Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΠΟΥ ΓΕΝΝΑΜΕ ΑΠΡΙΛΙΟ-ΜΑΙΟ 2011!!!!!!Νο 5


Recommended Posts

καλημερα κ χρονια μας πολλα να μας χαιροντε!!!!!!!!!

οντως πολυς κιμας επεσε στην παρεα,κ εγω εβγαλα τρεις πανσετες που ειχα στο ψυγειο εβγαλα κ λιγο κιμα :lol: για συμπληρωμα θα κανω λιγο πιλαφι κ πατατουλες στον φουρνο θα περασει η μερα κ σημερα :lol:

γιωργο σε ευχαριστουμε κ εσυ να χαιρεσε την γυναικουλα σου κ να την αγαπας παντα οπως κ τωρα κ ακομη περισσοτερο!!!

γεωργιαννα εδω ψαχνω ακομη να βρω το συβιρικο ψυχος που λεγανε θα ερθει...εδω εχουμε ηλιο με αερα,για ενα τεταρτακι εριξε χιονι εχθες ουτε ο δρομος δενν βραχηκε :lol::lol::lol: οσο για το ονειρο μπορει στις 3 ιανουαριο να μαθεις για την 3 εγκυμοσυνη σου :lol::lol:

στεισι μπραβο!!!!ηθελα πολυ να παραγγειλω απο το αμαζον αλλα δεν ηξερα πως!

samarcante τελεια τα περασατε διαβασα μπραβο!!!!αντε κ του χρονου τρεις!!!!

αφροδιτακια μου :-*:-*:-*:-*:-*:-*:-*:-*:-*

ειρηνη αν ειναι για λεφτα βουρ!!!ακομη καθεσαι? :lol::lol::lol: κρατα κ κανα ψιλο 2 απριλιου ανοιγει το prenatal megastores στην πυλαια κ θα εχει πολλες προσφορες τι καλα να ημουν εκει κ εγωωωω...

αντρια κανε τωρα που μπορεις γενικη γιατι σε λιγο που θα ερθει η μπεμπα δεν θα μπορεις :lol:

ελενακι που εισαι βρε???κρυφτηκατε με την ηλιοδωρα???

μαριτινα γεννησαμε????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 956
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

καλημερα σουλα!!! κι εμεις εδω, το χιονι κυνηγαμε!!! :D:D:D:D:D ωραιο το μενου σου!!! εγω επλασα τον κιμα, τον αφηνω να ξεκουραστει τωρα, και νομιζω οτι εκανα και μια βλακεια που δεν ετριψα στο μουλτι το κρεμμυδι και θα παραφαινεται μεσα στο κεφτεδακι.... :oops::oops::oops::oops:

αληθεια, λες να γεννησε η μαριτινα;;;;;; και τη σαμανθα περιμενουμε!!!

η ελενα και η ηλιοδωρα, μαλλον καλοπερνανε, και το τριημερο το πανε για εβδομαδα!!! :D:D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μεσα στον κιμα εσυ τι βαζεις???

μακαρι να γεννησε η μαριτινα αντε πολυ ταλαιπωρια περναει η καημενη να βγει η μπουμπου να ξαλαφρωση επιτελους :lol:

το παιδακι μου βρε κοριτσια εχει πολυ συχνα λοξυγκα!!τα δικα σας???

επισης τα ποδια μου πρηστικαν,τα αθλητικα μου με σφιγγουν κ η κοιλια μεγαλωσε κ αλλο...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

βρηκα μια συνταγη στο ιντερνετ και την κανω για πρωτη φορα

http://www.sintagespareas.gr/sintages/k ... anita.html

μακαρι να ηρθε η μπεμπα της!!!αραγε οταν γεννησουμε, θα μπορεσουμε να βγαλουμε ανακοινωση απο το μαιευτηριο;;;;!!! :D:D:D:D:D:D

αστα, εμενα καθε εβδομαδα ειναι και μεγαλυτερη η κοιλια μου!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kalimera se olou sas!!!

