Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΠΑΝΕΜΟΡΦΑ ΜΩΡΑΚΙΑ ΧΡΙΣΤΟΥΓΕΝΝΩΝ Ό9


Recommended Posts

γεια σας κοριτσακια.......

μου εχετε λειψει τοσο πολυ :(:(:(

τωρα βρηκα λιγη ησυχια να σας γραψω...παιζουν τα μικρα και ειναι ησυχα....

πειτε μου περισσοτερες λεπτομερειες για τη δευτερα....απλα καντε το λιγο νωρις γιατι μετα θα πρεπει να παω στη μαμα μου και δεν θελω να φτασω στις 9 το βραδυ...

μαλλον θα ερθω....

στη δουλεια χαλια...μου εχουν σπασει τα νευρα λεμε :twisted::twisted::twisted:

με πηρανε στην αλλη δουλεια :D:D:D τωρα περιμενω να με παρουν αυτη τη βδομαδα για να υπογραψω την προσληψη....και η που θα παω στον πυργο που αυτο θελω η θα με βαλουν στο παιδων αγια σοφια....μακαρι να με παρουν στο πυργο να φυγω απο την κωλοαθηνα :evil:

κατα τα αλλα τα ιδια...εχω κουραστει παρα πολυ....δεν ειμαι στα καλυτερα μου..........

ελπιζω να μπω και το βραδυ....σας φιλω

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 911
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

koritsakia mou geia sas!

akousame kardoula!!!mpoum mpoum mpoum!!!xaxa!opote einai pleon gegonos to kainourio mas melos!!!ola kala an kai hdh phra 1 kilo!aaax!pali ta 20 8a ftasw h faklana!ti na pw?xalali!xaxa!

8elw ki egw na r8w sthn sunanthsh sas alla o dikos mou o arrwstiarhs mas etrexe pali sto mhtera prox8es!akoma auto to ugro sta autakia tou!mas eipe oti 8a arghsei na tou perasei!siropaki pali kai stagonitses sthn muth!opote lew na mhn er8w kai sas kollhsoume tipota,an kai den nomizw oti auto einai kollhtiko!omws den 8a to riskarw!thn epomenh fora pali!grrrr

xrusoulini teleia h B epipedou!ante ton efages ton gaidaro kai sou menei h oura!se zhleuw trela me ta kila!eisai poluuuu tuxerh!

rena mou mhn agxwnesai gia to mellon!ola 8a pane kala!kai gia sena kai gia to zouzouni sou einai kalutera etsi!kai me ton kairo pisteuw 8a alla3ei ki o mpampas sas,alla ki an auto den sumbei mh skas!esu 8a sai ta panta gia to paidi sou kai den 8a tou leijei pote tipota!ki o antras mou pou proerxetai apo monogoneikh oikogeneia einai o pio isoropimenos kai swstos an8rwpos tou kosmou!pote den tou eleije tipota kai einai polu eutuxismenos an8rwpos parolh thn adiaforia tou patera tou!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κουκλες μου!!!!!

Τι κανετε;

Χαθηκα γιατι οπως σας ειχα πει ειχε χαλασει το λαπτοπ μου και ειχαμε και τρεξιματα..

Σημερα τον πηρα επιτελους και μπηκα να σας πω τα νεα μας!

Απο την αρχη του μηνα ειμασταν νοσοκομειο πρωτα με τον Μιχαλη που κολησε σαλμονελα οπως και αλλα 13 παιδακια εδω στην περιοχη διαφορετικης ηλικιας μαλλον απο το νερο αλλα φυσικα το υγειονομικο το καλυψε και ειπαν οτι ειναι απο αβγα που ο Μιχαλης δεν τρωει..Τεσπα ο καημενος νοσημευτηκε μια βδομαδα στο νοσοκομειο με οξεια γαστρεντεριτιδα αλλα τις δυο τελευταιες μερες πηγαμε σπιτι και πηγαιναμε πρωι βραδυ μονο για την ενεση στον ποπο.

Ο καημενος σπαραζε καθε φορα με την αντιβιωση που λογω οτι ειχε ο ορος καλιο ετσουζε τρομερα και μετα με τις ενεσεις.

Αφου ακομα με ρωταει αν θα παμε να κανουμε ενεση του χει γινει φοβος και τρομος.

Ε με τα πολλα βγηκαμε Δευτερα και το απογευμα μου ανεβασε ενα 39 ο μικρος και φοβηθηκα και τον πηγα την Τριτη νοσοκομειο και μας κανανε εισαγωγη για βροχειολιτιδα.

Καναμε μασκες μονο εκει και δεν μας βαλαν ορο.

Βγηκαμε Τεταρτη και την Πεμπτη ηταν ληθαργικος και τον ξαναπηγα και μας ξανακρατησαν...

Αφου οι νοσοκομες πια εκει στο παιδιατρικο με επιασαν στο δουλεμα..

Τελικα του βαλαν και ορο γιατι δεν ετρωγε τιποτα ουτε γαλα κι ειχε αρχη εφυδατωσης.

Τελικα βγηκαμε Σαββατο πρωι και ευτυχως συνηλθαν και οι δυο πια.

Παρεπιμπτωτος την Πεμπτη που νοσηλευοταν ο Μιχαλης ηρθε και η μαμα μου απο Θεσσαλονικη μιας και το ειχαμε κανονισει απο καιρο και τελικα κατεληξα να την δω μονο τρεις μερες.

Κατα τα αλλα ο Μιχαλης παει παιδικο μια χαρα και ο μικρος εχει ζωηρεψει πολυ και ολο τσιριζει και απαιτει.

αλλα νεα δεν εχω,παιζει να δουλευω απο βδομαδα αλλα θα σας τα πω μολις επισημοποιηθει.

εσεις τι νεα;

Δεν μπορω να διαβασω τις ατελειωτες σελιδες αλλα αυτο που ειδα μονο οτι η Λενα ειναι εγκυος!!!

Με το καλο κουκλα μου!

Αν μπορει καποια ας μου πει περιληπτικα τα νεα σας!

Τωρα πια θα μπαινω κι εγω να σας διαβαζω!

Σας φιλω ολες γλυκα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γειά σας φίλες μου...

Λεμονάκι καλώς μας ξανάρθες και καλή ανάρρωση! Πωπω τί περάσατε...τί ταλαιπωρία...τώρα είστε καλά όμως ε? Τον καημένο τον Μιχάλη... φοβία τον έμεινε με τις ενέσεις το πουλάκι μου!

Κανγκουράκι μοντέλο η Αγγελικούλα! Και ζυγίστηκε και όρθια!!!!!!!! Μπράβοοοοοοοο! Και έφαγε και φαγάκι με όλα τα μπαχάρια μέσα ε? Εμείς τα πιάσαμε τα 11 κιλά...είμαστε όμως λίγο πιο ψηλές 81 εκ. (η Μαμία δηλαδή γιατί εγώ είμαι κοντοσαρμάς :lol: )

Χρυσουλίνι τέλεια η μπέμπα...και θα έχει και το ίδιο όνομα με την Μαμία μου! Τυχερή είσαι που δεν έβαλες κιλά, εγώ είχα βάλει 21 και έχασα μόνο τα 11 :shock:

Τωρα θελω να παει καμια μερα στα χωραφια,να μου πει να τον αναψω και θα του το κανω..Αν δεν του το κανω,να μην με λενε ΔΗΜΗΤΡΑ!! Ασε ρε,τι να πω..

=))=))=)) Να σου πώ ρε φιλενάδα τον χρειάζεται και τον δικό σου ένα καλό καψόνι..... Ο βήχας της μικρής έχει ελαττωθεί πάρα πολύ ευτυχώς, επιτέλους γιατί παιδεύεται 20 μέρες η καλή μου! Ο Θανούλης μας τί κάνει? Άντε να συνέλθουμε λίγο από τις ιώσεις να πάμε για κανέναν καφέ!

Κατερινάκι μου πολύ χάρηκα που πήγαν όλα καλά με τις εξετάσεις του Νικολάκη...ξεμπερδέψατε ε?

καλα Νασια το τι γελαω με τις δημοσιευσεις σου πολλες φορες δεν λεγεται...εν τω μεταξυ τι ειναι κεβεζου???? γιατι εσεις μιλατε κ αλλη γλωσσα εκει πανω... πολυλογου εννοουσες στα Ελληνικα???

:lol::lol: ναι καλό μου κεβεζού σημαίνει πολυλογού...οι γονείς της μαμάς μου ήταν πρόσφυγες από την Νίγδη (όλη μέρα τούρκικα μίλαγαν ειδικά αν δεν ήθελαν να καταλάβουμε τί έλεγαν) και μεγάλωσα και σε προσφυγοχώρι (Ν. Μουδανιά) και είμαι αρκετά εξοικειωμένη...Ο πρώην αρραβωνιαστικός (μη χέσω :evil:) με φώναζε τουρκοπάτσι (μη χέσω επίσης :evil:) Να χαίρεσαι τον αντρούλη σου καλό μου, να τα εκατοστήσει και να είναι γερός! [smilie=occasion13.gif] Αν κάνεις site με φαγιά θα με έχεις πελάτισσα...δεν φαντάζομαι να σε πειράζει αν μετά λέω ότι τα έφτιαξα εγώ ε? :^o:^o

Όλια μου αν είχα να χάσω μόνο 4 κιλά θα ήμουν τρισευτυχισμένη!!!! Άσε που από ότι είδα στις φωτος στην ομάδα μια χαρά λεπτούλα είσαι!

