Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΠΑΝΕΜΟΡΦΑ ΜΩΡΑΚΙΑ ΧΡΙΣΤΟΥΓΕΝΝΩΝ Ό9


Recommended Posts

καλο μηνα κοριτσια

Σοφακι μου τι επαθε ο καημενουλης ο Βασιλακης κριμα μωρε,η παναγια να τα φυλαει δεν μπορουμε να κανουμε τιποτα ειναι καλυτερα;;;

Δημητρα κριμα η κοπελα....ετσι στα καλα καθουμενα εγινε αυτο;εχει ελπιδες τουλαχιστον να γινει καλα;;

ο Δημητρης μια χαρα ειναι,σημερα αρχισε να τρωει κανονικα επιτελους,αυτες τις μερες δεν ετρωγε καθολου με το ζορι να τον ταισω οτι του εδινα το εφτυνε

Χρυσουλινι αν σου ελεγαν να κοψεις ενα δαχτυλο πιο θα διαλεγες;κανενα,ετσι και τα παιδια σου,δεν μπορεις να τα ξεχωρισεις τα αγαπας ολα το ιδιο,το καθε ενα ειναι διαφορετικο κι ομως η αγαπη σου μοιραζεται σε ολα το ιδιο,και εγω ετσι κανω μου ερχεται να τους φαω που λες κι εσυ, μια ζουληγω τον εναν,μια πνιγω τον αλλο στα φιλια και τρελενομια και για τους τρεις τους!!!!!

Νασια μου δεν προλαβαινω καθε μερα να κανω διαδρομο δυστηχως και μερικες φορες ειμαι τοσο πτωμα που δεν εχω το κουραγιο,προσπαθω παντως

Πασχαλια μου καλη αρχη στην δουλεια σου,μην αγχωνεσαι ολα καλα θα πανε και συντομα θα συνιθισει με την γιαγια του ο Μακης σου

Νατασα και μενα μου αρεσε πολυ το blog σου μπραβο σου

ευχαριστω και για τα περαστικα κουκλες

καλο βραδυ πολλα φιλια σε ολες!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 911
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Καλημέρα κορίτσια!!!

Στη συνάντηση περάσαμε πολύ όμορφα...Είχαμε πάει (καλά εγώ) η Μάγδα η Κατερίνα και η Ματινούλα άνευ μπέμπας δυστυχώς... τα ζουζούνια μας δεν κάθισαν ούτε ένα λεπτό ήσυχα αλλά είχε πλάκα να τα βλέπεις όλα μαζι να κάνουν διάφορα!!! Με τα κορίτσια δεν προλάβαμε να μιλήσουμε πάρα πολύ λόγω συνθηκών... χαχαχα....... Μακάρι να μπορούσατε και οι υπόλοιπες αλλα σίγουρα θα θέλαμε μια ολόκληρη ημέρα για να καταφέρουμε να πούμε δυο λόγια...

Φωτογραφίες θα προσπαθήσω να βάλω στην ομάδα εφόσον μου δώσουν το οκ και τα υπόλοιπα κορίτσια...

Κατερίνα , σε ευχαριστώ... !! έχεις δίκιο κάπως έτσι θα είναι δεν θα μπορώ να τις ξεχωρίσω .. απλά προς το παρόν έχω αφοσιωθεί εξολοκλήρου στην Βασούλα.. .αργότερα θα είναι διαφορετικά!!

Σας χαιρετώ !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σόρρυ για την δεύτερη κοινοποίηση αλλά ....... μυαλό ...

Βρε Σοφακι μου ξέχασα να σου ευχηθώ περαστικά σας!! Πάλι καλά που δεν έγινε τίποτα χειρότερο..

Principessa έριξα μια ματιά στο blog σου και μου άρεσε πολύ!!! Καλές δουλειές!!!!

Δημητρούλα η μέση καλύτερα??

Νάσια πως πάει η δίαιτα???

Φιλιά !!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα φιλες!!!

Ευχαριστω ζουοζουνες για τα περαστικα!!! χτυπησε αρκετα θα μας κατσει καιρο το σημαδι αλλα ευτυχως δεν το ανοιξε να τρεχουμε για ραματα κ να εχουμε αλλα..πραγματικα η Παναγια να φυλαει τα παιδια μας..στα πιο απιθανα σημεια μπορουν να χτυπησουν...

περασατε καλα κοριτσια μου ε?? πολυ χαιρομαι!! μακαρι να μπορουσα να ειμαι εκει!!!θα γνωριζα κ την νυφουλα μου!!!

γιατι καλε να μην βαλετε φωτο στην ομαδα μας??? τι αλλαξε?? παλια βαζαμε συνεχεια!!! εκτος αν εννοεις παλι Χρυσα μου το θεμα με τις μανουλες Ιανουαριου...αν ειναι εκει το θεμα θα μου πειτε κ θα δουμε...

