Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΠΑΝΕΜΟΡΦΑ ΜΩΡΑΚΙΑ ΧΡΙΣΤΟΥΓΕΝΝΩΝ Ό9


Recommended Posts

Γεια σας κοριτσάκια!

Τελείωσα επιτέλους με την παρουσίαση! Τώρα ριλάξ!

Ελπίζω μανούλες και μωράκια να είστε όλοι καλά!

Θα τα λέμε πιο συχνά τώρα :D

Κανγκουρό κουκλίτσα η Αγγελική! Ειδικά αυτή που έχεις βάλει και στο αβατάρ σου είνβαι πολύ ωραία φωτό!

Φιλιά σε όλες :-*

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 911
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Να μαι και εγω,διαβασα τα νεα σας στα γρηγορα,εγω τελειωσα σχεδον με την απογραφη μου μεινανε μονο τα ακατοικητα σπιτια και πρεπει να αρχισω να παιρνω τηλεφωνα για να τους βρω,εκανα και γενικη στο σπιτι αυτες τις μερες εχω ψοφησει περιττο να πω,και σημερα εχει και τα γενεθλια του ο Νικολακης μου κλεινουμε τα 7 και την Κυριακη θα κανουμε και το παρτυ μας,αυριο αρχιζω τις ετοιμασιες γενικα ειμαι στο τρεξιμο αυτες τις μερες τα εχω παιξει το βραδυ πεφτω ξερη......ο Δημητρακης εχει ταρζανεψει πολυ,εχω σκαλα στο σπιτι και ενω εχω πορτα παει και χωνεται κατω απο τα καγκελα απο τη μερια και μπαινει μεσα,ανεβαινει σε ολα τα τραπεζια και γενικως ειναι μεσα στη σκανδαλια,εχουμε γεμισει και δοντακια 16 εχουμε βγαλει και αρχισε να φωναζει και τα αδερφακια του Γωγω και Νινιο

αυτα τα νεα μας πολλα φιλια σε ολες και σας σκεφτομαι ολες να ξερετε!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

συμπεθερουλα μου,να χαιρεσαι τον νικολακη σου!!!!!!!!!!!!ευχομαι να ειναι παντα υγιης κι ευτυχισμενος και φυσικα να τα χιλιασει!!!!!!!!!!!!! :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D

στελνω φιλακια σε ολες αλλα δε σχολιαζω γιατι ειμαι πολυ-πολυ-πολυ κουρασμενη..... :roll:

μακιααααααααα :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα !!!!! Τι κανετε ?Εγω ευτυχως ειμαι καλυτερα μου εχει μεινει μονο βηχας .Ο καιρος πολυ χαλια ..

Κατερινακι να χαιρεσαι το Νικολακη σου.Χρονια του πολλα .Να ναι παντα γερος κα ευτυχισμενος!!!!

Κοριτσια μου πολλα φιλακια σε ολες !!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κατερινα μου να χαιρεσαι το Νικολακη σου!!!!!!!!!!να τα χιλιασει και να τον καμαρωνεις παντα!!!!να ναι γερος και καλοτυχος!

ειμαι στη δουλεια και δεν προλαβαινω να σχολιασω.σας φιλω ολες!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα!!!!!κατερινακι να χαιρεσαι τον κουκλο σου...

νασια εισαι μεγαλυτερη απο μενα????επιτελους εχουμε νεα τσατσογρια στην παρεα......δεν ειμαι πια η γρια ε κλοταρες?χαχαχαχαχαχχα

ολια δεν πειραζει....χρονια πολλα.χαχαχαχαχχαχα

εμενα λεει ο γιος μου μαμα,μπαμπα,παππου,μπουμπου,γεια,ναι,νονα.παλια ελεγε και γαλα αλλα το εκοψε.

