Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΓΙΑ ΕΜΑΣ ΠΟΥ ΛΑΧΤΑΡΑΜΕ ΕΝΑ ΜΩΡΑΚΙ ΠΑΝΩ ΑΠΟ ΕΝΑ ΧΡΟΝΟ!!!


Recommended Posts

Λοιποοοοοον....πουθενα ακομα....εχω ενα προαισθημα οτι δν θαρθει...ρε μπας???παντως,εχω να αριθμησω μερικα συμπτωματα αν δεν ειμαι τελειως τσιου πιου.. :roll: εχω μια πικριλα στο στομα που δν μπορω να εξηγησω απο που προερχετε,πονο στο στηθος και πρηξιμο,υπνηλια που εγω φημηζομαι για τις αυπνιες μου,τωρα οπου να με βαλεις τον παιρνω ανετα-τον υπνο καλε-πεινα μεγαλη ολημερις ολο να τρωω θελω και συχνουρια... :-? μακαρι να μην ειναι πμσ...τι να κανω φοβαμαι πολυ δν φτανει μονο να εισαι....πρεπει να πανε και ολα καλα!!

έχεις καθυστέρηση;

κοίτα σίγουρα δεν φτάνει να μείνεις έγκυος αλλά και να είναι το έμβρυο καλά αλλά ας μην προτρέχουμε τόσο πολύ γιατί δεν βγαίνει σε καλό αλλά και δεν χρειάζεται να προτρέχουμε σε προβλήματα που

ΑΝ θα έχουμε.

περιμένουμε νέα σου !!!

πολύ καλή επιτυχία kimon μου !!! εύχομαι ολόψυχα τα σημάδια αυτά να είναι εγκυμοσύνης !!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Kimon κατι μου μυριζει.....οχι δεν ειναι οι κλανιες της Σιας!!! [-x μου μυριζει μπεμπουλινιιιιιιιιιιιι [smilie=icon_thumright.gif]

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μερεντα μου.εδω ειμαι που να παω...δεν μπορω χωρισ εσας!!!!!ξεκινησα προσπαθειες κ μαζι τις προσπαθειες ξεκινησα κ γενικη καθαριοτητα πολυ κουραση...εσυ τι νεα?φιλια πολλα!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσιααααα γιουχουυυυυυ!!τι γινεται εδω καλε?του κωλου κανονικα :lol::lol::lol::lol: ωραιοι ειναι οι κωλοι και της μαιμους και ο χαρτης αλλα πιο πολυ μου αρεσε της cuando :-o:-o=p~ αυτος ο κωλος ειναι ολα τα λεφτα για χουφτωμα :ymblushing::ymblushing:

κιμον και μενα μπεμπακι μου μυριζει ;) για να ξεκιναμε να βγαζουμε απο την λιστα ;;) μου φαινεται θα κανεις την αρχη!

για παμε λεμεεεε δυνατα για ντοιν ντοιν [smilie=blob9.gif][smilie=blob9.gif][smilie=blob1.gif][smilie=blob1.gif][smilie=blob10.gif][smilie=blob3.gif][smilie=blob3.gif][smilie=blob3.gif] αυτη ειναι γυμναστικη [smilie=blob9.gif][smilie=blob9.gif][smilie=blob9.gif][smilie=blob9.gif][smilie=blob9.gif][smilie=blob6.gif][smilie=blob6.gif][smilie=blob6.gif][smilie=blob6.gif][smilie=blob1.gif][smilie=blob1.gif][smilie=blob1.gif][smilie=blob3.gif][smilie=blob3.gif][smilie=blob3.gif] ουφ ξεθεωθηκα :lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μερεντα μου.εδω ειμαι που να παω...δεν μπορω χωρισ εσας!!!!!ξεκινησα προσπαθειες κ μαζι τις προσπαθειες ξεκινησα κ γενικη καθαριοτητα πολυ κουραση...εσυ τι νεα?φιλια πολλα!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

εδώ και εγώ :lol::lol::lol::lol:

που αλλού φυσικά !!!!

