Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΠΟΥ ΓΕΝΝΑΜΕ ΑΠΡΙΛΙΟ-ΜΑΪΟ 2011!!!!!Νο 4


Recommended Posts

Se emas dikaiouse mexri k 6 mines adeia apo tin stigmi pou 8a pareis xarti apo to giatro sou oti exeis provlima stin egkimosini sou k den mporeis na doule4eis, den pernas apo kammia epitropi EYTIXWS mono tin 1i fora/1o mina gemizeis aitisi k sou tin ipografei to afentiko sou, tous allous 5 mines pou dikaiouse mono to xarti tou giatrou sou perneis k grafeis k tin tautotita sou panw k auto einai..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 975
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Χαμός Αντριά μου!Μακάρι να βγάλεις άκρη χωρίς πολύ ταλαιπωρία.

Που είσαι βρε Steisy;; Σε χάσαμε καλή μου. Τελευταία το μάμμυ μας κάνει κολπάκια.Στο επόμενο μήνυμα καλού κακού κάνε copy να γλιτώσεις το γράψιμο..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

K egw euxomai elenaki mou na min talaipwri8w poli..Fisika tis exw pei tis kopelas ekei pws den mporw na meinw gia poli giati exw na paw k nosokomeio na parw kati apotelesmata euxomai na exei vrei tis apories tis den 8a 3ana paw k an mou poune k tipota 8a tous pw pws den exw xrimata gia venzini na pigenw opote tou katevei as me plirwsei k emena afou xreiazete tis ipiresies mou..ee ama pia mou tin estise kanonika ekeinos egw giati na eimai panta i kali?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τί κανετε κορίτσια? Εγώ έχω μέρες να σας γράψω.. Περνάω λίγο δύσκολα τις τελευταίες μέρες.. Παρουσίασα μεγάλο πρόβλημα με αιμορροιδες. Sorry για το αηδιαστικό του θέματος. Πονάω συνέχεια-όλη μέρα. Προχθές το βράδυ ήμουν έτοιμη να πάω στο νοσοκομείο απ'τους πόνους.. Κρατήθηκα γιατί λόγω επαγγέλματος ξέρω ότι δεν μπορούν να κάνουν και πολλά σε εγκυμονούσα. Οπότε έκατσα σπίτι και απλά έκλαιγα απ'τον πόνο. Έχω δοκιμάσει τα πάντα. Φυτική αλοιφή, πάγο αλλά τίποτα.. Χάλια μαύρα!! Αναγκάστηκα να βάλω αλοιφή scheriproct που έχει λίγη κορτιζόνη γιατί ήταν αργά να πάρω τον γιατρό μου. Χτες που είχα ραντεβού μαζί του πέρασα ένα γολγοθά. Το ιατρείο είναι κοντά στον ευαγγελισμό. 3-4 στενά πριν φτάσουμε μας περικύκλωσαν οι διαδηλωτές της ΕΘΕΛ με μηχανάκια και η αστυνομία με κλούβες κ περιπολικά από την άλλη. Φοβήθηκα μην ρίξουν χημικα για να τους διαλύσουν και έβαλα τα κλάματα μέσα στο αυτοκίνητο. Ο άντρας μου είπε στους αστυνομικους την κατάσταση για να μας αφήσουν να περάσουμε αλλά τα μηχανάκια καραδωκούσαν από πίσω να θα μας ορμούσαν αν περνάγαμε..όποτε παρατήσαμε το αυτοκίνητο εκεί κ πήγαμε με τα πόδια. Όταν φτάσαμε ήμουν ένα ράκος απ'τους πόνους.. Ο γιατρός μου είπε ότι μπορώ να βάζω την scheriproct αφού είμαι τόσο χάλια αλλά εγώ κάθε φορά που τη βάζω φοβάμαι μην κάνει κακό στη μπέμπα μου.. Χτες ζήτημα αν κοιμήθηκα 3-4 ώρες. Σήμερα μια απ΄τα ίδια.. Να δω πότε θα βελτιώθω...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

george mou to 3erw pws den tou a3izei na paw avrio alla 8a paw k euxomai na vgaloume mia akri me tous xrewstes gia na min me 3ana enoxlisoun giati vare8ika..Oso gia na ton kataggeilw 3erw pws 8a vrei ton mpela tou k to a3izei 1000% alla apo tin stigmi pou pernw k egw xarti pou deixnei pws den mporw na doule4w logw provlimatwn stin egkimosini mou enw den exw tipota einai san na k vgazw ta matia mou moni mou, k 8a mple3w k ton ginaikologo mou..Den peirazei exei 8eo k vlepei..Ta adika den evlogountai..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ετσι βρε Άντρια!Μαζί σου,έχεις δίκιο!Μη σου παίρνει τον αέρα! ;)

