Μετάβαση σε περιεχόμενο

Καλοκαιρινα μωρακια 2011 No 2...βαλτε χρωμα στη ζωη σας!!!


Recommended Posts

Καλημερα Μαρακι μου!Ολα καλα λοιπον!Χαιρομαι!!Με το καλο και το αντρακι σας!!!Τελικα φετος ειναι η χρονια των αγοριων!Καλη ξεκουραση καλη μου!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 990
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Kαλημερα και απο μενα!Περιμενω τον αντρα μου να ξυπνησει(ηταν νυχτερινος) για να παμε στην πεθερα μου για φαγητο.

Μαρια καλη αναρρωση.Με το καλο ο γιος!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα!!!

μαρακη τελεια τα νεα σου!!

Καλη ανναρωση να εχεις απο δω και περα...

Με το καλο ο γιος...

αυτη η λιστα γερνει προς το μπλε!!!!!!!!!!!

Ξεκουρασου

Τα φιλια μου σε ολες

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ευχαριστω κοριτσακια μου για τις ευχες σας!! Κ στο μαιευτηριο οι νοσοκομες μου ειπαν οτι τωρα τελευταια ολο αγορια γεννιουνται!!

Παντως βρε κοριτσια με αυτα τα χαπια με πιανουν συνεχεια εξαψεις..Ζεσταινομαι συνεχεια!!

Ευχομαι να ειστε ολες καλα!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

geia sas koritsia...ti kanete?egw mia xaroula

maraki ti wraia ta nea sou..kalh anarwsh twra me to kalo o giokas sou..

popo re koritsia ti polu mple epese sthn lista?????oi manoules kalokairiou eimaste k agoromanoules e?????polu wraia k me to kalo ola ta mpempakia mas agoria k koritsia

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μαράκι μου καλή ανάρρωση κ με το καλο ο μπέμπης.....φουλ στο μπλε................και εμένα ανεπίσημα μου είπε μάλλον πάμε για αγοράκι........... :lol:

Σοφάκι μου ξάπλα κ όλα τέλεια θα είναι.........ποιος μιλάει ε? 24 μέρες αν θυμάμαι καλά ξάπλα είμαι..

Κορίτσια μάλλον είχατε δίκιο για αγοράκι περιμένω απλα να επιβεβαιωθεί στον επόμενο υπέρηχο...

απο κίνηση κ κλωτσιες δε σας λέω τίποτα, η αποκόλληση δεν φαινόταν , αίμα στοπ , αναγούλες φουλλλλλλλλλλλλλλλλλλλλλλλλλλλλλλλλλλλλ όλη μέρα. Και νερό να πιω χάλια γίνομαι..................

χαλάλι το μανάρι...........

Φιλάκια εγκυούλες μου

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπερα κουκλιτσες!!

Μολις ξυπνησα απο ενα σχεδον 3ωρο μεσημεριανο υπνο...ευτυχως κοιμαμαι το μεσημερι γιατι το βραδυ...

Νικολ 24 μερες εεε??Δεν πειραζει,αρκει να ειναι καλα τα μωρακια μας!Κι εσυ αγορακι??ΠωΠω!!!Ουρα θα κανετε ολες οι αγορομανες για τους κοριτσαρους μου :lol::lol::lol:

Οι υπολοιπες που χαθηκατε σημερα??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μαρακι καλη αναρρωση να εχεις κ ολα μια χαρα,περασε κ αυτο το ζορι.με το καλο κ ο παιδαρος σου.τι θα γινει τελικα με τοσους αντρες βρε κοριτσια?δυο δυο θα τους εχουν τα κοριτσακια?μεγαλη ποικιλια!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kalimera koritsia!koimaste?emena i gynaika mou einai 19 ebdomadwn kai 5 imerwn simera kiriaki.auta bebaia allazoun ligaki analoga ti deixnei o yperixos kathe fora.thn tetarti tha pame gia b'epipedou sto mitera.eyxomai se oles ta kalytera!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κοριτσάκια!!! Πώς είστε σήμερα?

