Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΠΟΥ ΓΕΝΝΑΜΕ ΑΠΡΙΛΙΟ-ΜΑΙΟ 2011!!!!!!Νο 5


Recommended Posts

καλημερα γιουλη!!!με γεια το μαλλακι!!!σαμος, υπομονη , εδω ηδη καλυτερεψε ο καιρος, οποτε δεν θα αργησει και σ'εσας!!!

σουλα μου, οσο παμε και βαραινουμε!!!το καταλαβαινω εγω που ειμαι απο τις τελευταιες!!!! υπομονη και προσοχη!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 956
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Μακάρι Αφροδίτη μου γιατί δεν μπορώ να είμαι κλεισμένη μέσα.Θα'μαι 40 μέρες όταν γεννήσω,φτάνει τόσο..

Γιώργο μου πολύ σας τα άργησαν,ελπίζω να ρθουν γρήγορα για να σας φύγει και αυτό το άγχος.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

πραγματι γιωργο πολυ σας καθυστερησαν!!!!ευτυχως δεν σας εχουν μεινει πολλα ακομα να κανετε, οποτε ειναι θεμα ημερων, να εχετε ετοιμο το παιδικο!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλα τι κανουν βρε γιωργο?ακομη???απο την τελευταια φορα που τα ειπαμε πιστευα οτι θα σας τα ειχαν φερει ως τωρα γιατι θυμαμαι τους ξανα πηρες τηλεφωνο!!!!

οντως κοντευουμε πρεπει να ειναι ολα ετοιμα!!!παρολο που εγω γιωργο ετοιμαζομε εδω κ μηνες νοιωθω ακομη οτι εχω πολλα να κανω εχω πελαγωσει!!!θελω να φτιαξω την βαλιτσα κ δεν ξερω τι στο καλο να παρω,οσο για τα πλυσιματα απο τα ρουχα εχω τελειωσει ,εμεινε μονο να πλυνω την προικα τα υφασματα του καροτσιου τα υφασματα του καθησματος αυτοκινητου κ στο τελος ενα καλο καθαρισμα στο αυτοκινητο :lol::lol::lol:

σαμος τελικα θα μεινεις μεσα 40 μερες ε??

εγω λεω να βγω στις 20 θα παω να παρω μια ευχουλα,δεν θελω καλοκαιριατικα να το κλεισω μεσα το μωρο θελω να το βλεπει λιγο ο ηλιος τα υπολοιπα κοριτσια τι θα κανετε???θα περιμενετε???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kalimera sas!!

Egw sikwstika me misokleista ta matia ekana frappedaki tou andra mou, tou edwsa to farmako tou k tou evala to sandwich tou stin valitsa tou mipws k to 3exasei k ton esteila douleia..Etsi opws ta egra4a san na k 3eprovodisa kanena mwraki tou nipiagwgeiou =)):lol:=)):lol:.. k meta piga pali gia ipno giati eimoun san to zombie :)..

Samarcande mou teleia ta rouxalakia sas..Euge!! :D K egw pira marsipo apo to Asteraki Slings prin kanena mina k kaname proves twra na doume an den ri3oume tin Victoria katw kammia fora =)):oops: ..

Jule mou trella8ikes me tis douleies? kala na pa8eis =)) giati mou 8imwnes mou eimoun spastiki k twra tin epa8es esi ee? mou aresei :lol: :lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γιωργο ειναι απαραδεκτοι, ενα ωραιοοοο χερακι επρεπε να τους ειχες βαλει!!!!!!!!!

Σουλα χαλια ειμαι και σημερα, μαλιστα οταν περπατησα να παρω τον μικρο απο το σχολειο με πονεσε πολυ( μη φανταστεις περιμενα 5 λεπτα).

Ο Αλεξανδρος επαιξε λιγο και μετα τον πηγα στο σχολειο, τον πηγαινω Περιστερι Αφροδιτη και ετσι ηταν ανοιχτα.

ευτυχως εχω φαει απο εχθες μπιφτεκια στο φουρνο και ετσι δεν θα συκωθω απο τον καναπε.