Steisy σε καταλαβαίνω.Μεγάλο ζόρι τραβάς βρε κορίτσακι..Δεν έχει δείς καμια βελτίωση ακόμα με την αλοιφή; Μην ανησυχείς,αφού σου είπε κ ο γιατρός οτι δεν υπάρχει πρόβλημα στη μπουμπού σου,έτσι θα έιναι!Εξάλλου είναι καλά προστατευμένα τα μωρούλια μας απο τον πλακούντα! Περαστικά σύντομα να είναι! :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ανδρια δεν εχεις παραιτηθει, ετσι; Αυτος δεν μπορει να σε απολυσει ουτε τωρα στην εγκυμ. ουτε μετα για ενα χρονο, ετσι ειναι και εκει; θα πας μετα που θα γεννησεις με το ετσι θελω.

Γιωργο ειναι πολυ χαλια που σας δινουν το 53% του ακαθαριστου μισθου. Ειμαι πολυ τυχερη που σε μενα βγαινει περιπου τον ιδιο μισθο και καθομαι, το μονο κακο ειναι οτι δεν μου κολλανε ενσυμα.

Στειση περαστικα σου! Πολυ χαλια η κατασταση! Και αυτοι του ΕΘΕΛ ειναι ΑΠΑραδεκτοι!!!!

Ανδρια ποιος μπορει να αποδειξει οτι λες ψεματα για την ασθενεια σου;;;;ΚΑΝΕΙΣ!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Oxi den exw paraiti8ei mou eipe na me vgalei pleonazwn k den dextika giati den me simfere ka8olou oikonomika k etsi skeftika k tou proteina auto me to epidoma as8eneias k dextike..An paw na tou anoi3w ipo8esi mporei na pei pws ola auta ta skeftika egw, fisika k ekeinos kanei polla pragmata paranoma alla den 8elw na anoi3w etsi ipo8eseis k na mple3w..Mou eipe me to kalo pou 8a gennisw na me vgalei tote pleonazwn gia na parw k kati tis k ap'ekei..Sto ika sou lene pws pairneis to 60% tou aka8artou mis8ou sou diladi eprepe na parw 540 evro alla simera pou pira tin epitagi mou k ta ipologisa den perneis tosa, pira 480,15 pou an ta kaneis vgenei 53,35% (900x53,35%=480,15) :shock: mas koroidevoun genikws!!!

Aa twra mou eipe o andras mou pws to 1o mina sou kovoune tis 3 prwtes meres k den tis plirwnese k gi'auto vgike ligo pio xamilos auti tin fora enw tous ipomenous mines 8a erxete to 60% tou mis8ou mou kanonika..Ee makari, twra na doume..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Λιγα ειναι τα λεφτα τελικα Ανδρια, απο τπτ οπως ειναι και η Μαριαννα του Γιωργου.

Το μους το δοκιμασα, δεν τρελαθηκα αλλα τρωγεται. Ειναι πολυ ελαφρυ και δροσερο, κανονικα πρεπει να βαλω απο πανω γλυκο κουταλιου, δεν εβαλα, αρκετες θερμιδες εχω πανω μου δεν θελω αλλες. Πειτε μου εαν θελετε να σας το γραψω, αλλα σας λεω δεν ειναι κατι το τελειο!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΕΧΩ ΓΡΑΨΕΙ ΚΑΙ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΔΕΝ ΤΑ ΔΗΜΟΣΙΕΥΕΙ ΤΟ ΚΟΛΟΦΟΡΟΥΜ...ΤΕΛΟΣΠΑΝΤΩΝ!!!

