Μετάβαση σε περιεχόμενο

Το Εξπρές του βυζονυχτίου νο 30! για πολλά σποράκια!!!!!!!


Recommended Posts

Χρύσα μου εγώ νομίζω οτι θα το ξανακάνεις! Όπως το έκανες και με τον Τζεφ. Είμαστε πολύ περισσότερο σκληροτράχηλες από αυτό που φανταζόμασταν...

Και επειδή όλες είπατε την ιστορία σας με προκαλέσατε... Θα την πώ και γω... :lol::lol::lol:

Όταν γέννησα την Ειρήνη είχα διαβάσει 5 πράγματα για το θηλασμό αλλά ελεγα πως θα θηλάσω 2-3 μήνες και μετά μπουκαλάκι. Έλεγα μάλιστα το κλασικό και μεις που ήπιαμε τί πάθαμε κλπ κλπ.

Ήμουν πολύ πολύ τυχερή γιατί δεν συνάντησα δυσκολία παραμόνο το ότι χρησιμοποιούσα ψευτοθηλές το οπόιο πραγματικά έτσι όπως ήμουν δεν ήταν πρόβλημα. Το γάλα έρρεε εξαρχής και η Ειρήνη ήταν πολύ βολικό μωρό. Έτρωγε 15 λεπτά,κοιμόταν 3 ώρες, δεν έκανε κολικούς. Για μένα ο θηλασμός ήταν λύτρωση... Ένιωθα οτι έκανα κάτι σωστά. Η καισαρική σε συνδυασμό με τις ορμόνες που χόρευαν με έιχαν καταρακώσει. Η αλήθεια είναι οτι τις πρώτες μας μέρες στο σπίτι δεν τις θυμάμαι. Δεν τίς έζησα ,δεν της χάρηκα. Ήμουν ένα χάλι. Θυμάμαι πως όταν σκοτείνιαζε και ερχόταν το βράδυ μέπιανε τρελλή ανασφάλεια, δεν ήθελα να είμαι μόνη και ένιωθα απαίσια. Μετρούσα τις μέρες για να γίνει 40ημερών 2 μηνών η Ειρήνη και να στρώσει (στρώμενη ήταν βέβαια αλλά εγώ με το μυαλο μου)

Αυτή τη φοαρά είπα πως θα το ζήσω με όλη μου η δύναμη και τίποτα δε θα με σταματήσει. Το πίστεψα τόσο πολύ που δεν υπήρξε ούτε μια στιγμή που να με πάρει από κάτω! Είμαι τόσο ευτυχισμένη, γεμάτη και χαίρομαι κάθε δευτερόλεπτο. Ας με ξερνάει συνέχεια η ζουζούνα. Ούτε που με νοιάζει!! Εγώ πετάω πραγματικά.

Αυτό που θέλω να πως είναι πως αν ύπάρχει πραγματική θέληση όλα γίνονται. Εγώ κατάφερα όσα ονειρεύτηκα και δεν αφήνω κανέναν και τίποτα να μου το χαλάσει!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 996
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

συμφωνω και επαυξανω!!!!!!!!! καλε μολις γεννησες εχεις και ενα δευτερο 2 χρονων σκατουλι

και ειχες να βγεις απο τα χρισοτυγεννα και μιλας????????? :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil:

εγω εχω να βγω απο...δεν θυμαμαι αληθεια.. :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops:

Υποφέρω λέει!!!!

χαχαχα

Πλάκα κάνω ρε παιδιά!!! Μη με βαράτε λεχώνα ξενυχτισμένη γυναίκα!!! :lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

νατασσα μαλλον θα ειμια στης θουλης αυριο αν ισχυει..δεν θα πεταχτεις???? :D

τα παιξες χωρις γλυκο ε???? φαε μελι ρε συ ουτε αυτο κανει?? :?

η μικρη καλα?? ρε συ αμα κατι την πειραζε δεν θα ητανε ανυσηχη???

χρυσα ασε και εγω το εχω δεδομενο πως αν κανω δευτερο θα το θηλασω πιο πολυ απ οτον φιλιππο αλλα δεν με κοβω να ειμαι πλεον και πολυ της υπομονης...αμα δουλευω κιολας απο 40 ημερων σιγα μην καθομαι να αντλω...δυσκολα...αληθεια σας λεω εχω τρελα νευρα δεν ειμαι καλα...λετε να παθαινω καμια καταθλιψη... :?:?:?:?:?

