Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΠΑΝΕΜΟΡΦΑ ΜΩΡΑΚΙΑ ΧΡΙΣΤΟΥΓΕΝΝΩΝ Ό9


Recommended Posts

κοριτσακια μου καλησπερα!τι κανετε;;

εχω να γραψω σχεδον ενα μηνα,μια οι διακοπες μια το ενα μια το αλλο κ χαθηκα!!ολα καλα ειναι παντως,γυρισαμε τη προηγουμενη εβδομαδα κ ο αντωνακης εμεινε πισω με τη γιαγια του στο χωριο κ γυρναει σημερα.κοντεψα να παθω καταθλιψη,δε περιμενα οτι θα το παρω τοσο κατακαρδα.αλλα τωρα ερχεται κ ανυπομονω να τον σφιξω στην αγκαλια μου κ κυριως να τον μυρισω! :D

απο οσα λιγα προλαβα να δω απο νεα σας ειδα το πασχαλακι οτι ειναι εγκυος!!!!χαρηκα παρα πολυ κοπελα μου,να πανε ολα τελεια κ η χοριακη σου ειναι πολυ καλη,μπραβο κοριτσια μου,αντε τελευταια εμεινα,οσο για το ευακι το ηξερα γιατι τα ειπαμε μεσω φεισμπουκ.

παντως απο τοτε που γυρισα απο διακοπες ειμαι πολυ down ισως επειδη ελειπε κ το παιδι κ ακομα δεν μπορω να προσαρμοστω στη πραγματικοτητα,βαριεμαι να κανω δουλειες βαριεμαι να κουνηθω γενικοτερα.

θα σας γραψω αλλη ωρα κοριτσακια μου,παω να διαβασω λιγα νεα σας κ θα τα ξαναπουμε!

φιλια πολλα σε ολες!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 911
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

να μαι κ εγω!!!

τι κανετε σημερις τσουπριτσες?? εγω ειμαι μια χαρουλα ολα καλα κ με τους δικους μου πηγα απο εκει κ λεω ψωμι κ αλατι οτι εγινε τελος κ ολα καλα τωρα. δυστηχως σημερα ειχαμε μια κηδεια σε νεο ανθρωπο ομως κ απο εχτες το βραδυ εχω μια θλιψη... ειναι πολυ δυσκολο επαγγελμα κοριτσια...κ εγω δεν παω ακομα στην ετοιμασια των ανθρωπων που ''φευγουν'' πηγαινει ο Κωστης κ φανταζομαι πως νιωθει...τεσπα

Πατσυ ετσι μια χαρα θα τα χασεις ετσι κ αλλιως να λεμε κ την αληθεια εισαι μια κουκλα!!! οσο για την σκλυρηνση κατα πλακας μην το λες ουτε για πλακα...διαγνωστηκε η κολλητη της μαμας μου μονο 37 χρονων....ασε σταματα σε παρακαλω να λες τετοια συνεχεια ειναι πολυ σοβαρες παθησεις αυτες σοβαρεψου!

Βικακυ μου σου ελειψε ε?? λογικο ειναι θα ερθει ομως κ θα ανεβεις παλι κοριτσαρα μου!!

Νασια μου οχι τα μαλλια μου ειναι πολυ μακρια μεχρι την μεση σγουρα απλα τα ειχα μαζεμενα ;) βρε μην σε ανυσηχει το βαρος της εχει κ ζεστη ειναι κ δραστηρια λογικο ειναι απο χειμωνα θα γινει μπομπα παλι!!!

εμενα εκτος απο τα σκουπιδια που κατα καιρους εχει βαλει τα παντα μεσα εχει κολλημα κ με το πλυντηριο...εκει να δειτε τι βρισκω!! φανταστητε οταν πηγαμε στην Κατερινα στην Κοζανη εβαλε μεσα στο δικο της πλυντηριο το ρολοι της κοπελας! :lol::lol: ολα θελουν πλυσιμο για εκεινον!!!

σας φιλω ολες!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα μανούλες τι κάνετε

εγώ είμαι στη δουλεια και βαριέμαι τέλιωσα ότι είχα να κάνω και περιμένω να περάσει η ώρα να φύγω. Θα πάμε και στο χωριο της μαμάς μου πάλι για το σκ να κάνουμε κανα μπανάκι ακόμα :lol::lol:

Νάσια μην ανυσηχείς για το βάρος της Μαρίας δεν πέρνουν πολύ τώρα σκέψου οτι όλη τη χρονια πρέπει να πάρει 2 κιλά πάνω κάτω. ΄Αλλωστε η μέτρηση κάθε μηνα δεν έχει σημασία συγκεντρωτικά θα το δεις. Μια χαρά είναι το ζουζούνι σου τόση ζωηράδα έχει.

Βικάκι καλως ήρθες έτσι όταν είναι μακριά μας τρελενόμαστε.