ΣΗΜΕΡΑ ΠΗΓΑ ΓΙΑ ΤΟ ΝΤΟΠΛΕΡ ΜΗΤΡΙΑΙΩΝ ΣΤΟ ΙΑΣΩ,60 ΕΥΡΩ ΕΚΑΝΕ..ΟΛΑ ΚΑΛΑ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΕΙΔΑΜΕ ΤΟ ΜΙΚΡΑΚΙ ΚΑΣ...ΕΧΕΙ ΗΔΗ ΠΑΡΕΙ ΘΕΣΗ ΜΕ ΤΟ ΚΕΦΑΛΑΚΙ ΠΡΟΣ ΤΑ ΚΑΤΩ...ΕΙΝΑΙ 1615 ΓΡ!!ΣΤΗ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΜΑΣ ΞΕΝΑΓΗΣΑΝΕ ΣΤΑ ΤΡΙΚΛΙΝΑ ΤΟΥ 5ου ΚΑΙ 6ου ΚΑΘΩΣ ΚΑΙ ΣΤΙΣ ΑΙΘΟΥΣΕΣ ΩΔΙΝΩΝ,ΑΙΘΟΥΣΑ ΤΟΚΕΤΟΥ,ΑΙΘΟΥΣΑ ΝΕΟΓΝΩΝ ΚΑΙ ΑΙΘΟΥΣΑ ΑΝΑΝΗΨΕΩΝ....ΜΟΥ ΦΟΡΕΣΑΝΕ ΑΠΟΣΤΗΡΩΜΕΝΑ ΡΟΥΧΑ...ΕΝΙΩΘΑ ΠΛ ΠΕΡΙΕΡΓΑ!!!ΕΒΛΕΠΑ ΤΙΣ ΑΛΛΕΣ ΜΑΜΑΔΕΣ ΠΟΥ ΠΕΡΝΟΥΣΑΝ ΤΟΥΣ ΠΟΝΟΥΣ ΜΕ ΤΟΥΣ ΣΥΖΥΓΟΥΣ ΤΟΥΣ ΚΑΙ ΣΤΗ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΤΑ ΜΩΡΑΚΙΑ ΣΤΗΝ ΑΙΘΟΥΣΑ ΝΕΟΓΝΩΝ!!!ΠΟΣΟ ΜΙΚΡΟΥΛΙΑ ΕΙΝΑΙ ΘΕΕ ΜΟΥ!!ΣΤΗ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΦΥΓΑΜΕ ΚΑΤΑ ΕΥΧΑΡΙΣΤΗΜΕΝΟΙ ΓΙΑ ΤΟ ΣΠΙΤΑΚΙ ΜΑΣ...ΣΤΟ ΔΡΟΜΟ ΣΤΑΜΑΤΗΣΑΜΕ ΣΤΗ ΠΙΤΑ ΤΟΥ ΠΑΠΠΟΥ ΓΙΑ ΕΝΑ ΓΙΓΑΣ(ΟΣΕΣ ΚΑΤΑΛΑΒΑΤΕ ΚΑΤΑΛΑΒΑΤΕ)ΧΑΧΑΧΑΧΑ

ΕΣΕΙΣ?ΟΛΑ ΚΑΛΑ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αφηστε καλυτερα το γλυκο, δεν αξηζει.Ειναι καπως περιεργο, αγευστο,παρολο που εγω προσθεσα λιγη βανιλια.

Γιουλη μια χαρα ο Αλεξης! Για να δουμε ο Διονυσης μου αυριο. Μηπως πρεπει να παω και εγω στο Ιασω να κανω το ντοπλερ; Στο Μητερα μου ειπαν 110ε.

Ο γιατρος σου σου εκανε το ντοπλερ; ελεγξαν και το μωρο;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

http://www.sintagespareas.gr/sintages/e ... lfeig.html ΘΑ ΤΟ ΦΤΙΑΞΩ ΤΩΡΑ ΣΤΟ ΤΡΙΩΔΙΟ Η ΠΡΩΤΗ ΚΥΡΙΑΚΗ ΕΙΝΑΙ ΤΗΣ ΤΥΡΟΦΑΓΟΥ,ΤΗΝ ΕΒΔΟΜΑΔΑ ΠΡΙΝ ΤΗΝ ΚΥΡΙΑΚΗ ΚΑΤΑΛΥΟΥΜΕ ΓΑΛΑΚΤΟΚΟΜΙΚΑ,ΠΙΤΕΣ,ΓΑΛΑΚΤΟΜΠΟΡΕΚΑ ΚΑΙ ΓΕΝΙΚΑ ΟΤΙ ΠΕΡΙΕΧΕΙ ΓΑΛΑ!!!!

ΑΥΤΟ ΑΠΟ ΕΜΕΝΑ ΓΙΑ ΕΣΑΣ ΚΟΡΙΤΣΙΑ!!!

