Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΠΟΥ ΓΕΝΝΑΜΕ ΑΠΡΙΛΙΟ-ΜΑΙΟ 2011!!!!!!Νο 5


Recommended Posts

Σαμάνθα μου το ξέρω οτι είναι δύσκολο.

Το'χουμε αντιμετωπίσει και μεις πολλές φορές αλλά το θετικό είναι οτι με τον άντρα μου μιλάμε και προσπαθούμε να λύνουμε τα προβλήματά μας.Επομένως και στιγμιαία να επηρεαστούμε, μετά την συζήτηση το μόνο που μας ενδιαφέρει είναι να είμαστε μεταξύ μας καλά και τους βάζουμε τους υπόλοιπους στη θέση τους :)

Άντρια εμένα επειδή ξέρει οτι ο άντρας μου της τα χώνει,παίρνει εμένα και προσπαθεί να περάσει την γνώμη της γιατί εγώ δεν μιλάω.Καταντάει εκνευριστική αλλά τι να κάνω;Τώρα με την γέννα θα την έχω στο σπίτι περίπου ενάμισυ μήνα γιατί θα ρθει από μακριά.Ελπίζω να μην βγω από τα ρούχα μου

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 956
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Σαμαρκαδε πολυ ωραιο το σιτε, αλλα ειναι οπως το ειπες λιγο ακριβα. Εχει ωραιες τσαντες αλλαγης και το εκλεισα για να μην ζηλευω.

Χαιρομαι που δεν ειμαι η μονη που εχει προβλημα με τον μπαμπα τους. Σε μενα τσαντιστικε μαζι μου επειδη αρνηθηκα να δανεισω λεφτα σ'αυτον και στην γυναικα του. Αυτη μου τα ζητησε και οχι αυτος.

Σαμος θελω να μου γραψεις εαν παρει τηλ να μου πεις τι σου ειπαν. Εχω ακουσει οτι εχουν πολυ καλα μωρομαντηλα. Θα μου στειλουν δωρο μαζι με την πρωτη παραγγελεια.

Αφρο τοσο πολυ δουλεια εχετε;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Georgi μου μπήκα στο site και έχει διάφορες πάνες.Θα μου προτείνουν αυτοί ή πρέπει να πάρω για κάποια συγκεκριμένη;Τι λες εσύ;

Εμένα η πεθερά μου είχε μούτρα τώρα που πήγαμε πάνω γιατί δεν πήγαμε μαζί της για τα πράγματα του μωρού..εδώ την μάνα μου έχω κοντά μου και δεν την παίρνω(είναι επιλογή δική μας τι θα πάρουμε).

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σαμάνθα παλιά έμενα πολύ κοντά στην πλατεία, λίγο πιο πέρα από το Μπαρμπαγιάννη, τώρα μένω προς Νεάπολη, στο ύψος της Τσιμισκή φαντάσου. Αγαπάω πολύ την ευρύτερη περιοχή Εξαρχείων-Νεάπολης-Λυκαβηττού, είναι περιοχή με μεγάλη ποικιλία και διαφορετικότητα, έχει αίσθηση γειτονιάς, υπάρχει έντονο το στοιχείο της συλλογικότητας, είναι μια περιοχή ζωντανή, που οι κάτοικοί της την αγαπούν, με πολύ νέο κόσμο, με αστική και πολιτική συνείδηση, με πολλές ευκολίες (έχεις ταβέρνες, σινεμά, θέατρα, μπαρ, καταστήματα, υπηρεσίες, όλα σε απόσταση αναπνοής). Έχω και τέσσερις πολύ αγαπημένους φίλους που μένουν σε απόσταση 5λέπτου από μένα! Σαφώς υπάρχουν αρνητικά, η αστυνομοκρατία, η βρώμα, τα ναρκωτικά, τα ανύπαρκτα πεζοδρόμια (είναι μεγάλη περιπέτεια να κυκλοφορήσεις με καρότσι), όμως αυτή είναι η πραγματικότητα της κοινωνίας μας και προτιμώ το παιδί μου να τη γνωρίσει από την αρχή. Αγαπάω το Λυκαβηττό κι έχω τις αγαπημένες μου γωνιές στο Στρέφη, που απολαμβάνω πάντα με το σκυλάκο μου. Αν αποφασίσω να φύγω από το κέντρο, θα φύγω τελείως από την Αθήνα.

Συγγνώμη για τη φλυαρία, παρασύρομαι πάντα όταν αναφέρομαι στη γειτονιά μου, την αγαπάω! Εσύ που μένεις??

