Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΠΟΥ ΓΕΝΝΑΜΕ ΑΠΡΙΛΙΟ-ΜΑΙΟ 2011!!!!!!Νο 5


Recommended Posts

  • Απαντήσεις 956
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

καλημερα σαμανθα!!! το ανδρομαχη μου αρεσει πολυ, και απο τα υπολοιπα ολα ειναι ενα κι ενα!!! το εμμανουελα δε με τρελλαινει, μονο.....μαλλον κλινω προς το ελλη...

αχ και ο άντρας μου το Έλλη θέλει!!! και το έχει 'δέσει' κιόλας...εκτός αν δώσουμε απευθείας της μαμάς μου ... και να φανταστείς ήταν δική μου ιδέα!!

καλέεεε γιατί τι έχει το Εμμανουέλα :lol::lol::lol: επειδή παραπέμπει αλλού?? μου λεει: και αν γίνει κανένα remake? :lol::lol::lol:

Andria bravo!! Αναίμακτη η επίσκεψη!!!!!!!!!!!!! βρε μήπως και θέλουν κανένα όνομα και σας παίρνουν με το καλό :D:D:D:lol::lol::lol: ???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

xaxaxaxa kai o antras mou den hthele to emmanouela ...eutixos kaname agoria :lol::lol::lol::lol::lol::lol:

ton prvto eipame manwlh kai ton deutero tha ton poume panagiwth

αχχχχχχχχ αυτοί οι άντρες!!!!!!!!!!!! αμαν πια!!!!!!!!!!!! είναι ωραιότατο όνομα!!!!!!!!!!!!!!! μα τι πονηρά μυαλά έχουν επιτέλους :lol::lol::lol::lol::lol:

εμένα Μανώλη λένε τον άντρα μου και για αυτό θέλω να δώσω το όνομά του :D:D αλλά όπως είπε: πάνω από το πτώμα του χιχι

μια φορα δε που είχε αρρωστήσει και γκρίνιαζε έλεγε: αχ θα πεθάνω (κλασικοί άντρες...ένα κρυωματάκι και πεθαίνουν ...)...θα πεθάνω και τότε θα βγάλεις την μπέμπα Εμμανουέλα ....χαχαχα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Koritsakia mou oloi etsi kanoune..

Emena ta para8ira k ta tzamia einai XALIA,den vlepontai k akoma 8a ta kanei,edw k mines me koroidevei apo evdomada se evdomada pws 8a ta kanei..Tou evala dead line ws telos Maiou pou 8a gennisw o kosmos na xalasei prepei na ta kanei alliws 8a ferw sinergeio k na to plirwsei ee ama pia, 8a anoi3ei k o kairos den 8a vrexei oi 3enoi mas pou 8a erxontai na mas xeretisoun mporei na kan8ontai k e3w stis verantes 8a exoume or8anoixta ta para8ira k einai ntropi na meinoun etsi lerwmena..

Aa aste pou apo ton Maio ton parakalaw na mou kremasei stous toixous tou saloniou mas ena pinaka ,mia fotografia mas se camva tou gamou mas k kati kadra me fotografies pali tou gamou mas k akomi ekei meinane k proxtes tou eipa pws 8a tou pw tou mpampa mou na mou ta kremasei k mou leei oxi oxi kiriaki opwsdipote 8a sta valw,twra na doume..K to dwmatio tou mwrou akoma ekkremei :evil::evil:

TA NEVRA MOUUUUUU!!!!!!!!!!!!!!

Den iparxei periptwsi na paroune onoma..Edw den voi8isane pou8ena oikonomika auto eleipe, otan o allos den exei lefta katanoito alla oxi na min 3erei pou na ta valei k na vlepei ton gio tou na doulevei 2 k 3 douleies na perna me toses steriseis k na min dinei kati tis..NTROPI TOUS!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΣΕ ΟΛΕΣ!ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ?ΕΛΠΙΖΩ ΟΛΑ ΚΑΛΑ!!!

