Μετάβαση σε περιεχόμενο

Φιλεναδιτσες 2010!!!!!!!!!!!


Recommended Posts

α αληθεια ανλου μου ?κανουν δουλεια αυτα τα παναντολ ?θα Σστειλω τον αντρα μου φαρμακειο να παρει κ αυτα!!!α κοριτσια πηρα τηλ την παιδιατρο κ μου ειπε να δωσω αντιβιωση ογκμεντιν στην αννα μαρια μου.αχ το κοριτσακι μου!!!! :(:(:(

μαμουνακι μου εμεις μενουμε χαλκιδα!μια χαρα η μικρη σου κουκλιτσα!!!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 719
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

γεια σας ομορφες μου πω πω αρχισατε την πολυλογια απο νωρις :shock:

ακομη ποναει η κοιλια μου :(:( το προηγουμενο μηνα μου ηρθε στις 11/1

εγω σημερα θα μαγειρεψω ενα φαγητο δεν ξερω αν το εχετε εσεις μαλον οχι γιατι ειναι απο χαλουμι ραβιολες λεγονται και εχω και ρολο απο χθες... παλι στο σπιτι σημερα εχει καλο καιρο αλλα δεν εχω αυτοκινητο :( μακαρι αυριο να κανει καλο καιρο να παμε βολτα ;)

ηλιακη καλα σου λεει η ανλου για τα πανατολ και ο δικος μου αυτα πηρε ειναι τα πρασινα και ειναι για το κρυολογιμα...

μαμουνακι καλα σου ειπα οτι μου φανικε πολυ ψηλη φτου φτου μην την ματιασουμε τα μωρακια αλλαζουν ειδες τωρα τις αρεσει η κουνια η δικια μου αρχισε να την βαριεται

βρε κοριτσια τις δικιας μου τις αρεσει να την βασανιζεις ειναι η χαρα τις να την βαζω πανω στ ποδια μου και να προσπαθει να γυριζει να σκαρφαλωσει τι να πεις καλε παιδια....

ανλου μου οταν λες 8 ενοεις το βραδυ :shock::shock: καλα κανεις και θα παρεις τον μπεμπη να τελειωσετε νωρις περιμενουμε νεα σου αυριο ευχομαι να πανε ολα καλα ;)

ερη μου αντε με το καλο η βαφτιση τι καλη νονα που εχετε :!: ναουσα ε? πρεπει να ειναι πολυ ωραια εσεις τωρα που μενετε καρδιτσα??

barbieeeeeeeee πες στον αντρουλη να μην μας περνι το λαπτοπιιιι :(:(:( κανε του κλαπς κλαπς ;)

αχ κοριτσια πρεπει να κανω καμια δουλεια και βαριεμαιιιιιιιιιιι πρεπει να φυλαξω και τα ρουχα που σιδεροσα χθες λοιπων σας αφηνω φιλακια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπερα!Τι κανετε?Εμεις φαγαμε,καναμε τις δουλιτσες μας και καθομαστε με τη μικρη να σας διαβασουμε.

ερη μου περαστικα!!Καλη αναρρωση και καλα αποτελεσματα τωρα.Επισης η κουμπαρα σουπερ!!!τα ανελαβε ολα μονη της??μπραβο :ymapplause::ymapplause:

ηλιαννα περαστικα σας και παλι.Μακαρι να μην κολλησει και ο μικρος.Τα παναντολ που σου ειπαν τα κοριτσια κανουν θαυματα οντως.Και ο δικος μου αυτα πηρε οταν αρρωστησε.Στη μικρη ομως γιατι εδωσε αντιβιωση?Εγω ειμαι απο τη μακρινη Φλωρινα..

μιρια θα σου ερθει που θα παει..Εγω δεν εχω αδιαθετησει ακομα αλλα δε με χαλαει κιολας :lol::lol: .Περσι εμαθα οτι ημουν εγκυος 1 Φεβρουαριου,τη θυμαμαι την ημερομηνια.

μαριασο τι κανετε??πως πατε με το θηλασμο??

