Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΠΑΝΕΜΟΡΦΑ ΜΩΡΑΚΙΑ ΧΡΙΣΤΟΥΓΕΝΝΩΝ Ό9


Recommended Posts

κοριτσακια μου καλησπερα!

εχω χαθει κ τωρα μπηκα για πολυ λιγο ισα να γραψω κ παω να κοιμηθω.απο πεμπτη εχω 3 μερες αδεια οποτε θα τα πουμε πιο αναλυτικα.να διαβασω κ νεα σας αν κ εχω να βγαλω καλοκαιρινα ακομα δεν εχω προλαβει..

γενικα καλα ειμαστε,ο αντωνακης περασε ενα κρυωμα αλλα τωρα ειναι πολυ καλυτερα κ λεει κ κακα κ μαμα συνεχεια.ειδικα κακα.

αυριο εχω επετειο 3 χρονια γαμου με τον μπιλακο.αλλα ωραια θα περασουμε εγω θα φτασω 9.30 σπιτι κ εκεινος δουλευει νυχτα! :D αλλα μετα καθομστε μαζι στην αδεια οποτε ισως παμε καπου ετσι για το καλο.

αυτα κουκλες μου,φιλια πολλα κ θα τα πουμε παλι!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 911
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

γεια σας κουκλες!

τι κανετε;;;

Νασια μου να τα χιλιασεις!!!!χιλιοχρονη!με το καλο ολα !!

Γιωτα καλη επιτυχια με την αυχενικη!

και μενα γεννησε η αδερφουλα μου 16/5!το 3ο μελος της οικογενειας της ειναι γεγονος!!!!εχει ψιλοπελαγωσει αλλα τη βοηθαει η μαμα προς το παρον.

εμεις εχθες ειχαμε το εμβολιο της ανεμοβλογιας.ειμαστε 11600 και 86,5 ποντους.η γιατρος με ρωτησε αν λεει καμια κουβεντα και της ειπα πως οχι και μου πε αν μεχρι τα 2,5 δε μιλαει καθολου βλεπουμε..τιποτα παντως δε λεει.μονο τα δικα του ξερετε.επισης με ψιλοαγχωσε παλι με τα λαεσμενα και μου πε να μην τον αφηνω γιατι εχει περιπτωση παιδιου που ειναι6 χρονων και τα θελει ακομα ετσι.....μου λεει αστον να πεινασει και μου πε περιπτωση μαμας που επι 15 μερες το παιδι δεν ετρωγε καθολου και μετα απο φασισε να φαει κομματακια...εγω παλι δε θελω να τον βαλω σε αυτη τη διαδικασια...τεσπα

αυτα εν ολιγοις...σας γραφω βιαστικα γιατι ειμαι στη δουλεια.

φιλακια πολλα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γειά σας κούκλες!!!!!!!!

Νάσια , Νατάσα και κοράκλα της Νατάσας , Χρόνια σας πολλά και ότι επιθυμείτε με υγεία!!!!!!!!

Κατερίνα μου και εσύ να χαίρεσαι τον γιόκα σου!!!! Να είναι γερός και ευτυχισμένος!!!! Περιμένουμε φώτο από τις ετοιμασίες σου.. Αχ μου άνοιξες την όρεξη!!

Νάσια, κοριτσάκι θα κάνεις πάλι από ότι βλέπω!! Συγχαρητήρια!!!! Θα έχει μια όμορφη παρέα η Μαμία σου να την καταλαβαίνει... .χα χα και αγοράκι να ήταν μια χαρά θα ήταν ... Γερό να είναι και με το καλό!!!

Ευάκι με κούφανες με την θεία...!!! Μπράβο της!!! Έχει άλλα παιδιά????

Γιωτίνι κατ' αρχάς καλή επιτυχία στην εξέτασή σου!!! Εγώ είμαι μέσα για την συνάντηση!! Θα πω και στη Ματίνα που μάλλον θα μπορεί για να βρεθούμε ... Νομίζω ότι και το καγκουράκι θα μπορεί (έτσι Κατερίνα??? ) Μου λέτε κορίτσια και μένα (στο κινητό pls) αν κανονίσετε τελικά γιατί στο μαμμυ δεν ξέρω πότε θα προλάβω να ξανά μπω..

Σοφάκι δες τα μηνυματά σου στο fb ... Φιλιά στο Βασιλάκο σου !!

Κατερίνα (καγκουράκι) η φώτο της μικρής σου Αγγελικής μου αρέσει πολύ!!! Όσο πάει και ξανθαίνει!!

Μάγδα καλά είμαστε όλοι, να δώσεις φιλάκια στην Μαρκέλα σου!!!!

Κοριτσάκια σας φιλώ όλες!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

:oops::oops:

Κατερίνα μου, τον άνδρα σου εννοούσα να χαίρεσαι....!!!

Πάτσυ μου τώρα είδα ότι γιόρταζε και ο δικός σου!! Να τον χαίρεσαι και εσύ.. .αχ δεν είμαι καθόλου καλή σε αυτά....

Όλοι οι εορταζόμενοι παλιοί και νέοι να είστε γεροί και ευτυχισμένοι!!! ;):oops::lol:

Βικάκι μου , να τα χιλιάσετε με τον Μπιλάκο σου και να χαίρεστε τον Αντωνάκο σας!!!!! Πάντα αγαπημένοι!!!!!!

Πασχαλίτσα, ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ για την αδελφούλα σου!!!!!!!!!!!!!!!!!! Μην αγχώνεσαι με τον Μακούλη σου ...ΌΛΑ ΘΑ ΠΑΝΕ ΚΑΛΆ !!!!!! Πάρε και δεύτερη γνώμη αν νομίζεις ότι κάτι που σου λένε σε παραξενεύει..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας κλοταρες....ευχαριστω κ παλι για τις ευχες!!!

ΝΑΑΑΑΑΑΑΑΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!να βρεθουμε!!!!!!!!!!!!!!!αι μωρη μαγδα λεγε ποτε θα ερθεις κ που να δουμε....εγω χαλκιδικη θα μαι περιπου τελη ιουλιου με αρχες αυγουστου.ακομα δεν κλεισαμε.

