Μετάβαση σε περιεχόμενο

Καλοκαιρινά μωράκια 2011 No 3... Βάλτε χρώμα στη ζωή σας!!!


Recommended Posts

Επειδη ειναι στην ιδια πλευρα κατω χαμηλα απο τον αφαλο, το αλλο ηταν πριν 3 βδομαδες κοντα στον αφαλο!!!! τι να πω δεν ξερω!!!

Για την μπαγετα μου κανεις δεν θα με βοηθησει???? :o

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 981
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Ζαχα μήπως οι μικροί σε δουλεύουν για να ασχολείσαι μαζί τους συνέχεια???? ε? :lol:

Και Ζαχα μοια ερώτηση κρίσεως κι από μένα..."Μπορώ να έχω την μπακέτα που λες"??? μμμμμμμμμ :oops:

Με γεια τα ρουχαλάκια κορίτσια..εγώ με φόρμες την βγάζω αφού είμαι στο σπίτι αλλά ομολογώ πως μου λείπουν πολύ τα τζιν μου!!!

Πάλι με έπιασε λόγυγγας!!!!

Μαξιμάμμυ μην αγχώνεσαι..όλα καλά θα είναι κορίτσι μου..Περιμένουμε νέα σου!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κ εγω το ιδιο θα ρωτουσα ζαχαρενια.πως ξεχωριζεις οτι ειναι μονο το ενα?αλλα μην τρελενεσαι το αλλο μπορει να ειναι λιγοτερο ζωρουλι.ή μπορει να το εχει ταραξει στις καρπαζιες το αδερφακι του κ να καθεται ησυχο το καημενο.

maximammy μην κολλας στα ονειρα.ολες βλεπουμε τετοια κ το χαζο ειναι τι βλεπουμε οτι παντα κατι παει στραβα.θα δεις οτι ειναι μια χαρα.κ καλα που το ειπες γιατι κ εγω πρεπει να παρω την καλλιεργεια πριν φυγω.

εγω παλι λαχταραω τοστ με κασερι,πατατες,ντοματα,μαγιονεζα...μιαμ μιαμ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Πηρα τωρα για τις εξετασεις, ολα καλα δοξα το Θεό. ειχαν μπερδευτει από την ιωση!!!!! :D:D:D:D

καθησυχαστηκα!!!!!! :D:D:D

Ζαχαρενια μου φαε την μπεγκετα σου εσύ. Ειναι πολύ καλό να ειναι ολικης γιατι εχει φυτικές ινες και ειναι πιο υγειινη από οτι να ηταν με ασπρο ψωμί. Οι θερμίδες δεν ειναι παντα μετρο γιατι μπορει δυο γευματα με ιδιες θερμιδες να μην ειναι το ιδιο υγειινα. Καλυτερα να προτιμουμε το πιο θρεπτικό και εσένα η μπαγκετουλα ολικης ειναι θρεπτικη, εχει και το τυρακι το ασβεστιο. Απλά προτιμησε τα αλλαντικα να ειναι ψημενα και οχι ωμα!!! Εγώ θα φαω σε κανενα μισαωρακι, εφερα κολατσιο απο το σπιτι μισο μηλο και ενα ακτονιδιο. Μετά τις ατασταλιες ειπα να προσεξω λιγο να τρωω πιο υγειινά. Κι εγώ με το φαγητακι μου ειπα να προτιμώ το ολικής. Ο αντρας μου βεβαια δεν το θελει και ετσι παιρνω σπιτι και ασπρο ψωμι και ολικης.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ζαχαρένια η μπαγκετα έχει τόσες θερμίδες όσες να σου επιτρέπεται και λίγη σοκολάτα για τη χώνεψη μετά :lol: Φά΄ την και μην το σκέφτεσαι, δεν έχει πολλά λιπαρά και μεταβολίζονται έυκολα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημέρααα και απο εμένααααα.

Γιώργο μου έψαξα για τα νέα σας, πολύ χαίρομαι που είναι όλα τέλεια, αντε λίγο έμεινε....υπομονή και θα το πάρετε αγκαλίτσα το μπέμπη τον υπέροχο.

βρε πάλι για φαγητό λέτε? ? [smilie=puke.gif]:D:D φάτε όσες μπορείτε κορίτσια .....ζουλέυωωωωω

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αχ μη μου μιλατε για φαηηηηηη...πλιιιζζζζζζζζ

με ενα ζελε ειμαι απο το πρωη..και με νερακι!!!

Μαχιμαμι ειδες που ολα ηταν πολυ καλα!!! :ymapplause::ymapplause::ymapplause::ymapplause::ymapplause:

Μπαρβο για τα αποτελεσματα!!!!