Ρενάκι μου τον πήρε χαμπάρι και η παιδοψυχολόγος? Μήπως να πάει κι αυτός για καμιά συνεδρία? Γιατί νομίζω ότι δεν έχει φύγει ακόμα από την παιδική ηλικία...το βρέφος!!!!! Αλήθεια πόσο χρονών είναι ο μπεμπεδόμαγκας???????

Γιωτάκι μου κι εμάς μας έλειψες!!!!! Μην χάνεσαι! Φιλιά στα ταλιμπανάκια!

Αχ κορίτσια τί πέρασα σήμερα...δεν φαντάζεστε!!!!!!!! Έσπασε ένας αγωγός αποχέτευσης στην γειτονιά κι επειδή το δικό μας σπίτι είναι πιο χαμηλά από τα άλλα, τα πέταξε όλα πάνω και πλημμύρισε το μπάνιο μου..... [smilie=icon_puke_l.gif] σκατό!!!!!!! Τί να σας λέω!!!!! Σιχάθηκα την ζωή μου! Μέχρι πρίν λίγη ώρα καθάριζα, ούτε ξέρω πόσες χλωρίνες χάλασα! Έστειλα την μικρή στην μαμά μου γιατί δεν ήξερα αν θα ξεμπερδεύαμε σήμερα και δεν ήθελα να μυρίζει και την χλωρίνη. Αλλά ρε κορίτσια ο άντρας μου τί γαϊδούρι! Ενώ ήξερε ότι έπρεπε να μετακινήσω το πλυντήριο και μια ντουλάπα για να καθαρίσω από κάτω με άφησε να το κάνω μόνη μου κι αυτός πήγε για καφέ και γύρισε όταν τελείωσα μεσ'την καλή χαρά σαν να μην συνέβει τίποτα. Κι επειδή του την είπα με σκυλόβρισε κιόλας!!!!!! Περιμένω και περίοδο αύριο μεθαύριο και η μέση μ'έχει πεθάνει στον πόνο! Παρόλαυτά τα κατάφερα μια χαρά και μόνη μου...τί τον χρειάζομαι τον άντρα μέσα στο σπίτι λοιπόν??????? Για να μου αλλάζει λάμπες?

Αυτά τα νέα μου μανουλίτσες

Φιλάκια πολλά

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας φιλες μου!!!

Χρυσα μου επιτελους!!! πω πω τι τραβηξαν τα μικρακια σου ρε γαμωτο...κ εσυ μαζι φυσικα....ευχομαι περαστικα κ αγυριστα μαναρι μου!!! επιτελους το κλοτετσι μας ειναι φουλ παλι!!!καλως μας ηρθες κ παλι!!

τι θυμηθηκα τωρα...καλως μας ηρθες κ παλι τρελο καρναβαλι!!! ΑΦΙΕΡΩΜΕΝΟ ΣΤΗΝ ΠΑΤΣΥ ΜΑΣ!!! κλανιαρα μου για σενα με πολυ αγαπη!!!!!

Νασια μου πω πω τι επαθες....καλα εκανες κ εστειλες την Μαμια στην μαμα σου...δεν κανει να μυριζουν χλωρινη...καλα ο αντρας σου σουπερ νοικοκυρης!! κ δεν του λειπει κ το θρασσος μπορω να πω!! α ρε κοριτσι υπομονη...ειναι λιγο παραπανω νευρικος απ οτι θα επρεπε μαλλον...αστον να τα λεει μην δινεις σημασια..αν μπορεις φυσικα.... μια μεγαλη αγκαλια σου στελνω :YMHUG::x

Λενα μου τελεια!!! μπουμ μπουμ μπουμ!!! ο πιο υπεροχος ηχος!!!!!!!!!! αντε καλοστεριωτο να ειναι το σπορακι κ να ειναι ολη η εγκυμοσυνη ηρεμη κ τελειωμηνη!!!

Γιωτα ευχομαι να σου συμβει αυτο που πραγματικα θελεις κοπελα μου...μακαρι να σου πανε ολα καλα!!

α! θενκς κ οσες ευχηθηκατε για τον αντρουλη μου!!να ειστε καλα κ να χαιρεστε κ εσεις τους δικους σας!!!

Δημητρα μου ναι κατα την γνωμη μου πρεπει να μαθει πως οταν τρωμε η καημενη η μαμα δεν τρεχει απο πισω να μου δινει κουταλιες...καθομαστε στο τραπεζι τρωμε(με διαφορους τροπους) κ οταν τελειωσει το φαγητο βγαζουμε σαλιαρα κ παμε για παιχνιδι! θα σε ταλαιπωρησει αυτη η τακτικη πολυ πιστευω κ ειδικα προς το μελλον που δυσκολευουν ακομα πιο πολυ με το φαγητο τους επειδη αποσπατε η προσοχη τους ακομα πιο πολυ...

καλα μιλατε ολες μαζι για κιλα????? οσα κιλακια θελετε να χασετε ολες μαζι εγω πρεπει να χασω μονη μου!!! μπουχαχαχαχα!!!! =)) τρελες!! αγαπηστε το σωμα σας ετσι οπως ειναι! σιγα τα αυγα....

συμπεθερα που εισαι????

Κατερινακι μου!!!!! [smilie=cat.gif][smilie=cat.gif] νιάου.... ;)

φιλακια ειπα??? δεν ειπα...ε φιλακια τοτε!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερα μικρες ζουζουνες!!!!

Χρυσα τελεια η β επιπεδου ε;;;το μωρο οπου και να μοιασει θα βγει κουκλι αφου κι εσυ και οα ντρας σου εχετε πολυ ωραια χαρακτηριστικα!μου θυμισες τη δικα μου β επιπεδου που ο μικρος φαινοταν για πρωτη φορα σε σχεση με αλλους υπερηχους μουντρουχης και λιγο ασχημουλης!και πεταγεται η πεθερα μου-που νομιζει πως μονο αυτοι ειναι ομορφοσογο-και λεει καλα ε...ιδιος εσυ εισαι Πασχαλια!και πριν λιγο ειχαμε ολοι σχολιασει πως φαινεται ασχημουλης!φαντασου!εντωμεταξυ ασχετο αλλα ως κουκουβαγια μανα θα το πω...πολυ απατη ο υπερηχος!κουκλι ηταν το μωρο μου ακομη και νεογεννητο με το αμνιακο υγρο και τα αιματα!(σας αηδιασα ε;;;χαχα)

Λενα μου μπραβο!πολυ χαρηκα που πανε ολα καλα!τωρα εχεις το επομενο ραντεβου λογικα για την αυχενικη ε;

Νασια μου εχω 2οζους κολλημενους μεταξυ τους και τους ειδε η μαμα μου καθως ειχε φουσκωσει ο λαιμος μου σε ενα σημειο...επισης εκεινο το διαστημα ειχα φοβερο πον ο στο λαιμο σαν να με γδερνουν με μαχαιρι και δεν περναγε με τιποτα..ευτυχως ολα καλα δεν χρειαζεται να ξανακανω βιοψια...εκτος αν αλλαξουν μεγεθος ή μορφολογια και γινουν πιο συμπαγεις.

καλα τι γαιδουρι ο αντρας σου...κι εμενα ο δικος μου ωρες ωρες βαριεται τοσο πολυυυυ...

πχ μπορει να κανω δουλειες να εχω λερωμενα χερια και να μου φωναξει επειδη μολις εχει ξυπνησει για να του φτασω το τηλεκοντρολ ...μη τεντωθει το πουλακι μου..!!

Γιωτα καλη επιτυχια στη νεα δουλεια!αληθεια θες να πας πυργο;;;και ο αντρας σου ;;εχει δουλεια που μπορει να ερθει κι αυτος;;

λεμονακι μας ελειψεςςςςςςςς!!!περαστικα κουκλα μου!

Κατερινα τελεια που δε θα χρειαστει επεμβαση ο μικρος!!!πολυ χαρηκα!σου εφυγε βαρος ε;;;φιλακια στα αγορακια σου!

και κατι αλλο ηθελα να σχολιασω και το ξεχναω παλι...

