Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΠΑΝΕΜΟΡΦΑ ΜΩΡΑΚΙΑ ΧΡΙΣΤΟΥΓΕΝΝΩΝ Ό9


Recommended Posts

Καλησπέρα όμορφες μανούλες!!!!

Τώρα που σας γράφω, έχω αγκαλίτσα την δεύτερη μου κόρη!!!!!!!!!!!

Την Παρασκεή που μας πέρασε γέννησα την μπεμπούλα...γεννήθηκε 2730 kg .

Με την Βασιλική τα πάνε μια χαρά!!! Η Βασιλικούλα θέλει να την φροντίζει και να την φιλάει συνέχεια!!!

Φιλιά σε όλες!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 911
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

χρυσουλινι μου και παλι να σου ζησει η μπεμπουλα...σε ποιον μοιαζει;;;πηρε τις ματαρες του αντρα σου;;;;

πολλα φιλια κουκλα μου...,

τι κανετε οι αλλες τσουπρες;;;;

εγω καλα φουσκωνω σιγα σιγα...τη δευτερα εχουμε γιατρο...και ισως φανει και το φυλο....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερα κοριτσια μου!

χαθηκατε ολες,τι παθατε;;

χρυσουλινι μου εγω σου ευχηθηκα κ στο φεις αλλα να σου πω κ απο εδω κ παλι να σας ζησει η μπεμπουλα σας,ειναι μια γλυκα κ νομιζω μοιαζει της βασιλικουλας ε;καλη λοχεια να εχεις!

εγω εχω αδεια οπως ειχα ξαναγραψει κ το απολαμβανω.απλα ειναι περιεργος ο καιρος καθε μεσημερι ριχνει κ μια καταιγιδα.

γενικα καλα ειμαστε,ο αντωνακης ξαφνικα γεμισε δοντακια κ καποιες φορες ξυπναει το βραδυ κ κλαιει.ειχαμε κ παιδιατρο προχθες,τη ρωτησα κ για την ομιλια κ μου ειπε εφοσον τα καταλαβαινει ολα να μην αγχωνομαι κ να μη του λεω πες μαμα πες μπαμπα γιατι πεισμωνει κ δε λεει τιποτα.κ ετσι καμια φορα αν λεει καμια λεξουλα εγω κ καλα αδιαφορω,αντε να δουμε τι θα γινει κ με αυτο.εχει μεινει στα 12 κιλα κ ειναι 83 ποντους.

αυτα κ απο μενα,λεω να κατεβω λιγο αποθηκη τωρα να ψαξω κατι σαγιοναρακια που ως τωρα δεν ειχα χρονο,τωρα κοιμαται μεσα με τον μπαμπα του οποτε ειναι ευκαιρια.

τα φιλια μου σε ολες!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας κουκλες

Χρυσουλινι να σου ζησει η κορουλα σου,πως πηγε ο τοκετος σου δεν μας ειπες;

Βικακι και εδω τα ιδια καθε μερα σχεδον βρεχει αν και απο τη μια με συμφερει γιατι γλυτωνω απο τα ποτισματα,μην αγχωνεσαι καλα σου ειπε ο γιατρος θα τα πει μαζεμενα θα δεις,ανεβαινουν τα δοντακια γιαυτο κλαιει ωσπου να βγουν τελειως πονανε τα καημενουλια,και ο δικος μου στα κιλα κολλημενος ειναι 11,500 ενω τρωει αρκετα θα ελεγα αλλα τετοια σβουρα που ειναι που να βαλουνε κανενα γραμμαριο μια χαρα ειναι μωρε γερα να ειναι,ξεκουραστηκε λιγο ή πλακωσες τις δουλειες;;τουλαχιστον περασες παραπανω χρονο με τον Αντωνακη

Γιωτου περναει ο καιρος περασε το πρωτο τριμηνο κιολας,τα ταλιμπανακια τι κανουν;;

Νασια μου απο τη μια η πεθερα και η μανα σου τωρα τι να πω δεν σε σκεφτονται στην κατασταση σου,κανε υπομονη κοπελα μου θα περσασει κι αυτο κοιτα να εισαι εσυ καλα και η οικογενεια σου και γραψτους αυτοι θα χασουν

Δημητρουλα υπομονη του χρονου θα ειμαστε πολυ καλυτερα θα μεγαλωσουν ο δικος μου να δεις τι κανει στην αυλη εχει φαει αμμο,πετρες και οτι αλλα @@Ρ$%&&&* βρει,δεν πειραζει αντισωματα και εμεις να τρεχουμε,οσο για τον αντρα μου αυτος εχει περισσοτερη ταλαιπωρια απο τη δικια μου ασε...........

Ευακο οταν εχεις χρονο παρε με τηλεφωνο να μην σε ενοχλω εγω,το μαγαζι πως παει;;;

Σοφακι που χαθηκες;;ολα καλα;;

και οι υπολοιπες που ειστε το ριξατε στις βολτες;;;; ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια μου , ευχαριστώ και πάλι για τις ευχές!!!

Γιωτάκι , μάλλον χλωμό να πάρει τα μάτια του άνδρα μου δυστυχώς...Καλή εξέταση την Δευτέρα άντε να μας ωανακοινώσεις ότι θα κάνεις την κόρη!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Βασιλική μου και εγώ ώρες ώρες είναι σαν να βλέπω την Βασούλα βρέφος αλλα μεμονωμένα αν δεις τα χαρακτηριστικά νομίζω ότι διαφέρουν .. θα δούμε στη συνέχεια...