περιμενω να ερθει το αυριο πως κ πως .θα παμε λιτοχωρο.στην αδερφη μου.και θα φαμε!!!!!!παντα μας κανουν ενα τραπεζι...τρελο!!!!!ναι ειμαι κοιλιοδουλη...χαχχαχαχα.να παρω και το μαγιω μου να κανω κανα μπανακι????ε???

φιλια σ ολες.σας αφηνω τωρα.παω να ετοιμασω το 3 στουτζες να παμε χολειο.α πειοτε καμια ετσι ιδεα για τραπεζι λιγων ατομων.ξερετε εσεις τα ετοιματζιδφικα.το σαββατο γιορταζεις ο κωστας.θα εχω τυροπιτακια και κορμο με παγωτο.πειτε κανενα ακομα ψιλο που δνε θελει πολυ δουλεια...φιλια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

νασια εισαι μεγαλυτερη απο μενα????επιτελους εχουμε νεα τσατσογρια στην παρεα......δεν ειμαι πια η γρια ε κλοταρες?χαχαχαχαχαχχα

:lol::lol::lol: Καλά δεν παίζεσαι με τίποτα ρε Πάτσυ!!!!!!! Ναι μάλλον εγώ είμαι η καινούρια τσουρόγρια της παρέας!!!!!! Ο πατέρας μου από τώρα μου λέει ότι σαραντάρησα....τί άνθρωπος!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσάκια μου γεια σας!!!!!

Χάθηκα το ξέρω αλλά είχα την Μαριλένα μου άρρωστη για κανά δυο εβδομάδες, μετά κόλλησα και εγώ και τώρα επιτέλους μπορούμε να πούμε πώς συνήλθαμε!!!!!!! Η μικρούλα μου ξεκίνησε αρχικά με διάρροιες, συνέχισε με έντονη καταρροή, μου έκανε και πυρετό και στο τέλος έβγαλε και σπυθουράκια στην πλατούλα της!!!!!! Τα ίδια συμπτώματα τα είχα και εγώ, εκτός από τα σπιθουράκια. Μη σας πώ καλύτερα τί γινόταν από κλάματα........ υπέφερε το καημενούλι μου. Ταυτόχρονα έβγαλε και το 14ο δόντι της. Της ήρθαν όλα μαζί. Εγω πάλι δεν προλάβαινα να σκουπίζω τη μύτη της, να αλλάζω πάνες, να δίνω ντεπόν και να βάζω τζελ στα ούλα της που την πονούσαν. Ευτυχώς πάνε πέρασαν όλα αυτά. Μόνο στο blog μου έδινα το παρόν και εκείνο στα πολύ γρήγορα.

Να σας πώ πώς είχα και γενέθλια την προηγούμενη Παρασκευή στις 13/5 αλλά δυστυχώς με την μικρή να ψήνεται στον πυρετό!!!!!!! Μόνο οι γονείς και τα πεθερικά μου ήρθαν, έφτιαξα μια πίτσα και φάγαμε. Εγώ πάλι ήμουν καταστενοχωρημένη με την ίωση της μικρής και δεν τα χάρηκα καθόλου. Το Σάββατο όμως που γιορτάζει το νεραϊδάκι μου και θα κάνουμε τη γιορτούλα της στον κήπο, θα κόψουμε μια τουρτίτσα και για εκείνη την έρημη τη μαμά που την λατρεύει!!!!!!!

Επίσης μέσα σε δυο μέρες έβγαλα χαλιά, τα καθάρισα με νερό και ξύδι γιατί είναι χειροποίητα, μόνο δυο μου έμειναν άπλυτα αλλά μετά τη γιορτή θα τα τακτοποιήσω και αυτά, έπλυνα πατζούρια, έκανα φωτιστικά, πόρτες, ντουλάπες, με λίγα λόγια το ξεσήκωσα το σπίτι και τώρα πονάω παντού σε όλο το σώμα από την κούραση........

Από τα λίγα που διάβασα, Δήμητρα βρήκες δουλίτσα; Μπράβο!!!!! Δεν πειράζει, έστω και για λίγους μήνες είναι μια χαρά.

