Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΠΟΥ ΓΕΝΝΑΜΕ ΑΠΡΙΛΙΟ-ΜΑΪΟ 2011!!!!!Νο 4


Recommended Posts

κουκλες μολις διαβασα τα νεα σας...

γωγω μου ολα καλα θα πανε με το διαβητη ... μη σε ανησυχει καθολου

εγω τωρα μπηκα και για μια ακομα φορα ειμαι κουρασμενη!

γιωργιαννα μου ΞΕΚΟΥΡΑΣΗ, και οταν ερθει η στιγμη το μωρακι θα ξεγλιστρησει ευκολα σα χελακι,

πηγα στο γιατρο σημερα για να συζητησουμε διαφορα, και ηρεμησα για διαφορα θεματα, ειδαμε και τη μπουμπου... εφτασε το κιλο το κουτσουνακι μου και μου ειπε οτι ειμαστε απολυτα φυσιολογικα του

ελενα σχετικα με την πιεση εγω στο φαρμακειο ολη μερα εχω 10 μεγαλη και οταν μου την παιρνει ο γιατρος δωδεκα.. ανεβαινει απο το αγχος...

Τριτη θα κανω την καμπυλη!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

τον ρωτησα διαφορα και για περινεοτομη κτλ...

τη μαια του θα την γνωρισω τελη μαρτη αρχες απριλη...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 975
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

γωγουλα μου διαβασα .

μην στεναχωριεσε και μην μου αγχωνεσαι ...δεν σου εδωσε κανενα χαπακι για τισ συσπασεισ ?ουτροτζεστν η κατι τετειο? αρα αν δεν σου εδωσε ειναι "καλα" τα πραγματα .

παρε μια γυναικα για τισ δουλειεσ και απολαυσε ξεκουραση .ολλα καλα θα πανε :-*

αυριο θα παω στις 8 το πρωι για καμπυλη ζαχαρου ...βαριεμαι ,2 ωρες βαρεμαρα ....

σημερα πηγαμε βολτα και περασαμε πολυ καλα μετα φτιαξαμε σπιτι ψαρακια εβαλα και τον μικρο για υπνο και μπηκα .

Αφροδιτουλα μου σε ευχαριστω....πινω απο την 8η εβδομαδα utrogestan φυσικη προγεστερονη,εχω απο πολυ νωρις συσπασεις κ πινω 3 την ημερα.....μιλαμε για μαστουρα οχι αστεια :D

Εγω στην καμπυλη ζαχαρου την εβγαλα με παιγνιδια στο κινητο,παρε κανενα βιβλιο κ 8α περασει ....

Αχχχ απο τωρα μας τρεχουν τα ατιμουλια!!!Καλα αποτελεσματα....φιλια :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερα κουκλιτσες μου!

στεισι υπομονη κ περαστικα ευχομε να ειναι...δεν ειχα ποτε αλλα ξερω απο την μανα μου οτι ποναει πολυ!!!να σας πω ενα κουφο???οταν εβγαλε η μανα μου αιμοροιδες καποιος την ειπε να φαι σκαντζοχοιρο οτι βοηθαει παρα πολυ...ετσι ο παππους μου επιασε εναν στο χωριο κ τις τον εστειλε εφαγε το κρεας του κ οντως καλυτερεψε :!::shock::!:

το ντοπλερ πρεπει να γινει οπωσδηποτε???οταν πηγα να κανω την β επιπεδου ρωτησα τον γιατρο αν πρεπει να ξανα παω κ μου ειπε πως ολα ειναι τελεια να παω ξανα μονο αν δει κατι παραξενο ο γιατρος μου..θα τον ρωτησω αυριο να μου πει..

:lol:

Happy, καλό αυτό με το σκατζόχοιρο!! Αλλά που να τον βρω! :lol:

Για το ντόπλερ ρώτησα κι εγώ το γιατρό μου πότε θα το κάνουμε και μου είπε ότι θα με δει σε 1 μήνα (θα είμαι στην 32 εβδ) και μετά θα δούμε. :?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ηλιοδωρα μου δυστηχως ο γιατρος φοβαται οτι θα γεννησω προωρα εαν δεν ξεκουραζομαι περισσοτερο απ'οτι τωρα, επειδη οπως μου ειπε εχω ιστορικο με τον Αλεξανδρο. Τον γεννησα στην38η εβδ.και παντα το δευτερο γενναμε πιο ευκολα και πιο γρηγορα. Σκεψου τον γεννησα μεσα σε 2-3 ωρες. Θυμαμαι χαρακτηριστηκα τον γιατρο μου τοτε που μου ειπε στο δευτερο να προσεχεις να μην το γεννησεις στο αυτοκινητο.Βεβαια δεν εκανα κατευθιαν το δευτερο για να ισχυει τοσο!!

