Μετάβαση σε περιεχόμενο

Καλοκαιρινα μωρακια 2011 No 2...βαλτε χρωμα στη ζωη σας!!!


Recommended Posts

:lol::lol::lol: ναι ναι εχω μπολικα να ξιιιιιιιιινννννννωωωωωωωωω :lol::lol:

Ναι ναι και με τα 2 χέρια!!!!!

=))=))=))=))=))=))=))=))

Νικολ μου και εγώ 2 έχω!!!! Και το γατόνι μου αρσενικό είναι!!!! Τυχαίο????? :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 990
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Εμάς είναι και λίγο "κληρονομικό" στην οικογένεια... ο μπαμπάς μου είναι ο μεγαλύτερος με 5 αδερφές...

όλες οι αδερφές έχουν αγόρια (σύνολο 11) και μόνο ο πατέρας μου έχει 1 κορίτσι :lol::lol::lol::lol: Εγώ το έλεγα ότι στο σόι μας τα κορίτσια κάνουν αγόρια και τα αγόρια κορίτσια... Τώρα είναι έγκυος και η γυναίκα του ξαδέρφου μου να δούμε τι θα είναι...αν είναι κορίτσι θα έχει πολύ γέλιο!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τυχαίο? Δεν νομίζωωωωωωωωωωω :lol:

Εχει να πέσει ξύσιμο ζαχαρωτό.......ουυυυυυυυυυυυυυ :lol: Με το καναρίνι όμως πως θα τα καταφέρεις?

Με οδοντογλυφίδα!!!!!! :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καληηηηηηηη...έχω κ άλλη απορεία.....ζαχαρωτο πως είναι του καναρινιού ? γιατι είχα παπαγάλους τα γύριζα τα κοίταζα ποτε δεν έμαθα........... :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μια γυναίκα έχει ένα πρόβλημα με την παπαγαλίνα της η οποία λέει συνέχεια: "Είμαι πολύ ξαναμμένη, θέλεις να κάνουμε τρελλίτσες;"

Η γυναίκα δεν ξέρει τι να κάνει και μετά από καιρό καταλήγει στον παπά της ενορίας. "Παπά μου το και το.

-Τι θα κάνω με την παπαγαλίνα μου; Ο κόσμος που μπαίνει μέσα στο σπίτι μου, την ακούει να λέει αυτά τα πράγματα και δεν ξέρω τι μπορεί να σκέφτονται.."

"Τέκνων μου μην ανησυχείς, νομίζω πως ξέρω την λύση. Εγώ έχω δύο πολύ θεοσεβούμενους παπαγάλους.

-Από το πρωί μέχρι το βράδυ διαβάζουν την Βίβλο και προσεύχονται...

Εάν την φέρεις την παπαγαλίνα σου και περάσουν μαζί κάποιο χρόνο ίσως να την επηρεάσουν θετικά και το ρεπερτόριό της να αλλάξει.

Τι λες;" "Καταπληκτική ιδέα πάτερ!!" Έτσι την επόμενη μέρα βάζουν την παπαγαλίνα μέσα στο κλουβί.

Με το που βλέπει η παπαγαλίνα τους παπαγάλους τους λέει:

"Είμαι πολύ ξαναμμένη. Θέλετε να κάνουμε τρελλίτσες;"

Τότε ο ένας παπαγάλος κοιτάει τον άλλο και λέει:

"Πέτρο πέτα την Βίβλο... Οι προσευχές μας εισακούσθηκαν!!!".

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

σωστα με οδοντογλυφιδα!!!!Ρε συ ο κυριος απο το πετ σοπ μας ειπε οτι ειναι αγορι κι εμειες

τον πιστεψαμε...δεν εχω ψαξει τα αποτετοια του.... :lol::lol::lol: και δεν με ενδιαφερουν κιολας :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Ασε που ειναι στην κοσμαρα του, κελαηδαει ολη μερα, χωρις αγχος στα @ρχ...του δηλ!!!! ΑΡΑ ειναι αγορι!!!! :lol:

Ενω αν ηταν κοριτσι θα εκανε : ΤΣΙΟΥ, ουφ, ουφ ΤΣΙΟΥ...ουφ ουφ αχ βαχ τσιου

αααααααααααααααχαχα :lol::lol::lol::lol: Ντιοζακιιιιιιι φοβεροοοοοοοοοοοοοοο

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ασε που ειναι στην κοσμαρα του, κελαηδαει ολη μερα, χωρις αγχος στα @ρχ...του δηλ!!!! ΑΡΑ ειναι αγορι!!!! :lol:

Ενω αν ηταν κοριτσι θα εκανε : ΤΣΙΟΥ, ουφ, ουφ ΤΣΙΟΥ...ουφ ουφ αχ βαχ τσιου

σωστόοοοοο!!!!!!!!!!!

=))=))=))=))=))=))=))=))=))

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Δεν παίζεσαι παιδακι μου :lol::lol: πολύ σωστη η σκέψη σου....χαχαχα

diosa καλοοοοοοοοοοο, βρε που τα θυμάστε δεν εχω μηνημη καθόλου................τι λέγαμε?

