Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΕΤΑ ΤΟ ΚΑΛΟΚΑΙΡΙ 9-10-2011


Recommended Posts

Γεια σας κοριτσια...να χαιρεσαι τον αντρα σου Ηλιαννα..και εγω μια απο τα ιδια..δουλειες και εγω γιατι γορταζα..αλλα δεν εκανα και πολλα πολλα γιατι λογω εγκυμοσυνης αντι να κανω εγω τραπεζι εκανε η θεια μου και πηγαμε εκει..χιχιχ :D εχει και τα καλα του...ακομα εμετους..ακομα..και πιο πολυ το απογευμα με πιανει και βαζω το υποθετακι μου γιατι χωρις αυτο δεν γινεται...γεια σου Πηνελοπη τυχερη..Ηλιαννα και εγω στο γιο μου μεχρι τελος ειχα εμετους..και τωρα απλα ελπιζω να μην γινει παλι ετσι..Περιμενω το πασχα πως και πως να κατεβω ερετρια...να σουβλισουμε αρνι..να φαμε κοκορετσι...θα εχει και καλο καιρο και θα ειναι ομορφα εκει ..για διακοπες δηλαδη σουπερ ειναι!!Εχτες πηγε η αδελφη μου για καφε Χαλκιδα και μου εβαλε φωτο στο facebook να δω να θυμηθω πως ειναι..η τρελη..λες και εχω να παω χρονιααα...χιχι σημερα εφτιαξα ζελε και κρεμα γιωτης..εχω ακομα λαχανοντολμαδες αλλα θα κανω πατατες με αυγα για αλλαγη..τα μαλλια ακομα χαλια...η ριζα μεχρι τα αυτια...να δω τι θα κανω τελικα..δεν ξερω!Φιλια πολλααααα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 240
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

γεια σας κοριτσακια μου!!!!πως ειστε?????αααααα θελω να σας πω πως σημερα καταλαβαινω πολυ το μωρακι μου!!!!ειμαι πολυ χαρουμενη γι'αυτο!!!!!!αισθανομαι υπεροχα,συγκινημενη!!!!!!(ειναι νωρις το ξερω αλλα εγω ολες τις φορες τα κεταλαβαινω απο πολυ νωρις κ φαινεται πολυ γρηγορα η κοιλια μου που μεγαλωνει.ειναι επειδη εχω μικρη μητρα μου εχει πει ο γιατρος!!)

πηνελοπη μου σε ευχαριστω πολυ κοπελα μου, να εισαι καλα!!!!αχ εισαι τυχερη εσυ!!!!! ;) ευτυχως δεν εκανα τραπεζια κ τετοια μονο ποτο,ομως κ αυτο ειχε την κουραση,συνεχεια ορθια κ περα δοθε συν τις δουλειες που επρεπε να γινουν πριν κ μετα!!!

κισκα μου βαγγελιτσα σε λενε?????χρονια πολλα κοριτσακι μου!!!!!οτι επιθυμεις κ με το καλο το μωρακι σου!!!!!!!μια χαρ σε βρισκω!!!καλα εκανες κ πηγες στην θεια σου!!!!! ;);)

αληθεια σου εστειλε φωτο η αδερφη σου???? :lol::lol::lol:

αντε να ερθεις το πασχα που σιγουρα θα εχει καλο καιρο κ αν ειναι να κανονισουμε να τα πουμε αν τα καταφερουμε!!!!!!