μπαρμπι σε χασαμε!Εσεις πως πατε με τον αποθηλασμο?Σημερα φαγαμε φακες,ειχα βαρεθει κρεας κρεας κρεας συνεχεια :roll::roll:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μαμουνακι θεα η μικρη σου!!!Τα νουμερα που αναφερεις παντως ειναι απλησιαστα για μας :shock::shock: Μικροκαμωμενη ειναι η δικια μας..

ανλου μου περιμενουμε νεα απο γιατρο!Τοσο πολυ καθυστερει παντα??Παρε και τον μπεμπακο και μακαρι να φιλοτιμηθει να σε δει αμεσως.Ο σκοπος αγιαζει τα μεσα στη συγκεκριμενη περιπτωση..χιχιχι

μιρια καιρο θελω να σε ρωτησω.Το ονομα σου βγαινει απο καπου ή το εχετε στην Κυπρο?Ποτε γιορταζεις?

μαμουνακι μια χαρα στην κουνια της!Και εγω σκεφτομαι να αγορασω μια της φισερ πραις αλλα ειναι ακριβες γμτ και δεν ξερω αν θα την θελει τελικα

Τα νεα μας τα ιδια,αλλο ενα βραδυ που σηκωθηκε 1000 φορες.Κατι την ενοχλει αλλα δεν το εχω εντοπισει ακομα.Θα δουμε.Παντως εγω νυσταααααααααζω..........

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΗΛΙΑΝΝΑ ΜΟΥ ΘΑ ΤΗΝ ΒΓΑΛΩ ΕΙΡΗΝΗ ΧΡΥΣΟΒΑΛΑΝΤΩ...ΤΗΝ ΕΧΩ ΤΑΞΕΙ.ΚΑΙ Η ΚΟΥΜΠΑΡΑ ΜΟΥ ΕΧΕΙ ΤΟ ΙΔΙΟ ΟΝΟΜΑ ΜΕ ΣΕΝΑ ΗΛΙΑΝΑ!!!

ΜΙΡΙΑ ΜΟΥ ΕΜΕΙΣ ΜΕΝΟΥΜΕ ΧΑΛΚΙΔΑ ΤΩΡΑ.

ΑΝΛΟΥ ΚΟΥΡΑΓΙΟ ΛΟΙΠΟΝ...

ΜΠΑΡΜΠΙ ΑΚΟΜΑ ΝΑ ΠΑΡΕΙΣ ΛΑΠΙΤΟΠΙ????????????????ΜΑΙΜΟΥΝΑΚΙ ΜΙΑ ΧΑΡΑ Η ΚΟΥΚΛΑ ΣΟΥ!!!ΚΑΙ ΕΛΕΓΑ ΟΤΙ Η ΔΙΚΙΑ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ ΜΕΓΑΛΗ...7060!!!ΜΑΣ ΠΕΡΑΣΑΤΕ!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γρρρρρρρρρρ :evil::evil: παλι τα εγραψα και χαθηκανε :evil::evil:

λοιπων σας ελεγα οτι τελειωσαμε τις δουλειες εκανα μπανιο και ταισα την μικρη και τωρα κοιματε αχ βρε κοριτσια τωρα τελευταια ξεσικοσε ενα συνηθιο οταν την ντυνω κλαιειιιιι πολυυυυ ουρλιαζει μιλαμε οσο ειναι γυμνη ειναι μια χαρα :shock::shock::?

τζιτζικακι την γιαγια μου την λεγανε μυριανθη απο αυτη πηρα το ονομα τις που ητανε και η αγαπημενη μου αλλα εμενα με βαφτισανε μυρια... και δεν εχω γιορτη μου ειπανε να την γιορταζω των αγιον παντων αλλα τοσα χρονια δεν γιορτασα θα γιορτασω τωρα :roll:

ερη μου η χαλκιδα ειναι 45 λεπτα 1 ωρα απο την αθηνα???

