Μετάβαση σε περιεχόμενο

Φιλεναδιτσες 2010!!!!!!!!!!!


Recommended Posts

KORITSAKIA MOUUUUUUUUUUUUU EPISTREPSATE STA SPITIA TORA POU KANEI KRUO??? TI MOU KANETE??

LIPON NA ARXISO APO TIN ILIANA POLI XARIKA ME TA NEA SOU MPRAVO KORITSI MOU OLA NA SOU PANE KALA KAI NA MIN UPARXI LOGOS NA AGXOTHIS POTE 3ANA I APOKOLISI ISXIEI I ITANE KAI LATHOS TOU ALLOU??

TZITZIKAKI MOU EIDES TI AFENTIKO EXO E? KALA PROXTHES GYRNAEI KAI MOU LEEI GIATI ARGIS NA ERTHIS DOULIA KALA DEN PISTEYO NA PERIMENETE OTI TOU APANTISA KIOLAS TOU LEO AFERESE TA APO TO MISTHO MOU KAI THA TA PARO APO TO PORTOFOLI SOU :lol::lol: EXO PAIDI TOU LEO MESA SE MIA ORA POSA NA KANO... DEN ANEBASE 3ANA PIRETO ITANE KATI TIS STIGMIS FENETE

ELENI MOU KAI ESU EUXARISTA NEA MAS EXEIS SIMERA TI GINETE VRE KORITSIA PANTA TETIA NA EXOUME MPRAVO POU TO MORAKI SOU PAEI MIA XARA EGO DEN DOULEUA PRIN NA MINO EGKUOS OPOTE PIRA ADEIA APO TON EAUTO MOU ;);) KALA I DIKIA SOU I ADEIA EINAI TELIAAAAAAAA EDO DEN EXOUME OLES AUTES TIS ADEIES POU EXETE ESEIS EMEIS 4 MINES EXOUME..

SIMERA EXOUME PAIDIATRO GIA EMVOLIO MALLON THA MAS ARXISI KAI FAGAKI OX TI VASANO THA EINAI NA KANOUME 2 FAGITS :roll::roll:

LIPON KORITSAKIA MOU TA LEME PREPEI NA TELIOSO KATI PRAGMATA EIPAME EINAI XALARI I DOULIA MAS ALLA EXEI ORES POU EXO DOULIAAAAAAAAAA FILAKIAAAAA

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 719
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Καλησπερα!!Τι κανετε??εχω ένα κεφαλι κουδουνι…Η μικρη είναι μες στην γκρινια ολη την ημερα.Δεν μπορω να καταλαβω τι της φταιει…Από το πρωι είναι ετσι..Ουτε με αγκαλιες ηρεμουσε ουτε με τιποτα.Ολα τα δοκιμασα.Τωρα επιτελους κοιμηθηκε,στην αγκαλια εννοειται και μπηκα να σας πω ένα γεια.

Ελενη αχ τι να πω και εγω που η μικρη χθες σηκωθηκε 5-6 φορες το βραδυ??Στις 8 το πρωι την αφησα στον μπαμπα της και κοιμηθηκα σαν ανθρωπος ένα διωρο.Για το στηθος που με ειχες ρωτησει (σορρυ που δεν απαντησα χθες) δεν πρηστηκε καθολου.Γενικα η μικρη ετρωγε κάθε μερα λιιιιγο παραπανω στερεες οποτε θεωρω πως η μεταβαση εγινε πολύ σταδιακα.Τωρα εχουμε φτασει μετα το φαγητο να μη θελει στηθος.Να πω την αληθεια στενοχωριεμαι λιγο :?:?:? …Με γεια και το καροτσι σας!!Ποιο χρωμα πηρατε?Εμεις τη βαζουμε καθιστη εδώ και ένα μηνα.Μας ειχε πει ο παιδιατρος να το κανουμε παρολο που μονη δε στηριζοταν ακομα .Η αληθεια είναι πως η πλατουλα της δυναμωσε πολύ από τοτε.Περιμενουμε και φωτο!!!

Μιρια το παιζει σλήρος το αφεντικο ε?????????χχαχαχαχαχαχαχα….Τι δουλεια κανεις ακριβως?Παντως εχετε πολύ λιγη αδεια εκει!!4 μηνες παραειναι λιγοι…Πως πηγε το εμβολιο?Εμεις εχουμε αυριο παιδιατρο,μονο για να τη μετρησει όμως.Μας ειχε πει πον προηγουμενο μηνα ότι τωρα θα ξανακανουμε τον Αυγουστο εμβολια :D:D:D !!!!!!!Τελεια..