Extes to vradaki perasa mia XALIA, TROMAKTIKI nixta eixa foverous ponous se oli tin koiliaki mou xwra apo tous aforitous ponous eimoun sinexws diplwmeni den evriska tin isia mou sto krevvati kapoia fasi nomiza pws 8a meinw sto topo me epiase k mia taxipalmia k i zouzouna edine poli dinates klwtsies den 3erw giati katalave pwsw pernousa diskola? den 3erw :(..Skeftika na parw to autokinito siga-siga na paw nosokomeio..Eutixws meta piestika k piga toualeta k eniswa ligo kalitera..

Den einai mono auto o androulis mou, eixe pireto,3iro vixa k ponolaimo k apo to poli pireto eixe poli rigos k etreme, aste pou paramilouse..Kata ta alla i8ele na paei k douleia :o ton kratisa spiti giati den mporouse na sta8ei sta podia tou k sikwstika egw piga farmakeio epistre4a sto spiti tou edwsa farmako na piei k efiga k piga k kanonisa kati xartia, grafeiokratia k piga sto afentiko mou gia mia ipografi gia tin aitisi gia epidoma mitrotitas!!

Soula mou prepei k mena na exei alla den eimai sigouri, etixe na mou dinei klwtsitses mikres sinexomenes pou mallon lo3iggas einai alla den 3erw i an tin kanw prwta8litria tou karate =))

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

πω πω!!!αντρια, περαστικα!!!τι περασες κοριτσι μου!!! και ταυτοχρονα κι ο αντρας σου!!!!πολυ δραμα, αυτη η νυχτα!!!τουλαχιστον ειστε καλυτερα σημερα;;;; τι παθατε, ιωση;;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Afrodite mou etsi skeftika kammia iwsi mas girogernei..Fovi8ika poli gia to mwro an pa8ei tipota i an einai kammia aprosmeni genna giati mou xtipouse k pisw stin mesi..Egw eutixws eimai mia xara, mallon to entero mou itan, otan kriwsw k ligo ekei me xtipaei alla otan 3aplwsw panw stin koiltsa mou k zesta8ei mou pernaei :D alla me tin koilia tourla pws na pesw mproumita? :) dokimasa apo tin aganaktisi mou alla me klwstsouse sinexws k tin lipi8ika..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αντριουλα μου περαστηκα σας κουκλιτσα μου!!!δυσκολη νυχτα περασατε...

αφροδιτη μου που θα φτασουν οι κοιλιες μας να δουμε ολες οι μπλουζες μου γιναν κοντες :lol: σεξυ κ ετσι :lol::lol: απο το μαιευτηριο δεν ξερω αν μπορεσουμε να βγαλουμε ανακοινωση στανταρ ομως μολις εγω γυρισω σπιτι θα μπω να σας τα πω ολα,αν κ θα ξερετε ποτε γενναμε καποιες εδω που παμε με καισαρικη στανταρ...

φοβαμαι μην γεννησω απο μονη μου πριν την ημερα της καισαρικης...

επλυνα εχθες την βαλιτσα του μωρου αυριο θα την ετοιμασω..να εχω μετα μονο την δικια μου.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Soula mou se euxaristoume..Egw eimai kala o giwrgos pistevw 8a 8elei tis meres tou, na kanei i arrwsteia ton kiklo tis,8a paw twra na tou dwsw pali farmako giati akoma koimate k euxomai avrio na einai kalitera gia na paei douleia giati 8a me faei apo tin glwssa :D den tou aresei ka8olou na menei sto spiti ton pianei kata8li4i leei :?

Hehe ontws 8a itan poli asteio alla ekeini tin stigmi apo tin aganaktisi mou 8a ekana ta panta =)) pantws efaga kati klwsties pou den tis efaga pote mou trella8ike to zouzouni mou!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΑΙ ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ ΣΕ ΟΛΕΣ ΜΑΣ!!ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ?ΠΛ ΚΡΥΟ ΚΑΝΕΙ!!ΑΜΑΝ ΑΥΤΟΣ Ο ΚΑΙΡΟΣ ΕΧΟΥΜΕ ΜΟΥΧΛΙΑΣΕΙ ΕΔΩ Κ 2 ΕΒΔΟΜΑΔΕΣ...ΠΩΣ ΠΕΡΑΣΑΤΕ ΤΟ ΤΕΤΡΑΗΜΕΡΟ??ΠΕΤΑΞΑΤΕ ΑΕΤΟ??? :lol::lol::lol:

ΕΓΩ ΗΜΟΥΝ ΑΠΟ ΤΗ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΕΩΣ ΤΗ ΔΕΥΤΕΡΑ ΣΤΗ ΠΕΘΕΡΑ ΜΟΥ,ΕΝΤΑΞΕΙ ΚΑΛΑ ΗΤΑΝ ΑΛΛΑ ΠΛ ΒΑΡΕΤΑ...ΧΤΕΣ ΗΡΘΑΜΕ ΣΠΙΤΑΚΙ ΜΑΣ Κ Ο ΝΙΚΟΣ ΜΕΛΑΓΧΟΛΗΣΕ ΠΟΥ ΦΥΓΑΜΕ ΑΠΟ ΤΟΥΣ ΔΙΚΟΥΣ ΤΟΥ...ΘΑ ΤΡΕΛΑΘΩ...ΔΗΛΑΔΗ ΠΟΣΕΣ ΜΕΡΕΣ ΗΘΕΛΕ ΝΑ ΚΑΘΙΣΟΥΜΕ ΓΙΑ ΝΑ ΧΟΡΤΑΣΕΙ ΤΗ ΜΑΝΑ ΤΟΥ...ΟΥΤΕ ΝΑ ΒΥΖΑΙΝΕ ΔΕΝ ΘΑ ΕΚΑΝΕ ΕΤΣΙ!!!ΗΜΑΡΤΟΝ ΠΑΝΑΓΙΤΣΑ ΜΟΥ!!!

ΣΗΜΕΡΑ ΕΧΩ ΡΑΝΤΕΒΟΥ ΜΕ ΚΟΜΜΩΤΗΡΙΟ ΓΙΑ ΑΝΤΑΥΓΙΕΣ,ΧΑΙΡΟΜΑΙ ΠΛ ΠΟΥ ΘΑ ΦΤΙΑΞΩ ΜΑΛΛΙ...ΕΛΕΓΑ ΝΑ ΤΟ ΑΦΗΣΩ ΓΙΑ ΤΕΛΟΣ ΜΑΡΤΙΟΥ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΑΝΤΕΞΑ.....

ΕΠΙΣΗΣ ΤΗΝ ΠΕΜΠΤΗ ΕΧΩ ΠΑΛΙ ΡΑΝΤΕΒΟΥ ΜΕ ΤΟ ΓΙΑΤΡΟ Κ ΣΕ 10 ΜΕΡΕΣ ΜΠΑΙΝΩ ΣΤΟΝ 9ο...

ΑΥΤΑ ΑΠΟ ΕΜΕΝΑ!!!ΣΑΣ ΕΧΑΣΑ ΑΥΤΕΣ ΤΙΣ ΗΜΕΡΕΣ ΑΛΛΑ ΑΠΟ ΤΙ ΒΛΕΠΩ ΔΕΝ ΜΕ ΑΝΑΖΗΤΗΣΕ ΚΑΙ ΚΑΝΕΙΣ.....ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΕΙΣΤΕ ΟΛΕΣ ΚΑΛΑ!!!ΣΑΣ ΦΙΛΩ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γιουλακι μου μανα ειναι μονο μια :lol::lol::lol: να δεις κ ο δικος σου ο γιοκας αυριο μεθαυριο δεν θα σε χορτενει κ ο νικος θα σε πειραζει συνεχεια :lol::lol::lol::lol:

μπαινεις κιολας στον 9ο :shock::shock::shock: πως νοιωθεις???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα στη παρέα και απο μένα.. έδω στο Βόλο χιόνισε χθές, κατάφερε μόνο να μας ασπρίσει λιγάκι.. βέβαια στο Πήλιο που πήγα βολτίστα χθές το είχε στρώσει κανονικά και έριχνε χοντρό χιονάκι.. ποιός να μου το έλεγε ότι θα το ζήσω και αυτό, Καθαρά Δευτέρα με χιόνι. Καλή Σαρακοστή να έχουμε και με το καλό να κρατήσουμε τα μωράκια μας αγκαλιά.. Andria μου περαστικά στον αντρούλη σου, αυτό που έπαθες μου έχει συμβεί και εμένα και μάλλον ήταν απο το έντερο.. γιατί μόλις ενεργήθηκα, υποχώρησε ο πόνος! Καλό υπόλοιπο ημέρας να έχουμε..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αφροδιτη μου αρεσε απο παλια να μαγειρευω και γενικα νοικοκυρα με παιδια στο σπιτι, ποτε δεν ηθελα να γινω καριεριστα. Οταν επεθα την ζημια με το εντερο τα παρατησα ολα, ολο νεροβραστα και τα ιδια φαγητα εφτιαχνα. Μετα που εμεινα εγκυος και σιγα σιγα πηρα τα πανω μου, γι'αυτο και ειμαι ολη την ωρα στην κουζινα. Ωραια η συνταγη που εβαλες, θα το βαλω στα αγαπημενα μου μηπως καποια στιγμη την φτιαξω.