κοριτσια παω να μαγειρεψω τις ραβιολες μου :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερα!!!!!!!!!!!!!!!!τι κανετε καλα μου κοριτσακια????εγω ειμαι καπως καλυτερα :D:D:D !!!καλα κοριτσια ο δικος μου ο γοριλας (για τον αγγελο μιλαω) στην ηλικια των δικων σας μωρων ξερετε ποσο ηταν????χαχα μαντεψτε 8850!!! :shock::shock::shock::shock::shock::shock::shock::shock:

ναι ναι !!!ενω η κορη μου 7660!!!!!

τζιτζικακι μου της εδωσε αντιβιωση επειδη εχει κλεισει η φωνη της κ εχει βηχα που φανεται οτι ειναι πολυ βραχνος!!!

ερι μου πολυ ωραιο ονομα θα εχει η κορουλα σου!!!!!να την χαιρεσαι!!!!! ααα στην φλωρινα ειχα ερθει πριν καποια χρονια για δυο μερες.

μιρια μου κ εμενα η κορη μου οταν ητσαν μωρο χτυπιοτανε ενα διαστημα!!! :?:?

ανλου μου αντε κοριτσακι μου περιμενουμε τα νεα σου!!!!!!

ΤΙ ΑΛΛΑ ΒΡΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kαλησπέρα κοριτσάρες....

Βλέπω κάποιες και κάποια μωράκια είναι αρρωστα.Περαστικά σε όλους και σε όλες...

Τέλικα εμείς είμαστε πολύ τυχεροί μέχρι στιγμής...δεν κόλλησε κανείς..φτού φτού

Με πήρε η σπιτονοικοκυρά μας το μεσημέρι και μου είπε ότι και τα 3 κοριτσάκια της εδώ και 2 βδομάδες είναι άρρωστα...πικρα.Προσοχή λοιπόν!

Ερι ξέχασα να σου ευχηθώ και εγώ καλή ανάρρωση και καλά αποτελέσματα στην βιοψία..

Ανλού περιμένουμε και τα δικά σου νέα...

Μιας που λέτε για ονόματα εμείς τον μπέμπη θα τον πούμε Βασίλη...θα δώσουμε το όνομα του πεθερού μου...Υγεία να χουνε τα παιδάκια μας και τίποτα άλλο...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσακια μου μπηκα να σας πω τα νεα πηγα και πηρα και δευτερο τεστ αυτα που εκανα προχθες το ενα βγηκε αρνητικο και το αλλο το χαλασα :evil: πηγα λοιπων και πηρα και δευτερο διπλο και βγηκανε και τα δυο αρνητικα τωρα γιατι δεν αδιαθετισα ακομη ενας θεος ξερει...

κοριτσια καταλαβαινω την ανλου οποτε το σκευτομουνα και εγω οτι ειχα καθηστεριση τρελενωμουνα ελεγα ενα ακομη μωρο τωρα..... δεν ενιωθα ετημη αν και εμας τα οικονομικα μας ειναι καλα δεν ηξερα αν θα αντεπεξελθω....

λοιπων φιλακια σε ολες πρεπει να ταισω το μωρο

αααααααα μαμουνακι κωσταντινα ειναι παρα πολυ ωραιο ονομα μην το σκευταισε μου αρεσειιιιιιιιιι

λετισακι και το βασιλης ωραιο ονομα ειναι ετσι θα βγαλουν και η κουμπαρα μου το μωρακι τους ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

miria τελειο ονομα το Μυριανθη!!Αν και το ακουω πρωτη φορα μου αρεσε τρελα!Η περιοδος θα ερθει,μην ανησυχεις.Μετα τη γεννα απορυθμιζεται λιγο το συστημα ;)

μαμουνακι το Κωνσταντινα μου αρεσει παρα πολυ!Μια χαρα ονομα ειναι.Μπορεις να τη φωναζεις και Ντινα αν και ολοκληρο μου αρεσει πολυ περισσοτερο

λετισια και εμεις τη γλιτωσαμε ευτυχως.Λιιιγες μυξουλες εκανε μερικες μερες και αυτο ηταν.Παλι καλα να λεμε1!Ολος ο κοσμος αρρωστος ειναι

