Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΕΞΩΣΩΜΑΤΙΚΗ ΠΟΙΕΣ ΞΕΚΙΝΗΣΑΜΕ ΠΑΡΕΟΥΛΑ Νο 11!!!


Recommended Posts

παντα ετσι πρεπει να ειμαστε.αλλα να ειμαστε αισιοδοξοι πρεπει παντα.ολα θα πανε καλα κ για σενα κ για τις αλλες κοπελες.αυτο ειναι σιγουρο.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 992
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Αχ βρε κοριτσάκια μου με συγκινήσατε με αυτά που γράψατε, τελικά δεν είμαι η μόνη που αισθάνομαι έτσι, και εγώ πέρυσι τέτοιο καιρό ήμουν ευτυχισμένη με τον αντρούλη μου γιατί ήμουν έγκυος, γυρνούσε από την δουλειά και ερχόταν και φιλούσε την κοιλίτσα μου από την χαρά του, αλλά δυστυχώς δεν κράτησε για πολύ. Είναι πολύ νωρίς ακόμη γι’αυτο αισθάνεστε έτσι, μόλις περάσει ο καιρός δεν θα το σκέφτεστε αλλά θα περιμένετε πότε θα κάνετε την επόμενη προσπάθεια για να αποκτήσετε το μωράκι σας. Φραουλιτσα μου και εγώ πολλές φορές τα βάζω με τον Θεό γιατί με ταλαιπωρεί έτσι αφού δεν έχω κάνει κανένα κακό αλλά δεν είναι έτσι τα πράγματα, πρέπει να μιλήσετε με τον πνευματικό σας θα σας βοηθήσει πάρα πολύ, όλα γίνονται για κάποιο λόγο και ίσως να μην είναι ακόμη η κατάλληλη ώρα να γίνουμε μαμάδες. Τα λέω αυτά για να παρηγορηθώ αλλά κατά βάθος τρελαίνομαι, ο άντρας μου έχει πάψει πλέον να ελπίζει και αυτό με στεναχωρει πολύ. Και ο σύζυγος μου είναι ένας υπέροχος άνθρωπος αγαπηθήκαμε πολύ από την πρώτη στιγμή και έτσι αποφασίσαμε να κάνουμε οικογένεια, αγωνιστήκαμε για να κάνουμε ένα υπέροχο σπίτι έναν υπέροχο γάμο που είχε να λέει ολόκληρος ο νομός, τα οικονομικά μας προς το παρόν πηγαίνουν πολύ καλά και είμαστε πολύ άνετοι, αλλά τα χρήματα δυστυχώς δεν φέρνουν την ευτυχία, το σπίτι μου είναι ακόμη άδειο, άραγε θα γεμίσουν ποτέ αυτά τα υπνοδωμάτια με παιδικές φωνούλες η θα μείνουν πάντα έτσι?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημέρα κοριτσακια ,

σκορπινάκι να είσαι σίγουρη ότι θα γεμίσει το σπιτακι σου , είναι θέμα χρόνου για όλες σας.

jannolino μου πολυ ΚΑΛΗ ΕΠΙΤΥΧΙΑ και ευχομαι να μας ανακοινώσεις τη χαρά σου.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

σκορπινακι να εισαι σιγουρη!! θα γεμισει το σπιτι και μετα θα τρεχετε και δεν θα φτανετε :) υπομονη, να εισαι καλα με τον αντρα σου και θα τα καταφερετε.. ολες θα τα καταφερουμε.. απλα ετυχε τωρα σε εμας να ταλαιπωρουμαστε και να ποναμε....

τζανολινακι.... αγωνια!!!!! για να δουμε για να δουμε... :ympray:

καλη ημερα σε ολες

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

τζανολινο καλο μου καλη καλη επιτυχιαααααααααα!!!!!!!!καλημερα λοιπον τα δικα μου νεα..ειναι πολυ χαλαρωτικα ενθαρυντικα και ηρεμα..οι γιατρινες μου λυπηθηκαν πολυ...μου ειπαν οτι ειναι δυστυχως πολυ φυσιολογικο και πιθανο να συμβει κατι τετοιο στην αρχη...με τις εξετασεις που εχουν στα χερια τους θεωρουν οτι ειναι ενα τυχαιο γεγονος και πως δεν υπαρχει κανενας λογος να ξανασυμβει..αν τυχον ξανασυμβει που το αποκλυουν,μου ειπαν μονες τους(πολυ σημαντικο..εγω δεν ειπα τιποτα!!!) οτι υπαρχουν μια σειρα εξετασεων αιματος που πρεπει να γινουν,καρυοτυπος ,θρομβοφιλια και αλλα...μου ειπε να ξεκουρασω τη μητρα μου δυο μηνες και να χαλαρωσω και τον ιουνιο ξεκιναμε αν θελουμε ξανα..χαρηκα πολυ εχω αναγκη αυτο το χρονο να ηρεμησω να κανω γιογκα να αδυνατισω να βρεθουμε με τον αντρουλη μου...θεωρω οτι θα μεινω εγκυος τον ιουνη για να κανω παιδακι το μαρτιο..ψαρακι σαν εμενα...χαχαχαχαχαχαχα ..ειμαι αισιοδοξη και παλι..οπως λεει η κισκα..καμια φορα αυτη η ασχημη καταληξη ειναι μια πολυ καλη αρχη..αυτο κραταω και συνεχιζω