δημητρουλα αστα να πανε.καλα ξεκινησε η μερα της διαιτας.εφαγα μπανανα,μετα σαλατα με λιγες πατατες τηγανιτες και τωρα η ηλιθια η βοδαρα εκανα 2 φετες ψωμι με μαγιονεζα,σαλαμι,κασερι και αγγουρακι τουρσι.ελεος.εντωμεταξυ ουτε ψωμι τρωω εδω και πολυ καιρο,ουτε ζαμπονοκασερα.πως μου την βαρεσε ετσι η μοσχαρω..αμα χασω εγω κανα κιλο ελατε να με χεσετε ολες μαζι...παντως μεσα ειμαι στην διαιτα.σαλατα ,νερο και αγιος ο θεος.χαχαχαχαχχαχαχα

σημερα 6 το πρωι η νεφελη εκανε 12 φορες εμετο στα καλα καθουμενα.της εκαν ρυζι και περασε.την εχω ολη μερα με ρυζακι...αντε παλι....αυτα μικρες τσουπρες...τα λεμε.

με αγαπη πατσυ η μοσχαροφαλαινα(νεο ειδος μεταλλαγμενο).

επισης υστερογραφο:α πανε να πνιγουν οι πολιτικοι και τα νεα μετρα τους...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια καλησπέρα!!!!! Τί κάνετε; Εμείς καλά είμαστε και ξεκινήσαμε τις βόλτες στη θάλασσα και στις κούνιες. Αχ πάλι δεν θα μαζευόμαστε με τίποτα στο σπίτι.....

Σας ευχαριστώ όλες μέσα από την καρδιά μου για τις ευχές σας και κυρίως για τις ευχές στην κορούλα μου!!!!!! Είστε υπέροχο παρεάκι!!!!

Κατερίνα Χρόνια Πολλά στο αγοράκι σου, να τα εκατοστήσει..... φαντάζομαι πώς θα περάσατε τέλεια στο πάρτυ!!!!!!

Νάσια Χρόνια Πολλά, να σε χαιρόμαστε :):ymparty: !!!!!! Να χαίρεσαι τη Μαρία σου και το μωράκι στην κοιλίτσα. Α, μη στενοχωριέσαι για τα χρόνια..... εσύ να είσαι καλά. Και όπως λέει και ο άντρας μου, είμαι όσο αισθάνομαι!!!!!!!! Επίσης κάνει και το άλλο, δεν τα γιορτάζει ποτέ τάχα για να μη μεγαλώνει ;) !!!!!!! Οπότε κάνε και εσύ πώς δεν είχες γενέθλια..... άστα προσπέρασέ τα!!!!!!!

Χρυσουλίνι είδα από το τικεράκι σου πώς μπήκες στο μήνα σου!!!! Άντε με το καλό γλυκειά μου και με έναν πόνο που λέμε.

Πάτσυ λες για τα κιλά, εγώ πάλι που τυραννιέμαι με την χαλάρωση; Έχω χάσει σχεδόν όλα τα κιλά της εγκυμοσύνης αλλά το σώμα μου δεν είναι πλέον σφιχτό..... δοκίμασα μαγιό μπικίνι χθες που είχα κατέβει στην αγορά και στενοχωρήθηκα πραγματικά!!!!!!! Δεν έχω ούτε ραγάδες, ούτε κυταρρίτιδα αλλά αυτή η χαλάρωση με χαλάει πολύ. Γι' αυτό και εγώ ξεκίνησα περπάτημα σε συνδυασμό με κρέμα για χαλάρωση και θεραπεία με θαλασσινό αλάτι και έλαια. Ας ελπίσω ότι κάτι θα γίνει......

Πασχαλάκι να σας ζήσει το νέο μέλος της οικογένειας :) !!!!

Όσο για την ομιλία, η Μαριλένα μου λέει μαμά - μπαμπά - γιαγιά - πουπού (παππούς) - εντώ (εδώ) - κεί (εκεί) - λάλα (γάλα) - λια (έλα) - άρη (το σκύλο της μητέρας μου) - τάτα (βόλτα) - άκη (κοριτσάκι) - μαμ (φαγητό) και δεν θυμάμαι τί άλλο. Αλλά μη φανταστείς ότι τα λέει όλα συνέχεια. Συνήθως χρησιμοποιεί 4-5 λέξεις πιο τακτικά. Κατά τη γνώμη μου δεν χρειάζεται να ανησυχείς. Εσύ να μιλάς όσο μπορείς περισσότερο, να του εξηγείς τί βλέπετε, να του τραγουδάς και εκεί που δεν το περιμένεις θα λυθεί μεμιάς η γλώσσα του. Όταν πριν από κανά δυο μήνες είχα τις ίδιες απορίες, ο γιατρός μου είπε πώς από τη στιγμή που το παιδί καταλαβαίνει τί του λές δεν υπάρχει περίπτωση να μη μιλήσει. Η Μαριλένα μου αυτή τη στιγμή γνωρίζει και δείχνει 6 μέρη του σώματος και 5 ζωάκια. Θεωρώ πώς είναι φυσιολογικό. Αγόρασέ του βιβλία με ζώα, είναι κάτι μικρά που έχουν εικόνες με μια ή δυο λέξεις. Την κορούλα μου πολύ την βοήθησαν αυτά. Και μην αγχώνεσαι.

Κορίτσια αυτά. Πηγαίνω να ξαπλώσω, θα τα πούμε άλλη στιγμή.

Φιλιά σε όλες.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

νατασσα μου τι γουρουνα ξεχασα να σου ευχηθω!να ζησει το κοριτσακι σου!να το καμαρωνεις παντα!!!!

