Μετάβαση σε περιεχόμενο

Φιλεναδιτσες 2010!!!!!!!!!!!


Recommended Posts

Kαλησπερα φιλεναδιτσες!!Τι κανετε??Εμεις μια χαρα!!Η μικρη ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ ΚΟΙΜΗΘΗΚΕ χθες!!!!Ξανανιωσα ρε κοριτσια,ειχα ψοφησει απο την αυπνια!

Ερη μου διαιτα τωρα?Αστην απο Δευτερα :lol::lol: χαχαχα.Το ποια Δευτερα ειναι το θεμα...Το σχεδιο για τη βαφτιση μια χαρα το βρισκω!Πολυ χαιρομαι που βρηκες μια φιλη εκει,εχεις και την Ηλιαννα οποτε πρεπει να κανονισετε να βρεθειτε εσεις!!

Ανλου μου καλη αναρρωση και προσοχη!

Ηλιαννα μου και εσυ καθυστερηση?Βρε τι γινεται?Μηπως να ανησυχω και εγω :?:? ?Τα μικρα σου πως ειναι?

Μαριασο και μιρια που ειστε?????

Πριγκιπισσα ο γιος σου θα γινει ωραιος αντρας,η κορη μου ωραια γυναικα,θες να συμπεθεριασουμε???? ;););)

Λετισια και ο αντρας μου λεει να βγουμε Τσικνοπεμπτη αλλα ουτε τη μικρη θελω να αφησω βραδυ ουτε να τη παρω μαζι μου.Παντως αν ο μικρος σου κοιμαται ευκολα με γιαγιαδες καλυτερα να τον αφησεις!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 719
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Μεχρι να τα γραψω βλεπω και αλλες δημοσιευσεις...Οποτε συνεχιζω

μαμουνακι συγγνωμη αλλα οι φιλοι δεν καταλαβαινουν οτι εχεις μωρο??Οκ δεν εχουν παιδια αλλα καποια πραγματα ειναι κοινη λογικη νομιζω ;) Ξεκινατε και εσεις κρεμουλες?Αντε καλη αρχη!

Μπαρμπι κατσικακι κοκκινιστο?ΑΑΑΑΑΑΑΑΧ θελω!Εγω ευτυχως ειμαι στα κιλα που ημουν πριν μεινω εγκυος αλλα ρε κοριτσια ΠΕΙΝΑΩ συνεχεια.Λετε λογω θηλασμου??

Εμεις σημερα ειχαμε φουλ μερα.Αφου η μικρη κοιμηθηκε και ξεκουραστηκαμε το μεσημερακι πηγα μονη μου για καφε με τις φιλες μου.Ωραια περασα αν και ειχα το μυαλο μου στην πριγκιπισσα.Αδικα παντως γιατι κοιμοταν οσο ελειπα.Με το που γυρισα λοιπον ειχε και ο μπαμπας μας ορεξη για βολτα οποτε ξαναβγηκαμε και γυρισαμε τωρα :D:D Η μικρη ηταν κυρια.Μακαρι καθε μερα να ειναι σαν αυτη :roll::roll:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

xaxa απο Δευτερα τη διαιτα της παπιας..θα τρωμε τα παντα κ θα κανουμε την ΠΑΠΙΑΑΑ

ΦΑΓΑΜΕ ΚΡΕΜΟΥΛΑ..ειναι τοσο φαγανο μωρο που επιανε το κουταλι να φαει μονη της :lol::lol::lol:

εγω εφτιαχα αρνακι πατατες στην κατσαρολα,αφου ο φουρνος εγινε καμπριο :mrgreen::mrgreen:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερα κοριτσακια μου!!!!!!!λοιπον τωρα πρεπει να το βαλω να δουλεψει (απο θεμα μνημης) κ να αρχισω

λοιπον..... :oops::oops::oops::oops::oops: αχ κοριτσια δεν θυμαμαι ακριβως τι ειπατε κ πρεπει να γυρισω σελιδα κ θα τα χασω αυτα που εγραψα κ ξεκιναω:::::

ανλου μου κ εγω συμφων μαζι σου!!!!!αν δεν ανοιξει / φτιαξει ο καιρος δεν τα παω πουθενα η μαζι με αλλα παιδακια!!!!!

αχ κοριτσια τι εγινε ??????πολυ καρπερες βγηκαμε ε??????? :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol: αχ μακαρι να μου ερθει μεχρι αυριο ,γιατι εχω αρχισει να ανησυχω αρκετα!!!!!! :roll::roll::roll:αχ βρε κοριτσια μια φορα τολμησαμε να κανουμε ελευθερα στην επετειο μας αλλα πανε καποιες μερες??????? τι να πω..... :?:?:?:roll::roll::roll:

καλα οσο για διαιτα?????πονεμενη ιστορια!!!!!!!