ΑΝΔΡΙΟΥΛΑ Κ ΕΓΩ ΧΤΕΣ ΕΠΙΣΚΕΦΤΗΚΑ ΤΑ ΤΖΑΜΠΟ...ΑΓΟΡΑΣΑ ΤΑ ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑΚΙΑ...ΣΑΜΠΟΥΑΝΑΚΙ-ΑΦΡΟΛΟΥΤΡΟ-ΨΑΛΙΔΑΚΙ-ΒΟΥΡΤΣΑ-ΣΦΗΝΑΚΙ-ΠΙΠΙΛΕΣ.ΒΟΥΡΤΣΑ ΓΙΑ ΜΠΙΜΠΕΡΟ-ΛΑΒΙΔΑ ΓΙΑ ΜΠΙΜΠΕΡΟ....ΤΑ ΠΗΡΑ ΟΛΑ CHICCO...ΛΕΩ ΝΑ ΤΗ ΔΟΚΙΜΑΣΩ ΚΑΙ ΑΝ ΜΑΣ ΚΑΝΕΙ ΝΑ ΠΑΙΡΝΟΥΜΕ ΑΥΤΗ...ΕΠΙΣΗΣ ΚΑΙ ΕΓΩ ΠΗΡΑ ΕΝΑ ΠΑΙΧΝΙΔΑΚΙ ΓΙΑ ΤΟ ΚΑΡΟΤΣΙ...

ΧΤΕΣ ΗΡΘΑΝ ΟΙ ΔΙΚΟΙ ΜΟΥ ΑΠ'ΤΟ ΧΩΡΙΟ ΓΙΑ ΠΣΚ ΜΟΥ ΕΦΕΡΑΝ ΚΑΙ ΤΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΤΟΥ ΜΙΚΡΟΥΛΗ....

3 ΜΕΓΑΛΕΣ ΒΑΛΙΤΣΕΣ ΜΕ ΡΟΥΧΑΛΑΚΙΑ,ΚΟΥΒΕΡΤΟΥΛΕΣ,ΜΠΟΥΡΝΟΥΖΑΚΙΑ,ΣΕΛΤΕΔΑΚΙΑ,ΠΑΝΟΥΛΕΣ ΟΛΑ ΟΛΑ...ΤΑ ΤΑΚΤΟΠΟΙΗΣΑΜΕ ΚΑΙ ΣΗΜΕΡΑ ΘΑ ΠΑΜΕ ΙΚΕΑ ΝΑ ΠΑΡΟΥΜΕΜΙΑ ΣΥΡΤΑΡΙΕΡΑ ΛΕΥΚΗ ΚΑΙ ΤΕΛΟΣ ΜΕΤΑ...

ΣΗΜΕΡΑ ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΚΑΙ ΤΟΝ ΝΙΚΟΛΑΚΟ ΜΟΥ ΤΟΝ ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΑΠΟ ΩΡΑ ΣΕ ΩΡΑ...ΕΦΤΙΑΞΑ ΠΑΣΤΙΤΣΙΟ ΣΗΜΕΡΑ.....ΚΑΙ ΜΟΣΧΟΜΥΡΙΖΕΙ ΟΛΟ ΤΟ ΣΠΙΤΙ!!!ΑΥΤΑ ΑΠΟ ΕΜΕΝΑ....ΦΙΛΙΑ ΣΕ ΟΛΕΣ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ωραια ονοματα γραψατε, αλλα εγω ψηφιζω Νεφελη μου αρεσει. και το Εμμανουελα ειναι ωραιο.

Εισαστε κακες με τους ανδρες σας, χιχιχιχι. Εμενα δεν κανει τπτ. εγω κρεμαω τους πινακες, εγω κουβαλαω ακομη και τα ξυλα. Τσαντιζομαι και δεν εχω υπομονη να τον παρακαλαω. Φανταστητε εχω στο πορτ μπαγαζ απο τον Γεναρη ξυλα για τζακι και ενα τενεκε λαδι (αυτο τωρα και 2εβδ.) και ακομη να κανει την κινηση να μου τα φερει. Οσες φορες του το εχω πει με γραφει. Δεν περιμενω τπτ και ετσι καταληγω καθε φορα με προβλημα στην μεση.