που λες ο δικος μου εχει φοβερη αντιληψη.καταλαβαινει τα παντα, τα παντα ομως...προχθες στο ασχετο π.χ. με ρωταει ο Ανδρεας τι ωρα ειναι και τον βλεπω που εκανε την κινηση και κοιταξε το ερακι του σαν να φοραει ρολοι(χαχα ειχε πολυ γελιο).οταν το ειπα ομως στην παιδιατρο οτι καταλαβαιονει τα παντα απ ότι του λεω μου ειπε πως η ομιλια ειναι τελειως ξεχωριστο κομματι και δεν εχει ν ακανει με την αντιληψη...οτι δηλ ενα παιδι μπορει ανετα να καταλαβαινει τα παντα αλλα να μη μπορει να μιλησει.τεσπα δεν αγχωνομαι,μου ειπε οτι παιζει ρολο και το ποτε μιλησαμε σαν παιδια εγω και ο πατερας του.Σ'ευχαριστω για το ενδιαφερον!να σαι καλα κοπελα μου.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσακια μου γεια σας

ευχαριστω πολυ για τις ευχουλες,εμεις ειμαστε αρρωστουλια τρεχει η μυτη και τα ματακια του και εκανε και λιγο πυρετο,ο καιρος εδω χαλια τι να μην αρρωστησουν εχουμε βαρεθει :twisted::twisted: τον κουρεψα κιολας ειχαν μεγαλωσει πολυ τα μαλλακια του και ιδρωνε και εγω αλλαξα χρωμα τα εβαψα ξανθο μελι θα βαλω και φωτο να μας δειτε

Χρυσουλινι καλα εγραψες ο γιος μου ειχε γενεθλια δεν γιορταζε ο αντρας μου,με το καλο κι εσυ να ερθει η μεγαλη ωρα

Πασχαλια μην αγχωνεσαι θα ερθει η ωρα του και θα τα πει μεζεμενα,ο δικος μου λεει αρκετες λεξουλες αλλα πιστευω οτι επειδη εχει και τα αδερφακια του που του μιλανει συνεχεια γιαυτο,μην σε ανυσηχει καθε παιδι εχει τους δικους του ρυθμους θα ερθει συντομα η ωρα μην αγχωνεσαι απο τωρα ειναι νωρις

Σοφακι που χαθηκες;τελειωσες με την απογραφη εγω σημερα ειμαι ετοιμη να τα παραδωσω εκανα και τα συγκεντρωτικα και τελος

Δημητρουλα ρωτας πως εχασα τα κιλα μου;ετρωγα μετρημενη ποσοτητα το μεσημερι,δεν παρελειπα γευματα για να ενεργοποιειτε ο μεταβολισμος και προσεχα τι ετρωγα,το βραδυ π,χ σαλατα ή γιαουρτι,δεν εκανα συγκεκριμενη διαιτα απλα ελλατωσα λιγο το μεσημεριανο και τα τσιμπολογηματα και ολα με μετρο

αυτα κουκλες δεν θυμαμαι κατι αλλο πολλα φιλια!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κοριτσάκια μου! :D

Πάτσυ, Όλια και Νάσια θα πάμε στο πόρτο καρράς στο Νέο Μαρμαρά! Θεσσαλονική δε θα μείνω καθόλου...θα είμαι και μόνη μου με Μαρκέλλα και δε θα είμαι για πολλά πέρα-δώθε!

Δεν κανονίζουμε να έρθετε προς τα εκεί για μπανάκι?

Αθηναίες θα μπορέσουμε λέτε να βρεθούμε το Σάββατο στις 18 Ιουνίου? Ο γάμος είναι αρκετά αργά -στις 8 - οπόλτε μπορούμε ή το πρωί ή νωρίς το απόγευμα μετά τον ύπνο των παιδιών.

Χρυσουλίνι θα κάνεις προγραμματισμένη καισαρική? Πότε?

Φιλιά σε όλες!

Γεια σου Κατερινα, τώρα σε είδα :D Περαστικά σας! Πολλά παιδάκια άρρωστα με αυτίν τον καιρό...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας κοριτσια μου!

μπηκα να σας πω ενα γεια κ να ευχηθω χρονια πολλα στην Νατασσα κ την κορη της κ φυσικα στην Νασια μας!κ αν ξεχναω καποια συγνωμη..

ευχαριστω κ για τις ευχες σας να ειστε καλα ολες!

Χρυσακο μου ναι ειδα το μην θα σου απαντησω αγαπη..σ'ευχαριστω πολυ!

να περνατε καλα κοριτσια μου...δεν σχολιαζω μια μια γιατι εχω πολυ καιρο να μπω κ θα ξεχασω σιγουρα..δεν ειμαι καλα τον τελευταιο καιρο σας το εχω ξαναπει γι αυτο δεν γραφω..αν ανεβει η διαθεση θα επιστρεψω..να πω μονο στην Πασχαλια μας πως κ εμενα δεν λεει σχεδον τιποτα απο λεξεις 2-3 μονο αλλα κανει ηχους απο 10+ ζωακια...γι αυτο τον λεω ταρζαν!!

Μαγδα μου σε εχασα..απο Μαρμαρα ηταν η παρολιγο νυφη μου!!

τεσπα...φιλακια πολλα σε ολες!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερα μανουλες!

οπως παντα με τις μεγαλες ωρες..

ειμαι χαλια γαμωτο,κρυωσα εχω συναχι κ κρυαδες κ γενικα αδυναμια.

πασχαλια μου κ σε αυτο ιδια τα παιδια μας..στην ομιλια εννοω.κ εγω εκτος απο κακα που ξεκινησε να λεει εδω κ καποιες μερες κ καμια φορα μαμα κατα τα αλλα τιποτα.εμενα ο μπιλακος μιλησε σχεδον 2μιση αλλα τα ειπε ολα μαζι.παντως κ εμενα καταλαβαινει τα παντα κ ειναι κ πονηρατζας μερικες φορες κ προσπαθει να με ξεγελασει.ας μην αγχωνομαστε,τα αγορια ειναι κ πιο αργα απο τα κοριτσακια.σημερα πηγαινα,ε στον φουρνο κ μας βλεπει ενα μωρακι απο ενα μπαλκονι κ φωναζε νινι νινι για τον αντωνη.πιασαμε τη κουβεντα με τη γιαγια του που το κραταγε κ λεω ποσο ειναι κ λεει 1 ετους.κ λεω κοιτα να δεις.ε τα κοριτσια ειναι αλλιως.

αχ παω να κοιμηθω,ευτυχως καθομαι μεχρι κυριακη αν κ εχω δουλεις με φουντες εδω στο σπιτι.αλλα αφου θα ειμαι σπιτι δε με νοιαζει! :D

καληνυχτα σε ολες κ στα μωρακια σας!

