Μετάβαση σε περιεχόμενο

Το εξπρες του βυζονυχτιου Νο-33-ΑΓΟΡΙ Η ΚΟΡΙΤΣΙ?


Recommended Posts

  • Απαντήσεις 1k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

ΑΓΟΡΙ!!!!!!!!!!!!

Άλλη μια απόδειξη ότι οι πρώτες σκέψεις ειναι πάντα οι σωστές..

ΘΟΥΛΗ ΝΑ ΣΑΣ ΖΗΣΕΙ KAI ΤΟ ΔΕΥΤΕΡΟ ΑΓΟΡΑΚΙ ΣΑΣ! ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΠΑΝΤΑ ΓΕΡΟ ΚΑΙ ΕΥΤΥΧΙΣΜΕΝΟ ΚΑΙ ΧΑΜΟΓΕΛΑΣΤΟ ΚΑΙ ΕΞΩ ΚΑΡΔΙΑ ΚΑΙ ΝΑ ΣΑΣ ΔΕΙΝΕΙ ΧΑΡΕΣ ΠΑΝΤΑ!!!!

ΦΙΛΑΚΙΑ ΠΟΛΛΑ!!!!!!! [smilie=wav.gif][smilie=wav.gif][smilie=wav.gif][smilie=wav.gif][smilie=wav.gif][smilie=wav.gif][smilie=wav.gif][smilie=wav.gif][smilie=wav.gif][smilie=wav.gif][smilie=wav.gif][smilie=wav.gif][smilie=wav.gif][smilie=wav.gif][smilie=wav.gif][smilie=wav.gif][smilie=wav.gif][smilie=wav.gif][smilie=wav.gif][smilie=wav.gif][smilie=wav.gif][smilie=wav.gif][smilie=wav.gif][smilie=wav.gif][smilie=wav.gif][smilie=wav.gif][smilie=wav.gif][smilie=wav.gif]

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αχ στερησατε τη χαρα απο τη συμπεθερα της!!!!

ηθελε να το πει αυτη!!!

αντε να τον χαιρομαστε τον παιδαρο!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 8-)8-)8-)8-)8-)8-)

καλε πολυ χαρηκα!!!!!!!! αντε ολες ετσι να γεννησετε ευκολα κ γρηγορα οπως η θουλαρα μας!!!!!

θου να σας ζησει κ να χαιρεστε κ τα δυο αγορια σας!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Θουλάααααααααααααααρρρρρρρρρρρααααααααααα μου, κοριτσάρα μου να σας ζήσει ο μπέμπαρος...Γερός και καλότυχος να είναι...Να τον δείτε όπως ποθείτε!!!!!!!Περιμένουμε λεπτομέρειες....

Θα συμπεθεριάσουμε μωρή;;;;;;;; :lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Καλή λοχεία!!!!!!!!

Φιλιά!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

θουλη να σου ζησει ο γιος!

να ειναι καλοτυχος και ευτυχισμενος σε ολη του τη ζωη!

συγχαρητηρια! [smilie=blob3.gif][smilie=blob3.gif][smilie=blob3.gif][smilie=blob3.gif][smilie=blob3.gif][smilie=blob3.gif][smilie=blob3.gif][smilie=blob3.gif][smilie=blob3.gif][smilie=blob3.gif][smilie=blob3.gif][smilie=blob3.gif][smilie=blob3.gif][smilie=blob3.gif][smilie=blob3.gif][smilie=blob3.gif][smilie=blob3.gif][smilie=blob3.gif][smilie=blob3.gif] [smilie=laughing9.gif] [smilie=laughing9.gif] [smilie=laughing9.gif] [smilie=laughing9.gif] [smilie=laughing9.gif] [smilie=laughing9.gif] [smilie=laughing9.gif] [smilie=laughing9.gif] [smilie=laughing9.gif] [smilie=laughing9.gif] [smilie=laughing9.gif] [smilie=laughing9.gif] [smilie=wav.gif][smilie=wav.gif][smilie=wav.gif][smilie=wav.gif][smilie=wav.gif][smilie=wav.gif][smilie=wav.gif][smilie=wav.gif][smilie=wav.gif][smilie=wav.gif][smilie=wav.gif][smilie=wav.gif][smilie=hello2.gif][smilie=hello2.gif][smilie=hello2.gif][smilie=hello2.gif][smilie=hello2.gif] [smilie=occasion14.gif] [smilie=occasion14.gif] [smilie=occasion14.gif] [smilie=occasion14.gif] [smilie=occasion14.gif] [smilie=occasion14.gif] [smilie=occasion14.gif] [smilie=occasion14.gif] [smilie=occasion14.gif] [smilie=occasion14.gif]

