Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΓΙΑ ΕΜΑΣ ΠΟΥ ΛΑΧΤΑΡΑΜΕ ΕΝΑ ΜΩΡΑΚΙ ΠΑΝΩ ΑΠΟ ΕΝΑ ΧΡΟΝΟ!!!


Recommended Posts

Καλησπερα στην παρεα!!!Εγω τι να πω ρε κοριτσια που ακομα αγναντευω το υπερπεραν? :-B κι εχω μια νυστα σημερα... (-| Μολις γυρισα απο theraphy shopping!!!!Τα σηκωσα ολα!!!!!ετσι μωρε να νιωσω καλυτερα!! :ymparty:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

ελενα 23 ο πονος στο στηθος σπανια οφειλεται σε γονιμες γιατι τον προκαλουν οι ορμονες που βγαινουν μετα την ωορηξια....ετσι ξερω εγω τουλαχιστον..!!!!!!ντεμουλα δεν σε πιστευω!!!!αααααααααααα!!!τουλαχιστον πηρες ενα τεστ για τον αλλο μηνα και απεκτησες χιωτισσα..το χουανιτακι μας!!!!!!! :x[smilie=blob10.gif][smilie=blob3.gif]

ροουζ εισαι μονη σαν το λεμονι να περιμενεις την αλλη βδομαδα αλλα κατι μου λεει πως κατι καλο μας ετοιμαζεις.. \:D/ :-h:ympeace:

[smilie=director.gif] [smilie=director.gif] [smilie=director.gif] οχι αλλες ακατανομστες!!!επαναλαμβανω!!!!!!!!!!οχι αλλες ακατανομαστες!!!να φυγουν να πανε αλλου λεμε!!!!! [smilie=angryfire.gif] [smilie=angryfire.gif] [smilie=angryfire.gif]

μερεντουλι...αγωνια αγωνια αγωνια...αγωνιιιιιιιιιιιια με λαχταρα..οχι στοπ αυτο ειναι αλλο :lol::lol: ...λοιπον τι συμπτωματα εχω;ειναι πολυυυυυυυυυυυυυυ νωρις και παιρνω και ουτρογεσταν οποτε δεν πιανει τιποτα απο αυτα...ποναει το στηθος και ειναι ευαισθητο,μερα με τη μερα και πιο πολυ και εχω πολλα πολλα υγρα..το πρωι κολυμπαω και μες στη μερα αλλαζω σερβιετακια καθε τρεις και λιγο..ειμαι συνεχεια βρεγμενη..χαχααχ...μα τι σεξυ.. :lol::lol: εσυ;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ ΡΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ...ΜΑΚΑΡΙ ΝΑ ΕΡΘΕΙ ΓΡΗΓΟΡΑ ΣΕ ΟΛΕΣ ΜΑΣ Ο ΠΕΛΑΡΓΟΣΣΣΣΣ......ΚΑΙ ΑΝ ΞΕΡΕΙ ΤΗΝ ΔΙΕΥΘΥΝΣΗ ΝΑ ΠΑΡΕΙΙΙ JPS ΕΠΙΤΕΛΟΥΣΣΣΣΣ......ΑΝΤΕΕΕ ;););)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ελενα 23 ειδα πως περιμενεις μαζι με τη μερεντουλα στις 28!!!!!!!!!κι εγω στις 1!!!!!!!λες να την παρουμε σαν χιωτισσα να κανουμε τριο?δεν πιστευω να με αφησεις μερεντουλα ε;τοσο δρομο καναμε :lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

anastasia ti wraio therapy einai afto....exw na to kanw mines :roll::roll:

cuandaki mou kala se blepw esena :):) eixa k egw tetoia symptwmata sti defteri...ante bre :D

