Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΕΞΩΣΩΜΑΤΙΚΗ ΠΟΙΕΣ ΞΕΚΙΝΗΣΑΜΕ ΠΑΡΕΟΥΛΑ Νο 11!!!


Recommended Posts

ΦΡΑΟΥΛΙΤΣΑ Ο ΘΕΟΣ ΝΑ ΣΟΥ ΔΩΣΕΙ ΚΟΥΡΑΓΙΟ,ΟΙ ΠΡΩΤΕΣ ΜΕΡΕΣ ΕΙΝΑΙ ΧΕΙΡΟΤΕΡΕΣ.ΕΧΩ ΠΕΡΑΣΕΙ ΑΠΟ ΤΟ ΝΑ ΜΟΥ ΠΑΡΟΥΝ ΤΟ ΠΑΙΔΙ ΚΑΙ ΠΡΙΝ ΜΕ ΝΑΡΚΩΣΟΥΝ ΝΑ ΑΚΟΥΩ ΤΗ ΚΑΡΔΙΑ ΝΑ ΧΤΥΠΑΕΙ.ΚΑΙ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΩ,ΕΥΧΟΜΑΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΤΕΛΕΥΤΑΙΟ ΚΑΙ ΝΑ ΞΕΧΑΣΤΕΙ ΓΡΗΓΟΡΑ [smilie=violent4.gif]

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 992
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Φραουλιτσα μου τωρα το ειδα! Αχ τι να σου πω βρε κοπελα μου λυπαμαι παρα πολυ :(:(:(:(:(:(

Ολα ομως θα γινουν μια μερα και να εισαι σιγουρη για αυτο. Απο εσενα εξαρταται. Μην εγκαταλειψεις με τιποτα τον αγωνα σου!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

φραουλιτσα μου γλυκια τι να πω...στην ιδια φαση ακριβως ειμαστε... :cry: θα ξαναπροσπαθησουμε κοριτσακι μου , συντομα θα γινεις μανουλα και ολα αυτα θα μοιαζουν με κακο ονειρο.ξερω ποσο πολυ πονας ...η Παναγιτσα να ειναι κοντα σου ,να σου δωσει δυναμη και κουραγιο να το ξεπερασεις γρηγορα γλυκια μου.οτι χρειαστεις ειμαστε εδω...

καρδουλα μου ποσο λυπαμαι ...προσπαθησε να εισαι ηρεμη κοριτσακι μου, για το μωρακι σου ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Φραουλίτσα ομολογώ πως με σόκαρες, το έχω νιώσει και λυπάμαι πάρα πολύ. Μην απελπίζεσαι όμως...θα δείς που θα τα καταφέρεις...

Καρδούλα συλληπητήρια. Κοίταξε να ηρεμήσεις για το μωράκι σου.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ax fraoylitsa moy ti na pw koykla moy koyragio mono..................... to kserw poly poly kala ayto poy pernas kai akoma xeirotero exw perasei kai egw......................... alla tha vreis thn dynamh koritsaki moy kai tha shkwtheis pali kai tha prospathiseis tha to deis ................ eimai sigoyrh oti tha erthei ena mikroylh kai tha fwliasei mesa soy grhgora se filw glyka glyka kai mia terastia agkalia soy kanw ...........koyragiooooooooooo

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Φραουλιτσα μου...μολις διαβασα τα νεα σου..αχ κοριτσακι μου στεναχωρεθηκα παρα πολυ ..σε νιωθω απολυτα κ το χω περασει κ αυτο δυστυχως!!!

Τωρα οτι κ να σου λεμε δεν σε παρηγορειι ιποτα το ξερω το χω βιωσει..

Παρε οσο χρονο χρειαζεσαι γλυκεια μου οπλισου με δυναμη και η επομενη προσπαθεια θα ερθει..και ολα θα πανε καλα!!!!Οσο για τα χρηματα..θα βρεθουν..καποιος θα βρεθει που θα σας βοηθησει γλυκεια μου..κ μεις με δανεικα καναμε την προσπαθεια μας αυτη!!!!!!!!