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Και χωρίς επισκληρίδιο! Μπράβο που τα κατάφερε!!! Εγώ έλεγα κορίτσι...

Γρήγορα γέννησε; Καμια άλλη πληροφορία;

Μιλήσαμε! Μια χαρά είναι! Θηλαζε!!!! Αχ τι ωραία!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΓΕΝΗΣΑΜΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕ;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;

:ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty:

[smilie=blob10.gif][smilie=blob3.gif][smilie=blob6.gif][smilie=blob9.gif][smilie=blob10.gif][smilie=blob3.gif][smilie=blob6.gif][smilie=blob9.gif][smilie=blob10.gif][smilie=blob3.gif][smilie=blob6.gif][smilie=blob9.gif]

Συγχαρητήρια Μαρθούλι!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Να σας ζήσει το αγοράκι σας!!! Φαίνεσαι εσύ παιδί μου, αγορομάνα!!!!!!!!!!!!!!! :D:D:D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σου ρε Θουλαρα με τον παιδαροοοο!!!

Ειδατε?Τα'λεγα εγω!Αγορι δεν σας ελεγα???? :lol::lol::lol::lol::lol::P:P:P

Αφρο σιγα μην βαλει καλε!!!!!

Γωγω..Πλακα κανεις???Θελεις να ξανακανουμε αυτη την κουβεντα?

Οου μαι γκαντ!!! :shock::shock::shock::shock::shock:

καλεεεεε διαβασε καμια μελετη!Καμια επιστημονικη ερευνα! ~x(~x(~x(

Τσ..τσ..τσ που λεει κ η Δημητρα!Μορφωμενη γυναικα! :lol::lol::lol:

Αχ σας παρακαλω ας το αφησουμε το θεμα...

Αφου ΔΕΝ!

Ετσι κ αλλιως το ποια εχει δικιο κ ποια αδικο (ποιο ειναι το σωστο κ ποιο το λαθος)

θα φανει στο μελλον αλλα καμια δεν θα το συνδεσει με την βρεφικη ηλικια!

Ολες θα το "ριξουνε-με" στις κακες παρεες,στο διαζυγιο,σε κανενα θανατο,σε καμια ερωτικη απογοητευση κλπ.........Οποτε?

Βενη ακυρο το σεντονακι!!!

Αργυρω πριν πολλες σελιδες ειχες πει για καποιες αρνητικες συνεπειες(?),ερευνες(?) περι

στεγνωτηριου!Θα 'θελα να μου πεις κατι παραπανω(πχ καμια σελιδα στο νετ) να διαβασω

γτ το χρησιμοποιω πολυ κ εχω αντιθετη γνωμη(προς το παρον!)...

πχ νομιζω οτι πραγματικα απολυμαινει λογω θερμοκρασιας κ επισης καθε φορα βγαζω μια χουφτα

χνουδι...ουτε μπορω να φανταστω που θα πηγαινε διαφορετικα ολο αυτο...προφανως

λιγο στην ατμοσφαιρα κ πολυ θα εμενε πανω... :o:o:o:o

Παναγιωτα κ εμενα με εκνευριζω μερικες φορες! :lol:

Αλλα εγω ξερω το πώς κ το γιατι εγραψα κατι,καθως κ τον χαρακτηρα κ την ψυχολογικη μου κατασταση οποτε...Με δικαιολογω! :P

Εσυ-εσεις ειναι λογικο να με αντιπαθειτε!!!! :lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Έχουμε γεννητούρια???????????

