Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΠΟΥ ΓΕΝΝΑΜΕ ΑΠΡΙΛΙΟ-ΜΑΪΟ 2011!!!!!Νο 3


Recommended Posts

Georgi μου μην νιώθεις καθόλου άσχημα.. όλες πιστεύω ότι κουραζόμαστε πιο εύκολα τώρα με την εγκυμοσύνη.. πόσο μάλλον εσύ που έχεις ήδη ένα παιδάκι να προσέχεις.. και κάνεις 2 φαγητά, ε αυτά φτάνουν για να κουραστείς, που δεν είναι μόνο αυτά μεσ'τη μέρα φαντάζομαι. Θα δοκιμάσω να την κάνω τη πορτοκαλόπιτα, μου άνοιξε την όρεξη!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 941
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Εδώ οι καλές μετακομίσεις! Ουφ πάλι με πακετάρισμα ασχολήθηκα όλο το πρωί, το ΣΚ θα έχει ξεκούραση! Τρίτη παίρνω και τα κλειδιά του γραφείου να πάω να μετρήσω και να κανονίσω που θα μπει τι, Πέμπτη καθαρίζω (με γυναίκα μαζί!) και Παρασκευή ή Σάββατο θα πάνε τα πρώτα πράγματα. Άντε να δω πότε θα ηρεμήσουμε επιτέλους!

Περαστικά στις αρρωστούλες, να προσέχετε, πολλή ίωση πέφτει εκεί έξω! Δοκιμάστε το τζίντζερ, εμένα μ' έσωσε!

Άφρο πολύ γλυκά τα επιπλάκια, μπράβο!!! Και ναι, είσαι από τις πολύ τυχερές!!!!

Αχ βρε κορίτσια, τι κακό είναι αυτό με τους άντρες και τους φόβους τους? Κι ο δικός μου φοβάται τις επαφές! Τι τον παρακαλάω, τι του διαβάζω κείμενα που λένε ότι δεν είναι επικίνδυνο και μάλιστα πως το μωρό μοιράζεται τη δική μας ευχαρίστηση, αυτός τίποτα, φοβάται, λέει. Δε ξέρω τι θα κάνω, αλλά που θα πάει, θα βρω τρόπο να τον καταφέρω!!! ;););)

Ωραία η κούνια Ciak της Pali! Αν βρω και χρώμα να μου ταιριάζει, θα τη τσιμπήσω κι εγώ! :D

Αχ Jule από χθες ονειρεύομαι τα KFC, εγώ που δεν είμαι του junk food κι έχω να φάω KFC 10 χρόνια, από τότε που ήμουν Αγγλία, τώρα δε ξέρω τι μ' έπιασε, μου'χεις κάνει ζημιά! :lol::lol::lol: Λες να κατηφορίσω προς Ομόνοια?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

samarcande mou k egw tou diavasa vivlio pou leei pws den iparxei kapoio provlima na er8oume se epafi an exoume tin egkrisi tou ginaikologou mas k pws to mwro logw twn endorfinwn "ormones tis xaras" xerete k auto xwris na 3erei akrivws ti ginete :lol: alla pali trww xilopitta :)):)) ..

Axx xarika poli twra, me pire o andras mou k mou eipe pws den 8a paei stin douleia pou eixe to apogeuma giati vrexei k 8a douleve stin taratsa k etsi 8a er8ei spiti na kanoume mpanaki k na pame na doume paidika epipla gia na paroume idees k times, na paroume kammia prosfora na doume ti xrimata xreiazomaste gia na maze4oume :shock:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ναι βρε γιουλακι θα εχεις πολυ τρεξιμο μετα κ που να τρεχεις με την κοιλια τουρλα???