Σουλα μου γελασα πολυ με την ημερομηνια, εαν γινει αυτο θα σκωτοσω τον ανδρα μου. Ειπαμε μπορει τριτο αλλα μετα απο 2 χρονια.

Ανδρια μου περαστικα και σε σενα και στον ανδρουλη σου.Να προσεχεις μη κολησεις και εσυ!!!

Γιουλη ολες οι κοπελες ρωταγαμε γενικα που ειχατε χαθει όλες σας. Μενει μακρια η πεθερα σου απο σας;

Χοανιτα θα σου στειλω τον γιο μου να τον πας λιγο στα χιονια, εχει λησαξει!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γιουλακι μου μανα ειναι μονο μια :lol::lol::lol: να δεις κ ο δικος σου ο γιοκας αυριο μεθαυριο δεν θα σε χορτενει κ ο νικος θα σε πειραζει συνεχεια :lol::lol::lol::lol:

μπαινεις κιολας στον 9ο :shock::shock::shock: πως νοιωθεις???

ΚΑΛΟ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΟΡΙΑ!!!ΔΕΝ ΘΕΛΩ ΜΕ ΤΙΠΟΤΑ ΝΑ ΚΑΝΩ ΣΑΝ ΜΕΡΙΚΕΣ ΠΟΥ ΚΟΡΟΙΔΕΥΩ ΤΩΡΑ ΚΑΙ ΜΑΚΑΡΙ Ο ΜΠΕΜΠΑΚΟΣ ΝΑ ΜΗΝ ΓΙΝΕΙ ΜΑΜΑΟΘΡΕΦΤΟ!!!ΒΡΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΤΙ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΑ????ΑΛΛΑ ΠΑΛΙ ΘΑ ΜΟΥ ΠΕΙΤΕ ΚΑΤΣΕ ΝΑ ΓΕΝΝΗΣΕΙΣ ΝΑ ΤΟ ΠΑΡΕΙΣ ΑΓΚΑΛΙΑ Κ ΜΕΤΑ ΝΑ ΔΟΥΜΕ ΤΙ ΘΑ ΛΕΣ!!!!ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΚΑΘΟΛΟΥ!!!ΕΥΧΟΜΑΙ ΝΑ ΜΗΝ ΕΙΜΑΙ ΣΑΝ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΚΟΡΟΙΔΕΥΩ ΜΟΝΟ ΑΥΤΟ....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας και από εμένα!!

Χαίρομαι που είστε/είμαστε όλες καλά!! :D:D:D

από όλες η πιο θαρραλέα είναι η samarcande που κάνει τα ταξιδάκια της και περνάει μια χαρούλα :D:D:D

Jule συνήθως οι 'καμένες' από πεθερά γίνονται καλές πεθερές :D:D:D

Άντρια περαστικά συνήθως είναι από το έντερο τέτοιοι πόνοι. μήπως είχες καιρό να....κάνεις επίσκεψη στην τουαλέτα?

Γεωργιάννα, Χοανίτα, happy, afrodite, GeoV , Τουρίστρια, Steisy και σε όλα τα κορίτσια πολλά φιλιά!!!

Μαριτίνα που είσαι????????????????????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοινος οταν μας πιανει η κοιλια ενα χεσιμο θα μας σωσει =))=))=))=))=))=))=))

γιουλακι μακαρι καμμια μας να μην γινει αυτο που κοροιδευει...αλλα πολυ σπανιο πλεον εδω θα ειμαστε σε 30 χρονια απο τωρα κ θα τα λεμε :shock::shock::shock: μπαμπογριες πλεον με pc :lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μην ανησυχεις Γιουλη θα βρεις το ρυθμος σου με τον Αλεξη και θα βαλεις το ορια σου. Ναι να σε αγαπαει και να σου εχει αδυναμια, αλλα η οικογενεια του και η ελευθερια του πανω απ'ολα. Ολα αυτα θα τα διδαξεις εσυ και ειμαι σιγουρη οτι θα τον διδαξεις σωστα.

