Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΠΟΙΕΣ ΠΑΜΕ ΓΙΑ ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟ ΔΥΝΑΜΙΚΟΤΑΤΑ?


Recommended Posts

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!ΠΟΙΕΣ ΠΑΜΕ ΓΙΑ ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟ?ΕΓΩ ΕΚΑΝΑ ΤΙΝ ΣΑΛΠΙΓΓΟΓΡΑΦΙΑ ΗΤΑΝ ΚΑΛΗ ΕΥΤΗΧΩΣ :P:P:P Ο ΓΙΑΤΡΟΣ ΜΟΥ ΕΔΩΣΕ ΑΝΤΙΒΙΩΣΗ ΓΙΑ 4 ΜΕΡΕΣ ΤΕΛΕΙΩΝΕΙ ΑΥΡΙΟ Κ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΑΠΟΧΗ 1 ΕΒΔΟΜΑΔΑ.ΟΠΟΤΕ ΑΠΟ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ Η ΣΑΒΒΑΤΟ ΞΕΚΙΝΑΩ ΔΥΝΑΜΙΚΑ ΤΙΣ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΕΣ.ΜΟΥ ΕΔΩΣΕ Ο ΓΙΑΤΡΟΣ ΚΛΟΜΙΦΑΙΝΗ Κ ΘΑ ΠΑΙΡΝΩ 1 ΠΡΩΙ Κ ΕΝΑ ΒΡΑΔΥ ΟΠΟΤΕ ΑΝΑΜΕΝΩ Κ ΤΙΝ ΑΚΑΤΑΝΟΜΑΣΤΗ ΓΙΑ ΝΑ ΞΕΚΙΝΗΣΩ ΤΑ ΧΑΠΑΚΙΑ ΜΟΥ....ΜΑΚΑΡΙ ΝΑ ΤΑ ΚΑΤΑΦΕΡΩ ΘΕΛΩ ΠΟΛΥ ΕΝΑ ΜΠΕΜΠΑΚΙ!!!!Κ ΕΥΧΟΜΑΙ Κ ΣΕ ΕΣΑΣ ΣΥΝΤΟΜΑ ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ!!!!!!!!!!ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΤΑ ΝΕΑ ΣΑΣ!!!!!!!!!! ;););););) ΦΙΛΑΚΙΑ ΠΟΛΛΑ!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γειά σου φιλενάδα μου!!!

Με το καλό να ξεκινήσετε συστηματικές προσπάθειες για ένα μπεμπάκι, με ιατρικη βοήθεια και εύχομαι πολύ σύντομα να στεφθούν με επιτυχία!!! Προχώρα με σταθερότητα και σιγουριά, γιατί το μέλλον σας ανήκει!!!

Εμείς δεν θα προχωρήσουμε "δυνομικότερα" τον Φεβρουάριο. Θα κάνουμε ένα διάλλειμα και απο Μάρτιο, με το καλό, βλέπουμε.

Σε φιλώ και εύχομαι να διαβάσω ευχάριστα νέα μέσα στον Φεβρουάριο από εσένα, αλλά και από τα υπόλοιπα κορίτσια :YMHUG::-*:YMHUG::-*:YMHUG::-*

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΦΙΛΕΝΑΔΙΤΣΑ ΜΟΥ!!!!!!!!ΣΕ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ ΠΟΛΥ!!!!!!!!!ΘΑ ΠΡΟΣΠΑΣΘΗΣΩ Κ ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΤΑ ΚΑΤΑΦΕΡΩ....ΚΑΝΕ ΕΝΑ ΔΙΑΛΕΙΜΑ ΤΟ ΧΡΕΙΑΖΕΣΑΙ...ΘΑ ΕΙΜΑΙ ΜΑΖΙ ΣΟΥ Κ ΚΟΝΤΑ ΣΟΥ ΓΙΑ ΟΤΙ ΧΡΕΙΑΣΤΕΙΣ!!!!!!!ΣΕ ΦΙΛΩ Κ ΝΑ ΠΡΟΣΕΧΕΙΣ Κ ΜΙΝ ΧΑΝΕΙΣ ΤΙΣ ΕΛΠΙΔΕΣ ΣΟΥ..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

με γειά σας και χαρά σας το νεο ποστ ! και ευχομαι να ειναι ΤΟ ΠΙΟ ΓΟΥΡΛΙΔΙΚΟ !!!! ειναι και κατακόκκινος μήνας ο Φεβρουάριος (14/2 Αγ.Βαλεντίνου ε; εεεε;;; εεεεεεεεεεεεεεεε;;;;!!! ;);) )

να γεμίσετε ευχάριστες ανακοινώσεις αυτό το μήνα κοριτσούδια μου !!!!

