Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΠΑΝΕΜΟΡΦΑ ΜΩΡΑΚΙΑ ΧΡΙΣΤΟΥΓΕΝΝΩΝ Ό9


Recommended Posts

γεια σας κοριτσακια μου!

περιμενω δυο κοπελες απο τη δουλεια να ερθουν για καφεδακι κ εχω το σπιτι τελειο.μακαρι να διατηροταν ομως,δυστυχως δε γινεται.

δημητρουλα μου τον καταλαβα οτι ειχε δεκατα γιατι ξερω τη θερμοκρασια του πλεον,κατι μου φαινοταν οπως τον εβλεπα κ τον επιανα οτι δε παει καλα κ ετσι εβαλα θερμομετρο.γενικα δεν τον μετραω καθε μερα,αλλωστε εκεινες τις μερες ειχε κ βραχναδα.

σοφακι μου ξεχασα να σχολιασω χθες για τον μπιλακο σου,ασε κ εγω φοβαμαι το παλιοτζακι εχει κ μαρμαρο κ γωνιες κ πολυ φοβαμαι μη χτυπησει.δε ξερω αν το θυμασαι απο τοτε που ειχες ερθει.ευχομαι να περασει η μελανια σας κ ευτυχως που εμεινε ως εκει το χτυπημα του.

α δημητρουλα η χαμηλοβλεπουσα γενικα δεν εμπαινε συχνα.μπορει να μπει για 10 μερες ας πουμε συνεχομενα κ μετα χανεται για 3 μηνες ας πουμε.το κανουν κ αλλα κοριτσια αν το εχεις παρατηρησει.νομιζω επιασε κ δουλεια κ ισως να μη προλαβαινει.παλια που δεν εισασταν εσυ η νασια η κατερινα κ ειμασταν με τα μωρα στη κοιλια μπαιναμε συνεχεια κ καναμε πολυ συχνα κ τσατ.μιλαμε για μοναδικες στιγμες!πολυ γελιο με αρχηγο τη φιλη μου πατσυ.πραγματικα πολυ ωραιες στιγμες!

αχ πολυ χαιρομαι που αυριο ειναι αργια κ δε δουλευω.απλα ηθελα να παω στους γονεις μου να δω κ τον αδελφο μου που γυρναει σημερα απο κοζανη κ εχω να τον δω απο τις γιορτες κ απο την αλλη λυπαμαι τη πεθερα μου γιατι ψωνισε τοσα πραγματα κ επειδη δουλευει ο μπιλακος θα ειναι οι δυο τους με τη κουνιαδα μου κ δεν αισθανομαι καλα.να συναντηθουμε ολοι παλι λιγο δυσκολο γιατι ολοι εχουν ψωνισει κ η μαμα μου ε οποτε πρακτικα λιγο μπελαλιδικο πηγαινε ελα φαγητα.ισως συναντηθουμε ολοι μαζι το απογευμα για καφε.

ολιακι καλα κανεις κ γυμναζεσαι.εγω ποτε μου δε συμπαθουσα τη γυμναστικη κ στι σχολειο ειδικα στο λυκειο θυμαμαι τη κοπαναγα κ πηγαιναμε για τσιγαρα με συμμαθητες.αχ ωραια χρονια..

αυτα κ απο μενα αν μπορεσω τα λεμε κ αυριο.φιλια πολλα κ καλα να περασετε αυριο!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 911
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Γεια σας μανουλίτσες!

Νάσια καταπληκτικά τα νέα σου, χάρηκα πάρα πολύ!!! όλα να πάνε καλά να έχεις μια τέλεια εγκυμοσύνη. Εύχομαι τώρα που θα γίνετε τέσσερις θα φτιάξουν και οι ισορροπίες στην οικογένειά σου και να μη σε στεναχωρεί κανείς.

Δημητρα με είχες ρωτήσει για το γάλα και την αλλεργία. Εδώ και ένα μήνα τη θηλάζω μόνο βράδυ και το πρωί της δίνω της HUMANA το HA 2. Θα το πίνει για κάνα δύμηνο ακόμα να δω και πως θα τις αντικαταστήσω και το βραδυνό σιγά -σιγά και μετά θα περάσει σε κανονικό.

Χρύσα για τη δουλεια σε καταλαβαίνω έτσι που είναι οι εποχές. Εγώ από την αρχή της χρονια δουλεύω τρεις μέρες τρέχω σα τη τρελή για να βγει η δουλεια των 5 ημερών σε τρεις και ο εργοδότης κάνει πλέον τη δουλεια του με σχεδόν τα μισα λεφτά. :evil:

Δε θυμάμαι να σχολιάσω κάτι άλλο γιατι διάβασα τα νέα κατα διαστήματα.

Εύχομαι να είναι όλα τα μωράκια μας καλά, περαστικούλια σε όσα ήταν άρρωστα

Να περάσετε όμορφα σήμερα και αύριο

Φιλια πολλά

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσαρες,μπηκα για να ευχηθω στη νασια μας!!!!!!!!!με το καλο κοριτσαρα!!!!!!!!!να εχεις μια τελεια εγκυμοσυνη και σε εννεα μηνες να χαρισεις ενα υγιεστατο αδεφακι στη μαμια μας!!!!!!!!!!! :D:D:D:D:D:D χαρηκα παρα-παρα-παρα πολυ με τα νεα σου!!!!!!!! :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D

3 εγκυουλες εχουμε τωρα????με το καλοοοοοοοοο κοριτσια!!!!!!!!!! :D:D:D:D:D

θα σχολιαζα κι αλλο αλλα η αναστασια κανει ντου στο πληκτρολογιο!!!!!!!!!!!! :lol::lol::lol::lol::lol: σας φιλωωωωωωω!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΓΕΙΑ ΣΑΣ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΜΟΥ!!!

Νασακο εγω στα ειπα κατ'ιδιαν... ;)

Καγκορουλα τραβας λουκι στην δουλεια ε?? φανταζομαι ταλαιπωρια..λιγο πολυ παντως ολοι αυτο κανουν πια..εκμεταυλευονται την κατασταση απ'οπου μπορουν γενικα...