Ανδρια με γεια τα ψωνια. μαλλον την αλλη εβδομ. πρεπει να παω και εγω να τελειωνω. λιγα μου εχουν μεινει, ευτυχως.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΑΦΡΟΔΙΤΗ μενω Φιλαδελφεια, ο μικρος παει στο Περιστερι σχολειο. Εχει στην Ν.Χαλκιδονα μεγαλο Σκλαβενιτη δυοροφο με παιδοτοπο μεσα. Ειναι 5 λεπτα απο το σπιτι μου με αυτοκινητο. Αποφευγω να πηγαινβ το Σαββατο.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Βρε κοριτσια την ρομπα στο μαιευτηριο την χρειαζομαστε λετε?

Η να βαλουμε κανα ζακετακι,ελεγα μηπως επαιρνα η ενα μπολερο.....τι λετε?

Geo, κι εμένα δε μου αρέσουν οι κλασικές ρόμπες οπότε πηρα μια μακριά ζακέτα σε μοντέρνο σχέδιο απο τα marks & spenser που θα μπορώ να τη φοράω και μετά. Βασικά κάνει αρκετή ζέστη στα μαιευτήρια και νομίζω ότι ο βασικός λόγος που τη θέλουμε είναι για να κρύβει τις τεραστιες σερβιέτες, όταν θα σηκωνόμαστε και θα περπατάμε!! Χι,χι! μη φαινόμαστε και σαν πάπιες που προχωράνε!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Steisy mou k egw pira tis pitzames k tin rompa (zaketa) mou apo to marks & spencer!! Les na einai i idia? :D i rompa mou einai gkriza k oi pitzames mou gkrizes me aspro rige..

Oi pitzames mou http://www.marksandspencer.com/Pyjamas- ... ed-items-5

k i rompa mou http://www.marksandspencer.com/Portfoli ... ed-items-3

K oi pantoflitses mou http://www.marksandspencer.com/Open-Toe ... 1298721907

I8ela na parw k to nixtiko pou einai sto idio style alla evgenan ola polla xrimata..Den 3erw an 8a paw pio meta na to parw i an 8a parw apo allo katastima to idio xrwma alla ftino (den 8a poli xrisimopoiisw to nixtiko k einai krima na dwsw tosa xrimata)

To nixtiko moiazei me auto alla ekino eixe k koumpia http://www.marksandspencer.com/Portfoli ... ed-items-3

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Andria,πολύ ωραίες! Δεν είναι ίδια η ζακέτα, αλλά παρόμοια. Και η δική μου είναι γκρι, λίγο πιο σκούρη. Εγώ πήρα παντελόνι μαύρο, σαν ψιλή φόρμα φούτερ και από πάνω γκρι μπλούζάκι κοντομάνικο!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΑΦΡΟΔΙΤΗ μενω Φιλαδελφεια, ο μικρος παει στο Περιστερι σχολειο. Εχει στην Ν.Χαλκιδονα μεγαλο Σκλαβενιτη δυοροφο με παιδοτοπο μεσα. Ειναι 5 λεπτα απο το σπιτι μου με αυτοκινητο. Αποφευγω να πηγαινβ το Σαββατο.

χαχαχα στο κερατσινι σας φαγανε σε μεγαθοσ ειναι πραγματικα τεραστιος και εχει 3 οροφους!!

παιδοτοπο ,μεγαλο βιβλιοπολειο και καφετρια στον τριτο .