merenta esy kanena symptwma????ax ante na pernaei o kairos giati exw k egw agwnia! :roll::roll::roll::roll: xwris na thelw na sas anxwsw etsi?? :oops::)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΕΙΔΑΤΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ???? ΑΔΙΚΙΑ??? ΠΕΡΙΜΕΝΕ Η ΑΚΑΤΑΝΟΜΑΣΤΗ ΝΑ ΠΑΡΩ ΤΕΣΤ ΓΙΑ ΝΑ ΜΟΥ ΕΡΘΕΙ !! ΤΙ ΝΑ ΠΩ!!!! ΕΙΜΑΙ ΠΟΛΥ ΧΑΛΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ!!!!!! :(:(:(:( ΜΕ ΠΗΡΕ ΑΠΟ ΚΑΤΩ ,ΑΛΛΑ ΘΥΜΟΣΑΣΤΕ ΠΟΥ ΣΑΣ ΕΛΕΓΑ ΟΤΙ ΕΧΩ ΚΑΘΥΣΤΕΡΗΣΗ ΛΟΓΟ ΑΓΧΟΥΣ ΕΠΕΙΔΗ ΕΙΧΑ ΤΟΝ ΠΑΤΕΡΑ ΜΟΥ ΑΡΡΩΣΤΟ?? ΑΥΤΟ ΗΤΑΝ ΤΕΛΙΚΑ!!Η ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΕΙΝΑ ΑΥΤΟ ΚΑΙ ΝΑ ΜΗΝ ΜΟΥ ΔΗΜΙΟΥΡΓΗΘΗΚΕ ΚΑΝΕΝΑ ΠΡΟΒΛΗΜΑ...ΘΑ ΕΠΙΣΚΕΥΤΩ ΤΟΝ ΓΙΑΤΡΟ ΜΟΥ ΓΙΑ ΝΑ ΚΑΝΟΝΙΣΟΥΜΕ ΚΑΙ ΓΙΑ ΤΗΝ ΥΣΤΕΡΟΣΑΛΠΙΓΓΟΓΡΑΦΕΙΑ(ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΜΑΘΩ ΚΑΙ ΓΙ ΑΥΤΗ ΤΗΝ ΕΞΕΤΑΣΗ ΓΤ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΠΟΛΛΑ) Η ΣΠΕΡΜΑΤΕΓΧΗΣΗ!! ΑΛΛΑ ΝΑ ΣΥΝΕΛΘΩ ΠΡΩΤΑ ΓΤ ΠΟΛΥ ΜΕ ΧΑΛΑΣΕ ΑΥΤΗ ΤΗΝ ΦΟΡΑ ΠΟΥ ΜΟΥ ΗΡΘΕ!!ΜΕΧΡΙ ΚΑΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΔΟΥΛΕΙΑ ΕΦΥΓΑ!!! ΠΦΦΦΦΦ!!!!!! ΣΑΣ ΣΤΕΝΑΧΩΡΗΣΑ ΚΑΙ ΕΣΑΣ!! ΚΑΙ Η ΜΕΡΕΝΤΟΥΛΑ ΘΑ ΣΤΕΝΑΧΩΡΗΘΗΚΕ ΠΟΥ ΔΕΝ ΜΟΥ ΗΡΘΕ ΚΑΙ ΔΕΝ ΜΕ ΚΟΚΚΙΝΗΣΕ :P:P ΧΑΧΑΧΑ ΦΙΛΑΚΙΑ ΚΟΠΕΛΕΣ ΜΟΥ!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΕΙΔΑΤΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ???? ΑΔΙΚΙΑ??? ΠΕΡΙΜΕΝΕ Η ΑΚΑΤΑΝΟΜΑΣΤΗ ΝΑ ΠΑΡΩ ΤΕΣΤ ΓΙΑ ΝΑ ΜΟΥ ΕΡΘΕΙ !! ΤΙ ΝΑ ΠΩ!!!! ΕΙΜΑΙ ΠΟΛΥ ΧΑΛΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ!!!!!! :(:(:(:( ΜΕ ΠΗΡΕ ΑΠΟ ΚΑΤΩ ,ΑΛΛΑ ΘΥΜΟΣΑΣΤΕ ΠΟΥ ΣΑΣ ΕΛΕΓΑ ΟΤΙ ΕΧΩ ΚΑΘΥΣΤΕΡΗΣΗ ΛΟΓΟ ΑΓΧΟΥΣ ΕΠΕΙΔΗ ΕΙΧΑ ΤΟΝ ΠΑΤΕΡΑ ΜΟΥ ΑΡΡΩΣΤΟ?? ΑΥΤΟ ΗΤΑΝ ΤΕΛΙΚΑ!!Η ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΕΙΝΑ ΑΥΤΟ ΚΑΙ ΝΑ ΜΗΝ ΜΟΥ ΔΗΜΙΟΥΡΓΗΘΗΚΕ ΚΑΝΕΝΑ ΠΡΟΒΛΗΜΑ...