Κατερινα μου :!![smilie=love7.gif] ...

Πατσυ μου διαβασα καπου καποτε για το συνδρομο χρονιας κοπωσης το οποιο λεει δημιουργει κ λεμφαδενοπαθειες κ διαφορα αλλα,αλλα γενικα δεν ξερουν πολλα πανω στο θεμα..αν θελεις ψαξτο λιγο..οσο για το αιμα στα καλα ειναι απο την δυσκοιλια εχω κ εγω..μην σε τρομαζει καθολου αυτο...

Ευα μου κ εγω εχω μεγαλο θεμα με τον Η/Υ δεν μπορω να το εμφανιζω οταν ειναι ξυπνιος με τιποτα...σε καταλαβαινω... ;)

Δημητρα μου γραψε οσα ποστ θελεις καλουλα μου!!! εγω ειμαι εδω κ επειδη ειμαι κ δημοκρατικος ανθρωπος αν γραψεις κατι που δεν μου αρεσει θα το σβησω κατευθειαν :!::!::lol:

Ολια μου τι στολη ειχες παρει στον Νικολα δεν θυμαμαι???

εγω του πηρα το τιγρακι οπως βλεπετε στην φωτο αλλα με το ζορι την φορεσε 2 φορες...ειδικα σημερα..ειμασταν ολη μερα βολτα ομως αλλα με την ομπρελα αγκαλια γιατι δεν εχει σταματησει να βρεχει με τιποτα κ ντυμενη σαν κρεμμυδια..περασαμε ομορφα ομως...εχουμε διαφορα εθιμα εδω αναβουμε μεγαλες φωτιες καιμε ελατα ψηνουν σουβλακια εχουν μουσικη κ διαφορα κ ειναι ολοι ντυμενοι κ χορευουν..χαζευε ο Βασιλακος μου ενω στην αρχη τρομαξε με τους μασκαραδες μετα χορευε ασταματητα κ τραγουδαγε...αναψανε κ πυροτεχνηματα παρα την βροχη τα παιδια κ γενικα ηταν πολυ ομορφα...ο αντρας μου ακομα εκει ειναι..το πρωι θα ερθει στανταρ!!

Βικακυ ναι το θυμαμαι το ομορφο σπιτακι σου...εγω πηρα απο τα τζαμπο κ το εντυσα προστατευτικο αφρωδη ειναι κ το εντυσα σε ολες τις γωνιες..ειναι γκρι βεβαια κ το τζακι εχει μπεζ πετρα κ ειναι γυφτουλιο αλλα λιγο με νοιαζει τελικα..να μην ξαναχτυπησει εκει μονο με νοιαζει...

Πασχαλιτσα μου που εισαι κοπελα μου?? πως εισαι με την δουλεια? προσαρμοστηκες? η Μακαρος το εχει παρει καλα??

Χρυσα μου ειδα τις φωτο σου στο φεις...καλα ο Ιζυ εχει μεγαλωσει απιστευτα αλλα κ ο Μαικλ σου ειναι υπεροχος!!!μεγαλο φατσακι!!!

θελω κ εγω 2ο παιδακι...πολυ κιολας αλλα αμαρτια αυτο που λεω ισως δεν ειναι ακομα η ωρα...του χρονου πρωτα Ο Θεος θα προσπαθησουμε για το 2ο μας νινακι..

Χρυσουλινι μου απο αυτην αποψη συμφωνω κ εγω θα ρωταγα...αληθεια που ειναι οι φωτο?????

συμπεθερα μου τι τον ηθελες τον καφε μαρη??? δεν σου φτανει που δεν κοιμαται η νυφουλα μου της δινεις κ καφεινη τωρα??? εγω ολο κακαο πινω!!κανει κ καλη επιδερματιδα που ελεγε κ ο Χατζηχρηστος!!! :lol:

αντε πολλα ειπα παλι...αυριο θα σας πω κ για το γραφειο που ανοιγουμε...μας εχει τρελανει η γραφειοκρατια παιδια δεν εχει τελος...ελεος δηλαδη...σημερα επιασε κ τον δημαρχο ο Κωστας επειδη με το σχεδιο Καλλικρατη η πολαιοδομια(πως στο καλο γραφετε?? :shock: ) που ειχαμε εδω εκλεισε κ εχουμε θεμα επειδη ειμαστε πανω στην μεταβαση των αλλαγων κ χρειζομαστε να μας σφραγισει καποιος τις κατοψεις του μαγαζιου κ δεν μπορει κανενας..οτι να ναι ρε η Ελλαδαρα!! οτι ναναι!!!δεν ξερει ουτε ο ιδιος τι πρεπει να κανουμε :shock::shock::shock: ειναι δυνατον δηλαδη???? τι να πω..κ ολα αυτα ειναι για αρχη τα χαρτια που μαζευουμε για να μας δωσει ΠΡΟεγκριση η εφορια επειδη ειναι εταιρικη η επιχειρηση...ουτε καν εγκριση αλλα προ για να ξεκινησουμε να μαζευουμε αλλα χαρτια μπας κ τελειωσουμε μεχρι το καλοκαιρι...αφου ο συναιτερος εχει αλλα 5 μαγαζια κ λεει παιδια δεν ξερω πως δουλευουν ετσι εδω στην Κονιτσα...πρωτη φορα τα βλεπω αυτα...

τεσπα....ευχομαι ΚΑΛΗ ΣΑΡΑΚΟΣΤΗ σε οσες κρατησετε νηστεια κ καλη δυναμη!!!

φιλακια πολλα!!!!!!!!!!

τελικα μονη μου μιλαω οταν μπαινω... :mrgreen::mrgreen:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κοριτσάκια μου και Καλή Σαρακοστή :) . Τί κάνετε; Εμείς καλά είμαστε, ευτυχώς χωρίς ιώσεις.