τεσπα!σας αγαπω και σας φιλω ολες!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας κοριτσαρες,μωρακια,σπορακια και μεγαλυτερα μωρακια.τι κανετε?απο ποτυ να αρχισω..θα αρχισω απο την νασια που γελαω παντα.καλα μωρη..τουρκοπατσι?χαχαχαχαχα.εγω ειμαι πατσυ και αν ημουνα τουρκαλα θα ημουνα τουρκοπατσι.χαχαχα.πολυ πλακα εχετε.πας μου εκανες βιοψια?σκεφτομαι κι εγω να κανω.ο λεμφης ο απαισιος μεγαλωσε.με επιασε κ χτες παλι το εντερο.φτου κ απο την αρχη.την παρασκευη εχω κλεισει στο γναθοχιρουργο στο θεαγενειο να δει τον λεμφη κ τον υπερηχο να δουμε τι σκατα θα πει.η εξεταση αιματος ειναι καλη εκτος απο την φεριττινη κλασικα.πας μου ποναει η βιοψια?πως γινεται?

ναι αυριο ειναι το παρτυ.και ναι η νεφελη αγαπαει τον χρηστο που κανει το παρτυ στα γκουντις και αυτος την αγαπαει αλλα ειναι κ η κολλητη της νεφελης η χριστινα που κ αυτη τον θελει.χαμος.χαχαχα.εγω θα ντυθω κλεφτης χαρη στην φιλη μου λεμονιδου που μου δωσε την ιδεα μια κ δεν πηρα μασκα η κατι τετοιο.θα βαλω τα μαυρα ρουχα πουφοραω παντα και ενα κασλσον στο κεφαλι και θα σκασω μυτη στα γκουντις ετσι.χαχα.η νεφελη θα ειναι αγελαδα ελεος δηλαδη.εγω την φανταζουμουνα θεα κουκλα πριγκιπισα κ αυτη ηθελε την στολη αγελαδα.φυσικα κ η χριστινα την αγελαδα πηρε.χαχαχα/κ τον μικρο θα τον ντυσω αλη μπαμπα.ο αλη μπαμπα με τον εναν κλεφτη και την αγελαδα.χαχαχαχα.

κατα τα αλλα ναι κοριτσια.μπορω να κανω τοσους κοιλιακους.2 μερες τωρα δεν κανω γιατι μου ρθε [εριοδος.ειμαι στυον καναπε βλεπω τιβι και κανω.αλλα οχι.μονο στυλακι δεν ειμαι.ειμαι ενα ζωον 81 κιλα που τρωει ασταματητα,πινω πολλα αναψυκτικα κ τρωω πολλα γλυκα.κ οτι κι αν κανω δεν χανω τιποτα.αν δεν κψω την μασα.ειμαι μια βαρελο.αλλα αειπα απο μια μαρτιου θα κανω πατατοφαγια κ τετοια οπως περσι με την αλλργια.για να δουμε.γιατι στα λογια καλη ειμαι.στα εργα δεν ειμαι.κ μετα απο τυεις κανω φγυμναστικη.αλλ η φιλη μου γυμναστρια λεει οση κι αν κανω αν δεν κοψω τα φαγητα δεν θα δω προκοπη.το παν λεει ειναι η διατροφη.

λενακι κ χρυσουλινι πολυ χαιρομαι για τα μωρακια σας στην κοιλια.ολα καλα να πανε.να μεγαλωνουν ομορφα μεσα στην κοιλια χωρις να σας ταλαιπωρουνε.γιατι εγω ουτε για πλακα θα ξαναμενα εγκυος.οχι για να μην εχω μωρο.ειδικα με τον γιο μου πεθαινω.σαν τρελη κανω.αλλα για την ολη εγκυμοσυνη που δνε την σηκωνει ο οργανσιμος μου..

σοφακι καλως ηρθα καλως σας βρηκα γιατι μην νομιζεις κ εσεις μεγαλα καρβναβαλια ειστε.αλλα καρναβαλι κλεφτης ε?χαχαχαχ.πολυ πλακα...

λεμον καλως ηρθες.μπουχαχαχαχχα.χαζοβιολα μου εσυ.τελικα ακομα σε περιμενω.1 παρα πηγε.φανταζομαι ροχαλιζεις.χαχα.εγω κατεβαζω ταινιες να δουμε.

βικακι κ εσυ ακομα ερχεσαι απο τον καφε,ρε δεν με χεζετε.ολο με στηνετε..αμαν πια.ελεος.δεν με λυπαστε..τι εχεις παρεα?τον ατρομητο αρκουδακια?χαχαχχαχαχαχαχαχαχαχα

ντιμι το νερο να μενει παντα παγωμενο.χαχαχαχαχ.πολυ πλακα....καλα ε.να κανεις μπανιο χειμωνα κ να εχει παγωμενο νερο μεγαλο ξενερωμα.ποοοοοοοοοο.ασε.παγωσα κ μονο που το πες.

δεν θυμαμαι ποια ειπε για ψυχρο ογκο.τι ειναι αυτο?

γιωτοθ δουλεια κι εσυ ε?κ τα μωρα???μονο εγω καθομαι το τρλει...

περαστικα στα μωρακια.....

φωτο....τι εγινε?????πως κι ετσι?αντε ξεκολλα κ μπαινε να μας γραφεις...

ρενακι δυστυχως αργα η γρηορα ολοι οταν χωριζεις βλεπεις ποσο μαλακες ηταν.΄λλα σε νιωθω τωρα που θα τον παρει πως θαισαι...κι εγω δεν θα γουσταρα τιποτα...ξυπνησε ο βυζακιας.σε 15 λεπτα θα ερθει ο κωστας κ το σπιτι ειναι χαλια.δεν εκανα τιποτα,ταιζω μωρο κ τρεχω οτι προλαβω.πανικος λεμε.ολα πεταμενα στο πατωμα.πιο χαλια δεν γινεται.σοφακι να χαιρεσαι τον κωστη.φιλια σε ολες σας..μουτς.ολια φιλια ρε......

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κοριτσια,τι κανετε?Εγω κουτουλαω αφου ξυπνησαμε σημερα απο τις 6¨30!!Σημερα δεν εκανε θορυβο ο αντρας μου,τον προλαβε ο γιος του!! :lol::lol::lol: Τι να πω?Μαλλον ετοιμαζεται το τεταρτο δοντακι αλλα να δουμε ποτε θα σκσει μυτη..

Τσελινκα εχεις πολυ πλακα,πολυ γελιο εχεις ετσι οπως τα γραφεις!!Μακαρι κοπελα μου να πανε ολα καλα με τις εξετασεις και να μην ταλαιπωρηθεις αλλο!!Καλα βρε δεν θα τρομαξουν τα μωρα αν σε δουνε ετσι με το καλσον στο κεφαλι?Σιγουρα ομως θα κανεις εντυπωση,θα εχεις πολυ γελιο..Και η Νεφεκη θα ειναι γλυκα αγελαδιτσα,θα ειναι και διδυμη αγελαδιτσα!!Και ο μικρος,αλη μπαμπα?Φοβερο σκηνικο η Πατσοφαμιλια!!Εμας μας πηρε η συνειφαδα μου την στολη του πειρατη,καπως λεγεται αλλα δεν θυμαμαι..Εγω δεν ξερω αν θα ντυθω..Πως μ'αρεσει η Τσικνοπεμπτη Θεσ/κη...Τρελλαινομαι..Θελετε να κανονισουμε κατι τωρα στα καρναβαλια να βρεθουμε?Να ντυσουμε τα μπεμπακια και να παμε καπου,σε κανεναν ωραιο παιδοτοπο?Λεω εγω τωρα..Πειτε τις αποψεις σας οι βορειομανουλιτσες..

Πασχαλακι μου χαιρομαι που δεν θα χρειαστει να κανεις τιποτα αλλο και ευχομαι να μην μεγαλωσουν και να ησυχασεις απο αυτο το θεμα..Εμεις οι γυναικες τι τραβαμε ρε παιδι μου..Ενα σωρο εχουμε στο κεφαλι μας και εχεις τα γαιδουρια τους αντρες να λενε και μα..κιες απο πανω!!Δωσε πολλα φιλακια στον Μακουλη..

Φιρφιρικο μου πολυ γελιο εχεις και εσυ με τα κιλα..Μια χαρα εισαι χαζη που νομιζεις οτι ξεχωριζεις απο τις υπολοιπες..Βεβαια ξεχωριζεις για αλλους λογους και πολλους αλλα οχι και σ'αυτο το θεμα..ΑΑΑΑ....Μην τα θες ολα δικα σου...Φιλακια πολλα..Τι θα τον ντυσεις τον Βασιλη?

Λεμονακι μου γλυκο τι τραβηξες και εσυ βρε κοριτσι μου..Ολα μαζι ρε παιδι μου..Περαστικα σας και ευχομαι να μην ξανα ταλαιπωρηθειτε ετσι..Πως ειστε τωρα?Ο Μιχαλης?

Νασια μου κανουν το κοροιδο οι μαγκες,ε?Εγω πλεον τον λεω τι να κανει,ετσι εκανα και εγω στην αρχη αλλα δεν καταλαβε καλα,το κοροιδο ξυπνησε!!Μην εισαι χαζη,αν πεσουμε κατω νομιζεις θα νοιαστουν?Θα τρεξουν στην μανουλα τους και θα λενε τι να φαω!!Μην το ξανα κανεις αυτο,δεν ειμαστε απο σιδερο!!