Νάσια δεύτερη κορούλα θα κάνεις; Μπράβο σου γλυκειά μου!!!!! Άχ εγώ τα λατρεύω τα κοριτσάκια..... και τα αγοράκια, ε;

Χρυσουλίνι είδα από το τικεράκι σου πώς κοντεύεις. Άντε θα γίνεις σύντομα δεύτερη φορά μανούλα!!!!!

Αυτά κορίτσια, δεν θυμάμαι κάτι άλλο. Πηγαίνω να ξαπλώσω λίγο γιατί είμαι από την κούραση σαν να με έχουν δείρει......

Φιλιά σε όλες :) !!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας γεια σας

Κατερίνα να χαίρεσαι τον Νικολάκη σου! Πολύχρονος!

Μάγδα σε χάσαμε τόσες μέρες, ξεμπέρδεψες όμως τώρα, όλα καλά με την παρουσίαση ?

Τα φιλια μου σε όλες δε γράφω τίποτε άλλο γιατι σκαρφαλώνει στο γραφείο η Αγγελική και δε με αφήνει

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσια μου δεν εχω διαβασει νεα σας αλλα στις 18 ειχε γενεθλια ο Νικολακης της Κατερινας μας!!! κ φυσικα το θυμηθηκα μια μερα μετα!!! :lol: Κατερινα μου να τον χαιρεσαι ψυχη μου! γερος δυνατος να ειναι παντα...θα τα πουμε κ τηλεφωνικα μολις τα καταφερω κ εγω...

εχω τον Βασιλη μου αρρωστο :(:( ...ιωση...ορους σιροπια οτριβιν κ παει λεγοντας...θα σας πω μονο πως εχτες κοιμηθηκα συνολικα το βραδυ 2 αντε 3 ωρες...φανταστειτε.... :(:(:shock:

φιλακια πολλα....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κοριτσια,τι κανετε?Νυσταζω απιστευτα τις τελευταιες μερες...Παει 10 και εχω γλαρωσει...

Κατερινακι μου χρονια πολλα για τον Νικολακη,να΄ναι γερος και πολυχρονος!!Να χαιρεσται ολα τα παλικαρια σας..Καλα πολυ ζιζανιο ο Δημητρακης,ε?Θα εχει πολυ πλακα που φωναζει τα αδελφια του,ε?Πολυ κουραση και εσυ βρε φιλεναδα,ποτε τελειωνεις με την απογραφη?

Φιρφιρικο μου περαστικα με τον Βασιλακη..Ολα μαζι βρε παιδι μου..Πως ειναι?Εσυ ποσο θα αντεξεις,απορω?Πρεπει οπωσδηποτε να ξεκουραστεις γιατι θα καταρρευσεις!!

Νατασσα μου χρονια πολλα για τα γεννεθλια σου,να΄σαι πολυχρονη και σου ευχομαι καθε σου επιθυμια να γινει πραγματικοτητα!!Να ειναι και πολυχρονη η μπουμπου μας!!Ακομα δεν με ειδοποιησαν για δουλεια αλλα καλα θα ειναι γιατι θα ξεφυγω λιγο απο την καθημερινοτητα και θα παρω λιγο τα πανω μου,το εχω αναγκη πραγματικα!!Περαστικα σας κι ολας,φανταζομαι πολυ ταλαιπωρια και η μικρη και εσυ..Ετσι και εγω με τον Θανο,η μυξα ηταν το χειροτερο,δεν την προλαβαινα και μαλιστα οταν ετρεχε πολυ,στεκοταν ακουνητος και περιμενε να παω να τον σκουπισω..Ευχομαι να εισαστε καλυτερα..