παταει οοοολα τα κουμπια...χαμος!!! θα ξαναμπω μετα..φιλακια!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσάκια μου καλημέρα. Τί κάνετε; Εμείς καλά είμαστε, αν εξαιρέσετε την κλεισούρα για άλλη μια φορά μέσα στο σπίτι..... πω πω άντε να ανοίξει ο καιρός λιγάκι να βγούμε καμιά βόλτα.

Σας ευχαριστώ όλες κορίτσια για τα καλά σας λόγια για το blog μου. Η αλήθεια είναι πώς δεν ήξερα αν θα αρέσει αλλά βλέπω ότι υπάρχει κίνηση. Χθες το απογευματάκι έφτιαξα 4 πανέμορφα καδράκια για το δωμάτιο της κορούλας μου. Είχαμε έναν αναξιοποίητο τοίχο και είπαμε να τον γεμίσουμε και εκείνον :mrgreen: . Άν έχετε χρόνο, ρίξτε μια ματιά τα έχω αναρτήσει στο blog. Εντωμεταξύ (το σκέφτηκα βέβαια κατόπιν εορτής) γίνονται και πολύ ωραία δωράκια για παιδικά πάρτι γενεθλίων αν πιάνουν τα χέρια σας. Στα επόμενα γενέθλια θα τα κάνω σίγουρα.

Όσο για την ποδίτσα Πασχαλάκι, δεν την λυπόμαστε καθόλου γιατί φτιάχτηκε γι' αυτόν ακριβώς τον λόγο.... για την κουζίνα. Να' ναι καλά και τα πλυντήρια :mrgreen::mrgreen::mrgreen: .

Νάσια η Μαριλένα μου είναι μια χαρούλα. Χθες της έφτιαξα Μάρτη και δεν τον βγάζει με τίποτα από το χεράκι της.... μη σου πώ ότι κορδώνεται κιόλας!!!!!!!!!! Γυναίκα είναι και αυτή!!!!!!!!!!

Firfiriko περαστικά. Πω, πω ευτυχώς ήταν λίγο το κακό.

Συγνώμη αν δεν σχολιάζω άλλα αλλά θέλω να σιδερώσω και δεν προλαβαίνω, έχω 5 πλυντήρια σε στίβα........

Φιλάκια σε όλες.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κοριτσάκια μου, καλό μήνα !!

Βρε Σοφάκι τι έπαθε το ζουζούνι σου, θα περάσει όμως φεύγουν οι μελανιές.

Νατάσα το blog σου είναι όντως πού παραμυθένιο, μπράβο σου.

Για τη συνάντηση με πρόλαβε η Χρύσα περάσαμε πολύ όμορφα αλλά τα μικρά δεν σταμάτησαν λεπτό, στην αρχή ελέγχαμε την κατάσταση στο τέλος θα βάλει η Χρύσα τη σχετική φωτόγραφία να δείτε τι αφήσαμε πίσω μας....Χρύσα απο μένα έχεις το οκ θέλω άλλωστε να βάλω και εγώ φώτο στην ομάδα.

Κορίτσια στην επόμενη συνάντηση πρέπει να σκεφτούμε πολύ το μέρος που θα πάμε

Αυτά τα νεάκια μου, πάω να ετοιμαστώ να πάω να δω τον μπέμπη μιας φίλης μου που γένησε χθές.

Φιλάκια σε όλες

Εύα και Γιώτα που έχετε χαθεί.

:)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα!

Επέστρεψα στη βάση μου! Είχα ένα ονειρεμένο ταξίδι - η Μαρκέλλα κοιμόταν συνέχεια και στις δύο πτήσεις :shock: Πρώτη φορά γίνεται αυτό!

Στη συνάντηση περάσαμε πολύ ωραία αλλά δεν έχουμε πολλά νέα να σας πούμε γιατί δεν πολυμιλάγαμε μεταξύ μας :lol:

Η Αγγελική και η Βασούλα είναι τρελές ζουζουνίτσες και δε σταθήκανε λεπτό! Η Μαρκέλλα μου ήταν λίγο πιο μαζεμένη στην αρχή - γενικώς στην Ελλάδα αυτή τη φορά ένιωθε λίγο έξω απ'τα νερά της... - αλλά μετά ξεθάρεψε κι αυτή.

Χρυσουλίνι, κανγκουρό και Ματίνα χάρηκα πολύ που σας είδα :)

Την επόμενη φορά πρέπει να κανονίσουμε σε μέρος που να μπορούν να απασχολούνται τα μικρά χωρίς να κυνηγάμε συνέχεια. Μήπως και ανταλάξουμε καμιά κουβέντα χαχα!

Φωτό εννοείται να βάλεις Χρυσουλίνι. Δεν έχω πρόβλημα, ο μόνος λόγος που δεν έχω βάλει μέρχι τώρα είναι ότι είμαι τεμπέλα :oops:

Συμπεθέρα θα μαλώσω! Δε μου το προσέχεις το παιδί. Σε γωνία χτύπησε? Εμείς από καρούμπαλα και μελανιές έχουμε ένα σωρό. Το πρώτο το είχαμε βγάλει και φωτογραφία :lol: Ήταν όταν είχε πρωτοαρχίσεινα περπατάει μόνη της και έπεσε πάνω στην πόρτα με φόρα...