σκορπινακι κι εμεις ειμαστε ενα ζευγαρι που εχει μια πολλη ρομαντικη ιστορια..που ξεπερασε πολλα εμποδια για να ειναι μαζι..και που περιμενουμε να γεμισουμε χαρα το σπιτακι μας με παιδικες φωνουλες...και ακομα περιμενουμε..κι εγω αναρωτιεμαι καμια φορα αραγε ποτε..και αν..σκεψου οτι ο καλος μου μου ελεγε..γιατι αφου αγαπιομαστε τοσο πολυ δεν ερχεται ενα παιδακι;...θα ρθει ομως που θα παει...και τοτε τα δακρυα και ο πονος θα εξαφανιστουν..δεν θα τα θυμομαστε πια...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Λυπάμαι πολύ κοριτσάκι μου....ξέσπασε και θα νοιωσεις καλύτερα...το έχω περάσει αρκετες φορες ..καταλαβαίνω τον πόνο σου....αλλά κοιτα που τα κατάφερα στο τέλος!!!!!! Γιατι εσύ όχι.....................

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

jannolino μου...ποσο λυπηθηκα!κανε κουραγιο κοριτσακι μου...τι να πω πια,δεν ξερω.σου στελνω την αγαπη μου και την ευχη συντομα να γινεις μανουλα γλυκια μου!θα ρθει η ωρα ...συντομα .

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(

den tha erthei pote!!!!!!!!nomiza pws imoun proetoimasmeni gia kati tetoio alla den to antexw allo!!!!!!den thelw allo pono!!!!!den thelwwwwww

σου στελνω μια μεγαλη αγκαλια και ευχομαι την επομενη φορα να ερθει το σπορακι σου... :YMHUG:

ξερεις καλα πια να πεφτεις αλλα και να σηκωνεσαι.. σκεψου πψς εισαι ενα βηματακι λιγο πιο κοντα στο ονειρο.. οσο και αν πονα τωρα.. θα γινεις μανουλα το αξιζεις!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα σας

Διαβάζω τόση ώρα τα νέα σας και με έχουν πάρει τα ζουμιά.

Προσπαθούμε για παιδάκι 5,5 χρόνια. Τελικά τον Νοέμβριο έκανα την 1η εξωσωματική. Ηταν θετική 1173 η 1η χοριακή και 2800 η επανάληψη μετά απο 2 μέρες. Και ενω όλα πήγαιναν πολύ καλά- είμασταν πολύ ευτυχισμένοι ξαφινικά την 5η εβδομάδα απέβαλα.

Τώρα έχω 2 βλαστοκύστες στην κατάψυξη και ήταν να ξεκινήσουμε ώστε την Μ. εβδομάδα να γίνει η εμβρυομεταφορά με το καλό. Αλλά όταν ο άνθρωπος κάνει σχέδια ο θεός γελάει- έτσι δεν λένε? Μια ανωμαλία στην περίοδο και πάει πίσω η προσπάθεια. Μάλλον δεν προλαβαίνουμε γιατί θα κλείσει το κέντρο απο Μ. Παρασκευή ως την Τρίτη μέτά το Πάσχα. Τώρα παρακαλάω να συνεχιστεί αυτή η ανωμαλία στον κύκλο μήπως και κάνουμε μεταφορα την Τρίτη μετά το Πάσχα. Αλλιώς η προσπάθεια θα μεταφερθεί για τον Ιούλιο γιατί δεν μπορώ να πάρω άδεια απο τη δουλειά μου απο Μάιου ως τέλη Ιούνιου.

Πολύ άγχος αυτές τις μέρες κορίτσια. Προφταίνω- δεν προφταίνω.

Σκοτσέζικο ντουζ και μια ψυχολογία που πιάνει πάτωμα.