Πάτσυ νομίζω οτι η αναζήτηση στο internet δεν σου κάνει καλό. think positive :):):)

Οι φρεσκοεγκυούλες μας που είναι θα έχετε και λίγες μέρες διαφορά αν κατάλαβα καλά. Αντε περιμένουμε τα νέα σας

Φιλια σε όλες

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας φιλες μου.τι κανετε?εγω εγινα χτες 34..ειχα γενεθλια..γερασα.αλλα ηταν ασχημα γενεθλια γιατι προχτες εκλεισε το μαγαζι του κωνσταντινου και ψαχνουμε για δουλεια και οπως ξερετε εχουμε κ μεγαλο ενοικιο..ειμαστε πολυ δυσκολα.ο θεος βοηθος..γι αυτο δεν εχω ορεξη και δεν σχολιαζω.φιλια σε ολες.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας!!!!!!!!!!1

ηρθα ναυπλιο και εκανα εξετασεις επιτελους!!!!10.080 η χοριακη και 6 βδομαδων με δειχνει περιπου ο υπερηχος....δεν εκουσαμε καρδουλα.σε 3 βδομαδες παλι.... ;)

μου ειπε ο γυναικολογος να κοψω το θηλασμο και δεν ξερω τι να κανω!!!!! :shock:

πατσυ,χρονια πολλα!!!!!!!!!!!ολα θα φτιαξουν!!!!!!!!!!μην ανυσηχεις!!!!!!!!!!

συμπεθερουλα μου,ποτε γυριζετε απο τις διακοπες?????φανταζομαι περνατε ΤΕΛΕΙΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

πασχαλακι,με το καλο κουκλα μου!!!!!!!!!!!χαιρομαι που θα ειμαστε παλι μαζι εγκυουλες!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!πηγες στο γιατρο????εκανες υπερηχο?????

μαγδα,που εισαι ρε λαμογιο?????????? :lol::lol::lol::lol::lol::lol:

σοφακι,χαιρομαι που ειναι ολα καλα με τους δικους!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ;)

νασιακο μου,τι κανετε?????πως παει η κοιλιτσα και το σπορακι???????τι θα κανω τωρα με το θηλασμο....δεν ξερω..... :(

βικακι,παλι δεν εκατσα αθηνα.....να δω ποτε θα τα καταφερουμε να βρεθουμε!!!!!!!!!!!

κανγκουρακι μου,δεν καταφερα ακομα να σχολιασω τις φωτο.... :oops: με μια γρηγορη ματια ομως ειναι τελειες!!!!!!!!!!!!!! ;) θα ερθω αθηνα σε 3 βδομαδες για υπερηχο.αν ειναι να βρεθουμε τοτε.δε θα κατεβω ναυπλιο.θα ειμαι 2 μερες αθηνα οποτε ελπιζω να τα καταφερουμε!!!!!

ολια μου,καλη αρχη!!!!!!!!!!!!!σε καταλαβαινω απολυτα!!!!!!!!!!!!!! ;)

σε λιγες μερες ξεκιναω δουλεια...ισως ομως παρω αδεια...δεν ξερω θα δω.... :roll:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας αγαπες!!!

Ευα τελεια κοπελα μου!! ολα να πανε τελεια ρε κοριτσι!! γιατι να κοψεις τον θηλασμο ετσι απολυτα στο ειπε?? εχεις ιστορικο συσπασεων?? αν οχι μην δινεις πολυ σημασια.παντως να ξερεις υπαρχει περιπτωση να αποθηλασει μονη της μιας κ αλλαζει πολυ το γαλα σου τωρα κ υπαρχει κ περιπτωση ακομα κ να σταματησει(το γαλα σου εννοω)

λοιπον σημερα παμε ικεα να δουμε ενα επιπλακι για την τιβι κ ειμαστε ενα βημα πριν μπουμε στην πορτα κ ακουμε ενα ΚΩΩΩΣΤΑΑΑΑΑΑ γυρναμε κ ποιον βλεπουμε???????? τον Αντωνη τον αντρα της Κατερινας μας!!!!!! εμεινα!! κ τσουπ να κ η Κατερινουλα απο το αμαξι κ φυσικα ολη η φαμιλια!!!παθαμε πλακα!! κ ετσι ξαφνικα ειδαμε για δευτερη φορα τα παιδια!! μια χαρα τελεια περασανε θα σας τα πει κιολας!!

συμπεθερα μου μπες να μας πεις τα νεα σου ρε αγαπη!!

Πατσυ σου εστειλα μην στο κινητο αλλα δεν παραδινεται...τι γινεται οεο???

