Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΓΙΑ ΕΜΑΣ ΠΟΥ ΛΑΧΤΑΡΑΜΕ ΕΝΑ ΜΩΡΑΚΙ ΠΑΝΩ ΑΠΟ ΕΝΑ ΧΡΟΝΟ!!!


Recommended Posts

υοφ!!!!!!!!!!!ΕΧΩ ΠΟΛΛΑ ΝΑ ΠΩ Κ ΔΕΝ ΞΕΩ ΑΠΟ ΠΟΥ ΝΑ ΑΡΧΙΣΩ???

1)ΠΩΣ ΤΗΝ ΕΙΔΑΤΕ ΒΡΕ ΚΟΠΕΛΙΕΣ????ΑΠΟΦΑΣΙΖΕΤE ΚΑΙ ΔΙΑΤΑΖΕΤΕ ΚΑΙ ΤΗΝ ΚΟΙΝΗ ΜΟΥ ΜΟΙΡΑ ΜΕ ΤΟ ΡΟΖΑΚΙ ΚΑΙ ΜΑΣ ΧΩΡΙΖΕΤΕ ΚΑΙ ΜΕ ΠΑΝΤΡΟΛΟΓHTE ΚΙΟΛΑΣ ΑΜΕΣΑ ΜΕ ΤΗ DEMOYLA???? :lol:

OXI OTI EXEI KATI TO KOΡITSI!!!ΙΣΑ ΙΣΑ!

ΚΑΙ ΑΠΟ ΝΗΣΙ ΕΙΑΝΙ ΟΠΩΣ ΕΓΩ!!!(ΑΠΟ ΠΟΙΟ ΔΕΝ ΞΕΡΩ!!!)

ΚΑΙ ΜΕ ΚΕΦΑΛΑΙΑ ΓΡΑΦΕΙ ΟΠΩΣ ΕΓΩ

ΚΑΙ ΣΥΓΧΡΟΝΙΣΤΗΚΜΕ ΜΕ ΤΙΣ ΡΟΥΦΙΑΝΕΣ.....ΑΛΛΑ ΚΥΡΙΕΣ ΜΟΥ,ΕΓΩ ΕΔΩΣΑ ΕΝΑ ΛΟΓΟ!!

ΕΚΑΜΑ ΜΙΑ ΠΡΟΤΑΣΗ??

ΠΩΣ ΘΑ ΤΗΝ ΠΑΡΩ ΠΙΣΩ????? :o

Α Τ Ι Μ Ι Α................

2)ΜΕΡΕΝΤΑΚΙ ΜΟΥ,ΚΑΟΥΡΕΣ ΠΕΡΙΓΡΑΦΕΙΣ???ΓΙΑΤΙ ΓΙΑ ΝΑ ΣΕ ΕΝΘΑΡΥΝΩ ΛΙΓΟ ΕΙΝΑΙ ΣΥΜΠΤΩΜΑΤΑΚΙ........ ;)

3)ROΖΑΚΙ ΜΟΥ,ΠΡΗΣΜΕΝΟ ΣΤΗΘΟΣ Ε??? :? ΜΑΛΛΟΝ ΘΕΣ ΝΑ ΜΟΥ ΤΗΝ ΚΑΝΕΙΣ ΕΣΥ....ΔΕΝ ΕΞΗΓΗΤΑΙ ΑΛΛΙΩΣ...ΠΡΟΣΕΧΩΣ ΜΕ ΠΑΡΑΤΑΣ..........ΧΑΛΑΛΙ ΟΜΩΣ ΚΟΡΙΤΣΑΡΑ ΜΟΥ!!!!!

4)CUANDAKI MOY XAΛΑΡΩΣΕ ΓΙΑΤΙ ΟΝΤΩΣ ΣΑΣ ΠΕΡΙΜΕΝΕΙ ΜΙΑ ΕΝΤΟΝΗ ΕΒΔΟΜΑΔΑ!!!!!!!! :D

ΘΑ ΠΑΝΕ ΟΛΑ ΚΑΛΑ!!!ΜΟΝΟ ΑΠΟΛΑΥΣΤΕ ΤΟ.......... :ymparty:

5)ΜΑΡΙΚΑΚΙ ΜΟΥ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΠΟΤΕ ΘΑ ΕΡΘΟΥΝ ΤΑ ΤΕΜΠΕΛΙΚΑ ΜΩΡΑΚΙΑ ΜΑΣ ΟΜΩΣ ΞΕΡΕΙΣ ΚΑΤΙ....Κ ΤΟ ΔΙΚΟ ΜΟΥ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΖΟΥΜΠΟΥΡΛΟΥΔΙΚΟ ΣΑΝ ΤΟ ΔΙΚΟ ΣΟΥ!!!