χρυσα ζηλευω που πινετε καφε με την λενα κακουργες!!!!θελω και εγω!!!!!!!! :(:(:(:(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μπα ρε συ αφου ητανε σε ακακες μερες..τι να πω.. :?

μετα θα λεει η μαρθα...αμα δεν θες μπορεις να αποφυγεις!!!! :lol::lol::lol::lol::lol::lol:

δεν καταλαβαινω το πως ετυχε!!! :lol::lol::lol::lol:

ρε υ πες την μαρθα να με παρει να με πει γιατι δεν εχω τηλεφωνο κινητο αγνοειται..εχεις το σταθερτο της να μου πεις να συννενοηθω?? :?:?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Νατασουλα μου εννοειται οτι το βασικοτερο ειναι να ειναι η οικογενεια ενωμενη και να υπαρχει σταθεροτητα και συναισθηματικη ασφαλεια για το παιδι!!! ;) Γιαυτο αλλωστε και μετακομιζουν Δανια νομιζω,επειση ο Κασπερ θα εχει εκει μονιμη βαση πλεον..καλα τα λεω Φρανι ή εχω μπλεξει τα μπουτια μου παλι;;;; :lol: Αλλα αν υπηρχε ζητημα να διαλεξει να μεινει εδω μονη της με το παιδι ή να παει Δανια μονη της με το παιδι,νομιζω οτι Δανια θα ειναι πολυ καλυτερα.. :?

Οσο για το σεξ ναι ρε τωρα που μπηκα στον 9ο λεω να τον στριμωξω πουθενα μπας και γεννησω και λιγο νωριτερα!!! ε τρωγοντας ερχεται η ορεξη που λενε!!! :lol::lol::lol:

Κι εγω τη μερα που πηρα το διπλωμα 20 χρονων πηρα το σαραβαλο της μανας μου και το σκυλο μου και πηγαμε θαλασσα και σχετικα μακρια!

Παναγιωτα μη το σκεφτεσαι καθολου!!! Παρτου τον αερα!!! τι θα σε βαλει κατω ενα αυτοκινητακι ρε θηριο;;;; ;):lol:

Καλα Χρυσα αυτες οι αντλησεις με ειχαν στειλει κι εμενα!!!! :o Και σκεψου οτι ειχα και αντλησεις καθε 2-3 ωρες και πλυσιματα,αποστειρωσεις κτλ και ενα Αλεξανδρο να ουρλιαζει νυχθημερων!!! Φανταστειτε εικονα με τα δυο χερια να κραταω τα θηλαστρα και με το ποδι να κουναω το καροτσι και να προσπαθω να του λεω και κανενα τραγουδακι μηπως και σταματησει τα ουρλιαχτα!!! 3 1/2 μηνες αντεξα κι εφτασα ενα κλικ πριν το Δρομοκαιτειο!![smilie=sad3.gif]

Μαγδα τι ακριβως γραφεις;;;σπουδαζεις στη Νορβηγια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

η μικρή είναι μέσα στην καλή χαρά, της έδωσα σιροπάκι, έφαγε όλο το φαγητό της, ψωμάκι με τυράκι!!!.....γυναίκες παιδί μου τι περιμένεις, δυνατές!!!

εσύ Αφρο με 2 γιους........!!!!! :roll::roll::roll::roll::roll:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τα είπαμε, τί είπαμε δηλαδή όλο γιαυτές μιλόυσαμε, και στις 2 γυρίσαμε! Πέρασα πολύ όμορφα!

και εμείς το ίδιο, όταν γεννήθηκε ο Λ., και βγήκαμε έξω όλο για εκείνον μιλούσαμε!!! :roll::roll::roll::roll: ....το ίδιο και όταν γεννήθηκε η κοπελάρα μας!!!! :roll::roll:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ασε αφροδιτη

εχει κυστη μπροστινο δοντι και εχω πρηστει σε χειλια-μυτη και λιγο μαγουλο

σαν την χειλουδακη νιωθω :lol::lol::lol:

αυτο ηταν να το βγαλουμε μιας και θα βαλουμε αλλο αλλα μας προλαβε το πρηξιμο :twisted::twisted::twisted: μου εδωσε αντιβιωση και αντιφλεγμονωδες αλλα μεχρι στιγμης δεν εχουν κανει πολλα και ποναω πολυυυυυυυυυυυυυυυυ

αφου εχω σε ενα ποτηρι ντεπον αναβραζον και κανω καθε λιγο και λιγακι γαργαρες.......

