Μετάβαση σε περιεχόμενο

Φιλεναδιτσες 2010!!!!!!!!!!!


Recommended Posts

  • Απαντήσεις 719
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Καλημέρα και στα υπόλοιπα κοριτσάκια! Τι κάνετε? Εμείς χέσαμε τον κόσμο το πρωί και ηρεμήσαμε γιατί το πουλάκι μου χθες δεν είχε κάνει κακά της!

Τελικά το λαπτόπι θα το πάρει το απόγευμα που θα φύγει αν πάει τελικά με αυτόν τον καιρό!

Μήνα τον θηλάζεις ακόμα ή το σταμάτησες λόγω δουλειάς? Τώρα ποιος σου κρατάει τα παιδιά που δουλεύεις?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΓΙΑ ΤΑ ΚΑΛΑ ΣΑΣ ΛΟΓΙΑ...ΤΟ ΟΤΙ ΜΟΥ ΜΟΙΑΖΕΙ ΝΑ ΘΥΜΗΘΩ ΟΤΑΝ ΒΡΕΘΟΥΜΕ ΝΑ ΣΑΣ ΚΕΡΑΣΩ.ΟΛΟΙ ΛΕΝΕ ΠΩΣ ΜΟΙΑΖΕΙ ΣΤΟΝ ΜΠΑΜΠΑ ΤΟΥ.ΑΝ ΚΑΙ ΜΕ ΤΟΝ ΑΝΤΡΟΥΛΗ ΕΧΟΥΜΕ ΠΑΝΩ ΚΑΤΩ ΙΔΙΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ.ΦΙΛΑΚΙ ΤΟΥ ΕΔΩΣΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΦΙΛΕΝΑΔΙΤΣΑ ΤΟΥ ΜΠΑΕΜΠΗ.ΝΑ ΠΕΙΣ ΣΤΟΝ ΑΝΤΡΟΥΛΗ ΣΟΥ ΝΑ ΜΗΝ ΠΑΕΙ ΠΟΥΘΕΝΑ ΜΕ ΤΕΤΟΙΟ ΚΑΙΡΟ ΚΑΙ ΝΑ ΑΦΗΣΕΙ ΚΑΙ ΤΟ ΛΑΠΤΟΠΙ ΗΣΥΧΟ.ΘΗΛΑΖΩ ΑΚΟΜΑ ΜΠΑΡΜΠΗ ΜΟΥ ΑΠΛΑ ΤΩΡΑ ΔΙΝΩ ΚΑΙ ΛΙΓΟ ΑΠΟ ΞΕΝΟ ΓΙΑΤΙ ΟΤΑΝ ΜΠΗΚΑΜΕ ΣΤΟ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ ΑΠΟ ΣΤΕΝΑΧΩΡΙΑ ΔΕΝ ΕΙΧΑ ΠΟΛΥ ΚΑΙ ΕΚΕΙ ΟΙ ΓΙΑΤΡΟΙ ΜΟΥ ΕΙΠΑΝ ΝΑ ΔΩΣΩ ΞΕΝΟ ΓΙΑ ΝΑ ΤΡΩΕΙ .Ο ΜΙΚΡΟΣ ΟΜΩΣ ΟΥΤΕ ΝΑ ΤΟ ΔΕΙ ΚΑΙ ΜΟΥ ΕΙΠΑΝ ΝΑ ΤΟΥ ΔΙΝΩ ΚΑΙ ΛΙΓΟ ΞΕΝΟ ΓΙΑ ΝΑ ΤΟ ΜΑΘΕΙ.Η ΑΛΗΘΕΙΑ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΒΟΛΕΥΕΙ ΟΤΑΝ ΛΕΙΠΩ ΑΝ ΚΑΙ ΤΟΝ ΤΑΙΖΩ ΠΙΟ ΠΡΙΝ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΘΕΛΕΙ 30 ΜΕ 60 ΜΛ ΓΙΑ ΝΑ ΚΟΙΜΗΘΕΙ. ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΤΑ ΚΡΑΤΑΕΙ Ο ΑΝΤΡΟΥΛΗΣ ΜΟΥ ΤΙΣ ΩΡΕΣ ΠΟΥ ΔΕΝ ΔΟΥΛΕΥΕΙ(ΑΠΟΓΕΥΜΑΤΑ)ΚΑΙ ΜΙΑ ΜΕΡΑ Η ΠΕΘΕΡΑ.ΠΟΙΑ ΚΟΠΕΛΑ ΕΧΕΙ FB ΚΑΙ ΔΕΝ ΜΕ ΕΧΕΙ ΚΑΝΕΙ ΦΙΛΗ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κοριτσακια μου.Πως ειστε???Εμεις μαλλον βγαζουμε δοντακι και ειμαστε ανησυχοι.Σας βαζω και εγω φωτο τον Ορεστη κλοουν...