6) ΚΑΙ ΤΕΛΕΥΤΑΙΟ.....ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΠΟΛΥ ΝΑ ΚΑΤΑΦΕΡΟΥΜΕ ΚΑΙ ΕΜΕΙΣ ΚΑΠΟΤΕ ΝΑ

ΣΥΝΑΝΤΗΘΟΥΜΕ!!!!!!!!!!!!! :D

ΣΙΑ?????????ΠΡΟΥΤΤΤΤΤΤΤΤΤΤΤΤΤΤΤΤΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΤΤΤΤΤΤΤΤΤΤΤΤΤΤΤΤΤΤΤΤΤΤΤΤΣΣ

εσυ εισαι δικια μου νομιζω σε ολα τα επιπεδα..................................................................

ελα χουανιτακι μηπως να καμεις μια κερατουκλα εδω μεσα????? [smilie=icon_rendeer.gif] [smilie=icon_rendeer.gif] [smilie=icon_rendeer.gif] [smilie=icon_rendeer.gif] [smilie=icon_rendeer.gif] [smilie=icon_rendeer.gif] [smilie=icon_rendeer.gif]

λεω εγω τωρα.... :-?:-?:-?:-?:-?:-?:-?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

koritsia egw myrizomai egkymosines edw mesa......ax bre xouanitaki ti kala pou tha itan na mporousame na synantithoume :D:D alla k na ginei egw sigoura de tha eimai!!!ase pou prosfata dimiourgithike thema me mia synantisi :shock::shock: k fobithike to mati mou :?

ante epitelous na allaksei i listoula mas giati poly monoxrwmi ti blepw!!! :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗ ΣΑΣ ΜΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ!!!!!ΧΑΧΑΧΧΑΧΑ ΧΟΥΑΝΙΤΑΚΗ ΕΙΣΑΙ ΟΛΑ ΤΑ ΛΕΦΤΑ.... ΑΛΛΑ ΤΙ ΝΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ΣΥΧΡΟΝΙΣΤΙΚΑΜΕ ΑΠΟΛΥΤΑ ΚΑΙ ΜΑΣ ΠΑΝΤΡΟΛΟΓΟΥΝ (ΑΛΛΑ ΕΧΩ ΠΡΟΙΚΑ ,ΔΕΝ ΘΑ ΜΕ ΠΑΡΕΙΣ ΕΤΣΙ))) :P:P:P:P ΓΙΑ ΡΩΤΑ ΤΗΝ ΣΙΑ ΕΧΕΙ???? ΧΑΧΑΧΧΑΧ !!!!!!! ΜΕ ΚΑΝΑΤΕ ΚΑΙ ΓΕΛΑΣΑ ΠΡΩΙ ΠΡΩΙ!!!!ΧΑΧΑΧΑΑ ΠΟΛΛΑ ΦΙΛΑΚΙΑ !!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσια καλημερα σας!Demoyla τον αλλο μηνα κοριτσι μην στεναχωριεσαι.Κανε την σαλπιγγογραφια να εισαι σιγουρη οτι ολα ειναι ενταξει και βημα ταχυ μετα για το σπορακι!!!! ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εεεεεεεεεεεεεεε?που είστε όλες σαββατιάτικο???

ΝΑΝΑΝΑΝΑΝΑ!!!ΠΕΣ ΜΟΥ ΟΤΙ ΟΛΕΣ ΚΑΝΕΤΕ ΦΑΣΙΝΕΣ??????????

ΣΙΑ????ΜΕ ΕΚΑΝΕΣ ΚΕΡΟΥΤΟΥ?????ΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΧ!!!!

ΦΙΛΙΑ ΣΕ ΟΛΕΣ!!!!!!!!!!!