τζιτζικακι μου ειδες σιγα σιγα που βρισκει το ρυθμο της η μικρουλα σου!!!!

αχ καλα μου κοριτσακια συγχωρεστε με που δεν μπορω να θυμηθω αλλα ε?????γκρινιαζει κ η κορη μου!!!!εγινε καλυτερα κ το εριξε στη γκρινια τωρα!!! :twisted::twisted::twisted:

συγνωμη σε οσες ξεχασα!!!!πολλα φιλακια σε ολες!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αντε μπραβο μαμουνακι!!!!!ειδες η μικρουλα σου????? αχ πω πω τι ηταν κ αυτο το χθεσινο ε????? φρικη!!!!!!!! :twisted::twisted::twisted:

αληθεια τι θα κανετε αποψε????

πω πω δεν σας προλαβαινω!!! :lol::lol::lol::lol: εχουμε ρεντα βλεπω σημερα!!!!!!! :lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μαμουνάκι μου μπράβο σας!

Και εμείς σήμερα κάπως καλύτερα, βέβαια το ρυζάλευρο δεν είναι και τόσο νόστιμο όσο θα είναι η κρέμα βανίλια οπότε ευελπιστώ ότι με την βανίλια θα είναι καλύτερα!

Μαμουνάκι πόσο έφαγε?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα φιλεναδιτσες μου....τι κανετε σημερα???

μιριαααααααααααααααααααααααα που εχεις εξαφανιστει???παω να πιω το καφεδακι μου, μιλαμε μετα!!!!!!!!! φιλακια πολλα :x:-*:-*:-*:-*:-*:-*:-*

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα γλυκα μου κοριτσακια!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!τι κανετε???πως ειστε σημερα???????τα ζουζουνια σας τι κανουν???????εγω εχω μια βαρεμαραααααααααααα σημερα!!!!!!!!βαριεμαι κ νιωθω εξαντλημενη πρωι πρωι λες κ τι εκανα!!!! :lol::lol: παω σιγα σιγα να φτιαξω κανα καφε μπας κ ανοιξει καπως το ματι :shock: κ παρω λιγο τα πανω μου!!! α η αννα μαρια μου σημερα ειναι περδικι θα ελεγα ,αν εξαιρεσουμε τον λιγο βηχα που εχει!!!!!!! :D:D:D

σας φιλω!!!!!!επιστρεφω σε λιγο!!!!!!!!! ;);)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα φιλεναδιτσες μου :P:P:P Πως περασε η νυχτα??? κοιμηθηκαν τα αγγελουδια σας??? Ο δικος μου ειναι μεγαλο παλικαρι πια και κοιμαται. Σε τεσσερις μερες κλεινει τον εκτο.

Τζιτζιακακι μου ευχαριστουμε για την προταση αλλα εχουμε συμπεθερεψει ηδη με μια αλλη κοπελα απο τη Φλωρινα τη Σταυρουλα(tweety) απο το παρεακι του Αυγουστου-Σεπτεμβριου-Οκτωβριου.Ως αντρες που ειμαστε δωσαμε το λογο μας και πρεπει να τον κρατησουμε :lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα και από εμένα! Τι κάνετε?

Σήμερα ξυπνήσαμε πιο νωρίς στις 7.30!

Η Μίρια έχει αρχίσει πάλι τις βόλτες και καλά κάνει!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα!Η μικρη κοιμηθηκε τελεια αλλα εγω ειχα αυπνιες μεχρι τις 3!Ελεος!Καλη Κυριακη να εχουμε και καλες βολτες :D:D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα φιλεναδιτσες μου :P:P:P Πως περασε η νυχτα??? κοιμηθηκαν τα αγγελουδια σας???l:
:lol::lol::lol::lol:

Καλησπέρα κορίτσια...

Όπως είχα πει παλιότερα ο μπέμπης έχει καταφέρει και κοιμάται 7 με 9 ώρες συνεχόμενα...

ε σήμερα το βράδυ ήταν η πρώτη φορά μετά απο καιρό που ξυπνούσε κάθε 4 ώρες..πεινούσε το καημένο.Πως γίνεται άλλες μέρες να κοιμάται και άλλες να ξυπνάει επειδή πεινάει..?άβυσσος και η ψυχούλα των μωρών μας :lol::lol: Οπότε όπως καταλαβαίνετε χθες δεν κοιμηθήκαμε καλά.Αισθανθήκαμε όπως τους πρώτους μήνες....Τώρα ευτυχώς κοιμάται το καμάρι μου...

