Μετάβαση σε περιεχόμενο

Καλοκαιρινα μωρακια 2011 No 2...βαλτε χρωμα στη ζωη σας!!!


Recommended Posts

  • Απαντήσεις 990
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Κατερινάκι καλημέρα!!!! Είδες πόσο γρηγορες είμαστε? Προσπαθούμε να καλύψουμε όλα τα θέματα απο τώρα γιατί μετά που θα μεγαλώσουν οι κοιλιές θα μιλάμε μόνο για το που πονάμε και πόση πίεση έχουμε και πόσα χάπια παίρνουμε και τι μας δίνει για το κάθε τι που έχουμε ο γιατρός!!! Η ώρα των ΚΑΠΗ δηλαδή!!! :lol::lol::lol::lol:

maximammy έχεις τόσο δίκιο αλλά δυστυχώς δεν κάνει κανείς τίποτα (μαζί και εγώ) και αυτοί συνεχίζουν να καίνε κόσμο!!!

Αχ Μαράκι πολύ ωραίο είναι... λέω να το δοκιμάσω καιγώ!! Πολύ καλή ιδέα!!!

sofitsa :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σοφιτσα δεν ξερω..

εγω δεν ειμαι λατρης του tandem nurisng...ξερω ομως κοπελες που το κανουν και τα πανε μια χαρα..εγω δεν θα ηθελα να το κανω για μενα.

Δεν ξερω κατα ποσο θα μπορεσω να θηλασω το δευτερο και για ποσο καιρο..ελπιζω να τα καταφερω..αλλα εγω εχω και μια σχετικη βοηθεια οποτε θα δουμε

Κοιτα εγω παντως εκτιμω πολυ τις γυναικες που λενε οτι δεν θηλασαν γιατι δεν ηθελαν..γιατι κουραστηκαν..γιατι δεν αντεχουν αυτου ςτους ρυθμους..παρα να λενε δικαιολογιες χαζες ειδικα σε καποιον που ξερει δυο τρια πραγματα παραπανω..

συνηθως δε μιλαω σε αυτες τις περιπτωσεις και λεω παντα πως οποια θελει θα θηλασει..αλλα και να μη θελει δεν ειναι εγκλημα.

Αγαπη χρειαζονται τα μωρακια μας..αγαπη και μια ζεστη αγκαλια

Ασχετο..ελπιζω να μην τα πηρες ολα μουμερο 0-3..τα μωρα μεγαλωνουν απιστευτα γρηγορα..παρε και μερικα 3-6..

Ουτε πανες να μη παρετε πολλες νο 1..παρτε πιο πολλε ςΝο 2 καλυτερα..

Ζαχα να σε δω να θηλαζεις τα δυο αντρακια σου και τι στον κοσμο!!!

καλε τι ωραιαο λευκωμα

Να σημειοσω οτι η Πατσουρου θηλασε και τα δυο διδυμα κοριτσακια της,..οπως και η αντιμ μας η λενα το ιδιο..δεν εξρω αν θηλαζει ακομα αλλα ξερω οτι η καημενη ηταν ολη μερα με τα βυζια απ΄'εξω

Α..εμεις τα λυσαμε τα θεματα σπουδες..βεβεια...μου κανει νερα ο μικρος που παει και χωνετε στις δουλιες του μπαμπα αλλα θα τον τουμπαρω...χιχιχιχ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Α και εμείς το λύσαμε το θέμα με το τι θα κάνουμε... το συζητούσαμε με τη Μιχαέλα τις προάλλες!! Θα γίνουμε μοντέλα και θα ποζάρουμε μόνο για μεγάλα-ξένα περιοδικά!!! :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol: Είπε καμιά τη λέξη ψώνιο?????? εεεεεε??????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μαρακι τελειο ειναι!!!