post-12184-13873936280162_thumb.jpg

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

τσα!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!να'μαι κ εγω γυρισα!!!!!!!!!εκανα τα κουρεματακια μου κ ηρθα!!!!!!!!

μπαρμπι μου τι καλα θα εχεις το λαπτοπι ε?????

μηνα μου ετσι κ εμενα ο αντρας μου τα κραταει κ καμια φορα η μαμα μου!!!!!!!!!!!!!!!

πριγκιπισσα μου κουκλος ο κλοουνακος σου!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!φτου φτου!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας και απο εμενα τι κανετε πως ειστε??

σταγονααααααααααα φιλεναδιτσα κουκλος ο μπεμπης τι τρελο μωρο ειναι για φαγομα γλυκας γλυκας :!::!:

ηλιανα μου ζερομαι που ειστε καλητερα οταν λες κουρεματα τι κουρεματα εκανες?

πριγκιπισσα φοβερος κλοουν αντε και του χρονου :!: καλε γιατι ειναι τοσο σοβαρος??? τι του εκανες???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

σταγονα ξεκινα κερασματα..ο μπεμπης απιο κλωνοςτου πατερα του εγινε πια κλωνος σου..αλλαξε, απτα χριστουγεννα κ μετα...

καθεται μπρουμητα, διαβαζει, κιθαριστας, κουκλος...περιζητητος γαμπρος!!!

(βγαλε το τικερακι με τα χριστουγεννα..μου ρθε ορεξηγια μελομακαρονο)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Δεν του εκανα τιποτα Μιρια μου,απλα αυτες τις μερες δεν εχει και πολλα κεφακια.Μαλλον ετοιμαζομαστε για δοντακι και ποναει το μωρακι μου :(:(:(:(:(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας κοριτσια!!!!!εμεις πριν λιγο ξυπνησαμε κ τωρα θα φτιαξω ενα καφεδακι κ θα ταισω τα μικρα μου!!!!!

μιρια μου σε μπερδεψα ε???? :lol::lol: ειμαι κομμωτρια κ πηγαινω στα σπιτια κ κανω κουρεματα,χτενισματα,βαφες κ ολα τα συναφη!!!!!!!!!!

πριγκιπισσα μου ποναει ο μικρουλης σου ε????εξου κ το σοβαρο υφακι......δφεν πηραζει ομως κουκλος ειναι κ ετσι!!!!! ;);)

μαμουνακι συμφωνω μαζι σου,αντε μηνα μου ξεκινα τακερασματα!!!! :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπέρα φιλεναδίτσες....

πως είστε σήμερα;εμείς καλα, ήσυχο ήταν το μωρούλι μου κ είχαμε κ τον μπαμπάκα μας παρέα..

τι παιδάκια όμορφα είναι αυτά;;;;

πριγλιπισσα, ο κλόουν απλά τέλειος... πολύ όμορφη κ η στολή....

σταγόνα ο μικρούλης σου πολύ προχωρημένος, τα κάνει όλα.... κούκλος.... να τον χαίρεσαι!