α χρυσουλινι μου σε ευχαριστω πολυ για τις ευχες σου κ εσυ με το καλο να γεννησεις!!φιλια πολλαα!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα μανούλες!!!!!!

Κοριτσάκια μου σας ευχαριστώ και πάλι για τις ευχές!!!!!!

εμείς είμαστε λίγο στα down μας γιατί το κουνιαδάκι μου το βλαμένο μας έκανε πάλι μπάχαλο με τον άντρα μου...συγχίστηκα εγώ σε σημείο να μην μπορώ να ηρεμήσω από τα νεύρα μου για 3 μέρες (μετρούσα και ξαναμετρούσα την πίεσή μου μην τυχόν και πάει στο 20 από την σύγχιση), έβρισα ότι είχαν και δεν είχαν ιερό και στο τέλος είπα στον άντρα μου ότι αν θέλει να τα πάμε καλά δεν θα ξαναπατήσει το πόδι του στο σπίτι μου το βλαμένο γιατί θα του σπάσω τα μούτρα!!!! Δεν έχω ούτε άλλη υπομονή ούτε άλλη διάθεση να κάνω τα στραβά μάτια!

Κατά τα άλλα, σε ένα μήνα έχω την β' επιπέδου και με έχει πιάσει πολύ άγχος.....η Μαμία έχει εξελιχθεί σε μεγάλο ζιζάνιο, δεν σταματάει να κάνει ζημιές, χτυπάει, δαγκώνει, σήμερα μου έχωσε μια κλωτσιά στο μάτι και αμέσως έκανα αιμάτωμα (ευτυχώς δεν πονάει)......όλοι της κάνουν τα χατήρια παρόλο που εγώ φωνάζω ότι το κατάντησαν το παιδί γαϊδούρι.....δεν τολμάμε να της πούμε όχι και την ακούει όλη η γειτονιά από τις στριγγλιές!!!! Τους λέω ότι δεν βλάπτει να την μαλώνουν και λίγο (όχι όμως να την χτυπήσουν) αλλά ο καθένας - ειδικά οι παππούδες (η μόνη που κάνει ότι λέω είναι η μαμά μου) - με γράφουν κανονικά και συνεχίζουν να την κακομαθαίνουν. Έχουμε απελπιστεί με τον άντρα μου....δεν ξέρουμε πιά πώς να το χειριστούμε το θέμα γιατί φυσικά δεν φταίει το παιδί.....

Δημηρούλα χάθηκες κι εσύ...σπάνια μπαίνεις να μας πείς τα νέα σου! Όσο για τις αλλεργίες, άστα να πάνε....πολύ πονεμένη ιστορία, ειδικά στις εγκυμοσύνες κάτι με πιάνει και φουντώνουν όλες μαζί!!!! Το έκζεμα στο πόδι φούντωσε πάλι, η ρινίτιδα στο φούλ (φτέρνισμα και φαγούρα στην μύτη), και τελευταία με έχει πιάσει τρελή φαγούρα στα χέρια....ξύνομαι και ξύνομαι...... Πώς είναι ο Θανούλης????

Πασχαλάκι μου να σας ζήσει το ανηψάκι!!!!!! Αγοράκι ή κοριτσάκι είναι? Μην αγχώνεσαι για τα αλεσμένα καλό μου...στο ξαναείπα το κάθε παιδάκι έχει τους δικούς του ρυθμούς και με το φαγητό και με την ομιλία και με το περπάτημα! Τα αγοράκια συνήθως αργούν λίγο περισσότερο...κακώς η παιδίατρος σας αγχώνει τόσο πολύ, δεν βγαίνει τίποτα έτσι! Θα το δείς που ο Μακούλης θα τα κάνει όλα μαζεμένα!!!!!!!! Και η Μαρία τώρα άρχισε να τρώει κομματάκια τις τροφές...

Χρυσουλίνι έφτασε ο καιρός να γεννήσεις!!!!! Απίστευτο μου φαίνεται....σαν εχθές θυμάμαι που μας ανακοίνωσες την εγκυμοσύνη! Με το καλό κορίτσι μου και με έναν (ή κανέναν) πόνο!!!!

Όλια μου πώς είστε? Ο Νικολάκης?

Σοφίτσα μου τί έπαθες καλό μου και δεν έχεις διάθεση????? Από την κούραση ή έγινε κάτι? Ελπίζω να είστε όλοι καλά και σύντομα να ξαναβρείς τον εαυτό σου...πιστεύω ότι χρειάζεσαι ξεκούραση και θα συνέλθεις!

Πατσουλίνι καταπληκτική η δίαιτα... :lol::lol::lol: έχω μια φίλη μου που είναι τρομακτικά αδύνατη (δεν έχει ανορεξία) και πασχίζει εδώ και χρόνια να βάλει κανένα κιλό.....θα της πώ να την κάνει!!!! Πάντως καλά κάνεις και δεν αγχώνεσαι......εμένα το άγχος δεν με βοηθάει όταν θέλω να κάνω δίαιτα γιατί τότε τρώω περισσότερο!

Νατάσα μου βολτίτσες ακούω.......μια χαρούλα!!!!!!!! Όσο καλοκαιριάζει τόσο δεν θα μαζεύονται στο σπίτι τα ζουζούνια μας......και η Μαρία μου λέει ένα σωρό λεξούλες πλέον, όλη την μέρα μπουρ μπουρ δεν σταματάει!!!! Αλλά μου αρέσει τόσο πολύ να την ακούω......κάθομαι και την χαζεύω.....

Κατερινάκι μου περαστικά στον μικρό....ποιό από τα τρία ήταν αρρωστούλι? Το ξανθό πολύ ωραίο, σου πάει! Και μια χαρά αδυνατούλα είσαι....απορώ γιατί σε είχε φάει τόσο άγχος....κούκλα είσαι!!!

Μάγδα μου ωραία θα περάσετε στον Μαρμαρά.....είναι πολύ ωραίο μέρος και το καλοκαίρι έχει πολύ κόσμο, είναι βέβαια λίγο μακριά από εμάς και δεν οδηγώ κιόλας, ελπίζω να καταφέρω τον άντρα μου να με φέρει μέχρι εκεί για να γνωριστούμε επιτέλους κι από κοντά!!!!!