πρόσεχε λίγο με την καθαριότητα, μην σηκώνεις βάρος γιατί καμιά φορά δεν ξέρεις !!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΜΕΡΕΝΤΟΥΛΑ ΜΟΥ ΟΣΟ ΜΠΟΡΩ ΠΡΟΣΕΧΩ Α ΛΛΑ ΔΕΝ ΤΟ ΒΑΖΩ Κ ΠΟΛΥ ΣΤΟ ΜΥΑΛΟ ΜΟΥ ΘΕΛΩ ΑΥΤΟ ΤΟ ΜΗΝΑ ΝΑ ΕΙΜΑΙ ΛΙΓΟ ΧΑΛΑΡΗ ΜΠΑΣ Κ ΕΡΘΕΙ ΤΟ ΣΠΟΡΑΚΙ ΜΑΣ....ΤΟ ΙΔΙΟ ΕΥΧΟΜΑΙ ΣΕ ΟΛΕΣ!!!!!ΠΟΛΛΑ ΚΩΛΑΡΑΚΙΑ ΒΛΕΠΩ...ΞΕΣΑΛΩΣΑΤΕ ΤΕΛΕΙΩΣ Ε?ΦΙΛΙΑ!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

koritsia mouuuuuuuuu :D:D:D:D ti kanete kale???afisame tis porditses k piasame ta kolarakia?? :lol::lol::lol: etsi,etsi na exoume k poikilia!!na mi bariomaste ;) loipon egw piga simera sto kainourio mou gynaikologo pou stin arxi allaksa mporei k 15 xrwmata :oops::oops: alla bre koritsia mou????den ton allazw me TIPOTAAAAAA!!!mou eksigise ta panta leptomerws me ena poly ebgeniko xamogelo k prothymos gia otidipote ton xreiastw!episis mou eipe pws ola einai TELEIA!!arxizw poly kala koritsia :) k xairomai :D:D

cuando nomizw pws einai fysiologiko pou niwtheis to trabigma!!!ginonte ta abgoulakia sou.....

kimon ti myrizw k egw????tha eisai esy afti pou tha mas kanei to podariko??me to kalo koukla mou k an ontws eisai na paei perifima i egkymosini!!tha perimenoume neotera sou!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

σια το παντα σου ειναι τελειο!!μερεντουλα τι φωναζεις;ολες εδω ειμαστε!!!!εγω παω να κανω ενα μπανακι..αισιως μεινανε τρεις ενεσουλες ολες κι ολες..τζανολινο;ειδες τι ωραια;και δε σου βρηκε και τιποτα!!!!!τελεια!!! :ymapplause:

εμενα μου δινουν σιγουρια οι αντρες γιατροι..συνηθως αντρα εχω..μερικα πραγματα βεβαια δεν τα ξερουν οπως ενας που μου ειχε δωσει ενα κολπικο υποθετο και εγω που τον ρωτησα;αυτο ειναι που σε φαγουριζει;και μου απανταει ο κυριος..οχι βρε (λες και το χει βαλει ποτε :lol::lol: )

α οκ..ειπα εγω και μετα...ηθελα μια βουρτσα απο αυτες που κανουμε τα μαλλια μπουκλες για να ξυστω :lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημέρα όμορφες!!!!!!!

κωλαράκια πολλά και λαχταριστά ειδα πρωί πρωί!!!!! :-o

Αντε να δουλέψεις τώρα!!!!!!!!!!

Δυστυχώς δεν προλαβαίνω να μπώ το βράδυ και χανω το υπέροχο κλίμα της παρέας μας!!!!!!!!!! :(

Δεν χάνω όμως ούτε ενα επεισόδιο!!!Τα παρακολουθώ ανελειπώς την επόμενη!!!!!!!

Καλή συνέχεια σε όλες...........

αναστασία-ΣΙΑ-coundo-rose δεν υπάρχουν τα κωλαράκια σας!!!!!!!!μερεντακι μου???εσυ και αν είσαι νούμερο!

Σας φιλώ όλες........

εγω μετράω αντίστροφα 18 μερα σημερα......μήπως και έγινε το θαύμα μετα τη σαλπιγ/φία!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εγω γιατί δεν είμαι στην λίστα βρε κορίτσια τι σας έκανα?

Μπορεί να μην μπαίνω συχνα πυκνα μέσα λόγω χρόνου αλλα υπάρχω πάσχω και συμπάσχω μαζί σας.

:roll::roll::roll:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσια μου σας ευχαριστω παρα πολυ!!ακομα τιποτα με ποναει και λιγο η κοιλια..πηρα τον γιατρο μου ειπε να περιμενω και την Παρασκευη να κανω 1 τεστακι.....απο αγωνιες ειμαι μαθημενη η αληθεια...θα κανω λιγη υπομονη ... :-ss:-ss

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Λοιπόν προσπάθησα να σας διαβάσω λίγο στα γρήγορα, εγώ προσπαθώ 18 μήνες... με 2 γιατρούς άσχετους ξέρετε απο αυτούς που σε βλέπουν με ευρώ, τώρα αλλάζω γυναικολόγο, ξεκινάμε και οι δυο τις γνωστές εξετάσεις και θα δούμε.