αχ Ηλιάννα μου, μακάρι να ήμασταν κοντά να μου κανες ένα φρεσκάρισμα στο μαλλί, έκλεισα δίμηνο πάλι χωρίς κομμωτήριο... άστα, που χρόνος για τον εαυτό μας!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα ομορφουλες μου!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!τι κανετε?????????ακομα κοιμοσαστε?????????που εξαφανιστηκατε ολες καλε????????????

εμεις ξυπνησαμε πριν καμια ωριτσα κ τωρα πινω καφεδακι κ προσπαθω να χαλαρωσω λιγο!!!!!!!!!!

αχ καλα θα ηταν ελενη μου να ειμασταν κοντα να συναντιομασταν κιολας να τα λεγαμε κ πιο καλα!!!!!!!!!!!!! :D:D:D:D:D:D:D γιατι σιγουρα απο κοντα ειναι αλλιως απ'οτι μεσω ενος υπολογιστη!!!!!!!!δεν πηραζει ομως κανουμε πολυ καλη παρεουλα κ ετσι!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

αχ κοριτσακια μου σας νιωθω πολυ ιπλα μου κ σας ευχαριστω πολυ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ναι Ηλιάννα μου καλύτερα θα τα λέγαμε από κοντά...

εμείς σήμερα είμαστε τα δυο μας πάλι, ο μπαμπάς μας έχει υπηρεσία κ ο μπεμπούλης ανήσυχος... μεγαλώνει βλέπεις!

Ηλιάννα μου η διάθεση πως πάει;ολα καλά;

εγώ βαρέθηκα γιατί δεν πολυβγαίνουμε με τον μικρό λόγω του καιρού κ των ιώσεων. ανυπομονώ να ανοίξει ο καιρός.. σε λίγο περιμένω μια φίλη μου για καφέ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σου ελενιτσα μου!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!α εισαστε τα δυο σας ε??????ωραια!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :D:D:D:D

μηπως βγαζει κανα δοντακι ο μπεμπουλης κ ειναι ανησυχος, το μικρουλι μας μωρε ε???

κ εγω ειμαι μονη με τα παιδια γιατι κ εμας ο μπαμπας μας δουλευει απογευμα!!!!!!!αχ κ εγω περιμενω να φτιαξει αυτος ο καιρος να βγουμε λιγο εξω να παρουμε αερα να ξεσκασουμε λιγο γιατι μας εφαγε η μουχλα μες στο σπιτι συνεχεια!!!!! :lol::lol::lol:

απο διαθεση ενταξει καλα θα ελεγα πως ειμαι!!!!το πρωι με ειχε πιασει μια μελαγχολια κ ηθελα να κλαψω (παλι χωρις λογο),αλλα αυτη τη φορα τα καταφερα κ δεν εκλαψα!!!!!!!!βασικα εχω ενα πραγμα μεσα μου,νομιζω πως παω να σκασω αλλα πιστευω να μου φυγει κ αυτο !!!!......

α ωραια θα τα πεις κ με τη φιλη σου ε?????πολυ καλα!!!!!!!

τι αλλα βρε κοριτσακια???????????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας και από εμάς! Τελικά ο αντρούλης μου δεν έφυγε λόγω καιρού και βρήκαμε χρόνο για να περάσουμε οι τρεις μας! Τώρα μαγειρεύω κατσικάκι κρασάτο και πατατούλες τηγανιτές. Καλά τι τέλειος κλόουν είναι αυτός? Ηλιάννα μου ίσως όλα αυτά τα ψυχολογικά είναι από τις ορμόνες! Λοιπόν φιλάκια πολλά σε όλες και θα τα πούμε!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια χαρα μανουλες!!!Τι κανετε???Εμεις καλα.Πριν λιγο φαγαμε και τωρα μπαμπας και γιος κοιμουνται αγκαλιτσα.Εγω βρηκα ευκαιρια να σας διαβασω.Το απογευμα θα παμε για καφεδακι και θα παρουμε και τον κλοουνακο μας μαζι :):):):):) Ο καιρος ειναι καλος οποτε ειπαμε να βγουμε λιγο.

