Μετάβαση σε περιεχόμενο

φετινη συναντηση?


mama_xina

Recommended Posts

ΥΠΕΝΘΙΜΙΣΗ την ΚΥΡΙΑΚΗ 13 ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ ΚΑΙ ΩΡΑ 11,30 ΣΤΗΝ ΤΕΡΙΝΑ ΘΑ ΣΥΝΑΝΤΗΘΟΥΜΕ ΜΕ ΣΚΟΠΟ ΝΑ ΚΟΨΟΥΜΕ ΚΑΙ ΤΗ ΒΑΣΙΛΟΠΙΤΑ ΜΑΣ . ΔΗΛΩΣΤΕ ΣΥΜΜΕΤΟΧΗ

ANTE KORITSIA NA EΡΘΕΤΕ ΟΛΕΣ Ε?????ΧΑΘΗΚΑΜΕ ΚΑΛΕ!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αχ κοριτσακια μου καλημερα!!! γκουχουγκουχου γκουχουγκουχου ποναωωωωω!!! μακαρι να ειστε καλα κοριτσια γιατι εγω δεν ειμαι παλι για αλλη μια φορα.ειναι η τριτη βδομαδα που συνεχιζουμε με αρρωστιες μεσα στο σπιτι λες και μας μουτζωσε καποιος,ευχομαι να παει στα μουτρα του εαν το εκανε χιχι!!! ξεκινησα εγω πριν τρεις βδομαδες με πυρετο μετα ο αντρας μου και η μκρη και μετα απο μια βδομαδα ολοι παλι απο την αρχη και φυσικα τελευταια και εγω να μη μεινω παραπονεμενη,αχ τι να πω δεν ξερω :(:(:( περιμενω αυριο το γιατρο γιατι σημερα ειναι αδυνατον να ερεθει μιας και ολοι οι γιατροι του ικα απεργουν και επειδη ειναι οικογενειακος γιατρος τρεχει και δεν προλαβαινει.θα ερθει αυριο το πρωι να βγαλει το πορισμα :D:D αλλα μαλλον βρογχιτιδα παλι μου ειπε.... και θελω πολυ να ερθω στην συναντηση αφου σας εταξα και βασιλοπιτα μεχρι και υλικα αλορασα εχθες ,τρομαρα μου για να την φτιαξω...κοριτσια μαλλον δεν θα μπορεσω οπως πανε τα πραγματα να σας δω αυτην την κυριακη ,αλλα για σιγουρα θα σας το γραψω και αυριο....να σας φιλησω η οχι γιατι κολαει αυτο που εχω? :D:D:D μαλλον αφηστε το για την επομενη φορα ,σας τα χρωσταω....bye!!! γκουχουγκουχου sorry!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

περαστικα σας μαρια μου αν δεν εισαι καλα δεν πειραζει την αλλη φορα θα μας δεις,ολος ο κοσμος χαλια ασε και εμεις πριν 1 μιση μηνα ειχαμε λιγο καταροη αλλα φτηνα την γλιτωσαμε εμεις μονο με οτριβιν ευτηχως,εχεις και την μικρη χαλια???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κορίτσια η συναντηση θα γίνει κανονικά κρίμα που το μαρακι είναι άρρωστο αλλά θα κανονίσουμε και συνατηση στις 13/3 στο ιδιο μέρος μια και στις 8 /3 είναι η γιορτή της γυναίκας.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

και η μικρη χαλια για 3η βδομαδα η καημενη,ξεκινησε με ωτιτιδα και τωρα με λοιμωξη στο αναπνευστικο.το ιδιο και ο αντρας μου εχει τωρα και εγω μαλλον βρογχιτιδα,θα μου πει αυριο ο γιατρος.αχ παναγια μου ...ποναω.....σας ευχαριστω κοριτσια!!! ενοειτε οτι θα γινει η συναντηση !!! καλα να περασετε!!! σταμουλα η μικρη σου παει σχολειο?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσακια μου καλημερα!!! ευχομαι να ειναι για εσας γιατι για εμενα δεν ειναι,ηρθε ο γιατρος και εχω λοιμωξη του αναπνευστικου και εγω και παρολιγον γλιτωσα την πνευμονια αλλα την επομενη φορα που θα κολησω μικροβιο παω νοσοκομειο.... :(:(:( ο γιατρος ειπε οτι ειμαι πολυ ευαισθητη λογω του οτι αφαιρεσα τον θυροειδη και εχει πεσει η αμυνα του οργανισμου,οποτε μεχρι να ρυθμισω τις ορμονες μου πρεπει να προσεχω....αυτα απο εμενα και μακαρι να μας ειναι περαστικα !!! οπως καταλαβαινετε δεν θα μπορεσω να ερθω,καλα να περασετε και ευχομαι να ειμαστε καλα να τα πουμε στην αλλη συναντηση!!! φιλια σε ολες κοριτσια!!!ματσ μουτσ!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ ΔΥΣΤΥΧΩΣ ΑΚΥΡΟ ΓΙΑ ΕΜΕΝΑ! ΔΕΝ ΘΑ ΜΠΟΡΕΣΩ ΓΙΑΤΙ ΘΑ ΦΥΓΟΥΝ ΟΙ ΓΟΝΕΙΣ ΜΟΥ ΓΙΑ ΤΟ ΕΞΟΧΙΚΟ ΑΠΟ ΣΑΒΒΑΤΟ ΚΑΙ ΘΑ ΠΑΩ ΜΑΖΙ....ΔΕΝ ΑΝΤΕΧΩ ΝΑ ΜΕΙΝΩ ΜΟΝΗ ΜΟΥ ΟΛΟ ΤΟ ΣΚ.... :cry::cry::cry::cry:

ΣΤΙΣ 8-3 ΠΟΥ ΛΕΕΙ Η ΒΑΝΙΑ ΥΠΟΣΧΟΜΑΙ ΝΑ ΕΙΜΑΙ ΕΚΕΙ... ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κρίμα που δεν μπορείς να έρθεις ρουμπελάκι την άλλη φορά δεν είπα για 8/3 επειδη πέφτει καθημερινη και είναι δύσκολο είπα για 13/3 ημέρα Κυριακή .Η τερίνα για όσες επιθυμούν ναι είναι στην πλάκα όσες μπορείτ ελάτε τελικά πόσες θα έρθουμε; εγω η αννα 1975 ποια άλλη ; να ξέρουμε τις σίγουρες;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλεμέρα εγω φεύφω απο το σπίτι τωρα γιατί ως γνωστό έχω και ταξίδι να κάνω χαχαχα λοιπόν όσες αποφασίσετε να βγείτε έξω καινα χαρειτε τον υπέροχο καιρό ξέρετ που θα μας βρείτε στη ΤΕΡΙΝΑ στη πλάκα ΚΑΠΝΙΚΑΡΕΑΣ ΕΙΝΑΙ Η ΟΔΟΣ . Φιλάκια τα λέμε μετά ..... :P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Απαντήσεις

    • Θα περάσει και αυτό όπως έχουν περάσει και ποσά αλλά.. καινούργιος κύκλος, καινούργια αρχή! Νέες ελπίδες και όνειρα που θα πραγματοποιηθούν όπως και να έχει!ειτε πολύ συντομα είτε λίγο πιο μετά! 
    • Όχι να μη σκέφτεσαι έτσι! Να σκέφτεσαι αισιόδοξα και το πιο σημαντικό ότι κανεις ωορρηξια ! Επίσης μπροστά σου έχεις πλανο ! Αν δεν..αυτόν τον μηνα τον επόμενο θα παρεις τα χάπια διέγερσης και θα πατε πιο στοχευμενα! Έχετε μπει σε μια σειρά και μάλιστα έχει στρωσει και το σπερμα! Όλα είναι με το μέρος σας λοιπόν!  μεσα από αυτό που βιωνω αρχίζω και βλέπω τον δρόμο αυτόν πιο θετικα! Υπάρχουν πόσοι τρόποι για να μας κάνουν μανούλες και θα μας κάνουν! Πρέπει να κάνουμε ότι περνάει από το χέρι μας με θετική σκέψη !  και εμένα το άγχος μου τώρα είναι αν θα προλαβουμε να προσπαθησουμε που θα λείπει ο σύντροφος και όμως προσπαθώ να σκέφτομαι θετικα όσο μπορώ! Ναι με πέρνει από κατω κατά την διάρκεια της ημέρας αλλά προσπαθω να σκέφτομαι θετικα! Έχεις τον αντρουλη σου κοντα σου και θα το παλέψετε! Εγώ δεν θα τον έχω για ένα μεγάλο διάστημα και όλο αυτό εν μέρει θα το περνάω μονη μου όπως και αυτός μόνος του! Που θα πάει όμως η φουρτούνα θα περάσει! Κάθε μια από εμας έχει τις δυσκολίες της και τα εμπόδια της όμως είμαστε καλά από υγεια και θα τα ξεπεράσουμε! Είναι δοκιμασίες που πρέπει να περάσουμε ! Θα τις περάσουμε λοιπόν και θα έρθει το θαυματακι μας!
    • Ίσως είμαι επηρεασμένη επειδή πήρα κ αντιβίωση αυτόν τον μήνα και αρρώστησα και ακομα είναι κ περίεργα το στομαχι και γενικά δν έχω πολύ όρεξη για επαφές! Δλδ αυτόν τον μήνα νομίζω θ γίνουν μηχανικές επαφές επειδή θ το πει ο γιατρός! Δν ξέρω 🤷🏻‍♀️🤷🏻‍♀️🤷🏻‍♀️  @Παρασκευαιδουζαιρααααα εσυ μ βλέπεις ακόμα στη γυάλα σου γιατί έμενα με κυριεύσε μια απογοήτευση πάλι και ότι δν είμαι κοντά 😩🤷🏻‍♀️  
    • Αυτό σκέφτηκα κ γώ γ αυτό θεωρώ πως δν είναι καλός κύκλος! Δν ξέρω! Τον έχω ξεγράψει αυτόν τον κύκλο! Θα δείξει τις επόμενες μέρες! 
    • Κορίτσι μου έχω πάρει παρόμοια χάπια κλομιφαινη και φεμαρα! Έχω και εγώ ΣΠΩ αλλα εγώ έχω αντίσταση στα χάπια διέγερσης και έκανα 1 αυγουλακι όπως και μονη μου χωρίς τα χάπια ! Την προτελευταία φορά που τα πήρα στον κύκλο αυτό έκανα σπερματεγχυνση και είχα συλληψη άσχετα αν ήταν βιοχημικη ! Όσες φορες τα πήρα έκανα νωρίτερα ωορρηξια (14η-17η μέρα του κύκλου) και συνεπώς είχα μικρότερο κύκλο από ότι συνήθως! Από θέμα ροής στην περίοδο δεν είδα διαφορα ! Εύχομαι να έρθει το πολυπόθητο πολύ συντομα κορίτσι μου και να είσαι τυχερη και από την πρώτη φορά που θα κανεις πρόκληση🙏
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...