Μαράκι μου καλή ανάρρωση και με το καλό ο παίδαρος!!!! Αγοράκι και εσύ ε? Πώ πώ τη βάψαμε γαλάζια τη λίστα!!! :lol::lol::lol::lol:

Nikol μου ΤΕΛΕΙΑ τα νέα σου, πάει η αποκόλληση ε? Πολύ χάρηκα, μα πάρα πολύ!!! Να φύγει και να μην ξαναγυρίσει!!! Και εσύ μάλλον αγοράκι!!!! Με το καλό!!! Όλα τέλεια να πάνε απο εδώ και πέρα!!! Να σε βάψω καισένα μπλέ η να περιμένω να το σιγουρέψεις?

Μιχαέλα μου τι κάνεις? Τι κάνει η μικρή?

sofitsa μου ουρεεεεες να λεεεςςς!!! :lol::lol::lol::lol:

aras με το καλό το μωράκι σας!

Οι υπόλοιπες τι κάνετε?

Εγώ κοριτσάκια χθές όλη μέρα έκοβα βόλτες και δεν έκανα καμία δουλειά... σήμερα όμως δεν τη γλιτώνω, είπα να μπώ λίγο να δώ τι κάνετε και μετά να ξεκινήσω... έχω όμως μία βαρεμάρα!!

Σας φιλώ όλες, να έχετε μία τέλεια Κυριακή!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα φιλεναδιτσες!!!!Τι κανετε?

Βρε Ντιοσακι,δουλεις Κυριακατικα??Αστες απο εβδομαδα κ πηγαινε και σημερα καμια βολτουλα,εχει κ τελειο καιρο....Τωρα που κλειστηκα εγω μεσα κανει καλο καιρο..... :x:x:x:x:x:x:x

Αρας με το καλο ο β'επιπεδο και να σας ερθει το μωρακι σας!

Εγω βρε κοριτσακια ακομη δεν εκλεισα ραντεβου για β'επιπεδου,θα κλεισω ομως καποια στιγμη αυτη την εβδομαδα..Ααααα,οι ζουζουνες μου με εχουν πεθανει στις κλωτσιες,απο εκει που ελεγα οτι δεν ακουγονται καθολου τωρα ξεσαλωνουν!!!ΤΕΛΕΙΑ!!! :D:D:D:D

Πολλα φιλια σε ολες!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kαλημερα!Εχει τελειο καιρο σημερα!Θα φαμε και θα βγουμε βολτουλα για καφεδακι.

Μου φαινεται πως δεν πρεπει να σας κανω πολλη παρεα,μιας και ελπιζω εμεις να φορεσουμε ροζ! :lol::lol: Και το μπλε καλο ειναι,αλλα το ροζ ειναι η κρυφη μου επιθυμια... :oops:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μαρακι μου καλη αναρωση κ με το καλο ο μπεμπης σου....

ζαχα μου κ diosaki φιλακια στους γιους σας...

καλησπερα κ στα υπολοιπα κοριτσια...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εδω ειμαι.....εχω τις γνωστες αναγουλες...εμετους και δεν μπορω ουτε στο ιντερνετ να καστω..χαλια δηλαδη..αυριο παω γιατροοοοοοο....θα παρω και τις απαντησεις απο την καμπυλη..εγω παντος χαλια την βιοσα αυτη τη βλακεια με το ζεστο ζαχαρονερο...στο γιο μου την ειχα κανει οταν ημουν 7 μηνων και δεν με πειραξε αλλα τωρα με εκανε τοσο χαλια που ολη μερα εκανα εμετους και τρομαξα να συνελθω....αντε να περασει το 3ο...εχω μια κρυφη ελπιδα οτι θα σταματησουν...λεμε τωρα...γεια aras...μαρινα περαστικα...ποπο ολο αγορια...και εγω μια κρυφη επιθυμια για ροζ εχω μιας και το μπλε το εχω ηδη αλλα καλα να ειναι να περασουν και οι αναγουλες..και ας ειναι οτι θελει!!Φιλακια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσακια ομορφα τι κάνετε?? Σας ευχαριστώ όλες για τις ευχές σας μεσα από την ψυχή μου!!!