με ποναει το κεφαλι μου ρε γμτ...αντε φιλακια σε ολες!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας κουκλες

διακοπες τελος τα κεφαλια μεσα τωρα,οι διακοπες μας ηταν τελειεςςςςς,ηταν οι πρωτες διακοπες με τα παιδια που ηταν τοσο ξεκουραστες και αυτο οφειλεται στην παρεα μου ειχαμε ο ενας βοηθουσε τον αλλο τα παιδια παιζανε ολα μαζι και εμεις ξεκουραστηκαμε επιτελους,ο Δημητρακης δεν μας κουρασε καθολου ξετρελαθηκε με την θαλασσα επαιζε μονος του δεν εβγαινε καθολου απο το νερο ολη μερα πλατσουριζε και επαιζε στην αμμο μια τρελα ηταν γεννημενος δελφινακι σας λεω!!!!

Πασχαλια μου συγχαρητηρια κοπελα μου ευχομαι τα καλυτερα να σου πανε ολα τελεια με το καλο!!!

παιρνετε σειρα μια μια βλεπω!!!! ποιες μεινανε;;;αντε Σοφια βαλτε μπροςςςς!!!!

ειδες συμπτωση ομως να βρεθουμε τυχαια στο ικεα!!!! θα το κανονισουμε αλλη φορα να ερθουμε βολτα και να βρεθουμε τωρα ημασταν ολοι μαζι και ολοι πτωματα στην κουραση ο Δημητρης ωσπου να φτασουμε ουρλιαζε με μια ωρα υπνο τι να σου κανει το παιδι

συμπεθερα τελεια η φωτο στο προφιλ σου!!!η γνωμη μου για τον θηλασμο ειναι να προσπαθησεις να αποθηλασεις σιγα σιγα για να μην της ερθει αποτομα αν δεν εχεις γαλα που λεει και η Σοφια δωστης ξενο για να συνηθισει κιολας πολλα φιλια αντε να δουμε ποτε θα μιλησουμε

Πατσυ να τα κατοστισεις πολυχρονη και γερη!!!και μην βαζεις ιδεες να μην διαβαζεις στο ιντερνετ βλακειες χαλαρωσε λιγο

Νασιουλα πολλα φιλια στην κοιλιτσα!!!!και στην Μαμια και να μην αγχωνεσαι για τα κιλα της μια χαρα ειναι δεν γινεται να βαζουν συνεχεια και ουτε να εχουν παντα την ιδια ορεξη για φαγητο και ο δικος μου εδω και καιρο ειναι 11,5 ξκιλα αλλα δεν με απασχολει καθολου γερα να ειναι μονο και τα αλλα ερχονται σε δευτερη μοιρα

Μαγδα πως πηγε η Μαρκελα στον παιδικο ολα καλα;;;;

πολλα φιλια κοριτσια σε ολες δεν θυμαμαι κατι αλλο!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γειά σας!!!

Πασχαλάκι μου , με το καλό!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Τέλεια η χοριακή σου!! Εγώ στην δεύτερη εγκυμοσύνη με 5 ημέρες καθυστέρηση πρέπει να είχα κοντά στις 200 μονάδες.. φαντάσου λοιπόν...!!!!!!!

Ευάκο, να τα πούμε σίγουρα όταν έρθεις Αθήνα, εγώ ξέρεις θέλω πολύ και θα διαμορφώσω το πρόγραμμά μου αναλόγως ώστε να τα καταφέρουμε!! Η φώτο στο προφιλ όντως τέλεια!!

Πάτσυ μου ,από ότι κατάλαβα είχες γενέθλια!! Να τα εκατοστήσεις και εύχομαι του χρόνου με καθόλου έγνοιες..

Σας χαιρετώ , φιλιά σε όλες!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γειαααααααααααααααααα!!!!!!!!!!!!!!!

σοφακι,αυτο που λες το διαβασα κι εγω σε διαφορα σαιτ και στην πατσουρου αλλα δε νομιζω η αναστασια να αποθηλασει.....αυτη βυζι να ναι κι οτι να ναι!!!!! :lol::lol::lol::lol::P:P:P:P:P δεν εχω ιστορικο συσπασεων.....απλα αυτος λεει οτι και οι περισσοτεροι γιατροι..... :roll: παλι ειδες τη συμπεθερα μου τυχερη???????????????????????????θελω κι εγωωωωωωωωωωωωωωωωω :D:D:D:D:D:D:D:D:D

κατερινακι μου,η αναστασια πινει εδω και πολυ καιρο φρεσκο γαλατακι.απλα το μεμε δεν το αλλαζει ευκολα.δεν ειναι τοσο για το γαλα οσο παρηγορια,συνηθεια κτλ......το χω παρει αποφαση οτι θα θηλαζω για τα επομενα 5 χρονια......μμμμμμμμμμμμμμμμμμμ-η καλη μας αγελαδα!!!!!!!!!! :lol::lol::lol::lol::lol: θα βαλεις φωτο απο τις διακοπες??????????????ελπιζω να μιλησουμε και στο τηλ. συντομα!!!!

χρυσουλινι μου,πως περασατε στις διακοπουλες????????εχεις βαλει φωτο στο φεις να δω??????θα ερθω αθηνα στον επομενο υπερηχο και θα τον κανω εκει.δε θα κατεβω ναυπλιο οποτε θα εχω χρονο να βρεθουμε!!!!!!