Κανένα νέο συγκλονιστικό για να μη διαβάζω όλες τις σελίδες που έχετε γράψει?

Έμαθε η Νάσια να οδηγεί? :P

Έκανε κανα βηματάκι ο Μάκης?

Νέα από τη Ρένα έχουμε?

Φιλιά σε όλες!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τι κανετε κοριτσια?Βλεπω τωρα την εurovision αλλα δεν με ενθουσιαζει τιποτα ακομα..

Η μεση μου καλυτερα ειναι,σας ευχαριστω!!

Φιρφιρικο μου περαστικα στον Μπιλακο μωρε,πως καρφωθηκε το μαμουνι?Αχ δεν προλαβαινονται τα ζιζανια..

Κοριτσια φανταζομαι τι αφησατε πισω σας αλλα σιγουρα θα περασατε καλα..Μακαρι να μπορουσα να ερθω η να καταφερναμε καμια φορα να βρισκομασταν ολες μα ολες..Φανταζεστε τι ειχε να γινει?

Νασια μου τι κανει η Μαρια μας?Δωσ'την πολλα φιλακια..Πως εισαι εσυ?Η περιοδος κρυβεται ακομα?Κατι μου μυριζεται εδω περα φιλεναδα,μην το καθυστερεις αλλο και πανε στον γιατρο να μας πεις και μας τα ευχαριστα!!

Ρενακι μου εσυ πως εισαι?Εισαι καλυτερα?

Ηθελα να κανω τυροπιτακια κουρου σημερα αλλα δεν προλαβα...Μαλλον αυριο το πρωι θα τα κανω που θα ειναι και ο αντρας μου στο σπιτι το πρωι..

Χρυσουλινι πως τα πας εσυ?Πως νιωθεις?

Γιωτακι εσυ πως εισαι?Τα παιδια?

Κατερινακι ο Δημητρης ειναι καλυτερα?Τα φιλια μου..

Κοριτσια ποτε πρεπει να παμε σε ορυλα για εξεταση η δεν παμε?Μας λεει ο παιδιατρος?

Καθαρη Δευτερα θα κανετε τιποτα?

Κανκουρακι μου δωσε πολλα φιλακια στην Αγγελικουλα..Τελικα ειναι αλλεργικη στο γαλα?Τι γαλα της δινεις?

Αυτα μανουλιτσες ευχομαι να εισαστε ολες καλα..Καλο βραδυ και φιλακια πολλα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας!!!!!!!!!!!!!!!!!

χαθηκα λιγο ε;;;

καταρχην σοφακι περαστικα στο ζουζουνο!ασε και γω το τζακι πολυ το φοβαμαι ειδικα στις γωνιες αλλα εχω μπροστα το καρεκλακι του και παιχνιδια εμποδια και ευτυχως προς το παρον δεν μπορει να πλησιασει..

Μαγδα μου ο τεμπελχανας μου εχει αρχισει εδω και μερες και κανει δειλα δειλα βηματα...εχω μετρησει εως και 4 μετα παρτον κατω!αλλα δεν το προσπαθει συνεχεια.μπορει και ακαποια μερα να μην το κανει καθολου..οποτε δε ξερω ποτε αυτο θα εξελιχθει σε κανονικο περπατημα!

χαιρομαι που περασατε ωραια στη συναντηση !περιμενουμε φωτο!

ο μακης ευτυχως απο τη 2η κιολας μερα προσαρμοστηκε μια χαρα!δοξα το Θεο κανενα προβλημα πια!!αυριο ερχετεε για 1η φορα να τον κρατησει η πεθερα μου..για να δουμε..ελπιζω να τα πανε το ιδιο καλα.

αυτα εν συντομια κουκλιτσες!στη δουλεια επικρατει μια ρευστη κατασταση και ακομα δεν ειναι σιγουρο που θα τοποθετηθω και τι θα κανω ακριβως.προς το παρον ειμαι στη θεση που ημουν ...βεβαια ουδεν μονιμοτερον του προσωρινου λενε...απλα μετακινουν μια συναδελφο που ηταν χρονια στο αντικειμενο και ημουν μαζι της πριν φυγω και αν μεινω θα πρεπει να συνεργαστω μ'ενα μ...πολυ περιεργο τυπο...αφου οταν ειχα πρωτοδιοριστει εοχα βαλει εξαιτιας του τα κλαμματα απο τα νευρα μου!....θα δειξει...

καληνυχτα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας!!!!!!!!!!!!!