Γιούπι!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Να σας ζήσει Μαρθούλα μου!!!!!!!!!!!

Μόλις γυρίσαμε από την παιδίατρο πάω να σας διαβάσω και μετά θα σας πώ τα νέα μας

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Λοιπόν τα νέα μας

Η παιδίατρος μας είπε ότι είναι ίωση και αφού δεν έχει ακροαστικά και υγρό στα αυτιά και ο πυρετός πέφτει με αντιπυρετικό δεν υπάρχει λόγος προς το παρόν να πάρει αντιβίωση κι ας κάνει 3 μέρες υψηλό πυρετό. Αν όμως συνεχίσει και το ΣΚ την Δευτέρα θα ξεκινήσουμε αντιβίωση. Άντε να δούμε.

Αναστασία εμείς φυσικά δεν μπορούμε να έρθουμε την Κυριακή αν και πολύ θα το ήθελα. Ελπίζω να βολέψει κάποια άλλη στιγμή.

Επίσης ρώτησα για τα αντιπυρετικά και τι είναι καλύτερο να δίνουμε. Μου είπε ότι το πονσταν και το γκαντιλ έχουν ίδια σύσταση απλά το πονσταν είναι πιο δυνατό, οπότε σε υψηλό πυρετό εναλλάξ με ντεπον πονσταν ενώ σε λιγότερο πυρετό γκαντιλ εναλλάξ με ντεπόν.

Αθηνούλα 7500 κιλά μώρε μπράβο!!!!!!!!!!!!!!!!

Έρη καλώς να δεχτείς την μανούλα σου πολύχρονη να είναι και να την χαίρεσαι

Λένα οι συναδελφοί σου είναι διαλεγμένοι ένας κι ένας :evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Να σας ζησει ο μπουμπουκος θουλιτσα!!!

γερός κ καλοτυχος να ειναι!!!

καλη κ ηρεμη λοχεια σε εσενα κ περιμενουμε λεπτομερειες,ε!!!!!

φιλακια πολλα αγορομανουλιτσα!!!

Γωγωωωωωωωωωωωωωωωωωωωω!!!!οπως λεει κ η Αναστασια,δεν εχεις διαβασει ποτε,πουθενα καμια μελετη επι του θεματος,που να αντιτιθεται στην αποψη σου,ή τις ξερεις κ τις θεωρεις λαθος;;;;

τεσπα!ειπαμε!ο καθενας κανει ο,τι θεωρει καλυτερο για το παιδι κ την οικογενεια του!

Νατασουλα ευχομαι να μη χρειαστει αντιβιωση κ ως τη δευτερα να ειναι περδικι η Ελενα!!!

Λενα οντως..οι συναδελφοι σου ειναι περιπτωσαρες!!!εχει παιδια το τελευταιο ταλεντο;;;!!

φιλακια σε ολες!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Και ναι !!!!!γεννησε η Θου!!!!! :ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty:

Να σου ζησει αγαπη μου το παιδάκι σου σαν τα ψηλά βουνά!!!!

Να το χαιρεσαι!!! :x:x:x:x:x

αχ αντε τωρα γενναει το Μαράκι.

Και εμεις ειμαστε 61 ποντους και 5400.Συμπεθερα καλοί είμαστε;;;Μας θέτε;; :lol::lol::lol:

Σας αφηνω κοριτσαρες.Καληνυχτα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αναστασιαααααααααααααααααα!!τωρα κοιμασαι μαλλον,αλλα...τωρα καταλαβα οτι δεν απαντησα για την Κυριακη!!δε θα μπορεσω να ερθουμε δυστυχως,θα παμε ημερησια στη Δραμα να δουν ο παππους κ η γιαγια μου τον Γιωργο!!!