Συγνώμη αν σας κούρασα αλλά νιώθω οτι θα σκάσω.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

xristina γεια σου απο μενα!! σου ευχομαι καλη τυχη στην προσπαθεια σου και επιτελους να τα καταφερετε!!! 5,5 χρονια ρε συ!!! ηρωες!!! πως την παλευετε? εμεις 2 χρονια και κατι και συχνα ειμαστε στα ορια μας!! ποιο ειναι το "προβλημα" σε εσας? φανταζομαι κανατε ο,τι μπορουσατε για να τα καταφερετε μονοι σας και με φυσικο τροπο!καλη δυναμη και μην αγχωνεσαι! συχνα κι εγω πελαγωνω με τους υπολογισμους , να προλαβω μερες κλπ αλλα νομιζω τι ολο αυτο δεν βγαζει πουθενα! το θεμα ειναι να τα καταφερουμε... κι αν ειναι τον επομενο ή τον μεθεπομενο μηνα εχει τελικα σημασια?!! ειναι δυσκολο αλλα πρεπει να μαθουμε και να τα "παραταμε", να χαλαρωνουμε.. με την εννοια οτι οσο το ζοριζουμε.. αυτο δεν ερχεται!! παντως ελπιζω να εισαι τυχερη τωρα!! σε φιλω

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

jannolino οτι και να πω ειναι λιγο .....χρειαζεσαι σιγουρα το χρονο σου....θα βρεις τη δυναμη παλι για τη νεα σου προσπαθεια και θα ανταμηφθεις!!!!!!

Χριστινα καλη επιτυχια γλυκια μου!!!!!!

Αν επιτρεπετε γιατι ταλαιπωριστε 5,5 χρονια?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

jannolino οτι και να πω ειναι λιγο .....χρειαζεσαι σιγουρα το χρονο σου....θα βρεις τη δυναμη παλι για τη νεα σου προσπαθεια και θα ανταμηφθεις!!!!!!

Χριστινα καλη επιτυχια γλυκια μου!!!!!!

Αν επιτρεπετε γιατι ταλαιπωριστε 5,5 χρονια?

Γιατί προσπαθούσαμε για φυσική. Και δεν το παίρναμε απόφαση για εξωσωματική. Και πέρασαν τα χρόνια και να μαστε...

προβληματα: εγω πολυκυστικές και θρομβοφιλία

συζυξ: ολιγοασθενοσπερμία

απο ολα εχει ο μπεχτσες

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

χριστινακι μην στεναχωριεσαι! ειπαμε, δεν μπορουμε να αλλαξουμε το παρελθον αλλα να δραστηριοποιηθουμε στο παρον και να ελπιζουμε για το μελλον! αφου γνωριζετε ποια θεματα υπαρχουν ειστε πια στο δρομο να τα αντιμετωπισετε και να φτασετε το στοχο! ευχομαι να τα καταφερετε χωρις αλλη ταλαιπωρια και συντομα να γινετε γονεις!! θετικη σκεψη!! κι εμεις εδω ειμαστε.. φιλια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερα σε ολους.τι κανετε ?φραουλιτσα ,jannolino τα υπολοιπα κοριτσακια πως ειστε?εγω μιλησα εχθες με τον γιατρο μου και μου ειπε να περασει ο απριλιος και να ξαναξεκινησω στον επομενο κυκλο το μαιο, με τα παγωτακια που εχω.εσεις τι πιστευετε?ειναι καλα να ξαναπροσπαθησω τοσο συντομα ? εχω περισσοτερες πιθανοτητες επιτυχιας ή μηπως ειναι καλυτερα να περιμενω μεγαλυτερο διαστημα να ηρεμησει λιγο οργανισμος μου? υπαρχει καποια κοπελα που απετυχε με τα "φρεσκα" και πετυχε αμεσως μετα με τα παγωτακια???? φιλακια σε ολες :kiss::kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

xristina mou kalimeraaa kalos orises stin pareoulla mas!!!! krima pou afisate 5.5 xronia na perasoun etsi vre koritsi mou ? o giatros sas ,ti sas ixe pi den sas protine toulaxiston na kanate spermategxisi olo afto n ton kairo i thelate na to pate esis telios fisika? filika sta grafo afta giati oloi edo imaste mia omorfi parea ke tha prospathisoume na se voithisoume :YMHUG::)

Κάναμε και πρόκληση ωορηξίας για προγραμματισμένη επαφή 2 φορές και 1 φορά σπερματέγχυση αλλά τζίφος.