Ελενα που χαθηκες τοσες μερες;

Σουλα ηρεμησε θα παρεις 5-6 ζαπουνακια και αλλα τοσα φορμακια, μερικες πανες,μωρομαντηλα, 2πανες αγκαλιας και ενα σελτεδακι. Μπιμπερο και πιπιλα δεν χρειαζεται. ειδικα πιπιλα οσο μπορεις αποφευγε την να της την μαθεις.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αντρια συνηλθες;;;!!!και ο αντρας σου φανταζομαι, για να πηγαινει στη δουλεια!!!μπραβο!!

δεν θυμομουν οτι ο αλεξανδρος παει σχολειο στο περιστερι!!!γεωργιαννα να ξεκουραστεις τωρα!!! ελπιζω να σου περασει συντομα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

επιτελους τελειωσα με τα πιατα εβαλα κ το φαι στον τεντζερη :lol: τωρα απολαμβανω ενα γλυκακι που εφτιαξα εχθες με κρεμα μπισκοτα πτι μπερ κ ζελε το αγαπημενο μου...σλουρπ :lol::lol::lol: αντριουλα αρχισες τα πειραγματα εεεεε??? :lol:

οντως γεωργιαννα μου πνιγομε τωρα σε μια κουταλια νερο το ξερω...μαλλον κοντευει ο καιρος κ το ανχος μου το ριχνω αλλου...

ευτυχως δεν εχεις μαγειρεμα σημερα να ξεκουραστεις ε!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ευχαριστω κοριτσια.

Αφροδιτη μου εαν ειναι να τα θυμομαστε ολα θα ειμασταν Αισταιν, εγω να δεις ποσα ξεχναω.

Σουλα καλυτερα να αγχωνεσε εκει παρα να αρχιζεις να τρελενεσε μεσα στο σπιτι. Εγω ας πομε αρνουμε να φτιαξω την βαλιτσα, ειναι ενας τροπος αμυνα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kalimera sas!!

Egw sikwstika me misokleista ta matia ekana frappedaki tou andra mou, tou edwsa to farmako tou k tou evala to sandwich tou stin valitsa tou mipws k to 3exasei k ton esteila douleia..Etsi opws ta egra4a san na k 3eprovodisa kanena mwraki tou nipiagwgeiou =)):lol:=)):lol:.. k meta piga pali gia ipno giati eimoun san to zombie :)..

Samarcande mou teleia ta rouxalakia sas..Euge!! :D K egw pira marsipo apo to Asteraki Slings prin kanena mina k kaname proves twra na doume an den ri3oume tin Victoria katw kammia fora =)):oops: ..

Jule mou trella8ikes me tis douleies? kala na pa8eis =)) giati mou 8imwnes mou eimoun spastiki k twra tin epa8es esi ee? mou aresei :lol: :lol:

ΒΡΕ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ ΜΟΥ ΔΕΝ ΣΕ ΕΙΠΑ ΠΟΤΕ ΣΠΑΣΤΙΚΗ!!!ΑΛΛΑ ΝΑΙ ΤΗΝ ΕΠΑΘΑ ΚΙ ΕΓΩ!!ΧΑΧΑ!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γιουλη το ονομα της εχει βγει επειδη ειναι ολη μερα με μια σκουπα στο χερι. Ενω εμεις ειμαστε λιγο πιο χαλαρα!!! Οπως λενε για μενα που ολοι μερα ειμαι στην κουζινα. το λεμε για αστειο!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κ απο μενα....μια χαρα σας βλεπω...happy μου κοριτσακι εχο.... :lol: με αντρικο τσαγανο ελπιζω :lol: ....Αφροδιτη δεν μου εχουν πει κατι για καισαρικη μεχρι τωρα οι δεικτες ειναι υπο ελεγχο κ παω καλα οποτε δεν νομιζω να χρειαστει κατι τετοιο...Α πρενεταλ ανοιγει καινουργιο στην Πειραιως 12α στις 15-3 8α γινουν τα εγκαινεια....ειναι το μοναδικο που δεν εχω παει...αλλα οκ.