Μια μεγαλη αγκαλια απο μενα κοριτσακι μου..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καρδουλα μου..συλληπητηρια γλυκεια μου..πολυ ασχημο να φευγουν ετσι νεοι ανθρωποι..

Προσπαθησε να ηρεμησεις κοπελα μου για το καλο κ το δικο σου κ του μωρου σου!!!Ενημερωσε το γιατρο σου και παρε κανενα μποσκοπαν να σου κρατα σε ηρεμια τη μητρα γλυκεια μου!!!

Δυναμη κ κουραγιο στην ξαδερφη σου...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

να μπω κι εγω στο κλαμπ;χτες βραδυ εφυγε και το δικο μου μωρακι και πηρε και το ονειρο μου μαζι του...αυτο που λεει η φραουλιτσα..θεε μου δως μου δυναμη...και ελπιζω να κανω αλλα παιδια...δυναμη και κουραγιο σε ολες...θα ερθει μωρακι αλλα θελει το χρονο του(ποσο;)...φιλια και αγκαλιες..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ti egine re koritsia?

mas matiaxan?

cuando m ti sinevike?etsi xafnika?poso lipame na xeres kopela m. . . giati ginetai auto?giattttiiii?sas niwthw giati to xw perasei k gw!aston xrono na doulepsei koritsi m kai siga siga tha apoktiseis xana ti dinami na sinexiseis, na xanaoneireuteis!na sai sigouri gia auto kopela m!

ti na pw?:(

fraoulitsa m elpizw simera na niwtheis kalitera re koritsaki m!

na ste oles kala kai euxomai ta disaresta na min uparxoun xana se auto to foroum!eilikrina!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

το γιατι υπαρχει και ποναει..παιρνω το αισιοδοξο μηνυμα οτι πετυχαμε μια συλληψη...θα τα ξανακαταφερουμε...δεν θα το βαλω κατω..χτες ηταν μια φριχτη νυχτα..σημερα ειναι μια δυσκολη μερα..αλλα θα περασει...ξερω οτι υπαρχουν πιο δυσκολα και ασχημα..ξερουμε οτι ειμαστε καλα και θα ερθει..μας βασανιζει πιο πολυ απο αλλα μωρακια αλλα τι να κανουμε..ισως ηθελε να μας προετοιμασει για το επομενο...θα ερθει..ειμαι θετικη κι ας ποναει η ψυχη μου σημερα...μην το βαζει καμια σας κατω..ολες θα γινουμε μανουλες...

και τωρα δυστυχως μπορω να νιωσω πολλες απο σας που το χουν ζησει και ξερω οτι κι εσεις με νιωθετε.. :roll:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κουαντακι και φραουλιτσα.. καλη δυναμη κοριτσια!! ευχομαι συντομα ο πονος να φυγει και μεγαλες χαρες να ερθουν.. ειμαστε εδω για εσας οταν θα ειστε ετοιμες... σας στελνω 2 μεγαλες αγκαλιες...

πρεπει να επιμεινουμε και να αντεξουμε.. θα γινει καποτε, θα γινουμε μανουλες... :YMHUG::YMHUG:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

τι γκαντεμια ειναι αυτη?αλλα μη το βαζετε κατω.αργα η γρηγορα θα πετυχετε το στοχο σας.ειναι βεβαιο.απλα καθυστερει λιγο.φιλια πολλα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

koritsakia m glika ti m kanete?

annoula m kala pane ta bebe?megalwnoun eeee?:)

cuando kai fraoulitsa m kathe mera p tha perna tha nai swtiria!o ponos tha apalinei, tha ginetai olo kai pio apalos!twra pisteuete pws ola einai mataia, to xerw auto to sinaisthima alla me to kairo tha deite oti kathe empodio einai gia kalo!oso k an mas diskoleuoun oi dokimasies, exei i kathemia ti thetiki tis pleura!kalo kouragio agapes m!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αχ βρε κοριτσάκια , επανωτά χαστούκια είναι σαν να έφαγα.......... :cry::cry:

Καρδούλα μου προσπάθησε να ηρεμήσεις κοπέλα μου...να σκέφτεσαι το μωράκι σου..δεν είναι κ λίγο αυτο που έγινε ..στεναχωριέμαι πολύ όταν χάνονται νέοι άνθρωποι...τρελαίνομαι...........αλλα επικεντρώσου στη ψυχούλα που έχεις στη κοιλίτσα......κουράγιο στη ξαδέλφη σου..θέλει πολύ χρόνο....

Φραουλίτσα και cuando έχω στεναχωρηθεί πολύ με αυτη την εξέλιξη όπως κ για τη νικολ, δεν έχω λόγια για τέτοιες καταστάσεις ξ'ερω ότι ποναει πολύ η ψυχούλα σας αλλά προσπαθήστε να σκέφτεστε το μέλλον και ότι πολύ σύντομα θα γίνετε κ εσεις μανούλες..........

Και σε πολύ φίλη μου έτυχε βρε γαμώτο πριν μια βδομάδα κ έχω σοκαριστει με το πόσο συχνά συμβάινει...

Ευχομαι κοριτσάκια μου να είναι το τελευταιο κλάμα στα ματάκια σας......αν έρθει άλλο να έιναι μόνο απο χαρά.......το εύχομαι μέσα απο τη καρδια μου ...δεν αξιζει σε καμια γυναικα να τραβαει όλο αυτο.

Σας φιλώ κ σας στέλνω μια θερμή αγκαλίτσα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

cuando κουραγιο κοριτσακι μου...σε νιωθω απολυτα και εγω ακομη προσπαθω να συνελθω .βλεπω μωρακια στο δρομο και κλαιω...η επομενη να ειναι και η τυχερη σου κουκλα μου!γιατι να γινεται αυτο????γιατι??? φραουλιτσα μου ,πως εισαι κοριτσι μου ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Α! να μην ξεχασω...janno μου ,εφτασε η παρασκευη...μια τεραστια χοριακη να εχεις αυριο κοριτσακι μου ,στο ευχομαι μεσα απο την καρδια μου. θα περιμενουμε νεα σου αυριο.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Cuando μου,

εύχομαι να περνάνε οι μέρες και να σαι καλύτερα, είναι γμτ. πολύ δύσκολο όλο αυτό!! Θα τα καταφέρετε όμως πολύ γρήγορα, θα πάνε όλα μα όλα καλά. Πρέπει να περάσουν οι μέρες και να ηρεμήσεις όσο μπορείς!!

Εύχομαι πραγματικά μέσα από την καρδιά μου γρήγορα να ρθει το σποράκι σας, και θα ρθει κουκλίτσα θα το δεις!! Η Παναγίτσα θα σας βοηθήσει και θα μας βοηθήσει όλες μα όλες!!!!!!!!!!!

Φιλιά και μια γλυκιά αγκαλίτσα! :YMHUG:;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

σας εγραψα γιατι σας διαβαζα,διαβαζα τον πονο σας για την απωλεια αυτες τις μερες και χτες σας ενιωσα μεσα απο την ψυχη μου...θα τα καταφερουμε κοριτσια..ενα βημα τη φορα...η νυχτα με ζοριζει..τη μερα καπως ημουν καλυτερα αλλα η νυχτα..ουφ...τα μωρακια μας ηθελαν να μας πουν οτι ερχονται..θελω να πιστευω οτι ειναι προαγγελοι μιας καλης και τελειομηνης εγκυμοσυνης...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα σε όλους ! cuando μου :(:( λυπάμαι κοριτσάκι μου ..ειλικρινά δεν θέλω να ξανακούσω γυναίκα να χάσει το μωράκι της :(:( είναι τόσο οδυνηρό..