Ηλιαννα τι κανεις??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kαλησπέρα σε όλα τα κορίτσια.Πως είστε? Τα μπεμπάκια σας καλά?

Έχω πάρα πολύ καιρό να μπω στο παρεάκι σας...

Δυστυχως δεν προλαβαίνω να διαβάσω τα νέα σας..

Λοιπόν.... εμείς είμαστε πολύ καλά. Στο Παρίσι τα περάσαμε τέλεια.. το μόνο στραβό ήταν ότι χάσαμε την φωτογραφική στο λούβρο , την έχασα δλδ . Ευτυχώς όμως είμασταν με φίλους μας εκεί οπότε είχαμε κάποιες δικές τους και πάλι καλά. Καλά η ομορφιά του Παρισιού δεν περιγράφεται.

Με το που επιστρέψαμε ξεκινήσαμε να ετοιμαζόμαστε για μετακόμιση...καλά η κουραση δεν περιγράφεται...και για 2 εβδομάδες δεν είχαμε τηλ και συνεπάγεται και ιντερνετ...

Στο καινουργιο σπίτι όλα είναι πολύ καλύτερα...μόνο που είναι μεγαλύτερο...και πραγματικά όλη την μέρα καθαρίζω και πάλι βρώμικα...Ξεκινήσαμε κρέμες...Αν εξαιρέσουμε την σούπα λαχανικών που δεν του πολυαρέσει του μικρού όλα καλά...

Δυστυχώς δεν μου μένει πολύ ελεύθερος χρόνος...φταίει το σπίτι?φταίει που ο μικρός δεν κοιμάται όσο πρίν? ίσως όλα αυτά.... με αποτέλεσμα να μην μπορώ να μπαίνω συχνά να μαθαίνω νέα σας....

Εσεις τι άλλα?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΑΡΕΣ ΜΟΥ ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΣΤΕ ΟΛΕΣ ΚΑΛΑ ΜΠΗΚΑ ΝΑ ΠΩ ΕΝΑ ΓΕΙΑ ΚΑΙ ΝΑ ΔΙΑΒΑΣΩ ΠΩΣ ΠΑΤΕ ΜΙΑ ΣΥΜΒΟΥΛΗ ΚΑΤΕΒΑΣΤΕ ΤΑ ΣΤΡΩΜΑΤΑΚΙΑ ΤΗΣ ΚΟΥΝΙΑΣ ΓΙΑΤΙ Ο ΔΙΚΟΣ ΜΟΥ ΣΗΚΩΘΗΚΕ ΚΙ ΕΠΕΣΕ ΑΠΟ ΤΗΝ ΚΟΥΝΙΑ ΕΥΤΥΧΩΣ ΟΛΑ ΚΑΛΑ ΑΛΛΑ ΕΧΑΣΑ 10 ΧΡΟΝΙΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΖΩΗ ΜΟΥ.ΠΑΩ ΝΑ ΣΑΣ ΔΙΑΒΑΣΩ. ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα!!!!!Δεν εχω πολυ χρονο,οποτε θα πω μια καλημερα προς το παρον και τα υπολοιπα μετα.

λετισια καλως ηρθες!!Ζηλευω για το Παρισι!!!!!Καλοριζικο κ το σπιτι ;);) ο μικρος τι κανει?

ματζι τι λες??φανταζομαι σοκ!Εγω τρομαξα μονο που το διαβασα.Χτυπησε πουθενα??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

koritsares mou ti kanete?? ego edo perimeno na sxolaso exo mia nista den perigrafete to proi eixa poli doulia vgika kai gia e3oterikes kai gyrisa prin mia ora peripou tora kathome xalara ;)

koritsia den 3ero oti kai an synevene xthes egrapsa 3 fores alla den ta dimosieue...

