Μετάβαση σε περιεχόμενο

Καλοκαιρινα μωρακια 2011 No 2...βαλτε χρωμα στη ζωη σας!!!


Recommended Posts

:lol::lol::lol: καλα εχετε πολυ γελιο!!!!

ΔΙΟΣΑ γελαω ΟΧΙ για το ψωωωωωνιοοοο αλλα για το ΜΕΓΑΛΑ περιοδικα που ειπες :lol::lol::lol:

το πιασα το υπονοουμενο !!!!! :lol::lol::lol:

Τον Αυγουστο εχουν κ εκπτωσεις για καροτσια κλπ οποτε για τοτε το βλεπουμε.

:lol::lol::lol::lol::lol::lol: Ζάχα με πιάνεις εσύ!!! Ε και συ τσουτσουνομαμα είσαι γιαυτό τα πιάνεις στον αέρα αυτα!!! :lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 990
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Εχω και εγω ενα πλανο στο μυαλο μου για το δωματιακι του.Μολις κανω την β επιπεδου θα τα ψωνησω ολα.Καταλαβαινω πως πολλα μπορουν να συμβουν και πως καποιες κοπελες φοβουνται να φτιαξουν δωματια,να ψωνισουν κλπ.Αλλα αυτη ειναι μια πολυ ομορφη περιοδος της ζωης μας και πρεπει να την χαρουμε στο επακρο,χωρις αρνητικες σκεψεις.Αισοοδοξια και ολα θα πανε καλα!

Έχεις πολύ δίκιο, συμφωνώ μαζί σου... αλλά μερικές φορές αν καείς απο το γάλα φυσάς και το γιαούρτι!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σήμερα όπως καταλάβατε δεν έχω πολλή δουλειά... τα λίγα που είχα τα έκανα και κάθομαι και ψάχνω στο διαδύκτιο χαζομάρες!!! :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol: Αχ άντε να περάσει η ώρα να πάω σπιτάκι μου να φάω!!! Σήμερα έχουμε πράσσο κοκκινιστό!!! ΜΙΑΑΑΑΜ!! Εσείς τι καλό θα φάτε σήμερα?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Tza...

Μπεμπουλινο καλωσηρθες..

Θα πας στον πινακα ελεγχου μελους, επεξεργασια υπογραφης , θα ξετσεκαρεις τα τρια τετραγωνακια απο κατω και στο σαιτ που θα διαλεξεις θα διαλεξει ςτην μοργη του κωδια που ειναι HTML • Ezboard • PseudoHTML, UBBCode and BB Code.

Θα σου δωσει εναν κωδικο τον οποιον θα κανεις επικολιση

Παω στο προφιλ μου αλλα δεν βλεπω πουθενα επεξεργασια υπογραφης...Μονο αλλαγη φωτογραφιας προφιλ... :roll: Στην επεξεργασια προφιλ εμφανιζονται μονο τα στοιχεια μου για να τα αλλαξω...Μα που ειναι; :roll:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσια δυστυχως δεν μπορω να ελεγξω το αγχος μου. Αν και ειπα οτι θα ειμαι ψυχραιμη και χαλαρή για να μην με περασει ο γιατρος για φοβιτσιαρα και μου κανει καισαρικη με το ζορι...με καταβάλλει το αγχος. Ειναι πολύ βασικό βέβαια να σκεφτόμαστε θετικά αυτή την περιοδο!!

σοφιτσα καλό σιδερο εχω κι εγω το απογευμα :roll:

diosa εισαι λίγο μαζοχα......εγω λεω να αποφευγω τετοια βιντεακια. Βλεπω απο τωρα εφιαλτες για την γεννα αν βλεπω και βιντεακια δεν με βλεπω καθολου καλα ;);)

εμεις φακες σημερα!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

οχι στο προφιλ

θα πας εκει πανω αριστερα που λεει με μεικρα γραμματα πινακας ελεγχου μελους..