Οσο για μενα τρεχω για εξετασεις συνεχεια...σημερα περιμενα μια πολυ σημαντικη εξεταση γλυκοζης στο Ικα κεραμεικου

μου ειχαν πει οτι 8α ειναι εκει...αλλα δεν ειναι τελικα...πηγε η μανα μου πλατεια 8εατρου να την παραλαβει κ ειχε κλεισει η γραμματεια...αυριο πρεπει να την παραδωσω στην ενδοκρινολογο....shit....και εχω χασει λιγο την μπαλα που λενε...8α αναγκαστω να κατεβαινω ομονοια 8 το πρωι για να την παρω κ μετα να παω Ελενα κ να περιμενω να παει 11 για να ερ8ει η γιατρος.Με το αμαξι που 8α παρκαρω κ δεν κυκλοφορω κανονικα...να αλλαξω τοσα μεσα δεν την παλευω κ τα εχω παρει κρανιο τωρα.....

8α δω τι 8α κανω :cry:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σου γωγω!!πακετο οι εξετασεις!!!και η κινηση δεν παλευεται, αλλα κανε λιγη υπομονη,μια μερα ειναι θα περασει και ολα θα ειναι καλα!!ελπιζω να ειστε καλυτερα οικογενειακως.... κι εγω θελω αυριο να παω με τον αντρα μου στην τραπεζα ομφαλοπλακουντικου αιματος της ακαδημιας αθηνων, και γκρινιαζει γιατι σκεφτεται το παρκαρισμα.... :(:(:( τι να κανουμε ομως;;;; θελω να αποφυγω τα ΜΜΜ.....

ολες ειστε παντως πολυ προκομμενες!!!να δω ποτε θα με πιασει κι εμενα αυτο το συνδρομο!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

afrodite mou k egw prepei avrio na petaxtw ston endokrinologo mou pou mou ekane tin topo8etisi/spermategxisi giati sto iatriko entipo pou prepei na gemisw gia na to parw sto Karaiskakeio Idrima (ena sigxrono kentro leuxaimias stin Kipro) opou 8a kanw dwrea ta vlastokittara mou ,mou exei mia erwtisi pou den tin katalava k i8ela tin voi8eia tou..Me rwtaei an exw parei pote au4itiki i gonadotropiki ormoni k den 3erw an kapoia apo tis eneseis pou mou evale periexoun autes tis ormones.. k an exw parei den ginete na ta kanw dwrea :(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

δε μπορεις απλα να τον παρεις τηλ;;;;;

ειμαι και πολυ συγχυσμενη τωρα, μου εχει ανεβει το αιμα στο κεφαλι !!!!!

μια εβδομαδα περιμενω το κ#@#κρατος που εχουμε, να πληρωσει τους φαρμακοποιους, γιατι οι τελευταιοι δεν εξυπηρετουν πια το ταμειο μου και θα αναγκαστω να πληρωσω και το σιδηρο και το ασβεστιο που κανονικα ειναι ΔΩΡΕΑΝ για τις εγκυους.....και κανω υπομονη..... αντ'αυτου, διαβαζω, οτι και οι γιατροι θα ΑΡΝΟΥΝΤΑΙ να μας εξεταζουν μεσω του ταμειου, και θα πρεπει να πληρωνουμε και την επισκεψη!!!!!ΕΧΩ ΤΣΑΝΤΙΣΤΕΙ ΤΟΣΟ ΠΟΛΥ ΠΟΥ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΤΙ ΝΑ ΚΑΝΩ ΓΙΑ ΝΑ ΗΡΕΜΗΣΩ!!!!!δηλ, ποσο αλλο να πληρωσουμε;;;;;!!!!και κανεις δε λεει τιποτα στην τηλεοραση!!!!ενω οταν ειχαμε την απεργια των γιατρων του ικα, τα καναλια ξημεροβραδιαζονταν στις ουρες και ο υπουργος καθε πρωι μιλουσε με τους δημοσιογραφους!!!!τωρα;;;;;ΓΡΑΜΜΕΝΟΥΣ ΜΑΣ ΕΧΟΥΝ!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

sorry κοριτσια....απλα θολωσα εκεινη την ωρα και ξεχασα το βασικο, να ειναι καλα το μωρακι μου, κι αυτοι να πανε να κουρευονται....αλλωστε, παντα πιστευα πως ο,τι κανεις το βρισκεις μπροστα σου.....

αντρια, δε νομιζω να εχουν τετοιες ορμονες οι ενεσεις, αλλα ρωτα να εισαι σιγουρη!!!!