vrikame telika eisitiria gia tin rodo to apogeuma tha ta klisoume feugoume tin pempti vrika mia kai monadiki ptisi pou na pigeni rodo apeuthia einai naulomeni apo mia omada me paidakia pou pane na pe3oune podosfero ox panagia mou ti tha ginete mesa sto aeroplano :shock::shock::o

xthes fagame proti fora patatoula kai karotaki den 3etrelathike i mikri kai den efage kai poli :roll: pou tha paei tha sinithis... ta kilakia mas apo ton paidiatro proxthes einai 6870 kai upsos den thimame auto pou thimame einai oti pire 1.5 cm mesa se 15 meres :o mas eipe akomi oti tha perpatisi grigora to vlepo stin vaftisi na tin trexoume apo piso :lol::lol:

eleni mou mipos vgazi dontakia o mikros giauto einai etsi?? me gia kai to kainourgio karotsi ante na to xarite olo voltes ;) emena autes tis meres kleei ston upno tis tsirizi milame oxi aplos parapono... kai pao sto domatio tis kai vlepo pos kimate :shock:

tzitzikaki mou ti nea pou me rotages ti doulia kano o antras mou exei eteria epiplopoieio- 3ilourgio pou kanoune megales doulies 3enodoxia, sxolia , polikatikies klp giauto kai o petheros mou lipi sunexia sto e3oteriko kanoune 3enodoxia ekei kai exoune kai eteria pou xtizi polikatikies kai tora epektinonte kai ston tomea eisagogis 3ilou... giauto eimai ego edo xriazete mia gunaikia organosi se ola auta :D:D

leticia mou kalos epistrepsate mpravo pou perasate toso oraia ti oraio to parisi thelo kai ego kapia stigmi na pao ;)

magky mou ti les tora epese o mikros pos ta katafere??

iliana mou ola kala??

lipon koritsia filakia sxolasaaaaaaa

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΔΕ ΧΤΥΠΗΣΕ ΞΥΛΙΝΟ ΠΑΤΩΜΑ Κ ΧΑΛΙ 6 ΜΗΝΩΝ Κ ΣΚΑΡΦΑΛΩΣΕ ΜΕΓΑΛΗ ΑΝΑΠΤΥΞΗ ΤΟ ΑΤΙΜΟ ΕΥΤΥΧΩΣ ΔΕ ΧΤΥΠΗΣΕ ΠΩΣ ΠΑΝΕ ΤΑ ΖΟΥΖΟΥΝΑΚΙΑ ΣΑΣ?ΕΣΕΙΣ ΛΟΙΠΟΝ ΚΑΤΩ ΤΟ ΣΤΡΩΜΑ ΑΠΟ ΝΩΡΙΣ..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημέρα κοριτσάκια μου τι κάνετε;;;;

leticia καλωσήρθες πάλι.....

miriaki με το καλό για τη Ρόδο, να περάσετε τέλεια!μια χαρά η μικρούλα με τα κιλά κ το ύψος της....

tzitzikaki τι κάνειο η μπουμπού;;; εμείς τα ίδια πάλι πολύ γκρίνια κ ξύπνημα τη νύχτα!

Ηλιάννα μου τι κάνει το σποράκι;;;

magykal ευτυχώς που δεν έπαθε κάτι...κι εμένα αυτός είναι ο φόβος μου, μην πέσει γιατί στριφογυρίζει πολύ γρήγορα.

εμείς χθες πήγαμε στα γεννέθλια του μωρού μιας φίλης...περάσαμε όμορφα..ο μικρός ήταν κύριος... του άρεσε πολύ η μουσική, έπειτα κοιμήθηκε κ μετά αγκαλίτσα. συνήθισε πλέον τον κόσμο κ χαμογελάει κ πάει αγκαλιά σε όλους...ευτυχώς! την Τρίτη περιμένουμε κι εμείς την Παιδίατρο, αντε να αρχίσουμε κι εμείς σουπίτσες...

φιλιά σε όλες...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα καλημερα μανουλες!!!!!!!!!!!!!τι κανετε?????πως ειναι τα μικρουλια μας???????

εμεις ειμαστε δοξα το θεο ειμαστε μια χαρα ολοι μα ολοι!!!!!!!!!!!!!!δεν ειχα μπει αυτες τις μερες γιατι βαφουμε εδω το σπιτι (ο αντρας μου δηλαδη) κ γινεται ενας χαμος!!!!!!!!!!

ευτυχως ειναι καλα κ το μωρακι μου!!!επιτελους υστερα απο καιρο λεω πως ειμαι καλα κ το εννοω!!!!!!!!!!!!!