Κατερίνα μου, δεν αναφέρθηκα στον τοκετό γιατί δεν ήταν και η πιο καλή εμπειρία αυτήν την φορά.. για να μην τρομάζω όμως και κανέναν θα σου πω ότι με έπιασε με διαφορετικό τρόπο η επισκληρίδιος και λίγο πανικοβλήθηκα...

Ευτυχώς το νέο μπεμπέ είναι πιο ήρεμο μωρό από ότι ήταν η Βασιλικούλα μου... κοιμάται τα βράδια.. ξυπνάει μόνο τρεις φορές στις 11, στις 2 στις 5 και τέλος 8 και έτσι μπορώ και κοιμάμαι.. αφού να φανταστείτε σήμερα πήγα την Βασιλικούλα στις κούνιες.. τόσο ξεκούραστη είμαι (φτου-φτου) Εύχομαι το Σοφάκι και η Μάγδα να με συγχωρήσουν :lol: ...

Καλά να περάσετε το υπόλοιπο Σαββατοκύριακο!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κοριτσακια μου!!!!

Τι κάνετε, χάθηκα λίγο τις τελευταίες μέρες αλλά διάβαζα τα νέα σας.

Χρύσα μου να σου ζήσει και πάλι η μπεμπούλα σου. Τι ωραία που η Βασιλικούλα θέλει να βοηθάει.

Γιωτάκι φουσκώνεις ε όλα καλά να πάνε την Δευτέρα και με το καλό να δείτε και το φύλλο!

Νάσια πως είσαι, καλή επιτυχία και σε σένα αυτή τη βδομάδα που έχεις την β΄επιπέδου.

Ευάκι πως πάνε οι δουλειές έχει πολύ τρέξιμο το μαγαζί?

Τα νέα τα δικά μου είναι οτι είμαι έγκυος!!!! Είμαι εφτά εβδομάδων!

Πήγαμε την Πέμπτη να ακούσουμε καρδούλα και είδαμε ΔΥΟ!!!!!!!!!

Μου φαίνεται απίστευτο μιας και δεν υπάρχει κληρονομικότητα ούτε απο την δική μου πλευρά ούτε απο του άντρα μου.

Γιορτάζουν και οι μπαμπάδες σήμερα, εμείς λέμε σε λίγο να πάμε μέχρι το αλσος στο Γουδί που έχει libero day να παίξει λίγο η Αγγελικούλα μας.

Φιλια σε όλες !!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κατερινιω τι υπεροχα νεα ειναι αυτα,μπραβο κοπελα μου με το καλο!!!!ειναι δυδιμακια δηλαδη;;; :o:o πολυ χαρηκα,κοιτα να μην κουραζεσαι πολυ με το καλοοοοο!!!!

πολυ θα ηθελα να ερθω και εγω στη libero day αλλα μου πεφτει ολιγον μακρια...............!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κανγκουράκι μου υπέροχα τα νέα σου!!!!!!!! Συγχαρητήρια κορίτσι μου, σου εύχομαι ότι καλύτερο!!! Διδυμάκια ε????????? Διπλή χαρά!!!!! Μπράβο!!!!!!!!

Χρυσουλίνι μου να σας ζήσει η μπεμπούλα και καλή λοχεία να έχεις!!!!!!!!

Κατερινάκι μου πώς τα περνάτε μοναχούλια σας?????

Οι υπόλοιπες που είστε???? Βολτάρετε????

Φιλιά πολλά σε όλες

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσια μου!!!!!!!!!!!!!!!!!!

καταρχην Καγκουρουλα μου χαρηκα παρα πολυ!!! ευχομαι μια τελεια εγκυμοσυνη καλη μου...παντα ηθελα διδυμα! ο πατερας μου εχει διδυμη αδερφη κ ο πατερας της μητερας μου εχει κ εκεινος διδυμα αδερφια..εχω κ απο τα δυο σογια δηλαδη αλλα δεν μας εκατσε!!να πανε οοοολα τελεια!!

Χρυσα μου εχε χαρη που εισαι λεχωνιτσα!! κ μαλιστα η ομορφοτερη που εχω δει!! τι επαθες αγαπη με την επισκληρηδιο?πες μας..ειμαι περιεργη πολυ...αν δεν θελεις να πεις στειλε πριβε. ;)

κορτσια μου εχω χαθει το ξερω αλλα καθε μα καθε μερα σας διαβαζω να το ξερετε..περναω διαφορα τις τελευταιες μερες..καταρχην το εμβολιο το μμρ τον πειραξε κ ειχε 39,5 πυρετο :o εμενα ουτε τοτε στο νοσοκομειο με λοιμωξη αναπνευστικου δεν εκανε πυρετο..μονο δεκατα..ηταν χαλια..ευτυχως περασε αλλα εχει πολυ βηχα...

επομενο,πεφτει σκιζει τα χιλακια του...σκατα αιμα κ κακο ευτυχως δεν ηθελε ραματα

μετα τον ταιζω στην βεραντα της μητερας μου κ μας κανει επιθεση ενα ΤΕΡΑΣΤΙΟ ΦΙΔΙ επαθα σοκ!!! κ τον ειχα δεμενο στην καρεκλα του κ για να μπω μεσα στο σπιτι επρεπε να περασω με το παιδι με την καρεκλα μπροστα απο το φιδι το οποιο ερχοταν καταπανω μας κ ακομα δεν εχω καταλαβει το γιατι..κανονικο σοκ σας λεω ενας φιδουλας πανω απο 2 μετρα γαμω τους οικολογους μου μεσα που μας εχουν αμολησει ολο φιδια αρκουδες κ λυκους επειδη ειμαστε πολυ ορεινα..αν ειναι δυνατον..

