Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΠΟΥ ΓΕΝΝΑΜΕ ΑΠΡΙΛΙΟ-ΜΑΙΟ 2011!!!!!!Νο 5


Recommended Posts

λοιπον ειρηνακι το prenatal megastores ανοιγει στις 22 μαρτιου στις 9 και ειναι στο εμπορικο παρκο florida 11ο χιλιομετρο θεσσαλονικης αεροδρομιου εγκαινια εχουν στις 2 απριλιου!!!

θα το επισκευτω σιγουρα οταν κατεβω με την μπουμπου μου :D

γωγω μια χαρα μου φαινοντε τα κιλα του μπεμπουλη!!!ποτε θα πας για τις εξετασεις?μακαρι να μην ειναι τιποτα..

samantha εισαι ΤΡΕΛΑ!!!! :lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 956
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Χοανιτα μου κανε κανενα ευχελαιο, οπως λεει και η Σουλα!! Ολα μαζι; Και να ηθελες δεν θα γινοταν!!! Η Γεωργιαννα ειμαι.

Ανδρια ολοι οι ανδρες οταν αρρωστενουν ειναι ολοοοοοο γρινια. Οι δικοι σας εστω τρωνε καμια σουπιτσα ο δικος μου ουτε για αστειο!!!!!!!! Φανταστητε τι τραβαω μεχρι να αποφασισει τι θα φαει!

Γωγω ειναι πολυ καλα το μωρο, ειδα το σιτε. Μεγαλωσε και ετοιμαζετε σιγα σιγα. Το μπανιο ειναι μονο για εμας ή το μοιραζομαστε με αλλο δωματιο; Το ψυγειο το σκεφτομουνα για το φαγητο επειδη δεν τρωω τα παντα (μη γελας, αλλα ειναι προβλημα). Βεβαια τωρα δεν με ενοχλει επειδη μου ειπε η πεθερουλα μου μου ειπε οτι θα μου φερνει τα φαγητα που τρωω εγω. Καλα στον 6ο ειναι; Θα γελασω.... πολυ που δεν μπαινω στο ασανσερ χαχα

Τωρα εδω ριχνει πολυ χιονει και ο μικρος εχει τρελαθει απο την χαρα του.

Ειρηνη ειναι απαραδεκτοι στο Ικα. Αυριο παω και εγω για να μου γραψουν τα φαρμακα και την αδεια τοκετου. Αντε να δουμε!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας κοριτσια!!κοιμηθηκα κανα 2ωρο και τωρα ειμαι στα πανω μου!!!!

σαμανθα, καιρο ειχα να σ'ακουσω!!!ολα ετοιμα;;;; τι κανεις;;; περιμενεις τη μανουλα;;;

αντρια, οι αντρες ειναι χειροτεροι απο παιδια, γιατι τα παιδακια οταν ειναι αρρωστουλικα σε ακουνε και δε φοβουνται!!!αυτοι, μιλαμε,ειναι μεγαλοι χεστες!!! :lol::lol::lol::lol:

γεωργιαννα, τα κεφτεδακια εγιναν πολυ καλα, δεν ειχαν τη χαρη βεβαια των τηγανιτων, αλλα πραγματικα ηταν πολυ νοστιμα και θα τα ξανακανω!!ασε που με τη λαδοκολλα στο ταψι γλιτωνεις και λαντζα!!

σουλα, καλα τελειωματα αυριο με το ικα και τα γυαλακια σου!!!να πατε να αλλαξετε και τα αυτοκολλητα!!

γωγω, το χριστινακι μια χαρα!!2.400 σχεδον!!!μπραβο!!αντε, καλα αποτελεσματα και με τις εξετασεις σου!!!αληθεια, με καισαρικη θα γεννησεις, λογω ζαχαρου;;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χοανιτα μου κανε κανενα ευχελαιο, οπως λεει και η Σουλα!! Ολα μαζι; Και να ηθελες δεν θα γινοταν!!! Η Γεωργιαννα ειμαι.

Ανδρια ολοι οι ανδρες οταν αρρωστενουν ειναι ολοοοοοο γρινια. Οι δικοι σας εστω τρωνε καμια σουπιτσα ο δικος μου ουτε για αστειο!!!!!!!! Φανταστητε τι τραβαω μεχρι να αποφασισει τι θα φαει!