ΜΕΡΕΝΤΑΚΙ ,CUANDO,ANASTASAKI??JANOLINO,DEMOYLA????

KKANEIS??????????????????????????

KAΛΑ ΓΕΙΑ............. :(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ωρε μια ησυχια που εχει πεσει σημεραααα.ελπιζω να ειστε ολες καλα και να κανετε πολυ ντοιν ντοιν [smilie=blob1.gif][smilie=blob1.gif][smilie=blob1.gif][smilie=blob6.gif][smilie=blob9.gif][smilie=blob6.gif][smilie=blob3.gif][smilie=blob3.gif][smilie=blob10.gif][smilie=blob10.gif]

φιλακια κοριτσια καλη Κυριακη αυριο :-*:-*:-*:-*:-*:-*:-*:-*

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΕ?????????????????

ΡΕ ΑΝΑSTASIA ΚΟΡΙΤΣΙ ΜΟΥ ΑΚΟΜΗ ΤΗΝ ΣΗΚΩΝΕΙΣ????????????ΚΑΙ ΣΤΑΤΑΡΤΑΡΑ ΝΑ ΕΙΧΕ ΠΕΣΕΙ ΘΑ ΤΗΝ ΣΗΚΩΝΕΣ ΤΟΣΗ ΩΡΑ :))

ROZAKI MOY???ΠΟΛΛΑ ΣΥΜΠΤΩΜΑΤΑ!!!!!ΑΝΤΕ ΑΝΤΕ,ΜΑΚΑΡΙ!!

SIA MΟΥ?????

ΘΑ ΒΑΛΩ ΤΑ ΚΛΑΜΑΤΑ ΠΟΥ ΕΙΣΤΕ????????????

ΚΑΛΟ ΒΡΑΔΥ :(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τελικα, ειμαστε πολλες αλλα σκόρπιες!!!! =p~ \M/

xouanitaki το σηκωσα μου ξαναεπεσε, το ξανασηκωσα παλι επεσε :-o:ymtongue: και μετα σηκωθηκε μονο του.... :-B=p~

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημέρες και απο μένα !!!

όλες εξαφανισμένες, όπως κάθε σ/κ άλλωστε 8-)

σαν πολλά κόλπα δε σου κάνει Αναστασία το πράμα σου ;

Μαρικάκι ο μπαμπάς σου είναι καλύτερα ;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημέρες και απο μένα !!!

όλες εξαφανισμένες, όπως κάθε σ/κ άλλωστε 8-)

σαν πολλά κόλπα δε σου κάνει Αναστασία το πράμα σου ;

Μαρικάκι ο μπαμπάς σου είναι καλύτερα ;;

Καλημερα!!!!Ναι βρε μερεντα ολο νουμερα κανει αλλα θα το στρωσω!!! :-B=))=))

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ!!!!! ΕΙΣΤΕ ΚΑΛΑ??? ΕΓΩ ΕΧΩ ΤΟΝ ΑΝΤΡΑ ΜΟΥ ΚΑΙ ΚΟΙΜΑΤΑΙ,ΓΤ ΑΜΑ ΜΟΥ ΤΕΛΕΙΩΣΕΙ Η ΑΚΑΤΑΝΟΜΑΣΤΗ ΘΑ ΞΕΧΑΣΕΙ ΤΟΝ ΥΠΝΟ ΤΟΥ....ΤΟ ΕΧΩ ΠΑΡΕΙ ΑΠΟΦΑΣΗ ΑΥΤΟ ΤΟΝ ΜΗΝΑ ΘΑ ΤΟ ΠΙΑΣΩ ΤΟ ΜΩΡΑΚΙ ΜΟΥ!!!! :D:D:D:D:D:D:D ΦΙΛΟΥΘΚΙΑ!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μερεντούλα μου, σε ευχαριστώ πολύ για το ενδιαφέρον σου... :YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG:

Η εγχείρηση του πατέρα μου αναβλήθηκε και θα κάνει περισσότερες εξετάσεις από Δευτέρας... Ελπίζω στο τέλος να πάνε όλα καλά :ympray::ympray::ympray::ympray::ympray::ympray:

Εσύ, πως τα πας;;;;; :?::idea::?::idea::?::idea:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα τι κανετε;κυριακη σημερα..εδω εχει συννεφιες.Μαρικακι ευχομαι να πανε ολα καλα με το μπαμπακα σου...να κανω μια ερωτηση για οσες (αν υπαρχουν)εχουν βαλει αυτο το ουτρογεσταν στον κολπο..εγω βαζω καθε βραδυ πριν κοιμηθω ενα των 200 και μετα το πρωι και ολη μερα κολυμπαω στα υγρα..χτες ξυπνησα το βραδυ γιατι με γαργαλουσανε..τρεχανε...ειναι φυσιολογικο,η τελικα το φτυνει ο κολπος και τιποτα δεν κανει; :shock::?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γειά σου cuando μου :YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG: και σε ευχαριστώ πολύ για τις ευχές σου!!!

Εγώ έβαζα 3 utrogestan των 200 κάθε μέρα, επί 15 ημέρες. Υγρά είχα αρκετά, δηλαδή χρειαζόμουνα μικρό σερβιετάκι, αλλά όχι τραγικά πολλά. Πρέπει να προσπαθήσεις να το βάζεις όσο πιο βαθιά γίνεται. Δεν το αναφέρεις στο γιατρό σου καλύτερα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας καλές μου φίλες,

που είστε όλες;ήρθα για να σας φυσήξω!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

φφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Σας φιλώ όλες

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γειά σου Teddy_Dion, φύσσα φιλενάδα, φύσσα.... :lol::lol::lol::lol::lol:

Όχι cuando μου, μην τα πάρεις από το στόμα, γιατί η μήτρα τα απορροφάει καλύτερα απο τον κόλπο. Μόνο εάν δεις αίμα, θα τα πιείς. Υπάρχει και η περίπτωση να έχει γίνει εμφύτευση, αλλά είναι λίγο σύντομα για να έχεις τόσα πολλά κολπικά υγρά. Κάνε υπομονή και βάλε σερβιετάκι.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

  • Απαντήσεις

    • Κορίτσια πηγα κ εγώ γιατρό σήμερα! Ολα καλά μας είπε.  Τράχηλο με εξέτασε κολπικά 36.  Πολύ ζωηρή μας είπε ήταν η μπεμπούλα μας👧🏼🎀 Βγήκαν κ τα αποτελέσματα απο Νιπτ ολα καλά κ εκει.  Για την καλλιέργεια μ είπε αφου αγχώνομαι κ το σκεφτομαι να παω σε δεκα μερες να την κανω γιατι δεν μπορούσε σημερα να συνταγογράφησει. Β επιπέδου μετα τις 18/6 μ ειπε να κλείσω ραντεβου 
    • Έλα ρρρεεεέ!! Να τα χαίρεσαι πραγματικά!! Αχχχχχ.. πόσο χαίρομαι για εσάς βρε Κατερίνα μου!!! Πολύ συγκινήθηκα και γέλασα με τις περιγραφές σου!! Φτου φτου φτου τα παιδάκια υγεία να έχουν πάντα στη ζωή τους!! Να είστε και εσείς πάντα καλά να τα καμαρώνετε για μια ολόκληρη ζωή!!🥰 Εγώ ακόμα εδώ στον αγώνα για ένα παιδάκι, όπως τα ήξερες, δεν άλλαξε κάτι.. αν και καταφέραμε μια εγκυμοσύνη πέρσι δυστυχώς σταμάτησε η καρδούλα του μερικές μέρες πριν την αυχενική.. αλλά έχει η ζωή..! Θα έρθει κάποια στιγμή! Και αν όχι, καλά να είμαστε με τον άντρα μου, υγιείς και αγαπημένοι..!
    • Καρότσι ψάχνω τώρα!!! Μάρσιπο και καλαθούνα θα μου φέρουν!
    • Ααα εγω μπρούμυτα δεν μπορούσα ποτε να κοιμηθώ νιωθω δεν μπορω να παρω ανάσα 😅 ναι είναι θέμα τώρα αυτό είναι η αλήθεια.. αν δεν βολεύεσαι για να κοιμηθείς.. και όσο μεγαλώνει η κοιλιά ακόμα πιο ζόρι
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...