ΓΕΩΡΓΙΑΝΝΑ ΜΟΥ ΕΙΠΑΝ ΜΟΝΟ 60 ΕΥΡΩ ΓΙΑΤΙ ΕΧΩ ΚΑΝΕΙ ΚΑΙ ΤΙΣ ΥΠΟΛΟΙΠΕΣ ΕΞΕΤΑΣΕΙΣ ΕΚΕΙ ΚΑΙ ΕΙΧΑ ΕΚΠΤΩΣΗ 50%...Η ΚΑΝΟΝΙΚΗ ΤΙΜΗ ΕΙΝΑΙ 120 ΕΥΡΩ....

ΠΟΙΟ ΓΛΥΚΟ ΛΕΣ??

ΣΟΥΛΙ ΠΟΥ ΕΙΣΑΙ ΒΡΕ?

ΕΛΕΝΑΚΟΣ ΟΛΑ ΚΑΛΑ?

ΣΤΕΙΣΙ ΑΓΑΠΗ ΜΟΥ ΠΕΡΑΣΤΙΚΑ ΚΑΙ ΕΓΩ ΝΟΜΙΖΩ ΟΤΙ ΘΑ ΠΑΡΟΥΣΙΑΣΩ ΤΟ ΙΔΙΟ ΠΡΟΒΛΗΜΑ...ΤΟ ΝΙΩΘΩ!!

ΑΦΡΟΥΛΑ ΜΟΥ ΕΣΥ ΟΛΑ ΚΑΛΑ?

ΑΦΡΟΔΙΤΗ?ΤΙ ΛΕΕΙ ΤΟ ΑΓΡΙΝΙΟ?ΠΩΣ ΠΕΡΝΑΣ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

οσες δεν διαβασατε το σιτε με τα ωραια αρθρα, διαβαστε αυτο που αφορα την διατροφη κατα το θηλασμο (ειναι πολυ καλο το αρθρο και σωστο)

Η σημαντικότερη αλήθεια που μια θηλάζουσα μητέρα πρέπει να έχει πάντα κατά νου είναι ότι το γάλα μιας μητέρας που δεν τρώει ιδανικά είναι πολύ λιγότερο βλαβερό από το ξένο γάλα αγελάδας για βρέφη.

Γιουλη το μους γιαουρτιου που εγραψα πιο πριν οτι εφτιαξα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

koritsakia mou gluka ti kanete?egw eimai ptwma...piga sto giatro simera..efaga ena paketo..

mou kanei uperixo,mou leei ola kala..mpourou mpourou alla vlepw oti exei polu xamilous palmous!na kanoume kardiotokografima!me vazoune ekei misi wra pinontas portokalada..stin arxi xamiloi meta eutuxws arxisan na strwnoun..mou leei kalo einai alla na pas na kaneis doppler na maste sigouroi!ante ekleisa rv...trexame ki ekei..telika ola kala,o mikros einai me ta podia katw gi auto klwtsaei sunexeia tin kusti k me exei trelanei!tespa...exei tulixtei sto laimo tou me to lwro alla xalara san koliedaki...pira to dr k mou eipe oti ola kala,apla tha to parakolouthoume..kai na ksanapaw se 2 meres na kanoume pali kardiotokografima gia na maste apolutws sigouroi..!auta..

eftiaksa makaronaditsa kai ena keik me kakao...idi fagane to miso oi antres..k twra eimai na me klaine oi regges apo tin talaipwria!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσια μου, μου λειψατε...

με εχει φαει η δουλιτσα, με εχει πιασει και σημερα πολυ το χερι μου. Απο τον αυχενα ως τα δαχτυλα, εχει κουλαθει τελειως...

Πριν μεινω εγκυος ειχα παθει και μια ρηξη συνδεσμων στον αγκωνα και ποναω και εκει, αυριο μου ειπε ο γυναικολογος να περασω απο τον ορθοπεδικο μου, να δουμε αν ειναι συνδρομο καρπιαιου σωληνα ή το παλιο χτυπημα :?:?:?

γιωργο τελειος ο μπεμπης, σημερα εφαγα σολωμο με σπανακι, και τωρα εβαλα στο φουρνο ενα μπριαμ για να το παρω στο μαγαζι να φαμε το μεσημερι, το κοψιμο των λαχανικων και το τριψιμο της ντοματας επιδεινωσε την κατασταση.

samarcande ολα καλα... να περασετε ωραια στην ταβερνα!