Νάσια συγχαρητήρια :ymapplause::ymapplause::ymapplause: κοπέλα μου για την εγκυμοσύνη σου!!!!!! Χάρηκα πάρα πολύ. Ξεκουράσου όμως..... όσο μπορείς τουλάχιστον με την Μαρία. Άχ όσο ακούω για εγκυμοσύνες, τόσο λαχταράω και εγώ ένα δεύτερο μπεμπέ αλλά ο σύζυγος έχει άλλη άποψη :( ...... λέει του χρόνου να ξεκινήσουμε προσπάθειες......

Πάτσυ ηρέμησε και μη σκέφτεσαι αρνητικά. Και εγώ όταν είμαι δυσκοίλια, πολλές φορές ματώνω λίγο...... Για τα υπόλοιπα, απλά προσπάθησε να μην σκέφτεσαι έτσι.

Firfirikos ένας κούκλος είναι ο μικρός σου με τη στολή. Εγώ την Μαριλένα μου την έντυσα Ωραία Κοιμωμένη και είχαμε πάει σε έναν χορό το Σάββατο βράδυ. Περιττό να σας πώ πως είχε γίνει η μασκότ της βραδιάς, κορδωνόταν σαν γύφτικο σκεπαρνί που λένε και στο χωριό μου. Φορούσε και μια τιάρα και δεν την έβγαζε με τίποτα από το κεφάλι της, μιλάμε για πολύ γέλιο :lol::lol::lol: .

Εύα και εμένα η Μαριλένα λυσσάει στην κυριολεξία όταν γράφω στον Η/Υ.

Όλια εγώ δεν ξέρω τί έπαθα και σταμάτησα την γυμναστική.... μάλλον τεμπέλιασα. Αλλά θα συνεχίσω ξανά γιατί μου έδινε πολύ ενέργεια.

Δημητρούλα η μέση σου είναι καλύτερα;

Σήμερα λόγω της ημέρας έφτιαξα λαγάνα και ταραμοσαλάτα. Άν μπείτε αργότερα στο blog θα δείτε και τις οδηγίες, αν σας ενδιαφέρει να τα φτιάξετε όλα από τα χεράκια σας......

Φιλάκια σε όλες :-* . Και συγνώμη αν δεν σχολίασα τα υπόλοιπα κορίτσια..... η μικρούλα μου ξύπνησε και τρέχω να φτιάξω το γάλα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Nατασσα ειχα ξεχασει να σου πω πως παρακολουθω οποτε μπορω το μπλογκ σου...ειναι πολυ καλο αν κ να σου πω την αληθεια μου δεν τα παω καλα με τις νεραιδες παρολα αυτα ειναι πολυ ωραιο!! μπραβο σου...ημουν η πρωτη αναγνωστρια μια μερα που γραφτηκα!! ελπθζω να σου εκανα καλο ποδαρικο!! ;)

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΦΙΛΕΝΑΔΙΤΣΕΣ!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας κοριτσακια.καλη σαρακοστη .ξεκιναω νηστεια σημερα.αντε μπας κ χασω κανενα κιλο γιατιολο στη μασα ειμαι.τωρα καθαρα λαχανιοοφαγια και οσπρια και κανα φρουτακι για πολυ καιρο.θα ξαναρχισω κ γυμναστικη σημερα.αυτος ο μηνας ο μαρτιος παντα ειναι των αποφασεων.πριν 2 χρονια ειχα κοψει το τσιγαρο.τωρα θα κοψω τα κιλα μου.αντε γιατι εχει παρει πολυ την ανηφορα..

σημερα θεσσαλονικη πολυ κρυο.χιονονερο.ποτε θα ερθει η ανοιξη να βαινω βολτα.βαρεθηκα μεσα.ελεος πια.

ηρθε πριν η πεθερα κ ο μπαμπας κ φαγαμε.αυτα κοριτσακια μου.παω να ξυπνησω τον κωωνσταντινο να παει για δουλεια.κ το βραδυ αν ειμαι καλα τα ξανελεμε.φιλακια πολλα.

βικακι συμφωνω.τα μαθητικα τα χρονια δεν τ αλλαζω με τιποτα..χαχα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερα μανουλες!καλη σαρακοστη σε ολες!

πολυ κρυο εξω κ λενε κ θα ειναι κ χειροτερα.

εμεις φαγαμε στη πεθερα μου οπως σας ειπα κ χθες,ωραια περασαμε απλα εγω δε τρωω θαλασινα κ μου ειχε φτιαξει γιγαντες που τρελαινομαι κ εφαγα κ ταραμα κ ντολμαδακια κ λαγανα.ε κ κατι αγγουρακια κ ντοματουλες.καλα βασικα φαγαμε νωρις δηλ 1.30 γιατι επρεπε να παει μπιλ δουλεια οποτε δε πειναω ποτε εκεινη την ωρα.

καλα αυτο με τον υπολογιστη κ εγω ηθελα να το πω.οτι κανει σαν τρελος ο αντωνης.του βαζω κ τραγουδακια κ εχει μαθει τωρα κ κανει πραγματικα σαν τρελος.

σοφακι μου αρεσε αυτα που ειπες για τα τεκταινομενα του χωριου,γι'αυτο θελω να ζησω σε χωριο εδω δε καταλαβαινεις κ πολλα πραγματα απο εθιμα κ τετοια.

αυτα κοριτσακια μου σας αφηνω,ισως τα πουμε αυριο παλι!φιλια!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα μανουλίτσες και Καλή Σαρακοστή!!!!!!!

Σας ευχαριστώ πολύ για τις ευχές σας φίλες μου, από το στόμα σας και στου Θεού τ'αυτί για να πάνε όλα καλά...η αλήθεια είναι ότι έχω πολύ αγωνία!