Εμεις τη μικρη θα τη βγαλουμε Δεσποινα-Αθηνα.Το Αθηνα δεν μου αρεσει παντως οποτε δεν νομιζω να τη φωναξω ποτε ετσι :lol::lol:

Και ξαναρωταω..Θελετε να αναλαβει καποια να κανει λιστα με τις ημερομηνιες γεννησης των μικρων μας και τα ονοματα??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

τι κανετε βρε κοριτσια???εγω κ η κορη μου ειμαστε παρα πολυ χαλια!!!!!η μικρη μου ανεβαζει συνεχεια πυρετο κ εγω δεν μπορω να συρω τα ποδια μου!!!!παω κ δεν παω!!! πολυ ωραια ονοματακια θα εχουν τα παιδακια σας!!!!! α εγω δεν εβγαλα κανενος ονομα, ιδιως των πεθερικων μου :twisted::twisted::twisted::twisted:

τζιτζικακι μου ναι ας το αναλαβει καποια, θα ειναι πολυ ωραιο!!!!!!!!!!!!!!! αλλα να ρωτησω γιατι εειμαι κλιγο ασχετη.... :roll::roll::roll::roll: ...πως θα τα θυμηθει αυτη που θα το φτιαξει!!! γελοια ερωτηση εκανα ε??? :lol::lol::lol::-?:-?

κορσιτσια συγνωμη !!!!αλλα δεν μπορω να σχολιασω αλλο ε?????αχ λυπηθειτε με την αρρωστη!!!! :ympray::ympray:[smilie=sad4.gif][smilie=sad4.gif]

καληνυχτα σας φιλεναδες !!!!!θα τα πουμε αυριο!!!!!!! τα φιλια μου σε ολες!!! :-*:-*:-*:-*

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας μανουλιτσες...

Λοιπον γυρισα απο τον γυναικολογο, ειμαι 5 βδομαδων ΠΗΤ 23.10.2011 οχι οτι με αφορα ετσι ομως αφου το μαθα το λεω...κανονισαμε το σαββατο 7 η ωρα το πρωι να μαι στο μαιευτηριο, μου τα χωσε λιγο αλλα του εξηγησαμε την κατασταση και μονο για αυτο τον λογο δεν θα μας παρει καν λεφτα...οταν λεω οτι αυτος ο ανθρωπος ειναι υπεροχος το εννοω!!!!ειναι ο καλυτερος γιατρουλης του κοσμου!!!!!!Επισης θα βαλω και σπιραλ.. κραταει 5 χρονια μου πε...αν ομως αποφασισω πως θελω νωριτερα ενα μωρακι εννοειται πως θα μου το αφαιρεσει..!!!Αυτα απο μενα...

Λοιπον μαμουνακι ουτε καν μην το σκεφτεσαι....αν εκανα κοριτσακι κωνσταντινα θα την εβγαζα και εννοειται πως θα το κρατουσα ολοκληρο το ονομα!!!!!Ετσι λενε την μαμα και μου αρεσει πααααααααααααααααααρα πολυ....θα την αγαπαω διπλα τωρα την νυφη μου!!!!χιχιχιιχιχιχιχ

Εμεις το μπεμπακι μας θα τον βγαλουμε Αγγελο, βεβαια στην αρχη ηταν να τον πουμε Γιαννη(πεθερος) αλλα προσωπικα δεν μου αρεσει καθολου, οποτε μετα απο πολλα παρακαλια διαλεξαμε ενα ονομα εκτος οικογενειας!!!

αααααααααααα μαμουνακι να τα χαιρομαστε βρε!!!!!!!!!!

σημερα ο δικος μου αυριο η δικια σου γινονται 5 μηνων...πως περασαν 5 μηνες απο κεινη την μερα!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

λοιπον ελα πειτε ημερομηνιες

ανλου Αννα περιστερι 17/9/10 Αγγελος

μαμουμανακι Δημητρα Χαιδαρι 18/9/10 Κωνσταντινα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

AAA είχα γράψει ένα κατεβατό και χάθηκε!