ευχαριστω για τα σχολια για τη φωτο!!!!!ειναι η αγαπημενη μου απο τη γαμοβαφτιση!!!!!! ;)

χαλια ειμαι κοριτσια.ακομα συναχι και δεκατα.τωρα βηχω κιολας.....θα παρω αδεια λιγες μερες και μετα ισως παρω κανονικη αδεια...θα δω....αναλογα την εγκυμοσυνη και τις αντοχες μου.... :roll:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

πολυ χαλια η ψυχολογια μου.πιο χαλια δεν γινεται...μεγαλο ζορι.πηγαινουμε απο αγγελια σε αγγελια καιβ τιποτα παιδια...ευχαριστω για τις ευχες σας.φιλια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κούκλες

Ευα όντως τέλεια η φωτογραφία να είστε πάντα ευτυχισμένοι! Εσύ πως είσαι καλύτερα?

Χρύσα τι κάνουν τα κοριτσάκια σου τι θα έλεγες να βρισκόμασταν και απο κοντά.

Πάτσυ Χρόνια πολλά και μην απελπίζεσαι κάτι θα βρεθεί.

Εμείς τα ίδια η Αγγελική ώρες ώρες είναι πολύ ανταρτάκι και άλλες πάλι μας ξετρελαίνει με αυτά που μας κάνει. Χθες το απογευμα λέγαμε να πάμε βολτα μέχρι το Φάληρο για περπάτημα οποτε της λέω έλα να σε ντύσω να πάμε βόλτα στη θάλασσα...και τι κάνει πάει στο δωμάτιό της ανοίγει την ντουλάπα και το τρίο συρτάρι και βγάζει και φοράει το απο πάνω από το μαγιώ της...εμ το παιδί θάλασσα ακουσε.

Φιλάκια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα.........

ανεβαινω αθηνα σημερα....οποια θελει ας με παρει τηλ για καφε γιατι χαλασε το κινητο μου και ειχα ολα τα τηλεφωνα στο κινητο περασμενα.........

φιλια σε ολες.....δεν σχολιαζω γιατι φευγω για να παω να γραψω αναρρωτικη....ο θεος βοηθος ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΜΟΥ καλημερα!!!

την Τριτη ειχα λιγα καφε αλλα πηγαμε στο γιατρο, ευτυχως δεν ειναι μεγαλη αποκολληση και ειναι ποα την πισω μερια της μητρας σε σημειο που δεν ειναι απότι ειπε επικινδυνο.τωρα εχει σταματησει τελειως ευτυχως...καλα ειμαι συνηθισμενη απ΄αυτά πο το Μακη...ελπιζω ν αμη μου τυχει ξανα το ιδιο και να χρειαστει ακινησια και ενεσεις.Φαινεται ομως οτι δεν ειναι κατι σοβαρο ευτυχως!Ακουσαμε καρδουλα, αν και πολυ νωρις προχθες που πηγαμε εκτάκτως στον γιατρό!!!!!!!!!!!!Σας φιλω!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

σ'ευχαριστω Γιωτα μου!!!!!!!!και συ με το καλο να κανεις και την κορη!!!!

Βρε κοριτσια τικερακι πως βαζω;;;αν δε βαριεστε θυμιστε μου!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Πασχαλάκι όλα καλά θα είναι να προσέχεις το σποράκι σου.

Γιωτάκι σου έστειλα μήνυμα γιατι δεν έχω το κινητό σου, ελπίζω να βρεθούμε αυτή τη φορά.

Χθες πήγαμαι σε παιδικό κομμωτήριο και κόψαμε τα μαλλάκια μασ λίγο. Μη φανταστείται τίποτα το σπουδαίο τη φραντζα μόνο γιατι επεφτε στα μάτια μας. Οση ώρα περιμέναμε έπαιζε με τα σπιτάκια και τα παιχνίδια που είχαν εκεί και μετά δε μπορώ να πω κάθησε στο κάθισμα- αυτοκινητάκι σχετικά ήσυχη αλλά δεν ήθελε ούτε μπέρτα ούτε στο τέλος να της τα στεγνώσει με το πιστολάκι. Μας έδωσαν και τις τουφίτσες σε φακελάκι για ενθύμιο :):) .

που είστε καλέ οι υπόλοιπες?

τα φιλιά μου!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γειά σας φίλες μου!!!!!!!!!

Τί κάνετε??????