σας ελλειψα???????????? :D:D:D:D:D

λοιπον κουκλες,καθε μερα μπαινω και διαβαζω τα νεα σας απλα δεν προλαβαινω να γραφω γιατι η μικρη δεν με αφηνει.θελει να παταει κουμπια και γενικα θελει να βγαλει τα ματια του υπολογιστη!!!!! :P:P:P ετσι,διαβαζω τα νεα σας γρηγορα-γρηγορα και βγαινω.... :roll::roll::roll:

εμεις,καλα ειμαστε....οπως τα ξερετε!!!!ηρεμια,ταξη και ασφαλεια!!!!!! ;)

δεν σχολιαζω γιατι σιγουρα θα ξεχασω καποια και δεν θελω!!!!!! ;););)

πολλα-πολλα φιλακια σε ολες και σε ολα τα κουκλακια μας!!!!!!!!!!!!! :D:D:D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

τζα.η νυχτοβια ειναι εδω και παλι..για ποσο δεν ξερω.χαθηκα.δεν ειμαι καλα..κλασικα.χαχα.απο τις 18 φεβρουαριου ποναει το εντερο μου.πολυ.πηγα και σε μια μπιπ γαστρεντερολογο και ειπε να δω χειρουργο μηπως ειναι σκωληξ η να δω τα γυναικολογικα μου.οτι δεν ειναι εντερο λεει.καθε μερα ποναω και η ψυχολογια μου χαλια.δεν θελω καν να κανω τιποτα.το μυαλο μου κολλησε στα ασχημα παλι.αρχισα να βγαζω και γαλα με το θηλαστρο να αποθηκευω σε περιπτωση σκωληκα γιατι αν παθω κατι τι θα χει να φαει ο μικρος.κατα τα αλλα η νεφελη χτες εκανε πολυ εμετο.φωναξα το βραδυ τον γιατρο απο πανω μας κ ειπε ιωση.της περασε.σημερα μια χαρα.εγω ειχα μια διαρροια.περαστικα μανουλες στα παιδακια σας.νατασα πολυ ωραια σελιδα εκανες.αυτα/αυριο εχω χειρουργο και το τουρ συνεχιζεται.πλακα πλακα σε χειρουργο πρωτη φορα παω.την παρασκευη εχουμε παρτι αποκριατικο σε παιδοτοπο με τα νηπια.περασατε καλα ε?μπραβοκοριτσια.αυτα.εχω πολλα να πω αλλ μηδεν ψυολογια λογω πονου οποτε καταλαβαινετε.φιλια πολλα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κουκλες!

χαθηκα κι εγω λιγο...

Καταρχην περαστικα στον Μπιλακο για την μελανια.

Μα αυτα τα παιδια ολο στα πιο απιστευτα σημεια χτυπαμε.

Κατερινακι περαστικα και σε σας.

αρχισε να τρωει ο μικρος;

Τι ωραια που συναντηθηκατε!!

Ζηλευωωωωω

Εγω δεν ειμαι στα πολυ καλα μου.

Δεν ξερω αν θυμαστε που σας ελεγα για μια δουλεια,ε τελικα αποδειχτηκε πολυ μαλ@%$&ς αυτη :twisted:

Ψαχνουν για καροιδα να δουλευουν χωρις ασφαλεια οχι ολο το χρονο και με ενα πενιχρο μισθο..

Δεν ξερω εχω απογοητευτει με το θεμα δουλειας...

Μεχρι που σκεφτομασταν να ζητησουμε μεταθεση Κυπρο αλλα κι αυτο με τους καινουργιους μισθους και φορολογιες δεν συμφερει.

Δεν ξερω τι θα γινει...

Χρυσουλινι η κοιλιτσα πως παει;

Αυτο που σου πε η Κατερινα ετσι ειναι δεν μπορεις να ξεχωρισεις αγαπας τον καθενα με αλλο τροπο αλλα το ιδιο.

Οι αλλες που χαθηκατε;

Η Γιωτα που ειναι παλι;

Βικακι;;;;;

Εμαθα τα νεα σας περαστικα.

Μαγδα εσυ δεν κοιηθηκες στο αεροπλανο;

Ευκαιρια ηταν :D

Νασια τι ακουω εχεις καθυστερηση;

Δημητρα η μεση καλυτερα ε;Ευτυχως.

αυτα κοριτσια δεν θυμαμαι αλλα.

Φιλακια και στς υπολοιπες!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Λεμονίτα μου τι κάνεις??? Σε έχω χάσει τελείως! Πήρες καινούριο λαπτοπ?

Μην απογοητεύεσαι τόσο με τη δουλειά. Υγεία να 'χουμε. Αυτά είναι δευτερεύοντα...

Στο αεροπλάνο δεν κοιμήθηκα...ήπια καφέ γιατί πού να φανταστώ την τύχη μου :lol: και μετά δε μπορούσα... Καλά ξπύπναγε και κάθε τρεις και λίγο για βυζοπιπίλισμα έτσι κι αλλιώς.