Γιωτα μου ευχομαι να πας εκει που θελεις,στον πυργο και να ειναι καπως πιο ευχαριστα τα πραγματα..Τα ζουζουνια σου τι κανουν?

Πολλα φιλακια στα σπορακια που μεγαλωνουν σιγα σιγα και μεγαλωνουν και την ομορφη παρεα μας και φιλακια και στις μανουλιτσες τους που ελπιζω να μην ταλαιπωρουνται πολυ..

Κοριτσια σας αφηνω και θα τα πουμε αργοτερα..Καλη σας μερα!!Φιλια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Φιλες μου καλημερα...Εχει ενα ψοφοκρυο νομιζω οτι θα χιονισει..

Χρυσα μου μας ελειψες ..Ευχομαι να μην ξαναχρειαστει να πατε νοσοκομειο .Φιλακια πολλα στα ζουζουνια σου..

Νασια μου τι επαθες παλι???Καλα εσυ καθαριζες και ο αντρας σου επινε καφε? Πολυ καλομαθημενος ειναι..

Γιωτα μου πολυ κουραση ε??Ελπιζω στην καινουρια δουλεια να ειναι καλυτερα τα πραγματα..

Εγω κοριτσια μου την παρασκευη δουλευα μεχρι το μεσημερι και το βραδυ βγηκα με την αδερφη μου και κατι φιλες της απο τη δουλεια και πηγαμε σε μια μουσικη σκηνη με εντεχνη ζωντανη μουσικη .Περασαμε τελεια .Γυρισα στις 230 και το πρωι ειχα καιδουλεια..Ειχα καιρο να περασω τοσο ωραια ..Ο αντρας μου βεβαια ειχε το Νικολακη ολη μερα απο το πρωι αλλα το χρειαζομουνα ....Που και που χρειαζεται.

Πατσουλινι καλα να περασετε στο παρτυ.....

Ινε και Χρυσουλινι χαιρομαι πολυ που ολα πανε καλα με τις εγκυμοσυνες σας..Αντε με το καλο.

Ρενα μου μην αγχωνεσαι για το μελλον .Τωρα ειναι αρχη για αυτο εισαι ετσι ..Με τον καιρο θα ηρεμησεις και θα σαι πολυ καλυτερα...

Κανκουρακι,Κατερινακι,Δημητρουλα ,Πασχαλακι,Σοφακι,Βικακι φιλια πολλα ...Δεν πιστευω να ξεχασα καποια !!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kalhmera se oooles!

xrusa mou ti perases agaph mou?!!!perastika sas na einai kai na mhn 3anar8oun pote!mporw na fantastw thn talaipwria sas!einai kala twra kai ta duo???dwse polla filakia sto talimpanaki sou kai sto xristougenniatiko mwraki sou apo mena!!!!!euxaristw polu gia tis euxes sou!

nasia mou kai mono pou fantastika tis murwdies tou mpaniou sou mou hr8e anagoula!xaxaxa!eutuxws sugkrath8hka kai den phga gia emeto!xaxa!

olia mou zhleuw ton kairo sas!edw mono na brexei 3erei o kolokairos!gia xioni oute logos!

patsu mou tromerh idea h stolh!mpravo sthn xrusa!8a tromokrathseis bebaia ligo ta paidakia alla 8a kaneis kai pali thn diafora sto partu!xaxa!oso gia thn biojia euxomai na sou pane oola kala!den se fobamai esena omws!

filakia se oooola ta koritsakia!!!kalh kuriakh na xoume!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα μανουλίτσες...

Καλά Πάτσυ δεν παίζεσαι...έχω πεθάνει στα γέλια...τρομερό δίδυμο θα κάνουμε οι δυό μας η Πάτσυ και η Τουρκοπάτσι!!!!! :lol::lol::lol::lol::lol: Ρε συ καλά λέει η Δημητρούλα, μην τα τρομάξεις τα πιτσιρίκια με το καλσόν στο κεφάλι :shock::shock:=))=)) Πάντως ωραία ιδέα! Και οι αγελαδίτσα...μούρλια! Μεγάλος γόης ο Χρήστος που τον αγαπάνε η Νεφέλη και η Χριστίνα... :lol: κι εγώ όταν ήμουν μικρή μαζί με την κολλητή μου την Αθηνά αγαπούσαμε τον Γιώργο (τί κούκλος θεέ μου) και δεν μαλώσαμε ποτέ για το ποιά θα τον πάρει, φανταζόμασταν ότι θα τον παντρευτούμε και οι δύο και θα ζήσουμε όλοι μαζί hapily ever after!!!!!! Φυσικά δεν τον πήρε καμία, κι εγώ όταν τον γνώρισα και βγήκαμε καναδυό φορές για καφέ ξενέρωσα απίστευτα! Τζάμπα τον αγαπούσα τόσα χρόνιαααααααα! Πάντως παρόλο που τώρα είναι 40 χρονών είναι ακόμα πολύ παίδαρος! Εγώ είχα αναφέρει τον "ψυχρό" όζο, έτσι διακρίνονται τα οζίδια του θυροειδούς, "ψυχρά" και "θερμά"(καλοήθη). Είχε η μαμά μου πρίν πάρα πολλά χρόνια "ψυχρό" όζο και παρόλο που δεν ήταν καλό και της είχαν πεί ότι θα κάνει θεραπεία και μετά επέμβαση τελικά εξαφανίστηκε και δεν χρειάστηκε η επέμβαση. Όσο για τον λέμφη που μεγαλώνει, μήπως τον πατάς και τον ερεθίζεις περισσότερο? Αυτά όσο τα σκαλίζεις τόσο πιό πολύ φουσκώνουν...πάντως είναι πολύ θετικό που οι εξετάσεις αίματος είναι φυσιολογικές.

Δημητρούλα μου Κουρσάρος είναι η στολή του Θανούλη...όλο το ξεχνάς :lol::lol: Η Μαμία θα ντυθεί Φράουλα! Θα κάνουν κανένα χορό για τα παιδάκια να πάμε? Έμαθες τίποτα?

Όλια μου τέλεια που βγήκατε για ποτάκι και μουσικούλα! Κι εμένα μου έχουν λείψει πάρα πολύ αυτά...όταν ήμουν Θεσ/νίκη πήγαινα συνέχεια! Χρειάζεται να ξεσκάμε πού και πού γιατί θα σαλτάρουμε από την πολύ κλεισούρα!

Λένα μου έριξα τόση πολύ χλωρίνη στο μπάνιο που τα έχει σκοτώσει όλα!!!!! :lol: Και τώρα μυρίζει όλο το σπίτι χλωρίνη γι'αυτό και φυγάδευσα την μικρή στην μαμά μου για να μην την πειράξουν οι αναθυμιάσεις.

Βικάκι μου χάθηκες πάλι! Τί κάνετε? Με την δουλειά τί έγινε?

Εδώ ο καιρός είναι πολύ μουχλιασμένος, κρύο, συννεφιά σαν να θέλει να βρέξει...έχω κι ένα βουνό ασιδέρωτα.....πίκρααααα!

Καλή Κυριακή φίλες μου

Φιλάκια σε σας και στα ζουζουνάκια σας

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κουκλίτσες

Καλά Πάτσυ τι γέλιο έριξα με... 'τον αλή μπαμπα τον ένα κλέφτη και την αγελάδα΄... δε λέγετε. Να είστε καλά να περάσετε τέλεια στο πάρτυ και να μην αγχώνεσαι για τα άλλα.

Σοφάκι να χαίρεσαι τον αντρούλη σου, πάντα ευτυχισμένοι.

Χρύσα περαστικά σας,τι ταλαιπωρία περάσατε και ελπίζω ο Μιχαλάκης γρήγορα να ξεχάσει τις ενέσεις και τα όσα πέρασε.

Κατερινάκι ωραία που δεν θα χρειαστεί επέμβαση ο Νικολας σου, κάνατε και τα ψώνια σας τέλεια.

Νάσια τι πάθατε βρε κοπέλα μου δεν θα ήθελα να είμαι στη θέση σου με τίποτα, αλλά τι να πω και ο δικός σου ο άντρας και της Δήμητρας μόνο την πάρτη τους κοιτάνε...

Γιωτάκι που χάθηκες, για πες μας για τη νέα δουλεια, θα φύγετε οικογενειακώς.

Σας αφήνω γιατι η μικρή δεν κάθετε άλλο και τραβάει τα πάντα.

Φιλια σε όλες

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσακια μου καλησπερα!!

δε διαβασα ολα τα νεα σας γιατι ηθελα να γραψω κ επειδη σε λιγο θα ξυπνησει ο αντωνακης δε θα προλαβαινα να τα διαβασω ολα κ να γαρψω.θα διαβασω τα υπολοιπα αν προλαβω σε λιγο.