καλά εμένα ο άντρας μου μου ελεγε χθες οτι εγραψε το παιδι στον παιδικό σταθμό από τώρα :lol::lol:

οσο για την αποκατασταση, θα είναι σιγουρα ποδοσφαιριστης :lol::lol:

Σοφιτσα αρχισες τα ψωνια!!!!!! κι εγω θελω αλλα μου λενε ολοι οτι ειναι λίγο νωρις και με το ζορι κρατιεμαι. βεβαια καθε φορα που περνάω από καταστημα με παιδικά τρελλενομαι...

αρχισατε να σκεφτεστε πως να φτιαξετε το παιδικό δωματιο ή ακόμα?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εγώ τα ψώνια για το παιδικό θα τα αργήσω πολύ...7ο μηνα με το καλο..Δεν με αφήνει κι ο άντρας μου γιατι πέρσι ειχα αρχίσει να αγοράζω ρουχαλάκια και τελικά να το αποτέλεσμα..οπότε δεν μπαίνω σε τέτοια διαδικασία από τώρα.

Εμείς επειδή αυριο θα μάθουμε το φύλο, μέσα στο Σαββατοκυριακο θα αποφασίσουμε για το μέλλον του παιδιου!!!!!!!! :D:P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα και απο μενα!Ευχαριστω για το καλωσορισμα και για την βοηθεια.Θα δοκιμασω μετα να βαλω το τικερ.

Βλεπω πως ειμαι μια απο τις πιο προσφατες εγκυουλες εδω μεσα.Σε 3 εβδομαδες παω για αυχενικη.Η β επιπεδου αργει ακομα για μενα.Θελω πολυ να ψωνισω τωρα με τις εκπτωσεις αλλα ειναι ακομα πολυ νωρις.Ουτε το φυλο δεν ξερουμε...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εμεις θα φτιαξουμε δοματιο στον μεγαλο..και το νινι θα παρει κομπλε το δοματιο του Χριστοφορου..μαζι με τα ρουχα του..οτι και να ειναι...

Αλλα ουτε εγω σκεφτομαι πολυ για το δοματιο..καθολου θα ελεγα...χαχαχαχα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μπεμπουλινο προλαβαινεις τις καλοκαιρινες εκπτωσεις οποτε μην αγχωνεσαι!!!

Ωραιες ειστε.....πρωτο χτυπημα η Ντιοσα με τη φωτο μετα εσυ Σεσιλια με την Πατσουρου και τα 2 βυζια που τα ειχε εξω ολη μερα..........ειπαμε να με πεισετε να θηλασω οχι να με τρομοκρατησετε εντελως.... :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Οσο για τα ρουχαλακια πηρα μονο 0-3 γιατι τα αλλα θα τα παρω τοτε.Ειπα να μη το παρακανω απο τωρα,απλα λογω προσφορων να παρω τα πρωτα.Οσο για τις πανες επειδη βλεπω κι απο τα διδυμοανιψακια μου (εμεις στην οικογενεια μονο διδυμα κανουμε :lol: ) αλλαζουν πραγματι συνεχεια νουμερο!Δεν τα προλαβαινουμε!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Οσο για δωματιο εχω βρει ακριβως τι θα αγορασω,επιπλα χρωματ κουρτινες διακοσμηση,τα παντα,αλλα για αυτα ειναι λιγο νωρις ακομη...Ποτε δεν ξερεις οποτε θα περιμενουμε λιγο ακομη... ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

παιδια εκτος αυτου συνεχεια θ ακανουνπροσφορες..εξαλλου ναι..τις καλοκαιρινες εκπτωσεις ουυυ..θα προλαβουμε..

Εγω βολευτηκα πολυ τα ρουχαλια της laredoute τα παιδικα..

και αν εχετε κανενα γνωστο στην Αγγλια..ζητηστε να σας στειλουν πραγματα απο τα μαδερκερ και τα marks& Spencer.. τελεια ποιοτητα..και καμια σχεση..μιση τιμη απ'οτι εδω

Μετα ωραια ρουχακια σε καλες τιμες εχουν και ατ ζαρα αλλα και τα Η&Μ..

υπομονη..