Βλέπω όλες εχουμε καλα νεα αν εξαιρέσεις τις αναγούλες!!! Κι εγω οταν συνηλθα από το υπνωτικό εκανα εμετό και ησυχασα!!! Ευτυχως καλά είμαι, δεν πονάω απλά νιώθω κάποια ενοχληση οταν κάθομαι.Αρχισα να βαριεμαι αυτό το ξάπλα αλλά που θα πάει θα το συνηθίσω!

Α ξεχασα να σας πω..στην κλινική μια νοσοκόμα μου είπε να μην αγγιζω την κοιλιά γιατι θα προκαλώ συσπάσεις και εννοείται δεν το ξαναεβαλα. Πριν φυγω όμως την κλινική ρώτησα τον γιατρό μου αν ισχύει και μου είπε φυσικά όχι, αυτές ειναι χαζομάρες! Ραντεβού έχουμε ξανά στις 14/2!!

Αρες καλώς ήρθες και με το καλο το μωράκι σας.

Νικόλ χαίρομαι που εφυγε η αποκόλληση αντε να το επιβεβαιώσεις και εσυ τον παιδαρο!!!

Κίσκα αμαν κορίτσι μου παιδευεσαι πολύ..ελπίζω να περάσουν σύντομα οι αναγούλες!

Γιελίζ προσοχή με τις δουλίτσες...Κ σημερα καλύτερα ξεκούραση!

Σοφίτσα απόλαυσε τις κλωτσιές!!

Χρυσάνθη μου σε ευχαριστώ και σου εύχομαι ολόψυχα με το καλό να κάνεις ενα κοριτσάκι που ξέρω πόσο πολύ το επιθυμείς!

Σιγουρα κάποια ξέχασα για αυτό στελνω σε όλες τα φιλιά μου...θα τα πούμε αύριο μανούλες :D;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα ομορφες!!!

τι κανετε;;;

πως πανε τα κεφια;;;

Σισσυ πως εισαι;;;;;..ολα καλα με σενα και τη μικρη;;;

Γιελιζ τι τελεια ..αντρε καντε και σημερα βολτα!!!

Νικοl Ζωρικο το αντρακι ε;;;

Μαρακι μαιρουλα τα φιλια μου!!

εμεις σημερα πηγαμε Χαλκιδικη..στη θεια μου..να παρουμε λιγο καθαρο αερα..περασαμε πολυ ωραια...

εφαγα του σκασμου..τελικα εγω πρεπει να τροω κρετα ψητα στα καρβουνα...μονο ετσι μπορω να τα φαω....

εφαγα τα απιστευτα φαγητα!!!!

Καλε μαρακι φυσικα και ειναι χαζομαρε..ακου σπασμους...εγω με τοσο χαηδεμα που εκανα στην κοιλια μου με τον γιο μου επρεπε να ειχα γεννησει προωρα αν αυτο προκαλουσ εσυπασεις..και οχι με καισαρικη και προγραμματισμενα...

Ξεκουρασου..δεν ξερεις ποσο θα σου λειψει αυτο μετα..

αληθεια σας λεω..ξεκουραστειτε τωρα που επιβαλλετε..