Καληνυχτα διδυμομανούλα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσακια φουσκοκοιλιτσες καλημερουδια!!πως ειμαστε ολες σημερα?χτες καναμε την αυχενικη και ο υπερηχος-δοξα τω Θεο- ηταν μια χαρα!!περιμενουμε και τις αιματολογικες την τριτη για να βεβαιωθουμε!!με επιφυλαξη μας ειπε οτι ειναι κοριτσαρος!!μιχαελα μου,περαστικα και στις δυο σας!!κι εμενα το αριστερο μου ματι πεταει και εχει μια μικρη θολουρα!για να δουμε!!!δεν προλαβα να διαβασω ολα τα νεα σας!!ελπιζω η ομαδα μας να πεταει!!! :P

Προσπαθούσα να θυμηθώ ποιά το είχε γράψει και τελικά το βρήκα... Λιτσάκι επειδή έγραψες ότι σας είπε ότι είναι κοριτσάκι με επιφύλαξη... να το γράψω στη λίστα?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αν και "κουτουλάω" από τη νυστα στο γραφείο.....ελπίζω να έρθει γρήγορα το μεσημεράκι να πάω στο σπίτι. δεν αντεχω αλλο αυτο το μαρτύριο με τον υπνο....και ακόμα είναι νωρίς....που να μεγαλώσει και άλλο η κοιλιά. εκεί ειναι που θα είναι πολυτελεια. και μετά θα γεννηθεί ο μπέμπης και θα ξενυχτάω πάλι :lol::lol::lol: μετά από καμιά 2ετία θα κοιμηθώ κι εγώ κανονικά....ελπίζω :lol::lol::lol:

Εσύ Diosa από ύπνο πως τα πας?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μόλις τώρα έλεγα στη συνάδελφο ότι νυστάζω τρελλά!!!! Από την ώρα που ήρθα χασμουριέμαι... και κοιμήθηκα και νωρίς... Αλλά φταίει που δεν πίνω καφέ!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα φουσκοκοιλίτσες μου!!!! Καλό μήνα!! :P:P:P Πως είσαστε σήμερα?Εγώ ήρθα λίγο πιο νωρίς στο γραφείο κι έτσι μπήκα να σας διαβάσω.. πριν πλακώσει πολύ δουλειά ... ;)

Sisi μου ελπίζω να είσαστε καλύτερα και οι δυό σας!!Περαστικούλια!

Litsaki συγχαρτήρια για την αυχενική και με το καλό ο κορίτσαρος!!! :D

Chrystalleni μου περαστικά στον αντρούλη σου αν και είμαι σίγουρη ότι μετά την κλωτσιά του πέρασαν όλα!! :lol::lol:

Kiska μου υπομονή βρε κοριτσάκι!Ελπίζω να ηρεμήσεις σύντομα... :roll:

Katerina μπράβο για τον υπέρηχο κι εύχομαι όπως εμφανίστηκαν έτσι να εξαφανιστούν οι αναγούλες!! ;)

Merykal σήμερα πας για αυχενική?? με το καλό κοριτσάκι!! περιμένουμε νέα σου!

ΠΡΙΓΚΙΠΙΣΣΑ να σου ζήσει το μωράκι σου και σε ευχαριστούμε πολύ για τις ευχές!!1

Nikol ξεκουράσου και όλα θα πάνε καλά!!Συνέχισε να είσαι αισιόδοξη γιατί πραγματικά αξίζει τον κόπο!

:P

Cesilia ελπίζω σήμερα να μην συνεχίζουν οι εμετοί!! Θα συμφωνήσω μαζί σου και με τα υπόλοιπα κορίτσια ότι κάποιοι άνθρωποι είναι γεννημένοι να γίνουν γονείς!! Κάποιοι άλλοι πάλι ούτε καν να το σκέφτοντι δεν θα έπρεπε!

Maximammy Γυμναστική??????? Βέβαια μαζί με την Diosa γυμνάζω τα δάκτυλα μου!!! Γενικά βέβαια κηνυγάω το ταλιμπανάκι μου και γενικά δεν κάθομαι!

Zaxarenia συγχαρτήρια!!! Αγόραροι ε??? Μπράβο κοριτσάκι!!Με το καλό! :P:P

Maraki πως είναι το στομάχι σου σήμερα?

Diosa μου ελπίζω την Πέμπτη που θα πάμε στο γιατρό να μάθουμε εάν η πρόβλεψη σου ήταν σωστή! Εάν και νομίζω πως έχεις δίκιο!! Πολύ καλό το ανέκδοτο!!! :lol::lol::lol:

Οι υπόλοιπες τι κάνετε?? Πως είναι τα κέφια σήμερα?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μαμά Νικόλα καλημέρα. Εσύ από τη στιγμή που έχεις ήδη το γιο σου να σε γυμνάζει δεν χρειάζεσαι περισσοτερο.φτανει και περισσευει. ;);)

diosa κι εσυ νυσταζεις εεε? Καφε δεν πινεις. εγώ ένα την μερα τον πίνω, ενα καπουτσινο μου τον εχει επιτρεψει ο γιατρος, εσένα σου είπε να μην πινεις καθόλου καφεδάκι?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα Μαμά Νικόλα!!! Άντε να δούμε τι θα γίνει τη Πέμπτη!! Και εγώ μόλις έκλεισα ραντεβού στο νοσοκομείο για την Παρασκευή... και Δευτέρα έχω στον γιατρό μου!!

maximammy ο γιατρός μου είπε να πίνω έναν καφέ τη μέρα... δεν πειράζει.. απλά εγώ το έκοψα μόνη μου γιατί καφές χωρίς τσιγάρο δεν λέει... :):lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...