Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΠΟΥ ΓΕΝΝΑΜΕ ΑΠΡΙΛΙΟ-ΜΑΙΟ 2011!!!!!!Νο 5


Recommended Posts

Γεωργιάννα μου από εδώ και πέρα θα είμαι σχεδόν κάθε μέρα σπίτι! Το Σάββατο περιμένω και την μαμά μου να με συνοδεύσει σε δουλίτσες της επόμενης εβδομάδας μην έχουμε τίποτα απρόοπτα μέσα στον δρόμο... :lol::lol::lol:

Το άσχημο για εμένα είναι ότι μπορεί να κάνει κάποιος τόσο κόπο για να τα πάει στην δημόσια τράπεζα και να του πουν μετα: ααα τα πετάμε....για αυτό και δεν έχουμε αποφασίσει ακόμα...πάντως σκέφτομαι σοβαρά να τα δώσω στην τράπεζα του Ιασώ...που είναι δωρεάν...γενικά δεν ξέρεις ποιον να εμπιστευτείς...

Καλώς το Ελενάκι...εύχομαι η μαμά της φίλης σου να το ξεπεράσει...η κατάθλιψη είναι πολύ σοβαρή ασθένεια και παρουσιάζεται συχνά στις μέρες μας...κορίτσια προσοχή μετά την γέννα!

Εσείς τελικά καταλήξατε να τα δώσετε στην Τράπεζα της Ακαδημίας?

Γεια σου Χοανίτα!! Λοιπόν εγώ έχω σχέση πάθους-λάθους με την μαμά μου :lol::lol::lol:

είναι σαν να είμαστε ένα (πραγματικά) αλλά μπορεί να σκοτωθούμε χαχαχα

την άλλη μέρα βέβαια (ή και ώρα) είμαστε λες και δεν έγινε τίποτα....αλλά εκείνη την ώρα μπορεί και να μαλλιοτραβηχτούμε :D:D:D αλλά την λατρεύω και με λατρεύει!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 956
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Samantha και εγώ με τη μαμά μου ακριβώς την ίδια σχέση έχω, δεν μπορώ να σκεφτώ τη ζωή μου χωρίς αυτή, την αγαπώ πολυυυύ! Αλλά όταν βρισκόμαστε πρώτα μαλώνουμε και μετά λέμε τα νέα μας, αφού ο αντρούλης μου γελάει όποτε είμαστε μαζί, ίδιες μου λέει είστε γι αυτό μαζί δεν κάνετε και χώρια δεν μπορείτε.. χιχι! Καμιά φορά αμα τη μαλώνω για κάτι γυρνάω στο σπίτι και μετά τη πέρνω τηλ. να δω αν είναι καλά...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εισαστε τυχερες κοριτσια που εχετε κοντα την μαμα σας, εστω Σαμανθα μπορει να ερθει τωρα να σε βοηθησει. Εγω ειμαι απο τις ατυχες η μαμα μου ειναι Αμερικη και δεν την βλεπω συχνα. Δεν πειραζει να μαλωνετε και λιγο να εχει και λιγο ενδιαφερον. Θυμαμαι οταν ηρθε περσι για το γαμο και εγω διαφωνουσα σε καποια πραγματα μαζι της, αλλα την αφηνα να κανει οτι θελει.

Και εγω και η αδελφη μου νιωσαμε περιεργα επειδη εχουμε μεγαλωσει χωρις να ειναι κοντα μας (11 χρ. ειχαμε να την δουμε) και ειχαμε μαθει αλλιως στο σπιτικο μας, αφηστε που την νιωθαμε σαν ξενη.

Χοανιτα αυτη η ξαδελφη σου εχει αλλαξει ψυχολογο; μηπως ο ενας δεν μπορουσε να την βοηθησει; ειναι η εμπιστοσυνη που πρεπει να αποκτησει στον γιατρο για να γιατρευτει.