μετα ακομ ακαι αν θα εχετε το πιο καλοβολο και ισυχο μωρακι στον κοσμο θα ειναι τοσα πολλα αυτα που θα εχετε να κανετε που θα παρακαλατε για λιγο υπνο και ξεκουραση

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα κοπέλες

Μαράκι μου ήθελα από μέρες να δω πως εισαι και όταν μπήκα στο μάμμυλαντ παραμονή της επέμβασης σου με πέταγε συνέχεια έξω και από τότε τώρα κατάφερα να μπω. Χαίρομαι που ακούω ότι είσαι καλά. Κάτσε στο κρεβάτι όσο χρειαστεί, μην κάνεις παλικαριές:-)

Έχω μείνει πίσω στα νέα σας θα τα διαβάσω και θα ενημερωθώ. Ελπίζω να στε όλες καλά. Εμείς και ο γιος μια χαρά. Κάθε μέρα το πρωί που ξυπνώ΄ή την ώρα που πέφτω το βράδυ ο μικρός δίνει το παρόν του. Οταν κάνω μπάνιο επίσης και όταν ξαπλώνω στον καναπέ. Κατάλαβε ότι είμαι αγχωτική-ψυχάκιας και θέλει να ξέρω φαίνεται ότι είναι καλά:-)))))

Να χουμε μια όμορφη εβδομάδα και θα τα πούμε σύντομα.

φιλιά

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα κοριτσάκια!!! Τι κάνετε?

Χρυσάνθη μου φιλάκια στο ζουζουνάκι σου!!!

Εγώ τελείωσα τις δουλειές μου...έκανα και ένα μπανάκι και μπήκα να δώ τι κάνετε...

Αύριο στις 10 έχουμε γιατρό.

Ποιές έχουν ραντεβού αυτή την εβδομάδα?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσάκια κ μπαμπα καλησπέρα σας, όλα καλά πάνε αν εξαιρέσω τις αναγούλες ε? Για καλό είναι κοριτσάκια μου όμως , υπομονή ...........μαζί σας κ εγω......

Diosaki μου δεν είναι σίγουρο, (αν κ το πιστευω) οτι θες ...αν θες βάλτο μπλε αρκει να μη σε ταλαιπωρήσω σε ενδεχόμενη αλλαγή .. :D:D Αχ να είχα καθε μερα γατρό είναι η καλύτερή μου....πρέπει να περιμένω μέχρι της 23............

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα Nikol μου!!!

Ε εγώ λέω να σε κάνω μπλέ!!! :lol::lol::lol: Ούτε εγώ πιστεύω ότι θα αλλάξει... αγοράκι είναι και έτσι θα μείνει!!!! :lol::lol::lol::lol:

Και εγώ θα ήθελα να είχα γιατρό κάθε μέρα... ευτυχώς ο γιατρός μου δεν αφήνει να περάσουν πάνω απο 3 εβδομάδες απο επίσκεψη σε επίσκεψη...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπερα κοριτσακια!!Ελπιζω να ειχατε ολες μια ομορφη Κυριακη :D Εμεις χαλαρα στο σπιτι αν και ο καιρος ηταν τελειος αλλα αφου ο ντοκτορ ειπε μεσα για μια εβδομαδα,κατσαμε κι εμεις σπιτι.Τελεια θα ηταν να πηγαιναμε συνεχεια γιατρο και κυριως σ'εναν που παμε εκτος νοσοκ. κ εχει τον καλυτερο τρισδιαστατο υπερηχο!!!Βλεπουμε τις ζουζουνες μας οπως ακριβως ειναι!!!Αυτη την εβδομαδα θα κλεισω ραντεβου εκει για β 'επιπεδου κ την Τριτη θα παω για μετρηση τραχηλου στο νοσοκ.Αυτα τα νεα μας.Φιλια σε ολες!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μπράβο Μαράκι, πολύ χαρηκα!! Και συγχαρητηρια για το αντράκι σας!! Πολλα αγορακια το καλοκαιρι βρε κοριτσια!!! Με τα γιουτοπαρ ετσι θα εισαι στην αρχη, μετα θα συνηθισεις και δεν θα εχεις ταχυκαρδιες!! Μπορει να σε πιασουν και ριγη μετα τις εξαψεις, να μην εισαι μονη σου το πρωτο τριημερο!! Εγω την πρωτη φορα που τα πηρα, ειχα φρικάρει!!!! Μισο χαπι παιρνεις ετσι; Ανα ποση ωρα;

Νικολ τι καλα νεα!!! Μπράβο κοριτσάκι μου!!! Να συνεχισεις να προσεχεις όμως!!! Δοκιμασε λεμονάδες (προσεξε την πιεση σου) και παγωτο βανιλια!!!