φιλακια κουκλιτσες μου!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κορίτσια τι κάνετε? τα μωράκια σας καλά? εγώ είμαι πολύ καλύτερα τις 3 τελευταίες μέρες. δεν έχω κάνει εμετό. αλλά σήμερα είχα άλλη ενόχληση. αιμορροΐδες :(:(:( πολύ πόνος. το είχα ξαναπάθει 2 φορές παλιά και μάλιστα την μια φορά πήγα στο νοσοκομείο και μου το άνοιξαν. δεν ξέρω αν επιτρέπετε η αλοιφή τώρα. πρέπει να πάρω τον γιατρό αύριο να τον ρωτήσω. έχει καμία από εσάς την ίδια ενόχληση?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ηλιαννα μου Βαγγελιιιτσα που λεει και η μανα μου αλλα με φωναζουνε Ευη...ναι σιγουρα θα κανει ωραιο καιρο να πιουμε κανα καφεδακι δηλαδη καμια σοκολατα εγω γιατι καφε δεν πινω..χιχι...Σπυριδουλα εγω εχω προβλημα με αιμορροιδες...αστα να πανε...πονο τρομερο ..οχι να κατσω...ουτε πλαγια δεν μπορω..ουτε να περπατησω....χαλιααα..και μου εδωσε η γιατρος να βαζω ξυλοκαινη 2% και μου ειπε πως αμα χρειαστει εχει και κατι πιο δυνατο αλλα με βοηθησε αρκετα..εγω σημερα τα χαλια μου εχω..εμετο..ζαλαδα...τωρα παλι ζαλιζομαι οποτε με βλεπω να βαζω ενα υποθετακι γιατι πειναω και δεν τρωω γιατι μου ερχεται εμετοςςςς...αχ..παω να βγω γιατι εχω ζαλαδαααα... :shock:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας κορίτσια. ελπίζω να είστε καλά και να είναι καλά και τα μωράκια σας. εγώ δεν είμαι καλά. έχασα το μωράκι μου και είμαι χάλια. απλά σας γράφω για να με βγάλετε από την λίστα. δυστυχώς δεν θα γίνω τώρα μαμά. αυτά από μένα. σας εύχομαι ότι καλύτερο από καρδιάς.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ελα βρε σπυριδουλα τι λες βρε κοπελα μου..ετσι ξαφνικα???Κανε κουραγιο και ειμαι σιγουρη πως σε λιγο καιρο θα ξαναεισαι εγκυουλα και θα σε εχουμε παλι στη λιστα μας!!Να εισαι εσυ καλα πανω απο ολα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

σπιριδουλα μου πραγματικα λυπαμαι κοριτσι μου που εχασες το μωρακι σου!!!! :cry::cry::cry::cry::cry:

λυπαμαι πολυ!!!!!!!!κανε κουραγιο κοπελα κ να δεις πως ο θεος δεν θα σε αφησει ετσι!!!!!!πολυ σηντομα θα σου στειλει ενα αλλο μωρακι οπου τελικα θα το κρατησεις στην αγκαλιτσα σου!!!!!!

σου το ευχομαι ολοψυχα!!!!!!!!

να σου δωσει ο θεος κουραγιο κ σιγουρα να ξερεις πως ο χρονος ειναι το καλυτερο γιατρικο!!!!!!!!!!

σου στελνω την αγαπη μου κ μια ζεστη αγκαλιτσα κουκλιτσα μου!!!!!! :x:x:x:x:x:x:x:x:x:x:YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Που ειστε κοπελιεςςς??Τι κανετε???ρε κοριτσια καθε απογευμα και μετα εκτος οτι με πιανουν τα χαλια μου αισθανομαι ενα βαροςςςς στην κοιλιααα λες και ειμαι εγκυος 8 μηνων...νομιζω πως θα σκασω!!Οι αλλες ολα καλα???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εγω απο την αλλη δεν τρωω ολη μερα.....αλλα το φουσκωμα το εχω..πειναωωωωωω τι να φαω...προβλημα και αυτο...εφαγα σαλατα μαρουλι με αγγουρι το μεσημερι και τωρα πεθαινω της πεινας αλλα δεν θελω φαγητοοοοο....ποπο προβλημααααα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

egw to meshmeri efaga psari pshto k patates sto fourno meta ligh sokolata leykh kai to apogeyma araka.....twra skeftomai na paw na kopsw aggouraki na faw....vre koritsia ti exw pathei me ayto to aggouri........xthes to vrady efaga dyo kai hthela kialo.......... :lol::lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Α καλααααα...και εγω το ιδιο με το αγγουρι ειναι και δροσερο αχ ειδα και καρπουζι στο σουπερ μαρκετ και το θελωωωω ...σημερα θα φαω κρεπαααααα.....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Που ειστε ρε κοπελιεεεεςςςς....τι κανετεεε???Εμεις σημερα ειχαμε γιατρο...ειμαστε 200γραμμαρια και 12 εκατοστααα...ολα μια χαρα ειχε το λωρο μπροστα και δεν φαινοτανε ξανα το φυλλο για να το επιβεβαιωσουμε...μου ειπε να ξαναπαω για να δουμε!!Εσεις τι νεααα???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερα κοριτσια!!!!οντως που ειστε ολες??????καλα λεει η κισκα!!!!!!!! χαθηκαμε ολες!!!!!!

μπραβο κισκα μου πολυ ωραια τα νεα σας!!!!!!!πως εισαι εσυ???