Ηλιάνα είστε καλύτερα...χαίρομαι...

Μανουνάκι δύσκολη μέρα η προχθεσινή...

Ανλού πως είσαι?

Όσο για την δίαιτα όπως τα λέτε...Πόσα κιλά σας έχουν μείνει?

Ήθελα 3 κιλά να χάσω για να επανέρθω αλλα δυστυχώς πήρα μισό κιλό,οπότε θέλω 3,5....πιστεύω να τα έχω χάσει σε 2 μήνες... :?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας κοριτσακια μου!!!!!!!!!!!!!πως ειστε??????πηγατε βολτουλα σημερα????εμεις δεν πηγαμε πουθενα , επειδη ειχα εγω δουλιτσα πηγα κ περασα μια βαφη κ εκανα κ ενα κουρεμα!!!!!! ε κ λογω καιρου!!!!!

μπαρμπι μου πρωινες πρωινες σημερα ε???

τζιτζικακι μου αυπνιες ακουω!!γιατι καλη μου!!!!!πως τα περασατε στη βολτιτσα??

λετισια μου ναι αρχιζουμε να ειμαστε καλυτερα!!! ΕΥΤΥΧΩΣ!!!!!!!!!!! οντως αβυσσος κ η ψυχουλες των μωρων!!!!.....ελα μωρε λιγα ειναι τα κιλακια θα τα χασεις ευκολα!!!!!

πριγκιπισσα ειδες σιγα σιγα???μια χαρα το παλικαρακι σου!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσάκια μου τι κάνετε? Σήμερα βαριέμαι να κάνω δουλίτσες!

Ασχολιέμαι μόνο την μπουμπούκα μου! Σήμερα την φάγαμε όλη μας την κρέμα! Δεν μπορούσα να το πιστέψω ότι άνοιγε το στοματάκι της για να φάει! Φάγαμε 60 κρέμα και 150 γάλα :shock: Δεν μπορούσα να το πιστέψω!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσακια μου κιαλα τι κανετε????????εγω ειμαι λιγο καπως.........μολις εμαθα πως ειμαι εγκυος!!!!!! :shock::shock::shock::shock:

μπαρμπι μου ειδες το κοριτσακι σου????? αντε μπραβο το καλο μου!!!!!!!!

τι αλλα βρε κοριτσια??????......

τι εγινε δεν ειναι καμια εδω?????????? μονη ειμαι???...........

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ηλιαννα μου με το καλο το τριτο μπεμπακι σου :):):) Πολυ ευχαριστα νεα.Πως νιωθεις??? Ο αντρας σου το ξερει???Τι ειπε??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

σε ευχαριστω πολυ πριγκιπισσα μου!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!κοιτα στην αρχη εβαλα τα κλαματα κ ηθελα να εξαφανιστω!!!!.......αλλα οσο περναει η ωρα ειμαι καλυτερα η τουλαχιστον το προσπαθω!!!!!!ναι το ξερει κ ο βαγγελης (αντρας μου), τον εστειλα δυο φορες σε φαρμακειο να μου παρει τεστ!!!!!!!!!!!!!!!!

ουφφφφφφφφφφφ παω να σκασω!!!!!!!!!! :roll::roll::roll::roll:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ηλιαννα μου λογικο ειναι να σοκαριστεις αλλα αφου το εστειλε ο Θεουλης κατι ξερει.Μαλλον ειδε οτι εισαι καλη μανουλα και σκεφτηκε οτι καλο θα ηταν να γινεις μαμα σε ακομα ενα πλασματακι :P:P:P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

πριγκιπισσα μου πραγματικα σε ευχαριστω παρα πολυ για τα καλα σου λογια μεσα απο την καρδια μου!!!!!!

σιγουρα ο καλος θεουλης ξερει πολλα περισσοτερα απ'οτι εμεις!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ouaaouuuuououuou ηλιανα μου συγχαρητηρια!!!!!!!!Πως εισαι? πως νιωθεις?