ΘΑ ΕΠΙΣΚΕΥΤΩ ΤΟΝ ΓΙΑΤΡΟ ΜΟΥ ΓΙΑ ΝΑ ΚΑΝΟΝΙΣΟΥΜΕ ΚΑΙ ΓΙΑ ΤΗΝ ΥΣΤΕΡΟΣΑΛΠΙΓΓΟΓΡΑΦΕΙΑ(ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΜΑΘΩ ΚΑΙ ΓΙ ΑΥΤΗ ΤΗΝ ΕΞΕΤΑΣΗ ΓΤ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΠΟΛΛΑ) Η ΣΠΕΡΜΑΤΕΓΧΗΣΗ!! ΑΛΛΑ ΝΑ ΣΥΝΕΛΘΩ ΠΡΩΤΑ ΓΤ ΠΟΛΥ ΜΕ ΧΑΛΑΣΕ ΑΥΤΗ ΤΗΝ ΦΟΡΑ ΠΟΥ ΜΟΥ ΗΡΘΕ!!ΜΕΧΡΙ ΚΑΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΔΟΥΛΕΙΑ ΕΦΥΓΑ!!! ΠΦΦΦΦΦ!!!!!! ΣΑΣ ΣΤΕΝΑΧΩΡΗΣΑ ΚΑΙ ΕΣΑΣ!! ΚΑΙ Η ΜΕΡΕΝΤΟΥΛΑ ΘΑ ΣΤΕΝΑΧΩΡΗΘΗΚΕ ΠΟΥ ΜΟΥ ΗΡΘΕ ΚΑΙ ΔΕΝ ΜΕ ΚΟΚΚΙΝΗΣΕ :P:P ΧΑΧΑΧΑ ΦΙΛΑΚΙΑ ΚΟΠΕΛΕΣ ΜΟΥ!!!!
Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ντεμουλα μη στενοχωριεσαι..και γρηγορα θα γινουν ολα..τουλαχιστον ηρθε πριν κανεις το τεστ και δεν το ξοδεψες αδικα. :P ..για να κανεις σπερματεγχυση πρεπει να ξερουν οτι οι σαλπιγγες σου ειναι ανοιχτες γι αυτο γινεται σαλπιγγογραφια..πας και σου ριχνουν ενα υγρο για να δουν αν περναει απο τις σαλπιγγες.Αν χρειαστει να την κανεις θα σου πουμε λεπτομερειες..και σπερματεγχυση γιατι;ποσο καιρο προσπαθειτε;κανενα σπερμοδιαγραμμα εχετε κανει για να δειτε τι χρειαζεται και αν χρειαζεται να κανετε;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΠΡΟΣΠΑΘΟΥΜΕ 4 ΧΡΟΝΙΑ!!!!! ΕΧΕΙ ΚΑΝΕΙ ΣΠΕΡΜΟΔΙΑΓΡΑΜΜΑ Ο ΑΝΤΡΑΣ ΜΟΥ ΚΑΙ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΚΑΛΟ!! ΟΛΕΣ ΤΙΣ ΕΞΕΤΑΣΕΙΣ ΤΙΣ ΕΧΟΥΜΕ ΚΑΝΕΙ... ΕΚΤΟΣ ΑΠΟ ΤΗΝ ΥΣΤΕΡΟΣΑΛΠΙΓΓΟΓΡΑΦΕΙΑ ΚΑΙ ΑΥΤΟ ΕΠΕΙΔΗ ΕΔΩ ΣΤΟ ΝΗΣΙ ΠΟΥ ΜΕΝΩ ΔΕΝ ΤΗΝ ΚΑΝΟΥΝ ΑΥΤΗ ΤΗΝ ΕΞΕΤΑΣΗ ΚΑΙ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΑΝΕΒΩ ΑΘΗΝΑ ΚΑΤΙ ΔΥΣΚΟΛΟ ΜΕ ΤΗΝ ΔΟΥΛΕΙΑ ΜΟΥ!! ΚΑΙ ΜΟΥ ΕΙΠΕ Ο ΓΙΑΤΡΟΣ ΜΟΥ ΝΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ΤΗΝ ΣΠΕΡΜΑΤΕΓΧΗΣΗ ΠΡΩΤΑ ΚΑΙ ΑΝ ΔΕΝ ΠΕΤΥΧΕΙ ΝΑ ΠΑΩ ΝΑ ΚΑΝΩ ΤΗΝ ΥΣΤΕΡΟΣΑΛΠΙΓΓΟΓΡΑΦΕΙΑ! ΛΕΩ ΝΑ ΤΟΝ ΑΚΟΥΣΩ! ΔΕΝ ΞΕΡΩ..... :!::!:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