μετα εκει που περπαταγε επεσε με το μουτρο του επανω στην ανοιχτη πορτα επισης δεν καταλαβαινω το γιατι κ εχει μια μεγαλη μελανια κατω απο το ματακι του...εχει κ αλλα το μενου αλλα δεν μπορω..

νευριασα κ με τον παιδιατρο γιατι ο μικρος μου εχει θεμα σχεδον σε ολα τα εμβολια μεχρι σημερα εχει παρενεργειες κ τον παιρνω τηλ κ του λεω μετα απο 5-6 μερες αφου το εκανε περιπου οτι ανεβασε πολυ πυρετο κ μου λεει μπααααααα δεν νομιζω οτι ειναι το εμβολιο...αφου ρε παπαρα το ξερεις κ το ξερω οτι το συγκεκριμενο κανει σημεια κ τερατα μην με δουλευεις, αν μη τι αλλο υποτιμας κ την νοημοσυνη μου ρε ανθρωπε βλεπεις τοσο καιρο οτι ειμαι στα παντα ενημερωμενη..τεσπα...

ειμαι φουλ στην ενταση ....θα ηρεμησω που θα παει ομως????? αααα ενω εχει μονο 2 δοντακια απο κατω ξαφνικα βγαζει τον πισω αριστερα τραπεζιτη!!!! συμβαινει καμια φορα κ αυτο λεει ο γιατρος..ολα τα σπανια εμεις τα εχουμε!περιττο να πως πως δεν κοιμαμαι ετσι???για νυχτερινο αποθηλασμο ουτε λογος...χτυπιεται στην κουνια κ φωναζει...

δεν σχολιαζω κοριτσια μου μια μια γιατι το κεφαλι μου ειναι καζανι,κ κλεινοντας αυτο το μες στην αισιοδοξια μηνυμα μου ευχομαι να περνατε ολες τελεια!!σας αγαπω βρε!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσια καλημερα και απο μενα.Εχω μερες να μπω αλλα δεν προλαβαινω διαβαζω ομως τα νεα σας..

Καταρχην Χρυσουλινι να σου ζησει και η δευτερη μπεμπουλα !!!Σου ευχηθηκα και στο φεις..Την ειδα ειναι κουκλιτσα ..Ευχομαι να στε παντα ολοι ευτυχισμενοι...

Κανγκουρακι τι ευχαριστα νεα ειναι αυτα..Μετο καλο ..Διδυμα ????Να προσεχεις τωρα ..Ευχομαι ολα να πανε καλα!!!!

Σοφακι φανταζομαι σοκ που επαθες με το φιδι ..Μετα πως το εδιωξες ???Ο Βασιλακης ειναι καλα τωρα??

Εμεις πηγαμε το προηγουμενο σαββατοκυριακο χαλκιδικη στο εξοχικο με την αδερφη μου και η μικρη της ειχε βγαλει κατι αφθες στο στομα .Δεν δωσαμε και πολυ σημασια και παιζανε με τον Νικολακη ..Απο την τριτη και μετα αρχισε να μην πολυτρωει και την παρασκευη βλεπω το στομα του και ειχε γεμισει φουσκαλες..Εκτος απο αυτο γεμισε σπυρακια σολο το σωμα .Τρομαξα και τον πηγα στην γιατρο την παρασκευη το απογευμα..Τελικα κολλησε την νοσο των ποδιων των χεριων και του στοματος..Ειναι μια ιωση που οφειλεται στο ιο κοξακι και βγαζεις φουσκαλες στα ποδια στα χερια και στο στομα..Ειναι πολυ μεταδοτικο μεταξυ των παιδιων και κρατα 10 μερες..Ο καημενουλης μου υποφερει .Δεν μπορει να φαει δεν θελει καθολου το κουταλι και τον ταιζω μονο στερεες τροφες με το χερι..

Κοριτσια να προσεχετε γιατι η συγκεκριμενη ιωση εχει εξαρση αυτο το διαστημα και κολλαει πολυ ευκολα...

Αξεχασα να σας πω οτι μας κλειδωσε και μας στο εξοχικο εξω στο μπαλκονι ..Κατεβασε το πομολο τη ς μπαλκονοπορτας και μετα εκλαιγε ..Ευτυχως ειχα αφησει ανοιχτη την πορτα της κρεβατοκαμαρας το σπιτι ειναι μεζονετα και ο γαμπρος μου πηδηξε απο το δικοτους μπαλκονι στο δικο μας και ανοιξε .Ο μικρος και μεις παθαμε ενα ψιλοσοκ ...

Αυτα τα νεα μας ...Βικακι ,Νασια ,Γιωτα ,Πατσουλινι Πασχαλιτσα Δημητρουλα Μαγδα,Κατερινακι φιλια πολλα στα ζουζουνια σας!!!!Ελπιζω να μην ξεχασα καποια !!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερα μανουλες!