περπατησε κανονικα ο αντωνακης,απλα ολο πεφτει κ ειμαι οσο μπορω συνεχεια απο πισω!εν τω μεταξυ δε μπορω να καταλαβω κατι.χθες δοκιμασα παλι να μην αλεσω το φαι του κ φυσικα εκανε σαν να παει να κανει εμετο κ εφαγε το μισο φαι κ αυτο με πολυ ζορι.οταν του εδωσα το απογευμα τοστακι με τυρακι ψημενο το τρωγε πολυ πιο καλα.οχι τελεια κ αργουσε αλλα εμετος δεν του ερχοταν.αυτο πως γινεται;εχω αγχωθει με το φαι του,νομιζω πρεπει να μαθει ολοι με εχουν φοβισει οτι θα μαθει ετσι να τρωει κ θα αργησει να μαθει κανονικα να μασει.

α δε σας εχω πει..πηρα μια τρομαρα τη προηγουμενη κυριακη αλλο πραγμα.ημουν μονη στο σπιτι ο αντρας μου στη δουλεια νυχτερινος κ κατα τις 2.30 τα ξημερωματα ακουσα συναγερμο μας να χτυπαει.μιλαμε τα ειδα ολα,τον απενεργοποιησα κ με επαιρνε κ ο μπιλακος τηλ να δει τι εγινε γιατι ο οτε παιρνει τηλ αυτοματα τα κινητα μας οταν χτυπα συναγερμος κ μιλαμε δε μπορουσα να μιλησω απο το σοκ.τελικα δε ξερω τι εγινε,αν καποιος προσπαθησε να μπει η απο καμια βλακεια του συναγερμου γιατι το πινακακι εδειξε οτι αν πηγε να γινει κατι ηταν απο τη κουζινα οπου εχω ρολα κ αν ηταν καποιος θα προσπαθησε να τα ανεβασει.απλα στο μπαλκονι δεν ειχε κουνηθει τιποτα,ουτε μια γλασταρ να πεσει κατω ουτε τιποτα,ειμαι σιγουρη γι.αυτο.κ ειναι λιγο δυσκολο απο τα μπαλκονια διπλα να μπουν γιατι ενω ειναι ακατοικητα τα σπιτια απο κατω μενουν κ ειναι δυσκολο να σκαρφαλωσουν να ανεβουν.αλλα δεν αποκλειω κ τιποτα,γιατι εχω ακουσει πολλα.ειλικρινα δε ξερω τι εγινε,ξερω μονο οτι καθε βραδυ εχω μια ταραχη μεσα μου κ σκεφτομαι πως θα ξαναμεινω μονη μου νυχτα.κ φοβαμαι κ πολυ για τον μωρο.

κοριτσια μου σας ζαλισα,δε γραφω αλλα παω να διαβασω τα υπολοιπα νεα σας!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΓΕΙΑΣ ΚΟΡΙΤΣΙΑ!!!!ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΤΟ ΚΑΝΟΥΡΓΙΑ ΜΩΡΑΚΙΑ ΝΑ ΕΡΘΟΥΝ ΚΑΙ ΑΥΤΑ ΣΤΗΝ ΠΑΡΕΑ ΜΑΣ!!!! ΕΜΕΙΣ ΠΗΓΑΜΕ ΜΕ ΤΟΝ ΒΑΣΙΛΑΚΟ ΜΟΥ ΣΕ ΕΝΑ ΠΑΡΤΥ ΤΟ ΣΑΒΒΑΤΟ ΤΟΝ ΕΝΤΥΣΑ ΙΝΔΙΑΝΟ, ΕΙΧΕ ΠΟΛΥ ΠΛΑΚΑ ΠΕΡΑΣΑΜΕ ΩΡΑΙΑ, ΟΤΑΝ ΗΡΘΑ ΣΠΙΤΙ ΟΜΩΣ ΕΡΙΞΑ ΕΝΑ ΚΛΑΜΑ, ΜΕ ΕΠΙΑΣΕ ΤΟ ΠΑΡΑΠΟΝΟ ΠΟΥ ΗΤΑΝ ΟΛΟ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΣ ΕΚΕΙ ΚΑΙ ΕΓΩ ΗΜΟΥΝΑ ΜΟΝΗ ΜΟΥ ΜΕ ΤΟΝ ΙΝΔΙΑΝΟ ΜΟΥ!!! ΣΗΜΕΡΑ ΗΡΘΕ ΚΑΙ ΤΟΝ ΠΗΡΕ ΑΛΛΟ ΚΛΑΜΑ ΚΑΙ ΣΗΜΕΡΑ ΤΟΝ ΠΗΡΕ 10 ΚΑΙ ΚΑΙ ΤΟΝ ΕΦΕΡΕ 1.30, ΤΟ ΜΟΝΟ ΚΑΛΟ ΗΤΑΝ ΟΤΙ ΕΚΑΝΑ ΟΛΟ ΤΟ ΣΠΙΤΙ!!!! ΜΕΤΑ ΤΟΝ ΠΗΡΑ ΤΟΝ ΗΛΙΘΙΟ ΤΗΛ. ΓΙΑΤΙ ΤΟ ΠΑΙΔΙ ΔΕΝ ΚΟΙΜΟΤΑΝΕ ΓΙΑ ΜΕΣΗΜΕΡΙ ΚΑΙ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΟΤΙ ΚΟΙΜΗΘΗΚΕ ΣΤΟ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΟ ΚΑΙ ΤΑ ΠΗΡΑ ΓΙΑΤΙ ΤΟΥ ΕΙΧΑ ΠΕΙ ΝΑ ΤΟΝ ΦΕΡΕΙ ΠΙΟ ΝΩΡΙΣ ΚΑΙ ΤΟΥ ΕΚΛΕΙΣΑ ΤΟ ΤΗΛ. ΣΤΗΝ ΜΟΥΡΗ!!! ΜΕΤΑ ΤΟΝ ΞΑΝΑΠΗΡΑ ΓΙΑΤΙ ΕΙΧΕ ΒΓΑΛΕΙ ΚΑΤΙ ΚΟΚΚΚΙΝΙΛΕΣ ΣΤΑ ΠΟΔΑΡΑΚΙΑ ΚΑΙ ΤΟΝ ΡΩΤΗΣΑ ΑΝ ΗΤΑΝ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ ΤΟ ΚΟΠΡΟΣΚΥΛΟ ΤΗΣ ΧΟΝΤΡΗ ΤΗΣ ΜΑΝΑΣ ΤΟΥ ΚΑΙ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΟΧΙ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΜΟΥ ΕΙΠΕ Ο ΑΡΧ.....ΔΑΣ ΟΤΙ ΔΕΝ ΤΟΥ ΑΡΕΣΕΙ ΤΟ ΥΦΑΚΙ ΜΟΥ ΚΑΙ ΟΤΙ ΘΑ ΜΟΥ ΠΕΡΝΕΙ ΤΟ ΠΑΙΔΙ ΚΑΙ ΘΑ ΤΟ ΚΟΙΜΙΖΕΙ ΤΑ ΜΕΣΗΜΕΡΙΑ ΣΠΙΤΙ ΤΟΥ ΚΑΙ 15 ΣΚ ΚΑΙ ΘΑ ΜΟΥ ΤΟΝ ΦΕΡΝΕΙ 7 ΤΟ ΒΡΑΔΥ, ΕΕΕ ΕΚΕΙ ΤΑ ΠΗΡΑ ΚΑΙ ΣΚΥΛΟΒΡΙΣΤΙΚΑΜΕ ΚΑΙ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΤΟΤΕ ΑΜΑ ΔΕΝ ΘΕΛΩ ΕΤΣΙ ΘΑ ΠΑΜΕ ΔΙΚΑΣΤΙΚΟΣ ΚΑΙ ΤΟΥ ΕΙΠΕ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΑΝΘΡΩΠΑΚΙ ΚΑΙ ΑΜΑ ΘΕΛΕΙ ΝΑ ΚΑΝΕΙ ΚΑΙ ΑΛΛΟ ΚΑΚΟ ΣΤΟ ΠΑΙΔΙ ΑΣ ΠΑΜΕ ΑΛΛΑ ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΟΛΑ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΞΕΡΩ ΓΙΑ ΑΥΤΟΝ ΚΑΙ ΤΗΝ ΠΑΛΙΟΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ ΤΟΥ ΔΕΝ ΘΑ ΕΧΕΙ ΜΟΥΡΗ ΝΑ ΒΓΕΙ ΟΥΤΕ ΣΤΟ ΜΠΑΛΚΟΝΙ, ΜΕΤΑ ΚΑΠΩΣ ΗΡΕΜΙΣΑΜΕ, ΑΧΧΧ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΕΙΜΑΙ ΠΟΛΥ ΣΚΑΤΑ ΑΦΟΥ ΣΚΕΦΤΟΜΑΙ ΝΑ ΦΥΓΩ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΘΗΝΑ ΝΑ ΠΑΩ ΚΑΜΙΑ ΕΠΑΡΧΙΑ ΝΑ ΓΛΙΤΩΣΟΥΜΕ ΑΠΟ ΤΟΝ ΜΑ...ΚΑ!!! 31 ΕΙΝΑΙ Ο ΚΑΡΑΓΚΙΟΖΗΣ Ο ΜΑΜΑΚΙΑΣ!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας κουκλες!!!