Πατσουλίνι μου στο έχω ξαναπεί τσάμπα αγχώνεσαι και τεντώνεις περισσότερο το έντερο, να ξέρεις ότι στην σπαστική κολίτιδα παίζει πολύ μεγάλο ρόλο το στρες, είναι αρνητικός παράγοντας, όσο αγχώνεσαι θα πονάει κι όσο θα πονάς θα αγχώνεσαι...αυτό ακριβώς που σου είπε και ο χειρούργος. Το ζώ καθημερινά γι'αυτό σου το λέω καλό μου, στις αρχές είχα φτάσει σε σημείο να παίρνω αγχολυτικά για τα συμπτώματα (αγχολυτικά για το έντερο...άκουσον άκουσον!), τώρα ακόμα κι όταν πονάω δεν δίνω σημασία και πολλές φορές ξεχνάω και ότι πονάω. Όσο για το αίμα στα κακάκια σου από τη στιγμή που είσαι δυσκοίλια απορώ γιατί απορείς! Κάνε την κολονοσκόπηση να σου φύγει η ιδέα αλλά είμαι σίγουρη ότι δεν θα είναι τίποτα! Ο λέμφης ξεπρήστηκε?

Όλια μου δεν έκανα χοριακή, έκανα δύο clearblue βγήκαν και τα δύο θετικά και πήγα στον γιατρό μου για υπέρηχο. Είδαμε τον σάκο και μια πολύ μικρή κουκίδα, ο γιατρός είπε ότι είναι το έμβρυο. Να σου πώ την αλήθεια δεν περίμενα ότι θα βλέπαμε και το εμβρυάκι από τόσο νωρίς. Την επόμενη εβδομάδα θα πάω μήπως ακούσουμε και καρδούλα! Τί τον έντυσες τον Νικολάκη τελικά?

Βικάκι μου αυτό το ντέρτι με το σπίτι το έχω κι εγώ, καλά εγώ είμαι και ολίγον σπαστική...τα θέλω όλα στην εντέλεια και φυσικά με μικρό παιδί αυτό είναι αδύνατον οπότε όλη μέρα κυνηγάω την Μαμία και συμμαζεύω! :lol:

Κανγκουράκι μου ο εργοδότης σου είναι για μπάτσες φυσικά αλλά τί να πείς...ξέρουν πια ότι τα πράγματα είναι πολύ δύσκολα και ο κόσμος έχει ανάγκη και μας ξεζουμιάζουν! Και δεν βρίσκεις και το δίκιο σου πουθενά ρε γμτ...παλιότερα ο άντρας μου είχε κάνει καταγγελία στην επιθεώρηση εργασίας έναν βλάκα που εκτός από την εκμετάλλευση μας απειλούσε κιόλας ότι θα μας δείρει και στο δικαστήριο που έγινε η δικαστής του είχε πεί (του εργοδότη) καλά να πάθεις που είσαι εδώ γιατί μπορούσες να βρείς κάποιον με λιγότερα λεφτά, ο κόσμος ανέχεται τα πάντα για μερικές πενταροδεκάρες!!!!! :evil::evil: Μου ανέβηκε το αίμα στο κεφάλι όταν το άκουσα! Ακόμα και η ανώτατη αρχή το δικαστήριο τους παρακινεί να εκμεταλλεύονται την ανάγκη του κοσμάκη! Υπομονή κοριτσάκι μου!

Γκρουσάκι μου άντε βάλε μπρος να μου κάνεις παρέα! Ζωήρεψε το Αναστασάκι μας ε? Κάτι παθαίνουν όλα άμα δουν πληκτρολόγιο...Η Μαμία έχει ξηλώσει 4-5 πλήκτρα από τον υπολογιστή του μπαμπά της!

Πασχαλάκι μου συμπεθερούλα πού είσαι? Ο γαμπρούλης μου τί κάνει? Να του δώσεις πολλά-πολλά φιλάκια!

Σοφάκι μου τέλειο το τιγράκι...παρόλη την βροχή βγήκατε ε? Εγώ έντυσα την Μαμία εχθές και επειδή έβρεχε πήγαμε σε παιδότοπο για καφεδάκι, ήθελα να πάμε και στην πλατεία που είχε εκδηλώσεις και ψήνανε λουκάνικα (πολύ τα λιμπίστηκα) αλλά φοβήθηκα μην κρυώσει η ζουζού και δεν πήγαμε τελικά! Άσε που στον παιδότοπο μου το ματιάσανε το παιδί (μιλάμε για μάτι καρφί όμως) και από ένα σημείο και μετά άρχισε στα ξαφνικά να ουρλιάζει το παιδί και δεν ηρεμούσε με τίποτα. Όταν την ξεμάτιασα το λάδι έσκασε με κρότο μέσα στο νερό...δεν το έχω ξαναδεί αυτό! Φυσικά ηρέμησε αμέσως! Δεν ξέρω αν πιστεύεις στο μάτι, εγώ πιστεύω πάρα πολύ. Καλά έκανες και έβαλες προστατευτικά στο σπίτι, αρκεί να μην χτυπάει το παιδί! Τί γραφείο θα ανοίξετε με τον Κωστή?

Νατάσα μου μπράβο σου πάντως...χρυσοχέρα είσαι κι εσύ! Έχουμε πολλές χρυσοχέρες στην παρέα τελικά.....μόνο εγώ είμαι ανεπρόκοπη μου φαίνεται! Το blog σου είναι πολύ όμορφο...υπάρχει τρόπος να γίνεις και μέλος? Γιατί είμαι λίγο άσχετη μ'αυτά!

Μαγδούλα που είσαι παιδί μου?

Κατερινάκι μου χιόνισε στην Κοζάνη? Τέλεια!!!!!! Εμείς παρακαλάμε για λίγο χιόνι, έριξε ολίγον τι σήμερα αλλά φυσικά δεν το έστρωσε...ίσως το βράδυ ξαναρίξει!

Γιωτάκι μου χάθηκες τελείως καλό μου! Πολύ τρέξιμο με την δουλειά?

Λεμονίτα μου φιλάκια στα αγορίνια σου!

Κοριτσάκια μου σίγουρα ξεχνάω κάποιες μην με παρεξηγείτε...σας σκέφτομαι όλες! Πάω να ξαπλώσω λίγο γιατί ξεκίνησαν και οι αναγούλες και είμαι να με κλαίν οι ρέγγες!!!!!