ΣΗΜΕΡΑ ΕΧΕΙ ΓΕΝΕΘΛΙΑ Κ Ο ΑΓΓΕΛΑΚΟΣ ΜΟΥ!!!!!!!!!ΑΧ ΤΟ ΠΑΛΙΚΑΡΙ ΜΟΥ , Ο ΑΝΤΡΑΣ ΤΗΣ ΖΩΗΣ ΜΟΥ ΓΙΝΕΤΑΙ ΕΝΟΣ!!!!!!!!!!!!!! ΕΙΜΑΙ ΠΟΛΥ ΣΥΓΚΙΝΗΜΕΝΗ!!!!!!!ΣΑΝ ΧΘΕς ΜΟΥ ΦΑΙΝΕΤΑΙ ΟΤΑΝ ΤΟΝ ΠΡΩΤΟ ΑΝΤΙΚΡΥΣΑ!!!!!!!!!!!!ΠΟΤΕ ΗΤΑΝ ΜΙΑ ΣΤΑΛΙΤΣΑ Κ ΤΩΡΑ......ΜΕΓΑΛΩΣΕ ΠΕΡΠΑΤΑΕΙ ΣΧΕΔΟΝ ΜΟΝΟς ΤΟΥ Κ ΕΧΕΙ ΤΑ ΠΡΩΤΑ ΤΟΥ ΓΕΝΕΘΛΙΑ!!!!!!!!!

ουφφφφφφφφ παλι με επιασε η μελαγχολια μου εγκυος γυναικα!!!!!!ειναι κ οι ορμονες!!!!!!!!!

μαγκυκαλ μου πω πω πως δεν χτυπησε το παιδι????!!!!!!!!!!!!!!!!!!! θελουν πολυ προσοχη τωρα!!!!!!!!

καλα ειστε εσεις????

λετισια μου καλως ηρθατε !!!!!!!!!!!!!χαιρομαι που περασατε τοοοοσο ωραια!!!!!!!!!πως ειναι το μικρουλι???????????εσυ??????????

τζιτζικακι μου πως εισαι??????? η κουκλιτσα σου καλα ειναι???

μιριακι μου αντε να περασετε τελεια στη ροδο!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! η μικρουλα πως ειναι?????

ελενη μου μια χαρα ο μπομπιρακος χθες ε????? μπραβο συνηθιζει σιγα σιγα!!!!!!!

εμενα ο δικος μου ακομα να συνηθισει.....με το που ερχεται καποιος στο σπιτι βαζει τα κλαματα κ οδυρεται!!!!ελπιζω σιγα σιγα να το σταματησει αυτο!!!!!!!

πολλα φιλακια σε ολες σας κοριτσακια μου κ σε ολα τα γλυκουλια μωρακια!!!!!!! :YMHUG::YMHUG::YMHUG::x:x:x:x:x:x:x:-*:-*:-*:-*:-*:-*:-*:-*

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kαλησπερα!Τι κανετε?Εμεις καλα,εχουμε θεμα με τον υπνο της μικρης αλλα μαλλον ειναι δοντια οποτε κανουμε υπομονη.Να σας πω τα νεα απο παιδιατρο μιας και δεν ειχα προλαβει τις προαλλες.Ειναι πλεον 6800 και 66 εκ οποτε ολα καλα.Τον προηγουμενο μηνα δεν εβαλε λογω αρρωστιας πιθανον.Μου εφυγε ενα αγχος..Το φαγητο της το τρωει σχετικα καλα παντως.Μας εδωσε και μια αλοιφη για τα δοντια, η οποια και βρωμαει ουζο και δεν εκανε τιποτα απολυτως οποτε δεν της την ξαναβαζω.Ο καιρος ειναι χαλια παλι οποτε κλειστηκαμε ξανα σπιτι αλλα ειτε εχουμε κοσμο ειτε κατι θα βρεθει να κανω οποτε δεν εχω ξεκουραστει.Ολο το πρωι εκανα δουλειες και τωρα επιτελους χαλαρωνω.Αρχιζει και η Μ.Εβδομαδα αυριο και ουτε εχω καταλαβει ποτε εφτασε.Φετος περναει πολύ γρηγορα ο καιρος νομιζω.Τσουρεκια θα φτιαξετε???Εγω δεν το βλεπω..Δεν το εχω ξαναπροσπαθησει και μου φαινονται χρονοβορα και δυσκολα.Μεσα στη βδομαδα θα συναντηθουμε και με 2 κοπελες απο το μαμμυ και ανυπομονω!!