εμεις θα παμε στον γιατρο αυριο το απογευμα!!!!!!!αντε για να δουμε!!!!!!!!

ειμαι μες στο αγχος!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

βρε κοριτσια εμενα σημερα με ποναει πααααρα πολυ η μεση μου!!!!!οχι πονος πονος,ειναι περιπου σαν πονος περιοδου!!!!!ολη μερα ομως λεμε ειμαι κοματια απ'τη μεση μου!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kalimera koritsia......

pos pane oi koilitses??????

egw epitelous meta apo 1 mina agwnias k aveveotitas....ema8a to fylo... :)

tin 10 vdomada m eipe o giatros 70% agoraki, tin 12 evdomada sto afxeniko den fenete akoma ka8ara...alla mallon agoraki leei, tin 14 vdomada exei ton omfalio lwro anamesa sta podia k den mas afinei na dume, axxxx x8es paw gia na dume ti egine....kai tsoup na to 8avmaaaaaa

eine koritsarosssssssssssss wooohooooooooo

egw to eniw8a k as elegan oti eine agoraki.... eime en8usiasmeni pou 8a apoktisw koritsaki k 8a arxisw na etimazome se ola :)

posa kila valate re koritsia??? egw sti 15 vdomada k pira 5 kila. an k eime paaaaara poly lepti kopella mou fenonte polla...

eseis???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γειααα σας κοριτσιααα..Ηλιαννα μου και εμενα με ποναει η μεση μου αλλα εκανα πολλες δουλειες και καθομουνα και ορθια για αρκετη ωρα στο γιατρο και με επιασε παλι η μεση μου ....Helena μου πλακα σας εκανε το μωρο μου φαινεται...εμενα μου ειπαν για κοριτσι στην αυχενικη και τωρα που πηγα δεν μπορεσαμε γιατι ειχε και σε εμας το λωρο μπροστα..και μου ειπε να ξαναπαω σε καμια βδομαδα να δουμε ...οσο για τα κιλα εγω εχω χασει γιατι κανω εμετους ακομα και τωρα..μονο το μωρο παιρνει τα κιλα του...μου ρουφαει το αιμα καλα καλα και δεν με αφηνει να τρωω..αντε Ηλιαννα να δουμε και αν εφυγε η αποκολληση!!Με το καλο!!Περιμενω νεαααα...αχ...κοντευει το Πασχαααα..ανηπομονω να φυγωωω

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερα εγκυουλες μου,

εχω μερες να μπω γιατι αλλαζαμε

εταιρια και μας ειχαν κοψει το ιντερνετ!

τι μου κανετε? εγω ειχα αυχενικη 24/3

ολα ηταν μια χαρα δωξα το Θεο!

τωρα θα ξαναπαω στις 19/4 (Μεγαλη Τριτη)!

κισκα μου θα με βαλεις

και εμενα στην λιστουλα?

ευχαριστω εκ των προτέρων.

τις τελευταιες μερες εχω κουραστει αρκετα

μιας και ειχε ερθει ενα φιλικο ζευγαρι

20 μαρτιου μεχρι 23, μετα εμειναν σε καποιους

γνωστους τους και τωρα χθες ξανα 'ρθαν

και θα μεινουν μεχρι την κυριακη! :?

η κοπελα ειναι 8 μηνων εγκυος και ειχαν

ερθει για καποιες εξετασεις, και δεν βοηθαει καθολου!

ααχ :?:oops:

τελως παντων σας στελνω τα φιλια μου και θα ξαναμπω!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σου βρε Μαριαα..πες μου την ΠΗΤ να σε βαλω και εσενα..ασε εγω την Κυριακη ειχα την κουμπαρα μου που την αποφευγω παααρα πολυ καιρο...δεν ειναι εγκυος και δεν κανει τιποταα...εγω ειδικα το πρωτο τριμηνο ειχα μαυρα χαλια με ολη μερα εμετους και κρεβατι να μην ξυπναω απο τους υπνους και ηθελε ντε και καλα να ερθει.Της ελεγα πως δεν ειμαι καλα και δεν μαγειρευω ουτε μαζευω το σπιτι αλλα εκει...σαν να μην ακουγε τη ελεγα..μου τηλεφωνουσε καθε μερα και μου ελεγε εισαι καλα για να ερθω??Για να περασει καλα το σκ καταλαβαινεις....τελικα την κυριακη απο το πολυ πριξιμο της λεω ελα..με κουρασε αφανταστα εφυγε πολυ αργα το βραδυ και εγω μαζευα πιατα και ποτηρια μετα και ημουνα και ξαπλωμενη οσο μπορουσα γιατι ημουνα χαλια και στο τελος ακουσα και την ατακα...την αλλη φορα να εισαι καλα ρεεε να παμε για κανα καφε εξω με τετοια ωραια μερα...τι να σου πωωω γιαιδουριααα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

14/10 εχω ΠΗΤ :)

ααχ μωρε καταλαβαινω τι περνα;

υπαρχουν ατομα που ειναι γαιδουρια

ειλικρινα!