Φιλάκιααααααααααααα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κοριτσάκια μου. Σας ευχαριστώ πολύ για τα καλά σας λόγια για το blog μου :) .

Firfiriko εσύ είσαι η Σοφία; Γιατί βλέπω μια αναγνώστρια με αυτό το όνομα. Μόνο εσύ έχεις γραφτεί προς το παρόν αλλά βλέπω τα στατιστικά μου και το blog έχει αρκετή κίνηση, το έχουν επισκεφθεί μέχρι στιγμής 380 άτομα και εκτός από την Ελλάδα έχω κοινό και από το εξωτερικό (Βέλγιο-Γερμανία-Αγγλία).

Νάσια δεξιά του blog θα δείς έναν σύνδεσμο που γράφει Είστε ήδη μέλος; Σύνδεση. Εσύ θα πατήσεις πάνω στο Σύνδεση, θα συμπληρώσεις τα στοιχεία σου, θα σου ζητήσει αν θυμάμαι καλά e-mail, θα πατήσεις δημόσια παρακολούθηση και θα σε κάνει μέλος. Άντε θα σε περιμένω. Άν έχεις οποιαδήποτε απορία πές μου να σε βοηθήσω. Θα μπορείς μετά να αφήνεις και τα σχόλιά σου......

Και υπομονή με τις αναγούλες.... το πρώτο διάστημα είναι κάπως όλα αυτά!!!!!!!!!

Τα λέμε κοριτσάκια, πάω να αναρτήσω ένα καινούργιο πινακάκι που έφτιαξα για την κορούλα μου.

Φιλάκια.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας κοριτσια και καλη σαρακοστη

Πατσυ μαζι σου και εγω ξεκινησα νηστεια,αλλα δεν το κανω για τα κιλαετσι κι αλλιως προσεχα τι ετρωγα τελευταια αλλα τα κιλα εκει κολλημενα αντε να δουμε ποτε θα χασω κανενα,σημερα δεν φαγαμε ουτε λαδι

Νασια μου οχι αλλο κρυο και χιονι ελεος πια,εδω χιονιζει για τα καλα αυριο μπορει και να το εχει στρωσει,θελω ζεστη και ηλιο να καταλαβουμε επιτελους οτι μπηκε η ανοιξη,αρχισαν κιολας οι αναγουλες ε;καλο κουραγιο κοπελα μου,σε ευχαριστω για τα καλα σου λογια στις φωτο και που με λες αδυνατη αλλα τα εχω τα περιτα κιλακια μου κι ας μην το βλεπεις το βλεπω εγω στα ρουχα μου και τα παιρνω

και ο δικος μου χτες βρηκε το λαπτοπ ελευθερο στο τραπεζι και αρχισε να ξηλωνει τα κουμπια εχω τους αλλος δυο το παιζουν στα δαχτυλα εχουμε και το ζουζουνι να ανακατευεται

Σοφακι [smilie=icon_salut.gif] :x

δεν θυμαμαι κατι αλλο πολλα φιλια σε ολλες καλο βραδυ!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΟΥΚΛΙΤΣΕΣ ΜΟΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ΚΑΛΗ ΣΑΡΑΚΟΣΤΗ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!μου λειψατε!!!!!!!!!!!!!!!1

αλλα μάρεσει να μπαινω και να διαβαζω τοσο ομορφα νεα!!!!!!!!!!

ΝΑΣΙΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ ΣΥΜΠΕΘΕΡΟΥΛΑ ΜΟΥ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!εισαι εγκυος!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

κουκλα μου γλυκια δε ξερεις ποσο χαρηκα!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!βασικα στην αρχη μου ηρθε τουβλια γιατι μου χες πει και στο τσατ οτι θελετε να ξεκινησετε απο το καλοκαιρι!μπραβο μπραβο!!!!!!να προσεχεις τωρα πολυ και βασικα ΝΑ ΣΕ ΠΡΟΣΕΧΟΥΝ ΟΛΟΙ ΤΟΥΣ!σαν τα ματια τους!αντε κουκλα μου με το καλο!!!!!!!!!!εμεις παλι το χουμε αφησει λιγο πισω το συγκεκριμενο θεμα γιατι να σας πω την αληθεια κοριτσια το μεγαλυτερο αγχος μου ηταν τι θα γινει που θα παω δουλεια και τι θ ακενι ο Μακης...ε σας πληροφορω οτι παιρναει πολυ καλυτερα!με στα παιχνιδια με τις γιαγιαδες και τους παππουδες (παροδοξως και η πεθερα μου τα πηγε πολυ καλα)!αν εξαιρεσουμε την 1η μερα που οπως σας ειπα ειχε λιγο αρνηση σε φαγτο και νερο απο τη 2η ηταν μια χαρα!και ηρεμησα και εγω...και ειμαι και γω καλα...ξεχνιεμαι λιγο παω στη δουλεια, εχω πολυ βοηθεια απο τη μαμα στις δουλειες του σπιτιου...τι να πω βρε κοριτσια...νομιζω πιο ξεκουραστη νιωθω...πραγματικα δεν το περιμενα...με τιποτα...μου το ελεγε το χρυσουλινι αλλα δε το πιστευα...εν πασει περιπτωσει ενταξει το χουμε στο νου μα ς για 2ο νινακι αλλα δνε προσπαθουμε και πυρετωδως!ο,τι κατσει!

α να μη ξεχασω!βρε κατερινα μου ειδα και γω τις φωτο!κουκλα εισαι!πραγματικα δε φαινεσαι να εχεις καθολου περιττα κιλα!αληθεια!πολυ μ'αρεσες!και ντυμενη καουγκερλ!χαχα!

τι αλλο; τι αλλο;;;

μμμμ δε θυμαμαι!

οτι θυμηθω θα ξαναγραψω!