Γωγω ειναι πολυ καλα το μωρο, ειδα το σιτε. !

γεωργιαννα, ποιο σαιτ ειναι αυτο για το βαρος του μωρου;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεωργιαννα, ποιο σαιτ ειναι αυτο για το βαρος του μωρου;;;

AFRODITE ,είδα την ερωτησή σου και σου βάζω εγώ ένα σαιτ που λεει βάρος-ύψος εμβρύου. Μπορεί να είναι το ίδιο που κοιτάζει και η Γεωργιάννα. http://www.mamadesonline.gr/portal/

Πήγαινε εκεί που λέει υπολογίστε ύψος και βάρος εμβρύου. Βάζεις την εβδομάδα που είσαι και σου λέει.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

AFRODITE ,είδα την ερωτησή σου και σου βάζω εγώ ένα σαιτ που λεει βάρος-ύψος εμβρύου. Μπορεί να είναι το ίδιο που κοιτάζει και η Γεωργιάννα. http://www.mamadesonline.gr/portal/

Πήγαινε εκεί που λέει υπολογίστε ύψος και βάρος εμβρύου. Βάζεις την εβδομάδα που είσαι και σου λέει.

ευχαριστω στεισι!!!βεβαια, με μπερδευει λιγο το μεσο βαρος και υψος, γιατι για παραδειγμα, δειχνει οτι η μπεμπα ειναι πιο βαρια απ'οτι θα επρεπε στην εβδομαδα που ειναι.... :(:( μηπως ξερεις καποιο αλλο που να εχει τα ορια του φυσιολογικου;;;; απο τοσο μεχρι τοσο;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια χρόνια μας πολλά και καλά!!

Ταλαιπωρίες διαβάζω και αδιαθεσίες. Περαστικά και υπομονή!

Γωγώ τέλεια η μικρή, μπράβο!

Τακτοποιώ σιγά σιγά κάποια πράγματα του Αρούλη και σας βάζω φωτογραφιούλες...

Το μενού σήμερα έχει χταπόδι με κοφτό μακαρονάκι!

Φιλιάαα!!

post-14188-13873936438263_thumb.jpg

post-14188-13873936439186_thumb.jpg

post-14188-13873936440106_thumb.jpg

post-14188-13873936440994_thumb.jpg

post-14188-13873936441876_thumb.jpg

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

+φωνω για το ευχελαιο...χρειαζεται!!! Μου θυμιζεις μια δικια μας χρονια που λα πηγαιναν κατα δ**λου....δοξα το θεο περασε!

Σουλακι μου θχαριστω για τις πληροφοριες!! Θα το επισκευτω σιγουρα αν κ το πρεναταλ μου μοιαζει ακριβο εκτως κ αν ετυχε!

Για τα αυτοκολητα θα τα παω ολα πισω γιατι θυμωσα! (τς)

Ηρθαν κ τα γυαλακια μου..βλεπω καθαροτρα αλα ειναι η 1η φορα που φοραω κ λιγο δυσκολευομαι να συνιθισω!!

τζωρτζι μου καλο κουραγιο για αυριο για το ικα!

οσο για το χιονι? ΘΕΛΩ Κ ΕΓΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩ

μη σεαγχωνει το βαρος του μωρου... ο γιατρος ειναι οκαταληλοτερος για να σου πει..εγω εχω ενα βιβλιο κ ε4βγταζε τη μπεμπα πανχοντρη!! Εξλου αυτα ειναι ΜΕΣΗ βαρη

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Το τελευταιο σιτε κοιταω εγω αλλα σε αλλη σελιδα για το βαρος του μωρου. αυτο εδω ειναι

http://www.baby2see.com/medical/charts.html

το ειχε βαλει παλια μια κοπελα και απο τοτε παντα το κοιταω, με μια εβδομαδα πριν επειδη ειναι μικροτερος ο μπεμπης.

Παλι με αρχισαν κατι περιεργοι πονοι τωρα το απογευμα, χωρις να κανω κατι το ιδιαιτερο. Ξαπλωσα και παλι στο καναπε.

Αφροδιτη ειναι καλυτερα να τρωμε τα κεφτεδακια οπως τα εφτιαξες εσυ. Πολυ χαιρομαι που σου πετυχαν.