καγκουρακι μου σου ευχομαι μια τελεια εγκυμοσυνη κ να προσεχεις τωρα,πω πω διδυμα ε;;τελεια,ευχομαι ολα να πανε ολα καλα κοπελα μου!αντε κοριτσια λιγες μειναμε μηπως να βαλουμε μπρος για το δευτερο οσες δεν εχουμε;; :lol:

σοφακι μου πολυ στεναχωρηθηκα με ολα αυτα με τον βασιλακη σου,βασικα επιεδη πιστευω πολυ στο ματι πιστευω κατι τετοιο ειναι δηλ ελεος κ το πιο τρομακτικο φυσικα ηταν το περιστατικο με το φιδι..το εχω παθει κ εγω στο γαμηλιο ταξιδι μας που ειχαμε παει σκιαθο κ ηταν κουλουριασμενο μπροστα στα ματια μας κ μεσα στη νυχτα στο μπαλκονι του ξενοδοχειου που ειμασταν νομιζαμε οτι ηταν λαστιχο κ ξαφνικα αυτο αρχισε να ξετυλιγεται.κ το ειδαμε τη δευτερη νυχτα,τη πρωτη κοιμομασταν κ αυτο ηταν εξω.οσο το σκεφτομαι θελω να κανω εμετο,οχι τωρα με το παιδι..παναγια μου,καλη η φυση αλλα αυτα τα σκεφτομαι κ εγω.

κατερινακι μου γενικα πλακωθηκα λιγο με τισ δουλειες τωρα στην αδεια αλλα δε με πειραζει γιατι ειμαι σπιτι κ οποτε θελω καθομαι δε τα κανω με αγχος κ ξεκουραζομαι πιο ευκολα απο οτι οταν πα δουλεια κ εχω κ το σπιτι.δε συγκρινεται πιστευω να εισαι σπιτι,τωρα καλοεμαθα κ δυστυχως τη πεμπτη θα ξαναγυρισω..να μου φιλησεις τα αντρακια σου!

ολια μου περαστικα στον νικολακη σου,κριμα μωρε το παιδακι,να θελει να φαει κ να μη μπορει,θα περασει κ αυτο τι να κανουμε..

εμενα ο αντωνακης εχει λιγες μυξουλες κ λιγο βηχακο απο χθες.υποπτευομαι οτι τη πατησε απο το σαββατο γιατι πλεναμε με τον μπιλακο τα παντζουρια κ αυτο ειχε τρελαθει με τα νερα κ τον καταβρεξε λιγο ο αντρας μου κ μαλιστα ημουν δαγκωμενη γιατι το φοβομουν μη κρυωσει.

αυτα τα νεα μου βασικα σιδερωνα,ειχα 5 πλυντηρια ολες αυτες βτις μερες επλενα κ βλακεια που τα αφησα κ μαζευτηκαν κ λεω ας τα κανω γιατι θα ξεκινησω παλι δουλεια οποτε παει κ αυτο.

πολλα φιλακια κουκλιτσες κ μωρακια θα τα πουμε συντομα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσιααααααααααααα μου λείψατε πολύ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Μη μου κρατάτε κακία αλλά δεν προλαβαίνω να μπαίνω καθόλου, μόνο στο blog αναρτώ κανά θέμα και μέχρι εκεί. Η μικρή με έχει εξοντώσει στην κυριολεξία...................

Χρυσουλίνι να σου ζήσει η κορούλα!!!!!! Να την καμαρώσεις όπως ποθείς!!!!!!! Διάβασα πώς είναι ήρεμη (καλό αυτό) και τα πάει καλά με τη Βασιλικούλα!!!!! Θηλάζεις; Πώς τα πας;

Νάσιααααααααααα πότε έφτασε κιόλας η Β' επιπέδου;;;;;;;;;;;; Εύχομαι καλή επιτυχία!!!!!!!

Καγκουράκι συγχαρητήρια για την εγκυμοσύνη σου, με το καλό κοπέλα μου να υποδεχτείτε τα νέα μέλη!!!!!!!!

Σοφάκι τί περνάς και εσύ γλυκειά μου!!!!!!!! Ηρέμησε όμως....... καλά τί λέω, όταν δεν κοιμάσαι, δεν μπορείς να είσαι και ΟΚ!!!!!!! Καλά με το φίδι έπαθα σοκ..... στον ύπνο μου θα το βλέπω το βράδυ!!!!!!!!!!

Τα δικά μας τώρα. Η Μαριλένα μου έχει θεριέψει στην κυριολεξία. Δεν ακούει κανέναν (εμένα με έχει χε#@#@η), κάνει ότι θέλει, σκαρφαλώνει, τρώει χώματα, λάσπες, ότι βρει μπροστά της, τσιρίζει και γενικότερα δεν έχει καμία σχέση με το μωράκι που ήταν πριν από λίγο καιρό. Έχουμε κάνει 2 μπάνια στη θάλασσα, μου έχει βγάλει την ψυχή. Δεν θέλει σωσίβιο, δεν θέλει να φεύγουμε από τη θάλασσα, πετάει πέτρες, άμμο όπου βρει...... αλήθεια ορισμένες φορές δεν ξέρω τί να κάνω. Σκέτη τσαούσα!!!!!!!!!

