Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΠΟΥ ΓΕΝΝΑΜΕ ΑΠΡΙΛΙΟ-ΜΑΪΟ 2011!!!!!Νο 4


Recommended Posts

Γεωργιαννα θα σταματησουν οι συσπασεις με το που θα κατσεις στο κρεβατι. Δεν πρεπει να κουραζεσαι καθολου. Δεν θα γεννησεις νωριτερα μην ανησυχεις αλλα θελει προσοχη. Κι εγω αισθανομαι συσπασεις οταν κουραζομαι η αν περπατησω πολυ γι αυτο και το αποφευγω. Η χοληστερινη ειναι εξεταση εκτος Γεν. αιματος. Δεν τρωω κρεμες γαλακτος, μαγιονεζα, λιπαρα, τηγανητα κλπ.

Ελενακι μου ολες μας μας πρεπει να προσεχουμε αυτον τον καιρο. Κι εγω εχω πονακια στη ηβικη συμφυση. Μου εχει πει ο γιατρος ειναι φυσιολογικο. Φιλακια κοριτσακια! Ολα θα πανε καλα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 975
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

καλησπερα κουκλιτσες μου!

γεωργιαννα μου μην στεναχωριεσε,φανταζομε οτι θα σου ειναι δυσκολο να εισαι πολλες ωρες ξαπλα με ενα μικρο παιδακι αλλα προσπαθησε να περιορισεις αλλες δουλιτσες που κανεις κ ολα θα πανε τελεια!!!!αληθεια ποσο μαγνησιο επερνες ως τωρα???εγω εδω κ δυομιση μηνες περνω 3 την ημερα..

ηλιοδωρα μου οντως δεν εμφανιζεσε τωρα πια συχνα κ μας λειπεις!!!πως πανε τα μαθηματα???συμπεθερουλα μου σου κανει ναζακια ο γαμπρουλης μου ε? :lol: η αληθεια ειναι οτι κοιμουντε πολλες ωρες αλλα εχει σημασια κ προς τα που ειναι γυρισμενα,σημερα η δικια μου δεν ξερω τι εκανε αλλα κουνηθηκε τοσο εντονα που πρωτη φορα τρομαξα :shock: η κοιλια μου χορευε επαθα πλακα :lol: επιτελους αυριο θα την δω :x:x:x

προχθες μπηκα στο πρωτο μανουλες που γενναμε απριλιο μαιο...ηθελα να ξανα θυμηθω που ειμασταν κ που φτασαμε...βρηκα λοιπον τοτε που εγραφες για το σκυλακι σου που ηταν αρρωστουλικο τελικα τι εγινε ελενακι?ειναι καλα τωρα???αχ τα λατρευω τα σκυλακια θελω πολυ ενα!!!ειχα εναν αλητακο αλλα χαθηκε..

αφρο μου περαστικα στο χερακι!

αφροδιτακι αυτο το λαθος μην το ξανα κανεις ακου εφαγες ελαφρα :lol::lol::lol:

στεισι υπομονη κ περαστικα ευχομε να ειναι...δεν ειχα ποτε αλλα ξερω απο την μανα μου οτι ποναει πολυ!!!να σας πω ενα κουφο???οταν εβγαλε η μανα μου αιμοροιδες καποιος την ειπε να φαι σκαντζοχοιρο οτι βοηθαει παρα πολυ...ετσι ο παππους μου επιασε εναν στο χωριο κ τις τον εστειλε εφαγε το κρεας του κ οντως καλυτερεψε :!::shock::!:

τζοαννακι τι σοκ περασες κ εσυ..ευτυχως ολα καλα κ ετσι θα ειναι μεχρι τελους!!!

γιουλακι καλη επιτυχεια!!!

το ντοπλερ πρεπει να γινει οπωσδηποτε???οταν πηγα να κανω την β επιπεδου ρωτησα τον γιατρο αν πρεπει να ξανα παω κ μου ειπε πως ολα ειναι τελεια να παω ξανα μονο αν δει κατι παραξενο ο γιατρος μου..θα τον ρωτησω αυριο να μου πει..