ολα θα τα παρουμε..θα σα ςκανουν και πολλα δωρακια..ειδικα στη βαφτηση

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εχουμε καιρό ακόμα..Εγώ μαζί με την Γιελιζ..το δωμάτιο θα φτιαχτεί αφού γεννηθεί!!! Αχ πότε θα έρθει το καλοκαιράκι να εχουμε αγκαλίτσα τα νινάκια μας??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εχουμε καιρό ακόμα..Εγώ μαζί με την Γιελιζ..το δωμάτιο θα φτιαχτεί αφού γεννηθεί!!! Αχ πότε θα έρθει το καλοκαιράκι να εχουμε αγκαλίτσα τα νινάκια μας??

Μαράκι και εμένα ο άντρας μου είναι κάθετος στο θέμα των αγορών! Δεν έχουν και άδικο!! Άσε που στην αρχή μπορεί να κομάται για λίγο μαζί μας... δεν χάθηκε ο κόσμος... Πρώτα ο θεός αν όλα πάνε καλά Ιούνιο γεννάω μετά έχουμε όλο το καλοκαίρι μπροστά μας για να φτιάξουμε ότι θέλουμε

Άντε μάθετε και εσείς το φύλο να δούμε τι επάγγελμα θα διαλέξετε!! :lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μπεμπουλινο ειστε ακόμα στην αρχή! ευχομαι να εχεις μια υπεροχη εγκυμοσυνη. Και καθε φορα που θα πηγαινεις στον γιατρο για υπεροχο θα ειναι τέλεια, θα δεις!!!!

μαρακι κι εμεις τιποτα δεν ψωνίσαμε απλά τωρα ειμαστε σε σκεψη για τη διακοσμηση!!! γιατι θελουμε να ειναι ενα δωματιο εντελως παιδικό!!!! τα ψωνια θα τα αργησουμε ακόμα. Ασε που ειπα να κανω λιστα γεννησης(τυπου λιστα γαμου) με τα δώρα που θέλουμε :lol::lol::lol::lol:

τωρα βασικό είναι να κανουμε την β επιπεδου και εχω παρα πολύ αγχος ρε γμτ.....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εχω και εγω ενα πλανο στο μυαλο μου για το δωματιακι του.Μολις κανω την β επιπεδου θα τα ψωνησω ολα.Καταλαβαινω πως πολλα μπορουν να συμβουν και πως καποιες κοπελες φοβουνται να φτιαξουν δωματια,να ψωνισουν κλπ.Αλλα αυτη ειναι μια πολυ ομορφη περιοδος της ζωης μας και πρεπει να την χαρουμε στο επακρο,χωρις αρνητικες σκεψεις.Αισοοδοξια και ολα θα πανε καλα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Πηρα την μεγαλη αποφαση να σιδερωσω!!!Σας αφηνω προς το παρον...

Μαξιμαμμυ γιατι εχεις αγχος καλη μου?Ολα καλα θα πανε!!Θα δεις σε λιγες μερες θα συζηταμε για τα αποτελεσματα,ειμαστε και κοντα,μαζι καπου θα τις κανουμε.

Αντε σιδερο......................

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

:lol::lol::lol: καλα εχετε πολυ γελιο!!!!

ΔΙΟΣΑ γελαω ΟΧΙ για το ψωωωωωνιοοοο αλλα για το ΜΕΓΑΛΑ περιοδικα που ειπες :lol::lol::lol:

το πιασα το υπονοουμενο !!!!! :lol::lol::lol:

Τον Αυγουστο εχουν κ εκπτωσεις για καροτσια κλπ οποτε για τοτε το βλεπουμε.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Πηρα την μεγαλη αποφαση να σιδερωσω!!!Σας αφηνω προς το παρον...

Μαξιμαμμυ γιατι εχεις αγχος καλη μου?Ολα καλα θα πανε!!Θα δεις σε λιγες μερες θα συζηταμε για τα αποτελεσματα,ειμαστε και κοντα,μαζι καπου θα τις κανουμε.

Αντε σιδερο......................

Καλή ευκολία sofitsa!!! Τα λέμε μετά!! Μην κουραστείς πολύ!!! Φιλάκιααα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...