demoula mou mi stenaxwriesai!!!!ola tha ginoun!eipame tha to kratiseis gia ton allon mina!!!e oles mazi februario tha meinete??mises-mises :lol::lol::lol: toulaxiston eisai kala k esy k o pateras sou!na sou pw stin arxi skeftomoun pws tha kathysterise g afto to logo alla meta apo mia bdomada :shock::shock: !den peirazei omws....synexizoume :D:D:D:D

gia tin spermatenxysi k ta sxetika dystyxws den exw kamia peira k den mporw na se boithisw :(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΠΡΟΣΠΑΘΟΥΜΕ 4 ΧΡΟΝΙΑ!!!!! ΕΧΕΙ ΚΑΝΕΙ ΣΠΕΡΜΟΔΙΑΓΡΑΜΜΑ Ο ΑΝΤΡΑΣ ΜΟΥ ΚΑΙ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΚΑΛΟ!! ΟΛΕΣ ΤΙΣ ΕΞΕΤΑΣΕΙΣ ΤΙΣ ΕΧΟΥΜΕ ΚΑΝΕΙ... ΕΚΤΟΣ ΑΠΟ ΤΗΝ ΥΣΤΕΡΟΣΑΛΠΙΓΓΟΓΡΑΦΕΙΑ ΚΑΙ ΑΥΤΟ ΕΠΕΙΔΗ ΕΔΩ ΣΤΟ ΝΗΣΙ ΠΟΥ ΜΕΝΩ ΔΕΝ ΤΗΝ ΚΑΝΟΥΝ ΑΥΤΗ ΤΗΝ ΕΞΕΤΑΣΗ ΚΑΙ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΑΝΕΒΩ ΑΘΗΝΑ ΚΑΤΙ ΔΥΣΚΟΛΟ ΜΕ ΤΗΝ ΔΟΥΛΕΙΑ ΜΟΥ!! ΚΑΙ ΜΟΥ ΕΙΠΕ Ο ΓΙΑΤΡΟΣ ΜΟΥ ΝΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ΤΗΝ ΣΠΕΡΜΑΤΕΓΧΗΣΗ ΠΡΩΤΑ ΚΑΙ ΑΝ ΔΕΝ ΠΕΤΥΧΕΙ ΝΑ ΠΑΩ ΝΑ ΚΑΝΩ ΤΗΝ ΥΣΤΕΡΟΣΑΛΠΙΓΓΟΓΡΑΦΕΙΑ! ΛΕΩ ΝΑ ΤΟΝ ΑΚΟΥΣΩ! ΔΕΝ ΞΕΡΩ..... :!::!:

ντεμουλα επειδη η σπερματεγχυση μοιαζει πολυ με τη φυσιολογικη συλληψη..δηλαδη το αυγο συναντιεται μονο του στις σαλπιγγες με το σπερματοζωαριο ειναι σημαντικο να ειναι ανοιχτες..τωρα αν κανεις μια χωρις να το δειτε αυτο οκ..ο,τι σου πει...δεν ειναι πολυ πιθανο να ειναι κλειστες μη φοβασαι γι αυτο αργουν να την κανουν..και αν εχετε καλο σπερμα ολα γινονται ευκολα..προσπαθειτε καιρο;γιατι με αυτη τη λογικη μπορειτε να προσπαθησετε κι αλλο και μετα να δειτε τις σαλπιγγες και μετα σπερματεγχυση..ξερω κι εγω ..δεν ειμαι γιατρος αλλα μου φαινεται πιο λογικο..η να παρακολουθησεις την οωρηξια σου ,ειτε με γιατρο η τεστ και τοτε να ερθεις σε επαφη..το χεις κανει αυτο;γιατι απλα μπορει να χανεις τις γονιμες..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

sia de to katalaba??de sou aresw k olas.....den me theleis gia xiotisaaaaa????me pligwneis k otan pligwnomai tis amolaw!!!!prouuuuuuts,prits prits...oups :roll: mallon esy sia me to marikaki tha eisai!!esy se 10 meres peripou k to marikaki mas stis 6-9!!!opote???menw monaxoulaaa :((:((:((:((:((:((:-?:-?:-w

demoula diabaza ati selides prin gia na mpw sto klima k lew sigoura tha einai!! :( mi stenaxwriesai koukla mou!!synexizoume akathektes!!!afti i atimi re paidi mou.....perimene na pareis to test???efxomai na sou xreiastei gia ton epomeno mina opws k to xouanitaki!!krima kopeloudes mou!!!alla k ligo poly sinithismenes etsi???to kefali psila k bouuuuur sto psito!!!!