σημερα εκανα μακαροναδα κ φασολαδα αυριο θα λειπω να εχει κατι να φαει ο κυρης του σπιτιου :lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ηλιοδωρα μου δυστηχως ο γιατρος φοβαται οτι θα γεννησω προωρα εαν δεν ξεκουραζομαι περισσοτερο απ'οτι τωρα, επειδη οπως μου ειπε εχω ιστορικο με τον Αλεξανδρο. Τον γεννησα στην38η εβδ.και παντα το δευτερο γενναμε πιο ευκολα και πιο γρηγορα. Σκεψου τον γεννησα μεσα σε 2-3 ωρες. Θυμαμαι χαρακτηριστηκα τον γιατρο μου τοτε που μου ειπε στο δευτερο να προσεχεις να μην το γεννησεις στο αυτοκινητο.Βεβαια δεν εκανα κατευθιαν το δευτερο για να ισχυει τοσο!!

Γωγω τι εγινε με την ιατρο;

Σουλα απλα λιγο στεναχωριεμαι επειδη δεν εχω ποιος να με βοηθαει με τις δουλιες του σπιτιου. Αναγκαστηκα θα πληρωσω την κοπελα που μου κανει σιδερο οταν δεν μπορω. Επαιρνα 1 το βραδυ, σηχαινομαι τα χαπια και δεν τα θελω με τπτ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κ απο μενα!!!Ελενακο εδω ειμαι,τωρα γυρισα απο το Ελενα Γεωργιαννα...απο τις 9.30 εως τις 12.30...παλι καλα που με δεχτηκε ενδοκρινολογος να λεω βεβαια...Τελικα εχω διαβητη κυησης,δεν προυπηρχε,

μεχρι κ τον τοκετο 8α ακολου8ω κατα γραμμα την διατροφη που μου δωσαν κ φυσικα κα8ολου κ που8ενα ζαχαρη :x κτλ ....γενικως δυσκολη διατροφη,επισης 3 φορες την ημερα 8α τσιμπαω το δαχτυλο μου για να μετραω την γλυκοζη, με το μηχανημα που μου εδωσαν,8α τα καταγραφω κ αν ξεπερασω το 125 στα απογευματινα γευματα,παω στον γιατρο χωρις ραντεβου,εως επειγον...oohh my God!!!Φυσικα 8α προσεχω παρα πολυ,δεν το ρισκαρω με τιποτα ,γιατι στο εμβρυο διημουργειται το προβλημα, επειδη η ινσουλινη δεν περναει στον πλακουντα για να προστατευσει τα επιπεδα της γλυκοζης που μεταφερονται στα μωρα....

Ετσι το μωρο διατρεχει προβλημα μεγε8ους,γενετικων ανωμαλιων κτλ κτλ...Μακρυα απο εμας δλδ.

Ολα αυτα μεχρι τον τοκετο,αν κανω σωστη διατροφη δεν 8α εχω κανενα προβλημα,μετα τον τοκετο τα επιπεδα της γλυκοζης πεφτουν κατακορυφα κ ετσι 8α μπορω να φαω οτι 8ελω :D

Αχχχ στο δωματιο 8α παρω το πιο μεγαλο παγωτο με κρεπα ,οτι ναναι!!!!

Γεωργιαννα μην αγχωνεσαι για τις συσπασεις καλε,οκ ξεκουραση κ ολα 8α πανε τελεια,8α το δεις....

Υπομονη λοιπον κ καλο μου κουραγιο...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γωγω μου χαιρομε που σε βλεπω ετσι ανεβασμενη κουκλιτσα μου!!μπραβο!!!!!λιγο δυσκολη η διατροφη σου απο δω κ περα αλλα με καλη θεληση κ αγαπη ολα θα πανε τελεια!!!το μονο σπαστικο ειναι το τσιμπημα επι 3 την ημερα :(:lol::lol::lol:

γεωργιαννα μου να μην στεναχωριεσε καθολου αν βρωμιση κ λιγο παραπανω το σπιτι δεν πειραζει,λιγο θα συμμαζευει η κοπελα κ θα περασει γρηγορα το υπολοιπο διαστημα!!!