ΒΙΚΑΚΙ τι επεθες βρε με το συναγερμο;;;καλα εγω αν ημουν μονη με το παιδι οπως εσυ θα ειχα χεστει επανω μου δε το συζητω,,!!!εμας χτυπαει ολο καταλαθος οταν νυσταγμενη ξεχναω να τον απενεργοποιησω!!!!καλςε τι μαθαινω;;;περπατησε και ο αντωνακης μας;;;;;αχχχχχχχχχχχχχχχχχ...και υστερα νασια μου με μαλωνεις που λεω το δικο μου τεμπελχανα!!!καλε τελευταιος εμεινε!!!!ελεος!θα δειτε θα περπατησει 18 μηνων!πωπω...τι παιδι ειναι αυτο!

οσο για το φαι που λες βασω μου και γω ολα αλεσμενα τα δινω μιας που παει να κανει εμετο αλλιως..και μενα ολοι μου λενε οτι κακως και επρεπε να ειχε μαθει προ πολλου να μασαει(ακομα και η παιδιατρος μου την ειπε...), αλλα εγω δεν πτοουμαι...προτιμω να τρωει και να ναι ηρεμος παρα να μη τρωει και να καταλιγουμε να πινει γαλα γιατι μετα εκνευριζεται τοσο που και να το αλεσω δε το θελει...και γω προβληματιστικα με το θεμα αλλα εδω δε το πιεσα το παιδι σε αλλα θεματα(πχ στον υπνο)...ΣΤΟ ΦΑΙ ΘΑ ΤΑ ΧΑΛΑΣΟΥΜΕ;ΔΕ ΒΑΡΙΕΣΑΙ...ας μασησει οποτε γουσταρει..ουτως η αλλως ο,τι θελει με κανει...τοχω χασει το παιχνιδι!!τωρα βασω μου εσυ αν βλεπεις οτι εστω και λιγο μασαει κατι ειναι προσπαθησε το!γιατι εμεν αδε μασαει τιποτα!ακομα και μπισκοτο που του δινω το φτυνει!

ΚΑΛΑ πατσυ πολυ γελιο!κλεφτρα θα ντυθεις ε;;;;χαχα!μονο προσεξε μην σε περασουν για αληθινη και καλεσουν αστυνομια!!!χαχα!!!!!!!!!σε φανταζομαι με το καλσον στο κεφαλι!πλακα πλακα μπορει οι υπαλληλοι να χεστουν λιγο ετσι πο υθα σε δουν!!!!χαχααχ!

ααα τοσο καορο για τη βιοψια ηθελα να γραψω που με ρωτησες πατσουλι και το ξεχναγα.

λοιπον καταρχην εχω κανει 3 για τους ιδιους οζους αλλα απ'οτι καταλαβ α μαλλον ηταν λιγο υπερβολικο...απλα η μαμα μου επειδη δουλευε μεσα στα νοσοκομεια ηθελε να ειμαστε τελειως σιγουροι...το δαχωρισμο στον εξηγησε η νασια χψυχρου και θερμου οζου.ο ψυχρος ειναι αυτος που μπορει να μεταλλαχθει καποια στιγμη σε κακοηθη.η μαμα μου ειχε και εκανε ολικη αφαιρεση θυροειδους-πριν εξελιχθει σε κακοηθεια.κοιτα βασικα γινεται με υπερηχο και βλεπουν που πρεπει να βαλουν τη βελονα για να παρακετησουν και να παρουν οχι μονο υγρο αλλα και συμπαγη στοιχεια εφοσοσν αυτα υπαρχουν.δε θα ελεγα οτι ποναει ιδιατερα..μονο οταν σου παιρνουν απο τα συμπαγη στοιχεια ποναει λιγο παραπανω.απλα εγω τις βελονες γενικα δε τις μπορω και μου φαινοταν καπως.

το πιο σημαντικο ειναι τη βιοψια να στην κανει καλος γιατρος για να παρει το απαραιτητο υλικο που πρεπει να εξεταστει.αυτα.εγω εκανα τελευταια φορα το 2007.αλλα απ'οτι καταλαβα ο δικος μου ειναι θερμος οζος και δε χρειαζεται να ξανακανω παρα μονο εαν αλλαξει πολυ μεγεθος ή μορφολογια δηλαδη να φαινονται μεσα πιο πολλα συμπαγη στοιχεια.

αυτα!

κοριτσια την αλλη δευτερα παω δουλεια!πωπω..ηρθε ο καιρος!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γιουχουυυυυυυυ.καλα ε/πολυ γελιο σημερα.σκαμε μυτη στα γκουντις κεγω ο κλεφτης ρομπα.ολοι μα ολι με κοιτουσαν κ γελουσαν.σαν την τρελη ημουνα.το παρτυ καλο.ωραια φαση στα γκουντις,τρως,πινεις,αυτα παιζουν.....η εφη η αδερφη του χρηστου λεει στην αγελαδα-νεφελη.εσυεισαι η νεφελη που ακουμε συνεχεια στο σπιτι?παρτα χριστινα.χαχαχα.κερδισαμε...πλακα ειχε ενα σκηνικο.εβγαλα το καλσον γιατι εσκασα.ηρθε μια μαμα κ καθησε διπλα μου κ μιλουσαμε.χαχαχαχα.κ καποια στιγμη ηταν γυρισμενη πλατη σε μενα και εβαλα εγω το καλσον στο κεφαλι κ γυρισε αυτη κ χεστηκε.αρχισε να τσιριζει.χαχαχαχα.πολυ γελιοοο.τελεια ηταν.

ναιιι.να βρεθουμε.καλη φαση ο παιδοτοπος..ολια ακυρο το σπιτι σου.παμε σε παιδοτοπο...χαχα,,τελειααα.

και φυσικα η μερα χαλασεεεε.γυρισαμε σπιτι.εφαγα στασ γκουντις.μετα οπαραγγειλαμε κ γκουντις.γιατι εκει ντραπηκμε να πεσουμε στις πιατελες με τα μουτρα οποτεπηραμε σπιτι οσο θελαμε.κ με επιασε τωρα το εντερο.κ πανω που πηγα τουαλετα να ησυχασω λιγο τσουπ ξυπνησε ο μικρος κ πινει γαλα τωρα.....με εκοψε..την τυχη μου μεσα..χαχαχα.

ευχαριστω για τις πληροφοριες κοριτσια....να δω την παρασκευη τι θα μου πουν παλι κ βλεπουμε.εγω παλι τις βελονες δεν τις φοβαμαι.συνηθισα απο περσι που μερα παρα μερα πηγαινα βολτα στους γιατρους.θυμαστε?χαχαχα.αυτα κοριτσακια.καληνυχτα κ καλο μου βολι....πρωτα ο μπεμπες...χιχι

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα τσουπρες!

Καλα ε οσες εχετε φεις να δειτε τις φωτογραφιες που εβαλε η Πατσυ ντυμενη κλεφτης!

Μιλαμε για πολυ γελιο!!!!

Ρενακι απο οτι καταλαβα χωρισες ε;

Ευχομαι να πανε ολα καλα και να βρειτε μια ισοροπια.

Εμεις παλι σκατα ειμαστε..

Πηγαμε χθες στην πεθερα κι ο Μιχαλης ειχε δεκατα και δεν ηθελε να φαει τιποτα το μεσημερι και με το ζορι εφαγε το απογευμα μια φετα μερεντα.

Το βραδυ τον πηρα μαζι μου στο κρεβατι μηπως ανεβασει πυρετο αλλα ευτυχως δεν ανεβασε.

Τωρα τον αφησα να κοιμηθει να δω πως θα ναι και δεν τον εστειλα παιδικο γιατι σιγουρα κατι τον περιτριγυριζει μιας και τα ματια του ηταν πολυ κομμενα.

Πασχαλι και Βικακι κι εγω του τα αλεθω ακομα τα φαγητα του μιας και μενα αναγουλιαζει αλλα τα δικα μας τα φαγητα τα τρωει κανονικα,μεχρι και τοστ και ρυζι αλλα τα δικα του με τιποτα.

Δεν αγχωνομαι ομως γιατι εμενα δεν εχει και πολλα δοντια,εεχει κολλησει στα 6 και τον πηγαμε και οδοντιατρο να δουμε τι γινεται και ειπε να τον παμε σε κανενα τριμηνο παλι να δουμε.

Αυτα κουκλες μου ,τα ξαναλεμε.

