο αλλα δεν μπορουν να μου τη δωσουν...δεν ξερω τι να κανω.μου ειπαν οτι κατα τον σεπτεμβριο θα μπορουν να μου δωσουν αδεια.ουφ!βεβαια εχω ηδη παρει 2 αδειες για φετος και ειναι κατανοητο οτι υπαρχουν και αλλοι συναδελφοι που δικαιουνται...τι θα κανω ???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια μόλις πήρα τα αποτελέσματα από τον μικροβιολόγο για τον θυροειδή και την προλακτίνη μου.

Είναι όλα μια χαρά!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Το θέμα είναι θα μου σταματήσουν το χαπάκι για την προλακτίνη ή θα συνεχίσω να το παίρνω?????????????????????????????? @-)@-)@-)@-)

Αύριο το πρωι θα μιλήσω με τον ενδοκρινολογο και τον γυναικολόγο μου.

Χάρηκα βρε κορίτσια τώρα, αλλά θα μου πουν να το σταματήσω ή θα πρέπει να συνεχίσω να το παίρνω για να μην ανέβει πάλι;;;; Ξέρετε κάτι;;; :roll::roll::roll::roll:

Τwiggy, πως πήγαμε;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;; Ελπίζω όλα μα όλα καλά!!!

Νικοl μου, μήπως θα πρεπε να μιλήσεις με τους ανθρώπους στην δουλειά μήπως μπορεί να γίνει μια εξαίρεση. Λέω τώρα, ή τους έχεις μιλήσει;;;;; και δεν γίνεται στην συγκεκριμένη φάση;;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ολα καλα πηγαν... παμε για εξωσωματικη και το πιο πιθανον μικρογονιμοποιηση! επειδη ομως αδιαθετω τωρα το πασχα θα περιμενουμε τον επομενο κυκλο... δηλαδη μεσα Μαιου ξεκιναμε!! αντε να δουμε..

νικολ οκ δεν σου δινουν αδεια.. αλλα ας πουμε αν αρρωσταινες τι θα γινοταν? δεν μπορεις να το "παιξεις" αρρωστη τελευταια στιγμη? λεω εγω τωρα..

φιλια σε ολες, καληνυχτα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κοριτσια και απο εμενα! Εχω πολυ καιρο να σας γραψω γιατι δεν αισθανομουν και πολυ καλα αυτες τις ημερες.

Στεναχωρηθηκα παρα πολυ με τα νεα της Φραουλιτσας , της Cuando και της Jannolino. Τι να πω... Ευχομαι σε ολες εσας που τα καταφερατε αλλα ατυχησατε (Nikol, Fraoulitsa και Cuando) να τα ξανακαταφερετε το γρηγοροτερο και αυτη τη φορα το σπορακι σας να μεινει στη κοιλιτσα σας για τα καλα για τους επομενους 9 μηνες. Jannolino μου και σε εσενα κοπελα μου ευχομαι να βρεις τη δυναμη και να ξαναπροσπαθησεις. Δεν πρεπει κανεις να εγκαταλειπει το ονειρο!