Σαμανθα να ξεκουραστεις επιτελους!! Ολα ετοιμα για τον ερχομο του μωρου;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Η ξαδέρφη μου αλλάξε πολλούς ψυχολόγους, τον τελευταίο καιρό έχει βρεί έναν και είναι λίγο καλύτερα απο ότι μας λέει ο άντρας της, γιατί μένουν Λάρισα και δεν έχουμε συχνή επικοινωνία.. τι να πώ μακάρι να γίνει τελείως καλά. Έπαθε κατάθλιψη μετά τη δεύτερη γέννα γιατί κλείστηκε μέσα δεν είχε κάποιον να τη βοηθήσει και σαν άνθρωπος είχε συνηθήσει να βγαίνει περισσότερο έξω, να ψωνίζει πολλά για τον εαυτό της και τώρα με τα παιδιά, έχουν και ένα δάνειο για το σπίτι, με έναν μισθό δυσκολεύοντε πολύ οικονομικά να κάνουν περιττά έξοδα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεωργιάννα δεν ήξερα ότι η μαμά σου μένει στο Αμέρικα Αμέρικα! Πώς και έτσι? Σε ποια πολιτεία? Έχεις πάει ποτε να την δεις?

Εγώ τα έχω σχεδόν όλα έτοιμα...μένουν κάποιες λεπτομέρειες πχ κάτι εσώρουχα μια χρήσης για μετά τον τοκετό που θέλω, σερβιέτες (οι ΤΕΝΑ μου είπαν ότι είναι καλές..)και τέτοια μικρά...

βέβαια πώς τα κατάφερα και φόρτωσα μέσα σε 2 ώρες όλη την επόμενη εβδομάδα με δουλείες δεν ξέρω!!! αλλά τώρα πια δεν με νοιάζει....γιατί ...ότι προλάβω πρόλαβα...δεν θα σκάσω και πολύ....

εσύ τι καλό φαγητό έφτιαξες για σημερα?

Χοανίτα πάντως και εγώ το σκέφτομαι συνέχεια αυτο που έπαθε η ξαδέρφη σου...έχω μάθει να κινούμαι πολύ και να δουλευω έξω από το σπίτι και μου φαίνεται δύσκολο να προσαρμοστώ με το μωράκι μέσα στο σπίτι...δεν ξέρω τι θα κάνω...από την άλλη δεν θέλω να βάλω ξένο άνθρωπο...πραγματικά με προβληματίζει πολύ αυτό...Εσείς κορίτσια τι θα κάνετε? θα επιστρέψετε στην δουλεια? Αν ναι πότε?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Η μαμα μου μενει στο Πορτλαντ του Ορεγον. Δεν εχω παει ποτε γτ δεν μου δωσαν βιζα στην πρεσβεια. Εφυγε οταν χωρισε με τον πατερα μου.

Εμεις ακομη δεν εχουμε αποφασισει τι θα κανουμε με το μωρο και ποτε θα γυρισω στην δουλεια. Υπαρχει μια διαφορα ομως αναμεσα σε μας και στην αλλη κοπελα, προσπαθουμε να κανουμε πισω για τα παιδια μας και εαν χρειαστει Σαμανθα πιστευω θα μεινεις μεσα για το καλο του παιδιου. Ο καθενας αντιδραει διαφορετικα σε καποια καινουργια δεδομενα. Και εμενα με πειραζει που δεν βγαινω και πολυ εξω αλλα δεν θα κατσω να σκασω ουτε να δινω πολυ σημασια.

Θα φτιαξω μετα μια τυροπιτα ( με φυλλο δικο μου) για τον ανδρα μου και κοτοπουλο κοκκινιστο για μας. Εφτιαξα και ενα κεικ και μου εχει σπασει την μυτη.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Samantha θα συμφωνήσω με τη Georgi.. και εγώ μέχρι τώρα δεν μπορούσα να φανταστώ τον εαυτό μου συνέχεια μέσα αλλά τώρα για το μωράκι μου θα την κάνω τη θησία.. πιστεύω ότι όταν τα έχουμε στην αγκαλιά μας δεν θα τα σκεφτόμαστε καν αυτά.. θα έχουμε το μυαλό μας μόνο στα μωράκια μας... Απλά πιστεύω πως μερικοί άνθρωποι είναι πιο ευάλωτοι απο τους υπόλοιπους..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