Πατσακι μου κοιτα να μην φας πολυ στο Λιτοχωρο στην αδελφη σου και μετα πονας παλι..Ειμαι περιεργη παντως με την διατροφη εχασες καθολου κιλα?Αχ εχω κολλησει με τα κιλα και μου την δινει απιστευτα,θελω αλλα 10 να χασω στα σιγουρα!!Πειτε καμια ιδεα..Στο Λιτοχωρο ειχα κανει κοπανα στο Λυκειο και πηγα και ειδα το φανταρακι μου εκει..Ωραιες αναμνησεις..

Πασχαλακι μου γλυκο οι γιοι μας πανε μαζι απ'ο,τι καταλαβαινω και απο λογια και απο φαι,οποτε μην αγχωνεσαι,δεν εισαι μονη σου..Πως παει η δουλεια?Φιλακια πολλα και στον Μακουλη..

Νασια ΜΟΥ,Χρυσουλινι μου,Γιωτακι μου πως πανε τα σπορακια σας?Φιλακια πολλα στις κοιλιτσες σας..

Κοριτσια μου σας αφηνω..Φιλακια πολλα σε ολες και στα μπεμπακια σας..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

δημητρουλα μπααααα.εχω βαλει πολλααααααα κιλα το ζωον.ασε με .πονεμενη ιστοια.περπαταω και ο κωλος μου κανει πλαφ πλαφ σε καθε βημα..η χοντρελο.θα φαω 2 μερες ακομα και μετα σας υποσχομαι οτι τελος.οκ?αληθεια θα τηρησω το τελος.δεν λεω ψεματα.ειμαι 82..θα δειτε...αρχισα απο χτες ξανα γυμναστικη.τρωω σαν ζωο καπακι κοιλιακουςς.σταματαω ξανατρωω και κανω σαγονιακους και απο τις τυψεις ξανα κοιλιακους...με γεματη την κοιλια..μοσχαριι.χαχχα

νατασα χρονια πολλα κοριοτσι μου....χιχιχι.αυτη στανταρ εχει γενεθλια.δεν λεω χρονια πολλα κουτουρου!!!!!

φιρφιρου,νατασα περαστικα στα παιδακια σας...

κλοταρες μπλλλλλλλλλλλλλλλλλλλλλλλλλλλλλλλ.τα λεμε...καληνυχταααα.ποιος ξυπναει το πρωι???γρρρρρρρρ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γειά σας μανούλες!!!!!!

Νατάσα μου να χαίρεσαι την κορούλα σου, να είναι πολύχρονη και πάντα χαρούμενη!!!!!!!! Να τα εκατοστήσεις κι εσύ που είχες τα γενεθλιάκια σου....εσύ είσαι στις 13 Μαϊου κι εγώ στις 23!

Πατσουλίνι μου νομίζω ότι γιορτάζει ο άντρας σου σήμερα????? Να τον χαίρεσαι κορίτσι μου!

Σοφάκι μου χρόνια πολλά για τον Κωστή σου! Πολύχρονος και γερός!!!!!

Έχουμε κάποιον άλλο εορτάζοντα ή εορτάζουσα στην παρεούλα μας????????? Χρόνια πολλά και καλά σε όλους!!!!! Συγχωρήστε με αν ξεχνάω κάποιον...

Αχχχχχχχχ την Δευτέρα έχω γενέθλια ~x(:(( .........το αφήνω ασχολίαστο γιατί θα συγχιστώ και δεν κάνει στην κατάστασή μου.......

Φιλάκια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας και απο μενα.Εμεις ευτυχως ειμαστε καλα και ειμαστε ολο στις βολτες..

Μπηκα να πω και γω τα χρονιαμου πολλα στη Νατασα και την μικρη της που γιορταζαν ..Να τα εκατοστησετε και να στε παντα ευτυχισμενες..

Σοφακι να χαιρεσαι τον Κωστη σου..

Πατσυ να χαιρεσαι και συ τον αντρα σου...

Κανεναν αλλο Κωστα η Ελενη δεν νομιζω να εχουμε...

Νασια μου μην αγχωνεσαι για την ηλικια ..Εγω ειμαι η πιο γρια εδω ..Εσυ μια χαρα εισαι...