Georgi, μου σίγουρα θέλει πολυ ξάπλα η κατάσταση. Είναι δύσκολο το ξέρω. Εγω 3 μέρες είμαι ξάπλα με τις αιμορροιδες και έχω τρελαθεί. Δεν κάνω δουλειές, δεν βγαίνω έξω γιατι μόλις στέκομαι για λιγο όρθια πονάω πολύ. Οσο για το ιστορικό που λες δεν ξέρω αν είναι απόλυτο. Μια συγγενής μου έκανε τις 2 πρώτες κόρες της στις 38 εβδ.(δεν ήταν δίδυμα. σε ξεχωριστές κυήσεις εννοώ) και λέγαμε ότι την 3η θα την κάνει προωρα. Ομως τη γέννησε στην 40 εβδ. Ελπιζω το ίδιο να γίνει και με εσένα. Άντε βρε μπέμπη, καλά είναι εκεί μέσα, μη βιαζεσαι!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ?ΕΔΩ ΟΛΑ ΚΑΛΑ ΚΟΙΜΗΘΗΚΑ ΤΟ ΜΕΣΗΜΕΡΙ ΣΗΚΩΘΗΚΑ ΣΤΙΣ 1930 ΝΑ ΔΩ ΠΩΣ ΘΑ ΚΟΙΜΗΘΩ ΤΟ ΒΡΑΔΥ...ΒΓΗΚΑ ΕΞΩ ΓΙΑ ΚΑΠΟΙΕΣ ΔΟΥΛΕΙΕΣ ΚΑΙΤΩΡΑ ΠΑΛΙ ΣΠΙΤΑΚΙ..ΤΑ ΚΑΝΕΛΛΟΝΙΑ ΕΓΙΝΑΝ ΠΕΝΤΑΝΟΣΤΙΜΑ...ΣΗΜΕΡΑ ΑΝΕΒΑΣΑ ΤΗ ΒΑΛΙΤΣΑ ΑΠΟ ΤΟ ΥΠΟΓΕΙΟ ΚΑΙ ΑΠΟ ΑΥΡΙΟ ΘΑ ΑΡΧΙΣΩ ΝΑ ΤΗ ΦΤΙΑΧΝΩ..ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΠΛΥΝΩ ΚΑΠΟΙΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΒΕΒΑΙΑ ΚΑΙ ΜΑΛΛΟΝ ΘΑ ΤΑ ΚΑΝΩ ΑΥΡΙΟ ΠΟΥ ΘΑ ΕΧΕΙ ΥΠΗΡΕΣΙΑ Ο ΝΙΚΟΣ...ΣΤΟ ΜΕΤΑΞΥ ΤΗΝ ΤΡΙΤΗ ΠΑΛΙ ΘΑ ΦΥΓΕΙ ΤΑΞΙΔΙ(ΤΡΙΤΗ-ΣΑΒΒΑΤΟ)...

ΕΧΩ ΓΡΑΨΕΙ ΑΠΕΙΡΕΣ ΦΟΡΕΣ ΚΑΙ ΔΕΝ ΤΟ ΕΧΕΙ ΔΗΜΟΣΙΕΥΣΕΙ...ΕΧΩ ΚΟΥΡΑΣΤΕΙ Μ ΑΥΤΟ ΤΟ ΦΟΡΟΥΜ...ΣΑΣ ΕΙΠΑ ΟΛΑ ΚΑΛΑ ΜΕ ΤΟ ΝΤΟΠΛΕΡ...ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΤΩΡΑ ΝΑ ΕΡΘΕΙ Η ΠΕΜΠΤΗ ΝΑ ΠΑΩ ΣΤΟ ΓΙΑΤΡΟ ΕΧΟΥΝ ΠΕΡΑΣΕΙ 3 ΕΒΔΟΜΑΔΕΣ ΑΠΟ ΤΗ ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΦΟΡΑ...ΒΕΒΑΙΑ ΤΟ ΑΚΟΥΣΑ ΤΟ ΜΩΡΟ ΧΘΕΣ ΣΤΟ ΝΤΟΠΛΕΡ ΑΛΛΑ ΗΔΗ ΜΟΥ ΛΕΙΠΕΙ....ΠΗΓΑ ΣΤΟ ΙΑΣΩ ΜΕ ΞΕΝΑΓΗΣΑΝ ΣΤΙΣ ΑΙΘΟΥΣΕΣ ΜΕ ΤΑ ΝΕΟΓΝΑ..ΤΙ ΟΜΟΡΦΑ ΗΤΑΝ!!!