Παιδίατρο σίγουρα θα γνωρίσεις στο Ιασώ, κάποιος θα ασχολείται με το μωρό τις μέρες που θα'σαι εκεί, δε ξέρεις μπορεί να σου βγει και καλός!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Άντρια εκείνες γέννησαν και έκαναν οτι θεωρούσαν καλύτερο.Είναι σειρά μας τώρα να ζήσουμε τη ζωή μας και να προσπαθήσουμε για το καλύτερο στηριγμένοι στις δυνάμεις μας και στη βοήθεια του Θεού.Ναι μεν να συμβουλεύουν αλλά μέχρι εκεί

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Samos και Andria υπομονή με τις πεθερές, το σημαντικό, όπως είπες Samos, είναι να βρίσκει τις άκρες του το ζευγάρι, κάνοντας τις δικές του επιλογές κι έχοντας καλή επικοινωνία μεταξύ τους!

Georgi κι εγώ τις ζήλεψα τις τσαντούλες αλλά κυρίως ερωτεύτηκα κάποια από τα παιχνίδια που με την έκπτωση δεν είναι τόσο ακριβά νομίζω... Είναι νωρίς για να πάρω τέτοια βέβαια αλλά νομίζω πως θα το ξαναεπισκεπτώ στις καλοκαιρινές εκπτώσεις! :lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Samo mou simfwnw k eimai anoikti se simvoules alla ws ekei :D..Samarcande mou etsi einai, an emeis ta vriskoume meta3i mas k ka8e kaloproaireti i kakoproaireti apo4i/gnwmi tin prospername k den mas epireazei tote ola kala, ta alla einai peritta :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ευτυχως στο σπιτι μου δεν ανακατευετε κανεις, δεν το επιτρεπουμε. Κατι ακουσα οτι ειχε ανακατευτει η αδελφη του ανδρα μου στην οικογενεια του αδελφου του λεγοντας στην γυναικα του τι ειναι σωστο και τι λαθος για τα ανηψια της και να μην τα μαλωνει (αυτη ειναι 31 και δεν εχει παντρευτει). Τωρα φοβαμαι μην μας πει να βαπτισει το μικρο μας, δεν το θελω. Κανεις δεν θα μου πει πως να μεγαλωσω εγω τα παιδια μου. Οπως ειπες και εσυ Σαμος, η σειρα μας τωρα!!!

Αγαπουλα ολες οι πανες ειναι με μεγεθος αναλογα με τα κιλα του μωρου. Στην αρχη θα παρεις το Νο 1 και αναλογα με την αναπτυξη θα αλλαξεις νουμερο. Ομως τα κοριτσια εκει θα σε βοηθησουν πολυ. Εμενα μου ειπαν ολες οι τιμες που με ενδιαεφεραν. Ρωτα ομως εαν μπορουν να σου τα στειλουν στην Σαμο. Για Αθηνα ξερω οτι ειναι δωρεαν.

Ανδρια υπομονη ενα απογευμα ειναι!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σαμάνθα παλιά έμενα πολύ κοντά στην πλατεία, λίγο πιο πέρα από το Μπαρμπαγιάννη, τώρα μένω προς Νεάπολη, στο ύψος της Τσιμισκή φαντάσου. Αγαπάω πολύ την ευρύτερη περιοχή Εξαρχείων-Νεάπολης-Λυκαβηττού, είναι περιοχή με μεγάλη ποικιλία και διαφορετικότητα, έχει αίσθηση γειτονιάς, υπάρχει έντονο το στοιχείο της συλλογικότητας, είναι μια περιοχή ζωντανή, που οι κάτοικοί της την αγαπούν, με πολύ νέο κόσμο, με αστική και πολιτική συνείδηση, με πολλές ευκολίες (έχεις ταβέρνες, σινεμά, θέατρα, μπαρ, καταστήματα, υπηρεσίες, όλα σε απόσταση αναπνοής). Έχω και τέσσερις πολύ αγαπημένους φίλους που μένουν σε απόσταση 5λέπτου από μένα! Σαφώς υπάρχουν αρνητικά, η αστυνομοκρατία, η βρώμα, τα ναρκωτικά, τα ανύπαρκτα πεζοδρόμια (είναι μεγάλη περιπέτεια να κυκλοφορήσεις με καρότσι), όμως αυτή είναι η πραγματικότητα της κοινωνίας μας και προτιμώ το παιδί μου να τη γνωρίσει από την αρχή. Αγαπάω το Λυκαβηττό κι έχω τις αγαπημένες μου γωνιές στο Στρέφη, που απολαμβάνω πάντα με το σκυλάκο μου. Αν αποφασίσω να φύγω από το κέντρο, θα φύγω τελείως από την Αθήνα.