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Koritsakia mou na pate marks & spencer oses exete konta sas a3izei ton kopo..8a sas valw 2-3 photos apo ta pragmatakia pou pira egw ap'ekei gia to Victoraki mou na parete mia idea apo ta pragmata tous..

http://www.marksandspencer.com/Petit-Be ... 1298724121 1 apo tis 2 kouvertoules mas

http://www.marksandspencer.com/Petit-Be ... 1298723839 ta gantakia mas k to skoufaki mas

http://www.marksandspencer.com/Piece-Pe ... 1298723848 to set pou pirame

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Λοιπον το δικο μας εχει 1 μεγαλη καφετερια και μια μικρη. Αεροδρομιο ειναι το δικο σας,ε; χαχαχα

Μας τα φερνουν και στο σπιτι! με βολευει που εχει καλες τιμες, αλλα μου την σπαει που δεν βρισκω καμια φορα να παρκαρω. Τωρα βεβαια με κουραζει που ειναι τοσο μεγαλο, αλλα τι να κανω εχει φρεσκα προιοντα.

Εσυ πως εισαι;

Ανδρια ωραια πραγματα εχουν. Θα ψαξω και εγω ν=εαν εχει καπου κοντα μου.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αχ αυτοί οι άντρες! Κι ο δικός μου θέλει κυνηγητό για να κάνει κάτι οπότε είμαι κι εγώ της λογικής της Γεωργιάνννας, τα κάνω όλα μόνη μου! Έχω ψοφήσει στη κούραση βέβαια αλλά η συνήθεια δε κόβεται εύκολα. Ζω έτσι κι αλλιώς μόνη μου από τα 17 και ποτέ δεν περίμενα βοήθεια από άλλον, όταν ήθελα να γίνει μια δουλειά στο σπίτι την έκανα επιτόπου και τελείωνε το θέμα. Και τους πίνακες να βάλω, και λίγο ηλεκτρολογικά και λίγο υδραυλικά, συναρμολογήσεις και βιδώματα τα απολαμβάνω κιόλας! Κακή συνήθεια βέβαια γιατί καλομαθαίνει ο άλλος κι άντε να ζητήσεις βοήθεια μετά!

Στέισυ με γεια το καρότσι, μια χαρά είναι, εμένα δε με πειράζει καθόλου που είναι σκούρο!

Άντρια και Jule με γεια και τα δικά σας ψώνια, πανέτοιμες σας βρίσκω, μπράβο!!

Jule με το καλό να υποδεχτείς τον αντρούλη σου!

Άντρια πολύ ωραία και τα ρουχαλάκια του M&S! Μπράβο και για την πεθερά, εσύ πάντως κράτα μικρό καλάθι!

Γιώργο μου όλα καλά είναι, μην ανησυχείς, είναι φυσιολογικό να κάνει συσπάσεις η μήτρα αλλά βεβαίως θα το πείτε στο γιατρό. Να είναι χαλαρή η Μαριάννα και να ξεκουράζεται!

Κλαιράκι θα γυρίσει το μωρούλι σου, λίγη προσοχή όπως σου είπε ο γιατρός κι όλα τέλεια!!

Κορίτσια νυχτικά εγώ πήρα από το Mothercare, μου άρεσαν πολύ και είναι τέλεια για θηλασμό, κάποια είναι με κουμπάκια και τα άλλα έχουν κρυφό άνοιγμα στο στήθος. Πήρα και μια πολύ απλή άσπρη ρομπίτσα αν και δε ξέρω με τη ζέστη που έχουν τα μαιευτήρια και τέλος Μαϊου αν θα τη χρησιμοποιήσω καθόλου. Έχω και αυτές τις πυτζάμες: http://www.laredoute.gr/product-%CE%9C% ... tID=384911 και γενικώς ψωνίζω συχνά από τη Redoute, έχει ωραία πραγματάκια και μωρουδιακά!

Σαμάνθα εμείς αν κάναμε κόρη Έλλη είχαμε αποφασίσει να την ονομάσουμε, το λατρεύω!!!

Touristria οι ζυγαριές έχουν συνομωτήσει εναντίον μας! Κι εγώ χθες τσακώθηκα πολύ μαζί της! Και σήμερα έφαγα αγκιναρούλες σαλάτα...

Το βράδυ θα γίνω Μεξικάνος!!