ΤΑ ΕΒΛΕΠΑ ΚΑΙ ΧΑΖΕΨΑ!!ΜΟΥ ΦΑΙΝΕΤΑΙ ΑΙΩΝΑΣ ΑΥΤΟΙ ΟΙ 2 ΤΕΛΕΥΤΑΙΟΙ ΜΗΝΕΣ...

ΜΑΚΑΡΙ ΝΑ ΠΕΡΑΣΕΙ ΓΡΗΓΟΡΑ!!

ΟΙ ΥΠΟΛΟΙΠΕΣ ΚΟΠΕΛΕΣ ΠΟΥ ΕΙΣΤΕ?

ΕΛΕΝΑΚΟΣ,ΑΝΤΡΙΑ,ΣΤΕΙΣΙ,ΓΕΩΡΓΙΑΝΝΑ?ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΕΙΣΤΕ ΟΛΕΣ ΚΑΛΑ...

ΦΙΛΑΚΙΑ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Να ’μαι κι εγώ, γύρισα από το γιατρό! Όλα καλά, ο Άρης είναι 800 γραμμάρια, έχει κωλοκάτσει μέσα στη μήτρα (για να χρησιμοποιήσω την ακριβή έκφραση του γιατρού :lol::lol::lol: ) και τον είδαμε να χασμουριέται :lol::lol::lol: ! Είναι πολύ γλυκός! Συζητήσαμε λίγο και για το τοκετό, μου αποκάλυψε πως η μαία του είναι και γυναίκα του και πολύ μ’ άρεσε η ιδέα πως θα με ξεγεννήσει ζευγάρι! Επίσης μου τόνισε πως και οι δυο τους είναι υπέρ του φυσιολογικού τοκετού! Από βδομάδα πρέπει να κλείσω ραντεβού για τη καμπύλη.

Πάω να τσακίσω μια μακαρονάδα :P:P ! Φιλιάααααα!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Α και να σας πω ότι δε μπήκε καν στο κόπο να με ζυγίσει, με βρήκε μια χαρά οπτικά... :lol::lol::lol: θέλω να παραμείνει έτσι χαλαρός μέχρι το τέλος!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Jule, Samarcande χαιρομαι που είδατε τα μωράκια σας! Όντως, πώς θα περάσουν οι τελευταίοι μήνες μέχρι να δούμε τις φατσούλες τους?

Εμείς την είδαμε πριν 10 μέρες! 1068γρ η μπουμπού μας! Τώρα θα έχει μεγαλώσει κι άλλο!!!

Ά, Samarcande κι εμένα δεν με αγχώνει με το βάρος. Με ρώτησε πως πάω από κιλά, του είπα 6 μέχρι στιγμής και μου είπε όλα ok.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

touristria mou efxaristoume gia tis plhrofories pou moirasthkes mazi mas!!!tis diavasa kai htan oles polu katatopistikes!!!oson afora to faghto!!!ase kai gw gourounaki eimai!!olo to fai exw sto mualo mou kai oooosoo mporw den trww!:-/

den peirazei meta tha xasoume ta kilakia mas kai tha eimaste mia xara!!

oson afora thn kampulh zagxarou pou anaferthke prin eixa kai gw arketa tsimphmenes times kai enw o giatros pou mou ekane ton uperhxo me kata agxwse o giatros mou eipe na hremhsw na trww me metro kai na kopsw ta gluka kai tha pane ola kala!!!h psuxologia metraei panw apola!!!etyxa kai se kalo giatro...gia oti exw agxwthei me exei hremhsei upervolika...kai kserete kati???an exoume thetiki skepsh ola tha pane kala!!!tipota den tha pathoume ola ta pragmata theloun metro...apla twra mas to leei kai enas eidikos!!!filia polla se oles glukes mou!!!!! :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

is anybody here? τι καμνετε... κι εμενα με χαλαρωσε πολυ ο γιατρος σημερα...