μιριακι μου υπομονη με τη μικρη,σιγα σιγα θα φαει.Εμενα στην αρχη σπαραξε στο κλαμα,αλλα με τον καιρο το συνηθισε.Της αρεσει παρα πολυ ο αρακας,οποτε της βαζω καθε μερα.Κανε και εσυ πειραματα μεχρι να φαει ;);) Φανταζομαι τι θα γινει μεσα στο αεροπλανο με τα μικρα...χαχαχαχαχα...Καλα βρε πως πετυχατε τετοια πτηση?????????Για τον αντρα σου αυτο να του λες καθε φορα που αργεις..Οτι χωρις εσενα πως θα παει μπροστα η εταιρια???Το γυναικειο μυαλο ειναι απαραιτητο :lol::lol::lol:

ελενη και εμας η μικρη εχει συνηθισει στον κοσμο αλλα εχει τις προτιμησεις της!!Με καποιους τρελενεται και ειναι ολο γελια και φωνες και καποιους αλλους ουτε να τους φτυσει!!Επισης εχω παρατηρησει οτι φοβαται οσους μιλανε πολυ δυνατα..Πως παει ο μικρος με την αλλεργια??

Ηλιαννα μου χαιρομαι που εισαι καλα!!Να σου ζησει ο μικρος!Πολυχρονος και με το καλο το αδερφακι του!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημέρα κοριτσάκια μου τι κάνετε;;;;

Ηλιάννα μου πολύχρονος ο Αγγελάκος σου!

tzitzikaki μου χάλια κι εμάς ο ύπνος μας.... θα κάνουμε υπομονή!με την αλλεργία καλά πάμε θα κάνουμε αυτές τις μέρες κ τεστ κοπράνων κ βλέπουμε.... μια χαρά η μπουπούκα αυτόν τον μήνα, μπράβο σας! εμείς αύριθο περιμένουμε τη γιατρό.

miriaki πότε φεύγετε;ετοιμάζεστε;;;

εγώ λέω φέτος για πρώτη φορά να δοκιμάσω να κάνω τσουρέκια, λίγα, έτσι για το καλό, να μαθαίνω μιας κ είμαι μαμά πλέον.... βέβαια μόνο ο αντρούλης μου θα φάει....

χάλια κ εδώ ο καιρός, κρίμα γιατί έχει άδεια ο άντρας μου από αύριο κ ήταν ευκαιρία για βολτίτσες....

φιλιά σε όλες..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας!!Χαλια ο υπνος της μικρης...Με εχει εξαντλησει ρε κοριτσια..Ας ελπισουμε σημερα να κοιμηθουμε.Καποια στιγμη θα κουραστει και αυτη,που θα παει??

Ελενη τα εκανες τελικα τα τσουρεκια?Εγω δεν το επιχειρω...Ποσες μερες εχει αδεια ο αντρας σου?Μπορει και να προλαβετε να βολταρετε..

Οι υπολοιπες χαθηκατε...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kαλησπέρα.Βλέπω πολλές απο εμας δεν πολυμπαίνουμε πλέον στο μάμμυ......Κυρίως εγώ βέβαια :roll: γιατί όπως σας είπα δυστυχώς δεν έχω χρόνο....

Ο μικρός είναι πολύ καλά. Την φρουτόκρεμα και την βανίλια τις τσακίζει ενώ οι σούπες δεν του πολυαρέσουν....Εσας τα μικρά σας ξεκίνησαν μπουσούλισμα? Ο μικρός μου όχι ακόμη....

Κατα τ'άλλα ήσυχα...

Σε δυο βδομάδες βαπτίζουμε τον μικρό...προσκλητήρια δεν έχουμε πάρει ακόμη... :shock::shock: φωτογράφο δεν έχουμε κλείσει ακόμη... :shock: θα το πάθω το εγκεφαλικό... :lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημέρα κοριτσάκια μου τι κάνετε;

δεν πολυμπήκα αυτές τις μέρες, δεν προλάβαινα με τον μικρό κ τις δουλειες...

λοιπόν, τα νέα μας....

κάναμε τη mayer κοπράνων κ ευτυχώς είναι αρνητική! ήρθε κ η γιατρός μας κ όλα καλά... ο μικρόςαυτόν τον μήνα πήρε 1150 gr.... κ 1.5 πόντο. πολύ καλά, έφτιαξε το εντεράκι του...

το κακό είναι οτι προχθές το βράδυ ανέβασε πυρετό, 38 κ ανησυχήσαμε πολύ....δε φαινόταν να χει κάτι, δεν είχε συμπτώματα...τον είδε η γιατρός κ τελικά ήταν ιωσούλα. η πρώτη μας ίωση.......