Πάτσυ...βρε τρελή...πάλι τρέχεις στους γιατρούς? Μήπως τα δημιουργείς μόνη σου καλή μου τα συμπτώματα από το άγχος σου? Καλά κι ο γαστρεντερ. δε μπορούσε να καταλάβει αν είναι σκωληκο.? :roll: Τι να πω...άντε και στο χειρούργο να σε δει κι αμα δε βρει τίποτα κοίτα να χαλαρώσεις λίγο.

Ευάκι τέλειωσε ο χειμώνας! Σε λίγο καιρό θα γεμίσει κόσμο το νησί και θα είναι τέλεια! Ήλιος / θάλασσα / μπανάκια .....ααααα θα ζηλεύω πάλι πολύυυυυυυ!

Πασχαλάκι ωραία που προσαρμόστηκε τόσο γρήγορα ο Μάκης. Τελικά πιο δύσκολα προσαρμοζόμαστε εμείς παρά τα μικρά μας...

Με 4 βηματάκια εγώ λέω ότι περπάτησε! Λίγο θέλει ακόμα να πάρει θάρρος να φύγει!

Είμαι πανεπιστήμιο και κλασσικά δεν έχω κάνει τίποτα.... Τα ξενύχτιοα με έχουν εξοντώσει... Μηδέν αποδοτικότητα στη δουλειά μου πλέον. Αναρωτιπέμαι πότε θα φτιάξουν ταπράγματα. Τώρα βγάζει δόντια πάλι. Τρία μαζί :? Δράμα η κατάσταση...

Φιλιά πολλά σε όλες!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα!!!

Δεν έχω χρόνο για να σχολιάσω ήθελα απλά να πω στο γλυκό μου Σοφάκι να μην στεναχωριέται ... είπα ότι θα βάλω τις φώτο μετά από έγκριση των κοριτσιών γιατί μια φορά την πάτησα με το fb και μου έβαλε χέρι μια ξαδέλφη μου... ισώς είχε δίκιο ... οπότε δεν θα ήθελα να συμβεί το ίδιο και εδώ.. Προσωπικά (είχα ξεχάσει να το σχολιάσω το θέμα αυτό με τις μανούλες του Ιανουαρίου) δεν έχω πρόβλημα που είναι και αυτές μέσα στην ομάδα μας, απλά δεν έχει τύχει να τις γνωρίσω , so what... για να τις υποδέχτηκες στην ομάδα μας κάτι θα ήξερες . Θυμάμαι που μας είχες ρωτήσει αν θα είχαμε πρόβλημα .. εγώ αν διαφωνούσα θα στο είχα πει να είσαι σίγουρη.

Μετά ταύτα θα βάλω τις φώτο το ΣΚ που θα έχω περισσότερο χρόνο για να δείτε τις κοπελιές μας...

Αλήθεια θα κάνετε κάτι το τριήμερο?? Εμείς λέμε να φύγουμε να πάμε στο εξοχικό αλλα δυστυχώς δεν θα έχει καλό καιρό.... γμτ....

Φιλάκια σε όλες!!!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσα γεια σας,μπηκα να πω ενα γεια και να ετομαστω να παμε σε γενεθλια,χωρις τον Δημητρη ομως,

εδω μας χιονισε σημερα,εχω βαρεθει μαυτον τον παλιοκαιρο ποτε θα ανοιξει επιτελους να βγουμε και λιγο μα εχει φαει η κλεισουρα,ιδιως ο Δημητρης δεν βγηκε καθολου,σημερα εφαγε κανονικα επιτελους και εχει αναρρωσει τελειως

Πατσυ περαστικα και ευχομαι να μην ειναι τιποτα σοβαρο

Χρυσα μου μην στεναχωριεσαι θα βρεις κατι αλλο,ολοι εκμεταλευονται μωρε βρηκαν και κανουν

Ευακι μου χαθηκες ρε κοριτσι να τα πουμε και στο τηλεφωνο καπια στιγμη

ευχαριστω και για τα καλα σας λογια στις φωτο μου

Σοφια πως ειναι το καρουμπαλακι σας;;;;

παω να ετρομαστω τα λεμε παλι φιλιαααα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καημερα κοριτσια,τι κανετε?Εμεις πηγαμε σ'ενα παιδικο μασκε παρτυ χθες και περασαμε πολυ ωραια..Επιτελους βγηκαμε απο το σπιτι..Μα τι κλεισουρα ειναι αυτη που μας εφαγε αυτες τις μερες?

Χτυπησε και ο Θανος σε καποια φαση και τρομαξα γιατι εκλαιγε πολυ,μεχρι να παρει ανασα τα ειδα ολα..Πηγε και αυτος και στριμωχτηκε αναμεσα σ'ενα σκαλοπατακι,μισο βασικα που ειχε πορτα μπροστα και σφηνωσε εκει μεσα με τα μουτρα..Στην αρχη νομιζα οτι κανενα δοντακι θα εσπασε,αλλα ευτηχως..

Κοριτσια θα μπω αργοτερα να σχολιασω γιατι ξυπνησε..φιλακια πολλα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γειά σας μανουλίτσες...