αντρια κουραγιο και ευχομαι ολα να πανε καλα ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Koritsia mou kalhspera. Egw exw aurio rantevou me ton giatro. Gia na doume ti tha mas pei...argoume h viazomaste na vgoume? Phrame grammaria? Eimaste kala? Akoma me to kefalaki pros ta katw? Pantws h mpempa mia einai uperkinitiki kai mia sxedon anuparkti, se shmeio pou me anhsuxei otan den tin niwthw gia arketi writsa. Dustuxws o mpampas mas den prolavainei na gurisei apo to taxidi kai tha einai apo tis liges fores pou tha eimai monaxoula mou sto rantevou. Jule sto iasw pws sou to ekanan to doppler? Emena mou to kanei sto iatrio tou kathe fora alla den xerw an einai h idia diadikasia. Elegxei tin roi tou aimatos ston plakounta kai stin othoni fainontai mple kai kokkines artiries..kati san to triplex kardias an exete kanei. Den diarkei panw apo 2-3 lepta. To idio einai h sto iasw to kanoun me perissoteri leptomeria kai vlepoun kai alla pragmata? To viofusiko profil vre koritsia ti exetasi einai kai pote kai giati tin kanoun? Tin eida panw se ena prasino kartelaki pou mou eixan dwsei apo to iasw me tin auxeniki kai ti B' epipedou...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα!! Τι κανετε κοριτσακια?? Joanaki μου αφου ο γιατρος ειπε ολα καλα με τον μπεμπη αυτο τελικα μενει! Ελπιζω να ξεκουραστηκες και σημερα να εισαι μια χαρουλα! Αφρο περαστικουλια στο χερακι σου! Μαριτινα περιμενουμε τα νεα σου σημερα, να μας πεις η μπουμπου τι κανει! Γεωργιαννα τι κανεις? Ο μπεμπης σου? Σουλα μου εσυ? Ελενακι μου πιστευω σημασια εχει πως οταν μετρας την πιεση σου καθημερινα την βλεπεις οκ! Μπορει να ετυχε τοτε στο γιατρο. Υπαρχει και ο φοβος της "λευκης μπλουζας" και εγω το παθαινω. Η χοληστερινη θελει λιγο προσοχη με την διατροφη. Οχι ο,τι κι ο,τι. Εμενα ηταν υπερβολικα ψηλη η τιμη της πριν 15 μερες. Θα ξανακανω αρχες του επομενου μηνα. Να ειστε καλα και ολες οι υπολοιπες φουσκοκοιλιτσες και μια ομορφη καλημερα!! :-*:-*:-*

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κοριτσακια!!!! δεν κοιμηθηκα και πολυ καλα το βραδι, και τωρα ειμαι σαν κοτοπουλο.... απο τη μια το στρωμα που ειναι σκληρο, απο την αλλη το κρυο, ειχα και επιπλεον το αδειο μου στομαχι!!!! τι μ'επιασε να φαω ελαφρα.....

στεισι, κοριτσι μου, περαστικα!!!!! πολυ δραμα αυτο με τις αιμοροιδες, τι να πω, ευχομαι να περασει πολυ πολυ γρηγορα!!!!! και μην ανησυχεις για το μωρακι σου, δεν παθαινει τιποτα απο λιγη αλοιφη....

joanaki, σε καταλαβαινω απολυτα, κι εμεις τα ιδια περασαμε οταν μας ειπε ο γιατρος να δουμε την εμβρυοκαρδιολογο.....αλλα αυτο που εχει σημασια, ειναι που ολα ειναι μια χαρα με το μπεμπη, και ετσι θα ειναι, να το σκεφτεσαι καθε μερα!!!!!!

ηλιοδωρα, μου ελειψες, τι κανεις;;; τι κανει η μπεμπα;;;;πως τα πας με τη διατροφη για τη χοληστερινη;;;

μαριτινα μου, κι η δικη μου η μπεμπα καπως ετσι ειναι, τη μια μερα πολυ δραστηρια, την αλλη με το ζορι μια κλωτσιτσα την ημερα!!!!!νομιζω πως κουραζεται και μετα κοιμαται την επομενη, ολη την ημερα!!!

αφρο μου, περαστικουλια!!!να μην κουραζεσαι πολυ, ολα με μετρο!!!! εμας το μενου σημερα εχει παστιτσιο!!!!!!