Βικάκι μου περαστικά σου κορίτσι μου! Εξαντλείσαι από την δουλειά και είναι επόμενο ότι εξασθενεί ο οργανισμός..... να προσέχεις καλό μου!

Κανγκουράκι μου τί κάνετε???????

Γκρουσάκιιιιιιιιιιιιιιιιι άντε να κλείσουν τα σχολεία να σε "βλέπουμε" περισσότερο!!!

Φιλάκια σε όλες

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κουκλες

ο Δημητρακης ειναι πολυ καλυτερα,ευτυχως δεν ξανακανε πυρετο και την περασαμε με λιγες μυξουλες και φυσιολογικο ορο,και εχουν και οι αλλοι δυο μυξες,τελοσπαντων ολο το χειμωνα δεν αρρωστησαμε τωρα ηταν να το περασουμε οπως και περυσι τετοιο καιρο αν θυμαστε που τα ειχα και τα τρια με πυρετο,παρεμπιπτοντως εκλεισα και χρονο στο μαμυ,χθες πηγα και περασα και τη θηκη στο δοντι μου τελικα και τελος,ο κολοκαιρος μας εχει ταραξει δω καθε μερα βροχες,την Τριτη θα παμε εκδρομη με το δημοτικο στη Θεσσαλονικη,στο πλανηταριο και στο παρκο δεινοσαυρων,ο Νικολας μου ειναι μεσα στην τρελη χαρα

Νασια μου τι θελουν παλι και σε στεναχωρουν εγκυο γυναικα,μην του δινεις σημασια κοιτα να εισαι εσυ καλα και μην πολυσκας,ολα καλα θα πανε με την Β επιπεδου μην το σκεφτεσαι,οσο για την Μαμια ταρζανακι κι αυτη εεε,και ο δικος μου πολυ κυνηγητο ριχνω ευτυχως τον παιζουν λιγο οι μεγαλοι γιατι αλλιως δεν την παλευα,οσο για μενα που λες δεν αγχωνομαι τωρα πια αφου επανηλθα σττα κιλα μου δεν τρωγομαι πια εχω ηρεμησει,σε ευχαριστω για τα καλα σου σχολια

Σοφακι μου τι επαθες ρε κοπελα μου,γιατι εισαι ετσι;θα σε παρω τηλ να τα πουμε καποια στιγμη

Μαγδα ευχαριστω για τα περαστικα

Ευακο μου σε ευχαριστω για τα καλα σου λογια,η ζουζου τι κανει;κανατε κανενα μπανακι;να μιλησουμε καποια στιγμη

πολλα φιλια σε ολες!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κουκλίτσες τι κάνετε?

και εμεις με μυξούλες είμαστε που θα παει θα φτιαξει αυτός ο καιρός πια.

Νάσια μου στεναχωριέμαι όταν ακούω να σε συγχίζουν έτσι, μα καλά δεν καταλαβαίνουν τίποτα.

Σοφάκι κοίτα να ξεκουραστείς νομίζω έχεις ταλαιπωρηθεί πολύ είχες και την απογραφή.

Πασχαλια να σας ζήσει το ανηψάκι, πολύ αγχωτικά στα λέει βρε παιδί μου ο παιδίατρος, όλα θα γίνουν στην ώρα τους τα παιδάκια ξέρω μιλάνε κοντά στα 2 έχουμε λοιπόν χρόνο ακόμα :P

Γιωτάκι όλα καλά με την αυχενική είσαι ακόμα Αθήνα?

Φιλια σε όλες

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερα κοριτσια μου,τι κανετε;

ψιλοχαθηκατε κ εσεις αυτες τις μερες.

εγω τωρα περιμενω να τελειωσει ενα πλυντηριο που εχω βαλει κ να κοιμηθω.

ημουν χαλια με το κρυωμα,εκανα κ πυρετο κ πολυ συναχι κ ολα μαζι με βρηκαν.οπως λεει κ το καγκουρακι ο καιρος δε λεει να στρωσει.χθες εκανε ψωφοκρυο κ σημερα παλι ζεστη. :roll:

σημερα πηγαμε μια μεγαλη βολτα με τον αντρα μου κ τον αντωνακη μεχρι τη βαρκιζα κ πιο κατω κ μετα κατσαμε στον φλοισβο εκει που ειναι οι παιδοτοποι,ηταν πολυ ωραια,ο αντωνακης ξεσαλωσε αλλα ειχε πολυ κοσμο,οταν παμε καθημερινες ειναι πιο ησυχα κ ευχαριστιεσαι καλυτερα.

νασιουλινι μου απορω πως δεν τους εχεις σπασει στο ξυλο,ειλικρινα.εγω δε τα μπορω αυτα,ξενερωνω πολυ κ εχω μουτρα κ το δειχνω απο χιλιομετρα.κανε υπομονη τωρα που εχεις κ τοδευτερο μωρακι σου κ γραφτους ολους.αντε να χαθουνε πια.

εμενα ο αντωνακης αρχισε να ξεκολαει απο τα 6 δοντακια,εσκασε μυτουλα ενα πισω πισω κ μαλλον παμε κ για το ιδιο απο την αλλη μερια.ρε κοριτσια εμενα οταν βγαζει δοντι πιο πριν μελανιαζει.εσας σας εχει συμβει;

κατερινακι μου εγω με τον αντωνη κ δε καθομαι ολη μερα,εσυ με τα τρια παιδακια τι κανεις; :lol:

παντως απορω ωρες ωρες απο που αντλουμε οι μανουλες τοση δυναμη.αν μου λεγανε οτι ετσι θα ειναι τα πραγματα πριν κανω παιδακι δε θα το πιστευα,βασικα μου τα ελεγαν αλλα οταν το ζεις το ξεχνας γιατι τα παιδια μας ειναι η ζωη μας οποτε θελουμε να κανουμε τα παντα οπως κ για τους εαυτους μας.αχ τι με επιασε τωρα;;

αντε παω να καπνισω κανενα τσιγαρακι εξω στο μπαλκονι,εχω κ ησυχια ολοι κοιμουνται.