Εμένα κορίτσια με έχει πάρει πολύ απο κάτω..το μόνο που θέλω να κάνω είναι κάθομαι στην αγκαλιά του αντρούλη μου και να κλαίω.Δεν θέλω να βλέπω άνθρωπο :( Γιατί να μας τυχαίνουν τόσα στραβά ?? Στην ζωή μου δεν έχω πειράξει ούτε ένα μυρμήγκι ,γιατί να πληρώνω τόσο ακριβά για να γίνω μάνα :oops:

Ευτυχώς ετοιμάζομαι να παντρευτώ με θρησκευτικό και θα απορροφηθεί το μυαλουδάκι μου εκέι.Τους έχω στεναχωρήσει και τους γύρω μου τόσο πολύ ...με κοιτάνε με τόση συμπόνια και προσπαθούν να με παρηγορήσουν λέγοντας μου πόσο όμορφη νύφη θα γίνω ..τι με νοιάζει :( Το μόνο που με νοιάζει είναι οτι είμαι όμορφη στα μάτια του αντρούλη μου και ευχαριστώ το Θεό που μου έστειλέ εναν τόσο υπέροχο άνθρωπό..τον λατρεύω

Συγνώμη που σας μαύρισα την ψυχή πρωινιάτικα αλλα ήθελα κάπου να τα πω για να βγάλω απο μέσα μου και είμαι ήδη καλύτερα..δεν πρόκειται να ξαναστεναχωρηθώ θα κοιτάξω μπροστά όπως κάνω πάντα.Σας φιλώ

Υ.Γ. janno δεν σε ξεχνώ περιμένω τα ευχάριστα σήμερα μην αργήσεις να μας τα ανακοινώσεις ;):D Σου εύχομαι μια χοριακή στα ύψη καλή μου :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γλυκια μου φραουλιτσα...με συγκινεις με αυτα που γραφεις γιατι νιωθω το ιδιο...τελικα ειναι σημαντικο αυτο που λες..ο ανθρωπος που εχεις διπλα σου και ποσο τον λατρευεις..αυτα τα πραγματα ενωνουν...θα καταλαβουμε καποτε γιατι επρεπε να ζοριστουμε για να γινουμε μανουλες..τωρα μας ειναι αδιανοητο..θα δεις οτι οταν θα ερθει θα νιωσεις οτι ειναι η πιο τελεια στιγμη..θα γινεις μια ομορφη νυφουλα και ισως σου κανει την εκπληξη το μικρο σου...το να χασεις ενα μωρακι που παει να ξεκινησει μεσα σου ειναι πολυ οδυνηρο..μονο που το σκεφτομαι με πιανουν τα κλαματα,θελω να γυρισω σε αυτο που ημουν και ενιωθα δυο μερες πριν..οταν ολος ο κοσμος μου χαμογελουσε,οταν ο καλος μου κι εγω ημασταν τοσο ευτυχισμενοι,ηταν γερο χαστουκι αυτο...αλλα θα βγουμε πιο δυνατες..δεν εχουμε αλλη επιλογη παρα να σκουπισουμε τα δακρυα να σηκωθουμε,να παρουμε τον καλο μας απο το χερι και να προχωρησουμε μαζι..

κουραγιο...και καλη επιτυχια στο τζανολινο μας...ευχομαι να μην ζει καμια κοπελα απωλειες τετοιες..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

geia sas koritsia mou...

ax poooso san niwthw!!!exw perasei k egw apo ekei....tha perasei me to xrono oso adynato k na akougetai twra!!!!efxomai k egw kamia alli na mi to zisei... :(

egw edwsa simera aima k se 3 wres tha kserw :-ss:-ss:-ss:-ss

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλα αποτελεσματαααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααα ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλα αποτελεσματαααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααα ;)

na sai kala bre annoula mou.......krataw mikro kalathi alla o Theos einai megalos