Σαμανθα εδυ τι κανεις; τα νεα σου; Η μαμα σου ηρθε;

Εμενα μαλλον μεγαλωσε η κοιλια μου και δεν ποναω τωρα και 3 μερες, τον μικρο τον νιωθω που και που αλλα ησυχος.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλα απογοητευση η σημερινη μερα!!

Πηγα στο ΙΚΑ οπουη μου ειχαν πει ΕΚΕΙΝΟΙ να πάω 8 του μηνα..... κ με ειπαν Ελατε αυριο :shock::shock: μα σημερα τους λεω ειναι 8 μαρτιου...οχι αυριο πρεπει ναρθεις γιατι για σημερα σε εχοτμε πληρωσει!

Κ την αλλη φορα τους λεω με εξυπηρετησατε....ειμαι εγκυος δε μπορω να ερχομια στο κρυο κ να περιμενω κ να με διωχνετε............ Η απαντηση : Το επομενο νουμερο... :o:o:o

Οποτε λεφτα αυριο! Σοτλα αληθεια ανοιγει πρεναταλ στην πυλαια? ΠΟυ?

Πηγα κ στα οπτικα.... τα γυαλακια θα εναι ετοιμα το απογευμα! ΑΜΑΝ δηλαδη Τελοσπαντων τζαμπα βγηκα εξω...γυρισα με τους γονις μου κ ηπιαμε καφε στα ζσεστα... αλλα εγω ακομα εχω κρυαδες!

Τελοσπαντων ! Αυριο εχει ρεπο ο αντρουλης κ θα παμε να τα παρουμε ολα μαζι παρεα!

Γιουλακι κοπελα μου δυστυχως οι αντρες το χουν με τη μαμακα τους...ευτυχως ο δικος μουτ δεν ειναι τοσο των σχεσεων με τη μαμα του!!ΕΥΤΥΧΩΣ! Κι εσεις οι αγορομανες να τα θυμαστε αυτα αυριο μεθαυριο...μη μας βλεπω σε καμια 25αρια χρονια να μιλαμε εδω μεσα : " Κι αυτη η αχαηρευτη η νυφη μου.... μισο τον αφησε το γιοκα μου!! Κ την κυριακη ηρθαν κ εμειναν μονο 8 ωρες...δε το φχαριστηθηκα το πουλακι μου!" :lol::lol::lol:

Καλε? Σας ειπα τι παθαμε την κυριακη με τα αυττοκολητα του μωρου?

Ανοιγουμε τη μπορντουρα.........δε κολαγε στον τοιχο.... ειχε εξασθενησει η κολα..μα καλα απο ποτε τις ειχαν?!?! Η μια πηγε χαμενη...οι αλλες 2 ομως θα πανε για αλλαγμα...το καλο πυ τους θελω να τις αλλαξουν!!!

Μετα λεμε αντε μη στεναχωρηθουμε...ας βαλουμε τα αφρωδη που πηραμε... ανοιγουμε τι στσκευασια..τι να δουμε?! ΕΛΕΙΠΕ ΤΟ ΠΟΔΙ ΤΟΥ ΤΟΥΙΤΙ! :shock::shock::shock:

Μας επιασε αλλη μελαγχολια :(

Τελικα κατσαμε κ ανοιξαμε μονο τα ρουχακια της κλπ κ τα χαζευαμε!! Ελεος τι να πω :( Ατυχια!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ξέχασα να ευχηθώ χρόνια μας πολλά για σήμερα βρε κορίτσια.. Touristria μην απογοητεύεσαι συμβαίνουν και αυτά.. να σου πω τι πάθαμε και εμείς να γελάσεις.. Σας είπα προχθές που πήγα να κάψω το σπίτι, μετά απο αυτό χάλασε η βρύση της κουζίνας και γέμισα νερά, κάηκε η μια λάμπα κάτω απο τον αποροφητήρα της κουζίνας, κάηκε η λάμπα στο σαλόνι και μετά απο λίγο ακούω ένα παφ πέφτει ο γενικός και πήρε φωτιά η λάμπα στο σαλόνι κάτι έπαθε ο συσσωρευτής και έπιασε φωτιά!! Να δω που αλλού θα πιάσουμε φωτιά!! Andria στείλ'τον τον περιμένω, έχουμε μπόλικο χιονάκι εδώ να πάρει και μαζί του...!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Koritsakia mou euxaristw gia to endiaferon..Samantha mou oxi eimai taktos episkeptis tis toualetas :lol: aplws tin kiriaki to apogeuma pigame cafe k kriwsa apisteuta alla to vradi tis kiriakis k x8es oli tin mera eimoun mia xara k me epiase to vradi? para3eno :? ..Telospantwn eutixws itan perastiko..Ton andra mou ton sikwsa girw stis 1:30 na kanei mpanaki na plinw pali ta sentonia giati idrwne k 3idrwne apo to pireto, na faei kati elafri k na piei to farmako tou k ti sas eipa prin? Me exei pri3ei girizei mesa se olo to spiti, vare8ike k den exei na kanei tipota, avrio 8a paei douleia den antexei spiti leei den sas ta elega? =))

Egw ti 8a pw pou apo tis arxes Dekemvriou edw mesa tin vgazw? :cry:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

χοανιτακι μηπως να κανεις ενα ευχελαιο???? :lol: αλλο κακο να μην σε βρει.

ειρηνακι δεν θυμαμαι σε ποιο χιλιομετρο ειναι θα μαθω κ θα σου πω το απογευμα...καλα απο που τα πηρες κ δεν κολλανε κ λειπουν ποδια να τα πας οπως ειναι ολα πισω κ το ανοιχτο να το δουνε!αντρια κουραγιο!!!κ εμενα ο δικος μου οταν αρρωστενει δεν παλευετε λεμε!!!του εχω πει οταν νοιωθει πως θα αρρωστηση να τα μαζευει κ να πηγαινει στην μαμακα του :lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσια να μαι κ εγω!!!Γυρισα απο τον γιατρο.Λοιπον σχετικα με την φαγουρα,εχεις δικιο Σαμαν8α,μου εγραψε ολες αυτες τις εξετασεις χολερυ8ρινη κτλ κτλ μζι με γενικες αιματος κ ουρων...κλασσικα.

Οι πονοι χαμηλα ειδικα οταν παω να σηκω8ω κτλ οφειλεται στο μωρο που εχει παρει 8εση με το κεφαλι προς τα κατω κ πιεζει,πρεπει να παρακολου8ω τις κινησεις του κ αν νοιωσω συσπασεις κ πονους να τον παρω τηλ.

Ε καλα το ξερουμε αυτο.

Ειναι 2.391 γραμμαρια...ειναι καλα για 34η εβδομαδα,πως το βλεπετε???

Γεωργιαννα πηγα κ ειδα απλο μονοκλινο στον 6ο οροφο,ειναι παρα πολυ καλο ολοκαινουργιο κ πεντακα8αρο...τηλεοραση ειχε,ψυγειο δεν ειδα...μα τι να το κανεις κ εσυ???Το μπανιο φοβερο με μπανιερα...μια χαρα.Οποτε ασυζητητη....

Αντρια κ εμενα 2 μερες που ηταν αρρωστος ηταν μες την γκρινια...δεν τον χωραγε το σπιτι...υπερ δραστηριος παιδι μου...Τωρα ευτυχως ειναι καλα κ ησυχασαμε... :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Gwgw mou 2,391gr? Ouxouuuuu!!! nomizw einai mia xara!!! :)

Hehe mou espase ta nevra tou eipa na tou kanw kammia soupitsa i kanena makaronaki sketo mipws einai enoxlimeno k to stomaxi tou k mou ekane idiotropies k telika katali3ame stis ravioles (tis exete stin Ellada? an oxi http://www.sintagespareas.gr/sintages/rabioles.html :) ), den prolava na teleiwsw tin kouventa mou k ekane emeto, egw mono tin mera pou 8a pe8anw den 3erw :lol:.. Peismatarissss axxxx :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...