Σαμαρκαδε ωραια ρουχαλακια του πηρες, πολλα καλοκαιρινα. Το σετ απο τα τζαμπο το εχω παρει και εγω. Ηταν το πρωτο που του ειχα παρει. Εαν καποια στιγμη τα καταφερω θα σας βαλω φωτο το σετ που θα τον βγαλουμε απο το μαιευτηριο, πουκαμισο παρακαλω οπως και ο μπαμπας!!!!!

Ειρηνη εχεις δικαιο ειναι λιγο ακριβα τα πρεναταλ, εχουν καλη ποιοτητα. Εγω ειχα παει στις εκπτωσεις και ειχα παρει ωραια ρουχαλακια στην μιση τιμη, στην κανονικη δεν νομιζω να τα επαιρνα. Ειμαι λιγο τσιγουνα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

σ' ευχαριστώ Georgi μου, καλοκαιρινά θα χρειαστώ κυρίως, εγώ έχω ΠΗΤ 1η Ιουνίου...

αχ ναι να μας βάλεις φωτογραφιες κι εσύ!

τα πρενατάλ είναι λίγο ακριβά αλλά πραγματικά και μένα μου άρεσε πολύ η ποιότητά τους. θα τα τσακίζουμε στις εκπτώσεις. και τα ρουχαλάκια της redoute και του sunny side τα πήρα με 60% έκπτωση τώρα το Φεβρουάριο.

πάω να δω το τρομερό αποψινό ματς, Μπαρτσελόνα - Άρσεναλ! φιλιάαα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

σ' ευχαριστώ Georgi μου, καλοκαιρινά θα χρειαστώ κυρίως, εγώ έχω ΠΗΤ 1η Ιουνίου...

αχ ναι να μας βάλεις φωτογραφιες κι εσύ!

τα πρενατάλ είναι λίγο ακριβά αλλά πραγματικά και μένα μου άρεσε πολύ η ποιότητά τους. θα τα τσακίζουμε στις εκπτώσεις. και τα ρουχαλάκια της redoute και του sunny side τα πήρα με 60% έκπτωση τώρα το Φεβρουάριο.

πάω να δω το τρομερό αποψινό ματς, Μπαρτσελόνα - Άρσεναλ! φιλιάαα!!!

Αχ, τι ωραία η ΠΗΤ σου!!! 1η Ιουνίου έχω γενέθλια!!! :YMHUG:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αχ αφροδιτακι μου :lol::lol::lol::lol: ακομη μας μπερδευεις με την ειρηνη :lol::lol::lol:

samarcante τελεια τα φορμακια σας!!!!!!!!!το χαλακι σουπερ!!!!

αυριο θα ετοιμασω την βαλιτσουλα της μπεμπας κ εχω πελαγωση παλι ποσα φορμακια εσωρουχακια να βαλω για 5 μερες στο νοσοκομειο????

ειρηνακι στα εγκαινια θα εχουν προσφορες $-)$-)$-)

γεωργιαννα μαλλον κατι θα εκανες θα κουραστηκες κ δεν το καταλαβες!!!γρηγορα ξαπλα τωρα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα! Πραγματικα μια ασπρη μερα!!! Αφροδιτη ξυπνα να δεις λιγο χιονι.

Σουλα μου ξαπλα ημουνα γενικα, αλλα κατι με ενοχλησε. Δεν κοιμηθηκα καλα γυρναγε και ποναγα αρκετα. Εχει ξυπνησει και κλωτσαει ολη την ωρα,μαλλον θελει να παιξει με το χιονι. Καλα ηταν 3 μερες που ηταν ηρεμος.

Πηγα το παιδι σχολειο, επαιξε λιγο με το χιονι απο το αυτοκινητο και παγωσε. Θελει λιγο προσοχη οσες θα βγουν εξω. Σιγουρα η Μαριτινα ειναι αποκλεισμενη!!!

Σαμαρκαδε ωραια πραγματακια πηρες στον Αρη. Πραγματικα τα ρουχα που σου χαρισαν ειναι καινουργια.