Νικολ φιλακια

μαρακι υπομονη...ποτε θα τελειωσουν οι μαστοροι;;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μια χαρα. σεσιλια ειναι στεγνο φαγητο νομιζω θα τα καταφερεις!! ;);)

εμεις γιουβαρλακια. ειναι και ο καιρος καπως μουντος και ταιριάζει.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μακαροναδα...μνιαμμμμ.....

με βλεπω να τροω μονο το ρυζακι..το φιλετο θα πω να μου το ζεστανουν αλλα αμα μου μυριζει...θα βαλω και λιγο λεμονακη..αλαλ χλωμο το βλεπω

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ενταξει λοιπον την παραγγειλα!!!! Αφου πηρα τοσα ΟΚ αρα θα παρετε κι εσεις απο τις θερμιδες μου!!!!

αχαχαχαχαχα

Ασε ΣΙΣΥ κι εγω ολο λοξυγκα και κατι αναμεσα σε μπερπ και λογξυγκα εχω.

Σεσιλιακι φαε κατι εν κανει νηστικουλα! το ξερω οτι το ξερεις.

εμεις τιποτα για φαι για αυτο εφαγα την μπγκετουλα μολις!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κοριτσακια?τι κανουν τα νινακια σας?

εμεις καλα....ολες τις ημερες ημουν χαλια....ενοιωθα κουρασμενη σαν να με πατησε μπουλντοζα κ να πω οτι κουραζομουν να το καταλαβω.......σημερα επιτελους ειμαι καλα κ κανω δουλειες...μεχρι κ τους τοιχους καθαρισα :lol:

εγω μοσχαρακι ετρωγα μονο στον γιο μου κ πολλες σοκολατες γιαυτο αλλωστε πηρα κ 17 κιλα...στα κοριτσια δεν μπορουσα να το φαω καθολου...με το ζορι ετρωγα..το μονο που μου αρεσε ηταν τυρι φετα κ ντοματα.....

ζαχαρενια μου τι κανεις?τι κανουν τα αγορακια σου?φιλακια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εφαγα ενα μποπλακι ζελε...

και 2 παξημαδια μολις

δεν ειμαι σε μουντ παιδια...

ειναι και ο καιρος χαλια σημερα..

ειμαι να παωσ πιτι και να την πεσω για υπνο...και να ξυπνισω αυριο..

και να φανταστειτε οτι ο μικρο ςξυπνησε μονο 2 φορες για χαιδεμα και κοιμηθηκε αμεσως..

Γιατι νιοθω τετοια κουραση δεν ξερω..

λετε να παρω καμαι πολυβιταμινη;;;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τωρα που ειπατε ολες για μακαροναδα θα φτιαξω αυριο να κτυπησουμε μια αλλά θα βαλω ζυμαρικα ολικης για πιο υγειινά (θα παρει μια χαρα ο αντρας μου με τα ολικης :lol::lol::lol: )

Σεσίλια οντως με αυτόν το καιρο τι ψυχολογια να εχουμε...μηπως σου εχει πεσει η πιεση και εχεις αδυναμία??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

δικιο εχει η ΣΙΣΥ χαχαχ...πες στο μαστορα να σου ψησει κατι!!!! :lol:

Ας ειναι και σουβλιστο δεν ειν κακο!!!! :lol:

Καλως την Χρυσανθουλα!!!! πιες κανα φυσικο χυμο να σου δωσει ενα ουπς στον οργανισμο σου!!!!

Ο μικρουλης τι κανει?

Σεσιλιακι τι ωρα σχολας?

Μαχιμαμμυ ναι τα ολικης ειναι πολυ ωραια και ο αντρας μου την ιδια χαρα ΔΕΝ θα παρει!!!

χαχχαχα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

δικιο εχει η ΣΙΣΥ χαχαχ...πες στο μαστορα να σου ψησει κατι!!!! :lol:

Ας ειναι και σουβλιστο δεν ειν κακο!!!! :lol:

Καλως την Χρυσανθουλα!!!! πιες κανα φυσικο χυμο να σου δωσει ενα ουπς στον οργανισμο σου!!!!

Ο μικρουλης τι κανει?

Σεσιλιακι τι ωρα σχολας?

Μαχιμαμμυ ναι τα ολικης ειναι πολυ ωραια και ο αντρας μου την ιδια χαρα ΔΕΝ θα παρει!!!

χαχχαχα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

5 σχολαω..γκρρρρ..

μπα απο πιεση παω καλα..σαν ελαστικα μισελιν ειμαι..κυριολεκτικα ομως...χαχαχα...

ξερω και εγω..ο καιρος ειναι για σουπα...χουχουλιασμα ...κρεβατακι..οχι για προετιμασια εγγραφων για οικονομικο ελεγχο...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...