:evil::evil:

Λοιπόν Ανλού μου εύχομαι να πάνε όλα καλά!

Επειδή πήγε αργά θα σας γράψω αύριο κορίτσια φιλάκια πολλά!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κοριτσάκια τι κάνετε?>

Σήμερα ξυπνήσαμε πιο νωρίς στις 8 και το επόμενο γεύμα μας θα είναι κρέμα ρυζάλευρο με γαλατάκι. Καλά είμαι πολύ περίεργη να δω τι θα κάνει!

Ανλού μια συμβουλή από εδώ και πέρα προσοχή! Εμείς κορίτσια κάνουμε με προφύλαξη γιατί ξέρω ότι είναι πολύ εύκολο να μείνεις έγγυος αυτή την περίοδο μετά τη γέννα!

Έρη μου σχετικά με το λαπτόπι πήρε καινούργιο ο αντρούλης μου αλλά το άλλο τα έπαιξε οπότε γκαντεμιά! Πάνω που είπα θα έχω και εγώ εδώ το ένα για να σας διαβάζω και να τα λέμε τζίφος και λεφτά για άλλο δεν υπάρχουν! Τι τυχερή που είσαι που θα σου κάνει όλα τα έξοδα η κουμπάρα σου! Και στη Νάουσα θα είναι υπέροχα! Για πότε λέτε? Εμείς πριν 2 χρόνια είχαμε πάει σε μια βάφτιση εκεί σε ένα χωριό έξω από τη Βέροια και μέναμε στη Βεργίνα σε έναν πολύ ωραίο ξενώνα δυο βήματα από τα αρχαία! Καλά κορίτσια δεν ξέρω αν έχετε πάει στο μουσείο της Βεργίνας, αλλά μου έκανε πολύ μεγάλη εντύπωση είναι λές και βρίσκεσαι σε μουσείο του εξωτερικού! Πολύ προσεγμένο!

Μίρια μου τι κάνατε τελικά με την εκκλησία?

Α ξέχασα να σας πω! Χθες άφησα την μικρή και πήγα για ψώνια!! :ymparty:

Βέβαια τα περισσότερα τα πήρα για την μικρή! Της πήρα κάτι μπλουζάκια μακρυμάνικα από το Λητώ 6-9 γιατί το Πάσχα αν κάνει κρύο δεν θα βρίσκω κάτι έτσι πιο χοντρούλη για να την ντύσω γιατί μάλλον Πάσχα θα πάμε στο νησί! Επίσης της πήρα και ένα πολύ ωραίο καρεκλάκι της Chicco το οποίο έχει πολλές δυνατότητες! Ξαπλώνει τελείως η πλάτη και σηκώνονται και τα πόδια και γίνεται σαν ριλάξ μόνο που δεν κουνιέται. Έχει επιπλέον μαξιλαράκι για τώρα που είναι πιο μικρά, έχει τρεις σκάλες για τα ποδαράκια και άλλα που δεν θυμάμαι!

Αυτό είναι αλλά σε άλλον χρωματισμό!

http://www.letoshop.gr/default.asp?pid= ... mid=746962

Επίσης της πήρα και στολή! Καλά έχει πολύ πλάκα είναι παπαρουνίτσα! Όταν ντυθούμε θα σας βάλουμε φωτο!

Ηλιάνα εγώ είμαι η Βαρβάρα και μένω Ν. Ερυθραία!

Αυτά που λέτε κοριτσάκια! Φιλάκια πολλά σε όλες τις γλυκές μου φιλεναδίτσες!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα!Πρωινη πρωινη σημερα!Τι μου κανετε?Δεν εχω πολυ χρονο δυστυχως αλλα θα ξαναμπω αργοτερα.

Ηλιαννα μη ζητας συγγνωμη βρε,καταλαβαινουμε!Ελπιζω σημερα να ειστε καλυτερα ολοι σας.

Ανλου μου :-*:-*

μπαρμπι με γεια τα ψωνια!