τι θα κανω μεχρι τις 12 το βραδυ??? τοτε εχω παλι αντιβιωση!!!!!

τον μικρο τον πηγα στην μαμα μου δεν αντεχω καθολου

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ρε λεχωνακι θα μας τρελανεις τελειως;;;;απο τα Χριστουγεννα;;;;φοβερο πληγμα!!! :lol::lol::lol:

Παντα ετσι καλα να περνατε βρε! :D

Εμεις με το Μακη εχουμε να βγουμε τουλαχιστον 9 μηνες και δε το βλεπω για τους επομενους 9! :cry:

Αργυ και τα 2 μαζι τη πατησανε;;;ωχ...περαστικα τους.. :? Η μικρη μονο πυρετο τουλαχιστον;;;

Ο Αλεξ αρχισε πολυ βηχα και δε βλεπω να γλιτωνουμε το φαρμακολόι.. :(

Αφρο κι εμενα με σκοτωνει αυτη η γκρινια!!2 μερες τωρα με εχει πεθανει!! κοαλα οπως λες κι εσυ και 24ωρη γκρινια!!!αφου λεω αν δεν ημουν εγκυος θα επαιρνα ηρεμηστικα! :o

Κι εμενα πρωτη φορα αρρωσταινει ετσι(εκτος απο 3 μηνων που τον κολλησε η ξαδερφη του και κοντεψαμε να παμε νοσοκομειο)

Αναστασια κακος πονος αυτος!!!! :o Πρεπει να ξεπρηστεις τωρα για να το βγαλεις ε;; :?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

iati na to bgaleis to donti kale ?????

den mporei na kopsei ta neura kai na to fisei ekei ???

kai egw to epatha auto ..prwta mou to anikse mia tripa mexri ta neura kai mou to katherize ...me afise etsi 3 mhnes mexri na stamatisei na bgazei ...den stamatise omos kai mou ekopse ta neura ....to exw 8 xronia etsi kai den mou to ebgale .

spania bgazoun ta mprostina dontia .

akoma kai nekromena xriazonte ekei ,to na baleis neo donti kai na teriazei kiolas einai polu duskolo kai thelei kai leuta kai oso nane tha sou bgei to donti ...akoma kai nekromeno mporei na katsei ekei polla xronia.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σααας!

Σημερα ειχα κανονισει να βγω με μια φιλη αλλα το ακυρωσα...Φοβηθηκα για την Αννυ..

Τονια χαρηκα που σε ειδα βρε!!!Μου αρεσει να σε διαβαζω οταν τρωω!

Σαν να διαβαζω μυθιστόρημα! :lol::lol: Λυπαμαι για τον πατερα σου...

Νατασακι μου ειστε καλα αγαπες μου?Δωσε απο ενα φιλι στα λατρεμενα μου κοριτσακια!!!

Ρε συ τα μεμε σου τα παρατηρησα αλλα υπεθεσα πως μολις ειχες ταισει το νινι απο το "μικρο"μεμε! :lol::lol::lol: Εγω ετσι παθαινα!!!

Χρυσα κ εγω ετσι ενιωθα με την αλλεργια κλπ...Υπηρχαν κ χειροτερα...Ομως ηρθαν αλλα

θεματα που τα καταλαβα στη πορεια....

Για το αλλο θεμα με την αποψη σου μεσω πμ..Ναι!Θυμαμαι!Ομως τοτε θα ηθελα

να το ελεγες δημοσια στο φορουμ!Δε βαριεσαι...Περσινα ξυνα σταφυλια το ολο θεμα!

Α!Νατασα μηπως να δωσεις στη Βενη το βιβλιο να το αλλαξει?Καπου μποτσαρη δε μενει?

Μπαχαλο το εχουμε κανει! :lol::lol::lol:

Μηπως να κανονισετε αλλη μερα για της Θου???Τα πιο πολλα μωρα ειναι αρρωστα! :P:P:P:P Πλακα κανω...Αλλα αν μετρησεις κ τα υπολοιπα εκτος Θεσ/νικης...!