το καλό είναι οτι μάλλον΄λόγω θηλασμού, την πέρασε ελαφριά, δεν ξαναέκανε πυρετό, ούτε έχει άλλα συμπτώματα εκτός απ τη βραδυνή ανησυχία που την έχουμε μέρες τώρα κ αυτές τις 2 μέρες ήταν ακόμη χειρότερα....

ήθελε το βράδυ συνέχεια αγκαλιά κ στήθος, πόναγε ο λαιμός του κ ήθελε παρηγοριά ο καημενούλης!

αρχίσαμε απο προχτές λαχανικά κ δεν του αρέσουν καθόλου...τις κρέμες τις τρώει πολύ κ τη σούπα καθόλου, άντε να τρώει 3-4 κουταλιές με το ζόρι... τι να κάνω; ξέρετε κάνα κόλπο;

leticia με το καλό η βάπτιση, εμείς βαπτίζουμε τέλη Μάη...

miriaki, Ηλιάννα που είστε;

tzitzikaki μου κ εσένα ανήσυχη η μπουμπού τα βράδια, ε;;;; τι θα κάνουμε;;;; αντί να προχωράμε πισωγυρίζουμε!

ήθελα να κάνω τσουρέκια αλλά με τις ιώσεις κ τις δουλειές δεν πρόλαβα. τώρα κόλλησα εγώ την ίωση κ έχω κ τον αντρούλη μου που μου λέει να μην κάνω γιατί τζάμπα θα ταλαιπωτηθώ μιας κ θα φάει μόνο εκείνος.... δίκιο έχει!μάλλον του χρόνου.... έκανα κουλουράκια τουλάχιστον κ σήμερα θα βάψουμε κ τα αυγά μας....

ο αντρας μου έχει άδεια μέχρι κ την Τρίτη αλλά ο καιρός είναι χάλια κ δεν το βλέπω να πηγαίνουμε πουθενά....

το Πάσχα θα πηγαίναμε στης κουμπάρας μου να ψήσουμε εκεί αλλά μάλλον άκυρο γιατί έχει κ αυτή μωρό κ φοβάμαι μην της κολλήσουμε......

αυτά τα νέα μας... εσείς τι θα κάνετε;

φιλιά σε όλες!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

koritsakia mou kalispera sas grafo apo tin omorfi rodo den prolava na diavaso tipota sas grafo viastika giati me perimenoune na figoume mpika na sas po oti to ta3idi pige mia xara an kaname stasi athina kai perimename 3

ores ekei ola kala i mikri den katalabe tipota sto aeroplano den akoustike to moraki mou elpizo etsi na einai kai stin epistrofi filakia se oles kai tha mpo aurio na sas diavaso xxxxxxxxxxxxxxxxxxx

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

eleni μου όσο περνάει ο καιρός θα τις συνηθίσει...και μενα δεν τις έτρωγε αλλα κάθε μερα τρώει και περισσότερο...δοκίμασε να του κάνεις διαφορετικές καθε φορά.ας πούμε εμείς την τελευταία φορά δοκιμάσαμε με αρακά και του άρεσε πιο πολύ....

Miriα καλά να περάσεις και με το καλό να επιστρέψετε....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kalispera koritsares kai xristos anesti ti mou kanete? ego eimai xalia exo pireto ponaei poli o laimos kai vixaaaaa kai eimai kai stin 3enitia :cry::cry: apopse estila ton antrouli kai vrike dianiktereuon giati den antexa allo makari aurio na eimai kalitera to kako einai oti kimomaste mazi me tin mikri kai arxise na exei kai auti mi3oules makari na min arostisi :? apopse leo na tin vgalo ston kanape giati kathe fora pou vixo tromazi i mikroula mou

pos perasate to pasxa??

leticia me to kalo ta baftisia kale pigene na bgalis prosklitiria pote tha kalesis ton kosmo?????????

eleni ti telia foto einai auta kala einai theiki

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

τι κάνουν τα κοριτσάκια μου;

ακόμη γυρνάτε;

εγώ είμαι καλύτερα, είχα μπούκωμα κ λαιμό όλες αυτές τις μέρες, ευτυχώς ο μικρούλης μου είναι μια χαρά!