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Καλημέρα κορίτσια! Εγώ σήμερα ξύπνησα πολύ καλά αλλά παρατήρησα ότι το στήθος μου κάπως ξεπρηστηκε - εξακολουθεί να είναι γεμάτο και να πονάει στην αφή αλλά δεν είναι πρησμένο όπως τις προηγούμενες μέρες. Οπότε κάπως άρχισα ν ανησυχώ, έκανα και τη μ*****α να γκουγκλαρω και με κυρίευσε το άγχος. Οπότε έστειλα μνμ στο γιατρό ο οποίος με πήρε πίσω κατευθείαν και μου Μ έβαλε στη θέση μου 😅😅 μου είπε πως αν δεν υπάρχει αίμα ή καφέ εκκρίσεις να μη τρελαίνομαι, αλλά καλά έκανα και τον ενημέρωσα για την ηρεμία μου περισσότερο 🙏 είπα να το γράψω κι εδώ για οποία χρειαστεί να το ακούσει ❤️ Κατα τ αλλά μίλησα και με την άλλη κολλητή μου η οποία κατενθουσιαστηκε και η χαρά της μου έδωσε πολύ θετική ενέργεια και αισιοδοξία! Το μικρό μπιζελακι είναι ήδη τόσο αγαπητό σκέφτομαι και χαϊδεύω την κοιλίτσα μου 🤰🏼 ξέρω ότι κάποιοι δε συμφωνούν με τις ανακοινώσεις τόσο νωρίς, κι εγώ έτσι έκανα πέρυσι στην παλινδρόμη, αλλά δ αυτή την εγκυμοσύνη που το ξέρουν οικογένεια και κολλητές πραγματικά παρατηρώ ότι με βοηθάει να γεμίζω με θετική ενέργεια και κατευνάζεται το άγχος 🙏 είναι κάπως λυτρωτικό να έχω όλη αυτή τη στήριξη κι αγάπη ❤️
    • Ευτυχώς δεν έχω πολλά πάνω κάτω ακόμα και θα κανονίζω να γίνουν σε μέρες και ώρες που δε θα έχει πολύ κόσμο! Δεν ξέρω. Μου είπε να τα ξανά πούμε μετά τις 28 εβδομάδες. Αλλά τότε θα είμαι Αθήνα. Τεσπά δεν πειράζει... Ότι χρειαστεί θα κάνω για την μπεμπούλα μου! Θα δω τι θα μου πει και η καινούρια γιατρός όταν με δει αλλά τον γιατρό μου τον εμπιστεύομαι με κλειστά τα μάτια είναι η αλήθεια! Και μάλλον επειδή είναι το 1ο μου παιδάκι και σε προχωρημένη ηλικία είναι λίγο υπερπεοστατευτικός!!! 
    • Καλά αποτελέσματα το ξέρω ότι δεν θα έχω τουλάχιστον να μην έχει ξεφύγει πολύ😅 δεν ξέρω ποτε θα βγουν τα αποτελέσματα γιατί έχω και άλλες εξετάσεις όποτε λογικά θα μου τα στείλουν όλα μαζί 
    • Είναι ταλαιπωρία το ταξίδι και όσο περναει ο καιρός γίνεται ακόμα πιο δύσκολο είναι η αλήθεια Ωχ γιατί σου είπαν όχι για το μπάνιο στην θάλασσα ;    εγω τον καινούργιο γιατρό δεν τον ρώτησα αλλά ο παλιός μου είχε δώσει το οκ στην πρώτη εγκυμοσύνη τουλάχιστον..για αυτήν δεν ρώτησα θέλει τον άλλο μήνα που θα πάω να το ρωτήσω  και εμείς έχουμε ζεστουλα, σκόνη λίγη για την ώρα δεν με ενοχλεί 
    • Ωωωω άντε καλά αποτελέσματα να έχεις!!!να μας πεις την εμπειρία σου κ τα αποτελέσματα (δεν ξέρω αν βγαίνουν αμέσως)
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...