γιουλη, ολα καλα με το ντοπλερ;;;;;εχω κι εγω μια αγωνια, γιατι φοβαμαι μηπως δεν τρωει οσο χρειαζεται η μικρη!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα φουσκίτσες! Joanaki μου δόξα το Θεό που ο μικρούλης σου είναι μια χαρά!Θα λαχτάρησε η ψυχή σου μέχρι να δείς τι συμβαίνει. Θα το παρακολούθείς όπως είπε ο γιατρός σου κ όλα θα πάνε μια χαρά εννοείται! :D Να μας κρατάς ενήμερες ε;

Ηλιοδώρα μου τί κάνεις; Γιατί σε χάνουμε τελευταία; Μια χαρά θα έχει πέσει η χοληστερίνη,έχεις τσαγανό εσύ κ θα τη ρίξεις! ;)

Άφρο μου ελπίζω να περάσει γρήγορα ο πόνος!Ξεκουρασέ το όσο μπορείς.

Afrodite μου μια χαρά θα τρώει κ θα έχει μεγαλώσει η μπεμπούλα σου!Μην ανησυχείς!!

Maritinaki καλή επιτυχία στο ντόπλερ!!Άντε σήμερα θα μάθεις περίπου σε πόσο καιρό θα την κρατάς στην αγκαλιά σου! Περιμένουμε νέα σου.

Άνδρια,Γεωργιάννα,Σούλα,Ειρήνη,Αφροδίτη,Γωγώ,Γιώργο,Γιούλη,Σαμάνθα,Samarcande,Steisy,sweety;; Που είστε;;Για εμφανιστείτε!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αφροδιτη μου και σ εμενα εχεις λειψει! :-* Ποπο ειδα παστιτσιο σημερα και ζηλεψα! Ειναι το αγαπημενο μου! Καλοφαγατο!! Η μπεμπουλα μου μια χαρουλα ειναι, αλλες μερες πιο κινητικη, αλλες πιο ησυχη! Οπως η δικη σου!Ενταξει με την χοληστερινη το παλευω, αποφευγω καποια πραγματα και θα δουμε. Η μπεμπα σου μια χαρα θα ειναι, θα εχει μεγαλωσει αρκετα τωρα που θα την δεις! Μην ανησυχεις για τιποτε, οπως λεει και η Ελενα. Ποια μερα θα ερθεις?

Ελενακι μου σε ευχαριστω για τα ενθαρρυντικα σου λογια. Εχω τσαγανο ε?? Χιχι μπορει! Εδω ειμαι ανελλιπως σας παρακολουθω καθε μερα! Αλλα αμα δεν εχω και κατι διαφορετικο να πω, δεν γραφω. Αλλα δεν χανω τα νεα απο τα κοριτσια μας!! Ο Μαριος πως ειναι?? Δινει κλωτσιτσες γερες?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλά είναι Ηλιοδώρα μου ο μπεμπούλης μου αλλα μου κάνει τσαλιμάκια..Χθές βράδυ με έπιασε τέτοιος πόνος στη κοιλίτσα που νόμιζα οτι θα γεννήσω αλλα ευτυχώς μετά απο μια ώρα πέρασε(σημείωση:περπάτησα αρκετά το απόγευμα). Σήμερα έχω τσιμπήματα απο κάτω στο πιπί :oops: ,το ρίχνω όμως στο ότι άλλαξα εβδομάδα. Εσένα σε πιάνουν αυτά τα τσιμπηματάκια; Κ εμένα πάντως 2 μέρες "άφαντος" όλη μέρα κ τη νύχτα κάτι κάνει..βλέπω όμως οτι κ τα δικά σας μπεμπάκια κάνουν τέτοια κολπάκια κ ηρεμώ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσια μου γυρισα και εγω απο το ιατρο. Ειμαι στεναχωριμενη, βεβαια θα μου περασει απλα ειναι τα πρωτα συναισθηματα.

Ο μπεμπης ειναι καλα, μεγαλωσε και μου ετοιμαζετε να παρει θεση. 1300γρ γιναμε!!! Μου εδειξε λιγο το προσωπακι του και φαινοταν πολυ γλυκα.Τρελαθηκε απο την χαρα οταν τον ειδα, τελικα δεν παιζει ρολο που εχω και αλλο παιδι, το καθενα ειναι σαν πρωτο. Το κακο ειναι οτι η μητρα μου κανει συσπασεις συχνα. Ειναι πολυ επικυνδυνο να γεννησω προωρα. Απο τωρα μονο ξαπλα, οχι δουλειες σπιτιου και ενα ακομη μαγνησιο. Ειμαι λιγο τρομαγμενη επειδη δεν θελω να γεννησω ακομη.

Ελενα μην το παρακανειςμε το περπατημα!!!

Ηλιοδωρα πως ελεγχεις την χοληστερηνη; ειναι εξεταση εκτος γενικη αιματος;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...