Καλα η μαιμου-Λενα θα παει στης Χρυσας?Αυτη σπιτι δεν εχει?Ολο

καπου για καφε παει? :lol:

Δε μας χε..τε με το σεξ...Αντε σταματηστε.! :evil::evil::evil::evil:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

tonia exw n bgw monh me ton K apo to kalokairi pou eixe erthei h pethera mou ....kai den pigame kai kapou sobara apla bgikame monoi !!!

ma ola ta paidakia einai arrwsta!!!! :o:o:o:o

perastika kai se esas ....egw brika ligo thn eleutheria mou me to na tou bazw paidika ...exw kanei kataxrish alla den upoferete alios ...

me taizei mpiskota to manari mou :x

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Aναστασια λεω πολλα ε;;;; :oops::oops::lol: Ε αφου δε σας προλαβαινω και οταν αποφασισω να γραψω εχουν μαζευτει πολλα...Καλα το χω και λιγο το παρλαρε!!! :lol:

Αφρο μεχρι πριν 1 μηνα δε του εβαζα καθολου τηλεοραση και να σου πω δε την ηθελε κιολας..αντε κανενα αλτερ Σ/Κ που ειχε ζουζουνια κι αυτο για κανενα 5λεπτο καθοταν..στα γενεθλια του ομως του εφερε μια φιλη μου ενα dvd με το Μικυ(εκπαιδευτικο και καλα σε στυλ "Ντορα") κι εχει φαει μεγαλο κολλημα!!! Ολη μερα αυτο θελει να βλεπει..ε οπως λες κι εσυ οταν δε παλευεται η κατασταση του το βαζω να ηρεμησει λιγο το κεφαλακι μου!!! :oops::?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

entometaksi exei mathei kai leei ollous tous hroes pou blepei !!!ti trwne ti kanoun .....

shmera eblepe sto star paidika kai tou arese o diego pou sozei zwa ...tha to katebasw kai auto .... :D:D:D

kanonika den kanw tosh kataxrish kai fonazw kai stn K na mhn tou bazei

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

  • Απαντήσεις

    • Καλημέρα κοριτσάκι μου!!! Τι ωραία το σπορακι γιγαντώνεται!!! 😍😍😍😍😍😍. Με το καλό υγιέστατο να είναι πάνω από όλα!!! 🙏🙏🙏🙏🙏🙏 Καλά έκανες και πήγες να το δείς! Ούτε εγώ θα άντεχα και για να είμαι απόλυτα ειλικρινής ήθελα να το γράψω κιόλας... Με τα άσχημα γεγονότα των προηγούμενων ημερών επιρρεαστηκα πολύ όσο και αν προσπάθησα να είμαι αισιόδοξη.. και την Παρασκευή που μας πέρασε δεν άντεξα και πήγα να το δω και εγώ μόνο που αυτή τη φορά ήταν ακίνητο και πέρασα αστραπιαία 2 μικρά εγκεφαλικά μέχρι να μου εξηγήσει ο γιατρός ότι το βλέπουμε να κοιμάται και μάλιστα με το δάχτυλο στο στόμα!!! 😅😅😅 Εκεί που είσαι δεν κάνουν την Papp-A μαζί με την αυχενική; Κανονικά λένε πρέπει να γίνεται ταυτόχρονα ή έστω 1-2 μέρες διαφορά για να συμβαδίζουν οι μετρήσεις χρονικά.. 
    • Δυστυχώς εδώ μου είπαν ότι είναι επικίνδυνο να το γυρίσει ο γιατρός.. για να δούμε σε δύο βδομάδες που θα πάμε πώς θα μάστε και θα ξαναρωτήσω..γτ κι εγώ αυτό έχω ακούσει! Ότι υπάρχει τρόπος..
    • Δλδ κι εσένα σε ένα σημείο πετρώνει δηλαδή στνήθως η κοιλιά σου ασχέτως με το πού είναι το μωρό; Με βοηθάς πολύ να καταλάβω!
    • Ευχαριστω πολυ Ελισσαβετ μου για τις ευχες!!!❣️❣️❣️ Μακαρι να πανε ολα καλα αυτη τη φορα κ να ερθει/ουν τ@ θαυματακι@ μας γερ@ στην αγκαλια μας!!!!🙏🥹✨️🧿 Κ να γεμισει η ομαδα μας απο δακρυα ευτυχιας κ τελειομηνες εγκυμοσυνες!!🙏🙏🙏🌈
    • Με το καλο ολα Λευκη μου!!!! Ευχομαι καθε υπερηχος ν σε κανει κ πιο ευτυχισμενη!!!✨️🤰🙏❤️🧿 Ειδα ανοιξες κ το θεματακι για μωρακια κ συγκινηθηκα!!!🥹 Ολα με το καλο κ με Υγεια!!!   
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...