ρε συ,ασχετο,αλλα μια που μαγειρευεις γλυκα..κεικ πορτοκαλι πώς στο καλο να το κανω κ να μυριζει πολυ πορτοκαλι;;!εκανα σημερα,αλλα ο χ.το βρηκε,κ ηταν,αγευστο..ο γιωργος το εφαγε,αλλα..δεν ηταν πολυ πορτοκαλενιο..μπας κ εχεις καμια ιδεα;;

εβαλα 1ποτηρι χυμο πορτοκαλι,1ποτηρι ελαιολαδο,4 αυγα,500γρ περιπου.αλευρι,μιση κουπα μαυρη ζαχαρη,ξυσμα πορτοκαλιου,λιγο τριμμενο καρυδι!

οποια αλλη ξερει,ας πειιιι!!!

διαβασα πιο πισω για τα ωραρια εκπαιδευτικων κ τα σχετικα που λετε..δε θα σχολιασω,γιατι αυτη ειναι μια συζητηση που οποτε κανω συγχιζομαι κ φθειρομαι πολυ ψυχολογικα,θα πω μονο πως για τον εκπαιδευτικο που αγαπα αυτο που κανει,που δουλευει υπευθυνα κ με αξιοπρεπεια,το ωραριο του δεν ειναι παιχνιδακι,ειδικα αν λαβετε υποψη οτι ΚΑΘΗΜΕΡΙΝΑ χρειαζεται τουλ.ενα 2 ωρο επιπλεον για προετοιμασια στο σπιτι και πολλα ακομη βεβαια,που εχουν να κανουν με το οτι ειναι τελειως διαφορετικο να 'Δουλευεις" με ανθρωπινο δυναμικο απο το να καθεσαι πισω απο ενα γραφειο κ για 8 ωρες να εκτελεις μηχανικα καποια καθηκοντα..

υπαρχουν κ εκπαιδευτικοι που "εκτελουν" το ανθρωπινο δυναμικο,αλλα αυτοι δε με ενδιαφερουν κ σιγουρα στην κατηγορια αυτη ανηκει κ η "συναδελφος" της Λενας..δυστυχως..

πολλα ειπα..!καλο βραδυ σε ολες!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ερώτηση: Εμείς που το βρήκαμε οτι η Θου έχει αγόρι τι κερδίζουμε;;; :lol::lol::lol::lol:

Θουλάκι μου να σου ζήσει κοριτσάρα μου!! Σαν τα ψηλά βουνα! :x:x:x:x

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα!

Τι κανετε?

Μαρθουλα να σου ζησει!

Γερο και καλοτυχο να ειναι!

Εμεις, την Τριτη ερχομαστε Αθηνα.

Το Απογευμα της τριτης εχουμε ραντεβου για τα ματακια της μικρης μου, αυτη τη φορα.

Εχει στραβισμο και αυτη. :cry:

Τεταρτη πρωι φευγουμε.

Αλξθεια, εχει το στεγνωτηριο αρνητικες συνεπειες? :roll:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα και απο εμας

εμεις ειχαμε ενα ζορικο βραδυ

ο μικρος στην μαμα μου δεν πινει γαλα και χθες ξυπνησε απο τις 3 για να του δωσω :shock::shock:

τελικα τον καθυστερισα μεχρι τις 5 αλλα αυτο το πραγμα δεν μου το εχει ξανακανει

ξυπνησαμε τωρα στις 8:30 και παιζει μεσα στο δωματιο του..

ελενη καλη επιτυχια στον γιατρο!!!!

και ο αδερφος μου ειχε στραβισμο χαλια εβλεπε και τωρα μεγαλος ουτε γυαλια χρειαζεται ενω εγω που δεν φορεσα τωρα δεν μπορω χωρις γυαλια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...