φιλια πολλα καλο βραδυ!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας!

Χρόνια πολλά στους εορτάζοντες!

Ιδιαίτερα στη συμπεθερούλα μου που γιορτάζει η κολώνα του σπιτιού της :D

Περαστικά στο αγοράκι μας!

Νάσια πάσα κλείνεις καλέ και τραβάς τα μαλλιά σου?

Πάτσυ 82? Πλάκα κάνεις... πότε τα έβαλες? Αφού σε πφωτο δε σου φαίνεται καθόλου...εκτός αν είσαι και πολύ ψηλή. 1.90 ας πούμε :lol: Συγκρατήσου λίγο ρε...καλοκαίρι έρχεται - μπικίνι σίζον :lol:

Καγκουράκι όλα μια χαρά πήγαν. Αγχωνόουν, αγχωνόμουν κι όταν τελείωσε σκεφτόμουν "αυτό ήταν όλο κι όλο? :? " Τώρα είμαι σε αναζήτηση δουλειάς...

Χρυσουλίνι πώς είσαστε (μαμά και μωράκι κοιλιάς)? Έφτασε ο καιρός... πόσο γρήγορα!

Πασχαλάκι ήθελα από μέρες να σου γράψω ότι μου φαίνεται πολύ χαζό να σχετίζεται το ότι τρώει ακόμα αλεσμένα με τη γενικότερη ανάπτυξή του... απλά τα έχει συνηθίσει... Δίνε του εσύ καθημερινά να δοκιμάζει και κομματάκια χωρίς να τον πέζεις και θα ενδιαφερθεί και από μόνος τπυ κάποια στιγμή. Εϊπαμε, κάθε παιδάκι έχει τους ρυθμούς του!

Εμείς βγάζουμε κυνόδοντες και να μη σας πως το ωραία που περνάμε :? Μέρα νύχτα κολλημένη στο στήθος....Ειδικά οι νύχτες είναι ...μαγεία...

Φιλιά σε όλες!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Όλια μου χαίρομαι που επιτέλους είστε καλά γιατί πολύ σας ταλαιπώρησε αυτή τη φορά!!!!!!

Μάγδα μου αύριο γίνομαι 36 γι'αυτό τραβάω τα μαλλιά μου :shock::shock::shock:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

χρονια πολλα σε ολους και ολες που γιορταζαν χτες!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :D:D:D:D

κατερινακι,πως πηγαν τα γενεθλια?????την κουνιαδα την καλεσες??????? ;)

νασια μου,μια χαρα εισαι!!!!!!!!!!!! :D:D:D:D:D μια θεια μου ειναι 47 και νομιζε οτι ειχε εμμηνοπαυση.....τελικα απο το πουθενα ειναι εγκυος σε διδυμα!!!!! ;) οποτε μην αγχωνεσαι!!!!!!!!!!!!!! ;) χρονια πολλα για αυριο!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D να σε χαιρομαστε!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D να μου φιλησεις τη μαμια και με το καλο το σπορακι σου!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :D:D:D:D:D:D:D:D:D

νατασακι,χρονια πολλα σε σενα και την κορουλα σου με τις ομορφες ματαρες!!!!!!!!!!!!!!!!! :D:D:D:D:D:D:D

ολια,χαρηκα με τα νεα σας!!!!!!!!!!!!!!!!!! ;);););) καλες βολτες!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :D:D:D:D:D:D:D

χιονουλα μου,ολο στο εξπρες σε βλεπω!!!!!!!!!!!!!!!!!! :lol::lol::lol::lol::lol::lol::P:P:P:P:P:P:P:P:P

τα φιλια μου σε ολες!!!!!!!!!!!!!!!παω να φαω!!!!!!!!!!!!!!! :lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

χρονια πολλα νατασα,κορη και νασια!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!να σας χαιρομαστε!!!