μα δεν σεβονται τιποτα! :evil:

α! μεγαλωνει και η κοιλιτσα.. μου το πε και

ο γιατρος αυτη την φορα προβλεπει

οτι θα ειναι αρκετα μεγαλη! :shock: αντε να δουμε :roll:

post-10051-13873936735887_thumb.jpg

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

σε εβαλα και στη λιστα....ναι οντως εχει μεγαλωσειιι,,χιχι το τρωει ολο το φαι η μπεμπα εεε???Βαζω και εγω μια να δειτε..εγω στο γιο μου μεχρι τον 5ο δεν ειχα τπτ τωρα ηδη φαινεται...

post-1349-13873936736346_thumb.jpg

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ααχ και εσενα εχει μεγαλωσει!

εχεις και σκουλαρικι?

καποια περιοδο μου χε κολλισει να κανω

αλλα δεν εκανα τελικα! :)

ευχαριστω για την λιστα!

καλεε δεν ξερουμε ακομα το φυλο,

οταν ειπα οτι θα ειναι αρκετα μεγαλη στην κοιλια

αναφερομουν χαχαχα ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

geia sas koritsaki mou!!!!!!Kai egw kala eimai!!!!!!!kale pws megalwsan etsi oi koilitse....super!!!!!!!!!!emena is teleytees meres me exei piasei diskiliotita re gamwto paw poly dyskola sthn toualeta kai me ponaei h koilia mou synexeia....pwpw poly spastiko!!!!!!! :?:?:?:?:?

thn deytera ekleisa rantevou gia thn b-epipedou kai den kratiemai twra...thelw na perasoun oi meres na dw to mwraki mou!!!!!!!!!!pantws apo kila doxa ton theo ta paw poly kala!!!!!!!!!!o giatros mou mou eipe mpravo giati eimai sthn 19 evdomada kai exw parei mono 3 kila :D:D:D:D:D

pantws to mwraki mou oso pernaei o kairos to niothw kai piopoly kai einai teleia h aisthish!!!!!!!!!!!! :D:D:D:D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ναι λαθος...για την HELENA πηγαινε το κοριτσακι...αλλα το εγραψα πιο κατω...χιχιχι...εγω ακομα δεν το γραφω μεχρι να μου πουν 100%..μην το γραψω και τελικα πεταχτει κανα τσουτσουνι...εγω απο κιλα εχω χασει 3...καλα παω..μου πηρε και την πιεση η γιατρος και ηταν 7.5,την πιανουν τα γελια..λεω τι γελατε??Λεει η πιεση ειναι 7.5,λεω αα αυτο ειναι το φυσιολογικο ...αμα εχω 9-10 τοτε μου εχει ανεβει η πιεση...μου λεει καλα πας..πιεση τιποτα..κιλα μιον..τι να κανεις..να ειναι καλα οι εμετοι...λεμε τωρα...Το σκουλαρικη το εβαλα οταν ημουνα μικρη..στην πρωτη εγκυμοσυνη λεει ο γιατρος δεν θα το βγαλεις...εγω τιποτα...καθε φορα με μαλωνε..πηγαινα και εγω στα ραντεβου χωρις σκουλαρικι..μολις εφευγα το εβαζα...μετα στον 8ο το εβγαλα γιατι βγηκε ο αφαλος εξω και δεν μπορουσα να το φοραω...με το που γενναωω..το βγαζω απο το τσαντακι μου και το φοραω..ερχεται να με εξετασει και το βλεπει και μου λεει δεν αντεξες...λεω τι να κανω..δεν μου αρεσει να βλεοω τον αφαλο μου χωρος αυτο!!Χριστινοοοο αντε λιγος καιρος εμεινεεε τι να πω και εγω που παω 10 Μαιου???Αντε να ρθει το Πασχααα να απω διακοπες και να περασει ο καιροςςς

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...