Οσο για τα υπολοιπα κοριτσακια που θα προσπαθησουν συντομα ευχομαι το καλυτερο αποτελεσμα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Σας ευχαριστώ για τις απαντήσεις κορίτσια… απο ότι μου είπε ο γιατρός, συνήθως όταν υπαρχει εξωμήτρια κύηση στην σάλπιγγα σημαίνει ότι υπάρχει κάποια παθολογία εκεί, παρόλο που στην δίκη μου περίπτωση δεν φάνηκε στην σαλπιγγογραφια. Μου είπε ότι η καλύτερη λύση είναι η λαπαροσκόπηση, για να δει τι ακριβώς συμβαίνει… τελικά βρήκε ενδομητριωση! Ήμουν τυχερη στην ατυχία μου… Η δίκη μου ήταν πολύ ύπουλη δεν φαινόταν σε κανένα υπέρηχο, είχα πάει σε 4 γιατρούς. Γενικά οι πιθανότητες για εξωμητριο είναι μικρές αλλά δυστυχώς μπορεί να συμβεί.  Τώρα σχετικά με το ερώτημα εξωσωματική ΄ή όχι ακόμα, σκέφτομαι απ τη μια ότι δεν θέλω να περιμένω πάλι μήνα μήνα και να έρχονται απογοητεύσεις… μετά λέω, μήπως συμβεί κ σε εμένα το ‘θαυμα’ με φυσική σύλληψη? Η αλήθεια είναι ότι επειδή είχα αυτές τις ατυχίες στις 2 εμβρυομεταφορες που έκανα, μου έχει δημιουργηθεί μια φοβία, τρέμω μην μείνω έγκυος και συμβεί κάτι κακό παλι… θα συμβουλευτώ σίγουρα τον γιατρό μου απλά τα επεξεργάζομαι όλα. Α η ηλικία μου είναι 33! 
    • Καλημέρα...και εγώ αύριο ήθελα αλλα δεν ξέρω αν είναι ανοιχτά τα μικροβιολογικά ή εχουν ακόμα απεργία... οπότε θα πάω τρίτη για σίγουρα...θα κάνω και εξετάσεις μαζί... βέβαια ιδανικά θα ηταν αύριο γιατί έχω και ραντεβού στο γιατρό...αλλα δεν πειράζει! @Elk δεν το σκέφτηκα καν για ασφάλεια στη συρταριέρα...μια απλη συρταριέρα έκανα...τωρα για όταν μεγαλώσει πως θα τα καταφέρω δεν ξέρω 😂  
    • Κορίτσια σας ευχαριστώ πάρα πολύ για την υποστήριξη! ❤️ Έχετε όλες τα δίκια σας ✨ ειδικά στέκομαι σ αυτό που είπε η @Katiana1987 δε θέλω να στεναχωρώ το μπιζελακι μου με τις δικές μου ανησυχίες, όπως και να χει και το στρες επηρεάζει κάπως. Απλά το θέλω τόσο πολύ ρε γαμώτο που τώρα που το ζω πάλι κάτι βρίσκω να ανησυχώ 😅 ας απολαύσουμε λοιπόν το ταξίδι 🌈 Επανέλαβε μαζί μου @Naty_: Σήμερα είμαι έγκυος και μεγαλώνω το όμορφο και υγιές μπιζελακι μου  Σήμερα είμαι έγκυος και μεγαλώνω το όμορφο και υγιές μπιζελακι μου  Σήμερα είμαι έγκυος και μεγαλώνω το όμορφο και υγιές μπιζελακι μου  Τρελαααααα 🤣🤣🤣🤣 @Diwni έχεις δίκιο, γι'αυτό τον πήρα το γιατρό, ήξερα ότι θα μου την πει, και θα μ έβαζε στη θέση μου 😅 Τι θα χουν ακούσει κι αυτοί οι άνθρωποι! @Naty_ λυπάμαι για τη φίλη που έδωσε βαρύτητα σε άσχετα στοιχεία απ' το να σου σταθεί. Όπως είπαν και τα άλλα κορίτσια, όπου νιώθουμε ασφάλεια και οπότε είμαστε έτοιμες να μιλάμε. Δεν υπάρχει λάθος και σωστό στις ανακοινώσεις, όπως αισθάνεται κανείς, κι ότι έχεις ανάγκη τη δεδομένη στιγμή ❤️  
    • Καλέ γιατί το προδικάζεις;;; Όλα καλά θα είναι. Αφού μετριέσαι και ψιλό προσέχεις! Πόσες μέρες κάνουν να βγουν;;; Άσε!!! Εγώ δεν πολύ ξυπνάω για τουαλέτα. Αν ξυπνήσω, θα είναι μια φορά. Αλλά για την αλλαγή πλευρού... σε νοιώθω! Για τη θάλασσα όπως είπα ίσως είναι λίγο υπερ προστατευτικός!
    • Καλέ τι χαζά είναι αυτά;;; Δηλαδή αν αύριο αισθάνεσαι τελείως "καλά" θα μπεις ξανά στο ίδιο τριπάκι;;; Συμπτώματα είναι! Τη μια μέρα θα έχεις το ένα, την άλλη το άλλο και κάποια άλλη μέρα δε θα έχεις τίποτα!!! Για ηρέμησε σε παρακαλώ πολύ και μη μου αγχώνεις και στεναχωρείς το μπιζελάκι σου!!! Όσο για την ανακοίνωση... όπως, όποτε και σε όποιον θέλεις εσύ και μόνο θα το πεις!!! Σιγά μην καταπιεστούμε και για αυτό!
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...