Γιαννα μου ακομα δεν ξερω τιποτα :lol::lol::lol::lol::lol:

η μαζι η με το Μαρικακι οποια αντεξει θα κανω κρασ τεστ στην κλανιδα

οποια αμολησει την μεγαλυτερη και ποιο βρομερη θα γινει η χιωτισα μου :lol::lol::lol::lol::lol:

κανε εξασκηση προς το παρον θα περιμενω :-w:-w:-w:-w:-w:-w

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΠΡΟΣΠΑΘΟΥΜΕ 4 ΧΡΟΝΙΑ!!!!! ΕΧΕΙ ΚΑΝΕΙ ΣΠΕΡΜΟΔΙΑΓΡΑΜΜΑ Ο ΑΝΤΡΑΣ ΜΟΥ ΚΑΙ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΚΑΛΟ!! ΟΛΕΣ ΤΙΣ ΕΞΕΤΑΣΕΙΣ ΤΙΣ ΕΧΟΥΜΕ ΚΑΝΕΙ... ΕΚΤΟΣ ΑΠΟ ΤΗΝ ΥΣΤΕΡΟΣΑΛΠΙΓΓΟΓΡΑΦΕΙΑ ΚΑΙ ΑΥΤΟ ΕΠΕΙΔΗ ΕΔΩ ΣΤΟ ΝΗΣΙ ΠΟΥ ΜΕΝΩ ΔΕΝ ΤΗΝ ΚΑΝΟΥΝ ΑΥΤΗ ΤΗΝ ΕΞΕΤΑΣΗ ΚΑΙ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΑΝΕΒΩ ΑΘΗΝΑ ΚΑΤΙ ΔΥΣΚΟΛΟ ΜΕ ΤΗΝ ΔΟΥΛΕΙΑ ΜΟΥ!! ΚΑΙ ΜΟΥ ΕΙΠΕ Ο ΓΙΑΤΡΟΣ ΜΟΥ ΝΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ΤΗΝ ΣΠΕΡΜΑΤΕΓΧΗΣΗ ΠΡΩΤΑ ΚΑΙ ΑΝ ΔΕΝ ΠΕΤΥΧΕΙ ΝΑ ΠΑΩ ΝΑ ΚΑΝΩ ΤΗΝ ΥΣΤΕΡΟΣΑΛΠΙΓΓΟΓΡΑΦΕΙΑ! ΛΕΩ ΝΑ ΤΟΝ ΑΚΟΥΣΩ! ΔΕΝ ΞΕΡΩ..... :!::!:

Δε μπαίνω πια συχνά στο φόρουμ, είδα όμως το σχόλιό σου demoyla και αυτό που θα σε συμβούλευα είναι να μην προχωρήσεις σε σπερματέγχυση χωρίς να έχει προηγηθεί σαλπιγγογραφία. Πρόκειται για βασική εξέταση που αφορά το αναπαραγωγικό σύστημα της γυναίκας, δεδομένου ότι σε περίπτωση που είναι φραγμένες καθίσταται αδύνατη η φυσιολογική σύλληψη. Κατά τη γνώμη μου 4 χρόνια είναι πολύ μεγάλο διάστημα για να περιμένεις και οφείλεις να ολοκληρώσεις τις εξετάσεις σου προτού προχωρήσετε σε οποιαδήποτε μέθοδο υποβοηθούμενης αναπαραγωγής (που έτσι κι αλλιώς κοστίζει πάντα και σε χρήμα και σε ψυχή..) Φιλικά πάντα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Δε μπαίνω πια συχνά στο φόρουμ, είδα όμως το σχόλιό σου demoyla και αυτό που θα σε συμβούλευα είναι να μην προχωρήσεις σε σπερματέγχυση χωρίς να έχει προηγηθεί σαλπιγγογραφία. Πρόκειται για βασική εξέταση που αφορά το αναπαραγωγικό σύστημα της γυναίκας, δεδομένου ότι σε περίπτωση που είναι φραγμένες καθίσταται αδύνατη η φυσιολογική σύλληψη. Κατά τη γνώμη μου 4 χρόνια είναι πολύ μεγάλο διάστημα για να περιμένεις και οφείλεις να ολοκληρώσεις τις εξετάσεις σου προτού προχωρήσετε σε οποιαδήποτε μέθοδο υποβοηθούμενης αναπαραγωγής (που έτσι κι αλλιώς κοστίζει πάντα και σε χρήμα και σε ψυχή..) Φιλικά πάντα.

πόσο δίκιο έχεις argyro73!!!

αυτά ακριβώς ήθελα να σου πω και εγώ demoyla αλλά η φίλη τα είπε τόσο ωραία!!