Η γλώσσα της λύθηκε και λέει ένα σωρό λέξεις μαλλιά, μάτια, γυαλιά, ατή (αυτή), το (αυτό), εδώ, εκεί, άσε, άντε, μαμά, μπαμπά, γιαγιά, παππού, τσίσα, κακά, μπουμπού (γάτα της μητέρα μου), χάρης (σκύλος του γείτονα), έλα (δεν θυμάμαι άλλες τώρα) και πρόσφατα την άκουσα να λέει μαμά μου και χάρη έλα!!!!!!!!

Ξεκινήσαμε και το γιογιό με μικρή όμως επιτυχία, έκανε 3 φορές τσίσα και 2 φορές κακά μέσα σε μια εβδομάδα.

Α, παραλίγο να το ξεχάσω. Σηκώνει και το τηλέφωνο όταν χτυπάει και λέει άτη!!!!!!!!!!!!!!! Μάλλον ναι θέλει να πει και της βγαίνει άλλο :D !!!!!

Είναι όμως μια ξανθιά κούκλα με γαλαζοπράσινα ματάκια, μια τσαχπίνα άλλο πράγμα!!!!!!! Όταν την κοιτάζω τα ξεχνάω όλα. Και ειδικά όταν με κοιτάζει με εκείνο το βλέμμα της λατρείας, εκεί λιώνω. Άμα μου δώσει και φιλί, εκεί κατουρήθηκα κιόλας :D:D:D !!!!!!!!!!

Αισθάνομαι όμως γενικότερα ένα πτώμα από το τρέξιμο (μιλάμε για πολύ τρέξιμο). Χάνω πολύ γρήγορα κιλά, δεν μπορώ να φάω από την κούραση και επιτέλους έφτασα εκεί που ήμουν προ εγκυμοσύνης.

Αυτά κοριτσάκια μου. Δεν σχολιάζω κάτι άλλο αλλά να ξέρετε πώς σας σκέφτομαι όλες.

Φιλιά πολλά :) .

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας κουκλες

Σοφακι μου τρομαξα μαυτα που διαβασα ρε κοπελα μου κανε κανενα ευχελιο τι να πω ποιος σας ματιασε;;;θα σε παρω τηλ να τα πουμε καποια στιγμη

Ολια μου περαστικα σας,τι ταλαιπωρια ο καημενουλης πρωτη φορα την ακουω αυτη την ιωση,αντιβιωση του δινεις ή περναει απο μονο του

Βικακι μου περαστικα και στον Αντωνακη,μαυτα τα νερα και εμεις πολυ τρελα εχουμε συνεχεια μουσκεμα γιενται,και τωρα τους φουσκωσα πισινουλα να πλατσουρισουν αποτομη ζεστη μας εκανε και να δροσιστουν λιγο τα αντρακια μου

Νασια μου θα πανε ολα καλα με την β επιπεδου κοπελα μου,μην αγχωνεσαι,εμεις μεσα στην τρελα ειμαστε χθες το απογευμα ειχα να ποτισω ολο το γκαζον και ο μεγαλος ηθελε βολτες και γκρινιαζε και εκλαιγε ενας κακος χαμος,μαλωνουν μεταξυ τους τρωγονται χτυπιουνται ο μικρος σβουρα δεν σταματαει καθολου ολο ζημια και ανακατωσουρα οτι βρει στο στομα, σκαρφαλωνει παντου ετσι περναμε μεσα σε μια τρελα τα ζουζουνια μου

αυτα κουκλες παμε να πλατσουρισουμε,πολλα φιλια σε ολες!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καγκουροκατερινακιιιιιιιιιιιιιιιιιιι!!!!!!!!!!!!!!!!!!!τι ομορφα νεα ειναι αυτα.....τελεια...διδυμα....με το καλο κουκλα μου ευχομαι ολα να πανε κατ ευχην....αχ!!!!!!!τι ωραια.....

σοφακι περαστικα στον βασιλακι μας και ολα να πανε καλα απο δω και μπρος...

πηγα χθες στο γιατρο και μου ειπε οτι εχουμε κοριτσακι......ειμαι πολυ χαρουμενη....

λοιπον τον ιουλιο ερχομαι αθηνα δεν παιζει να μην σας δω....φιλιαααααα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Βρε κοριτσια δεν εχω χρονο λογω δουλειας αλλα δεν μπορω να μην σχολιασω!!!!!!!!!!!!

ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ Κανγκουροκατερινουλα!!!!!!!!!!!!τελεια νεα!!!!!!!!!!!!!!!!!!!μπραβο 2 φορες!!!!!ευχομαι μια τελειομηνη και καλη εγκυμοσυνη!να ξεκουραζεσαι οσο μπορεις!

Γιωτου!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Καταχαρηκα που ερχετε επιτελους η ταλιμπανιτσα!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!αντε θα χει και 2 αδερφακια να την προστατευουν!!!!τελεια νεα και τα δικα σου!!!!!!!!!!!ο αντρας σου κατουρηθηκε;;;;

Ολια μου περαστικα κοπελα μου τι να πω...πρεπει να υποφερει πολυ ο μικρουλης.ευχομαι γρηγορα να το ξεπερασει!

Σοφακι μου κοπελα μου οντως ευχελαιο πρεπει να κανεις!καλα το φιδι ηταν το αποκορυφωμα....εγω το επαθα αυτο αλλα με κατσαριδα(μη γελατε...τις σιχαινομαι)...4

Βασω μου ελπιζω ο Αντωνακης να μην την αρπαξε!καλη επιστροφη στη δουλεια!