Εμεις παλι δεν κοιμηθηκαμε καλα γμτ!!!!!!!!!

Θα επανελθω,φιλακια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσακια μοθ τι κανετε? μωλις μπήκα κια διάβασα τα νέα σας. Ηλιάννα μου περαστικά μικρή μου σε εσένα και στην κοράκλά σου! υπομονή... και πολλά ζεστά γλυκιά μου.

Ανλουκάκι μου όλα θα πάνε καλά κοπέλα μου.

Ερι μου καλή ανάρρωση γλυκιά μου και καλα αποτελέσματα απο την βιοψία. Πότε θα τα πάρεις? να μας ενημερώσεις.

Βarbiera μου το καρεκλάκι αυτό είναι παρα πολύ ωράιο. Και εγώ αυτό εχω βάλει στο μάτι και θέλω αυτές τις μέρες να πάω να της το πάρω. Σε πιό χρώμα το πήρες εσύ?

Μαμουνάκι μου :YMHUG:

τζιτζικάκι η μικρή με το φουστάνι είναι απλά θεά!

:x:-*:-*:-*:-* σε όλες τις υπόλοιπες φιλεναδιτσες μου!!!!!!!!!!!! πάω να ταίσω την μικρή και να μαγηρέψω και εγώ γιατί σήμερα είχαμε ολονυχτία πάλι και κοιμηθήκαμε στις 5.30 και κατά συνέπεια άργησα να κοιμηθώ και ξύπνησα στις 11 η τεμπελα!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΜΠΑΡΜΠΙ ΚΑΙ ΕΓΩ ΑΥΤΟ ΤΟ ΚΑΡΕΚΛΑΚΙ ΕΧΩ!!!ΕΙΝΑΙ ΤΕΛΕΙΟΟΟΟ

ΑΧ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΕΧΩ ΝΑ ΚΑΝΟΝΙΣΩ ΤΗΝ ΒΑΦΤΙΣΗ ΚΑΙ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΑΠΟ ΠΟΥ ΝΑ ΞΕΚΙΝΗΣΩ.ΤΩΡΑ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΜΙΑ ΦΙΛΗ ΠΟΥ ΜΕΝΕΙ ΣΕ ΕΝΑ ΧΩΡΙΟ ΣΤΗΝ ΝΑΟΥΣΑ ΟΤΙ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΜΟΥ ΚΑΝΟΝΙΣΕΙ ΝΑ ΤΗΝ ΒΑΦΤΙΣΟΥΜΕ ΣΤΟ ΜΟΝΑΣΤΗΡΙ ΤΟΥ ΧΩΡΙΟΥ ΤΟ ΟΠΟΙΟ ΕΙΝΑΙ ΥΠΕΡΟΧΟΟ ΠΑΠΠΑΣ ΔΕΝ ΘΕΛΕΙ ΜΙΑ ΚΑΙ Η ΦΙΛΗ ΜΟΥ ΛΕΕΙ ΑΝΤΙ ΓΙΑ ΚΕΤΕΡΙΝΚΓ ΝΑ ΒΑΛΟΥΜΕ ΣΟΥΒΛΕΣ ΚΤΛ!!!ΕΙΝΑΙ ΠΟΝΤΙΑΚΟ ΧΩΡΙΟ ΚΑΙ ΕΙΝΑΙ ΤΡΕΛΑ!!!!ΑΛΛΑ ΟΑΝΤΡΑΣ ΜΟΥ ΔΕΝ ΠΕΙΘΕΤΑΙ....ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΤΟΥ ΑΛΛΑΞΩ ΓΝΩΜΗ!!!!!!!ΑΧ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ ΒΑΖΩ ΤΟ ΔΑΧΤΥΛΟ ΣΤΟ ΣΤΟΜΑ ΤΗΣ ΜΙΚΡΗΣ Κ ΤΟ ΔΑΚΓΩΝΕΙ ΜΕ ΟΛΗ ΤΗΝ ΔΥΝΑΜΗ ΠΟΥ ΕΧΕΙ ΤΟ ΚΑΗΜΕΝΟ,,,ΑΛΛΑ ΤΟ ΕΥΧΑΡΙΣΤΙΕΤΑΙ ΑΝΑΚΟΥΦΙΖΕΤΑΙ ΤΟ ΠΟΥΛΑΚΙ ΜΟΥ!!!