Σημειωτεων εχω παρατηρησει πως τις πιο πολλες αποκολησεις και αιμα τις παρουσιάζουν τα αγορακια. Και δεν το λεω μονο από εδώ!! Να είναι τυχαίο αραγε;

Αρας με το καλο να υποδεχτειτε το αγγελουδι σας!! Καλή τυχη αυριο στο Β΄επιπέδου!!

Εμείς σημερα τρελλαθηκαμε στις βολτες με την κορακλα μου!! Πτωμα γυρισα αλλα η μικρη δεν ησυχαζε με τιποτα!!! Το σπορακι κοπαναει, εγω ανακατευομαιιιι και το χειροτερο μου ειναι ο πονος στην μεση και στο γονατο!!! Αλλα αντεχω.. Ανυπομωνώ αύριο να παμε Αθηνα να δουμε το σπορακι μας!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

  • Απαντήσεις

    • Όχι δε το έχω δει αυτό το ντοκιμαντέρ ούτε ήξερα ότι υπάρχει... Απλά έμαθα για το 1 στις 4, εφόσον μου συνέβη κι εμένα. Τώρα όμως όπως λες πάμε γι αλλά, είμαστε εγκυουλες και προτεραιότητα έχει η ψυχική μας υγεία κι αρμονία ❤️ μας άξιζε αυτό το θαύμα και όλα θα πάνε καλά ✨🙏
    • Εμένα πρόσφατα ο σύντροφος μου έκανε υπερηχο και κάποιες εξετάσεις στον ανδρολογο ουρολόγο εδώ της περιοχής γιατί είχε κάποιες ενοχλήσεις αλλά τελικά ήταν όλα καλά απλά ήταν λίγο πιο βαριά η δουλειά και τον έπιασε κάπως ο πόνος χαμηλά , για σπερμοδιαγραμμα δεν ειχε πει κάτι,  όμως είχα ρωτήσει τον γιατρό αν αναλαμβάνει και από αυτά και θυμαμαι πως ναι , θα τον καλέσω ξανά την Δευτέρα,  όπως είπαν και τα κορίτσια ας ξεκινήσω με τον γιατρό της περιοχής και ύστερα βλέπουμε αν χρειαστεί και κάποιο κέντρο... Περιμέναμε πως το σποράκι θα μας έκανε την επίσκεψη του τόσο σύντομα όπως την πρώτη φορα αλλά μέχρις στιγμής αποτυχημένες προσπάθειες 
    • Κορίτσι μου Εμένα είναι πολύ πρόθυμος να προβεί σε εξετάσεις,  θα μιλήσω με τον ανδρολογο από Δευτέρα Εμείς είχαμε μια εγκυμοσύνη που ήρθε εύκολα σε 2 μήνες που είχαμε ελεύθερες επαφές,  τώρα προσπαθούμε από Φλεβάρη που είχα και την αποξεση αλλά πιο στοχευμενες επαφές είχαμε τις 2 τελευταίες περιόδους που παρακολουθουσα την ωορρηξία με τεστακια 
    • Ααα εντάξει τότε δικαιολογούνται κάνε λίγο υπομονή θα στα στείλουν πιστεύουν σε λίγο καιρό  η σκόνη απλά δεν διαλύεται εύκολα τουλάχιστον στο δικό μου πληντηριο 
    • εε το αφήνω λίγο γιατί περάσανε ενα πρόβλημα υγείας...και δεν θέλω να τους επιβαρύνω επιπλέον...θα δείξει σε λίγο καιρό! εγω απορρυπαντικό που πήρε η πεθερά μου Αρκάδι...θα χρησιμοποιήσω αυτό για αρχή και αν δεν μείνω ευχαριστημένη θα το αλλάξω στην πορεία!
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...