φιλακιααααααααααααααααααααααααααααα :D:D:D:D:D:D:D:D

post-12238-13873936118548_thumb.jpg

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kaloriziko kai to postaki tou fevrouariou eyxomai na einai poly poluy gourlidiko!!!!!!!!!!!!giaq emena einai poly gourlidikos pantws giati 21 fevrouariou einai ta genethleia mou!!!!eyxomai se oles na erthei to thavmataki sas grhgora!!!!!!!!!!!!ygiestata mwrakia eyxomai gia oles mas!!!!!!!!!!! ;);););)

fouuuuuuuuuuuu fouuuuuuuuuuuuu apo mena mpempedoskoni!!!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΤΙΤΙΝΑ Κ ΖΑΧΑΡΕΝΙΑ ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΟΥΜΕ ΠΟΛΥ!!!!!!!ΣΑΣ ΕΥΧΟΜΑΙ ΚΑΛΟ ΥΠΟΛΟΙΠΟ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗΣ ΜΕ ΓΕΡΑ Κ ΧΑΡΟΥΜΕΝΑ ΜΩΡΑΚΙΑ!!!!!!!!!ΦΙΛΑΚΙΑ!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλορίζικο το ποστ κορίτσια και για εμένα είναι γουρλίδικος ο Φεβρουάριος γιατί 15/2/09 έμεινα έγκυος στον μικρό μου!!!!!!!

Άντε για να δούμε αυτόν τον Φεβρουάριο.........Εύχομαι να είναι για όλες μας και να έχουμε πολλές μα πάρα πολλές ανακοινώσεις

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΜΑΡΙΑΝΑΠ ΕΥΧΟΜΑΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ Ο ΜΗΝΑΣ ΓΟΥΡΛΙΔΙΚΟΣ ΓΙΑ ΟΛΕΣ ΜΑΣ!!!!!!!ΠΡΟΣΠΑΘΩ 10 ΜΗΝΕΣ Κ ΚΑΠΟΙΕΣ ΦΟΡΕΣ ΑΠΟΓΟΗΤΕΥΟΜΕ....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Δεν πρέπει muriam,λένε πως η ψυχολογία είναι τα Α και το Ω για την σύλληψη.Τον μικρό μου έμεινα κατευθείαν έγκυος ( στον 2 μήνα) και ας είχα κάποιο θεματάκι γιατί ακόμα δεν ήμουν σίγουρη αν ήμουν έτοιμη ή όχι.Τώρα στο δεύτερο που το θέλω τόσο πολύ δεν έρχεται.(8 μήνες προσπαθούμε συστηματικά).Αλλά τώρα βλέπεις αγχώνομαι ,δεν είμαι χαλαρή όπως πριν.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΝΑΙ ΛΙΤΣΑΚΙ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΤΕΛΕΙΑ!!!!!!!!!!!ΑΝ Κ ΑΥΤΟ ΤΟ ΜΗΝΑ ΔΕΝ ΕΧΩ ΠΟΛΛΕΣ ΕΛΠΙΔΕΣ ΑΝ Κ ΤΟ ΠΡΟΣΠΑΘΩ....ΤΑ ΚΛΟΜΙΦΕΝ ΘΑ ΤΑ ΞΕΚΙΝΗΣΩ ΠΡΟΣ ΤΟ ΤΕΛΟΣ ΤΟΥ ΜΗΝΑ Κ ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΜΕ ΒΟΗΘΗΣΟΥΝ....ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΣ ΚΑΙΡΟ ΛΙΤΣΑΚΙ?ΕΓΩ 10 ΜΗΝΕΣ.ΦΙΛΙΑ!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια τι κάνετε;Πως περάσατε Σκ; Ευτυχώς που είχε καλό καιρό , και όλη μέρα ήμασταν έξω βόλτες .Περιμένω να περάσουν οι μέρες της περιόδου......ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΑΥΤΟΝ ΤΟ ΜΗΝΑ ΔΕΝ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΤΟΝ ΑΦΗΣΟΥΜΕ ΝΑ ΠΑΕΙ ΧΑΜΕΝΟΣ!!!!!!!!! :x:x:x:x:x Είναι ο μήνας του έρωτα και μαζί του θα φέρει ΠΟΛΛΑ ΠΟΛΛΑ μωράκια.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΜΑΡΙΑΝΑΠ ΜΟΥ!!!!!ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!!!!ΣΚ ΠΕΡΑΣΑ ΧΑΛΑΡΑ ΚΑΦΕΔΑΚΙ ΕΞΩ Κ ΔΟΥΛΕΙΕΣ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ...ΤΙΠΟΤΑ ΙΔΙΑΙΤΕΡΟ.ΑΥΤΟΣ Ο ΜΗΝΑΣ ΕΝΟΕΙΤΑΙ ΟΤΙ ΔΕΝ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΠΑΕΙ ΧΑΜΕΝΟΣ....ΔΥΝΑΜΙΚΑ Κ ΜΕ ΑΙΣΙΟΔΟΞΙΑ!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κι εγω λοιπον δυναμικα για φεβρουαριο...σπερματεγχυση μαλλον απο δευτερα..πρωτη φορα..ευχομαι σε ολες καλη επιτυχια και να ειναι ο τυχερος μας μηνας!!!!!!!! :P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