ΝΑΣΙΑ ΚΑΙΠΑΛΙ ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑΑ!!!!!!!!!!!!!!!!! :clap:[smilie=wav.gif][smilie=hello2.gif][smilie=wave.gif]

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Πού είσαι βρε συμπεθερούλα μου?????? Χάθηκες αλλά χαίρομαι που τελικά η επάνοδός σου στην δουλειά ήταν για καλό και ο Μακούλης περνάει μια χαρούλα. Είδες που αγχωνόσουν καλό μου? Δεν θυμάμαι ποιά μανουλίτσα το είχε γράψει κάποια στιγμή αλλά είχε δίκιο...τα μικράκια μας προσαρμόζονται πολύ πιο εύκολα στις μεγάλες αλλαγές από μας τους μεγάλους! Κι εμένα τουβλιά μου ήρθε που λες όταν είδα δύο θετικά τεστ γιατί όχι μόνο δεν προσπαθούσαμε με τον άντρα μου (έτσι κι αλλιώς τον περισσότερο καιρό είμασταν φαγωμένοι) αλλά προσέχαμε κιόλας! Να φανταστείς ο γιατρός μου τον δούλευε τον άντρα μου να προσέχει γιατί μένω έγκυος με τον αέρα :lol::lol::lol:

Κατερίνα μου μην αγχώνεσαι με τα κιλά είσαι όντως πολύ αδύνατη...εγώ αν είχα κάνει τρία παιδιά και ήμουν σαν εσένα θα ήμουν τρισευτυχισμένη! Ξεκόλλα......κούκλα είσαι!!!!!

Νατασάκι μου στην σύνδεση μου ζητάει και κωδικούς και δεν είδα πουθενά για δημόσια παρακολούθηση...θα φαίνονται τα στοιχεία μου σε όλους?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΧΑΛΟ!!!

Νατασσα ναι η Σοφια ειμαι...θα παω να δω το πινακακι σου μετα...παντως οτι εχεις φτιαξει ειναι πολυ ομορφο! μπορεις να χρησιμοποιησεις κ την τεχνικη του ντεκουπαζ κ διαφορα αλλα...για διαφορες κατασκευες!! εισαι χρυσοχερα ομως κ εσυ!! μπραβο σου κ εχεις κ ωραια αισθητικη απο οτι καταλαβαινω!!θα σου πω κ εγω ιδεες αν θελεις καποια στιγμη!

ριχνει ενα χιονι εδω...κ εχει ψωφοκρυο...ανοιγουμε την πορτα να παρουμε ξυλα για το τζακι κ παγωνει ολο το σαλονι...μπρρρρρ κ συνηθως κανει κρυο πριν χιονισει κ κατα την διαρκεια σπαει λιγο η παγωνια αλλα τωρα παρολο που χιονιζει εξω δεν μπορεις να βγεις ουτε για πλακα... κ να φανταστειτε το πρωι πηγαμε βολτα σε ενα πολυ ψηλο σημειο εδω στην Κονιτσα που ειναι τερμα πανω στο βουνο!! Φαγαμε λαγανα ελιες κ φασολαδα!! νοστιμοτατα...τα ειχε δωρεαν ο δημος το κανει καθε χρονο κ απο το μεσημερι κ μετα εβαλε ενα απιστευτο κρυο..αλλο πραγμα...τεσπα..

Βικακυ δεν εχει μονο καλα η επαρχια...εχει κ πολλα κακα..παρα πολλα...μα παρα πολλα...θα μπορουσα να σου λεω μεχρι αυριο..τα καλα της ειναι μετρημενα στα δαχτυλα....

Πατσυ καλη σαρακοστη τοτε αφου θα νηστεψεις κοπελα μου..κ εγω θα νηστεψω...καλη δυναμη...

Νασια μου κ εγω φοβηθηκα μην κρυωσει αλλα εκανα καλη κατασταση διπλες καλτσες σκοφο με φλις απο μεσα γαντια κ ολα τα σχετικα..ελπιζω πως ηταν ζεστος...να μην μου παθει τιποτα..αρκετα περασαμε για φετος...

Νασια μου λοιπον το γραφειο που ανοιγω δεν υπαρχει ''μαλακος'' τροπος να σας το πω ειναι γραφειο τελετων...ναι ναι μπορειτε να κοροιδεψετε κ να πειτε οτι θελετε..δεν παρεξηγω!! κοιταξτε...ειχαμε κατα νου 2 ειδη που θα μπορουσαμε να ανοιξουμε εδω επειδη δεν υπαρχουν καθολου κ πηγαινουν στα Γιαννενα..το ενα ειναι παιδοτοπος κ το αλλο αυτο που τελικα ανοιγουμε..κ τα 2 ειναι μαγαζια με παρα πολυ μεγαλο κοστος κ δεν θα μπορουσαμε μονοι μας με τιποτα...κ ανοιξαμε τελικα το γραφειο επειδη εχει συγγενη ο Κωστας που ασχολειται με αυτο ετσι κ αλλιως κ μας εκανε προταση να το κανουμε συναιτερικα..οποτε πανε ολα 50-50...λεφτα φυσικα για το κεφαλαιο δεν ειχαμε ουτε ευρω αλλα θα μας βοηθησει ο πατερας του Κωστα..εχει δωσει απο ενα ποσο σε ολα τα παιδια του μεχρι στιγμης εκτος απο τον Κωστα ε οποτε ηρθε η ωρα...ουτε δωρο στον γαμο δεν μας ειχανε παρει για να καταλαβετε..κ ετσι ξεκινησαμε διαδηκασιες..θα ειναι ολοκληρωμενο γραφειο με αυτοκινητο κανονικα κ ολα τα σχετικα...δυστυχως θα δουνε πολλα τα ματακια μας εκει κ θα ειναι δυσκολα κ γι αυτο λενε πως δεν θεωρειται επαγγελμα αλλα λειτουργημα αλλα ειναι κατι που καποιος πρεπει να το κανει...

αυτα με τα επαγγελματικα μας...ελπιζω να μας προτιμησουνε κ να μην συνεχισουν να πηγαινουν στα Γιαννενα γιατι ειναι συνηθεια χρονων κ αυτη κ δεν θα ειναι κ τοσο ευκολο...θα δουμε...θα προσπαθησουμε να μας εμπιστευτουν...