Παω να πιω το καφεδακι μου τωρα που κοιμουνται τα ζουζουνια μου!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας κοριτσια

και εμεις σημερα ειμαστε λιγο αρρωστουλια,η μυξα συννεφο και χουρχουρητο και το πρωι χτυπησαμε και ενα 38αρι,αν δεν ερθει το καλοκαιρι δεν θα παρουμε τα πανω μας ειναι πολυ ευαισθητος με το παραμικρο η μυξα στο φουλ,την Παρασκευη κανουμε και χορο με το νηπιαγωγειο και τρεχουμε να μαζεψουμε δωρα για τη λαχειοφορο αγορα,Νασια εσυ ηθελες παρτυ μασκε νομιζω;;ντυσε τη Μαμια και ελα μια βολτιτσα,εγω να ξαναερθω Θεσσαλονικη ετσι στο ξεκαρφωτο δεν το νομιζω μονο αν εχουμε δουλειες τοτε ερχομαστε αλλιως δεν το νομιζω,

Βικακι και εγω μενω μονη μου με τα παιδια,ο Αντωνης κανει βαρδιες και μενω μονη μου και 3 φορες την βδομαδα και το σπιτι μου ειναι και απομερα απο το χωριο αλλα εχω συνηθισει πια,εχει τυχει εγω με την κοιλια τουρλα και οι αλλοι δυο να ξερνανε και να εχουν πυρετο ολο το βραδυ,μηπως μπλοκαρε ο συναγερμος;δεν θα εβλεπες κατι αλλο ανησυχητικο;

Πασχαλια μου περαστικα ελπιζω να μην ειναι τιποτα και να ξεμπερδεψεις

Νασια ολο περιπετειες εισαι ρε κοριτσι,τι ηταν αυτο παλι οσο το σκεφτομαι μου σηκωνεται η τριχα καγκελο

Πατσυ σε φανταζομαι και σκαω στα γελια εχεις πολυ πλακα,βαλε κι εδω καμια φωτο να δουμε

Γιωτα θα φυγετε τελικα απο Αθηνα;;;

Σοφακι νιαουυυυυυυυυυυυυυυυυυυυ!!!!!

Ευα συμπεθερα που εισαι ρε ψυχη;που χαθηκες ολα καλα;;;;;;

Χρυσα ελπιζω να μην ξαναρρωστησει ο Μιχαλης σου,να ηρεμησετε κι εσεις,τι πραμα κι αυτο παλι;;;;;;

δεν θυμαμαι κατι αλλο κουκλες παν να την πεσω λιγο γιατι ειμαι πτωμα,φιλια σε ολες!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τι κανετε μανουλιτσες?Εμεις καλυτερα παμε με το φαγητο,ξανα τρωει μπορω να πω το μαμουνι..

Καλα Πατσυ να'σαι καλα που μ'εκανες και γελασα!!Εισαι φοβερη!!Καλα ειδικα θα ηθελα να εβλεπα την μαμα που καθοταν διπλα σου και γυρισε και τρομαξε :lol::lol::lol: Μια χαρα στα goody's,παιζουν και τα παιδακια και πινεις και καφε με την ησυχια σου...

Ολια μου τι κανεις εσυ?Ο Νικολακης?Πως παει η δουλεια?

Βικακι μου και εγω θα ειχα χεστει απο το φοβο μου που ειμαι και λιγο πιο σκληρη,αλλα πολυ ανατριχιαστικο..Τελικα δεν ηταν τιποτα,ε?

Πασχαλια μου ισως θελει να σε κραταει σε αγωνια ο Αντωνακης..Τελευταιος και καλυτερος θα ειναι,το σκεφτηκες αυτο?Φιλησε τον μου τον γλυκουλη μου..

Κριμα βρε Κατερινακι που δεν καταφεραμε να βρεθουμε και που ερχεστε ετσι σπανια..Ισως την επομενη φορα να τα καταφερουμε να πιουμε καφεδακι..Τι κανουν τα παλικαρια σου?

Νασια μου τι κανει η Μαρια?Δωσ'την πολλα φιλακια..

Κοριτσια σας αφηνω γιατι ειμαι πτωμα και εγω..Φιλακια πολλα και καλο βραδυ..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερα κοριτσια μου!τι κανετε;

εγω με τις μεγαλες ωρες,μολις εφαγα,χαζεψα τα νεα σας κ ειπα να γραψω κ εγω.

κατερινακι μενεις κ εσυ μονη ε;ασε το σκεφτομαι πως θα ξαναμεινω,πηρα πολυ τρομαρα κ τελικα δε ξερω τι εγινε.οι γειτονες διπλα μας διαβεβαιωσαν οτι απο το σπιτι τους δε μπορουν να ανεβουν στα μπαλκονια τα πανω που εποικινωνουν με το δικο μου μπαλκονι κ να σκαρφαλωσει καποιος ειναι λιγο δυσκολο γιατι ειμαι στον 2 οροφο κ ειναι ψηλος 2ος δεν ανεβαινεις ευκολα.επισης δεν ειχα καποιο στοιχειο δηλ κατι να εεχει πεσει στο μπαλκονι,μια γλαστρα η μια καρεκλα κατι τελοσπαντων,αλλα κ απο την αλλη 2.30 η ωρα που χτυπησε καπως μου κανει η ωρα.ηταν κ κυριακη βραδυ κ ηταν ολα ερημα,ενω ας πουμε σαββατο εχει πιο πολυ κινηση οσο να ναι.δε ξερω τι εγινε,παντως δε μπορω να το ξεπερασω.κ αυτο επειδη θα ξαναμεινω μονη μου.αν κ θα παω στη μανα μου να ερθει να κοιμμηθει αλλα δε γινεται κ καθε μερα να ερχεται δε βολευει κ για τη δουλεια της κ ενταξει ποσο να γινει αυτο.τελοσπαντων,σας ζαλισα.

πασχαλια μου κοντευεις πω πω πως περασε ο καιρος,θα συνηθισεις παντως,απλα τη πρωτη μερα θα νιωσεις παραξενα πιστευω.το καλο ειναι οτι θα λειπεις μονο πρωι κ απογευμκατα κ σαβατοκυριακα θα εισαι με το αγορακι σου.οσο για το φαι ναι δε θα σκασω,θα μαθει που παει,εχω αρχισει κ τοστακι κ δινω κ του αρεσει πολυ!καλα ολα του αρσεουν ευτυχως δεν με παιδευει.

α θελω να μου πειτε πως δινετε το αυγο στα μωρα σας.εμενα μου ειπε η γιατρος να του το δωσω αρχικα σε τροφη που να εχει αυγο,ας πουμε μπιφτεκι η κατι αλλο,λογω της αλεργειας του αλλα κ αλλα παιδακια ειναι αλεργικα κ ξερω οτι τα δινουν σιγα σιγα.τι να πω..για πειτε μου εσεις πως το δινετε αν μπορειτε.

χρυσα μου αρρωστησε παλι ο μιχαλακης ε;αχ φιλη μου,τι τραβας κ εσυ..καλυτερα που δεν τον πας σχολειο κ θα πανε ολα καλα πιστευω.να μας πεις κ νεα για τη δουλεια.

πατσουλινο εμεις τα λεμε συνεχεια σε εχω βαρεθει αλλα θελω να σχολιασω τις φωτο σου με το καλσον..καλα κοριτσια οσες δεν εχετε φεις χανετε!!μιλαμε για πολυ γελιο!!! :lol::lol: εισαι η χαρα της ζωης εδω μεσα κ οποτε γραφεις ολο με κανεις να χαμογελαω.αληθεια μαρη που εισαι αποψε που μπορουσαμε να τα λεγαμε;;;

α εν τω μεταξυ τον αντωνη χθες τον ντυσαμε αστυνομικο κ ειχε πολυ πλακα.τον πηγαμε κ στους γονεια μας κ τρελαθηκαν!εχω βαλει κ μια φωτο στο προφιλ εδω,πολυ πλακα!!

αυτα τα νεα μου κοριτσια μου,νασιουλι,δημητρουλα,καγκουρακι,ολιακι,σοφακι,μαγδουλα κ σιγουρα καποιες ξεχναω μη με παρεξηγειτε πολλα φιλακια σε ολες!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας κοριτσακια!

καταρψην να πω περαστικα στα μωρακια μας που ειναι αρρωστα..κατερινακι περαστικα και λεμονακι και σε σενα περαστικα στο μιχαλακη σου!

καλα βασω μου τελειος ο αντωνακης αστυνομικος!!!!λοιπον για να οργανωθουμε...αντωνακη αγορι μου γρηγορα να πας να συλλαβεις μια αρχικλεφτρα στη θεσσαλονικη...πατσυ λεγεται...πολυ μουτρο!αντε αντε γιατι πολυ εμεινε ελευθερη!! :lol: βασω μου εγω ταο αυγο το βαζω στα φρουτα του!ναι μπλιαχ το ξερω αλλα μου το πε η αδερφη μου και δε το πιστευα!σαν τρελλος τη τρωει τη φρουτοαυγοκρεμα!στην αρχη του εβαλα πολυ λιγο μεσα και σιγα σιγα προσθετα...τωρα του βαζω μισο αυγο-καλα οχι καθε μερα βεβαια.κουφο ε;;;;

επισης ξεχασα να σχολιασω...καλα πατσυ εισαι απαραδεκτη...αφησες το παιδι να ντυθει αγελαδα;;;;;χαχαχαχα!!!!πως το επετρεψες αυτο;;;θυμαμαι την κουβεντα που καναμε για τα γαλατα και που τα χες βαλει με τις αγελαδες και πολυ γελαω!κοντρα σου πηγαινει η μικρη!