απο εκει θα φτιαξεις την υπογραφη σου

Γιελια μαζωχα εισαι..

εγω δεν θελλω να ξαναζισω αυτο το πραγμα..

ουτ ενα το ξαναδω εννωειται

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αχαχαχαχα ΝΤΙΟΣΑΑΑΑ

πρασσοοοο μμμμμμμμμμ εμεις χορταρακια μπεεεεεεεεεεεεεεεε!!!

μπεμπουλινο παω να ψαξω και επανρχομαι να σου πω

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ευχαριστω πολυ!Το βρηκα!Νομιζω πως τα καταφερα! :D

Εμεις σημερα τρωμε παστιτσιο της μαμας!Βασικα επειδη ειχα μια αποκολληση στην αρχη,δεν κανω τιποτα στο σπιτι.Τα κανει ολα η μαμα και ο αντρας μου. :lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ναι κοροτσάκια είμαι είμαι το παραδέχομαι!!! Αλλά απο μικρή το είχα αυτό... δεν είναι καινούριο!!!! :lol::lol::lol::lol::lol:

Απλά θέλω να ξέρω τι πρόκειται να μου κάνουν ( και τι μου έκανάν ήδη)

Ωραία φαγάκια έχετε όλες!!! Αμα δεν είναι κρέας όλα μαρέσουν!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μπραβο μπεμπουλινο τα καταφερες!!!!

Κι εγω ρε παιδια δεν κανω τιποτα...προληπτικα!!! Μηπως το παρακανα?

δηλ βαζω κανα πλυντηριο αν ειναι ο αντρας μου εκει σκυβει αυτος ή η μανα μου.

Τα απλωνει ομως ο αντρας μου τα βαρια. Πλενω πιατα. Ε θα μαγειρεψω ενιοτε και κατι.

αυτααααααααααααααααααααααααααααα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μπραβο μπεμπουλινο τα καταφερες!!!!

Κι εγω ρε παιδια δεν κανω τιποτα...προληπτικα!!! Μηπως το παρακανα?

δηλ βαζω κανα πλυντηριο αν ειναι ο αντρας μου εκει σκυβει αυτος ή η μανα μου.

Τα απλωνει ομως ο αντρας μου τα βαρια. Πλενω πιατα. Ε θα μαγειρεψω ενιοτε και κατι.

αυτααααααααααααααααααααααααααααα

Ζάχα και εγώ αυτά κάνω + βάζω και καμιά σκούπα που και που αλλά δεν σκουπίζω τα χαλιά (αυτά τα κάνει ο καλός μου για να μην ζορίζομαι) μόνο τα πλακάκια :lol::lol::lol: ε και μετά σφουγγαρίζω κιόλας!!! (πολλά κάνω ε?) ΑΑΑ σιδερώνω και κανά ρούχο να φοράμε!!! :lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εγώ με τις δουλειές δεν σηκώνω βάρη πχ κουβαδες κι αυτά. ουτε το μπανιο το πλενω. Γι αυτά ερχετε η πεθερά. τωρα φαγητό, πλυσιμο πιάτων, σιδερο, πλυντηριο τα κάνω με την ησυχία μου ομως χωρις να ζοριζομαι.

πιο πολύ προσεχω να μην σηκωνω βαρη και να μην κανω απότομες κινήσεις.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ερωτηση ΚΡΙΣΕΩΣ : διαβασα στο κουτι των ενεσεων ηπαρινης που κανω οτι υπαρχει μεγαλος κινδυνος με

την επισκληριδιο και τις ενεσεις....λετεεεεεεεεεεε να μου πει να γεννησω φυσιολογικα????????????