κουραγιο κοριτσακια μου!!!η ουρα που μας εμεινε ειναι λιγο κουραστικη αλλα θα την φαμε την ρουφιανα :lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεωργιάννα μου μη το σκέφτεσαι τώρα κούκλα μου κ κάτσε να ξεκουραστείς όσο γίνεται! Πόσες συσπάσεις σου είπε οτι έχεις;Δεν τις ένιωθες όλες; Μέτρησε τον τράχηλο; Ευτυχώς είναι τόσο καλό παιδάκι ο Αλεξανδράκος που άν θελήσεις κάτι θα σε βοηθήσει.Ένα μαγείρεμα κάνε όχι 100 φαγητά κ γλυκά τη μέρα! :D Τα απολύτως απαραίτητα. Ας αρκεστούν στα απλά τα αγορια σου κ έχει ο Θεός!Μέχρι να γεννήσεις ξέχνα τον μαγειρικό σου οίστρο! :D Η πεθερά σου δε μπορεί κάπως να σε βοηθήσει στις δουλειές;Όλα καλά θα πάνε φίλη μου κ θα γεννήσεις στην ώρα σου με λίγη προσοχή! ;)

Σουλίτσα μου είδες που φοβόσουν τα "τραντάγματα" της μπεμπούλας κ τώρα σ'αρέσουν;;!!Τί ωραίο ε; Άντε να την δείς αύριο ΄να ξετρελαθείς τελείως!!

Η σκυλίτσα μου ευτυχώς τα κατάερε κ καλά είναι,σ'ευχαριστεί για το ενδιαφέρον, :D την έχω όλη μέρα δίπλα μου κ ούτε τουαλέτα δε μ'αφήνει να πάω μη με χάσει! :lol: Τα σκυλάκια πάντως όσες σκέφτεσται να πάρετε είναι η καλύτερη παρέα κ πιστεύω είναι καλό να μεγαλώνουν τα μωράκια με τα σκυλάκια!! ;)

Ηλιοδώρα μου υπομονή με τη διατροφή,2 μήνες έμεινα..θ'αντέξουμε!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γωγούλα μου "γλυκειά" :x πάλι καλά να λές που το βρήκες κ φυσικά που ΡΥΘΜΙΖΕΤΑΙ!!Μη σε ανησυχεί,μετά όπως σου είπε ο γιατρός φεύγει ο διαβήτης,το έχω διαβάσει απο κοπέλες εδώ στο φόρουμ κ εννοείται πώς ΌΛΑ πήγαν άψογα γι'αυτές κ τα μωράκια τους.Έτσι κ εσύ,θα προσέξεις κ θα έχεις μια ΥΓΙΕΣΤΑΤΗ κοράκλα!! Μη ξεχνάς,δεν είσαι μόνη..κ εμείς μαζί σου στον αγώνα λοιπόν..η καθεμία για τον δικό της λόγο αλλα η προσπάθεια είναι ίδια.Τί να κάνουμε,ας είναι γερά τα μπεμπάκια κ όλα θα πάνε καλά!Όπως είπε η Σουλίτσα θα την φάμε την ρουφιάνα την ουρά!!! :lol:

Ενδεικτικά μια ημερήσια διατροφή σου τί πρέπει/δεν πρέπει να περιέχει;

Καλή επιτυχία απο εδώ κ πέρα!!Τ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερα κοριτσια!!!! ηλιοδωρα χαρηκα που ακουσα τα νεα σου, δεν πειραζει να μας λες και τα πιο απλα πραγματα, μετραει η επαφη περισσοτερο.... :):):):)

γωγω, δεν ηξερα οτι σου βρηκαν ζαχαρο, ειναι λιγο δυσαρεστο βεβαια, αλλα με τη διατροφη δεν θα εχεις ουτε εσυ, ουτε το μωρο προβλημα....σε μια φιλη μου της βρηκαν απο τον 4ο μηνα!!!!!μετα τη γεννα θα επανελθεις αμεσως και θα ευχαριστηθεις τις κρεπες σου!!!!αληθεια, στο ελενα θα γεννησεις;;;;