samantha, απ'ότι κατάλαβα θα γεννήσεις στο ιασώ. Εσώρουχα μιας χρήσης σου δίνουν στο ιασώ (κατι σαν διχτάκια). Ένα πακετάκι συνήθως, που μαζί με άλλα πραγματάκια στα αφήνουν στο κομοδίνο. Από κει και πέρα αν ζητήσεις κι αλλα στα χρεώνουν. Αλλά φτάνουν για την πρώτη μέρα. Βολεύουν πολύ γιατί συγκρατούν καλά τη σερβιέτα. Και σερβιέτες σου δίνουν, κάτι τεράστιες! Καλές θα είναι όμως για την αρχή που θα αλλάζουμε συνέχεια. Tena πήρα κι εγώ 1 πακέτο με 20 τεμ. Μετά θα βάλω τις κανονικές (μωβ) με υφασμάτινο κάλλυμα που χρησιμοποιούσα και πριν.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Η μαμα μου μενει στο Πορτλαντ του Ορεγον. Δεν εχω παει ποτε γτ δεν μου δωσαν βιζα στην πρεσβεια. Εφυγε οταν χωρισε με τον πατερα μου.

Εμεις ακομη δεν εχουμε αποφασισει τι θα κανουμε με το μωρο και ποτε θα γυρισω στην δουλεια. Υπαρχει μια διαφορα ομως αναμεσα σε μας και στην αλλη κοπελα, προσπαθουμε να κανουμε πισω για τα παιδια μας και εαν χρειαστει Σαμανθα πιστευω θα μεινεις μεσα για το καλο του παιδιου. Ο καθενας αντιδραει διαφορετικα σε καποια καινουργια δεδομενα. Και εμενα με πειραζει που δεν βγαινω και πολυ εξω αλλα δεν θα κατσω να σκασω ουτε να δινω πολυ σημασια.

Θα φτιαξω μετα μια τυροπιτα ( με φυλλο δικο μου) για τον ανδρα μου και κοτοπουλο κοκκινιστο για μας. Εφτιαξα και ενα κεικ και μου εχει σπασει την μυτη.

Γεια σου Γεωργιάννα με τα ωραία μεσογειακά φαγητά που τα λατρεύω!!!

Σίγουρα ο κάθε άνθρωπος αντιδρά διαφορετικά απλώς αν κρίνω από τις μέρες που έμεινα μέσα λόγω εγκυμοσύνης, τότε δεν θα μου είναι εύκολο...αλλά ποιος ξέρει? μπορει να είμαι τόσο ενθουσιασμένη με το μπεμπάκι που δεν θα με νοιάζει!!! :lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

samantha, απ'ότι κατάλαβα θα γεννήσεις στο ιασώ. Εσώρουχα μιας χρήσης σου δίνουν στο ιασώ (κατι σαν διχτάκια). Ένα πακετάκι συνήθως, που μαζί με άλλα πραγματάκια στα αφήνουν στο κομοδίνο. Από κει και πέρα αν ζητήσεις κι αλλα στα χρεώνουν. Αλλά φτάνουν για την πρώτη μέρα. Βολεύουν πολύ γιατί συγκρατούν καλά τη σερβιέτα. Και σερβιέτες σου δίνουν, κάτι τεράστιες! Καλές θα είναι όμως για την αρχή που θα αλλάζουμε συνέχεια. Tena πήρα κι εγώ 1 πακέτο με 20 τεμ. Μετά θα βάλω τις κανονικές (μωβ) με υφασμάτινο κάλλυμα που χρησιμοποιούσα και πριν.

Steisy που τα ξέρεις όλα αυτά?? Τα έχω ακούσει και εγώ από διάφορες κοπέλες...Εχεις γεννήσει στο Ιασώ? Ποιες πήρες από Tena? medium ή large? Οι μοβ που λες ποιες είναι?

Στο Ιασώ γεννάς και εσύ? Με το καλό :lol::lol::lol:

Είδα αυτά τα εσώρουχα 1 χρήσης από το mothercare, 5 ευρώ τα 5 νομίζω και άνοιξα ένα και δοκίμασα και ήταν πολύ βολικά οπότε θα πάρω ένα πακετάκι ακόμα για τις επόμενες ημέρες.

ΧΟΑΝΙΤΑ και εγώ έτσι ελπίζω!!! μακάρι :D:D:D περαστικά στην ξαδέρφη σου και εύχομαι να το ξεπεράσει σύντομα!