φάγαμε αρκετά αυτές τις μέρες, τώρα πρέπει να κόψουμε τα πολλά πολλά γιατί έρχεται κ η βάπτιση.....!

miriaki περαστικά σου! ελπίζω να σου περάσει γρήγορα, εμένα μου κράτησε 3-4 μέρες... ευχαριστούμε για τα κοπλιμέντα! η μπουμπούκα πως είναι;έχει ακόμη μυξούλες;πότε επιστρέφετε;πως περάσατε;

tzitzikaki, Ηλιάννα, leticia τι κάνετε;

φιλιά σε όλες, περιμένω τα νέα σας!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

koritsakia mou kalimera ti mou kanete? emeis epistrepsame 3imeromata pemptis alla xthes den irtha grafio itane kai taleporimeno to moraki mou apo to ta3idi miname spiti akoma prospatho na simazepso na plino kai fantazeste ti sideroma exo :shock::shock: fugame apo rodo tin tetarti to proi i ora 9 imastan athina kai eixame kopsi ta eisitiria gia tin epomeni ptisi apo athina gia kupro na einai i ora 10.30 to vrady gia na vrethoume me tin aderfoula mou perasame mia mera mazi poli to xarika eixa na tous do 6 mines mou lipsane poli tin mikri ixane na tin doune otan itane 10 imeron kala trelathikane mazi tous i kori tis aderfis mou pou einai 2 misi trelathike me tin dikia mou olo tin filage kai ithele na pe3oune mazi kai tis eferne pexnidakia na pe3oune axou to kalo mou einai mia gluka...