σουλα μου, γελαω με τα σχολια σου!!!ελα ντε, πως μου 'ρθε κι εμενα να φαω ελαφρα;;;!!!καλα δε σαβουρωνα τοσο καιρο;;;!!!ειδες, παντως που και τα αποτομα της μπεμπας μας, παλι τα χαιρομαστε... :P:P ο,τι και να κανει το παιδακι μας, ειναι το καλυτερο του κοσμου!!!! χαζομαμαδες;;;; ;);)

γεωργιαννα μου, μη στεναχωριεσαι, το σημαντικο ειναι οτι το εντοπισε ο γιατρος και τωρα θα το προλαβετε!!!!ξεκουραση και τα χαπακια σου, για το καλο του διονυσακη ειναι!!!!και μην ανησυχεις για τις δουλειες.....ενα φαγητο και τελος!!!!

ελενα κανεις κι εσυ διατροφη για τη χοληστερινη;;;; δεν το θυμαμαι.....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας! Μπαίνω λίγο βιαστικά γιατί έχω τρεχάματα από το πρωί και το απόγευμα έχω γιατρό! Να δω τι κάνει ο Αρούλης μου και τι εξετάσεις θα κάνω εγώ τώρα.

Georgi μου μην ανησυχείς, ξεκουράσου κι όλα καλά θα πάνε, είμαι σίγουρη! Μη στεναχωριέσαι και μην αγχώνεσαι, ο μικρός σου θα έρθει στην ώρα του!! :YMHUG::YMHUG::-*:-*

GeoV θα ταλαιπωρηθείς λίγο αλλά όλα αντιμετωπίζονται, υπομονή λίγο καιρό κι όταν με το καλό γεννηθεί η μικρούλα σου θα φας όλα τα παγωτά του κόσμου!!! :D:D Τελικά είχαν σχέση οι φαγούρες σου με το διαβήτη? Τι φαγητά σου είπε να αποφεύγεις?

Πολλά πολλά φιλιά σε όλους!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Με τόσα που έχω που να τα θυμάσαι βρε afrodite μου..έχουμε κ λέμε:για την χοληστερίνη,την πίεση κ την υπερινσουλιναιμία!! :lol::lol: Θες κ άλλα;; :lol::lol: Ας γελάσουμε με τα "προβληματάκια" μας κ όλα θα πάνε καλά!!Τhink positive..

Το παστίτσιο καλό;;

Αχ αχ αχ..εγώ πάντως θα ταράξω τις τηγανιτές πατάτες κ ότι βρώμικο υπάρχει μόλις γεννήσω!! :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Με τόσα που έχω που να τα θυμάσαι βρε afrodite μου..έχουμε κ λέμε:για την χοληστερίνη,την πίεση κ την υπερινσουλιναιμία!! :lol::lol: Θες κ άλλα;; :lol::lol: Ας γελάσουμε με τα "προβληματάκια" μας κ όλα θα πάνε καλά!!Τhink positive..

Το παστίτσιο καλό;;