Ηλιαννα μου χαιρομαι που εισαι καλα...

Βarbie μου σε ευχαριστω για τα καλα σου λογια για το μπεμπακο μου.Εχουν μωρε πολυ πλακα τα μωρακια ντυμενα μασκαραδες...

Ελενη μου παλι υπηρεσια εχει ο μπαμπας σας???Υπομονη θα περασει η μερα.Δωσε πολλα φιλακια στον ποντικουλη σου :P:P:P

Οι υπολοιπες που ειστε???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπερα κοριτσια!!Τι κανετε??Τι κανουν τα μωρακια?Δεν ειχα δικτυο τοσες μερες :evil::evil::evil::evil: και δεν μπηκα καθολου.Ευτυχως τωρα αποκατασταθηκε.Σας διαβασα αλλα ειναι πολλα για να σχολιασω και δεν προλαβαινω..σορρυ..

Εμεις ξεκινησαμε φρουτακια!Θα αρχιζαμε τον επομενο μηνα αλλα ο γιατρος ειπε να τα βαλουμε τωρα γιατι τη βρηκε λιγο πισω στα κιλα της.Δυο μερες αχλαδι,μετα προσθετουμε μηλο και μετα απο 2 μερες μπανανα.Δεν ξετρελαθηκε κιολας αλλα κατι εφαγε απο το αχλαδι.Με το μηλο ξινιζε σαν να μην της αρεσε.Θα δουμε.Κατα τα αλλα ειναι λιγο γκρινιαρα τα βραδια και δεν ξερω τι μπορει να της φταει.Ο παιδιατρος ειπε οτι τα ουλα της ειναι πολυ πρησμενα,οποτε ισως απο αυτο.

θα τα ξαναπουμε,φιλια!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

hello girls! ti kanete? popo ti teleies foto me theika mpempakia einai autes???? ftou ftou! irthe kai o antras mou kai tis xazeuame pareitsa! kouklakia sketa!!!!! edo pali brexei re gamoto. exo barethei na eimai klismeni mesa :( ante na anoiksei ligo o kairos na pame kamia boltitsa. tin alli deytera einai kathara deutera. pou tha pate gia xartaeto??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερα κοριτσακια!!!!!!!!!!!!!!πως ειστε?????????εμεις κοιμηθηκαμε κ πριν λιγο ξυπνησαμε!!!!!!!!!!

τζιτζικακι μου ωχ φανταζομαι που σεν ειχες δυκτιο ε?????...... σιγα σιγα κοπελα μου η μικρουλα σου θα αρχισει να τρωει τα φρουτακια!!!θα δεις πως καθε μερα που περναει θα τις ειναι κ πιο ευχαριτα!!!!!!!!!εγω να φανταστεις με την κορη μου εκανα στην κυριολεξια τον καραγκιοζη!!!!!αφου μας ακουγαανε στη γειτονια!!!!! :lol::lol::lol::lol::lol::lol:

μαριασο μου αχ κ εγω εχω βαρεθει!!!!!!!!αντε αυτος ο καιρος να ανοιξει να παμε καμια βολτα γιατι δεν μας κοβω καλα... :lol::lol:

οσο για την καθαρη δευτερα δεν εχουμε κανονισει κατι εμεις!!!!!!!!αντε να ερθει να ξεσκασουμε λιγο!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπέρα κοριτσάκια...

τι κάνετε; ησυχία σήμερα βλέπω...

εμείς σιγά - σιγά θα φάμε το γαλατάκι μας σε λίγο κ θα κοιμηθούμε να ξεκουραστεί λίγο κ η μανούλα!

ο μικρούλης μου αυτές τις μέρες άρχισε να έχει πολλά σαλάκια κ πρέπει πια να φοράμε σαλιάρα, το θέμα είναι οτι δεν την θέλει, την τραβάει, την τρώει... αν δεν του τη βάλω όμως βρέχει συνέχεια τα ρουχαλάκια του, δεν μπορούμε να αλλάζουμε κάθε μισή ώρα... ελπίζω να τη συνηθίσει...