μου ειπε οτι ειναι πολυ υπερ του φυσιολογικου τοκετου αλλα και οτι η καισαρικη ειναι σωτηρια οταν υπαρχει περιπτωση να κινδυνευσει ο ασθενης η το μωρο... κοριτσια υπαρχει rooming in στο ιασω ετσι? και μια απορια πρεπει απο πριν να πεις στις μαιες οτι θες να θηλασεις αμεσως?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα υπεροχα πλασματα με τις φουσκωτες κοιλιτσες :lol:

κοιμηθηκα εχθες νωρις κ σημερα ξυπνησα απο τις 4 μιση τα χαραματα :shock: θα παω να δω την μπεμπουλα μου σημερα!!! :D:D:Dεπιτελους γιατι την πεθυμησα την μικρουλα μου :x:x:x εχω λιγο ανχος...δεν φοβαμε κατι απλα ετσι με επιασε απο την ανυπομωνισια :lol: θα παω να δω κ την αγαπημενη μου γιαγιακουλα κ μια φιλη μου,εχει να μου δωσει κατι πανες αγκαλιας :D τυχερες οσες εχουν φιλες που γεννησαν πριν απο αυτες εχω γλυτωσει πολλα χρηματα ως τωρα :D τα οποια θα επενδυσω στα τζαμπο τελος του μηνος :lol: φιλουρες κοριτσαρες μου!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kalimera koritsakia mou!!

K egw prwini prwini soullitsa mou molis efaga 2 lepta kommatakia apo to keik gewgrafias pou ekana 4es k pinw to neskafaki mou :D k 8a paw sto kratiko na parw ta apotelesmata twn aimatologikwn mou k tis kampilis..Tin zouzouna den 8a tin dw alla edw k 2 meres egine to 3ipnitiri mas arxizei tis klwtsies apo tis 7:15 k sinexizoune se oli tin diarkeia tis meras :lol: k etsi den eimai agxwmeni..

EIMAI AFANTASTA XAROUMENI!!! Kataferame na maze4oume ta xrimata k simera 8a pame na paroume ta pragmatakia tis boubous pou eixame kleisei prin evdomades..8a paroume to karotsi mas peg-perego 3 in 1,tin vasi gia to carry cot (stis arxes 8a tin koimizw sto carry cot k etsi 8a parw k eidiki vasi gia na tin vazw dipla mou), vasi gia to autokinito, to mpanaki, to relax, tin allaxtra (tis mamas mou) , ton aposteirwti, tin endoepikoinwnia auta an den 3exasa tipota..

K meta me to kalo na arxisoume na mazevoume ta xrimata pou mas ipoloipontai gia to krevvataki tis, tin proikoula tis, to strwmataki k tin allaxtra (tin diki mou) giati 14 Apriliou 8a mas ta paradwsoun auta (ta exw kleisei apo allo katastima) k etsi prepei na eimaste etoimoi ws tote..