κράτα την συμβουλή της!! μην διανοηθής να κάνεις σπερματέγχυση χωρίς να έχεις κάνει σαλπιγγογραφία.

απο ποιο νησί είσαι ;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Δε μπαίνω πια συχνά στο φόρουμ, είδα όμως το σχόλιό σου demoyla και αυτό που θα σε συμβούλευα είναι να μην προχωρήσεις σε σπερματέγχυση χωρίς να έχει προηγηθεί σαλπιγγογραφία. Πρόκειται για βασική εξέταση που αφορά το αναπαραγωγικό σύστημα της γυναίκας, δεδομένου ότι σε περίπτωση που είναι φραγμένες καθίσταται αδύνατη η φυσιολογική σύλληψη. Κατά τη γνώμη μου 4 χρόνια είναι πολύ μεγάλο διάστημα για να περιμένεις και οφείλεις να ολοκληρώσεις τις εξετάσεις σου προτού προχωρήσετε σε οποιαδήποτε μέθοδο υποβοηθούμενης αναπαραγωγής (που έτσι κι αλλιώς κοστίζει πάντα και σε χρήμα και σε ψυχή..) Φιλικά πάντα.

δεν προσεξα που εγραψες οτι προσπαθειτε 4 χρονια..νομιζω πως οπωσδηποτε πρεπει να δειτε τις σαλπιγγες πριν απο οτιδηποτε αλλο..επισης να ξαναδειτε το σπερμα..δεν ξερω ποτε το ειδατε γιατι κι αυτο εχει σκαμπανεβασματα...συμφωνω με την αργυρω..μη μπεις στη διαδικασια χωρις να εχεις ελεγξει αυτα..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μερεντα τι κανεις;συμπτωματα;εγω σου γραψα

δεν έχω κάτι που μπορώ να τα πω συμπτώματα, υγρά έχω και εγώ, αρκετά μπορώ να πω αλλά δεν έδωσα ποτέ σημασία στα υγρά μου για να μπορώ να συγκρίνω για να είμαι σίγουρη...

σήμερα έχω πονοκέφαλο αλλά δεν ξέρω αν είναι σύμπτωμα...

χτες βράδυ ένιωθα κάτι καψίματα να πω ; στην κοιλιά μου αλλά ίσως να είναι τις φαντασίας μου :lol::lol: θα δείξει... :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΑΥΤΟ ΘΑ ΚΑΝΩ!!!! ΣΤΟΝ ΑΛΛΟ ΚΥΚΛΟ ΟΜΩΣ.. ΣΤΟ ΜΗΤΕΡΑ Η ΣΤΟ ΕΛΕΝΑ ΓΙΝΕΤΑΙ Η ΥΣΤΕΡΟΣΑΛΠΙΓΓΟΓΡΑΦΕΙΑ ΕΤΣΙ?? ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΓΙΑ ΟΛΑ!!! ΠΡΙΝ 6 ΜΗΝΕΣ ΞΑΝΑΚΑΝΑΜΕ ΣΠΕΡΜΟΔΙΑΓΡΑΜΜΑ ΚΑΙ ΗΤΑΝ ΑΚΟΜΑ ΚΑΛΥΤΕΡΟ!! ΤΙ ΝΑ ΠΩ ΜΑΛΛΟΝ ΟΙ ΣΑΛΛΠΙΓΕΣ ΜΟΥ ΘΑ ΕΧΟΥΝ ΠΡΟΒΛΗΜΑ Η ΤΟ ΑΓΧΟΣ??? (ΑΝ ΚΑΙ ΠΑΡΑΤΡΑΒΙΓΜΕΝΟ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΑΓΧΟΣ )) ΘΑ ΔΕΙΞΕΙ!!!! ΦΙΛΑΚΙΑΑΑΑ!! Α ΚΑΙ ΕΙΜΑΙ ΠΟΛΥ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ...ΠΟΥ ΜΟΥ ΗΡΘΕ :D:D:D ΜΕ ΒΟΗΘΗΣΕ Ο ΑΝΤΡΑΣ ΜΟΥ ΓΙ ΑΥΤΟ .... :D:D:D:D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΑΥΤΟ ΘΑ ΚΑΝΩ!!!! ΣΤΟΝ ΑΛΛΟ ΚΥΚΛΟ ΟΜΩΣ.. ΣΤΟ ΜΗΤΕΡΑ Η ΣΤΟ ΕΛΕΝΑ ΓΙΝΕΤΑΙ Η ΥΣΤΕΡΟΣΑΛΠΙΓΓΟΓΡΑΦΕΙΑ ΕΤΣΙ?? ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΓΙΑ ΟΛΑ!!! ΠΡΙΝ 6 ΜΗΝΕΣ ΞΑΝΑΚΑΝΑΜΕ ΣΠΕΡΜΟΔΙΑΓΡΑΜΜΑ ΚΑΙ ΗΤΑΝ ΑΚΟΜΑ ΚΑΛΥΤΕΡΟ!! ΤΙ ΝΑ ΠΩ ΜΑΛΛΟΝ ΟΙ ΣΑΛΛΠΙΓΕΣ ΜΟΥ ΘΑ ΕΧΟΥΝ ΠΡΟΒΛΗΜΑ Η ΤΟ ΑΓΧΟΣ??? (ΑΝ ΚΑΙ ΠΑΡΑΤΡΑΒΙΓΜΕΝΟ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΑΓΧΟΣ )) ΘΑ ΔΕΙΞΕΙ!!!! ΦΙΛΑΚΙΑΑΑΑ!! Α ΚΑΙ ΕΙΜΑΙ ΠΟΛΥ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ...ΠΟΥ ΜΟΥ ΗΡΘΕ :D:D:D ΜΕ ΒΟΗΘΗΣΕ Ο ΑΝΤΡΑΣ ΜΟΥ ΓΙ ΑΥΤΟ .... :D:D:D:D