Αντε ξυπνηστε να μου κανετε παρεα. Σαμος τι γινετε σε σας με το χιονι;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κουκλιτσες!!! Επιτελους ειδαμε ασπρη μερα στην Αθηνα και ειπα κι εγω να σκαρισω!! χιχιχιχι :lol::lol: Samarcande πραγματικα ολα πολυ ομορφα! Καλοφορετα!! Θυμηθηκα πως κι εγω θελω να παρω σλινγκ!! Πολυ καλο!! Σουλα μου τι κανεις?? Μεγαλωνει η κοιλιτσα πολυ απο εδω και περα ειδικα!! Afrodite φιλια καλημερα!! Γωγω μια χαρα η μπεμπουλα σου!! ;) Σαμανθα πως εισαι κοριτσακι? :-* Η Μαριτινα μας κοντευει!! Με το καλο! Γιουλη καλα εισαι? Joanaki μας εχεις λειψει! Γραψε μας νεακια σου! Ελενα κι εσυ!! Ειρηνακι καλα? Georgi καλημερα! Αντρια, Χοανιτα? Στεισυ το 2ο σαιτ ειναι πραγματι καλυτερο στις μετρησεις!! Φιλια σε ολες σας κοριτσια κι αν ξεχασα και καποιο κοριτσακι...Σορρυ :) Καλημεραααααα!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα!!!!!!

καλε, ειδαμε ασπρη μερα!!!! γεωργιαννα, τι ωραια που ειναι σημερα!!!! καθαρος ουρανος και ασπροι δρομοι!!! ο αλεξανδρος πηγε σχολειο;;;ακουσα οτι ειναι κλειστα....

σουλα μου, συγγνωμη, αν σε μπερδεψα με την ειρηνη!!!!ειναι που σας εχω στο νου μου και τις 2 στη βορεια ελλαδα!!!

σαμαρκανδη, φανταστικα τα ρουχαλακια του αρη σου!!με το καλο να τα χαρει το μαναρι σου!!! τον αλλο μηνα θα ερθει κι η σειρα της μπουμπους μου, γιατι η μανουλα ακομα περιμενει να φτιαξουμε το δωματιο πρωτα..... :oops::oops::oops::oops:

αφρο καλημερα!!ωραιο το χιονακι εεε;;;

ηλιοδωρα, καλημερα!!!τι κανεις;;;πως ειναι η μπεμπα σου;;;;

σημερα το μενου εχει μπριαμ!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΣΕ ΟΛΕΣ!!!ΕΔΩ ΕΧΕΙ ΕΝΑΝ ΩΡΑΙΟ ΗΛΙΟ ΠΟΥ ΤΟΣΟ ΜΑΣ ΕΙΧΕ ΛΕΙΨΕΙ ΤΙΣ ΤΕΛΕΥΤΑΙΕΣ ΕΒΔΟΜΑΔΕΣ...ΕΧΕΙ ΒΕΒΑΙΑ ΠΛ ΚΡΥΟ ΑΛΛΑ ΑΥΤΟΣ Ο ΗΛΙΟΣ ΜΟΥ ΑΡΕΣΕΙ ΠΛ...ΣΗΜΕΡΑ ΤΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΕΧΕΙ ΜΙΚΡΟΔΟΥΛΙΤΣΕΣ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ,ΜΑΓΕΙΡΕΜΑ....ΘΑ ΦΤΙΑΧΝΩ ΣΠΙΤΙΚΑ ΤΥΡΟΠΙΤΑΚΙΑ ΤΡΙΓΩΝΑΚΙΑ,ΕΝΑ ΣΤΡΟΥΝΤΕΛ ΜΕ ΜΗΛΟ,ΚΑΙ ΜΙΑ ΧΟΡΤΟΠΙΤΑ ΜΕ ΧΟΡΤΑ ΑΠΟ ΤΟ ΚΗΠΟ ΤΗΣ ΠΕΘΕΡΑΣ...ΜΕΤΑ ΛΕΜΕ ΝΑ ΠΑΜΕ ΣΤΟ LEROY MERLIN ΣΤΗ ΠΕΙΡΑΙΩΣ ΝΑ ΔΩ ΚΑΤΙ ΓΛΑΣΤΡΕΣ ΓΙΑ ΤΟ ΜΠΑΛΚΟΝΙ...ΘΕΛΩ ΝΑ ΠΑΡΩ ΖΑΡΝΤΙΝΙΕΡΕΣ ΜΙΚΡΕΣ Κ ΝΑ ΤΙΣ ΚΡΕΜΑΣΩ ΣΤΑ ΚΑΓΚΕΛΑ...Κ ΝΑ ΔΩ Κ ΤΙ ΘΑ ΦΥΤΕΨΩ ΚΙΟΛΑΣ!!!!ΜΕ ΕΧΕΙ ΠΙΑΣΕΙ ΜΙΑ ΜΑΝΙΑ ΜΕ ΤΟ ΣΠΙΤΙ ΤΩΡΑ ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ...ΜΕΤΑ ΕΧΩ ΠΛΥΣΙΜΟ ΚΑΤΙ ΡΟΥΧΑΛΑΚΙΑ ΤΟΥ ΜΙΚΡΟΥΛΗ...ΧΤΕΣ ΧΙΟΝΙΖΕ ΚΙ ΕΓΩ ΤΕΛΙΚΑ ΠΗΓΑ ΚΟΜΜΩΤΗΡΙΟ...ΑΛΛΑ ΤΟ ΚΑΤΑΕΥΧΑΡΙΣΤΗΘΗΚΑ!!!ΗΜΟΥΝ ΜΟΝΗ ΠΕΛΑΤΙΣΣΑ ΚΑΙ ΗΠΙΑ ΚΑΦΕΔΑΚΙ ΔΙΑΒΑΣΑ ΠΕΡΙΟΔΙΚΑ....ΧΑΛΑΡΩΣΑ ΓΕΝΙΚΩΣ!!!ΤΟ ΜΑΛΛΙ ΤΕΛΕΙΟΚΑΘΕ ΦΟΡΑ ΓΙΝΕΤΑΙ ΟΛΟ ΚΑΙ ΠΙΟ ΚΟΝΤΑ Σ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΘΕΛΩ...ΗΛΙΟ ΕΙΜΑΙ ΚΑΛΑ ΕΙΜΑΙ ΠΟΥ ΕΙΣΑΙ ΒΡΕ ΕΧΕΙΣ ΧΑΘΕΙ???