Sas filw!!!!! :-*:-*:-*

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΜΕΛΛΟΥΣΕΣ ΜΑΝΟΥΛΕΣ!!ΚΙ ΕΓΩ ΟΠΩΣ ΒΛΕΠΕΤΕ ΣΧΕΤΙΚΑ ΠΡΩΙΝΗ ΓΙΑ ΤΑ ΔΙΚΑ ΜΟΥ ΔΕΔΟΜΕΝΑ...ΞΥΠΝΗΣΑΜΕ ΜΑΖΙ ΜΕ ΤΟ ΝΙΚΟ ΘΑ ΑΡΓΗΣΕΙ ΝΑ ΠΑΕΙ ΓΙΑ ΔΟΥΛΙΤΣΑ ΚΑΙ ΕΤΣΙ ΕΙΧΑΜΕ ΤΗΝ ΤΥΧΗ ΝΑ ΧΟΥΖΟΥΡΕΨΟΥΜΕ ΣΤΟ ΚΡΕΒΒΑΤΙ ΚΑΙ ΝΑ ΦΑΜΕ ΠΡΩΙΝΟ...ΕΦΑΓΑ ΤΟΣΤΑΚΙ ΚΑΙ ΧΥΜΟ,ΑΛΛΑΞΑ ΣΕΝΤΟΝΙΑ ΜΕ ΤΗ ΒΟΗΘΕΙΑ ΤΟΥ ΠΑΝΤΑ ΚΑΙ ΕΒΑΛΑ ΕΝΑ ΠΛΥΝΤΗΡΙΟ ΜΕ ΛΕΥΚΑ...ΕΤΣΙ ΟΠΩΣ ΜΕ ΒΛΕΠΩ ΜΟΛΙΣ ΦΥΓΕΙ ΘΑ ΞΑΝΑ ΚΟΙΜΗΘΩ...ΦΑΓΗΤΟ ΕΧΩ ΑΠΟ ΧΘΕΣ ΤΑ ΚΑΝΕΛΛΟΝΙΑ,Ο ΝΙΚΟΣ ΕΧΕΙ ΥΠΥΗΡΕΣΙΑ ΟΠΟΤΕ ΣΗΜΕΡΑ ΜΟΝΑΧΟΥΛΑ ΜΟΥ!!ΑΥΤΑ ΠΡΟΣ ΤΟ ΠΑΡΟΝ ΑΠΟ ΕΜΕΝΑ ΔΕΝ ΕΧΩ ΚΑΙ ΚΑΝΕΝΑ ΝΕΟ ΟΛΑ ΚΑΛΑ ΠΑΝΕ,ΔΟΞΑ ΤΩ ΘΕΩ!!

ΚΑΛΗΜΕΡΟΥΔΙΑ ΣΕ ΟΛΕΣ!!!ΠΛ ΠΛ ΦΙΛΙΑ!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα!!!

Για να ακουσουμε τα καλα νεα απο την Ανδρια και την Σουλα.

Σαμαρκαδε μεγαλωσε μια χαρα και το μωρακι σου.

Στειση ο μικρος βιαζεται να μας δει. ενταξει λιγο προσοχη και μετα θα βγει. Εγω δεν καθομαι στο σπιτι συνεχεια, εχω τον μεγαλο που τον πηγαινω σχολειο.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Elate..Girw stis 9:30 eimoun pisw apo to kratiko eutixws den poli talaipwri8ika vrika k eukola parking k ta apotelesmata mou den me ka8isterisan na mou ta dwsoun den eixe poli kosmo na perimenei alla twra katafera na mpw na sas ta pw..I kampili apo orio 74-106 monades mou vgike 107 alla i maia pou ta eide mou eipe stis egkies dinoun peri8wrio mexri 130 monades (an eixa 130 8a me evaze na ekana tin megali kampili) epomenws eimai mia xara mou eipe...Fiouuuuu iremisa molis eida pws eimoun 1 monada panw apo to orio eipa wraia tin va4ame :? alla eutixws ola kala..K oi ipoloipes mou aimatologikes (den 3erw ti itan) :? itan mia xara!!!

George wraia ta logakia sou gia to Xrisovalanti sas..8a einai mia xara min mou anisixeis :)..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα σας!

Ωραία μέρα πάλι σήμερα και λέω ν' αρχίσω τις βόλτες! Είπαν πως θα χαλάσει το βραδάκι, λέτε?

Άφρο το Ιασώ έχει rooming in, το δηλώνεις κατά την εισαγωγή, όπως και τον αποκλειστικό θηλασμό. Για να θηλάσεις αμέσως φαντάζομαι πρέπει να συνεννοηθείς με το γιατρό και τη μαία του, εγώ αυτό θα κάνω. Τι δωμάτιο σκέφτεσαι να πάρεις στο Ιασώ? Ρωτάω γιατί θεωρώ τα τρίκλινα άθλια και δύκολο να έχεις εκεί το μωρό μαζί σου. Άσε που με τρομάζει λίγο και η συνεννόηση με τις άλλες κοπέλες στο δωμάτιο γιατί δεν είναι υποχρεωτικό να έχουν κι οι άλλες μαζί το μωρό, δε σε βάζουν δηλαδή σε δωμάτιο που όλες έχουν ζητήσει rooming in, μπορεί να είσαι η μόνη. Εγώ σκέφτομαι το δίκλινο, αν και να πω την αλήθεια δε θα με χάλαγε να βρω ένα σπόνσορα και να πάρω μονόκλινο! :lol::lol:

Happy με το καλό να δεις τη μικρούλα σου!! Ναι είναι υπέροχο να έχεις φίλους που σου δίνουν πραγματάκια, έχω κι εγώ γλυτώσει πολλά!