Αχ αχ αχ..εγώ πάντως θα ταράξω τις τηγανιτές πατάτες κ ότι βρώμικο υπάρχει μόλις γεννήσω!! :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αχχχ κοριτσια με συγκινειτε με την υποστηριξη σας...σας ευχαριστω πολυ.Ξερω πως ειμαστε προς το τελος κ τα πραγματα εχουν ζοριστει για ολες μας,η κα8ε για διαφορετικους λογους...Νοιω8ω κουρασμενη κ εξαντλημενη η αλη8εια ειναι ,αλλα προσπα8ω να ειμαι ορ8ια happy μου γτ δεν με παιρνει διαφορετικα....για το μωρο πανω απο ολα αλλα κ για τον αντρα μου που τραβαει ψυχολογικο ζορι τωρα που εχουμε τον πε8ερο μου σε σοβαρη κατασταση στο νοσοκομειο.Μας πεσανε μαζεμενα δυστυχως,8εωρω υποχρεωση μου να ξεπερασω ολα τα εμποδια.Κοριτσακια η διατροφη μου μου δεν επιτρεπει κα8ολου γλυκα,ζαχαρη,τηγανιτα,ψωμι...πρεπει να τρωω με το ρολοι δλδ να ξυπναω στις 8 για το πρωινοπου μπορει να ειναι ενα φλυτζανι τσαγιου γαλα με 30 gr δημητριακα ολικης η 2 φρυγανιες σικαλεως,δεκατιανο 2 μετρια φρουτα,γευμα στις 1 με βραστα η ψητα,λιγο σαλατα ωμη με απαχη φετα 30 gr κ μια φετα ολικης,στις 4.30 φρουτο,στις 8 σαλατα με τονο η ενα αυγο κ 2 φρυγανιες σικαλεως κ πριν τον υπνο ενα ποτηρι γαλα 1,5 % με μια φρυγανια σικαλεως.....η βλακεια που εκανα πηγα στο super μαρκετ κ αντι να παρω σικαλεως πηρα ολικης....εχει διαφορα ξερετε???Αυτα περι διατροφης μεχρι τον τοκετο,φυσικα κα8ολου αναψυκτικα κτλ.

Αλλα 8α την φαμε την ρουφιανα την ουρα ε Ελενακο???Αφροδιτη ναι στο Ελενα 8α γεννησω κ εσυ???

samarcande εχεις δικιο αλλα δεν ρωτησα κα8ολου για την φαγουρα,το ξεχασα γτ κανα 2 μερες εχει υποχωρησει...μην αγχωνεσαι κ εσυ τωρα με αυτο...δεν εχεις κανει καμπυλη ζαχαρου?Πι8ανον να ειναι κ αλλεργικο παντως ,8α ρωτησω την επομενη αν επιμενει...φιλια πολλα σε ολες !!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γωγω εχεις κανονικο προγραμμα διατροφης, μετρημενο ανα ωρα εεεε;;;;!!!!πω πω!!!αντε, καλη αρχη και υπομονη!!!θα σκεφτεσαι ποσο γρηγορα θα περασει ο καιρος και θα εχεις τη μπεμπα σου υγιεστατη στην αγκαλια σου.. :D:D:D:D:D:D:D:D κι εγω στο ελενα θα γεννησω, με παρακολουθει ο καπελακης....

ελενα, δεν θυμομουν τη χοληστερινη...... :(:( ηταν υψηλη, η προληπτικα προσεχεις;;;; παντως εγω πιστευω πως η πιεση ηταν συμπτωματικη, και αφου μετριεσαι καθε μερα και δεν εχεις προβλημα, δεν ειναι κατι σοβαρο!!!!!

samarcande με το καλο να δεις τον αρουλη σου!!!!!και ολα να ειναι τελεια!!!!

το παστισιο τελειο, απο τα καλυτερα που εχει κανει η μαμα μου, το καταευχαριστηθηκα!!!!

σας φιλω, μαλλον θα βγουμε για καφεδακι το απογευμα, αν και ο καιρος εδω παραχειμωνιασε με κρο και βροχες!!!αυριο επιστρεφουμε , με τη μανουλα, και ειναι ευκαιρια να βρουμε και υφασμα για την κουρτινα της μπεμπας!!!! η μαμα θα μας τη ραψει...... ;);)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ευχαριστω πολυ για την συμπαρασταση, Δεν ειναι κατι το σοβαρο σε σχεση με την Γωγω ή με την Ελενα ή με την Αφροδιτη ή με οποια αλλη ξεχασα. Ειναι το σοκ που το εμαθα και η μη συμπαρασταση του ανδρα μου καθε φορα που τον εχω αναγκη. Ειμαι βεβαια τυχερη που μπορει και μου παρεχει λεφτα για την κοπελα, αλλα υπαρχει και η ψυχολογικη συμπαρασταση που δεν την εχω.

Οποτε θα μπορω θα τους μαγειρευω και κατι πιο δυσκολο, δεν μπορω τρελενομαι στον καναπε.

