Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΕΤΑ ΤΟ ΚΑΛΟΚΑΙΡΙ 9-10-2011


Recommended Posts

kalhsera koritsia ti kanete?????egw koimithika gia meshmeri kai xypisa prin ligo me ton mpemph na kanei toumpes sthn koilia :D:D:D

Marie Saradopoulou xairomai pou phge kala o yperhxos sas!!!!pote exeis pali rantevou?????ax poso katalavainw thn agwnia sou gia to fyllo....kai egw arga to ematha stis 19 evdomades alla toulaxiston htan sigouro.....MPAM EKANE...xixixiixxi afou to eida kai apo monh mou!!!!!!!!!!!

hlianaki mou sou egrapsa sto allo thema mhn anxonese ola teleia einai!!!!!!!!! :D:D:D:D:D

filakia se olles koritsia!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 240
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Γεια σας κοριτσια εριξα και εγω εναν υπνακο και να ειμαι...Μαρακι τελεια τα νεακια σας...ουφ ξερω την αγωνια για το φυλο..Ηλιαννακι μου οτι και να πεις δικιο εχεις,οσο αναφορα το οινομιομα ειχε και μια ξαδερφη μου και στους προχωριμενους μηνες της προκαλουσε συσπασεις και εμπαινε στο νοσοκομειο για να παρατεινουν οσο γινεται τον τοκετο και της ειχαν πει οτι μετα τη γεννα θα το αφαιρουσαν,εκανει καισαρικη οταν ηταν σιγουροι οτι το μωρο εχει παρει τα κιλα του και πρεπει να βγει για να μην μεγαλωσει αλλο το οινομιομα το οποιο μετα τη γεννα αρχισε να συρικνωνεται και ο γιατρος αποφασισε να το αφισει γιατι ειπε πως μαλλον θα φυγει τελικα απο μονο του...μα τι εκανε τελικα αυτος ο α....στος...ελεος...ουτε τον γιατρος σου δεν μπορεις να εμπιστευτεις!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα εγκυουλες! :)

σημερα το πρωι ξυπνησε ο μεγαλος και μου λεει

"μαμα αργησαμε στο σχολειο" χαχα γελαγα μονη μου

μα του λεω αγαπη μου δεν εχετε σχολειο τωρα!

ο καημενος να βλεπατε ποσο χαρηκε.. :lol:

το κατερινακι μου ησυχο εδω την εχω

διπλα και παιζει..

α! σας εχω νεα.. ΞΑΝΑ ΑΡΧΙΖΩ ΔΟΥΛΕΙΑ!

δουλευα σε τραπεζα πριν γεννησω την μικρη αλλα

δεν ειχα πολυ καλη εγκυμοσυνη και μου

μου κανανε διαφορα με την αδια και δεν μου δινανε

και ειχα παραιτηθει!

τωρα επειδη και με 3ο παιδι με ενα μισθο

δεν θα την βγαλουμε οποτε μιας και παει μια χαρα

και η εγκυμοσυνη μου, ρωτησα και τον γιατρο μου

και θα δουλεψω σε μαγαζι με ρουχα, μιας και ο μισθος

ηταν ικανοποιητικος-απο το τιποτα-

και τα παιδια θα τα κραταει το πρωι η μαμα μου!

αυτα τα νεακια μου!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα Μαρακι..εμενα αντιθετα ο γιος μου εχει κολλημα με το σχολειο και οταν του λεω οτι δεν εχει γιατι ειναι Πασχα και ειναι κλειστα εχουμε γκρινιες..αφου αμα δεν κανει κατι..πχ δεν παει για υπνο του λεω οκ αυριο δεν πας σχολειο και λεει καλα καλα...και παει τρεχοντας...το εχει βρει παιχνιδι το σχολειο...οταν παει δημοτικο να δω αν θα πηγαινει με τετοια χαρα...Τελεια τα νεα σου με τη δουλεια μια χαρα!!Καλο ξεκινημα να εχεις..εγω εχω δικο μου μαγαζι με τον αντρα μου και ετσι τωρα που ειμαι στα χαλια μου παει εκεινος ολη μερα και δεν εχω ανγχος για αδεια και τετοια..ποπο πειναω τωρα απο τη μια και απο την αλλη μου ερχεται αναγουλαα..μπλιαχχ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας κοριτσακια μου!!!!!!τι κανετε????πως ειναι οι κοιλιτσες????????????

εγω καλα ειμαι προσπαθω τουλαχιστον,το παλευω!!!!!!!!προσπαθω να το παιξω λιγο τρελιτσα μπας κ αισθανθουμε καλυτερα!!!!!!!!!