Steisy υπομονή κι όλα καλύτερα θα'ναι! Κι εσύ χαλαρό γιατρό έχεις ε?

Andria μπράβο, όλα καλά με τις εξετάσεις! Άντε με το καλό τώρα να πάρετε τα πραγματάκια της μικρής και να τα χαρεί πολύ πολύ η Βικτωρία σας!!

Καλημέρα Jule, καλημέρα Γιώργο, καλημέρα Georgi, προσεχτικά τα πηγαινέλα στο σχολείο, εντάξει?!

Οι υπόλοιπες που είστε? Πολλά φιλιάααααα!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλη βολτα Σαμαρκαδε και περπατησε και λιγο για μενα που μου εχει λειψει. Σ'ολη την εγκυμ. δεν μπορουσα να περπατησω για πολυ ωρα.

Ανδρια μπραβο κοπελα μου για τα καλα αποτελεσματα.

Τωρα περιμενουμε και απο τα αλλα κοριτσια.

Ελενα που εισαι σημερα; Ηλιοδωρα; Μαριτινα;

Καλως ηρθες Κατερινα! Που γεννας εσυ;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kαλημέρα αγαπουλοφουσκοκοιλίτσες μου!! [smilie=love7.gif] Θέλω όμορφα νέα να έχουμε απο εδώ κ πέρα! Γεωργιάννα μου μη μου στεναχωριέσαι..τί να κάνουμε..δε μας καταλαβαίνουν πάντα οι άντρες μας..σημασία έχει τώρα να είσαι εσύ κ το μπεμπάκι σου καλά! Τί έχει το πρόγραμμά σου σήμερα;Μη το παρακάνεις με το φαγητό κ τις δουλειές! Samarcande μου μια χαρά ο Αρούλης σου!Αντράκι έγινε! Συμπεθερούλα μου καλή επιτυχία,ελπίζω να απολαύσεις τη νυφούλα μου στον υπέρηχο!! Ανδριάκι μου,μια χαρά η καμπύλη σου ευτυχώς,μην ανησυχείς αφού δεν σου είπε τπτ η γιατρός μια χαρά είσαι! Ειρηνούλα τέλεια η φατσουλοκοιλίτσα σου!!Επίσης πολύ ενδιαφέρον αυτά που σας είπε η μαία,ευχαριστούμε που τα έγραψες! Άφρο μου το χέρι σου πώς είναι;ακόμα πονάς; Έτσι πιστεύω κ εγώ για την πίεση,δεν εξηγείται αλλιώς..θα δείξει τί τιμή θα μου βγάλει την επόμενη φορά ο γιατρός κ άν διαφέρει πολύ απο αυτή που βγάζω εγώ τότε θα του πώ ν'αλλάξει πιεσόμετρο! Με τρία διαφορετικά πιεσόμετρα που μετρήθηκα χθές βράδυ ήταν 9.1 με 4.9!Έλεος,μη χάνω κ τα κιλάκια μου τζάμπα με τη διατροφή! :lol: Γωγούλα μου τουλάχιστον με τη συγκεκριμένη διατροφή δε θα πεινάσεις!Άντε θα τα καταφέρουμε αγάπη μου! ;) Αfrodite μου ήταν πάνω απο το όριο η χοληστερίνη,εξού κ η "δίαιτα"..Προσοχή όλες σας με τα πολλά τηγανιτά κ λιπαρά..λαδάκι άν μπορείτε να βάζετε στο τέλος του μαγειρέματος που είναι πιο υγειϊνό. Γιουλάκι μου τί κάνεις;; Γιώργο πολύ γλυκά τα λόγια σου..Steisy πώς πάς;ηρέμησες καθόλου;Katerinaki κ επίσημα πλέον καλως ήρθες στη παρέα μας!!Ελπίζω να τα λέμε μέχρι να έρθουν τα μπεμπάκια μας! AFRDITE,Joanaki που είστε; Κ όποια άλλη ξέχασα.. :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Eλενα ξερεις να γραφεις για λες μας και σ'ευχαριστουμε. Αλλα δεν μας λες εσυ τι κανεις; το προγραμμα σου για σημερα, πως περασες εχθες.Προσεχε μη σου πεσει πολυ η πιεση.