Εμείς σχετικά καλά......έκανα τις μηνιαίες εξετάσεις μου σήμερα, όλα ΟΚ εκτός από τα αιμοπετάλια που έχουν πάρει την κατρακύλα (το κατώτατο φυσιολογικό είναι 150.000 κι εγώ έχω 169.000) και ο γιατρός μου με έχει τρομάξει ότι αν πέσουν πολύ θα πρέπει να κάνω μετάγγιση!!!!! ΜΑ τί είναι αυτό το πράγμα με μένα πιά!!!!!!!! Στην προηγούμενη εγκυμοσύνη είχα χαμηλό αιματοκρίτη και φοβόμουν για μετάγγιση....τώρα έχω χαμηλά αιμοπετάλια και κινδυνεύω να κάνω μετάγγιση....αμάν πιά!!!!!!!! Αααα έκανα και γλυκοζυλιώμενη αιμοσφαιρίνης για να δούμε τα επίπεδα σακχάρου στο αίμα μου τους τρείς τελευταίους μήνες (επειδή η καμπύλη μου ήταν λίγο οριακή) αλλά βγήκε κι αυτή φυσιολογική οπότε μάλλον δεν έχω θέμα διαβήτη κύησης που φοβόμουν!!!!!!!! Τα αποτελέσματα από την coomps (επειδή έχω αρνητικό ρέζους) θα τα πάρω την Δευτέρα......

Εντωμεταξύ έχω απίστευτα νεύρα με τον άντρα μου.....δεν τον ενοχλώ ποτέ στην δουλειά αλλά τώρα με όλα τα προβλήματα αυτής της εγκυμοσύνης του έχω εξηγήσει ότι μπορεί ανά πάσα στιγμή να χρειαστώ το οτιδήποτε οπότε καλά είναι να έχει τον νού του...τελοσπάντων, σήμερα από το μεσημέρι και μετά τον έψαχνα γιατί έβαλε την αδερφή μου να του κάνει μία δουλειά στην Θεσ/νίκη κι έπρεπε να μου πεί τί θέλει.......φυσικά μας έγραψε κανονικά και κάποια στιγμή πριν από λίγο με πήρε από άλλο νούμερο (δεν έχει μονάδες στο δικό του παρόλο που φεύγοντας από δω το μεσημέρι μου είπε ότι θα έβαζε γιατί ποτέ δεν ξέρεις τί μπορεί να συμβεί) για να μου πεί ότι είχε το αφεντικό του (ένας βλάκας πιτσιρικάς είναι) πάνω από το κεφάλι και δεν μπορούσε να το σηκώσει!!!!!!!!!! Έγινα έξαλλη γιατί εφόσον το αφεντικό του γνωρίζει την κατάστασή μου θα μπορούσε να του πεί "κάτσε να το σηκώσω γιατί μπορεί να χρειάζεται κάτι".........του λέω "κι αν ήμουν σε κανένα νοσοκομείο τί θα μου έλεγες?????? Ότι τακτοποιούσες τις δουλειές του Γιώργου???????" " Άϊ σιχτίρ κι εσύ κι ο Γιώργος μαζί" και του το 'κλεισα....φυσικά θα έχει σκάσει τώρα αλλά ούτε τηλέφωνο δεν μπορεί να με πάρει εφόσον δεν φρόντισε ούτε μονάδες να βάλει........αφήστε που κάθε απόγευμα μεταξύ 6 και 8 (τις ώρες που τον έπαιρνα δηλαδή) είναι ολομόναχος στην δουλειά οπότε μάλλον για δικαιολογίες έψαχνε!!!!!

Κανγκουράκι μου μεγειά το κουρεματάκι σας!!!!!!! Εμένα η Μαμία μου κάθεται μια χαρά να κουρευτεί....βέβαια είναι κομμώτρια η αδερφή μου κι έτσι η μικρή είναι από πολύ νωρίς εξοικειωμένη με τα κουρέματα!!!! Κι εγώ μόνο φράντζα της κόβω επειδή δεν αφήνει κοκαλάκια στο κεφάλι της και όταν μακραίνει πέφτουν μέσα στα μάτια της ......εεε μην στραβωθούν κιόλας!!!!! Το υπόλοιπο μαλλάκι της δεν το πειράζω γιατί έχει κάτι υπέροχες μπουκλίτσες (μιλάμε για καρουλάκια) και δεν θέλω να της τα κόψω!!!!!! Η αδερφή μου όμως μου λέει ότι έτσι κι αλλιώς αν μακρύνει πολύ το μαλλί θα βαρύνει και θα χαλαρώσουν οι μπούκλες.....

Πασχαλάκι μου να ξεκουράζεσαι καλό μου!!!!!!!! Εμένα στην αρχή της εγκυμοσύνης μου ήρθαν τρείς φορές καφέ υγρά (είχα μια μικρή αποκόλληση αλλά λαχτάρησα 3 φορές).......να ξεκουράζεσαι και όλα θα πάνε τέλεια!!!!!!!! Φιλάκια στον γαμπρούλη μου!!!!!

Γιωτάκι μου πώς πάς??? Χάθηκες πάλι........