Νατασσα μου μπραβο που λεει τοσες λεξεις η μικρη σου!αντε να δω ποτε θα μιλησει και ο δικος μου ο σκατουλης!

Συμπεθερα πως προχωραει η εγκυμοσυνη;;;η νυφουλα μου καλα;;;

Κατερινα κανε μια βουτια και για μας!

Χρυσα κουκλα η μικρη!!!!!!!!!φτου φτου!!τι επαθες με την επισκληριδιο...με ενδιαφερει.

Ελπιζω να μην ξεχασα καμια!Σας φιλω ολες

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας μανουλίτσες!Σας ευχαριστώ όλες για τις ευχές, προσπαθώ να ξεκουράζομαι όσο μπορώ και να μην πολυ σηκώνω την Αγγελική αλλά δεν είναι πάντα εύκολο όταν χτυπιέται και θέλει αγκαλια...πάντως τα απογεύματα νιώθω πολύ κουρασμένη!

Ολια περαστικά στον Νικολάκη τι ιός και αυτός δεν είχα και εγώ ξανακούσει κάτι τέτοιο.

Βικάκι πως είναι ο Αντωνάκης?

Γιώτα τέλεια τέλεια τα κοριτσάκια είναι γλύκες και θα δεις αδυναμία που θά 'χει στον μπαμπά της.

Σοφάκι τι πέρασες και εσύ βρε κοριτσάκι μου, μα φίδι και εγώ ούτε να τα δω δε μπορώ, είχα δει ένα όταν ήμουν έγκυος στην Αγγελική και για πότε τυλίχτηκε το άτιμο στο πόδι της καρέκλας ούτε που πρόλαβα να φωνάξω τον άντρα μου.

Νατάσσα σαίνη η Μαριλένα σου, τόσες λεξούλες που λέει και η δικιά μου από σκανταλιες τα ίδια τρελαίνεται να παίζει με τα χαλίκια και τα έχει δοκιμάσει άπειρες φορές.

Αυτα κούκλες, φιλιά σε όλες

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσάκια μου γειά σας!!!!!!

Κοιμάται η Μαμία και μπήκα.....για λίγο....

Κανγκουράκι να ξεκουράζεσαι όσο περισσότερο μπορείς, δεν είναι εύκολο με ένα ακόμη μικρό παιδάκι που έχει κι αυτό τις ανάγκες του αλλά προσπάθησε όσο μπορείς...

Σοφάκι μου ένα έχω μόνο να σου πώ....ευχέλαιο!!!!!! Μάλλον μπήκατε στο μάτι πολλών κακόβουλων!!!!

Όλια μου περαστικά στον Νικολάκη!!!!! Τί σόι ίωση είναι αυτή???? Πρώτη φορά την ακούω και για να είμαι ειλικρινής μου ακούγεται ΠΑΡΑ πολύ επώδυνη!!!!! Φαντάζομαι πόσο θα πονάει ο γλυκούλης μου!!!!

Βικάκι μου πέρασες την άδειά σου κάνοντας δουλειές??????? Ελπίζω στην επόμενη άδεια να καταφέρεις να ξεκουραστείς κορίτσι μου....αλήθεια θα πάρεις άλλη άδεια μέσα στο καλοκαίρι? Πως είναι ο Αντωνάκης με τις μυξούλες και τον βήχα? Εύχομαι να το πέρασε ελαφριά....

Νατάσα μου κι εσύ στο κλάμπ με τις τσαούσες κόρες????? Που να δείς την δική μου.....δεν παλεύεται με τίποτα!!!!!! Όλο νεύρα και ιδιοτροπίες....ελπίζω να είναι φάση που θα περάσει!!!!

Κατερινάκι μου άσε λίγο τις δουλειές και ξεκουράσου.....

Γιώτα μου με το καλό να έρθει η ταλιμπανίτσα!!!!

Συμπεθερούλα μου η νύφη σου είναι όλο ζημιές και αταξίες!!!!!!! Σήμερα έφαγε μια απίστευτη τούμπα από την καρέκλα (βασικά έφταιγε ο άντρας μου - μα δεν τον κόβει καθόλου? - γιατί ενώ την είδε που σκαρφάλωσε στην καρέκλα, την άφησε μόνη της για δευτερόλεπτα αλλά το κακό δεν άργησε να γίνει) κι έκανε ένα τεράστιο καρούμπαλο στο κούτελο......άσχετο, την Πέμπτη έχω β' επιπέδου....

Κοριτσάκια μου πάω να βάλω στον άντρα μου να φάει γιατί σε λίγο θα φύγει για δουλειά!!!

Φιλάκια πολλά σε όλες!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσακια μου γεια σας!

νασιουλινι μου καλη επιτυχια με τη β επιπεδου!!ολα θα πανε τελεια!!!αχ περασε ο καιρος,βασικα οταν φτανεις στη β επιπεδου νομιζω μετα ειναι η τελικη ευθεια..ολα να πανε τελεια!φυσικα θα περιμενουμε νεα σου!οσο για τις δουλειες εκανα καποια πραγματα που δε προλαβαινα πιο πριν,οπως ας πουμε πλυσιμο παραθυρα κ παντζουρια που με κουραζει παντα παρα πολυ.ευτυχως το παιδακι μου ειναι μια χαρα,καπου καπου μονο λιγο φτερνισμα.