Ξεκουραση εχει για σενα. εφτιαξα τσιπουρα για μεσιμερι. Και το απογευμα θα ερθουν τα πεθερικα μου να μου σιδερωσουν. Ο μικρος θα φυγει αργοτερα για τον μπαμπα του και ετσι θα ειμαι μονη μου.

Αφρο στην δουλεια εισαι; Ολα καλα; Τελικα υπαρχει Bepanthol κρεμα ενυδατωσης για μωρα;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσάκια μου, καλημέρα και από μένα! Ωραία τα νέα σας! Χαίρομαι που η διάθεση όλων είναι καλύτερη σήμερα! Η νύχτα μου ήταν λίγο δύσκολη. Πολύς πόνος πάλι. Από το πρωί το αντέχω όμως.. Ξεκίνησα χτες το βράδυ να παίρνω daflon tb που μου είπε ο γιατρός. Ανυπομονώ να βελτιωθώ έστω και λίγο.

Σκέφτομαι να πάω λαική να πάρω λαχανικά και φρουτάκια γιατί δεν έχω τίποτα (με καροτσάκι φυσικά, σαν την χαρωπή νοικοκυρά). Ελπίζω να μην ζοριστεί πολυ ο πο..ς μου.. Θα τα πούμε αργότερα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΓΕΙΑ ΣΑΣ! ομορφες κοιλιτσες στη δουλεια ειμαι...

σαμαρκανδη... θα προσπαθησω για μονοκλινο μια που υπηρχε τετοια προθυμια απο πεθερικα και γονεις για επιπλα, και εμεις δεν τους αφησαμε και τα πληρωσαμε, θα αφησω να χορηγησουν θα βαλουμε κι εμεις, ειμαι παραξενη μωρε και αν μου τυχει καμια βλαμμενη θα σκοτωθουμε, (ναι, ναι εγωκεντρικο, μονοχνωτο,μοναχοπαιδι! ψυχαναλυθηκα οριστε) φιλακια πολλα, εκτος αν γεννησουμε μαζι να ψηθουμε για δικλινο

:lol::lol:

χαχα δεν ειναι εφικτο

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας μανούλες!

Επιτέλους επέστρεψα από από την άδεια που είχα πάρει και μπορούμε να τα λέμε πάλι.

Δεν λέω καλή είναι η βόλτα αλλά ψιλοκουράστηκα και γύρισα και με κρύωμα.Ευτυχώς όμως βρήκα όλα τα παραγματάκια που ήθελα για την μπέμπα εκτός από κάτι λεπτομέρειες που μπορώ να τα πάρω και από εδώ.

Από το πρωί διαβάζω όσα είχατε γράψει τόσο καιρό και μαθαίνω τα τελευταία νέα.Εγώ είχα μείνει στο 3 και 84 σελίδες είναι ατέλειωτες..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Στεισι να προσεχεις με την λαικη και το πολυ περπατημα. Εχεις δυσκοιλιοτητα λογω αιμορραιδων;

Εχω να παω αρκετες μερες τουαλετα και δεν ξερω τι να κανω. Καμια ιδεα; Πηρα και τον γιατρο μου αλλα δεν το συκωνει, μηπως και βαλω υποθετο. Συγνωμη αλλα ειναι ενα απο τα προβληματα που ξερω οτι μπορει να εχετε και εσεις.

Κοριτσια που θα γεννησετε στο Ιασω, εισαστε σιγουρες οτι το μωρο μπορειτε να το εχετε εαν θελετε μαζι σας; Μιλαγα με μια φιλη μου και μου ειπε πως στο Ιασω δεν επιτρεπουν, μονο αποκλειστικο θηλασμο. Και μαλιστα η κουμπαρα της που γεννησε πριν απο λιγο καιρο ειχε πει πως την ωρα του θηλασμου να μην υπαρχει κανεις επισκεπτη μεσα και ετσι κανανε, ερχοταν το μωρο μαζι με την σεκιουριτη και βγαζαν τους επισκεπτες εξω.

Αφρο μου ρωτησε τον γιατρο σου εαν τελικα ισχυει.

Σαμος πως εισαι; εχθες διαβαζα κατι στο 3 και σε σκεφτηκα. Που ησουνα;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...