ωραια..να δεις που αν τυχον ηταν αυτο το προβλημα μολις λυθει θα γινεις μανουλα και αμεσα μπορω να πω..αν δεν ειναι αυτο και ειναι απλα το αγχος σου..με μια σπερματεγχυση κατι μπορει να γινει.. ;)

μερεντουλα εγω συνηθως τοοοοοσα πολλα υγρα δεν νομιζω οτι εχω στο δευτερο μισο του κυκλου..εχω παντα αλλα αυτο το χαμο που ζω τωρα οχι..νομιζω ειναι απο την προγεστερονη που παιρνω αν και παιρνω λιγη..και εχει δυο βραδυα που σηκωνομαι οταν παει κι ο καλος μου και παω τουαλετα..παλια δε σηκωνομουν..ειναι πολυ νωρις για οτιδηποτε..αλλα μια χαρα την εχω ακομα..την αλλη βδομαδα θα με δεις που θα κλαιγομαι καθως η αγωνια θα χτυπησει κοκκινο..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Demoula εγω προσφατα πριν 20 ημερες εκανα σαλπιγγογραφια στο Ντιναν που κοστισε 158euro και στο Ιασω ειχε 165euro πληροφοριακα. Επρεπε να την ειχες κανει για να μην χανεις το χρονο σου,να εχεις μια εικονα για τις σαλπιγγες σου και για να μπειτε σε μια σειρα.Μην ανησυχεις δεν ειναι τιποτα οτι θες ρωταμε! :P:P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

υοφ!!!!!!!!!!!ΕΧΩ ΠΟΛΛΑ ΝΑ ΠΩ Κ ΔΕΝ ΞΕΩ ΑΠΟ ΠΟΥ ΝΑ ΑΡΧΙΣΩ???

1)ΠΩΣ ΤΗΝ ΕΙΔΑΤΕ ΒΡΕ ΚΟΠΕΛΙΕΣ????ΑΠΟΦΑΣΙΖΕΤE ΚΑΙ ΔΙΑΤΑΖΕΤΕ ΚΑΙ ΤΗΝ ΚΟΙΝΗ ΜΟΥ ΜΟΙΡΑ ΜΕ ΤΟ ΡΟΖΑΚΙ ΚΑΙ ΜΑΣ ΧΩΡΙΖΕΤΕ ΚΑΙ ΜΕ ΠΑΝΤΡΟΛΟΓHTE ΚΙΟΛΑΣ ΑΜΕΣΑ ΜΕ ΤΗ DEMOYLA???? :lol:

OXI OTI EXEI KATI TO KOΡITSI!!!ΙΣΑ ΙΣΑ!

ΚΑΙ ΑΠΟ ΝΗΣΙ ΕΙΑΝΙ ΟΠΩΣ ΕΓΩ!!!(ΑΠΟ ΠΟΙΟ ΔΕΝ ΞΕΡΩ!!!)