Η Andria που χάθηκε σήμερα? η GeoV?? τα άλλα κορίτσια??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Edw eimai :D..Piga stin mama mou k me 8imise pws eprepe na paw na agorasw kati panes-sentonakia pou mou kratise mia kopela (itan ellei4i k mou efere) piga k pira 6 telika (eixa agorasei alles 6 prin kanena mina) k pira k ena set sentonakia xeimerina (panwsentono-katwsentono) i8ela na parw alla 2 set toulaxisto alla den eixe k pleon 8a arxisoun na erxontai ta kalokairina mou eipe..8a tin valw sto carry-coat toulaxisto tous prwtous 3-4 mines k meta 8a tin valw sto krevvataki tis k etsi pira xeimerina sentonakia alla wspou na tin valw logika 8a arxisoun na fernoun pali xeimerina k gi'auto den poli agxw8ika..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Edw eimai :D..Piga stin mama mou k me 8imise pws eprepe na paw na agorasw kati panes-sentonakia pou mou kratise mia kopela (itan ellei4i k mou efere) piga k pira 6 telika (eixa agorasei alles 6 prin kanena mina) k pira k ena set sentonakia xeimerina (panwsentono-katwsentono) i8ela na parw alla 2 set toulaxisto alla den eixe k pleon 8a arxisoun na erxontai ta kalokairina mou eipe..8a tin valw sto carry-coat toulaxisto tous prwtous 3-4 mines k meta 8a tin valw sto krevvataki tis k etsi pira xeimerina sentonakia alla wspou na tin valw logika 8a arxisoun na fernoun pali xeimerina k gi'auto den poli agxw8ika..

καλέεεε ξέχασες τις πάνες??? αααα θα σε μαλώσω :lol::lol::lol: εγώ θυμόμουν (όλως περιέργως) ότι είχε έλλειψη και ότι θα πήγαινες ξανά! χαχαχα :lol::lol::lol: σοβαρά!

εγώ πάντως πήρα 3-4 σετάκια με σεντόνια για το λίκνο και όχι παραπάνω ...γιατί μετά αυτά δεν κάνουν για κούνια...εκτός αν τα τα ενώσω με γαζί (όχι εγώ η μοδίστρα...δεν έχω μηχανή εγώ και ξοδεύω ένα σωρό χρήματα σε μοδίστρες...)

τι διαφορά έχουν τα χειμερινά από τα καλοκαιρινά σεντονάκια? Μήπως τα χειμερινά είναι από το ύφασμα που φτιάχνουμε τις πάνες? Πάντως στην Κύπρο συνήθως δεν κάνει και πολύ κρυο!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Με γεια Andria για τα καινούργια πραγματάκια που πήρες.. μόλις γύρισε ο άντρας μου απο τη δουλειά, μου έγραψαν άδεια απο το ΙΚΑ 10μέρες και τον έστειλα στη γιατρό μου να πάρει άκομα ένα χαρτί γιατί μετά ούτως η άλλως θα σταματούσα απο τη δουλειά λόγω εβδομάδων.. οπότε να πάω μια φορά στο ΙΚΑ μετά να πληρωθώ..μην ταλαιπωρηθώ 2φορές... Για δουλειά ούτε εγώ ξέρω πότε θα ξαναπάω...βλέποντας και κάνοντας

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Steisy που τα ξέρεις όλα αυτά?? Τα έχω ακούσει και εγώ από διάφορες κοπέλες...Εχεις γεννήσει στο Ιασώ? Ποιες πήρες από Tena? medium ή large? Οι μοβ που λες ποιες είναι?

Στο Ιασώ γεννάς και εσύ? Με το καλό :lol::lol::lol:

Είδα αυτά τα εσώρουχα 1 χρήσης από το mothercare, 5 ευρώ τα 5 νομίζω και άνοιξα ένα και δοκίμασα και ήταν πολύ βολικά οπότε θα πάρω ένα πακετάκι ακόμα για τις επόμενες ημέρες.