τελικά τα νέα μου είναι ότι είμαι έγκυος :shock::shock: ήταν λίγο αναπάντεχο γιατί με τον άντρα μου προσέχαμε κι είχαμε σκοπό να βάλουμε μπρός το καλοκαίρι για δεύτερο πάντως μετά το αρχικό σοκ χαρήκαμε όλοι πάρα πολύ! Βέβαια τώρα είμαι ξάπλα γιατί είχα λίγα καφέ υγρά και ο γιατρός μου έδωσε utrogestan και συνέστησε ξεκούραση (ολίγον δύσκολο γιατί η Μαμία δεν βάζει κώλο κάτω)...πάντως είδαμε τον σάκο και το εμβρυάκι και σε καμιά δεκαριά μέρες θα ξαναπάω για να ακούσουμε και καρδούλα, ελπίζω να πάνε όλα καλά!

Κατά τ'άλλα τρώω τον άμπακο, προσπαθώ η έρμη να συγκρατιέμαι αλλά έχω πολλές λιγούρες, στην Μαρία δεν ήμουν έτσι, και το κακό είναι ότι τώρα ξεκινάω 10 κιλά βαρύτερη απ'ότι όταν έμεινα έγκυος στην Μαρία...πρέπει να βάλω φρένο αλλιώς θα γίνω φάλαινα! Και πρέπει να κόψω και το αλάτι μην τυχόν και αρχίσω να ανεβάζω πάλι πίεση!

Κοριτσάκια μου σας αφήνω για να ταϊσω την Μαμία...αν μπορέσω θα ξαναμπώ αργότερα!

Φιλάκια πολλά σε όλες

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Νάσιααααααα!!!! Συγχαρητήρια κορίτσι μου!!!

Καλά πώς μας το λες τόσο απότομα? Έμεινα έτσι :shock::shock::shock::lol:

Δεν είχα ιδέα ότι μπορεί...

Σου εύχομαι να έχεις μια τέλεια εγκυμοσύνη και με το καλό να φέρεις στο κόσμο το αδερφάκι της Μαμιας σου!

Επίσης να λυθούν όοοολα τα προβληματάκια με τον σύζηγο και να είστε μια ευτυχισμένη οικογένεια! ;)

Άντε ρε μπράβο!!!

Και φάε βρε παιδί μου! Φάε τον άμπακο! :mrgreen:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερα μανουλες!τι κανετε;

χαθηκα κ εγω αλλα δε προλαβαινω κ πολλα,ολο το λεω κ γινομαι κ κουραστικη.

καταρχην να ευχηθω στη νασιουλα καλη εγκυμοσυνη!!να πανε ολα τελεια κοριτσι μου κ να προσεχεις οσο γινεται αυτες τις μερες μεχρι να δεσει καλα το νινακι!!κ εγω με το που ανοιξα το ποστ μας διαβασα τα νεα σου κ επαθα πλακα!μπραβο κ παλι συγχαρητηρια!!

εμεις περσσαμε μια ωτιτιδα παλι,θυμαστε που σας ελεγα οτι ειχε δεκατα το σαββατο,ε τη κυριακη κ τη δευτερα σπαραζε καθε βραδυ κ τη τριτη ειχαμε εμβολιο.φυσικα δε το καναμε κ θα παω τη παρασκευη.τωρα ειναι καλα.εν τω μεταξυ δεν ετρωγε καλα αλλα τωρα ολα καλα,δοξα τον θεουλη.αρχισαμε κ δε τρωμε αλεσμενα κ πλεον τα παει παρα πολυ καλα,απλα δε τρωει παρα πολυ.αλλα επρεπε να μαθει.η γιατρος ειπε οτι αργησαμε παρα πολυ.

ειμαι μονη μου σημερα ο μπιλακος απογευμα στη δουλεια κ θα βαρεθω,κ γενικα βαρεθηκα τον καιρο,δε μπορουμε να παμε καπου ευκολα,αντε να ανοιξει λιγο.λενε απο τριτη χιονια,μακαρι να γινει οπως πριν καποια χρονια κ να αποκλειστω να μη παω δουλεια!χαχα!!

χρυσουλινι μου η βασιλικουλα σου ειναι μια γλυκα,ειδα τις φωτο στο φεις!κ παντα οι φωτο σου ειναι πολυ καλιτεχνικες,παντα κατι βγαζουν,δε ξερω πως να το εξηγησω.να μου την φιλησεις οπως κ την μπεμπουλα στη κοιλιτσα!

τα φανταζομαι τα σκατουλια στη συναντηση,κ εγω θα ηθελα να ημουν,αν ειναι να κανονισουμε καμια κυριακη με οσες μπορειτε,να μπορουμε να ερθουμε κ οσες εργαζομαστε.

εμεις καθαρα δευτερα στη πεθερα μου θα παμε,βασικα παλι δουλευει ο μπιλακος απογευμα κ δεν εχω πολλες επιλογες.ηθελα να παω στους γονεις μου αλλα φοβαμαι με τοσο κρυο που λενε οτι θα εει μη ξαναρωστησει ο αντωνακης.

