Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΠΡΙΜΟΛΟΥΤ Κ ΚΑΘΥΣΤΕΡΗΣΗ...


Recommended Posts

ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ?ΕΓΩ ΕΧΩ ΑΓΩΝΙΑ...ΛΟΙΠΟΝ ΠΗΡΑ ΠΡΙΜΟΛΟΥΤ ΝΟΡ ΓΙΑ 3 ΜΕΡΕΣ ΑΠΟ 2 ΧΑΠΙΑ Κ ΠΕΡΙΜΕΝΑ ΧΘΕΣ ΠΕΡΙΟΔΟ ΑΛΛΑ ΑΦΑΝΤΗ [ΤΙ ΩΡΑΙΑ] ΥΠΑΡΧΕΙ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗΣ?Η ΝΑ ΣΥΜΒΑΙΝΕΙ ΚΑΤΙ ΑΛΛΟ?ΑΠΟ 10/2 Η ΘΕΡΜΟΚΡΑΣΙΕΣ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ ΑΝΕΒΑΣΜΕΝΕΣ 37,1 ΜΕΧΡΙ Κ 37,4.ΠΑΝΤΩΣ ΟΠΟΤΕ ΠΗΡΑ ΠΡΙΜΟΛΟΥΤ ΝΟΡ ΠΑΝΤΑ ΣΤΙΝ ΩΡΑ ΤΙΣ ΕΡΧΟΤΑΝΕ ΚΛΠ.ΣΤΙΣ 15 ΕΙΧΑ ΚΑΝΕΙ ΤΕΣΤ ΣΕΛΦ ΚΛΙΑΡ Κ ΗΤΑΝ ΑΡΝΗΤΙΚΟ.ΕΧΕΙ ΚΑΠΟΙΑ ΠΑΡΟΜΟΙΑ ΙΣΤΟΡΙΑ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Βρε Muriam γιατί δεν επαναλαμβάνεις το τέστ σήμερα, μήπως στις 15 ήταν λίγο νωρίς να δείξει; Νομίζω ότι ο γιατρός σου θα είναι ο πλέον αρμόδιος να απαντήσει στην ερώτησή σου.

Εγώ για παράδειγμα όταν είχα πάρει κλομιφίνη, καθυστέρησα 4-5 ημέρες, πράγμα απίθανο για μένα, και οφειλόταν στο φάρμακο.

Μόλις διάβασα στο ίντερνετ ότι το Πριμολούτ νορ γενικά καθυστερεί την περίοδο. Για τις πολυκυστικές σου το έδωσε ο γιατρός; Σου εξήγησε σε τι θα σε βοηθήσει;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΜΑΡΙΚΑΚΙ ΜΟΥ ΘΑ ΠΑΡΩ ΤΟΝ ΓΙΑΤΡΟ ΑΡΓΟΤΕΡΑ ΤΗΛ.ΝΑ ΤΟΝ ΡΩΤΗΣΩ ΓΙΑΤΙ ΘΑ ΣΚΑΣΩ.ΤΙΣ ΠΡΟΗΓΟΥΜΕΝΕΣ ΦΟΡΕΣ ΠΟΥ ΕΙΧΑ ΠΑΡΕΙ ΠΡΙΜΟΛΟΥΤ ΕΙΧΕ ΕΡΘΕΙ ΚΑΝΟΝΙΚΑ ΣΤΙΝ ΩΡΑ ΤΙΣ Η ΠΕΡΙΟΔΟΣ ΧΩΡΙΣ ΚΑΘΥΣΤΕΡΗΣΗ.ΛΕΩ ΝΑ ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΛΙΓΟ Κ ΑΝ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΠΑΩ ΓΙΑ ΧΩΡΙΑΚΗ.ΣΕ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΓΙΑ ΤΙΝ ΑΠΑΝΤΗΣΗ!!!!!!ΦΙΛΑΚΙΑ ΠΟΛΛΑ!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

me ta primolut erxete mesa se 3-4 meres...esena poses perasane?

an einai perisoteres eisai egkios....mia fili thn eixe pei etsi...an den sou erthei me auta eisai egkios leei...

den peirazoune to embryo elege ekeinos,..alloi lene alla... :roll:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμφωνώ κ εγώ έτσι ξέρω... Κάνει 3-4 μέρες να έρθει μετά την αγωγή, αλλά έρχεται...

Σου εύχομαι όμως να μην έρθει για τους επόμενους 9 μήνες!!! :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εγώ τα έπαιρνα για πολύ καιρό στην εφηβεία και πάντα ερχόταν μέσα σε 2-3 μέρες.

Μια φίλη μου είχε πάρει πριμολούτ επειδή δεν της ερχόταν περίοδος και έβγαιναν τα τεστ και οι αναλύσεις αρνητικά. Φυσικά περίοδος δεν της ήρθε, ήταν έγκυος και το παιδί δεν έπαθε τίποτα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΜΩΡΟΥΔΕΝΙΑ ΣΤΕΝΤΙΜ Κ ΘΕΛΩ ΝΑ ΓΙΝΩ ΜΑΜΑ ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ ΓΙΑ ΤΙΣ ΑΠΑΝΤΣΕΙΣ ΣΑΣ!!!!!!!!!ΠΕΡΙΜΕΝΑ ΧΘΕΣ ΠΕΡΙΟΔΟ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΗΡΘΕ Κ ΜΑΚΑΡΙ ΝΑ ΜΙΝ ΕΡΘΕΙ ΓΙΑ 9 ΜΗΝΕΣ....ΙΣΩΣ ΑΥΡΙΟ ΠΑΩ ΓΙΑ ΧΩΡΙΑΚΗ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...