επιτελους θα πιασουν τοπο τα μαυρα που φοραω μια ζωη κ με φωναζουνε κορακι!! :mrgreen::mrgreen::mrgreen: total black χιουμορακι....

Πασχαλιτσα μια χαρα πολυ ωραια!!

παω να δω την κατασκευη της Νατασσας μας κ τις φωτο της κουκλαρας της Κατερινας μας που εχει κ περιτα κιλα τρομαρα της!!!αααα Νατασσα να χαιρεσαι κ τον αντρουλη σου για τις προαλες...

φιλακια σε ολες!! πολλα πολλα!!!

αληθεια ειναι καμια εδω????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εγώ είμαι εδώ Σοφάκι μου (το βρυκολακάκι μου ακόμα δεν κοιμήθηκε)...δύσκολη δουλειά διαλέξατε καλό μου και όχι τίποτα άλλο αλλά είναι λίγο μακάβριο να ευχηθούμε καλές δουλειές (κι άλλο μπλάκ χιούμορ! :mrgreen: ) αλλά όντως είναι κάτι που χρειάζεται, ειδικά αν δεν υπάρχει...δυστυχώς κι αυτά μέσα στην ζωή είναι και θα δουν πάρα πολλά τα ματάκια σας! Θέλει πολύ γερό στομάχι!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Νασακι μου δυσκολη ναι...πολυ θα ελεγα...θα δουμε πολυ δυσκολα πραγματα..τεσπα.... οχι βρε καλες δουλεις ευχεσαι παντα εχει να κανει κ με τον ανταγωνισμο αλλωστε... να σαι καλα παντως κοπελα μου..

ακομα δεν κοιμαται η μικρη σου?? τοσο αργα??? ααα κατι πρεπει να κανεις μαλλον γι'αυτο... ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αχ τί να την κάνω...κοιμήθηκε κατά τις 9μιση και είπα τί ωραία θα το πάει μέχρι το πρωί αλλά πουυυυυυυυυ.......σε μισή ώρα είχε ξυπνήσει και τώρα είναι ξεκούραστη και φυσικά.....ντούρασελ! Κάθε βράδυ από τις 9 αρχίζουμε να παλεύουμε να την κοιμήσουμε...τί πεισματάρικο παιδί αν δεν θέλει να κοιμηθεί ο κόσμος ανάποδα να γυρίσει δεν θα κοιμηθεί! Τώρα αναγκαστικά θα πάμε όλοι για ύπνο μπας και νυστάξει!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μμμ μαλλον θα πρεπει να καθιερωσεις μια ρουτινα υπνου οπωσδηποτε..εγω αυτο εχω κανει κ πιανει στο λεω εγγυημενα! οσο για το οτι ξυπνησε 9.30 δεν επρεπε να την σηκωσεις καν απο την κουνια..τα φωτα κλειστα κ μεσα στο δωματιο..παιδι ειναι δεν μπορει θα μεινει νυσταγμενο καλυτερα ετσι τραγουδα της να την ναουριζεις χαιδεωε την κλπ ενω αν την βγαλεις απο δωματιο τελος αυτο ηταν!αντε φιλακια κ καληνυχτα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Δίκιο έχεις και τα έχω δοκιμάσει κιόλας αλλά άμα ξυπνήσει πάει ξύπνησε...θα την στρώσω όμως που θα πάει! Δεν μπορεί να κάνει ότι θέλει ένα 15μηνο μωρό! Θα νικήσωωωωωωωω :lol: Για το καλό της δηλαδή...ο ύπνος τρέφει τα μωρά, έτσι δεν λένε?

καλό βράδυ και καλό ξημέρωμα!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Nασια επειδη θυμηθηκα που με ρωτησες αν πιστευω στο ματι...φυσικα κ πιστευω αλλα δεν ειναι κ τοσο ορθοδοξοι τροποι ξεματιασματος αυτοι με το νερο λαδι κ ολα τα σχετικα...

δες εδω εγω αυτο διαβαζω...

http://www.agioritikovima.gr/site/index ... Itemid=467

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μμμ βλεπω δεν το βγαζει...γιατι??? :-?:-w

σου κανω επικολληση το ακριβες κειμενο...

ΕΥΧΗ ΓΙΑ ΒΑΣΚΑΝΙΑ

Κύριε ο Θεός ημών, ο Βασιλεύς των αιώνων, Ο Παντοκράτωρ και Παντοδύναμος, ο ποιών πάντα και μετασκευάζων μόνω τω βούλεσθαι, ο εν την επταπλάσιον καμίνον και την φλόγα την εν Βαβυλώνι εις δρόσον μετάβαλων και τους αγίους σου τρείς παίδας σώους διαφύλαξας, ο Ιατρός και Θεραπευτής των ψυχών ημών, η ασφάλεια των εις σε ελπιζόντων, σου δεόμεθα και σε παρακαλούμεν, απόστησον,φυγάδευσον και απέλασον πάσαν διαβολικήν ενέργειαν, πάσαν σατανικήν έφοδο και πάσαν επιβουλήν, περιέργειαν τε πονηράν και βλάβην και οφθαλμών βασκανίαν των κακοποιών και πονηρών ανθρώπων απο του δούλου σου ( τούδε) και ή υπο ωραιότητος ή ανδρείας ή ευτυχίας ή ζήλου και φθόνου ή βασκανίας συνέβη, αυτός, φιλάνθρωπε Δέσποτα, έκτεινον την κραταίαν σου χείρα και τον βραχίονα σου τον ισχυρόν και ύψιστον και επισκόπων επισκόπησον το πλάσμα σου τούτο και κατάπεμψον αυτώ Άγγελον ειρηνικόν, κραταίον, ψυχής και σώματος φύλακα, ός επιτιμήσει και απελάσει απ΄αυτού πάσαν βλάβην, πάσαν πονηράν βούλην, πάσαν φαρμακείαν και βασκανίαν των φθοροποιών και φθονερών ανθρώπων' ίνα ύπο σου ο σός ικέτης φρουρούμενος μετ΄ευχαριστίας ψάλη σοί' Κύριος εμοί βοηθός και ου φοβηθήσομαι τί ποιήσει μοι άνθρωπος' και πάλιν' Ου φοβηθήσομαι κακά, ότι συ μετ΄εμού ει' ότι συ εί ο Θεός, κραταίωμα μου, ισχυρός εξουσιαστής, αρχών ειρήνης, πατήρ του μέλλοντος αιώνος. Ναί Κύριε Ο Θεός ημών, φείσαι του πλάσματός σου και σώσον τον δούλον σου από πάσης βλάβης και επηρείας της εκ βασκανίας γινομένης και ανωτέρον αυτόν παντός κακού διαφύλαξον' πρεσβείαις της υπερευλογημένης ενδόξου Δεσποίνης ημών Θεοτόκου και αειπαρθένου Μαρίας, των φωτοειδών Αρχαγγέλων και παντών σου των αγίων. Αμήν".