πασχαλια μου κοντευει ο μακουλης σου,ετσι κ εμενα εκανε ο αντωνης μου κ ξαφνικα εφυγε.

αυτα κ απο μενα,παω να μαζεψω τα πιατα που εφαγα κ να πλυνω κατσαρολες.ρε κοριτσια ελεος με αυτη τη κουζινα ολη μερα εκει ημουν..

τα φιλια μου σε ολες!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας και παλι μανουλιτσες μου,τωρα καρταφερα να μπω παλι..Ο Θανος ειχε την απιστευτη γκρινα σημερα,με ξεθεωσε!!

Νασια μου συγχαρητηρια κοριτσι μου και παλι γιατι εμεις τα ειπαμε στο τηλ..Πολυ χαρηκα για το σπορακι,και ελπιζω ο αντρουλης σου να βαλει λιγο μυαλουδακι και να σ'αφησει οντως ξαπλα!!Μην κανεις βλακειες και παρα βαρυνεις την κατασταση,οσο μπορεις ξαπλα!!Ευχομαι να εχεις μια ηρεμη και τελειομηνη εγκυμοσυνη!!Φιλησε μου την Μαρια..

Λεμονακι μου μην στεναχωριεσαι για την δουλεια,να ξερεις οτι αυτοι χανουν σιγουρα!!Και αν δεν υποστηριζουν τις μανουλες φαντασου τι ανθρωποι θα ηταν οποτε καλυτερα!!Θα βρεθει κατι μην στεναχωριεσαι..Η μεση μου καλυτερα ειναι,σ'ευχαριστω..

Πασχαλακι μου μια χαρα και ο Μακουλης προσαρμοστηκε,ε?Μπραβο το αγορακι μας,ειδες που αγχωνοσουν τζαμπα?Αλλα πρωτα πηγε στα σιγουρα χερια οποτε επαιξε αυτο πολυ μεγαλο ρολο..

Φιρφιρικο μου πως ειναι ο Βασιλακης μας?Το καρουμπαλακι εφυγε?

Βικακι μου τρεχεις και εσυ ολη μερα,ε?Απο σπαριλα αλλο τιποτα αυτες τις μερες..Παλι καλα που καταλαβες οτι ειχε δεκατα και τον πηγες αμεσως..Αληθεια τον μετρησες και καταλαβες για τα δεκατα?Εγω δεν τον μετραω σχεδον καθολου τον Θανο..Τα μετρατε καθε μερα?

Κατερινακι μου χαιρομαι που ειναι καλυτερα ο Δημητρακης μας..Να μου τον φιλησεις τον γλυκουλη μου..Πως περασατε στα γεννεθλια?

Χρυσουλινι μου,η Βασιλικουλα πως ειναι?Με την εγκυμοσυνη πως τα πας?Εισαι καλα?Ευχομαι να μην εχεις αναγουλες και τετοια γιατι ειχα εγω πολυ χαλια εγκυμοσυνη και πραγματικα ειναι ο,τι χειροτερο..Ευχομαι να εχεις και εσυ μια ομαλη και ηρεμη εγκυμοσυνη..

Πατσυ μου περαστικα σου κοπελα μου..Πρεπει να ταλαιπωρεισαι γενικα παρα πολυ..Ελπιζω να βρεις τελικα τι σε πειραζει η τι φταιει μπας και ησυχασεις επιτελους..Περαστικα σου και παλι..Περιμενουμε νεα να μας πεις τι εγινε τελικα,οκ?

Μαγδα μου κριμα που πηρες καφεδακι και δεν κοιμηθηκες στο αεροπλανο..Εχασες μια πολυ καλη ευκαιρια αλλα που να ξερεις?Η Μαρκελλα προσαρμοστηκε στο προγραμμα της παλι?

Αυτα κοριτσια,ελπιζω να μην ξεχασα να σχολιασω κατι..Να σας ρωτησω βρε κοριτσια κατι ασχετο αλλα σχετικο?Θυμαστε την Χαμιλοβλεπουσα?Τι εγινε?Ξερει καμια νεα της?Γιατι θυμαμαι τελευταια που ειχε μπει,πριν καιρο,ελεγε που δεν ηταν καλα ψυχολογικα..Τι εγινε?

Γιωτακι μου τι κανουν τα ζουζουνια σου?Εσυ πως τα πας?Φιλακια

Ρενακι μου εσυ πως τα πας με το ζουζουνακι σου?Εισαστε καλυτερα?Κανενα νεο απο τον αντρα σου?Μηπως το μετανιωσε?

Αυτα κοριτσια μου ελπιζω να περασετε καλα το τριημερο και να φαμε πολυ!!!φιλακια πολλα και καλο βραδυ..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Νασια μου μπραβο κοπελα μου με το καλο,να εχεις καλη εγκυμοσυνη ευχομαι να σου πανε ολα τελεια,αντε να παιρνετε σειρα και οι υπολοιπες............!!!!