Ελενα μου δεν μου μετρησανε τον τραχηλο και δεν φανηκαν στον υπερηχο οι συσπασεις, απλα του ειπα εγω για τους περιεργους πονους που ειχα αυτες τις μερες και μου εξετασε και την κοιλια. Το ειχα καταλαβει οτι κατι δεν πηγαινε καλα επειδη αλλοι πονοι ειναι απο το εντερο και αλλοι οι συσπασεις.

Λεω να φωναξω εναν παπα να μας διαβασει ολες που ειμαστε εδω!!!

Ειμαι ομως τυχερη επειδη θα γεννησω και παλι φυσιολογικα και γρηγορα!!!!!! Προσπαθω να ειμαι αισιοδοξη σαν και εσας. Πραγματικα μου δινετε κουραγιο μεσα απο την θετικη ενεργεια που εχετε ολες και ολοι σας!!!!!!!!!

Σαμαρκαδε περιμενουμε και τα νεα σου!!

Ανδρια που εισαι σημερα;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γωγουλα μου διαβασα .

μην στεναχωριεσε και μην μου αγχωνεσαι ...δεν σου εδωσε κανενα χαπακι για τισ συσπασεισ ?ουτροτζεστν η κατι τετειο? αρα αν δεν σου εδωσε ειναι "καλα" τα πραγματα .

παρε μια γυναικα για τισ δουλειεσ και απολαυσε ξεκουραση .ολλα καλα θα πανε :-*

αυριο θα παω στις 8 το πρωι για καμπυλη ζαχαρου ...βαριεμαι ,2 ωρες βαρεμαρα ....

σημερα πηγαμε βολτα και περασαμε πολυ καλα μετα φτιαξαμε σπιτι ψαρακια εβαλα και τον μικρο για υπνο και μπηκα .

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Elate koritsakia mou diavasa ola ta minimata sas..Ipomoni se oles k skefteite pws se 2-3 mines oles mas 8a kratame ta bebakia mas agkalitsa..Ola 8a pane teleia!!! 8etiki ske4i!!

Egw girw stis 1 teleiwsa apo to afentiko i kopela vgike palia gnwsti tou andra mou :twisted: asteio :lol: k piasame tin kouventa k gi'auto ka8isterisa toso..Telika 8a paw avrio na parw ta apotelesmata twn e3etasewn (genikes aimatos k kampilis) giati den prolava simera..

Simera i zouzouna mou me 3ipnise apo tis 7:15 me tis klwtsies tis eutixws prolave k o george k evale to xeri tou k tis eniwse, vasika oli tin mera itan zwiroula :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΑΦΡΟΔΙΤΗ δεν ηθελε να μου δωσει κατι, μονο μπουσκοπαν οταν ποναω. Προσπαθω να τα αποφυγω ομως. Καλη επιτυχια για αυριο και καλα αποτελεσματα.

Που χαθηκατε;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ουουτ!! Σας έλειψα??

Ειχαμε σεμιναριο εθχες με τις μαιες για τη διατροφή κ για το σεξ κ για τις κινσηεςι...οκ ενοιωσα τρομερη γαιδουρα με αυτα που τρωω!!χαχαα Θ ασας τα βγραψω αναλτυτικκα αυριο γιατι σημερα νοιωθω λιγο κομένη

γεωργιαννα μου ξεκουραση κ οχι στεναχωριες κ ολα θα πάνε καλα!!

Ηλιοωρα μη χανεσαι να σε διαβαζουμε!!

Χολυστερινη σιγουρα θα εχω κ εγω αλλα δε το κοιταξα... πως λεγετε η εξεταση??? ΑΠΑΠΑ!!!

Σημερα ειμασταν εξω μεχρι το μεσημερι μετα με επιασε κομαρα κ γυρισαμε κ κοιαμε απο τις 4 παρα!!

Φιλακια στις κοιλιτσες!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ειρηνη περιμενουμε την ενημερωση σου. Οτι διαβαζουμε και μαθαινουμε ειναι καλο.

τελικα εγω περναω την Τριτη επιτροπη, μετα απο σενα. Για να δουμε τι θα σου πουν!!!