μαρακι μου χαιρομαι πολυ που θα ξαναπας στη δουλιτσα σου!!!!!!ωραια πολυ καλα!!!!!!!!!!!!!!!!!!

αντε λιγη υπομονη κ θα μαθεις κ το φυλλο!!!!!!τι θα ηθελες???????

κισκα μου τι κανεις κοριτσακι μου?????εξακολουθεις να εισαι χαλια ε?????αυριο ερχεσαι στη μανουλα σου???

ευκαιρια να ξεκουραστεις λιγακι αυτες τις μερες!!!!!!!!

τιτινακι μου πως εισαι κοπελα μου?????ο μπεμπης κοβει βολτες ε?????μια χαρα!!!!!!!!!

τι μαγειρεψες σημερα καλλιτεχνη μου??????? :lol::lol:

πολλα φιλακια κοριτσακια μου!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σου Ηλιαννα..εδω ακομα προσπαθω με τα χαλια μου..σημερα με ποναει και το κεφαλι ολη μερα..εκει που λες οτι πας να εισαι καλυτερα απο κατι..αρχιζει κατι αλλο..μα δεν μας λυπαται...ναι αυριο πρωι φευγωωω εχει παρει να κανει και γεμιστα που της ζητησααα...μιαμ μιαμ...θα βαλω 100 υποθετα να μην με πιασει καμια αναγουλα και δεν φαω...οποτε κοπελιες αμα δεν ξαναπμω ΚΑΛΟ ΠΑΣΧΑ γιατι ερετρια εχει η αδεφη μου μεν ιντερνετ αλλα θελω λιγο να δω τους δικους μου οποτε δεν ξερω αν θα μπω καθολου...φιλακιαα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

α ρε ευη μου!!!!!!!αυτο λεω κ εγω δεν προλαβαινουμε να ησυχασουμε απο το ενα , αμεσως μετα ερχεται κατι αλλο...!!!!!αμαν πια :roll::roll::?:?

υπομονη κοριτσακι μου!!!!!να μου πεις απο αυτο ...αλλο τιποτα!!!!!!!

τελοσπαντων ΚΑΛΟ ΠΑΣΧΑ Κ ΚΑΛΗ ΑΝΑΣΤΑΣΗ ευακη μου!!!!!!!καλα να περασεις κ καλη ξεκουραση!!!!!!!!!!

ελπιζω να συναντηθουμε , ε????? μεχρι ποτε θα εισαι εδω???

*α κ εφοδιασου με τα υποθετα ωστε να απολαυσεις τα φαγητα της μανουλας σου!!!!!!!

πολα φιλακια!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερα φουσκωτουλες μου! :)

ευη μου ναι και εμενα στο νηπιο ετσι

ηταν, του αρεσε πολυ τοσα παιχνιδια,

τοσα παιδακια εκει περα! αλλα τωρα σκευτεται

τα μαθηματα και δεν του αρεσει! χαχα

Με το μαγαζι μια χαρα είστε..

Τωρα μαλλον θα εχετε φυγει, ευχομαι να εχετε

ενα καταπληκτικο 4ημερο και να περασετε τελειαα!

καλο σας ΠΑΣΧΑ! :)

ααα κοιταξτε τι μου εστειλε μια φιλη μου :)

καλα καταπληκτικη η κοιλιτσα? για οσες δεν ήσασταν ξανα εγκυες θα μπαρετε μια μικρη γευση :D:lol:
Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

hello κορίτσια!!! εύχομαι σε όλες πολύ καλό Πάσχα, με υγεία χαρά, πολλά κουλουράκια και τσουρεκάκια!!!! ε τι να κάνουμε μας αξίζει λιγάκι παραπάνω νομίζω!!!!φιλάααααααααααακια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπερα στις μελλουσες μητερες!!Σας ευχομαι Καλη Ανασταση και Καλο Πασχα με υγεια και αγαπη!!

Εμαθα κ εγω επιτελους το φυλο του μωρου κοριτσια!!ειναι αγορι!

Εκανα και την αμνιοπαρακεντηση και περιμενουμε με αγωνιαααααα τα αποτελεσματα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας κοριτσακια μου!!!!!!!τι κανετε??????ειμαστε ολες εξαφανισμενες βλεπω!!!!!!!!!να'μα'στε καλα, να περναμε καλα κ δεν πηραζει!!!!!! κ εμεις γυρω γυρω ειμαστε ποτε απ'δω ποτε απο κει!!!τωρα μπηκα μια στα γρηγορα να σας ευχηθω!!!!εμεις το βραδυ δεν θα παμε στην ανασταση γιατι ο αγγελος δεν αντεχει με τιποτα... κ δεν ξερω αν στειλω την αννα μαρια μου με τον πατερα της κ τους γονεις μου!!!!!!!!οχι οτι με πηραζει που δεν θα παω ,εχω κατι χρονια να παω στην ανασταση επειδη φοβαμαι οοοολα αυτα τα μπαμ μπαμ!!!!!!!!!!!!

ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ Κ ΚΑΛΗ ΑΝΑΣΤΑΣΗ!!!!!!!!Η ΑΝΑΣΤΑΣΗ ΤΟΥ ΚΥΡΙΟΥ ΝΑ ΦΕΡΕΙ ΤΗΝ ΑΝΑΣΤΑΣΗ ΣΤΙΣ ΚΑΡΔΙΕΣ ΜΑΣ!!!!!!!!!ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΝΑ ΕΡΘΟΥΝ ΟΛΑ ΤΑ ΜΩΡΑΚΙΑ ΥΓΙΕΣΤΑΤΑ Κ ΓΕΡΑ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

πολλα πολλα φιλκαια σε εσας κ στις κοιλιτσες σας!!!!!!!!!!!

τωρα θα τα πουμε τη δευτερα!!!!!!!!!!!!!!!!!!

:YMHUG: :YMHUG: :x :X :-*

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα εγκυουλες μου!!!!!!!!!!!!!!!!!τι κανετε????πως ειναι τα μικρουλια μας???????πως τα περασατε???????

ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ ΧΡΙΣΤΟΣ ΑΝΕΣΤΗ Κ ΠΑΝΤΑ ΜΕ ΥΓΕΙΑ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!ΝΑ ΧΑΙΡΕΣΤΕ ΤΙΣ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΕΣ ΣΑΣ!!!!!!!!

πως τα περασατε????φαγατε????????

εμεις εδω ολο βολτες ,μασα κ υπνο αυτες τις μερες!!!!!!!!!!!

τωρα ειμαι μονη μου σπιτι,εχω στειλει τον αντρα μου με την αννα μαρια σε κατι γιορτες που εγω βαριομουνα να παω :lol: , ο αγγελος κοιμαται κ εγω μπηκα να δω τα νεα σας κ λεω να κανω κ κανα σημαζεμα εδω!!!!!!!

αχ αυριο εχω να κανω κ την αυχενικη,για να δουμε.......!!!!!!!!!!!ελπιζω αυτη τη φορα να μην εχουμε κ κατι αλλο κ να ειναι ολα καλα!!!!!!!

ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ ΣΕ ΟΣΟΥς ΓΙΟΡΤΑΖΟΥΝΕ,ΠΑΝΤΑ ΜΕ ΥΓΕΙΑ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

πολλα φιλακια κουκλιτσες μου!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γειααα σας και χρονια πολλααα γυρισαμε και εμεις με κιλακια παραπανω σιγουραααα...Αγορακι εεε??παει γεμισε η λιστα αγορια...θα εχω γαμπρους για την κορη μου!!Τι νεααα αντε μαζευτιτε σιγα σιγααααα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γειά σας κοριτσάκια !!! χρόνια πόλλά με υγεία και χαρά να έρθουν όλα τα μωράκια μας!!! πολλά αγοράκια ε? μια χαρά να είναι όλα καλά αγοράκια και κοριτσάκια!!!! κορίτσια έφαγα...ενώ μέχρι τώρα στην 17 η εβδομάδα είμαι στα 3 κιλά, τώρα δεν ξέρω τι θα δείξει η έρημη ζυγαριά μου αν τολμήσω να ανέβω πάνω..Τη Δευτέρα θα με ζυγίσει ο γιατρός μου έχω ραντεβού..αλλά δε βαριέσαι...το ευχαριστήθηκα..χε χε...τα υπόλοιπα με ενδιαφέρουν να είναι καλά....έχω άγχος σε κάθε ραντεβού

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ ΜΟΥ!!!!τΙ ΜΟΥ ΚΑΝΕΤΕ???????ΕΓΩ ΞΥΠΝΗΣΑ ΤΟ ΠΡΩΙ ΚΑΙ ΔΕΝ ΜΕ ΕΧΕΙ ΑΦΗΣΕΙ ΣΕ ΗΣΗΧΕΙΑ Ο ΜΠΕΜΠΗΣ ΚΛΟΤΣΑΕΙ ΣΥΝΕΧΕΙΑΑΑΑΑ :lol: :lol: :lol: :lol:

ΤΩΡΑ ΠΡΟΣΠΑΘΩ ΝΑ ΤΟ ΤΡΑΒΙΞΩ ΚΑΙ ΒΙΝΤΕΟ...ΚΑΤΙ ΚΑΤΑΦΕΡΑ.....ΕΧΕΙ ΠΟΛΥ ΠΛΑΚΑ....... :lol: :lol: :lol: :lol:

ΗΡΘΕ ΚΑΙ Ο ΜΑΡΣΙΠΟΣ ΣΗΜΕΡΑΑΑΑΑΑ :P :P :P :P ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΟΜΟΡΦΟΣ...ΤΩΡΑ ΜΕΝΕΙ ΝΑ ΕΡΘΕΙ ΤΟ ΜΩΡΑΚΙ ΜΟΥ ΓΙΑ ΝΑ ΤΟΝ ΣΥΝΙΘΙΣΩ!!!!!!!!! :D :D :D :D

post-11182-13873936869318_thumb.jpg

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησοερα κοριτσακια μου

δεν εχω μπει καθολου να σας ευχυθω,

χρονια πολλα λοιπον! :) τι κανετε?

balshine αγορακι ε? μια χαρα! με το καλοο ευχομαι!

ηλιαννακι που εισαι να μας πει

τα νεα σου? ΑΝΤΕ ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΜΕΕΕ :D

ευχομαι ολα να ειναι τελεια!

χριστινακι μην σε ανησυχουν πολυ τα κιλακια

το θεμα ειναι να μην παρουμε ΠΑΡΑ πολλα.

ε ενταξει το παλευουμε ομως!

με γεια και το μαρσιπο σας.. πολυ ωραιο!

με το καλο να ερθει ο μπεμπης σας να

το ευχαριστηθει!

lineta οντως μπορει να πηραμε κατι παραπανω αυτες

τις μερες αλλα νομιζω χαλαλι..

εγω ευχαριστηθηκα φαγακι!

και σε ολες τις υπολοιπες που δεν αναφερθηκα

τα φιλια μου :)

εμεις πηγαμε στην ανασταση..

ωραια ηταν βεβαια ειχε αρκετο κοσμο

αλλα ενταξει μια χαρα..

δεν μου εμπαινε και τιποτα και ειχα τσαντιστει

παραλιγο να παω με την φορμα αλλα τελως παντων!

εχω αρχισει να περνω και εγω και δεν χοραω

στα παλια μου! :(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας φιλεναδεςςς,,,,εγω με τα κιλα μεχρι αρχες του 5ο καπου δηλαδη 18 βδομαδα δεν ειχα παρει τιποτα..αλλα τωρα 5 μερες τι εφαγαα???Αφου πλεον δεν πειναγα οταν ετρωγα ..εργησα να νιωσω πεινα...ηθελα να παω φαρμακειο σημερα να δω ποσο ειμαι και το ξεχασα...χριστινοοο ωραιο το μαρσιπο στο ειπα και στο face..αντε να ερθει το μωρο με το καλο..εγω οταν παω για Βεπιπεδου θα παω για ρουχα πραγματακια και να δω και το καροτσακιιιι...το Πασχα πηρα 2 φορμακια δηλαδη η μαμα μου τα πηρε...ρε κοριτσια το ενα ειχε 34 ευρω και το αλλο 19...με πιασαν τα νευρα μου γιατι ενα κοματι υφασμα ειναι...στα Τζαμπο θα επερνα πιο πολλα...πως εκμεταλευονται ετσι την κατασταση αμαν πια...ωραια μεν δεν λεω..αλλα για φανταστητε να μην ειχαμε τα τζαμπο και να επρεπε να παρουμε ολα τα ρουχαλακια ετσι..ελεοςςς

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

GEIA SOU EVAKI!!!!!!EYXARISTW GIA TIS EYXES!!!!!!!!ANTE PLHSIAZEI K H DIKIA MOU B-EPIPEDOU 4 MEROULES EMEINAN GIOUPIIIIIIIII :D:D:D:D

34 EURO GIA ENA FORMAKI??????????PANAGIA MOUUU!!!!

ONTWS EYTYXWS POU EINAI A JUMBO...AN KAI EXEI PIO WRAIA GIA KORITSAKIA APO OTI GIA AGORAKIA....ALLA PANTWS VRISKEIS KAI SE FTHINES TIMES....EGW POLY WRAIA KAI OIKONOMIKA EXW VREI KAI STA H&M OPOIA KOPELA EXEI EKEI POU MENEI AS RIXEI MIA MATIA EXEI POLY WRAIA ROUXA GIA PAIDAKIA KAI MWRAKIA!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερααααααα!