Όχι δεν έχω γεννήσει στο ιασώ. Είναι το πρώτο μου παιδάκι. Η μόνη εμπειρία που έχω προσωπικά από το ιασώ είναι μια απόξεση που έκανα λόγω παλλίνδρομης κύησης. Ηταν πολύ δυσάρεστο σωματικά και ψυχολογικά, αλλά απ΄το ιασω έμεινα ευχαριστημένη. Ολο το προσωπικό ήταν πολύ καλό. Ευγενικοί και χωρίς να σε εκθέτουν σε κοινή θέα. Το έκαναν όσο πιο ανώδυνο γινόταν... Ασε τωρα τα δυσάρεστα. Τα διχτάκια τα ξέρω από τότε. Κρατάνε πολύ καλά τη σερβιέτα. Αν δοκίμασες όμως και τα άλλα και ήταν βολικά, πάρτα. Εχουν γεννήσει κανα δυο γνωστές μου στο ιασώ και μου τα έχουν πει (αυτά για τα υλικά στο κομοδίνο). Tena έχει 6 μεγέθη (mini,normal,extra,maxi κ.α). με διαφορετικό αριθμό σερβιετων μέσα στα πακέτα. Εγώ πήρα τις extra (έχει 20 μέσα). Οι μώβ που λέω είναι οι everyday sensitive. Στη λοχεία πρέπει να φοράμε μόνο με υφασμάτινο κάλλυμα (ετσι λένε οι μαίες).

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kαλησπέρα κοιλιτσες! Τι κανετε?

ποπο γραψατε πα΄λι αρκετουτσικα.....μεχρι να τα τελειωσω ξεχασα τι διαβασα! :lol::lol:

ΕΛενακο κριμα για την φιλη σου..ομως ισς να ειναι καλυτερα ετσι κ για την μητερα της αφου εχει τετοιο πρόβλημα :(

Μαρτινακι μην στεναχωριεσαι...εν μας ερχονται παντα ολα οπως τα θελουμε//σκεψου οτι το σαββατο το πρωι θα πεις καλημερ αστο μουτρακι της κορουλας σου...ειτε με καισαρικη ειτε με φυσιολογικο τοκετο ειμαστε μανουλες! απλως λιγι θα ταλαιπορηθεις αλλα θα σε ανταμοιψει η γενηση του παιδιου σας :)

γιουλακι 37 κ σουλα 40 ε? επιτηδες μας τα λετε?"? εμεις 71 κ σημερα!!

Με επια;σε λιγη στεναχωρια...τελειωνει η εγκυμοσυνη...αλλα χαιρομαι γιατι ερχτε η μπεμπα..αναμικτα συναισθηματα..

κοριτσια? με τα κιλα τι κανετε? δε ξερω γιατι αλλα εχω αγχωθει... δε τρωω κ βαζω μιλαμε εχω πεθανε της πεινας ..αισιως εφτασα τα +9.... σουλα που εισαι να με συνεφερεις?!?!?¨!

το μπανακι της εινα αυτο :

leto309633large_400x.jpg

ιδιο χρωμα αλλα εχει πισω κ ενα τριτο ποδαρα;κι πουτ βγαινει συρταρωτη η αλλαξιερα.... δε μπορω να το περιγραχω καλυτερα δυστυχως!

Αυτο που λεει η τζορτζι να το εχετε παντα στο νου σας..πραγματικά ειναι οτι καλυτερο να εχεις τη μαμα κοντα... εγω την εχω βεβαια ολο μαλωνουμε γιατι θελει να κανει τα παντα για μενα αλλα εγω θελω να προσπαθω μονη κ καταλαβαινεται..αλλα την αγαπαω παρα πολυ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kαλησπέρα κοιλιτσες! Τι κανετε?

ποπο γραψατε πα΄λι αρκετουτσικα.....μεχρι να τα τελειωσω ξεχασα τι διαβασα! :lol::lol:

ΕΛενακο κριμα για την φιλη σου..ομως ισς να ειναι καλυτερα ετσι κ για την μητερα της αφου εχει τετοιο πρόβλημα :(

Μαρτινακι μην στεναχωριεσαι...εν μας ερχονται παντα ολα οπως τα θελουμε//σκεψου οτι το σαββατο το πρωι θα πεις καλημερ αστο μουτρακι της κορουλας σου...ειτε με καισαρικη ειτε με φυσιολογικο τοκετο ειμαστε μανουλες! απλως λιγι θα ταλαιπορηθεις αλλα θα σε ανταμοιψει η γενηση του παιδιου σας :)

γιουλακι 37 κ σουλα 40 ε? επιτηδες μας τα λετε?"? εμεις 71 κ σημερα!!

Με επια;σε λιγη στεναχωρια...τελειωνει η εγκυμοσυνη...αλλα χαιρομαι γιατι ερχτε η μπεμπα..αναμικτα συναισθηματα..