Τέλος πάντων. Έχεις δίκαιο. Για το παρελθόν δεν μπορούμε να κάνουμε κάτι. Στο παρόν και στο μέλλον θα το παλέψουμε δραστικά όμως. Μάλλον αυτό τον μήνα δεν θα προλάβω για τα καταψυγμένα. Πάμε για Ιούλιο.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

KORITSAKIA MOU SAS EFXARISTW GIA THN SYMPARASTASH PAAARA POLY!!! META TO SOK ANEVASA PYRETO KAI EXW GRIPH KAI PALI EIMAI STO KREVATI!! EIDA TO MWRAKI MOU THN PEMPTH KAI EINAI KALA KAI KOUNOUSE TA XERAKIA TOU!! GENNAW 28 OKTWMVRIOU KAI EKANE PARELASH ;) STIS 19/4 THA PAME GIA AFXENIKH KAI H PANAGIA MAZI MAS!!!!!!!!!!

FRAOULITSA JANNOLINO KAI CUANDO TO MONO POU MPORW NA PW EINAI O THEOS NA SAS DINEI DUNAMH KAI YPOMONH KAI OLA THA PANE KALA!!! THA GINETE MANOULES SYNTOMA!!! EIMAI SIGOURH!!! FILAKIA!

VRE KORITSIA ARRWSTW POLU EFKOLA KAI PROSEXW !!! DEN XERW PWS!! OTI MIKROVIO YPAREI GYRW MOU EGW TO MAZEVW!!! OI ORMONES ADYNATIZOUN TON ORGANISMO?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσακια μου καλημερα!!!

Εχω διαβασει τα νεα σας και δεν ξερω τι να σας απαντησω για να μπορεσω να απαλυνω λιγο τον πονο σας...δεν υπαρχουν ομως αυτα τα λογια δυστυχως...

Εχω στεναχωρεθει παρα πολυ για ολες σας..

Αυτο ομως που θα σας πω ειναι να μην το βαλετε κατω!!!Να στε σιγουρες πως το μωρακι θα ερθει..το ποτε κ σε ποια προσπαθεις δεν ξερω να σας το πω..αλλα ειναι σιγουρο πως θα ρθει για ολες σας!!!

Παρτε οσο χρονο χρειαζεστε,οπλιστειτε λες με δυναμη και ολα θα γινουν!!!!!

Σας το λεω εγω που περυσι ελεγα..νιωθω πως ανεβαινω ενα πολυ ψηλο βουνο που ομως δεν βλεπω που ειναι η κορυφη του...

Την ειδα ομως..και εφτασα στην κορυφη!!!!!!

Το ιδιο θα γινει κ με σας!!!Πιστεψτε το μεσα σας κ θα φτασετε κ εσεις σε αυτη την κορυφη!!!!

Μια μεγαλη αγκαλια απο μενα..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κοριτσια!! ηρθε για τα καλα η ανοιξη μου φαινεται καιρος να παρουμε τα πανω μας!!!

εχω χασει επεισοδια?!! καρδουλα τι εγινε? εισαι αρρωστουλα καταλαβα.. αλλα με το μωρο ολα καλα ετσι???

φραουλιτσα...? ποια τα τελευταια νεα?

φιλια σε ολες... κατερινακι φυσα λιγο το χρειαζομαστε!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kalhspera koykles ti kanete????????????

ax nai twiggy moy teleia epoxhhhhhhhhhhhhh.............

kardoyla moy perastikoylia na prosexeis polyyyyyyyy

xristinaki moy me to kalao ola tha ginoyn kapoia stigmh exe pisth mono kai ola kala ..........

mikol fraoylitsa janolino ...kalh synexeia koritsakia moy eyxome na einai h tyxerh sas ayth h fora poy tha prospathisete..............kai gera mwrakia se oles tis manoylesssssss