Γκρουσάκο μου έχω ακούσει από πολλές μανούλες (και από αυτό το φόρουμ) ότι ενώ είναι έγκυες συνεχίζουν να θηλάζουν κανονικά.......λένε ότι δεν υπάρχει πρόβλημα....δεν έχω ιδέα πάντως μπορεί να σε συμβουλέψει κάποια κοπέλα από δώ!!!! Είσαι ακόμα αρρωστούλα???? Περαστικά καλό μου!!!

Χρυσουλίνι μου τί κάνουν οι μπουμπούκες σου???? Πως τα πάει η Βασιλικούλα με την αδερφή της??? Αναρωτιέμαι πως θα αντιδράσει και η Μαμία όταν δεί την αδερφή της....

Κατερινάκι μου τί καλά που περάσατε όμορφα στις διακοπές σας!!!!!!!!!! Άσχετο, αλλά μου φαίνεται ότι θα έρθω Κοζάνη και θα τα φάω όοοοοοοολα αυτά τα υπέροχα που φτιάχνεις.....μου τρέχουν τα σάλια κάθε φορά!!!!!!!

Σοφία μου τί κάνει ο Βασιλάκης?????? Ακόμα σε ξενυχτάει?????

Η Όλια μας που είναι??????

Αχ κοριτσάκια μου δεν θυμάμαι να σχολιάσω κάτι άλλο....αααα βγήκαμε για καφεδάκι προχθές με την Δήμητρα, της είπα τα νέα σας.....σας στέλνει χαιρετίσματα!!!!!!! Τρέχει όλη μέρα, το πρωί με την δουλειά και όλη την υπόλοιπη μέρα κυνηγάει τον Θανούλη......καλά έχει γίνει απίστευτο ζουζούνι!!!!!!!!!

Φιλάκια πολλά κοριτσούδια μου!!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Πασχαλακι θα μπεις στο lilypie.com θα το φτιαξεις και θα κανεις αντιγραφη το bbcode θα το κανεις επικολληση στην υπογραφη σου και θα ξετσεκαρεις τα τρια ν απο τα τετραγωνακια,ελπιζω να βοηθησα,και να ξεκουραζεσαι οσο μπορεια

Κατερινιω μεγεια το κουρεμα σας,και εγω εχω κρατησει τις πρωτες τουφιτσες και απο τα τρια μου παιδια μαρεσουν πολυ τα ενθυμια,ο Δημητρακης εχει κουρευτει δυο φορες ως τωρα και την τελευταια φορα καθησε σαν μεγαλο παιδακι και κουρευτηκε και φορεσε και μπερτα,η κομμωτρια βεβαια ειναι φιλη μου και ισως γιαυτο

Ευακι δεν καταφεραμε παλι να μιλησουμε με τις κωλογραμμες,σε πηρα απειρες φορες εκεινη τη μερα αλλα δεν επιανε με τιποτα,σε πηρα και σημερα στο Ναυπλιο αλλα δεν το σηκωνες εφυγες για Αμοργο;;ελπιζω να τα πουμε συντομα ,εισαι καλυτερα με την γριπουλα που σε βασανιζε;;

Σοφακι που χαθηκες;;;;θα σε παρω να τα πουμε καποια στιγμη,πολλα φιλια στον Μπιλακο μας

Πατσυ μην απελπιζεσαι ξερω πολυ κοσμο εδω που δεν εχει δουλεια,δυσκολα ειναι μωρε αλλα μην το βαζετε κατω ψαξτε, τουλαχιστον στην Θεσσαλονικη υπαρχουν περισσοτερες ευκαιριες...........

Νασιουλα που γραφουμε μαζι,ελπιζω να μην ειναι κατι σοβαρο και να μην χρειαστεις μεταγγιση ευχομαι ολοψυχα να πανε ολα καλα κοπελα μου,μην στεναχωριεσαι παρε αποφαση εσυ να ερθεις και θα σου φτιαξω να φας οτι τραβαει η ορεξη σου ;):lol: οσο για τον αντρα σου τι να πω σορυ αλλα ειναι λιγο γαιδουρι για βαλτου τις φωνες τωρα εχεις αναγκη αν ειναι δυνατον.............

καναμε και εμβολιακι χθες ο Δημητρακης εφτασε τους 89 ποντους δεν το περιμενα σε ενα μηνα να βαλει 3 ποντους και τα κιλα 11.500 εβαλε 200γρ δεν λεμε να ξεκολλησουμε απο τα 11............

οι υπολοιπες που χαθηκατε παλι;;;αντε να χειμωνιασει να μαζευτουμε!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα!!!!!!!!!

τι μου κανετε;;;;εμεις καλα ειμαστε..αθηνα..

καγκουρο δεν μου ηρθε το μυνημα σου....στειλε μου το ξανα αν μπορεις....

εμενα κοριτσια ο ιασονας ενω στην ομιλια του ειναι τελειος για την ηλικια του στην αναπτυξη ειμαστε μικροκαμωμενοι....μολις 10 κιλα και 84 ποντους....δε ξερω γιατι ετσι...τεσπα...