κοριτσακια εμεις καλα ειμαστε αυριο αν δε γινει χαμος με τις πορειες θα παω στο γιατρο για τεστ παπ.μακαρι να μπορεσω να παω γιατι απο βδομαδα που θα αρχισω δουλεια θα ναι μανικι..αντε να ξεμπερδευω...

ο μικρος ακομα να περπατησει....α ρε ...καλα ...θα αργησει ο σκατουλης!

ελπιζω μονο να μη το χασω!

ευακι που εισαι;;;;;με την καθυστερηση τι εγινε τελικα;;;;

σας φιλω κουκλες!καλο βραδυ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

πασχαλια μου πολυ πετυχημενο αυτο που ειπες για τη κλεφτρα της θεσ\νικης!!χαχαχαχα!!!!! :lol::lol::lol: επρεπε να το ειχα σκεφτει,καλα τωρα θα γινει μεγαλη πλακα που εδωσες την ιδεα!!

αχ αυριο 24ωρη απεργεια παλι.βαρεθηκα με τις απεργειες..θελω να παω να ζησω σε ενα χωριο μια ηρεμη ζωη μακρια απο ολους,απο κλεφτες απο αστυνομους,απο συναγερμους να βαρανε μεσα στη νυχτα,απο κινηση,απο απεργεις κ απο ολα αυτα τα σκ#$@^$τα που ζουμε εδω στη βρωμοαθηνα!!!!

α δε σας ειχα πει οτι μου βγηκε μια χαρα το τεστ παπ που ειχα κανει.καλα εχει βγει μερες το αποτελεσμα απλα η πασ μου το θυμησε κ ετσι σας το ειπα!μπουχαχαχα!!!αα δε παω καλα αποψε..

παω για νανακια,αυριο ειμαι πρωινη κ σιχαινομαι το πρωινο ξυπνημαααααααα!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΓΕΙΑ ΣΑΣ ΚΛΟΤΟΠΟΥΛΑ.ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ??ΧΑΘΗΚ.ΜΕΤΑ ΤΟ ΦΑΓΟΠΟΤΙ ΣΤΑ ΓΚΟΥΝΤΙΣ ΜΕ ΕΠΙΑΣΕ ΠΟΝΟΣ ΣΤΟ ΕΝΤΕΡΟ ΤΡΕΛΟΣ ΜΕΧΡΙ ΚΑΙ ΣΗΜΕΡΑ ΤΟ ΠΡΩΙ.ΕΛΕΟΣ ΠΙΑ.ΚΑΙ ΑΦΟΥ ΣΤΑΜΑΤΗΣΕ ΣΤΟ ΕΝΤΕΡΟ ΑΡΧΙΣΕ Ο ΛΕΜΦΗΣ..ΧΑΧΑΧΑΧΑΧ.ΤΗΝ ΤΣΙΚΝΟΠΕΜΠΤΗ ΘΑ ΝΤΥΘΩ ΑΡΡΩΣΤΙΑ.ΤΟ ΚΟΥΣΤΟΥΜΙ ΤΟ ΕΧΩ.ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ.ΠΕΡΑΣΤΙΚΑ ΚΑΤΕΡΙΝΑΚΙ ΚΑΙ ΦΥΣΙΚΑ ΣΤΟΝ ΜΙΚΡΟ ΜΟΥ ΓΑΜΠΡΟ ΜΙΧΑΛΑΡΑ.ΒΙΚΑΚΙ ΠΕΣ ΣΤΟΝ ΑΝΤΩΝΑΚΗ ΝΑ ΑΦΗΣΕΙ ΤΗΝ ΚΛΕΦΤΡΑ ΤΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ ΚΑΙ ΝΑ ΠΑΙΣΕΙ ΑΥΤΟΝ ΠΟΥ ΗΡΘΕ ΝΑ ΣΑΣ ΚΛΕΨΕΙ ΣΤΗΝ ΠΟΛΥΚΑΤΟΙΚΙΑ.ΣΑΣ ΕΙΠΕ ΤΟ ΒΙΚΑΚΙ ΟΤΙ ΕΧΕΙ ΕΝΑΝ ΑΤΡΟΜΗΤΟ ΜΠΑΤΣΟ ΑΠΟ ΠΑΝΩ ΤΗΣ ΠΟΥ ΤΟΥ ΚΑΝΕΙΣ ΜΠΟΥ Κ ΚΡΥΒΕΤΑΙ???Ε ΓΙ ΑΥΤΟ ΝΤΥΣΑΝΕ ΤΟΝ ΑΝΤΩΝΑΚΗ ΓΙΑ ΝΑ ΤΡΟΜΑΖΕΙ Ο ΚΛΕΦΤΗΣ.ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ...ΦΙΛΙΑ ΣΕ ΟΛΕΣ ΣΑΣ.ΜΟΥΤΣ.ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ Η ΕΥΑ????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερααααα!!!

Που χαθηκατε ολες τωρα που εμφανιστηκα εγω ε;

Εμεις ειμαστε τα ιδια,δεν ξαναανεβασε πυρετο ο Μιχαλης ευτυχως.Τελικα ωτιτιδα εχει.

Πηγαμε χθες παιδιατρο και μας εδωσε αντιβιωση.

Εντωμεταξυ παιζανε χθες με τον μικρο και τον τραβουσε ο Μιχαλης και ετσι οπως ηταν στην κουζινα εχει ενα τοιχο που διαχωριζει το σαλονι και τον τραβηξε και επεσε πανω με τα μουτρα οπως τα καρτουν!

Λεω παει σακατεφτηκε ο μικρος.

Τελικα δεν πολυχτυπησε και μετα απο λιγο βλεπω πανω στην σαλιαρα του αιμα!

Λεω τα χειλη του θα σκισε παλι.

Ανοιγω το στομα και βλεπω το μπροστινο δοντι ματωμενο πανω στο ουλο!

Παιρνω τον οδοντιατρο τηλ και μου λεει αστον να ηρεμησει και παρε με το βραδυ να μου πεις πως ειναι.

Ε τελικα εσκισε το ουλο πανω απο το δοντι και κρεμοταν λιγο.

Αυτο το παιδι εχει φαει τοσο ξυλο απο τον αδερφο του...τι να πω...

Δεν μπορω στιγμη να ηρεμησω.

Τεσπα κι αυτα μεσα στο προγραμμα ειναι.

Πασχαλια καλη αρχη με την δουλεια.

Κι εγω εκανα παπ μετα απο τοσο καιρο κι ευτυχως βγηκε καθαρο.

Αληθεια με το νυχακι του μικρου τι γινεται;

Ηρεμησε;

Που ειστε οι αλλες καλε;

Αντε σας αφηνω τωρα..φιλακια σε ολες!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα φιλες μου...χαθηκα λιγο παλι...

Βικακυ μου κουκλος ο Αντόνιο!! φανταζομαι αγχος που περασες με τον συναγερμο...

Πασχαλιτσα μου κ εγω στα φρουτα το εβαζα το αυγο τοσους μηνες αλλα πλεον οχι..

ρωτησα τους 2 παιδιατρους που εχω κ μου ειπαν μετα τον χρονο αν ειναι τα αυγα βιολογικα η ξερουμε την πηγη γενικα τα δινουμε μελατα με ψωμακι κανονικα..ε λοιπον ειναι το μοναδικο φαγητο που τρωει πριν προλαβω να το φτιαξω,βλεπει που ριχνω το ψωμακι μεσα κ κανω τακ τακ με το κουταλακι να το ανακατεψω κ μου τραβαει το παντελονι κ φωναζει...δεν προλαβαινω σας λεω...ριχνω κ λιγο ελαιολαδο μεσα κ ειναι σουπερ το τρωει για πλακα κ οταν τελειωσει κλαιει επειδη θελει κ αλλο....εχω βρει τον μπελα μου με το αυγο..δεν προλαβαινω να το φτιαξω εκει που δεν ηθελε ουτε να το δει...ψωμακι βαζω μαυρο φυσικα...κ δινω 4 φορες την εβδομαδα...

Ευα μου που εισαι???? κ εσυ Μαγδουλα μου????

Κατερινακι κ εσυ εχεις ψιλοχαθει...νιαου...

Χρυσα μου κριμα το μωρο..πω πω..ευτυχως που εσπασε να λες το δοντακι του...στο ιδιο ακριβως σημειο ειχε χτυπησει κ εμενα κ νομιζα πως παει το δοντι αλλα οκ....

μου τα παταει ολα...θα μπω το βραδυ...φιλακια σε ολες!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...