λετισιακι μου αυτα τα μπεμπε ειναι πολυ περιεργα..χ.αχαχαχαχ εμενα δεν κοιμαται ποτε σερι μονος του, ολο ξυπναει αλλα θελει την πιπιλα γιατι αμα πας να τον σηκωσεις ουρλιαζει απο το κλαμα!!αν του βαλεις πιπιλα κοιμαται κατευθειαν παλι...ευτυχως τα ξυπνηματα μου μπορει να ναι καμια δεκαρια αλλα ειναι του λεπτου!Οσον αφορα τα κιλα μια μου μενει 1 κιλο μια ανεβαινω στα 2....ξεκινησα την εγκυμοσυνη μου 62 κιλα και τωρα ειμαι 63,8 ...βλεπεις τον τελευταιο καιρο μου ειχε ανοιξει λιγο η ορεξη αλλα απο εδω και στο εξης θα μπω σε προγραμμα...ερχεται καλοκαιρι!!!!!

Μπαρμπι μου θελω και γωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωω να δωσω κρεμες στον μπεμπη, αυριο παιρνω τηλ την παιδιατρο να κλεισω ραντεβου και να κανονισουμε και για την διατροφη του μικρου φαγανα μου!Επισης πρεπει να παρω και τον παιδοχειρουργο να μαθω για την βιοψια του μικρου και να τον ρωτησω αν μπορω πλεον να του βγαλω τις γαζες!!!!!

καποια ειχε ρωτησει για το σπιραλ, δεν θυμαμαι τι ομως!!!!Λοιπον τοποθετειται στην αρχη της περιοδου, εγω δε νιωθω τιποτα ουτε τσουξιμο ουτε πονο ουτε καν οτι υπαρχει κατι εκει μεσα... εχει λεει 99.9 % αποτελεσματικοτητα και αφαιρειται οποτε εσυ το θες η αλλιως στα 5 χρονια!Τις πρωτες περιοδους μου ειπε ο γιατρος οτι ισως εχω λιγο παραπανω αιμα αλλα μετα απο δυο τρεις μηνες θα μειωθει σημαντικα και η ροη αλλα και οι μερες μου(ειχα 7 μερες πριν)...αυτα!!

Αχ κοριτσακια μου νιωθω εξαντλημενη σημερα πολυ κουραστηκα!!!!!Και εχει και τον τζονι ντεπ στον αντ1 και να δω πως θα κοιμηθω μετα!!!!χαχαχ

αυριο θα λειπει ο αντρουλης μου απο το πρωι και λεω να κατσω να σιδερωσω, αν με αφησει ο ατιμος ο αδολφος!!!!!(σημερα ολη μερα ετσι τον φωναζα χιχχιχιαχαχαχαχοχοχο)

καλε που ειναι η μιριααααααααααααααααααααααααααααααααααααααα??????? εεεεεεεεεεεεεεεε μικρηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηη "πορδογυρο"(χαιδευτικα το λεω μην παρεξηγηθω κιολας) που εισαι τοσες μερες????????????????????????????????Αδιαθετησες εσυ? τι κανει η μικρη σου???????με ακουουουουουουυουοςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςς????

ρανιακι μου καληνυχτα...δεν απαντησε στην καλημερα σου στο φβ οποτε σου στελνω την καληνυχτα μου πο εδω!!!!!μακια μακια

λοιπον σας αφηνω κοριτσακια φιλακια πολλα σε ολεεεεεεεεεεεεεεεεεεες!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσιααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααα ηρθααααααααααααααα ηρθε η πορδογυρο αχ κοριτσια μου κουραστικα τοσο πολυ αυτο το τριημερο.... εχει 4 ωρες που προσπαθω να σας διαβασω και ολο με διακοπτουν ηρθανε και κατι φιλοι μας για καφε και φυγανε πριν λιγο και οσο και αρχισα να σας διαβαζω αρχισε να κλαει η μικρη οποτε εχω το λαπτοπ στα ποδια μου και την μικρη στην αγκαλια και καταφερα να σας γραψω φυσικα το ποση ωρα θα κανω να σας γραψω ειναι αλλη ιστορια... :roll:

λοιπων αυτο το τριημερο ειχε χαλιαααααααααααα καιρο μονο την παρασκευη το πρωι ειχε καλο αλλα παλι φυσαγε πολυ... το σαββατο παντρεβωνταν καπιοι φιλοι μας και απο το πρωι τρεχαμε να παω κομμωτηριο μετα στο σπιτι που θα ντυνονταν μετα στην εκκλησια και το βραδυ στο τραπεζι κουραστικαααααααααααααα την παρασκευη πηγαμε και στο σπιτι τις κοπελα για παρεουλα και σημερα ειχαμε γενεθλεια ητανε τα γενεθλεια του μικρου τις κολιτησμου και εκανε τραπεζη μετα στην μαμα μου και τελος στο σπιτι που ηρθανε οι φιλοι και τωρα το νινη μου δεν κοιματε και γκρινιαζει.... :shock:

αχ τι παθαμε χθες κοριτσακια μου αφησαμε την μικρη στην πεθερα μου το βραδυ για να παμε στο τραπεζι του γαμου κοντα στις 11 με περνει ο αδερφος του αντρα μου που ειναι ελευθερος και μενει με τα πεθερικα μου και μου λεει οτι η μικρη εχει δυο ωρες που κλεει και δεν σταματα στο μεταξυ εγω να την ακουω απο μεσα να τσιριζειιιιιιιι μου λεει κλαιει ουρλιαζει και δεν τρωει :shock: οχ λεω εγω το μωρο κατι εχει ειναι αρρωστο φευγουμε αμεσος και τα 10 λεπτα αποσταση που καναμε μου φανικανε 30 λεπτα απο το αγχος μου μην επαθε κατι παμε λοιπων και με το που την περνω αγκαλια τελος δεν ξαναεκλαψε εφαγε και ολο τις το φαγητο μετα απο λοιγω λεω στην πεθερα μου να κανουμε ενα πειραμα και τις την δινω μετα απο μερικα δευτερολεπτα ξανα κλαμα με το που την περνω εγω παλι σταματισε ηθελε την μανουλα του καλε το μωρακι μου και μου εκανε και τα παραπονακια τις... :roll:

λοιπων κοριτσακια μου διαβασα παρα πολλα οποτε δεν θυμαμαι και πολλα

ηλιανα μου εγκυος και εσυ κοριτσακι μου καλε τι επεσε επιδιμια???? αντε πατε και για τριτο... συγχαριτιρια ;)

ανλου μου χαιρομε που ολα πηγα καλα ;)

barbie μου με για το καρεκλακι αντε αρχισατε και εσεις κρεμουλες τελειαααα αντε περιμενω και εγω να αρχισουμε :!:

πριγκιπισσα καλωσορισες και εσυ στην παρεα μας να χαιρεσε το μωρακι σου

τζιτζικακι μπραβω αρχισατε και εσεις να μπενεται σε προγραμμα μακαρι να μινει ετσι

ερη μου ολα καλα???

αχ κοριτσια μην λετε για διαιτες εγω κανω την διαιτα του κινεζου τρωω τα παντα και κανω τον κινεζο :lol::lol:

αστεια αστεια θελω και εγω να κανω διαιτα και ολο δεν κανω τωρα ειμαι και 10 κιλα πιο λιγο απο οταν εμεινα εγκυος αλλα θελω να χασω καποια ακομη :|

φιλακια σε ολα τα κοριτσια παω να αποστειρωσω μπιμπερο και να κοιμηθω

ααααααααααααααααααααα ανλου οχι ακομη δεν αδιαθετισα αλλα ολα τα τεστ εδιξαν αρνητικα οποτε ας μην αδιαθετισω ποτε :lol::D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κουκλιτσες μου!!!!τι κανετε??πως ειστε???εμεις ρε που@τη μου @κατα ειμαστε!!! :?:? ο αγγελος ειναι πολυ χαλια σημερα,ετσι οπως ηταν κ η αννα μαρια !!!!ξεκινησα κ του δινω κ αυτουνου αντιπυρετικα , αντιβιωση....θα το ταραξω κ αυτο στα σιροπια :(:(:(:(:( δεν εχει ορεξη για τιποτα το αγγελακι μου,τον εχω ξαπλωμενο στον καναπε κ ουτε μιλαει ουτε τιποτα!!!!!!!ουφ ρε γμτ παλι τα ιδια!!!....

ανλου μου σε ευχαριστω πολυ!!!!ασε σημερα ειμαι καπως καλυτερα!!!!χθες ημουνα αστα να πανε,εκλαιγα συνεχεια!!!!!!αλλα τωρα το βλεπω πιο ψυχραιμα!!... :roll::roll::roll:

μιρια μου τι εγινε ??...απ'οτι καταλαβα περασατε ενα τριημερο αρκετα κουραστικο ε?????αντε τωρα κοιτα να ξεκουραστεις λιγο!!ειδες μωρε τα μικρουλια μας τις πιο πολλες φορες θελουν μανουλα κ μονο μανουλα !!!!!!!ειδες βρε τι ειναι αυτο το πραγμα επιδημια επεσε???... :lol::lol: τι να πω.. :lol::lol: ναι οδευουμε προςτο τριτο!!!....σε ευχαριστω πολυ κοριτσι μου!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...