την παρασκευη θα παω πρωτη φορα να δουμε τι καναμε :? ..εγω συνηθως δεν νιωθω τις ωοθηκες μου ετσι νωρις κλπ..τωρα ομως που κανω τις ενεσεις νιωθω τραβηγματακια ελπιζω να μην κανω υπερβολικα πολλα αυγα..1-2 θελουμε :shock::? θα δειξει..καλη διαθεση το λοιπον :P καλη επιτυχια και σε σας..κικιτσα η αγωνια στα υψη ε;συμπτωματα;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

CUANDO ΜΟΥ ΝΑ ΠΩ ΤΗΝ ΑΛΗΘΕΙΑ Η ΑΓΩΝΙΑ ΕΙΝΑΙ ΜΕΓΑΛΗ. ΕΥΤΥΧΩΣ ΑΠΟ ΑΥΡΙΟ ΘΑ ΠΑΩ ΓΙΑ ΔΟΥΛΕΙΑ, ΟΠΟΤΕ ΘΑ ΞΕΧΝΙΕΜΑΙ ΛΙΓΟ.ΜΕΧΡΙ ΤΟ ΜΕΣΗΜΕΡΙ ΣΥΜΠΤΩΜΑΤΑ ΔΕΝ ΕΙΧΑ. ΑΠΟ ΤΟ ΜΕΣΗΜΕΡΙ ΟΜΩΣ ΜΕ ΠΟΝΑΕΙ ΠΟΛΥ Η ΜΕΣΗ ΚΑΙ ΕΧΩ ΠΟΝΑΚΙΑ ΧΑΜΗΛΑ.ΚΑΛΟ - ΚΑΚΟ ΔΕΝ ΞΕΡΩ. Ο ΑΔΕΡΦΟΣ ΜΟΥ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΕΚΟΛΑΠΤΟΜΕΝΟΣ ΓΥΝΑΙΚΟΛΟΓΟΣ ΛΕΕΙ ΟΤΙ ΜΟΝΟ ΑΙΜΑ ΝΑ ΜΗΝ ΔΟΥΜΕ. ΟΛΑ ΤΑΛΛΑ ΚΑΛΟΔΕΧΟΥΜΕΝΑ . ΑΚΟΜΗ Κ ΑΝ ΔΕΝ ΕΧΕΙΣ ΣΥΜΠΤΩΜΑΤΑ ΠΑΛΙ ΚΑΛΟ ΕΙΝΑΙ. ΟΡΓΑΝΙΣΜΟΣ ΜΕ ΟΡΓΑΝΙΣΜΟ ΔΙΑΦΕΡΟΥΝ ΤΑ ΣΥΜΠΤΩΜΑΤΑ. ΚΑΛΗ ΣΥΝΕΧΕΙΑ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μια χαρα κικιτσα μου..καλα τα λεει και ο αδερφος σου...ετσι ειναι οντως..ευχομαι μια θετικη χοριακη και να μη δουμε αιμα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...