ειμαι στην καινουρια μου δουλεια,

οπως σας ειπα μαγαζι με ρουχα και

μου ειπε η κοπελα που το εχει

οτι θα ειμαι μονη μου τα πρωινα

μιας και εκεινη εχει προβλημματα με την μεση της

για αυτο εψαχνε και υπαληλλο..

οποτε οταν δεν εχει δουλεια στο μαμμυ θα ειμαι :lol:

καλε η ηλιαννα που ειναι? την τριτη

ειχε αυχενικη!

ευη σε 3 μερες εχεις β επιπεδου?

ουυυυ τελειαα! ολα καλα ευχομαι να ειναι με το κοριτσακι σου

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

maria mou h hliana mas eixe grapsei se ena allo post oti ola htan teleia me to mwraki ths kai oti emathan kai to fyllo........AGORAKI!!!!!!! :D:D:D:D:D

h evi nomizw paei stis 10 maiou gia b-epipedou.....egw eimai pou paw se 3 meres :D:D:D:D

ax poso anypomonw na perasoune oi meres...........den fantazeste!!!!!!!!!!!!! :D:D:D:D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κοριτσιααα..Μαρια μου σε 10 μερες εγω και σε 3 η Χριστινααα..σημερα μου ηρθε δωρακι απο το babyspace ενα κουτι με δειγματα και με ενα βιβλιο με διαφορα απο την εγκυμοσυνη ως τον τοκετο...χαρικα πααρα πολυ!!Δεν το περιμενα και μου λεει η courrier ενα δωρο ειναι και το ανοιγω και ειναι ενα κουτι με μια εγκυο απο εξω..συγκινιθηκα....Η Ηλιαννα ειναι μια χαρα και ολα μια χαρα στην αυχενικη οπως ειπε και η Χριστινα μας τα εγραψε σε αλλο ποστ και περιμενει και αγορακι...αντε να περασουν οι μερεςςςς..δεν εμειναν και πολλες..θα παει η Χριστινα για Βεπιπεδου θα περασουν λιγες μερες και μετα εγω....σημερα πηγα και ζυγιστικα για να δω τι εγινε το Πασχα...μονο 1 κιλο παραπανω...τωρα μεχρι την Βεπιπεδου μπορει να εχω παρει και αλλο αλλα προς το παρον μια χαρα ειμαι!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερα κοριτσακια μου!!!!!!!!πως ειστε??????εγω καλα ειμαι μια χαρα σημερα!!!!!!!!

αχ καταλαβαινω ολο κ πιο πολυ , ολο κ πιο εντονα το αγορακι μου!!!!!!!!! κ μ'αρεσει πολυ αυτο!!!!!!!!!!!

μαρακι μου σε ευχαριστω πολυ κοριτσι μου για το ενδιαφερον σου!!!!!!!ηθελα να μπω κ εδω να σας γραψω τα νεα μου ομως ξεχαστηκα εντελως.ναι οπως σου ειπαν τα κοριτσια ευτυχως υστερα απο τοση ταλαιπωρια που περασα , επιτελους ειναι ολα μια χαρα κ το μωρακι μου ειναι........ ΑΓΟΡΑΚΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

επειτα προχθες το βραδυ ποναγα πολυ στο στηθος μπροστα κ πισω στην πλατη μου,δεν μπορουσα να αναπνευσω κ ο αντρας μου φοβηθηκε πολυ!!!κοιμηθηκα κ ευτυχως το πρωι δεν ποναγα!!!!χθες ειχα κοσμο το πρωι εδω στο σπιτι κ μετα ειχα δουλεια κ δεν προλαβα!!!

ειχε κ η αννα μαρια μου πυρετο το βραδυ,ευτυχως σημερα ειναι καλα,μονο τρεχει λιγο μυξουλα!!!!!!!!!

εσυ πως εισαι κοπελα μου????ποτε ειναι να πας στον γιατρο????

κισκα μου κ τιτινα με το καλο να κανετε τη β επιπεδου,λα θα ειναι τελεια!!!!!!!!!

ευη μου παρολο το φαι μονο 1 κιλο,μπραβο βρε !!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ναι Ηλιαννα 1 κιλο και νομιζα οτι θα εχω παρει 5..τελικα ολο κοιλια ειμαι...βαζω και φωτο μια βδομαδα πριν και τωρα να δειτε διαφορα

post-1349-13873936910419_thumb.jpg

post-1349-13873936910534_thumb.jpg

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...