ΦΙΛΑΚΙΑ Κ ΣΤΙΣ ΥΠΟΛΟΙΠΕΣ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα και από την Σάμο!!

Εδώ και δυο μέρες έχει τρελό κρύο και φυσάει λυσασμένα.Αφού νομίζω οτι θα σπάσουν τα παράθυρα.Έχει χιονίσει στα βουνά και στα χωριά που έχουν μεγάλο υψόμετρο,μέσα στην πόλη όχι ακόμα.

Δεν το κουνάω από το σπίτι,ότι δουλειές έχω τις αναβάλλω γιατί φοβάμαι μην αρρωστήσω.

Samarcande τέλεια τα πράγματα για το μπέμπη σας :) Καλοφόρετα να'ναι.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα φουσκιτσες!!!!

γιουλακι με γεια το μαλλι!!!να σε δει ο μπεμπης κουκλαρα!!!σε επιασε το συνδρομο της καθαρης φωλιας :lol::lol::lol: κ εδω ειχε ηλιο κ φυσαει πολυ αντε να ερθει το καλοκαιρακι που το λατρευω :x ασχετο μηπως ξερει καμμια το μωρακι απο ποσο μηνων το βαζουμε σε θαλασσα????

samarcante ολα τελεια!!!πολυ ομορφα ρουχακια!!!!τα λατρευω τα μωρουδιακα!!!!

κοριτσια στο μαιευτηριο θα παρετε μαζι σας πιπιλα????ακομη σπαω το κεφαλι μου τι να βαλω μεσα στην βαλιτσα...

αφροδιτακι μου συνχωρεμενη :lol::lol::lol::lol:

ηλιοδωρα χουχουλιαζεις βλεπω εεεεε????????????????????????

ελενακι joannaki γιωργο...που ειστε καλε???

γεωργιαννα πως νοιωθεις σημερα????χαρηκε ο αλεξανδρακος με το χιονακι?

σημερα το μενου εχει φακες :mrgreen: εχω βαρυνει πολυ κ κανω τις δουλειες με δοσεις πλενω τρια πιατα καθομε πλενω πεντε ποτηρια ξανα καθομε κ ουτο καθεξις :lol::lol:

αντε να ερθει η μαμα μου αρχες απριλιου να ειμαι ολη μερα ξαπλα :lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...