Συγγνώμη για τη φλυαρία, παρασύρομαι πάντα όταν αναφέρομαι στη γειτονιά μου, την αγαπάω!

Παιδίατρο σίγουρα θα γνωρίσεις στο Ιασώ, κάποιος θα ασχολείται με το μωρό τις μέρες που θα'σαι εκεί, δε ξέρεις μπορεί να σου βγει και καλός!

samarcande κάποτε κυκλοφορούσα μόνο εκεί...τελικά επιλέξαμε να νοικιάσουμε σπίτι στον Χολαργό κοντά στο Μετρό ...αλλά σκεφτόμαστε σοβαρά κάποια στιγμή να φύγουμε από Αθήνα αλλά να πάρουμε και ένα μικρό σπιτι στο κέντρο...(πολλά σπιτια ε?? :lol::lol::lol: )

Αχ έχω πολύ καιρό να πάω Στρέφη....το εστιατόριο/ταβέρνα εκεί κοντά στο γηπεδάκι υπάρχει ακόμα?

μιαμ μιαμ Μπαρμπαγιάννης!! Και εκεί έχω χρόνια να πάω!! Αλήθεια υπάρχει ακόμα???τελευταία φορά πήγα τον Οκτώβριο στην Ροζαλία (που δεν μου αρέσει και τόσο αλλά ήθελε η παρέα)

αα και όταν πρωτογνώρισα τον καλό μου είχαμε γυρίσει για 3-4 μήνες (μέχρι να 'επισημοποιήσουμε' την σχέση μας :D:D:D ) ΟΛΑ τα μπαράκια στα ΕΞάρχεια...αχχχχχχχ ωραίες εποχές!!!!! συγκινουμαι....

παλιά μέναν και όλοι και όλες εκεί...τώρα πια...φύγαν όλοι ...

τα μειονεκτήματα του κέντρου για εμένα είναι τα εξής:

-καυσαέριο/βρωμιά

-παλιά σπίτια ή πανάκριβα καινούρια...

έχω ένα θέμα και δεν μπορώ τα παλιά σπίτια...δεν λέω σε άλλους αρέσουν και βγάζουν ωραία συναισθήματα αλλά εγώ δεν τα μπορώ!

τα πλεονεκτήματα? Πολλά!!! και στον καλό μου αρέσει πολύ το κέντρο παρότι είναι παιδί ΒΠ (με την καλή έννοια :D:D:D )

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ο Μπραμπαγιάννης μια χαρά στη θέση του είναι! Και ο Εξωστρεφής δίπλα στο γηπεδάκι επίσης! Υπάρχει και το Βυζαντινό, πιο μέσα στο Στρέφη κοντά στο θεατράκι, για καλοκαιράκι είναι μια χαρά!

Ώστε εδώ γυρνάγατε τα πιτσουνάκια! Είναι ωραία να είσαι ερωτευμένος και να κάνεις μπαρότσαρκες στα Εξάρχεια! :D:lol:;)

Επίσης το να ζεις έξω από την Αθήνα και να διατηρείς ένα σπιτάκι στο κέντρο ιδανικό μου ακούγεται!!! Εμείς κάνουμε αρκετά συχνά εκδρομές και δραπετεύουμε όσο μπορούμε!

Για τα σπίτια που λες... οι τιμές στο κέντρο είχαν πργματικά ξεφύγει τα τελευταία χρόνια! Εγώ έψαχνα τρία χρόνια και τελικά πέρυσι τσίμπησα ολοκαίνουριο σπιτάκι, τη στιγμή που ο οικοπεδούχος είχε ξεμείνει από λεφτά (ένα άθλιος εκδότης κωλοφυλλάδων που χρώσταγε παντού) και το πήρα το σπιτάκι μου, με δάνειο βέβαια, σε εξαιρετικά καλή τιμή και σε φάση που μπορούσα να επέμβω σε βασικά πράγματα, ντουλάπες, κουζίνα, μπάνια, τα έφτιαξα εγώ όπως ήθελα! Και σκέψου πως η δόση του δανείου μου βγαίνει μικρότερη από το ενοίκιο που πλήρωνα πριν! Δεν έχω θέα βέβαια παρότι έχω μεγάλη βεράντα αλλά πάντα κάτι θυσιάζεις....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ο Μπραμπαγιάννης μια χαρά στη θέση του είναι! Και ο Εξωστρεφής δίπλα στο γηπεδάκι επίσης! Υπάρχει και το Βυζαντινό, πιο μέσα στο Στρέφη κοντά στο θεατράκι, για καλοκαιράκι είναι μια χαρά!