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Σας ευχαριστώ για τις απαντήσεις κορίτσια… απο ότι μου είπε ο γιατρός, συνήθως όταν υπαρχει εξωμήτρια κύηση στην σάλπιγγα σημαίνει ότι υπάρχει κάποια παθολογία εκεί, παρόλο που στην δίκη μου περίπτωση δεν φάνηκε στην σαλπιγγογραφια. Μου είπε ότι η καλύτερη λύση είναι η λαπαροσκόπηση, για να δει τι ακριβώς συμβαίνει… τελικά βρήκε ενδομητριωση! Ήμουν τυχερη στην ατυχία μου… Η δίκη μου ήταν πολύ ύπουλη δεν φαινόταν σε κανένα υπέρηχο, είχα πάει σε 4 γιατρούς. Γενικά οι πιθανότητες για εξωμητριο είναι μικρές αλλά δυστυχώς μπορεί να συμβεί.  Τώρα σχετικά με το ερώτημα εξωσωματική ΄ή όχι ακόμα, σκέφτομαι απ τη μια ότι δεν θέλω να περιμένω πάλι μήνα μήνα και να έρχονται απογοητεύσεις… μετά λέω, μήπως συμβεί κ σε εμένα το ‘θαυμα’ με φυσική σύλληψη? Η αλήθεια είναι ότι επειδή είχα αυτές τις ατυχίες στις 2 εμβρυομεταφορες που έκανα, μου έχει δημιουργηθεί μια φοβία, τρέμω μην μείνω έγκυος και συμβεί κάτι κακό παλι… θα συμβουλευτώ σίγουρα τον γιατρό μου απλά τα επεξεργάζομαι όλα. Α η ηλικία μου είναι 33! 
    • Καλημέρα...και εγώ αύριο ήθελα αλλα δεν ξέρω αν είναι ανοιχτά τα μικροβιολογικά ή εχουν ακόμα απεργία... οπότε θα πάω τρίτη για σίγουρα...θα κάνω και εξετάσεις μαζί... βέβαια ιδανικά θα ηταν αύριο γιατί έχω και ραντεβού στο γιατρό...αλλα δεν πειράζει! @Elk δεν το σκέφτηκα καν για ασφάλεια στη συρταριέρα...μια απλη συρταριέρα έκανα...τωρα για όταν μεγαλώσει πως θα τα καταφέρω δεν ξέρω 😂  
    • Κορίτσια σας ευχαριστώ πάρα πολύ για την υποστήριξη! ❤️ Έχετε όλες τα δίκια σας ✨ ειδικά στέκομαι σ αυτό που είπε η @Katiana1987 δε θέλω να στεναχωρώ το μπιζελακι μου με τις δικές μου ανησυχίες, όπως και να χει και το στρες επηρεάζει κάπως. Απλά το θέλω τόσο πολύ ρε γαμώτο που τώρα που το ζω πάλι κάτι βρίσκω να ανησυχώ 😅 ας απολαύσουμε λοιπόν το ταξίδι 🌈 Επανέλαβε μαζί μου @Naty_: Σήμερα είμαι έγκυος και μεγαλώνω το όμορφο και υγιές μπιζελακι μου  Σήμερα είμαι έγκυος και μεγαλώνω το όμορφο και υγιές μπιζελακι μου  Σήμερα είμαι έγκυος και μεγαλώνω το όμορφο και υγιές μπιζελακι μου  Τρελαααααα 🤣🤣🤣🤣 @Diwni έχεις δίκιο, γι'αυτό τον πήρα το γιατρό, ήξερα ότι θα μου την πει, και θα μ έβαζε στη θέση μου 😅 Τι θα χουν ακούσει κι αυτοί οι άνθρωποι! @Naty_ λυπάμαι για τη φίλη που έδωσε βαρύτητα σε άσχετα στοιχεία απ' το να σου σταθεί. Όπως είπαν και τα άλλα κορίτσια, όπου νιώθουμε ασφάλεια και οπότε είμαστε έτοιμες να μιλάμε. Δεν υπάρχει λάθος και σωστό στις ανακοινώσεις, όπως αισθάνεται κανείς, κι ότι έχεις ανάγκη τη δεδομένη στιγμή ❤️  
    • Καλέ γιατί το προδικάζεις;;; Όλα καλά θα είναι. Αφού μετριέσαι και ψιλό προσέχεις! Πόσες μέρες κάνουν να βγουν;;; Άσε!!! Εγώ δεν πολύ ξυπνάω για τουαλέτα. Αν ξυπνήσω, θα είναι μια φορά. Αλλά για την αλλαγή πλευρού... σε νοιώθω! Για τη θάλασσα όπως είπα ίσως είναι λίγο υπερ προστατευτικός!
    • Καλέ τι χαζά είναι αυτά;;; Δηλαδή αν αύριο αισθάνεσαι τελείως "καλά" θα μπεις ξανά στο ίδιο τριπάκι;;; Συμπτώματα είναι! Τη μια μέρα θα έχεις το ένα, την άλλη το άλλο και κάποια άλλη μέρα δε θα έχεις τίποτα!!! Για ηρέμησε σε παρακαλώ πολύ και μη μου αγχώνεις και στεναχωρείς το μπιζελάκι σου!!! Όσο για την ανακοίνωση... όπως, όποτε και σε όποιον θέλεις εσύ και μόνο θα το πεις!!! Σιγά μην καταπιεστούμε και για αυτό!
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...