φιλακια κοριτσια μου,καλη κυριακη σε ολες!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσια μου καλημερα και απο μενα..Εχω μερες να μπω αλλα με τη δουλεια το Νικολακη και το σπιτι δεν προλαβαινω και πολλα..

Εμεις καλα ειμαστε αν εξαιρεσουμε οτι εγω ακομη βηχω και φοβαμαι μην ξανακολλησω το Νικολακη .Το ζουζουνι μου μεγαλωσε αρκετα .Την προηγουμενη εβδομαδα καναμε εμβολιο και μετρηθηκαμε κιολας. Στα κιλα ειναι στα ιδια 13300.Στο υψος πηγε 90 ποντους και απο δοντια εχουμε φτασει στα 16.

Απο λεξουλες και μενα λεει δεν λεει και πολλα τα κλασικα μαμα μπαμπα γιαγια ναι και φυσικα ολητην ωρα λεει τα δικα του..Την τελευταια εβδομαδα εχει φαει κολλημα με τον μπαμπα του και συνεχεια φωναζει μπαμπα ..Ολη τη μερα ..Πασχαλακι μην αγχωνεσαι με τον Μακουλη μια χαρα ειναι ..Καθε παιδι εχει τη δικη του αναπτυξη..

Βικακι περαστικα .Ο Αντωνακης τι κανει ?Καιρο εχουμε να τα πουμε ..

Νασια μην αγχωνεσαι με τους αλλους .Γραψτους και μη δινεις σημασια .Κοιτα να σαι εσυ καλα ...

Αντε βρε κατεβειτε καμια μερα Θεσσαλονικη ...Πατσυ και Δημητρα και για σας το λεω ..Ποτε θα βρεθουμε απο κοντα να τα πουμε λιγο? Νασια μου χρονια πολλα και για τα γενεθλια σου ..Λιγο καθυστερημενα βεβαια . Να ζησεις ,να χαιρεσαι τη Μαμια και μετο καλο το δευτερο νινι..

Βικακι και σε σας χρονια πολλα ..Νομιζω οτι ειχατε γενεθλια ..Νατα εκατοστησετε..και να χαιρεστε τον Αντωνακη..

Κατερινακι τι κανει ο Δημητρακης?????????????Περαστικα και σε σας

Σοφακι τι επαθες και δεν εισαι καλα?Κατσε λιγο να ξεκουραστεις .Θα ταλαιπωρηθηκες πολυ με την απογραφη ..

Μαγδα δεν θυμαμαι ποτε ερχεσαι Μαρμαρα?Θα ρθειτε καθολου θεσσαλονικη?

Πατσουλινι πως τα πας με τη διαιτα????????????????

Γιωτακι τι εγινε με την αυχενικη?

Κανγκουρακι περαστικα και σε σας .

Πασχαλακι να σας ζησει το ανηψακι ..

Χρυσουλινι ποτε γεννας???????

Νατασα και Δημητρα πολλα φιλια ...Δεν νομιζω να ξεχασα καποια !!!!!!!!

Καλη κυριακη σε ολες!!!!!! :D:)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κουκλες μου!!!

Χαθηκα το ξερω....

Ευχομαι να στε ολες καλα και οι εγκυμονουσες μας!

Γιωτα μου ειδα κι εσυ εγκυος ε;

αντε με το καλο κοριτσαραμου!

Εμεις καλα ολοι,τα ιδια δηλαδη.

Ο μικρος εχει εξελιχτει σε πολυ κωλοπαιδο.

περνει μαθηματα απο τον μεγαλο και ολο σκανταλιες κανει.

Εγω ψαχνω ακομα για δουλεια...εχω απελπιστει πια..

Αυτα ζουζουνες μου,θα προσπαθησω να μπαινω πιο συχνα αν ανοιγει αυτος ο κωλουπολογιστης μου.

Σας φιλω ολες και τα ζουζουνια σας!

Μην με ξεχνατε ε.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα φίλες μου!!!

Τι κάνετε???

Εμείς είμαστε μια χαρά αν όλα πάνε καλά θα μπω την επόμενη Παρασκευή να γεννήσω. Την Πέμπτη θα ξέρω σίγουρα...και θα σας πω εννοείται!! Η Βασιλικούλα δεν είμαι σίγουρη εαν έχει καταλάβει τι πρόκειται να συμβεί στην οικογένειά μας ... εγώ πάντως της διαβάζω ένα σχετικό βιβλίο με τον ερχομό μιας αδελφούλας και το κοιτάει σαν χαζουλι.. το συμπαθεί λιγότερο από τα άλλα βιβλία πάντως , αλλά δεν ξέρω μήπως είναι της φαντασίας μου... της αρέσει όμως να χαιδεύει την κοιλίτσα και να φωνάζει νινι .... φοβάμαι να σας πω την αλήθεια ... αλλά ελπίζω ότι όλα στο τέλος θα πάνε καλά και θα είμαστε μια ευτυχισμένη τρελοκοριτσίστικη ως επί το πλείστο οικογένεια!! :lol:

Δεν σχολιάζω αν και θα ήθελα πολύ γιατί είμαι κουρασμένη..

Σας χαιρετώ προς το παρόν και θα τα πούμε σύντομα!!!

Φιλιά!!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κοριτσια,τι κανετε?Ξερω δεν μπαινω και πολυ συχνα τελευταια αλλα διαβαζω τα νεα σας..Δεν ξερω αλλα ειμαι κουρασμενη,μέχει τρελλανει και αυτη η αλλεργια,που με φαγουριζουν ολα,μυτη ματια αυτια και παιρνω και κατι χαπακια αλλα τιποτα δεν κανουν,παρα μονο υπνηλια μου φερνουν..Προσπαθω να κοντρολαρω και το σπιτι που ολο συμμαζευω και ολο εκτος ελεγχου γινεται σε δευτερολεπτα..Ο Θανος ειναι καλα,ζωηρευει και αποκταει πολλες συνηθειες και δεν ΄μ'αρεσουν καθολου..Πεταει συνεχεια τα τηλ.τα κομποιυτερ,με μια μανια και δεν μ'αρεσει καθολου..