παντως, ξερω οτι οταν κανουν τη συλλογη οι τραπεζες δεν ειναι σιγουρο οτι θα δεχτουν το δειγμα, γιατι μπορει να μην ειναι καταλληλο για φυλαξη.... :( αλλα, αξιζει να κανουμε μια προσπαθεια!!! και μακαρι να ειναι αχρειαστα !!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

afrodite mou telika ton pira til k eutixws katafera na milisw mazi tou k ekana tin douleia mou!!! Elega na paw ap'ekei mipws k den ton vrw sto til alla ola kala parolo pou perimena wra stin grammi!!Mou eipe pws oi eneseis pou evaza gia paragwgi perissoterwn wariwn exoun autes tis ormones alla den epireazoun ka8olou giati k alles kopeles me e3wswmatiki k opws emena me topo8etisi/spermategxisi edwsan to aima tou omfaliou lwrou k telika i fila3i egine kanonikotata k etsi na valw pws den exw parei ka8olou gia na min me apori4oun..Gia na mou dwsei to ok o giatros (einai endokrinologos k exei k kentro e3wswmatikis) kati 3erei..

[smilie=pottytrain5.gif] afrodite mou gia emas tous aplous k ftwxous polites kala ka8e mina pernoune to mis8o tous apo tous dikous mas forous, k ap'ekei k pera ti na mas kanoun? Auto einai to euxaristw tous..Asta na paneeee :twisted:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αφροδιτη εχω εγω ενα κουτι ασβεστιο και 1 μαγνησιο που μου περισσευουν. Δεω κανω πλακα εαν τα θελεις θα στα δωσω. Του ειπα του γιατρου να μου γραψει 1 κουτι ασβεστιο και μου εγραψε 2, Calcioral που λιωνουν στο στομα. Δοξα το Θεο μου εγραψαν και την αδεια και τα φαρμακα που ηθελα και με το παραπανω.

Καλο κουραγιο Γωγω για αυριο!!!!

Ανδρια παλι καλα που βρηκες το γιατρο και δεν χρειαζεται να πας. Κανε και εσυ αυτο που σου ειπε.

Που ειναι οι αλλες κοπελες;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μπραβο αντρια!!! μια χαρουλα!!!ευτυχως δεν χρειαστηκε να κουβαληθεις μεχρι το γιατρο!!! :!::!:

ευχαριστω πολυ γεωργιαννα μου!!!ακομα εχω στοκ, ευτυχως, και μαλλον θα παω απο δευτερα!!!

σ'ευχαριστω παντως!!!πιο πολυ μ'επιασε το παραπονο, παρα απελπισια.....θελω παλι να ελπιζω οτι κατι θα γινει!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπερα!!!

Μολις γυρισα σπιτι....ολη μερα στο δρομο κουραστηλαμε αλλα αξιζε τον κοπο!!

Ξυπνησαμε το πρωι...πηγαμε στο ΙΚΑ ( πονεμενη ιστορια για ολς μας τελικα ε?) πληρωθηκα αφου μου πηρε τη σειρα μια συνομιλικη μου κ αφου ενας κυριος μπηκε μπροστα μου ΧΩΡΙΣ χαρτακι αλλα επειδικτικα του εκανα νοημα.... μετα πηγαμε πηραμε μπανακι-αλλαξιερα ενα τελειο τελειο..η αλλαξιέρα αντι να σηκωνεται κ να πεφτει πισω για να μπανιαριστει το μπεμπινι πάει συρταρωτη πισω κ στεκετε σε σταντ για να αλλαζεις το μωρο επιτοπου! Ελπιζω να σας το περιεργαψα σωστα!

Μετα πηγαμε σε ενα αλλο μαγαζι πηραμε κ ρηλαξ κ μετα πηγαμε κ σε ενα αλλο πηραμε κατι μπιμπερο κ κατι αλλα και μετα πηγαμε στο Ιπποκράτειο στο μαθημα για τον τοκετο....μαθαμε κ αναπνοουλες ! Ειδα κ την annathes με μια τελεια κοιλουμπίτσα!!!

Τζορτζι ξεμπερδεψες εσυ ε? Εμενα μου ειπαν οτι το κεντρο μανα & παιδιου πιυ οπηγαινω δεν υπαρχει :shock::shock::shock::lol::lol::lol::lol: χαχαα αφου τους λεω πηγα! Οχι λεει το ικα δεν εχει!!ντοιγκ!!!

Φιλακιαααα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...