κοριτσια? με τα κιλα τι κανετε? δε ξερω γιατι αλλα εχω αγχωθει... δε τρωω κ βαζω μιλαμε εχω πεθανε της πεινας ..αισιως εφτασα τα +9.... σουλα που εισαι να με συνεφερεις?!?!?¨!

το μπανακι της εινα αυτο :

leto309633large_400x.jpg

ιδιο χρωμα αλλα εχει πισω κ ενα τριτο ποδαρα;κι πουτ βγαινει συρταρωτη η αλλαξιερα.... δε μπορω να το περιγραχω καλυτερα δυστυχως!

Αυτο που λεει η τζορτζι να το εχετε παντα στο νου σας..πραγματικά ειναι οτι καλυτερο να εχεις τη μαμα κοντα... εγω την εχω βεβαια ολο μαλωνουμε γιατι θελει να κανει τα παντα για μενα αλλα εγω θελω να προσπαθω μονη κ καταλαβαινεται..αλλα την αγαπαω παρα πολυ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αφροδιτη μου την επομενη φορα πηγαινε πισω και κανε ενα copy - paste μετα και ολα καλα, μου εχει συμβει αρκετες φορες.

Ειρηνη ωραιο το μπανακι - αλλαξιερα. καλα το ειχα φανταστει πολυ χρησιμη.

Και εγω πηρα απο τα Μαθερκαρε τα εσωρουχα και πηρα 1 πακ. με σερβιετες, μαλλον θα παρω μετα αυτες που λες Στεισυ αλλα οχι τα μωβ.Γενικα εχω λιγη ροη, στο πρωτο ειχα 12 μερες περιοδο.

Πεταω απο την χαρα μου!!!!!!!!!! Πηρα τις εξετασεις αιματος και ο αιματοκριτης μου ανεβηκε στο 37,1 απο 36,4. Φοβομουνα μην εχει κατεβει πολυ. Ευχομαι και η Γωγω να εχει καλα αποτελεσματα!!!

Ξερει καποια κοπελα ποσο κοστιζει μια καλαθουνα στα Τζαμπο; Τελικα θα παω να παρω επειδη αυτη που μου δωσανε ειναι ενα απλο πορτ-μπεμπε και δεν μου κανει. Θα κοιματε εκει μεχρι 3 μηνων τα βραδια.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

egv eimai sta +6 kila.

gewrgia mou kai mena h mama mou makria einai kai den polu erxete a me boithisei ....otan gennisw tha erthei gia 3-4 meres oso tha eimai mesa na mou kanei ekei parea kai meta tha fugei kai h pethera mou einai akoma pio makria kai ekeinh tha erthei gia na einai spiti me ton mikro oso lupw kaimeta afou epistrepsw tha fugei kai ekeinh ...

kale mia xara einai to 36-37 ...ti na pw kai egw pou eixa 30 !!!

polu omorfo mpanaki megia

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Koritsia telika ekana simera to kardiotokografima pou vgike mia xara kai o giatros mou symfwnise sto na kanoume allo ena ti Deutera to prwi kai na perimenoume mexri tin Tetarti to vradi. An mexri tote den exei katevei h mpempa kai den uparxei diafora ston traxilo tha mpw gia proklisi kai o Theos voithos. Sto metaxu arxisa na perpataw sta sta ori sta vouna edw mpas kai tin voithisw ki egw na katevei kai na sprwxei. Toulaxiston exw ta xronika perithoria na proetoimastw pscyhologica gia kathe endexomeno. Thanks everyone for your support. Filakia se oles.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κορίτσια εγώ σερβιέτες για τις πρώτες μέρες θα πάρω απο το φαρμακείο για να είμαι σίγουρη για τη ποιότητα τους.. Geoegi αν σκοπεύεις να τον κρατήσεις στη καλαθούνα μέχρι 3μηνών, πρόσεξε το στρωματάκι που έχει μέσα, είναι σχεδόν ψεύτικο, μπορείς να αγοράσεις και ένα στρωματάκι καλό για τη καλαθούνα ξεχωριστά..απο ότι έχω ρωτήσει κοστίζει ανάλογα με τη ποιότητα που θα διαλέξεις 20-40€....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...