Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΕΚΚΛΗΣΙΕΣ ΓΙΑ ΒΑΦΤΙΣΗ


fotin

Recommended Posts

Ερώτηση:

Μήπως ξέρει κάποια καμία εκκλησία στη Θεσσαλονίκη που να δέχεται ο παπάς να γίνει μπουφές έξω στο προαύλιο? Γιατί ξέρω οτι πολλλοί δεν το δέχονται κι εμείς θέλουμε να κάνουμε catering. Και να μη έχει ταρίφα 300€!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

την θυμαμαι αυτην την εκκλησια γιατι εμενα κοντα οταν ημουν φοιτητρια...πολυ ωραια ειναι και εχει μεγαλη αυλη και περιφραγμενη. Παρε τηλ ρωτα και ευχομαι να βρειτε αυτο που ψαχνετε.. με το καλο η βαπτιση σας!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Που ψαχνεις δυτικα ή ανατολικα :?:

Λοιπον δυτικα ειναι,ο Αγιος Βασιλειος στο Φιλιππειο,το Αγιασμα στην Ευκαρπια,αυτα που σου ειπα ειναι εξωκκλησια,ειναι και ο Αγιος Αθανασιος στον ευοσμο που εχει πολυ ωραιο προαυλιο και ειναι εκκλησια :!:

Μετα ειναι στο Παλαιοκαστρο και η Αγια Παρασκευη που ειναι εξωκλησι και ο Αγιος Αθανασιος που ειναι η κεντρικη εκκλησια στο παλαιοκαστρο με ωραιο προαυλιο :!: Επισης και στο Ωραιοκαστρο ο ναος της Κοιμησης της Θεοτοκου.Σε ολα αυτα που σου λεω εχω βρεθει με κετερινκ :!:

Ανατολικα,ο Αγιος Αλεξανδρος στην Κρηνη και η Οσια Ξενη στη Χαριλαου :!:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Στην Αγια Παρασκευη στο παιαοκαστρο ειανι τελεια!!!!

εχω παει σε 2 βαφτησεις εκει το καλοκαιρι και ηταν πνηγμενο στο πρασηνο και η τελετη εγινε εξω..ειχε σε μια ειχε μπουφε βγαλανε και καρεκλες..

αν θα κανετε βαφητηση καλοκαιρι ειναι νομιζω το καλυτερο

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ευχαριστώ για την άμεση ανταπόκριση! Βρήκαμε την Παναγία την Φανερωμένη στις Συκιές, μάλλον εκεί θα κλείσουμε!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...