γιωτακι τελεια που θα αποκτησετε κοριτσακι,σε καταλαβαινω που χαιρεσαι για τον αντρα σου κ εγω οταν εμαθα οτι ειχα αγορακι χαιρομουν για τον μπιλακο..με το καλο ευχομαι,κ τον αυγουστο θα ειμαι κατω στο χωριο.που ακριβως μενετε;

αληθεια κοριτσια που θα πατε διακοπες;εμεις στο χωριο του αντρα μου στον πυργο κοντα κ μαλλον κ λιγες μερες ζακυνθο.εχουμε παει αλλες 2 φορες με τον μπιλακο ελευθεροι που ειμασταν κ ειναι κ κοντα απο το χωριο.

πασχαλακι μου να δουμε τι θα κανουμε με τα τεμπελακια μας,χθες του πηρα ενα βιβλιο με εικονες κ γενικα του αρεσει να βλεπει περιοδικα κ μου δειχνει να του λεω τι βλεπουμε.αλλα αυτο να σουμε ποτε θα μου πει τι βλεπουμε.

ασχετο αλλα εχει εναν αερα,εχω σκουπισει το μπαλκονι 5 φορες απο το πρωι κ τωρα μου εριξε τις γλαστρες..ελεος..

χρυσουλινι εχω ξεχασει κ εγω θα θελα να μαθω για την επισκληρηδιο τι εγινε,οποτε μπορεις αν θες να μας πεις.εμενα παντως καθε πρωι με ποναει η μεση μου σε εκεινο το σημειο οταν παω να σηκωθω απο το κρεβατι.

αυτα κοριτσακια μου κ απο μενα,σας ευχομαι καλο μεσημερι κ φιλια σε ολες σας! :-h[smilie=wave.gif][smilie=toothy9.gif]

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσια μου γειασας .Ευτυχως ο Νικολακης ειναι καλυτερα αλλα ακομη εχει σπυρακια ..

Νασια ευχομαι ολα να πανε καλα στη β επιπεδου..

Βικακι ο αντωνακης πως παει??Ασε οι δουλειες δεν τελειωνουν ..Ειδικα τωρα το καλοκαιρι θελει πιο πολυ καθαρισμα..

Γιωτακι πολυ χαρηκα με τα νεα σου..Αντε με το καλο το κοριτσακι σου ...

Κατερινακι πως τα πας με τα τρια ζουζουνια και χωρις συζυγο?

Πασχαλακι μην αγχωνεσ αι με την ομιλια και μενα ο Νικολας μονο τα βασικα λεει .Λενε παντως οτι τα αγορια αργουν σ ε σχεση με τα κοριτσια..

Αυτα απο μας καλο βραδυ!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα τσουπρες.κατερινακι συγχαρητηρια για τα διδυμακια.πολυ ευχαριστα τα νεα..

γιωτου?τα καταφερες βρε μπαγασακο?αντε επιτελους και μια κορουλα!!!!

σοφακι τι επαθες βρε κοριτσι μου?πο.αν ειναι δυνατον.και πως περασατε τελικα απο το φιδι?ι.εγω θα επεφτα ξερη επιτοπου.οσο για το μμρ ετσι ειναι.ειναι το πιο απαισιο εμβολιο.αλλα τι να πουν οι αλητες γιατροι...

ολια μου περαστικα στον νικολα σου.μια απο τα ιδια και εμεις.εκει που εκανα αμαν να βαλω γραμμαρια στον πετρο τσουπ σταματησε να τρωει και ολο αγκαλια και θηλασμο.τιποτα αλλο ομως.ουτε μπουκια.κοιταξα τα δοντια και βγαινουν ολα μαζι.περνανε ομως πολλες μερες και το πραμα συνεχιστηκε.και οταν αρρωστησε η νεφελη λεω μια και παω ντοκτορ ας παρω και το μωρο να δει τα δοντια γιτι αδυνατισε παρα πολυ.περιπου δηλ την 6 μερα εφαγε μια κρεμουλα και αυτην με το ζορι.τελικα εχει στοματιτιδα βαρια,ενα σωρο αφθες,μυκητιαση και βγαζει και ενα σωρο δοντια δυσκολα.λεει η γιατρος σαν ξυραφια στο στομα του ειναι.που να φαει.υποφερει το καημενο.μας εδωσε 3 φαρμακα για το στομα και βλεπουμε.σημερα μπηκε η τριτη μερα.υποφερει πολυ ακομα αλλα χτες εφαγε και φρουτα και φαγητο φυσικα μονο αλεσμενα..

νασια καλη επιτυχια σημερα!!!!

βικ,λεμον και γκρουσι μπλ ρε.δεν σας σχολιαζω γιατι ειμαι μαγκας...

εγω ειμαι αρρωστη 15 μερες τωρα.βηχω και ποναει πνευμονας.σας το ειιπα οτι πεθαινω αλλα καμια δεν με πιστευε..

ΦΙΛΙΑ ΠΟΛΛΑ ΣΕ ΟΛΕΣ ΚΑΙ ΞΟΥ ΟΙ ΑΡΡΩΣΤΙΕΣ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κατερίνα μου και πάλι συγχαρητήρια για την εγκυμοσύνη σου!!!!!! Κατ΄ενθουσιάστηκα με τα νέα σου!!!!!!!!!!!!!!!!

Γιωτού τα καταφέρατε λοιπόν??? Συγχαρητήρια ρε κορίτσι μου !!!!!!!! Με το καλό να γεννηθεί η μπεμπουλα σας!!!!!!!!!!