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια καλημέρα.

Σοφία σ' ευχαριστώ πολύ για τα καλά σου λόγια και τις ευχές σου για τον σύζυγο. Έχω μπόλικες ιδέες αλλά και οι δικές σου είναι ευπρόσδεκτες όποτε θέλεις :) . Τη μέθοδο ντεκουπάζ την ξέρω, την έχω ήδη δουλέψει σε κεριά στο παρελθόν και θα σας την δείξω προσεχώς.

Νάσια, όχι μη φοβάσαι τα στοιχεία σου δεν θα φαίνονται δημοσίως. Μόνο το όνομα που θα επιλέξεις και αν θέλεις κάποια φωτογραφία. Σοφάκι αν μπορείς εξηγησέ στη Νάσια πως το έκανες :oops: ....... Είναι πανεύκολο. Ο κωδικός είναι αυτός που θα μπαίνεις μέσα για να συνδέεσαι και να αφήνεις το σχόλιό σου.

Φιλάκια σε όλες, θα τα ξαναπούμε αργότερα.

υ.γ. πολύ κρύο βρε κορίτσια σήμερα.......

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα!!!!!

Καλή Σαρακοστή να έχουμε!!!!

Νάσια ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ δεν είχα ιδέα μου ήρθε σαν "κεραμίδι" η ανακοίνωσή σου!! Αυτά είναι ευχάριστα νέα , με το καλό να έχεις μια ήρεμη εγκυμοσύνη με ένα γερό μωρό!!!!!!!!

Πασχαλάκι χαίρομαι που όλα πάνε καλά!!! Είδες που στα έλεγα .. παιδί μου τώρα θα πάρεις δυνάμεις ... :lol:

Μάγδα μου, σου έστειλα φώτο στο φεις αν θέλεις μπορείς να τις βάλεις στη ομάδα μας. Τι κάνετε ? Πως τα περνάτε?

Πάτσυ και Κατερίνα καλή νηστεία!!!!!!!!

Σοφάκι μου, καλές δουλειές να έχετε... Μήπως πρέπει να δικτυωθείτε με νοσοκομεία..?? ίσως γι' αυτο επιλέγουν τα γραφεία από τα γιάννενα γιατί προφανώς πέρνουν την εργολαβεία από τα νοσοκομεία μέσα..... Να σου πω την αλήθεια ο παιδότοπος είναι μεγάλη ευθύνη ...

Βικάκι σε ευχαριστώ για τα καλά σου λόγια!! Να κανονίσουμε , όπως είπες και εσύ να βρεθούμε μια Κυριακή που θα μπορείτε και τα υπόλοιπα κορίτσια .. θα είναι όμορφο να τα ξανα πούμε!!!

Κορίτσια δεν βρήκα χρόνο το τριήμερο να περάσω τις φώτο επειδή έλειπα αλλά μέχρι αύριο θα το κάνω..

Είμαι στεναχωρημένη γιατί αρρώστησα πάλι... φοβάμαι μην έχω τη νέα γρίππη... τέλος πάντως δεν πρέπει να το σκέφτομαι.. αύριο δεν θα πάω δουλειά μπας και αναρρώσω πιο γρήγορα.... :(

Σας αφήνω τώρα , θα τα πούμε αργότερα!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

χρονια μας πολλα κουκλες

Σοφακι μου θυμισε λιγο εμενα αυτο που ειδα,και φανταζομαι ποσες αλλες γυναικες θα βλεπουν τον εαυτο τους μεσα σε αυτα τα λογια,εγω θα στο ξαναπω καλες δουλειες να πανε ολα καλα και να ηρεμησετε επιτελους,ευχαριστω για τα καλα σου λογια

Πασχαλακι μου σε ευχαριστω και εσενα για τα καλα σου λογια,αλλα θελω μωρε να χασω λιγο,εσεις μπορει να μην το βλεπετε αλλα εγω το βλεπω στα ρουχα μου,ισως γιατι ποτε δεν ειχα περιτα κιλα και τωρα ζοριζομαι λιγο,το παν ειναι να νιωθουμε καλα με τον εαυτο μας και εμενα μου συμβαινει το αντιθετο,δεν θα σκασω κιολας ομως υγεια πανω απο ολα και ολα θα γινουν,ο Μακουλης καλα ειναι;περπατησε τελικα;νομιζω ειχες γραψει οτι ειχε κανει μερικα βηματακια,η δουλεια σου καλα;

Χρυσουλινι περαστικα σου μην σκεφτεσαι αρνητικα,οτι και να ειναι θα περασει συντομα,μην στεναχωριεσαι

Νασια μου θα συμφωνησω με τη Σοφια κακως τη σηκωσες απο το κρεβατακι της,πρεπει να συνηθισει το παιδι ετσι την μπερδευεις και λογικο ειναι να βγαινει απο το προγραμμα της

καλο βραδυ κουκλες, πολλα φιλια!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...