σοφακι να τους χαιρομαστε τους αντρες..ευχαριστω για τα χρονια πολλα.περασα πολυ ωραια χτες\

μαγδα μου τις περσινες φωτογραφιες εβλεπες που ημουνα 67.τωρα ειμαι 82.υψος 166.ασε.μην το ψαχνεις ναι εβαλα τοοοοοοοοοοοοσα κιλα απο τον σεπτεμ,βριο η ηλιθια και τωρα ντρεπομαι.δεν εχω ουτε καν ρουχα να βαλω γιοατι εκεινα τα παλια τα εδωσα.τεσπα.απο αυριιο αυστηρη διαιτα.οσο για το μπικινι σιζον οσο κ να κανω διοαιτα δεν προλαβαινω με τιποτα η φωκια.παλι θα φωναζουν στην παραλια ορκα στην ακτηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηη

φιλια σε ολες.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κοριτσια

σας ευχαριστω πολυ ολες για τις ευχες σας,να ειστε καλα και να χαιρεστε να παιδακια σας,στο παρτυ μας περασαμε πολυ ωραια,ψοφησα λιγο στην κουραση αυτες τις μερες αλλα χαλαλι,θα σας βαλω και φωτο,η τουρτα μου εγινε τελεια,τελικα εφτιαξα παγωτο για τα παιδια,λουκανοπιτακια,κλαμπ σαντουιτς,χαμπουργκερακια(καβουροπατι),κροκετες κοτοπουλου σε σχημα αστεριου,πιτσα,ρολακια που εμοιαζαν με σαλιγκαρακια και πιτα της πεθερουλας μου,εφτιαξα και πινιατα και τα παιδια ξετρελαθηκαν,ο Νικολας μου ειπε οτι περασε υπεροχα και οτι ηταν το πιο τελειο παρτυ και ετσι μου εφυγε ολη η κουραση,οσο για τον Δημητρη ξετρελαθηκε με τοσα παιδακια δεν σταματουσε λεπτο και το βραδυ επεσε ξερος για υπνο

να ευχηθω και εγω, Νασιουλα να τα εκατοστισεις κοπελα μου να εισαι γερη και δυνατη να σε χαιρετε η οικογενεια σου [smilie=occasion13.gif] [smilie=occasion13.gif] ,και να μην συγχιζεσαι καθολου δεν σε πηραν δα και τα χρονια ελα τωρα ;)

Πατσουλα να χαιρεσαι τον αντρουλη σου πολυχρονος,ελα να σε παρω εδω να μου σκαβεις τον κηπο και να μου ποτιζεις να σε κανω στυλακι :lol::lol: εγω εφτασα 58 κιλα με 1.70 υψος και ειμαι μεσα στην τρελη χαρα που επιτελους μπαινω στα ρουχα μου

Σοφακι μου να χαιρεσαι τον αντρουλη σου κι εσυ,πολυχρονος γλυκια μου,αντε να μιλησουμε καμια μερα,τελειωσες με την απογραφη;;εγω εχω να κανω επανελεγχο και να τα δωσω να τελειωνουμε,πως ειναι ο Βασιλακης μας αναρρωσε;ε με τον παλιοκαιρο πια εχουμε βαρεθει

Ευακι της τα εψαλα πρωτα ενα χερακι και μετα την καλεσε αλλα δεν ηρθε εστειλε μονο τη μικρη μας κραταει και μουτρα απο πανω καταλαβες;;; :evil::x,κανενα μπανακι κανατε;;;;

Δημητρουλα καλη αρχη στη δουλεια σου,και μην αγχωνεσαι για τον Θανουλη θα συνηθισει σιγα σιγα,ποιος θα τον κραταει;;;

Νατασα χρονια σου πολλα πολυχρονη και ευτυχισμενη να εισαι!!!!

δεν θυμαμαι κατι αλλο κουκλες πολλα φιλια σε ολες!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας τσουπρες μου...