απο δευτερα εχω τρεξιμο....το πρωι τρεξιμο το απογευμα γιατρο....και τη τριτη θα ειναι ακομα χειροτερα...

φιλια τσουπρες :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας!!!!!!!

που ειστε ολες;;;;;;

κατερινιω το πηρα το τηλ σου σου εγραψα και το δικο μου....θα τα πουμε....

εγω σημερα εχω γιατρο το απογευμα....αντε να δω λιγο τη μπεμπα....θα σας πω νεα μου...

φιλια ζουζουνες

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κοριτσάκια τι κάνετε?

Εγώ έχω άδεια αυτή τη βδομάδα γιατι έχει πάει εκδρομή στην Κωνσταντινούπολη η μαμά μου και έτσι είμαι συνέχεια με τη ζουζούνα μου. Το πρωί τη βγάζουμε στις κούνιες, χθες ξεκινήσαμε και κολυμβητήριο πάλι. Είχαμε να πάμε τρεις μήνες αλλά μόλις φτάσαμε και κατάλαβε που είμασταν δεν τη κρατούσα με τίποτα σα τρελή έκανε απο τη χαρά της.

Γιωτάκι πόσο θα κάτσεις τελικά εγώ Πέμπτη και Παρασκευή είμαι free, το σαββατοκύριακο ίσως φύγουμε, τι λέτε θα κανονίσουμε τίποτα, ποια άλλη μανούλα μπορεί?

Οι εγκυούλες μας τι κάνουν?

Φιλάκια !!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας!

τι κανετε;;;;πως τα περνατε;;;που χαθηκατε ολες;;;;

εγω πηγα γιατρο..μια χαρα ειναι η μπεμπουλα..εφτασε το ενα κιλο...μεγαλωσε η μικρουλα μου....τωρα σε ενα μηνα παλι....εμενα με εχουν πιασει πονοι....ποναω ωρες ωρες πολυ....μου ειπε η γιατρος οτι ειναι λογικο....τριτη εγκυμοσυνη ολα πιο χαλαρα....ποναω οπως ποναγα οταν ημουν 8 μιση μηνων εγκυος στον ιασονα....μου ειπε να στειλω και 2 ατομα στο νοσοκομειο για να δωσουν αιμα για να εχουμε σε περιπτωση που χρειαστει....ο θεος βοηθος δηλαδη.....

κατερινιω μου το σκ φευγω...το προβλημα ειναι οτι η μητερα μου ειναι απογευματινη στη δουλεια αυτη τη βδομαδα και δε εχω που να αφησω τα μικρα..γιατι για να τα παρω μαζι δε παιζει....

φιλια.....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κουκλιτσες γεια σας και απο μενα..Χαθηκα λιγο αλλα δουλευα πολλες ωρες και δεν προλαβαιν.Ο Νικολας μου επαθε παλι πυωδη αμυγδαλιτιδα και παιρνει αντιβιωση ..Ειναι η δευτερη σε τεσσερις μηνες..Ευτυχως τωρα ειναι καλυτερα .Ειχε τρεις μερες πυρετο..

Γιωτα με το καλο η μπουμπου...

Νασια μου πως τα πας??Αντε κοντευεις ...Η Μαμια τι κανει?

Ευακι πως τα πας μετην εγκυμοσυνη?

Πατσυ μου ο Κωστας βρηκε δουλεια?Αν θα ακουσω κατι θα σου πω...

Κατερινακι πως περασατε στις διακοπες?

Σοφακι εσεις με τη δουλεια πως τα πατε?

Πασχαλακι με το καλο και συ ..Σου ευχηθηκα και στο ποστ σου..

Αυτα απο μας κοριτσια φιλια πολλα !!!!!!!Σορυ αν ξεχασα καποια !!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας κοριτσια..

ολια περαστικα στον νικολα σου...ευχομαι γρηγορη αναρρωση....

πασχαλακι ευακι τι κανετε;;;;πως τα πατε;;;;τι κανουν τα σπορακια σας;;;χαθηκατε...

χρυσουλινι τι κανουν τα κοριτσακια σου..;;;;

πατσυ,μαγδα,νασια,κατερινιω που χαθηκατε...σοφακι;;;;ελπιζω ολες να ειστε καλα...

εμεις καλα....εγω ποναω αρκετα....με περιμενουν δυσκολες μερες...εδω τωρα και δε μπορω καθολου...δε περιμενα να ειναι τοσο ζορικη η τριτη εγκυμοσυνη....τεσπα....

τα φιλια μου σε ολες

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας κοριτσαρες μου!

τι κανετε;;;

εμεις ειμαστε καλα δοξα το Θεο, ολα πανε καλα και καφε υγρα δεν εχω ξαναδει ευτυχως.

εννοειται πως συνεχιζω κανονικα τα utrogestan.