Οσες κανετε ενεσεις σας ειπε τιποτα κανενας?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εγώ υπέθεσα ότι θα κάνεις καισαρική γιατί η Κατερίνα είχε πεί οτι στις εξωσωματικές κάνουν συνήθως καισαρική+του ότι έχεις δίδυμα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Πω πωωωωωω αν μαθει ο αντρας μου οτι ειμαι υπερβολικη στην αναπαυση θα

με χωσει για γενικο!!!! Μην του πειτε τιποτα νταξ? :lol:

ναι κι εμενα ετσι μου χει πει ο γιατρος...αλλα ειχα κανει επεμβαση παλι στην κοιλια οποτε

ετσι κι αλλιως καισαρικη αλλα με μπερδεψε το φυλλαδιο απο τις ενεσεις.τελος παντων....αφηστε το σας μπερδεψα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ζαχαρένια δεν εχω ιδεα γι αυτο αλλά πιστευω ο γιατρός σου θα σε συμβουλεψει για το τι ειναι το πιο ασφαλές. Στην καισαρική όμως επισκληριδιος γίνεται ή μπορεί να γινει με άλλο τρόπο?

Εγώ νομίζω στο φυσιολογικό τοκετό κανουν επισκληριδιο...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

maximammy καισαρική γίνεται με επισκληρίδιο με ραχιαία και με ολική...εγώ αυτά γνωρίζω... τα 2 τα έκανα ραχιαία και ολική... (μου κάνανε ραχιαία γιατί πιάνει πιο γρήγορα απο την επισκληρίδιο αλλά δεν με έπιασε και αναγκαστικά μου κάνανε καπάκι και ολική) τώρα μάλλον θα κάνω με επισκληρίδιο...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Βλεπω εχετε πολλες θεμα με το κρεας.Αντιθετως εγω δεν τρωω καθολου σαλατες.Τις απεχθανομαι!Μονο φασολακια,κολοκυθακια και τετοια τρωω.Το μοσχαρι δεν μου πολυαρεσει.,αλλα το φτιαχνει η μανα μου σε κιμα και ξεγελιεμαι και το τρωω.

Δουλιες δεν κανω καθολου.Μονο πλυντηριο αν βαλω και αυτο οταν λειπει ο αντρας μου.Μολις μπω στον 4ο ευχομαι να με αφησουν επιτελους να κανω τις δουλειες μου!Προς το παρον μου φωναζουν!Δεν μπορω να καθομαι ολη μερα σαν τον Βουδα! :lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σοφίτσα καλό σίδερο και συχνά διαλείμματα ε!!!

Μπεμπυλίνο θα συμφωνήσω με την DIOSA αν καεις από το γάλο, το φυσάς και το γιαούρτι..Αισιοδοξες είμαστε αλλα παντα συγκρατημένα γιατί εχουμε πονέσει.

Εγώ έφαγα μακαρόνια με σαλτσούλα! Δεν αντεχα άλλο πεινούσα!!!

Εγώ δεν έχω δει κανενα βιντεάκι ακόμα...Μελετώ αλλα πράγματα, περι θηλασμού και εγκυμοσύνης.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

beboulino και εγώ το κρέας πιο πολύ σε κιμά προσπαθώ να το φάω αλλά και αυτό με το ζόρι... Μόνο στα μακαρόνια δεν με χαλάει πολύ που έχει και σαλτσούλα....

ΤΙ ΕΙΝΑΙ Η ΕΝΔΟΡΡΑΧΙΑΙΑ [ΡΑΧΙΑΙΑ] ΑΝΑΙΣΘΗΣΙΑ;

Περίπου όπως και η επισκληρίδια, η ραχιαία αναισθησία πραγματοποιείται με μια μικρή ένεση στην πλάτη. Έχει ταχεία έναρξη δράσης και προκαλεί απώλεια της αίσθησης του κάτω μέρους του σώματος, διάρκειας μερικών ωρών. Είναι πολύ διαδεδομένη μέθοδος. Όπως και η επισκληρίδια αναισθησία, όταν χορηγείται από έμπειρο αναισθησιολόγο είναι πολύ ασφαλής και σε πολλές περιπτώσεις είναι προτιμώμενη της γενικής αναισθησίας.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...