Κάθε μληνα περνάω ένα τρελό μαρτύριο εδώ και έναν χρόν, καθυστέρηση μια με δύο μέρες και 3 και όλο αυτό δεν παλευετε. Μια στρώνει μια χαλάει. Σημειοτέων ότι έχω ή μάλλον είχα κύκλο 28 ημερώ και σπάνια 30. Με έχει πιάσει μια φοβία τον τελευταίο καιρό για πρόωρη κλιμακτήριο και προσπαθώ να το ξεχνάω. Έχω σύγκρουση δυο σκέψεων στο μυαλό μου και δεν παλευετε. Μια, τώρα θα είμαι έγκυος μια λες να μπαίνω στην κλιμακτήριο??? Βράζει το μυαλό μου. Θα καταφέρω να χαλαρώσω, θα προσπαθήσω να χαλαρώσω. Θέλω να χαλαρώσω!

Αυτά τα δικά μου.

Με το καλό να έρθουν τα μπεμπάκια μας σε όλες!!!!!!!!! Νομίζω ότι είναι αρκετός ο καιρός που περιμένουμε. Δεν είρθε η ώρα να μας έρθουν????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κοριτσια!!Βρε morouli και βεβαια θα σε βαλουμε στη λιστα αρκει να υποσχεθεις πως θα φυγεις γρηγορα!!! ;)

Σια, merenta ο κοσμος κοιμαται τις ωρες που μπαινετε (-| ....ποιος ξερει τι κανατε πριν και δεν σας πιανει υπνος... =p~

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

χουανιτακι κι εσυ καθυστερηση;;;;ααααααα τελεια!!!ευχομαι κι εσυ και το κιμονακι να μας κανετε ανακοινωσεις τρελες αυτη τη βδομαδα..βρε κιμονακι μεχρι την παρασκευη;τοσο πολυ;ο κυκλος σου εχει τετοιες διακυμανσεις;αχ θα σκασουμε!!!μωρουλι γιατι παιδι μου να χεις εμμηνοπαυση;οι διαφορες στον κυκλο 2/3 μερες ειναι φυσιολογικο..δεν τρεχει τιποτα

καλημερα σε ολες τι κανετε σημερα;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

χουανιτακι κι εσυ καθυστερηση;;;;ααααααα τελεια!!!ευχομαι κι εσυ και το κιμονακι να μας κανετε ανακοινωσεις τρελες αυτη τη βδομαδα..βρε κιμονακι μεχρι την παρασκευη;τοσο πολυ;ο κυκλος σου εχει τετοιες διακυμανσεις;αχ θα σκασουμε!!!μωρουλι γιατι παιδι μου να χεις εμμηνοπαυση;οι διαφορες στον κυκλο 2/3 μερες ειναι φυσιολογικο..δεν τρεχει τιποτα

καλημερα σε ολες τι κανετε σημερα;[/quoten

no mi pequena!!!!!

ΣΤΗΝ 18 ΗΜΕΡΑ ΤΟΥ ΚΥΚΛΟΥ ΜΟΥ ΕΙΜΑΙ!!!

ΣΕ ΜΠΕΡΔΕΨΑ Ε???

ΟΛΑ ΚΑΛΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ ΛΟΙΠΟΝ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kalimereeesss!!!polles kalimeres se oli ti parea!!!ti mou kanete??elpizw kala ee??

exthes imoun apo tis 7 to prwi sto podi stous giatrous k meta oooli tin ypolipi mera ebafa sto spiti tis filis mou!gyrisa ptwma!isa isa egrapsa ta nea mou apo to giatro k bgika!!alla simera eimai plirws enimerwmeni ;) pire k ygro apo ti mitra afto gia na dei gia karkino tis mitras!elpizw na mi mou tilefwnisei pote!!!!!

perimenoume loipon na doume poia tha kanei tin arxi sti lista mas......cuando mou teleiwneis k esy ee???alles 3 enesoules diabasa :?: i lathos :? ?

merentaesy se ti stadio eisai??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ολα καλα λοιπον τζανολινο ε;καλα αποτελεσματα..εγω ναι την παρασκευη θα ξερω ποσα αυγα εκανα..οντως μερεντουλα εσυ πως πας;χρυσανθη τι επαθες;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...