στις 19/9 εχουμε υπερηχο και 5/10 συχενικη...πωπω...δεν περνανε οι μερες ...αντε περιμενω πως και πως να μεγαλωσουμε λιγακι, να ειμαστε λιγο πιο ησυχοι.

Σας φιλω ολες!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Οπότε @Ersi85 αν κατάλαβα καλά δεν έχεις γυρίσει στη δουλειά που έλεγες; Είχα μείνει στο ότι θα γυρνουσες στους 3 μήνες περίπου.
    • Καλώς σε βρήκαμε πάλι @Ersi85! Α έχετε πολλά δοντακια εσείς! Κανένα ψωμί του δίνεις; Ξεκίνησε τον έστω πατημένα γιατί συνηθίζουν λένε τα αλεσμένα και μετά δυσκολεύονται πολύ να περάσουν σε κομμάτια. Εγώ της έκανα μικτή διατροφή. Της έδινα και κομμάτια να εξερευνά και αλεσμένα για να τρώει 😅 8 μηνών την ξεκίνησα πατημένα και επειδή τα πήγαινε πολύ καλά μετά από μια εβδομάδα την ξεκίνησα κανονικά κομματάκια. Γενικά με τα φρούτα με έχει "βασανίσει" που δεν τα τρώει αλλά τώρα που μπήκε στον 10ο μήνα σαν να ξεκίνησε να της αρέσουν. Αφού πλέον της δίνω την μπανάνα και τρώει σχεδόν μισή μόνη της, ενώ πριν έκανε γκριμάτσα αηδιας και την πετούσε κάτω 🤣🤣 🤣 Αλλά τα πάει εξαιρετικά με τα κομμάτια από την αρχή, ούτε gagging ούτε τίποτα. Αχ κορίτσια εγώ το σκέφτομαι για 2ο αλλά λέω να περάσει λίγο ο καιρός γιατί 1) θέλω vback 2) ε να γυρίσω λίγο δουλειά να βρω τα πατήματα μου πριν έρθει η καταιγίδα του 2ου 😅 Να έχει μεγαλώσει λίγο και η μικρή να καταλαβαίνει περισσότερα. Κι εμείς μόνοι μας την μεγαλώνουμε, αλλά ευτυχώς έχω πολύ βοήθεια από το σύζυγό ❤️ Αφού καμία φορά που δεν την παλεύω του την δίνω 7 το πρωί που ξυπνάει η κυρία να μου την κρατήσει μέχρι τις 8 που φεύγει για δουλειά για να κοιμηθώ 😅 Τώρα ο ύπνος... Μία έτσι μία αλλιώς. Νομίζω έχω συνηθίσει πια και δεν με ενοχλεί 😅 Κάνει και ψιλοστανταρ αφυπνίσεις (12-4-6-7)  οπότε ίσως έμαθε ο οργασμός μου 🤣  Από κατορθώματα μπέμπας , έτοιμη είναι να περπατήσει 😅 Έχει ξεκινήσει να πατάει όλο το πέλμα (τόσο καιρό κινείται μόνο με τις μύτες) και κάνει πρόβες να σταθεί χωρίς να ακουμπάει κάπου! Έχω τρελαθεί! Δεν το περίμενα τόσο νωρίς. Καλά εννοείται θέλει καιρό ακόμα, αλλά μου κάνει εντύπωση πως προπονεί τον εαυτό της! Όταν ξεκινάει κάτι καινούργιο το κάνει συνέχεια μέχρι να το τελειοποιήσει και μου φαίνεται τόσο υπέροχο όλο αυτό!(Φαντάζομαι όλα τα μωρά το ίδιο κάνουν 😅)
    • Η αλήθεια είναι ότι πας με άλλο αέρα...και μπορώ να καταλάβω πόσο κουραστική είναι αυτή η διαδικασία...φτάνεις πολλές φορές σε σημείο να το κάνεις με το ζόρι, χωρίς να το απολαμβάνεις.. Και να ξέρεις ότι θα έρθει την πιο κατάλληλη στιγμή!!! Να ξεκουράζεσαι και να κάνεις πράγματα που απολαμβάνεις!!! Και μόλις έρθει θα τα ξεχάσεις όλα 🥰🥰
    • Καλά θα κάνεις κορίτσι μου!! Εύχομαι όλα καλά να πάνε! Είναι από μόνη της όλη αυτή η διαδικασία και η αναμονή στρεσογόνα οπότε τουλάχιστον να ξέρεις ότι είσαι σε καλά χέρια και πως έχεις έναν γιατρό που θα σε βοηθήσει να τα καταφέρεις! Θα δεις ότι θα κάνεις τα επόμενα βήματα και θα έρθει το μωράκι σου!! 
    • Ναι εγω τόσο έδωσα την τελευταία φορά αφού παίρνει 50 ευρώ επίσκεψη + 50 για το παπ 🤷‍♀️  Εσυ 40 ευρω πληρώνεις σε ιδιώτη γιατρό Αθήνα ; 
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...