Ώστε εδώ γυρνάγατε τα πιτσουνάκια! Είναι ωραία να είσαι ερωτευμένος και να κάνεις μπαρότσαρκες στα Εξάρχεια! :D:lol:;)

Επίσης το να ζεις έξω από την Αθήνα και να διατηρείς ένα σπιτάκι στο κέντρο ιδανικό μου ακούγεται!!! Εμείς κάνουμε αρκετά συχνά εκδρομές και δραπετεύουμε όσο μπορούμε!

Για τα σπίτια που λες... οι τιμές στο κέντρο είχαν πργματικά ξεφύγει τα τελευταία χρόνια! Εγώ έψαχνα τρία χρόνια και τελικά πέρυσι τσίμπησα ολοκαίνουριο σπιτάκι, τη στιγμή που ο οικοπεδούχος είχε ξεμείνει από λεφτά (ένα άθλιος εκδότης κωλοφυλλάδων που χρώσταγε παντού) και το πήρα το σπιτάκι μου, με δάνειο βέβαια, σε εξαιρετικά καλή τιμή και σε φάση που μπορούσα να επέμβω σε βασικά πράγματα, ντουλάπες, κουζίνα, μπάνια, τα έφτιαξα εγώ όπως ήθελα! Και σκέψου πως η δόση του δανείου μου βγαίνει μικρότερη από το ενοίκιο που πλήρωνα πριν! Δεν έχω θέα βέβαια παρότι έχω μεγάλη βεράντα αλλά πάντα κάτι θυσιάζεις....

αχχχχχχ μπαρότσαρκες και πολλά πολλά φιλάκια χιχιχι τοσα φιλάκια που μας είχαν κάνει και παρατηρήσεις :lol::lol::lol::D:D:D φαντάσου!!! πηγαίναμε stand, underground, indriga, μέχρι και dr feelgood ειχαμε παει...στο alexander πανω στην μπενακη, underworld, decadance, mobeter, χάρτες, μεσολογγίου και άλλα πολλά!! Όλα τα είχαμε γυρισει θυμάμαι.... :lol::lol::lol::lol:

καλά πώς τα κατάφερες και βρήκες σπίτι σε τόσο καλή τιμή? Και το αγόρασες κιόλας? Πόσα τετραγωνικά αν επιτρέπεται? σε ποιον όροφο, .......δρόμο, τιμή, δόση :lol::lol::lol: ?? ....Φυσικά μην απαντήσεις όλα αυτά!! :lol::lol::lol: έτσι απο 'στατιστικής πλευράς ρωτάω!!!!

Samos καλή ορεξηηηηηηηηηηηηηη

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σαμάνθα μου για τα βλαστοκύτταρα που ρώτησες πρίν,εμείς θα τα δώσουμε τελικά σε δημόσια τράπεζα,συγκεκριμένα στο ΚΕΝΤΡΟ ΕΡΕΥΝΑΣ.Μία απο αυτές τις μέρες θα κλείσουμε ραντεβού για την ενημέρωση που κάνουν οι γιατροί εκεί τα απογεύματα κ να μας δώσουν το βαλιτσάκι με τα απαραίτητα για τη συλλογή των βλαστοκυττάρων(αυτό θα το κάνει ο γιατρός μου,εγώ απλά θα του δώσω τη μέρα του τοκετού το βαλιτσάκι).Εσείς τί αποφασίσατε;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σαμάνθα μου για τα βλαστοκύτταρα που ρώτησες πρίν,εμείς θα τα δώσουμε τελικά σε δημόσια τράπεζα,συγκεκριμένα στο ΚΕΝΤΡΟ ΕΡΕΥΝΑΣ.Μία απο αυτές τις μέρες θα κλείσουμε ραντεβού για την ενημέρωση που κάνουν οι γιατροί εκεί τα απογεύματα κ να μας δώσουν το βαλιτσάκι με τα απαραίτητα για τη συλλογή των βλαστοκυττάρων(αυτό θα το κάνει ο γιατρός μου,εγώ απλά θα του δώσω τη μέρα του τοκετού το βαλιτσάκι).Εσείς τί αποφασίσατε;

Ελενάκι πώς και αλλάξατε γνώμη? εδώ θα τα δώσετε? http://www.certh.gr/

Τι διαφορά έχουν τα βλαστοκύτταρα από το ομφαλοπακουντικό αίμα? Θέλω και εγώ να ενημερωθώ...