ΣΗΜΕΡΑ ΕΙΜΑΙ ΜΟΝΗ ΤΩΡΑ ΘΑ ΕΡΘΕΙ ΜΙΑ ΚΟΠΕΛΑ ΓΙΑ ΚΑΦΕ ΤΗΝ ΟΠΟΙΑ ΤΗΝ ΓΝΩΡΙΣΑ ΣΤΟ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ ΚΑΝΑΜΕ ΜΑΖΙ ΕΠΕΜΒΑΣΗ.

ΚΑΜΙΑ ΙΔΕΑ ΓΙΑ ΠΡΟΣΚΛΗΤΗΡΙΑ???ΝΑ ΣΗΜΕΙΩΣΩ ΟΤΙ ΔΕΝ ΘΕΛΩ ΝΑ ΔΩΣΩ ΕΝΑ ΚΑΡΟ ΛΕΦΤΑ!!!ΦΙΛΑΚΙΑ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κοριτσακια!!!Με θελετε και μενα στο παρεακι σας??? Σας διαβαζω και ειστε φοβερες!Με λενε Ελενα ειμαι απο τη Μυτιληνη και εχω εναν μπεμπη,τον Ορεστη που ειναι σχεδον εξι μηνων. Γεννηθηκε στις 24/8/2010!!! Τρωμε ρυζαλευρο και φρουτοκρεμα. Την επομενη εβδομαδα θα ξεκινησουμε και σουπες με λαχανικα.Ελπιζω να με δεχτειτε στην ομαδουλα σας :P:P:P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Πριγκίπισσα καλωσόρησες στο παρεάκι μας....

Αντε βρε κορίτσια τι θα γίνει με την λίστα? :lol::lol::lol:

Με λένε Νίκη (κάποιες το γνωρίζουν ήδη) έχω έναν μπέμπη που γεννήθηκε στις 07/10 και σε λίγες μέρες μετακομίζουμε στην Μάνδρα Αττικής..μακια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας ομορφουλες!!!!!!!!!!!!! τι κανετε??πως ειστε???? εμεις τα ιδια εγωειμαι καπως καλυτερα!!!!η αννα μαρια μου ομως ειναι χαλια!!! :(:( ολο το βραδυ δεν κοιμηθηκαμε σχεδον καθολου κ σημερα πρωι πρωι πηγαμε στην παιδιατρο,τοσο χαλια που ειναι η μικρη μου νομιζα πως θα μας εστελνε σε κανα παιδων, αλλα ευτυχως μας εδωσε κ κατι σταγονιτσες επειδη εχει κλεισει εντελως η φωνη της!!αφηστε κοριτσια δραμα!!!! :(:(:(

ανλου μου συνονοματα τα αγορακια μας ε??ολα καλα θα πανε καλη μου!!!

μπαρπιεπα μου αχ τι καλα για ψωνια :D:D:D:D καλα εκανες κ ψωνισες απο τωρα γιατι προς το πασχα δεν θα τα εβρισκες αυτα που θα ηθελες!!

τζιτζικακι μου κ εσεις ξενυχτιδες ε???? :?:?:roll::roll:

μαριαρο μου σε ευχαριστω πολυ καλη μου,αχ υπομονη να περασει ρε γμτ να γινει καλα το κοριτσακι μου γιατι ταλαιπωρειται τοσες μερες!!!

ρανια μου φανταζομαι θα ειναι πολυ ωραια στην βαπτιση σας!!!!!κανε μια λιστα με τα πραγματα που πρεπει να ετοιμασεις / αγορασεις κ σιγα σιγα ξεκινα.κ εγω ετσι εκανα!!!

πριγκιπισσα καλως ηρθες κ να σου ζησει το μωρακια σου!!!!!!!!!!!!!!!!