Δημητρουλα ετυχαριστω κοπελα μου για το ενδιαφερον σου,στα γενεθλια ο Γιωργος ηταν μεσα στην γκρινια παμε και παμε και ουτε εναν καφε με την ησυχια μου δεν μπορεσα να πιω,χαλια σου λεω,η μεση σου ειναι καλυτερα;ο Θανος χτυπησε πολυ;ειναι καλα;

θα πατε πουθενα την Δευτερα;εμεις δεν το βλεπω,εχει πολυ κρυο εδω δεν ειμαστε για πουθενα ετσι και τις αρπαζουμε τις ιωσεις μας εχει φαει κλεισουρα,να περασετε καλα οτι κι αν κανετε πολλα φιλια σε ολλες!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας κοριτσακια.Νασια κοριτσι μου με το καλο,να χεις μια καλη κ τελειομηνη εγκυμοσυνη,ξεκουρασου κ ολα θα πανε καλα.πολυ χαρηκα...αντε να δουμε...μπραβο ρε κοριτσια μια μια.εγω αληθεια δεν θα μπορουσα κ αλλο παιδι.2 φτανουν.μετα θα γινομουνα πραγματικα τρελη για δεσιμο.ο χειρουργος ειπε οτι ισως να ναι χρονια σκωληκοειδιτιδα η απλα να ναι πονος απο το αγχος που προκαλει πονο κ αγχος κ ξανα τα ιδια.

πηγαμε χτες σε παιδοτοπο κβ σημαρε παλι.το κεφαλι μου πναει απο τα πολλα παιδακια.ελεος.τι φασαρια ειναι αυτη.θελω λιγη ησυχιαααααα.που να την βρω.

α αγχωνομαι κι ολας επειδη πολυ σπανια βγαζω αιμα στα κακα οταν ειμαι δυσκοιλια.αλλα το αιμα στα κακα ειναι κ συμπτωμα του κακου.αντε να κανω την κολονοσκοπηση να τελειωνουμε.αληθεια θα μου την γραψει κανενας ντοκτορ?η θα με σκασουν πια.

αυτα κοριστια.ως συνηθως μηδενικη η διαθεση μου τελευταια.κ ο πονος πονος.φιλια πολλα.καληνυχτα/

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημεραααα!!

Τι κανετε τσουπρες;

Νασια μου συγχαρητηρια!!!

Με το καλο ,να χεις μια υπεροχη και τελειομηνη εγκυμοσυνη κουκλα μου.

Να ξεκουραζεσαι οσο μπορεις,κι εγω και στις δυο εγκυμοσυνες ειχα καφε μην αγχωνεσαι γιαυτο καθολου.

Εμεις τα ιδια κοριτσια,σπιτι σπιτι οπως ολες.

Με αυτο το καιρο που να πας πια.

Ααα ξυπνησε ο Διονυσης σας αφηνω,αν μπορεσω θα μπω μετα φιλια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα !!!!Χαθηκα αλλα μετη δουλεια και το Νικολακη δεν προλαβαινω και πολλα..

Διαβασα λιγο τα νεα σας...

Νασια μου πολυ χαρηκα .Εκανες τεστ ή χωριακη?Με το καλο και προσπαθησε να ξεκουραζεσαι οσο μπορεις βεβαια με τη Μαμια σου..

Εγω συνεχιζω τη γυμναστικη και τους κοιλιακους.Το εχω βαλει σκοπο να γινω οπως πριν..

Χρυσα μου δεν πειραζει για τη δουλεια .....Αν ηταν αυτος μ@@@ δεν αξιζει..

Σοφακι περαστικα στο Μπιλακο .Πως ειναι ??Εμενα ευτυχως το τζακι δεν εχει γωνιες και εχει και προστατευτικο τζαμι..

Κοριτσια βαλτε καμια φωτο να σας δουμε απο τη συναντηση..Εμεις οι θεσσαλονικιες ποτε θα βρεθουμε επιτελους?

Πατσυ μην αγχωνεσαι και μην σκεφτεσαι διαφορα ...

Πασχαλακι πως τα πας με τη δουλεια?

Βικακι ο Αντωνακης ειναι καλυτερα με την ωτιτιδα?

Δημητρουλα αντε κατεβα καμια βολτα θεσσαλονικη να βρεθουμε με την Πατσυ....

Χρυσουλινι ,Κανκουρακι ,Μαγδουλα ,Principesa ,Kατερινακι τι κανουν τα ζουζουνια σας?????

Η Γιωτα μας τι κανει???

Κοριτσια μου ελπιζω να μην ξεχασα καποια...Καλα να περασετε σημερα και πολλα φιλια ..

Εμεις θα παμε στα πεθερικα μαλλον για φαγητο και θα ντυσω το Νικολακη γιατι τη στολη τη φορεσαμε μονο μια φορα ......

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...