stin ugeia mou eimai kalitera mono vixa exo kai eutixos den kolise i mikri alla koritsia eixa mia peripetia pou troma3a poli tin deutera to proi 3ipnisa me pireto perno lipon antipiretika alla anti na pefti o piretos anevene kapia stigmi ftani 39.5 pame se kliniki stin rodo kai arxizoune tis e3etasis mou lene me toso pireto prepei na se kratisoume stin arxi leo enta3i omos meta den ithela skeutomouna kai tin mikri kai tous eipa na figo mou egrapse o giatros kati farmaka kai mou leei an anevi 3ana na pao amesos pame lipon sto spiti kai imouna poli kalitera to vradu omos eniotha krio kai rigos etrema olokliri vazo thermometro 39.9 :o:o:o:shock::shock::shock: to leei o antroulis tis petheras mou kai erxete trexontas arxise na mou vazi petsetes me nero kai 3idi eixa melaniasi apo ton pireto eniotha to kefali mou na kegete kai to soma mou kruo meta apo kanena 40lepto arxise na pefti 39.8 39.7 ena ena epefte meta apo teseris ores agona kataferame na ton ri3oume sto 38.5 tin epomeni mera eimouna poli kalitera alla akomi sunexizo tin antibiosi kai exo tromokratithi pou bazo kathe ligo thermometro :roll:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ ΚΟΥΚΛΙΤΣΕΣ ΜΟΥ ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΧΑΤΕ ΕΝΑ ΥΠΕΡΟΧΟ ΠΑΣΧΑ ΜΕ ΤΑ ΖΟΥΖΟΥΝΑΚΙΑ ΣΑΣ.ΕΛΕΝΗ ΒΛΕΠΩ ΦΩΤΟ ΦΤΟΥ ΣΤΟ ΚΟΥΚΛΑΚΙ ΣΟΥ ΔΙΑΒΑΣΑ ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΑΚΙΑ ΜΕ ΦΑΙ ΚΙ ΕΜΕΙΣ ΣΤΗΝ ΑΡΧΗ ΕΙΧΑΜΕ ΤΩΡΑ ΔΕΝ ΤΟΝ ΠΡΟΑΛΑΒΑΙΝΩ ΔΟΚΙΜΑΣΕ ΔΙΑΦΟΡΕΣ ΣΥΝΤΑΓΕΣ ΑΡΑΚΑ ΦΑΣΟΛΑΚΙΑ ΚΑΡΟΤΑ ΣΠΑΝΑΚΙ ΚΑΤΙ ΘΑ ΤΟΥ ΑΡΕΣΕΙ ΑΣΕ ΠΟΥ ΘΑ ΣΥΝΗΘΙΣΕΙ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Οπότε @Ersi85 αν κατάλαβα καλά δεν έχεις γυρίσει στη δουλειά που έλεγες; Είχα μείνει στο ότι θα γυρνουσες στους 3 μήνες περίπου.
    • Καλώς σε βρήκαμε πάλι @Ersi85! Α έχετε πολλά δοντακια εσείς! Κανένα ψωμί του δίνεις; Ξεκίνησε τον έστω πατημένα γιατί συνηθίζουν λένε τα αλεσμένα και μετά δυσκολεύονται πολύ να περάσουν σε κομμάτια. Εγώ της έκανα μικτή διατροφή. Της έδινα και κομμάτια να εξερευνά και αλεσμένα για να τρώει 😅 8 μηνών την ξεκίνησα πατημένα και επειδή τα πήγαινε πολύ καλά μετά από μια εβδομάδα την ξεκίνησα κανονικά κομματάκια. Γενικά με τα φρούτα με έχει "βασανίσει" που δεν τα τρώει αλλά τώρα που μπήκε στον 10ο μήνα σαν να ξεκίνησε να της αρέσουν. Αφού πλέον της δίνω την μπανάνα και τρώει σχεδόν μισή μόνη της, ενώ πριν έκανε γκριμάτσα αηδιας και την πετούσε κάτω 🤣🤣 🤣 Αλλά τα πάει εξαιρετικά με τα κομμάτια από την αρχή, ούτε gagging ούτε τίποτα. Αχ κορίτσια εγώ το σκέφτομαι για 2ο αλλά λέω να περάσει λίγο ο καιρός γιατί 1) θέλω vback 2) ε να γυρίσω λίγο δουλειά να βρω τα πατήματα μου πριν έρθει η καταιγίδα του 2ου 😅 Να έχει μεγαλώσει λίγο και η μικρή να καταλαβαίνει περισσότερα. Κι εμείς μόνοι μας την μεγαλώνουμε, αλλά ευτυχώς έχω πολύ βοήθεια από το σύζυγό ❤️ Αφού καμία φορά που δεν την παλεύω του την δίνω 7 το πρωί που ξυπνάει η κυρία να μου την κρατήσει μέχρι τις 8 που φεύγει για δουλειά για να κοιμηθώ 😅 Τώρα ο ύπνος... Μία έτσι μία αλλιώς. Νομίζω έχω συνηθίσει πια και δεν με ενοχλεί 😅 Κάνει και ψιλοστανταρ αφυπνίσεις (12-4-6-7)  οπότε ίσως έμαθε ο οργασμός μου 🤣  Από κατορθώματα μπέμπας , έτοιμη είναι να περπατήσει 😅 Έχει ξεκινήσει να πατάει όλο το πέλμα (τόσο καιρό κινείται μόνο με τις μύτες) και κάνει πρόβες να σταθεί χωρίς να ακουμπάει κάπου! Έχω τρελαθεί! Δεν το περίμενα τόσο νωρίς. Καλά εννοείται θέλει καιρό ακόμα, αλλά μου κάνει εντύπωση πως προπονεί τον εαυτό της! Όταν ξεκινάει κάτι καινούργιο το κάνει συνέχεια μέχρι να το τελειοποιήσει και μου φαίνεται τόσο υπέροχο όλο αυτό!(Φαντάζομαι όλα τα μωρά το ίδιο κάνουν 😅)
    • Η αλήθεια είναι ότι πας με άλλο αέρα...και μπορώ να καταλάβω πόσο κουραστική είναι αυτή η διαδικασία...φτάνεις πολλές φορές σε σημείο να το κάνεις με το ζόρι, χωρίς να το απολαμβάνεις.. Και να ξέρεις ότι θα έρθει την πιο κατάλληλη στιγμή!!! Να ξεκουράζεσαι και να κάνεις πράγματα που απολαμβάνεις!!! Και μόλις έρθει θα τα ξεχάσεις όλα 🥰🥰
    • Καλά θα κάνεις κορίτσι μου!! Εύχομαι όλα καλά να πάνε! Είναι από μόνη της όλη αυτή η διαδικασία και η αναμονή στρεσογόνα οπότε τουλάχιστον να ξέρεις ότι είσαι σε καλά χέρια και πως έχεις έναν γιατρό που θα σε βοηθήσει να τα καταφέρεις! Θα δεις ότι θα κάνεις τα επόμενα βήματα και θα έρθει το μωράκι σου!! 
    • Ναι εγω τόσο έδωσα την τελευταία φορά αφού παίρνει 50 ευρώ επίσκεψη + 50 για το παπ 🤷‍♀️  Εσυ 40 ευρω πληρώνεις σε ιδιώτη γιατρό Αθήνα ; 
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...