Αχ δε θυμάμαι τι άλλο γράψατε. Σας φιλώ όλες!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερα κοιλακια!!

πηγαμε σουπερ μαρκετ κ ψοφισα η μεση μου τα επαιξε :cry:

πηρα απορρυπαντικο για τα ρουχακια της μπουμπους δεν ειχε αυτο που ηθελα κ πηρα προδερμ σκονη κ μαλακτικο.

πολυ ομορφες οι μπυτζαμουλες σας κ ολα τα πραγματακια σας κοριτσια με γεια!!!

γιουλακι καλως να τον δεχτεις τον αντρουλη σου

γιωργο μου αρχισαν οι συσπασουλες??μαγνησιο περνει?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερα κοριτσακια και γιωργο!!!

με γεια τα ψωνια σας, samarcande και αντρια!!!!γιουλη με το καλο να ερθει ο αντρουλης σου!!! σουλα με ρεγουλα,, γιατι οσο παμε και βαραινουμε!!!αντε με το καλο να αρχισεις τα πλυσιματα!!!!

εγω δεν ειμαι και στα πολυ καλα μου, ολο κατι εχουμε και τρωγομαστε σημερα με τον αντρα μου.... δεν αφηνουμε τιποτα να πεσει κατω..... πανσεληνο εχουμε, η μηπως γυρισε ο ερμης αναδρομος;;;;; τι να πω ;; εχετε σχεδια για αποψε;;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

afrodite mou oxi k 4ixologika eimai xalia!! Vare8ika sto spiti,pira k tin koumera mou gia na kanoume kati (ti nomizeis? to poli na pame kanena cafe) alla to 3enixtisane 4es k einai kourasmenoi, mou eipe na pame spiti tous alla an itan gia na paw na kleistw se spiti oxi euxaristw menw k sto spitaki mou..Egw 8elw na vgw e3w na dw kosmo k kinisi :(..O andras mou apokoimi8ike sto kanape, den 3erw oute ti na mageire4w..Poli wraia mera pali!! den ftanei pou mera-nixta eimai kleismeni edw mesa k to savvatokiriako pali ta idia!! :evil::evil:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

σε καταλαβαινω αντρια, ωρες ωρες νομιζεις πως οι τοιχοι σε πλησιαζουν !!!

δεν ειναι ωραιο πραγμα η κλεισουρα!!! μπορει αυτο να μας φταιει κι εμας.... τι να πω...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Axx den 3erw eimai sta pro8ira na ekragw!!! An twra pou akoma ta exoume stin koilia mas k ligo-poli mporoume na pame k kapou k den pame pou8ena meta pws 8a pigainoume? Eidika stis arxes pou 8a einai poli mikroulia k 8a klaine k 8a 8eloune sinexia miam miam?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τι πάθατε βρε κοριτσάκια? Καταλαβαίνω είναι βαρετό συνέχεια μέσα στο σπίτι. Προσπαθείστε να βγαίνετε καμιά βολτούλα, πάρτε τους άντρες σας και πάτε έξω. Κι αν έχετε κανένα αστείο καπέλο ή καμιά περούκα, φορέστε τη και βγείτε έτσι!! Απόκριες έχουμε! [smilie=occasion17.gif] [smilie=tongue2.gif][smilie=hippy2.gif] [smilie=icon_jokercolor.gif] [smilie=icon_geek.gif] [smilie=tongue1.gif]

Εμείς ετοιμαζόμαστε να μασκαρευτούμε για να πάμε σ' ένα πάρτυ! Δε μπορώ πολλές ώρες στο σπίτι, αφήστε που τελευταία όποτε μείνω σπίτι με πιάνει τρέλα να κάνω δουλειές και γίνομαι πτώμα, πιο ξεκούραστα περνάω έξω τελικά! :lol::lol:

Εύχομαι ένα όμορφο Σαββατόβραδο, πολλά πολλά φιλιάααααααααααα!!! :YMHUG::-*:YMHUG::-*:YMHUG::-*

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...