Πασχαλακι μου μην στεναχωριεσαι για τον Μακουλη,ετσι και εγω με τον Θανο,πηγα να ανησυχησω γιατι τιποτα δεν ελεγε απολυτως,αλλα ξαφνικα αρχισε να λεει μπαμπα μαμα και τωρα αρχιζει να λεει τα δικα του που λενε,ως τωρα μουγγα στη στρουγγα που λενε..Θα σε ξαφνιασει ο Μακουλης και μην αγχωνεσαι και τζαμπα σε ανησυχει και ο παιδιατρος..Πως παει η δουλεια?

Χρυσουλινι μου αντε με το καλο κοπελα μου να ερθει και το αλλο μελος στην οικογενεια!!Με καισαρικη θα γεννησεις μαλλον,ε?Ολα καλα να πανε και θα πανε,μην αγχωνεσαι..

Νασια μου δεν μπαινω αλλα διαβαζω τα νεα σας..Τι κανει η Μαρια?Συνεχιζει την τρελλα?Αντε να κανονισουμε για καφε..Φιλακια στην Μαρια και να μου προσεχεις το εμβρυακι,οκ?Μην δινεις σημασια σε κανεναν και μην αφηνεις να σε συγχιζουν αλλοι γιατι αυτος ειναι ο σκοπος τους..

Φιρφιρικο μου πως εισαι?Εισαι καλυτερα?Ο Βασιλακης πως ειναι?Δως τον πολλα φιλακια..

Ολια μου και Πατσυ λοιπον θα κατεβω την αλλη βδομαδα για παιδιατρο και μαλλον θα κατσουμε το βραδυ με τον αντρα μου οποτε να βρεθουμε οπωσδηποτε αυτη την φορα,οκ?Μαλλον την αλλη Τεταρτη αλλα θα σας πω σιγουρα,μην χαθειτε,οκ?Ολια εσυ μεχρι τι ωρα δουλευεις?Κανονιστε κοριτσια αυτη την φορα να βρεθουμε,οκ?

Νατασσα μου τι κανετε εσεις?Η μικρη γλυκα της παρεας?Μιλαει η μπουμπου?

Κατερινακι μου πολυ καλο ακουγεται αυτο που εκανες,σ'ευχαριστω για την απαντηση αλλα μαλλον πρεπει να εχεις και καλο μεταβολισμο μου φαινεται..Τι κανουν τα παλικαρια σου?Καμια βολτα κατα Θεσ/κη εσεις,μπα,ε?

Βικακι μου υπομονη με την δουλεια,τι να κανεις?Τι κανει ο παιδαρος σου?Να μου τον φιλησεις,οκ?

Αυτα κοριτσια τα νεα μας προς το παρον..Ευχομαι να εισαστε ολες καλα και τα μπεμπακια ακομα καλυτερα..Φιλακια πολλα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας.τι κανετε?εμεις ετσι κι ετσι.η νεφελη εκανε αλλες δυο μερες εμετο.το σαββατο κ σημερα.και την πηγα στο γιατρο.εχει κανει ακροαστικα,εχουν παθει οι βλενογονοι της,εχει ναθια ιωση μεχρι μεσα...μας εδωσε μασκες,αντιβιωση και κολλυριο.αντε να δουμε..εντωμεταξυ ουτε πυρετο,ουτε συναχι εχει κ βηχει μονο λιγο την νυχτα.που να παει το μυαλο οτι ειναι τοσο αρρωστη χωρις συμπτωματα.λεει η παιδιατρος ειναι νεα ιωση που την συναντα πολυ τελευταια.εγω νομιζα γαστρεντεριτιδα αλλα λεω 3 φορα σε μια βδομαδα?τεσπα...αυτα.φιλια.

α χρυσουλινι ηρθε κι ολας η ωρα ε?αντε με το καλο κοριτσι μου.

θα βρεθουμε κοριτσια αλλα για ποια τεταρτη λετε?αυτην εδω η την αλλη?

η διαιτα τι να παει κααλα....μονο ενα μιση κιλο εχασα.αφου συνεχιζω κ τρωω αν κ πλεον πιο λιγο γιατι εχω τυψεις.πως θα το κοδψω το ρημαδι?σωστε με.ση,ερα δεν εφαγα σχεδον καθολου ολη μερα κ μετα ηπια πολυ κοκα κ κρακερακια το ζωο.αστα.παλι σκατα τα εκανα.αντε καληνυχτα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας....

ειμαι ακομα αθηνα..αυριο το μεσημερι φευγω...δυστηχως δεν τα καταφερα να συναντηθουμε....με επριξαν ολοι ελα εδω ελα εκει....καλα περασα αλλα ηθελα τοσο πολυ να σας δω....

με την αυχενικη ολα καλα δοξα το θεο....τωρα εχω γιατρο σε 2 βδομαδες...ελπιζω να δουμε και τι ειναι..χαχαχα!!!!!!!!

χρυσουλινι μου....ποτε εφτασε η στιγμη....σαν χθες μου φαινεται...με το καλο.....περιμενουμε νεα σου.....

δεν εχω προλαβει να διαβασω κατι αλλο..συγχωρεστε με :oops:

τα φιλια μου

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας κουκλες

χθες πηγαμε εκδρομη με το δημοτικο με τον Νικολα μου,στην Θεσσαλονικη μας πηγαν στο παρκο των δεινοσαυρων και στο πλανηταριο και το μεσημερι πηγαμε για φαγητο στην Περαία,κουραστηκαμε λιγο ολη μερα στους δρομους αλλα καλα περασαμε και ο Νικος μου το διασκεδασε πολυ, πλατσουρισε και λιγο στη θαλασσα και ειδε καινουργια πραγματα,ειχα και επετειο γαμου χθες κλεισαμε τα 8 χρονια αλλα μονο αργα το βραδυ το γιορτασαμε ;);) δεν προλαβαμε να βγουμε, ωσπου να γυρισουμε απο την εκδρομη μας πηγε 10:30 :o

Πατσυ περαστικα στην Νεφελιτσα σου αντε να δουμε ποτε θα ηρεμησουμε μαυτες τις ιωσεις

Δημητρουλα αφου δεν σου κανουν τιποτα αυτα τα φαρμακα που παιρνεις γιατι δεν ξαναπας στο γιατρο να σου δωσει κατι αλλο και παιδευεσαι ρε κοριτσι;;οσο για το σπιτι και τον Θανουλη που λες ολες τα ιδια τραβαμε και ο δικος μου εχει γινει πολυ ταρζανακος ανεβαινει πανω στις καρεκλες,στα τραπεζια,στον παγκο της κουζινας και γενικα σκαρφαλωνει οπου βρει,μεσα στην αταξια ειναι συνεχεια,υπομονη θα περασει και αυτο το καλοκαιρι και θα ειμαστε πολυ καλυτερα μετα θα δεις!!!!