Σε εμάς είπαν και για το παρακάτω: http://www.bioacademy.gr/

που κάνεις δωρεά και αν θέλεις κρατάς το ομφαλοπλακουντικό αίμα...με χρέωση

στο Ιασώ από την άλλη, κρατάνε δωρεάν τα βλαστοκύτταρα και χρεώνουν 750 ευρώ το ομφαλοπλακουντικο αίμα...(λένε....)

ακόμα δεν το έχουμε ψάξει σε βάθος! πρέπει να το αποφασίσουμε όμως γιατί από ότι κατάλαβα αυτό δεν γίνεται την τελευταία στιγμή....

εσείς κοριτσάκια τι θα κάνετε?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κουκλιτσες! Ολα τα μωρακια μεγαλωνουν και ειναι μια χαρα!! :D:D

Εγω στον πατερα μου ειχα υπερβολικη αδυναμια και ειμαι πολυ λυπημενη που εχει φυγει απο κοντα μας. Μας ειχε δωσει πολλη αγαπη και μας λειπει! Μακαρι ολες οι κοπελες να εχουν αγαπη απεριοριστη απο τους γονεις τους. Λυπαμαι οταν συμβαινει το αντιθετο.

Κοριτσια εμεις θα αφησουμε τον ομφαλιο λωρο να ηρεμησει οταν γεννηθει η μπεμπα και μετα θα τον κοψουμε. Οποτε αιμα δεν θα φυλαξουμε.

Σαμανθα πολυ ωραιο το μηνυμα σου με τα πραγματα που εχεις ετοιμασει να παρεις στο μαιευτηριο. Εμενα πραγματικα με βοηθησες. ;) Και η λιστα που εγραψες Ελενα μου πολυ βοηθητικη.

Samarcande μου καλα εισαι? Περασες ομορφα χθες μπραβο! Και σε αλλες βραδιες εξισου καλες ευχομαι! ;)

Πολυ ευχαριστο που ολα τα κοριτσια αυτες τις μερες τα πηγαν καλα με την καμπυλη! Αφροδιτη μου η μπεμπα μια χαρα!! Μεγαλωνει τελεια! Αφρο24 υπομονη με τη δουλεια και περιμενουμε και αλλα σου νεα!

Σε λιγη ωρα θα ξερω κι εγω τα αποτελεσματα για το σακχαρο μου, ελπιζω να ειναι οκ!

Πολλα φιλια απο μενα και την μπεμπα μου σε ολες!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κουκλιτσες! Ολα τα μωρακια μεγαλωνουν και ειναι μια χαρα!! :D:D

Εγω στον πατερα μου ειχα υπερβολικη αδυναμια και ειμαι πολυ λυπημενη που εχει φυγει απο κοντα μας. Μας ειχε δωσει πολλη αγαπη και μας λειπει! Μακαρι ολες οι κοπελες να εχουν αγαπη απεριοριστη απο τους γονεις τους. Λυπαμαι οταν συμβαινει το αντιθετο.

Κοριτσια εμεις θα αφησουμε τον ομφαλιο λωρο να ηρεμησει οταν γεννηθει η μπεμπα και μετα θα τον κοψουμε. Οποτε αιμα δεν θα φυλαξουμε.

Σαμανθα πολυ ωραιο το μηνυμα σου με τα πραγματα που εχεις ετοιμασει να παρεις στο μαιευτηριο. Εμενα πραγματικα με βοηθησες. ;) Και η λιστα που εγραψες Ελενα μου πολυ βοηθητικη.

Samarcande μου καλα εισαι? Περασες ομορφα χθες μπραβο! Και σε αλλες βραδιες εξισου καλες ευχομαι! ;)

Πολυ ευχαριστο που ολα τα κοριτσια αυτες τις μερες τα πηγαν καλα με την καμπυλη! Αφροδιτη μου η μπεμπα μια χαρα!! Μεγαλωνει τελεια! Αφρο24 υπομονη με τη δουλεια και περιμενουμε και αλλα σου νεα!

Σε λιγη ωρα θα ξερω κι εγω τα αποτελεσματα για το σακχαρο μου, ελπιζω να ειναι οκ!