τι κανετε;;;;

νασια πολυχρονη,να τα χιλιασεις και ολα με το καλο να σου πανε....

πως τα περνατε κοριτσια;;;

εμεις καλα...σε 2 μερες ερχομαι αθηνα..ποιες ειναι για καφε;;;;;;

πεμπτη εχω αυχενικη...πολυ αγχωνομαι...

πατσυ...μαζι οι γουρουνες θα κανουμε βουτιες στις θαλασσες και θα φευγουν οι υπολοιποι :lol::lol::lol:

μαγδουλινι ποτε ερχεσαι πατρα;;;;θα τα πουμε πιστευω εεεεεε;;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Νάσια Χρόνια πολλάαααααα! :ymparty::ymparty::ymparty:

Πόσα είπαμε? 36? 36? 36? :shock::lol::lol::lol::lol:

Να ζήσεις να τα χιλιάσεις κοπέλα μου, να χαίρεσαι τα παιδάκια σου! :-*

Μπουρέκι έρχομαι Ελλάδα από 17 Ιουνίου αλλά Πάτρα θα μαζευτώ μετά ρτις 6 Ιουλίου.

17-19 θα μείνω Αθήνα για ένα γάμο, 19 - 26 πάω με την Αναστασία Χαλκιδική, 26-28 μια γρήγορη Πάτρα να πλύνω κανα ρούχο και 28 παραλαμβάνω το σύζηγο από το αεροδρόμιο και φεύγουμε γιοα Σκιάθο.

Θα δω μήπως έρθω και λίγες μέρες προς Πύργο αρχές Αυγούστου! Αν μου έχει μείνει κανα φράγκο δηλαδή :?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κοριτσάρες μου

Νάσια Χρόνια πολλά καλή μου, πολύχρονη και οτι επιθυμείς! Να χαίρεσαι τη μαμία σου και με το καλό και το δεύτερο κουκλάκι σου.

Νατάσσα χρόνια πολλά και σε σένα και χρόνια πολλά και για την Μαριλένα σου.

Σοφάκι και Πάτσυ να χαίρεστε τους άντρες σας

Κατερινάκι πάλι θαύματα έκανες, να χαίρεσαι και πάλι το αγοράκι σου, τι τέλεια που θα περάσατε.

Γιωτάκι όλα καλά θα πάνε με την αυχενική μην έχεις κανένα άγχος. :P

Δεν θυμάμαι κάτι άλλο, να είστε όλες καλά.

φιλια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γειά σας μανουλίτσες........

σας ευχαριστώ πάααααααααρααααααα πολύ για τις ευχές σας κοριτσάκια μου!!!!!!!!!! Κι εσείς ότι επιθυμείτε κουκλίτσες μου!!!

Γκρουσάκι μου 47 η θεία σου και δίδυμα????? Μπράβο κουράγιο!!!! Με το καλό να έρθουν τα διδυμάκια!!!!!

της τα εψαλα πρωτα ενα χερακι και μετα την καλεσε αλλα δεν ηρθε εστειλε μονο τη μικρη μας κραταει και μουτρα απο πανω καταλαβες;;

ΣΚΑΣΙΛΑ ΣΟΥ για την ξινέλω!!!!! Άμα περάσατε ωραία και το ευχαριστήθηκαν τα παιδιά....ποιός την χ......ει αυτή την γκαμούτσω!!!! Κι απ'ότι βλέπω και τί δεν έφτιαξες.....τί κρίμα να μην είμαι εκεί (η χαρά της γκαστρωμένης!!!!)

Μάγδα πού θα πας στην Χαλκιδική???? Και η Σκιάθος είναι τέλεια!!!!! Έχεις ξαναπάει???? Αν όχι να πάτε οπωσδήποτε στα Λαλάρια (παραλία) και στον Τσουγκριά (μικρό νησάκι απέναντι)! Θα με θυμηθείς...

Κανγκουράκι μου τί κάνει η Αγγελικούλα??????