ήθελα να ρωτήσω τις μανούλες, πότε βγάλανε τα παιδάκια σας το πρώτο τους δοντάκι;

καλό βράδυ σε όλες......

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σου ελενη μου!!!!!!!καλη ξεκουραση κοπελα μου!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!κ εγω εβαλα τον αγγελακο για υπνο κ τωρα θα βαλω κ την αννουλα!!!!!!!οντως πολυ ησυχια εχει πεσει σημερα βρε κοριτσια,τι γινεται?????

εμενα η αννα μαρια εβγαλε το πρωτο δοντι εννια μηνων, ενω ο αγγελος παιδευεται απο δυομιση μηνων κ εβγαλε τωρα πριν τρεις μερες το πρωτο του δοντακι!!!!!!!!!

καληνυχτα κοριτσακια κ πολλα φιλακια σε ολες κ ολα τα μωρακια!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

geia sas koritsakia ti kanete pos eiste??? ego den eimai kai poli kala eimai kapos adinami simera kai krionooooooooooooooooo poliiiiiiiiiiiiiiiii exo to klimatistiko sto foul kai pali kriono kai eimai kai skepasmeni den to blepo na pao sto krebati apopse ston kanape tha tin bgalo o antroulis den mpori na kimate me klimatistiko kai exoume kai paidiatro aurio proi tha sas po nea otan gyrisoume lipon koritsia m kalinixta tha kimitho mpas kai nioso kalitera :(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερουδια γλυκα μου κοριτσακια!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!τι κανετε??????????????????πως ειναι τα μικρα σας ζουζουνακια??????????????????????????????? εμεις σημερα πρωινοι πρωινοι!!!!!!!ξυπνησαμε απο τις 9!!!!!!!

τι θα μαγειραψετε σημερα κουκλιτσες μου????????εγω λεω να φτιαξω φασολακια γιατι τα εχω επιθυμησει αρκετα!!!!!!!

μιρια μου πως εισαι σημερα εισαι καλυτερα???????????με τον παιδιατρο τι εγινε???????ενταξει , μεγαλωσε το μικρουλι μας?????????????????????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κοριτσακια τι κανετε?

και εμεις κατα τις 9 ξυπνησαμε .Θα παει ο αντρας μου τον μεγαλο στη γιαγια γιατι δεν την παλευω,ειναι θηριο...να κανω καμια δουλεια και να μαγειρεψω..φακες λεω!

Πηγαμε παιδιατρο την Παρασκευη τον μικρο για εμβολιο...6700κιλα και 65 ποντουσ!ολα καλα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα και καλη εβδομαδα!!

μιριακι μου περαστικα!Ευχομαι να μην αρρωστησεις.Ο βρωμοκαιρος φταιει,μια ετσια μια αλλιως.Αληθεια εκει τι καιρο κανει?πες μας νεα απο παιδιατρο!

ηλιαννα εγω κατι σε μακαροναδα σκεφτομαι αλλα δεν εχω καταληξει...

ελισαβετ μια χαρα ο μικρος.Παιδαρος!

εμεις σηκωθηκαμε κατα τις 9 επισης αλλα τη νυχτα η μικρη σηκωθηκε 4-5 φορες να φαει.Πτωμα ειμαι.Που το βαζουν τοσο γαλα??????????Τα δικα σας σηκωνονται το βραδυ??Γενικως εχουν "προγραμμα" γιατι εμεις ειμαστε λιγο ό,τι να'ναι μου φαινεται...Με τα φρουτακια συνεχιζουμε,το μηλο δεν της αρεσει καθολου απ'ότι εχω καταλαβει :?:?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Α και κατι ακομα!Εχει δοκιμασει καμια το νουνου κοιμαμαι και μεγαλωνω???Μην με κραξετε,δεν θελω να σταματησω το θηλασμο,ενημερωτικα ρωταω.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...