Πολλα φιλια απο μενα και την μπεμπα μου σε ολες!!

Που είσαι βρε Ηλιοδώρα με το ωραίο όνομα!! :D:D

Αλήθεια τι όνομα θα δώσετε στην μπέμπα?

καλή επιτυχία με τα αποτελέσματα!!!

αυτό με τον ομφαλιο λωρο που πρέπει να ηρεμησει δεν το ήξερα...πώς το έμαθες εσύ?

φιλάκια στην μπεμπούλα :D:D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ο ανδρας μου ειναι αντιθετος στο να το δωσουμε. Λεει οτι δεν ξερουμε τι κανουν μερικοι με τα βλαστοκυτταρα του παιδιου και τι πειραματα. Δεν του παω κοντρα επειδη καπου εχει το δικαιο του.

Ηλιοδωρα καλα αποτελεσματα και σε σενα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσια καλησπερα!!!!!! ειμαι30 εβδομαδων αισιως... και χθες πηγα στο γιατρο.....και ειδαμε το μπεμπουλη μας....ο οποιος εχει κατσει με τα ποδαρακια του προς τα κατω...με αποτελεσμα οι πατουσιτσες του να ειναι πολυ χαμηλα και μου συστησε προσοχη ,καθολου βαρος καθολου επαφη.....μην τυχων σπασουνε τιποτα νερα....!!!!!!!!! και λογικο εγω αγχωθηκα!! εχει συμβει σε καμια????

το καλο ειναι οτι δεν ειναι σφινωμενο το μωρο χαμηλα ,κολυμπαει ακομη....αλλα οσο περναει ο καιρος ο χωρος περιοριζεται και η σταση του αυτη δεν ειναι και η ευνοικοτερη........αντε μπεμπη γυρνα.....!!!!!!!!!!!!!!

:-s:-s:-s

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σου Κλαιρι!! δεν το εχω ξαναξουσει, αλλα εχει περιθωριο μεχρι 32 εβδ. να γυρισει, μια φορα ακουσα οτι γυρισε τελευταια στιγμη. Ο γιατρος τι ειπε γι'αυτο; Ποσο ειναι ο μικρος;

Σουλα σιγα με τις δουλιες ασε και κατι για αυριο!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Κορίτσια πηγα κ εγώ γιατρό σήμερα! Ολα καλά μας είπε.  Τράχηλο με εξέτασε κολπικά 36.  Πολύ ζωηρή μας είπε ήταν η μπεμπούλα μας👧🏼🎀 Βγήκαν κ τα αποτελέσματα απο Νιπτ ολα καλά κ εκει.  Για την καλλιέργεια μ είπε αφου αγχώνομαι κ το σκεφτομαι να παω σε δεκα μερες να την κανω γιατι δεν μπορούσε σημερα να συνταγογράφησει. Β επιπέδου μετα τις 18/6 μ ειπε να κλείσω ραντεβου 
    • Έλα ρρρεεεέ!! Να τα χαίρεσαι πραγματικά!! Αχχχχχ.. πόσο χαίρομαι για εσάς βρε Κατερίνα μου!!! Πολύ συγκινήθηκα και γέλασα με τις περιγραφές σου!! Φτου φτου φτου τα παιδάκια υγεία να έχουν πάντα στη ζωή τους!! Να είστε και εσείς πάντα καλά να τα καμαρώνετε για μια ολόκληρη ζωή!!🥰 Εγώ ακόμα εδώ στον αγώνα για ένα παιδάκι, όπως τα ήξερες, δεν άλλαξε κάτι.. αν και καταφέραμε μια εγκυμοσύνη πέρσι δυστυχώς σταμάτησε η καρδούλα του μερικές μέρες πριν την αυχενική.. αλλά έχει η ζωή..! Θα έρθει κάποια στιγμή! Και αν όχι, καλά να είμαστε με τον άντρα μου, υγιείς και αγαπημένοι..!
    • Καρότσι ψάχνω τώρα!!! Μάρσιπο και καλαθούνα θα μου φέρουν!
    • Ααα εγω μπρούμυτα δεν μπορούσα ποτε να κοιμηθώ νιωθω δεν μπορω να παρω ανάσα 😅 ναι είναι θέμα τώρα αυτό είναι η αλήθεια.. αν δεν βολεύεσαι για να κοιμηθείς.. και όσο μεγαλώνει η κοιλιά ακόμα πιο ζόρι
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...