ΚΑΙ ΜΕ ΚΕΦΑΛΑΙΑ ΓΡΑΦΕΙ ΟΠΩΣ ΕΓΩ

ΚΑΙ ΣΥΓΧΡΟΝΙΣΤΗΚΜΕ ΜΕ ΤΙΣ ΡΟΥΦΙΑΝΕΣ.....ΑΛΛΑ ΚΥΡΙΕΣ ΜΟΥ,ΕΓΩ ΕΔΩΣΑ ΕΝΑ ΛΟΓΟ!!

ΕΚΑΜΑ ΜΙΑ ΠΡΟΤΑΣΗ??

ΠΩΣ ΘΑ ΤΗΝ ΠΑΡΩ ΠΙΣΩ????? :o

Α Τ Ι Μ Ι Α................

2)ΜΕΡΕΝΤΑΚΙ ΜΟΥ,ΚΑΟΥΡΕΣ ΠΕΡΙΓΡΑΦΕΙΣ???ΓΙΑΤΙ ΓΙΑ ΝΑ ΣΕ ΕΝΘΑΡΥΝΩ ΛΙΓΟ ΕΙΝΑΙ ΣΥΜΠΤΩΜΑΤΑΚΙ........ ;)

3)ROΖΑΚΙ ΜΟΥ,ΠΡΗΣΜΕΝΟ ΣΤΗΘΟΣ Ε??? :? ΜΑΛΛΟΝ ΘΕΣ ΝΑ ΜΟΥ ΤΗΝ ΚΑΝΕΙΣ ΕΣΥ....ΔΕΝ ΕΞΗΓΗΤΑΙ ΑΛΛΙΩΣ...ΠΡΟΣΕΧΩΣ ΜΕ ΠΑΡΑΤΑΣ..........ΧΑΛΑΛΙ ΟΜΩΣ ΚΟΡΙΤΣΑΡΑ ΜΟΥ!!!!!

4)CUANDAKI MOY XAΛΑΡΩΣΕ ΓΙΑΤΙ ΟΝΤΩΣ ΣΑΣ ΠΕΡΙΜΕΝΕΙ ΜΙΑ ΕΝΤΟΝΗ ΕΒΔΟΜΑΔΑ!!!!!!!! :D

ΘΑ ΠΑΝΕ ΟΛΑ ΚΑΛΑ!!!ΜΟΝΟ ΑΠΟΛΑΥΣΤΕ ΤΟ.......... :ymparty:

5)ΜΑΡΙΚΑΚΙ ΜΟΥ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΠΟΤΕ ΘΑ ΕΡΘΟΥΝ ΤΑ ΤΕΜΠΕΛΙΚΑ ΜΩΡΑΚΙΑ ΜΑΣ ΟΜΩΣ ΞΕΡΕΙΣ ΚΑΤΙ....Κ ΤΟ ΔΙΚΟ ΜΟΥ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΖΟΥΜΠΟΥΡΛΟΥΔΙΚΟ ΣΑΝ ΤΟ ΔΙΚΟ ΣΟΥ!!!

6) ΚΑΙ ΤΕΛΕΥΤΑΙΟ.....ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΠΟΛΥ ΝΑ ΚΑΤΑΦΕΡΟΥΜΕ ΚΑΙ ΕΜΕΙΣ ΚΑΠΟΤΕ ΝΑ

ΣΥΝΑΝΤΗΘΟΥΜΕ!!!!!!!!!!!!! :D

ΣΙΑ?????????ΠΡΟΥΤΤΤΤΤΤΤΤΤΤΤΤΤΤΤΤΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΤΤΤΤΤΤΤΤΤΤΤΤΤΤΤΤΤΤΤΤΤΤΤΤΣΣ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσια γιουυυυχουυυυυ!

χουανιτακι μου δικιο εχεις αλλα εγω δεν παρεξηγω να ξερεις.τον λογο σου τον εδωσες,απαντηση θετικη πηρες αλλα αν τα χνωτα μας δεν συμβαδιζουν δεν μπορουμε να κανουμε κατι γι αυτο :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol: μας χωρισε η μοιρα βλεπεις =))=))=))=))=))=))

αυτο το στομαχι μου απο χθες δεν λεει να περασει.δεν με ποναει αλλα νιωθω ενα βαρος ρε κοριτσια..πριν λιγο μου ειχε περασει και οταν κανω κατι η σηκωνω βαρος με πιανει παλι.πιανετε σαν συμπτωμα αυτο και απο τοσο νωρις?τι λετε εσεις?ποσο τρωγομαι να κανω τεστ αλλα και να παρω αρνητικο θα δειξει ακομα και να ειμαι αφου ειναι νωρις..αχ :-ss:-ss:-ss:-ss:-ss:-ss:-ss

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...