Σοφάκι μου , λαχτάρα οιυ πήρες με το φίδι και όχι μόνο..

Όλια ευχαριστώ για τις ευχές τις είδα και στο φεις , να είσαι καλά και ότι επιθυμείς!! Περαστικά στο Νικολάκη σου!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Νατάσα σε ευχαριστώ και εσένα για τις ευχές!!! Όντως το μωρό είναι ήρεμο και τα πάνε καλά με την Βασούλα!!! Ναι, θηλάζω την μικρούλα και ευτυχώς όλα πάνε καλά !!!!

Σας χαιρετώ , φιλιοά πολλά σε όλες!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γειά σας φίλες μου!!!!

Όλα τέλεια με τον β'επιπέδου...η μπεμπίκα είναι μια χαρούλα και μεγάλωσε πάρα πολύ, δεν ήταν βέβαια και πολύ συνεργάσιμη αλλά με λίγη σοκολάτα καταφέρε ο γιατρός να κάνει όλες τις μετρήσεις που ήθελε!!!!!!! Είναι 481 γρμ κορίτσαρος!!!!!

Βικάκι μου θα πάτε Ζάκυνθο!!!! Τί ωραία!!!!!! Πολύ θέλω να πάω έχω ακούσει τα καλυτερότερα!!!!!!!!! Να περάσετε τέλεια!!!!!! Όσο για την μέση σου...κι εγώ έκανα δύο φορές επισκληρίδιο και μπορώ να πώ ότι ένα ψιλοκουσούρι μου το άφησε....όταν με πιάνει η μέση μου δεν μπορώ ούτε να ισιώσω το κορμί μου (το φιδίσιο που είναι μπρος και πίσω ίσιο :lol::lol: )

Όλια μου πως είναι ο Νικολάκης??????

Πάτσυ μου τί ταλαιπωρία περνάει ο μικρός μωρέ........τί όρεξη να έχει να φάει το καημένο αν το στόμα του είναι γεμάτο πληγές?????? Εύχομαι γρήγορα περαστικά!!!!!

Χρυσουλίνι μου και πάλι να σου ζήσει η μπέμπα!!!!

Φιλάκια πολλά σε όλες!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κουκλιτσες.Νασια μπραβο αντε με το καλο η κορη !!!σου εγραψα και στον " καφενε"""""

Ο Νικολας ευτυχως ειναι καλυτερα αλλα του εμειναν ακομη κατι σημαδακια στα ποδια...

Πατσυ περαστικα ...Και σεις δεν μπορειτε να ηρεμησετε .Φανταζομαι τι περναει ο Πετρος ..ασε και ο δικος μου ειχε τις πρωτες μερες πληγες και φουσκαλες στο στο μα και ετρωγε μονο στερεες τροφες και επινε γαλα ευτυχως ..Ασε απο νερο οσο νερο δεν ηπιε τοσο καιρο το ηπιε σε τρεις μερες ..Ενα μπουκαλι νερο το κατεβαζε στο λεπτο ..τα καημενα τι τραβανε ...Εμενα μου ειχε πει η γιατρος για το στομα την μουντιζαλ και καπως τον ηρεμουσε δοκιμασε την ...Θα τον βοηθησει ειδικα πριν το ταισμα ..μουδιαζει το στομα και βοηθαει να φανε...

αυτα απο μας φιλια και καλο βραδυ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας κουκλες

Νασουλα χαιρομαι που πηγαν ολα καλα με την Β επιπεδου,ωραια!!!

Ολια μου μπορει να φαει τωρα ο Νικολακης;;

Πατσυ περαστικα στον Πετρακη και σε σενα!!!

Βικακι και εμενα μου αρεσει πολυ η Ζακυνθος εχω χρονια βεβαια που πηγα αλλα εχω πολυ καλες εντυπωσεις και αναμνησεις

ενα πραμα μαυτο το ζουζουνι μου δεν αφηνει τα κοριτσακια στην ησυχια τους οταν δει κοριτσακι στην ηλικια του πηγαινει και το σπρωχνει,ενω με τα αγορακια δεν το κανει τι να πω εχει συνιθισει με τα αδερφακια του και δεν θελει τα κοριτσια,λετε να μου γινει μισογυνης;;; :o:o

Ευα εχεις εξαφανιστει τελειως πως παει το μαγαζι;;;

Σοφακι πολλα φιλια και ευχομαι να ειναι ολα καλα

καλο βραδυ σε ολες!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας μανουλίτσες! τι κάνουν τα ζουζούνια σας?

Εμείς καλά, πήραν οι δικοί μου τη μικρή στο χωριό για να κάνει τα μπανάκια της και για να ξεκουραστώ λίγο και εγώ. Μέσα στη βδομάδα θα γυρίσουν όμως.

Νάσια τέλεια με τη β΄επιπέδου άντε τώρα μετράς αντίστροφα με το καλό σου εύχομαι.

Πάτσυ περαστικά στο αγοράκι σου, θα πονάει πολύ είναι και η ζέστη, υπομονή.

Ολια πάει καλύτερα ο Νικολάκης έ?

Γιώτα πως τα πας, πότε είπες οτι έρχεσαι Αθήνα, να κανονίσουμε να βρεθούμε.

Πάω να μαγειρέψω μοσχαράκι κοκκινιστο με πουρέ.

Φιλια σε όλες!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...