Ευακι που χαθηκες σε πηρα τηλ την Κυριακη νομιζω,αλλα δεν σε βρηκα αντε να μιλησουμε σε πεθυμησα

Γιωτα χαιρομαι που ειναι ολα καλα με την αυχενικη σου,τα ταλιμπανακια τι κανουν;;

Χρυσουλινι ηρθε κιολας η ωρα,μου φαινεται οτι περασε πολυ γρηγορα ο καιρος,ειδες οταν εισαι εγω απο το χορο;; :D ολα καλα να πανε σου ευχομαι!!!!

Νασια που χαθηκες κι εσυ;;εσυ συνηθως δεν αργεις να γραψεις ολα καλα;;;;;

δεν θυμαμαι κατι αλλο κοριτσια πολλα φιλια!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα όμορφες!!!!!!!!!!

Αφου δεν τα καταφέραμε να συναντηθούμε με την Γιώτα δυστυχώς , τι θα λέγατε θα καταφέρουμε να τα πούμε λίγο πριν γεννήσω Αθηναίες και μη?? Κατερίνα καγκουρο σου έχω στείλει pm , Πασχαλίτσα σε πήρα τηλέφωνο γι' αυτό και για κάτι άλλο .. θα προσπαθήσω να σε ξανά πάρω , Βασιλική , θα σου στείλω μήνυμα στο fb .. αν μπορείτε χωρίς καμία πίεση θα χαρω να σας δω ...!!!!!!!!! Εγώ θα μπορώ μόνο την Παρασκευή γιατι ΣΚ θα φύγω εκτός Αθήνας... από βδομάδα θα δουλεύω πάλι και την Παρασκευή .........θα είμαι απασχολημένη... χαχα...

το ξέρω ότι σας περιορίζω με την ημέρασ και σας το λέω τελευταία στιγμή αλλά πραγματικά ουδέν προβλημα αν δεν μπορείτε....

Σας αφήνω γιατί έχω κάτι δουλειές.... ΦΙΛΙΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ!!!! Αν είναι πείτε μου να ξέρω διαφορετικά κάποια άλλη στιγμή κανονίζουμε πάλι... bye!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γειά σας μανουλίτσες!!!!!!

Τί κάνετε κοριτσάκια μου????????

Κατερινούλα μου σ'ευχαριστώ για το ενδιαφέρον κοριτσάκι μου.....καλά είμαι, εδώ με τα καθημερινά μας, έπιασε δουλειά ο άντρας μου σε ένα ξενοδοχείο και είμαι όλη μέρα με την Μαμία. Ευτυχώς βοηθάει και η μαμά μου αλλιώς θα είχα λαλήσει!!!!! Ωραία περάσατε στην Θεσ/νίκη ε? Το σημαντικότερο είναι που το ευχαριστήθηκε ο Νικόλας....Να τα εκατοστήσετε με τον αντρούλη σου καλό μου! Να είστε ευτυχισμένοι και να χαίρεστε την οικογένειά σας!!!

Χρυσουλίνι μου, με το καλό κορίτσι μου!!! Εύχομαι έναν εύκολο τοκετό...με το καλό να πάρεις αγκαλίτσα και το δεύτερο κοριτσάκι σου!

Πάτσυ περαστικά στην Νεφέλη....πώς είναι τώρα? Είναι καλύτερα????

Γιωτάκι δεν σας είπαν φύλο στην αυχενική?

Δημητρούλα μου επειδή τις αλλεργίες τις έχω φάει με το κουτάλι σου λέω ότι όσο η φύση θα οργιάζει δεν πρόκειται να συνέλθεις....όταν ξεραθούν λίγο τα πολλά χόρτα τότε θα περιοριστούν τα αλλεργιογόνα και θα νιώσεις καλύτερα..... ότι χάπια και να πάρεις.....

Λεμονάκι μου χαίρομαι που είστε καλά! Δεν σε ξεχνάμε κοριτσάκι....όλες ρωτάμε να μαθαίνουμε νέα σου! Ζωήρεψε ο μικρός ε????? Είναι δύσκολη η ηλικία φαίνεται....και η Μαρία τα ίδια!!!

Όλια μου πώς είσαι???? Συνήλθες από την ίωση? Μπασκετμπολίστας ο Νικόλας.....φτου φτου το μανάρι μου!!!!

Βικάκι μου κι εγώ πριν κάνω την Μαρία έλεγα πωπω πώς τα αντέχουν τόσο ζωηρά τα παιδιά τους (οι άλλοι)...όταν πήγαινα για καφέ σε φίλες μου που έχουν παιδιά, κουραζόμουν μόνο που τα έβλεπα....τώρα όμως βλέπω ότι έχουμε ανεξάντλητες δυνάμεις για τα παιδιά μας...είναι στην φύση της μάνας να αντέχει!

Κανγκουράκι μου πώς πάτε με τις μυξούλες???????

Στις 23 Ιουνίου θα πάω για τον β' επιπέδου και έχω πολύ άγχος!

Κοριτσάκια μου ελπίζω να είστε καλά όλες!!!

Φιλάκια πολλά σε όλες

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

που ειστε βρε κουκλες;;;;πως πατε;;;

εμεις τα ιδια....

σε λιγο πρεπει να παω για δουλεια και βαριεμαι...

νασια δεν μου ειπαν φυλο...δεν περιμενα και κατι διαφορετικο να σου πω την αληθεια....

σημερα ειχα παει στη πολη για κατι δουλειες και εψαχνα και φορεμα για το γαμο που εχω τον ιουλιου..βρικα ενα τελειο αλλα ακριβο....θα δω αν θα το παρω..ειδωμεν...

παω να κανω λιγο νανι πριν κοιμηθω..φιλιααααααα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...