Κοριτσάκια πάω να φάω καμιά σαλατίτσα........πείνασα (η λιγούρα!!!!)

Φιλάκια σε όλες!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κοριτσια,τι κανετε?Να ευχηθω στην Κατερινα μας και στην Πατσυ μας να χαιρεσται τους αντρες σας,πολυχρονοι να ειναι!!Νατασσα μου χρονια πολλα και παλι και πολυχρονη να ειναι και η Μαριλενα!!Νασια μου χρονια πολλα και ευτηχισμενα,με το καλο να ερθει και το αλλο το μπεμπακι σας να κανει παρεα στην Μαρια!!

Κατερινακι μπραβο σου κοπελα μου που εκανες τοσα πολλα,παρ'ολο που δεν ειμαι εγκυος,μου ανοιξες την ορεξη μπορω να πω!!Αφου περασανε τελεια τα αγορια σου αυτο εχει σημασια!!Πως τα εχασες τα κιλα?Μπορεις να μας διαφωτισεις λιγο γιατι και εγω στην προσπαθεια ειμαι αλλα τιποτα!!

Πατσυ μου και εγω στα ιδια χαλια ειμαι και στα ιδια κιλα ημουν..Καταλαβαινω απολυτα την διαθεση σου..Με παιρνει πολυ απο κατω γιατι δεν κουνιεται γραμμαριο..Τι διαιτα θα κανεις?Θελεις να κανουμε μαζι να αλληλοστηριζομαστε???Εχω κουραστει τοσο πολυ που δεν κουνιεται τιποτα..

Μαγδα μου που Χαλκιδικη?Αν ειναι να βρεθουμε με Νασια,Ολια,Πατσυ και οποια αλλη μπορει φυσικα..

Γιωτακι μου και εσυ σαν την Νασια,αγχωνεστε πολυ..Ολα καλα θα πανε,μην στεναχωριεστε..Φιλακια στα αγορακια σου..Με την δουλεια ολα καλα?

Πασχαλακι μου τι κανει το παλικαρι σου?Ειπε καμια λεξη?Εμενα τωρα αρχισε να λεει μαμα μπαμπα κακα κααατσα(καλτσα)..Ακομα αλεσμενα,δεν το συζηταω..Να μου τον φιλησεις..

Νασια μου η Μαρια πως ειναι?Υπαρχει τιποτα να την ηρεμει?Εμενα αν τον βαλω στο καροτσι και τον κανω βολτες αλλα οταν ειναι να μπουμε στο σπιτι γινεται σφαγη!!

Ολια μου ο Νικολακης πως ειναι?

Κανγκουρακι μου η Αγγελικουλα μας?Ειναι καλυτερα?Ειναι πολυ γλυκα στην φωτο,μεγαλωσε πολυ,κοπελαρα εγινε!Να την χαιρεστε!

Σοφακι ο Βασιλης πως ειναι?Εχεις καιρο και εσυ να μας φτιαξεις τιποτα,κανε κατι!!Πλακα κανω,κατα τα αλλα θελω να χασω κιλα η λιγουρω..Με τα ξενυχτια πως πατε,ακομα σε παιδευει,ε?Τουλαχιστον την μερα κοιμαται καθολου?

Γκρουσακι μου τι κανετε εσεις,πως τα πατε?

Κοριτσια εμενα δεν με ειδοποιησαν ακομα για δουλεια και δεν ξερω ποτε αλλα αργουν ακομα οι συμβασεις,καλυτερα για να το χωνεψω..Μέχει τρελλανει η αλλεργια,ματια μυτη χαλια ειμαι..Ολη μερα θελει εξω και ο Θανος και εχω κλαταρει,ουτε δουλεια μπορω να κανω,τιποτα!!Τεσπα σιγα σιγα,τι να πω..Αυτα κοριτσια τα νεα μας,ελπιζω να μην ξεχασα καμια..

Καληνυχτα και φιλακια πολλα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...