Γωγω τελικα χειροτερεψε ο πεθερος σου; Δεν νομιζω να εχουν και μεγαλη διαφορα. Παλι καλα που τρως φρουτα,εγω ουτε ενα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ουουτ!! Σας έλειψα??

Ειχαμε σεμιναριο εθχες με τις μαιες για τη διατροφή κ για το σεξ κ για τις κινσηεςι...οκ ενοιωσα τρομερη γαιδουρα με αυτα που τρωω!!χαχαα Θ ασας τα βγραψω αναλτυτικκα αυριο γιατι σημερα νοιωθω λιγο κομένη

γεωργιαννα μου ξεκουραση κ οχι στεναχωριες κ ολα θα πάνε καλα!!

Ηλιοωρα μη χανεσαι να σε διαβαζουμε!!

Χολυστερινη σιγουρα θα εχω κ εγω αλλα δε το κοιταξα... πως λεγετε η εξεταση??? ΑΠΑΠΑ!!!

Σημερα ειμασταν εξω μεχρι το μεσημερι μετα με επιασε κομαρα κ γυρισαμε κ κοιαμε απο τις 4 παρα!!

Φιλακια στις κοιλιτσες!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Α καλα΄΄΄΄ 2 φορες το εστειλα !!!

Εβαλα κ νεα φωτο της κοιλιας μου....ειναι η φατσουλο κοιλιτσα μου!!

Λοιπον οι μαιες μας ειπαν τι πρέπει νατρωμε... σε γενικες γραμες πρεπει να τρωμε 5 μικρομεριδες ασβεστιου συνολο 1300mg τν ημερα.. 1 μεριδα μπορει να ειναι : 1 ποτ γαλα , 1 γιαουρτι , 3 κουπες λαχανο (!) , 1,5 κουπα μπροκολο :?:? , επισης τα μικρα ψαρακια εχουν ασβεστιο ( μαριδακι , αθερινα )

Επισης 5 μεριδες φρουτακια κ λαχανικα ταοποια φρουτα πρεπει να τρωγοναι με ΑΔΕΙΟστομαχι... δικη μου παρατηρηση : ΜΑ ποτε ειχαμε ΑΔΕΙΟ στομαχι εμεις οι ρουνες? :lol::lol::lol: Αυτπ για να γινετε σωστη αποροφηση των βιταμινων κλπ.

Επισης καλο κανουν και οι ΟΜΟΙ ξηροι καρποι , τα ψαρια 2 φορες την εβδομαδα ( 1 λευκο κ 1 κιτρινο).

Οσον αφορα το σεξ ποθ μας μιλησαν...ειπαν ναι στις επαφές αλλά παντα με προφυλακτικο / μη ολοκληρωμενη επαφη γιατι τ απροσπερματικα υγρα μπορει να προκαλεσουν τοκετο. Εκτως κ αν περασουμε την 36η εβδομάφα!!

Για τις κινησεις ειπε οτι ενα σκυψημο δεθα κανει κακο στο μωρακι μας αλλα στη μεση μας... παμντα λυγιζουημε τα ποδια οτα ν σκυβουμε κ φερνουμε το βαροςκοντα στο στηθος μας γιανα το σηκωσουμε..

οταν πλενουμε τα πιατα μπορουμε να λυγιζουμε λιγο τη λεκανη μας κ ακομα καλυτερα να βαζουμε το ενα ποδι ψηλα εναλλαξ( μεσα στο ντουλαπι κατω απο το νεροχυτη) κ οταν σιδερονουμε ορθιες να βαζουμε ενα υποδποδιο....

Ποτε δεν στριβουμε για να πιασουμε κατι αλλα γυρναμε ολο μας το κορμι.

Αυτα εν ολιγης :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σου φατσουλοκοιλιτσααααααααα!!!!!βαλε κ μια προφιλ!!!!!

εβγαλα φωτογραφιες την κοιλια μου αλλα δεν φαινετε καλα....θα βαλω αυριο τον κυρη μου να την βγαλει καλυτερα να σας την δειξω...την κοιλια μου την ονομασα μπομπα εκει που περπαταω φοβαμε πως θα κανω μπαμ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...