α κοριτσια για τη λιστα: Ηλιανα απο Χαλκιδα :16/4/2010 Αγγελος

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσακια μου τι κάνετε; Εμείς εδώ φάγανε την κρέμα μας βέβαια δεν μας πολυαρεσε αλλα εντάξει πρώτη μέρα ήταν!

Πριγκίπισσα και βέβαια είσαι καλοδεχούμενη στην παρέα μας! Να σου ζήσει και το μωρακι σου!

Ερη μου και εμένα είχε πιάσει το χέρι μου και το δαγκωνε με μανία!

Τζιτζικακι τα είχα γράψει χθες και το πρωί το ξέχασα και εμείς η Αθήνα θα την βγάλουμε της πεθερας μου η Αντωνία της μαμάς μου. Ο αντρουλης μου δεν θέλει να το συζητήσουμε απο τώρα αλλα να σου πω εμένα μου αρέσει πιο πολυ το Αθήνα απο το Αντωνία! βέβαια θα δεκτω να την βγάλουμε Αθήνα μόνο με την προϋπόθεση ότι αν το 2ο είναι αγόρι θα το βγάλουμε το όνομα του μπαμπά μου! Οι γονείς μου έχουν ακούσει και οι δυο το όνομα τους ενώ για τα πεθερικά μου είναι το πρώτο τους εγγόνι για αυτο και σκέφτηκα να βγάλουμε της πεθερας!

Μαριασο πως πάτε με την μικρή; Το καρεκλακι το πήρα στο πορτοκαλί! Είδες Ερη έχουμε τα ίδια γούστα!

Λοιπόν φιλακια σε όλες!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΠΡΙΓΚΙΠΙΣΣΑ ΚΑΛΩΣ ΗΡΘΕΣ ΣΤΟ ΠΑΡΕΑΚΙ ΜΑΣ!!!

ΑΝΤΕ ΜΠΑΡΜΠΙ ΩΡΑΙΑ ΜΕ ΤΗΝ ΚΡΕΜΟΥΛΑ.ΗΛΙΑΝΝΑ ΕΜΕΙΣ ΛΟΓΙΚΑ ΘΑ ΒΡΕΘΟΥΜΕ ΚΑΠΟΙΑ ΣΤΙΓΜΗ Κ ΜΕ ΤΙΣ ΑΛΛΕΣ...ΚΑΙ ΕΥΧΟΜΑΙ ΝΑ ΑΝΑΡΡΩΣΕΤΕ ΣΥΝΤΟΜΑ!!!

ΤΖΙΤΖΙΚΑΚΙ ΜΑΡΙΑΣΟ ΤΙ ΛΕΝΕ ΤΑ ΜΩΡΑΚΙΑ??ΕΥΧΟΜΑΙ ΣΥΝΤΟΜΑ ΝΑ ΑΡΧΙΣΟΥΝ ΝΑ ΚΟΙΜΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΒΡΑΔΥΑ...ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΤΗΝ ΚΥΡΙΑΚΗ ΜΙΑ ΦΙΛΗ ΚΑΝΕΙ ΤΑ ΓΕΝΝΕΘΛΙΑ ΤΗΣ ΚΟΡΗΣ ΣΕ ΠΑΙΔΟΤΟΠΟ.ΛΕΩ ΝΑ ΠΑΜΕ ΑΛΛΑ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΜΙΑ ΑΛΛΗ ΝΑ ΠΡΟΣΕΞΩ ΓΙΑΤΙ ΜΕ ΤΟΣΑ ΠΑΙΔΙΑ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΚΟΛΛΗΣΟΥΜΕ ΚΑΜΙΑ ΙΩΣΗ..ΕΣΕΙΣ ΤΙ ΘΑ ΚΑΝΑΤΕ??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σας ευχαριστω για το καλοσωρισμα κοριτσακια μου.Θα σας μαθω σιγα-σιγα.Να χαιροσαστε ολες τα μωρακια σας :P:P:P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...