κοιτα ετσι κ αλλιως αν κανεις παραγγελια τωρα τα επιπλα σου θα κανουν σιγουρα μηνα για να ερθουν...τουλαχιστον αν θελει βαψιμο το δωματιο βαψτε το τωρα να προλαβει να φυγει η μυρωδια κ να αεριστη καλα τα δωματιο μην τα αφησεις ολα για το τελος ο πελαργος αλλωστε στο ξανα ειπα ειναι απροβλεπτος!!!απο την στιγμη που μπαινεις στο μηνα σου δεν ξερεις ποτε θα ερθει :lol::lol::lol:

εγω εχω μονο την μπανιερα κ το καθησματακι να παρω τελος φεβρουαριου κ μετα ξεκινανε τα πλυσιματα!!!

ευτυχως ολα τα αλλα ειναι ετοιμα γιατι η μεση μου με εγκαταλειπει πιατα πλενω κ ποναω :roll:

αφρο τυχερουλα!!!!!! :oops::oops::oops: δεν σε ενοχλει ομως τωρα το μωρακι οταν κουνιετε???

πω πω δεν μπορω με τιποτα θα νοιωθω οτι με καταλαβαινει :oops::oops::oops:

AAAAAA!!!!AX ΒΡΕ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ ΜΟΥ ΘΑ ΒΑΛΩ ΤΑ ΚΛΑΜΜΑΤΑ...ΣΑΣ ΕΧΩ ΠΕΙ ΟΤΙ ΤΟ ΕΧΟΥΜΕ ΒΑΨΕΙ ΤΟ ΔΩΜΑΤΙΟ ΛΑΧΑΝΙ ΜΕ ΚΡΕΜ ΑΠΟ ΤΟΝ ΟΚΤΩΒΡΙΟ,ΕΠΙΣΗΣ ΕΧΟΥΜΕ ΚΛΕΙΣΕΙ ΤΗΝ ΚΟΥΝΙΑ ΣΤΟ <<ΑΣΤΕΡΙΑΣ ΜΠΕΜΠΕ>> ΛΕΥΚΗ KAI ΕΠΙΣΗΣ ΕΧΟΥΜΕ ΚΛΕΙΣΕΙ ΤΟ ΚΑΡΟΤΣΙ PEG PEREGO PLIKO SWITCH MODULAR....ΑΑΑΑΑΑ!!!ΚΛΑΨ ΚΛΑΨ!!ΔΕΝ ΜΕ ΠΡΟΣΕΧΕΤΕ ΟΤΑΝ ΣΑΣ ΜΙΛΑΩ....HAPPY MOY Κ ΕΣΥ????ΑΑΑΑΑΑΑΑ!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εδώ οι καλές μετακομίσεις! Ουφ πάλι με πακετάρισμα ασχολήθηκα όλο το πρωί, το ΣΚ θα έχει ξεκούραση! Τρίτη παίρνω και τα κλειδιά του γραφείου να πάω να μετρήσω και να κανονίσω που θα μπει τι, Πέμπτη καθαρίζω (με γυναίκα μαζί!) και Παρασκευή ή Σάββατο θα πάνε τα πρώτα πράγματα. Άντε να δω πότε θα ηρεμήσουμε επιτέλους!

Περαστικά στις αρρωστούλες, να προσέχετε, πολλή ίωση πέφτει εκεί έξω! Δοκιμάστε το τζίντζερ, εμένα μ' έσωσε!

Άφρο πολύ γλυκά τα επιπλάκια, μπράβο!!! Και ναι, είσαι από τις πολύ τυχερές!!!!

Αχ βρε κορίτσια, τι κακό είναι αυτό με τους άντρες και τους φόβους τους? Κι ο δικός μου φοβάται τις επαφές! Τι τον παρακαλάω, τι του διαβάζω κείμενα που λένε ότι δεν είναι επικίνδυνο και μάλιστα πως το μωρό μοιράζεται τη δική μας ευχαρίστηση, αυτός τίποτα, φοβάται, λέει. Δε ξέρω τι θα κάνω, αλλά που θα πάει, θα βρω τρόπο να τον καταφέρω!!! ;););)

Ωραία η κούνια Ciak της Pali! Αν βρω και χρώμα να μου ταιριάζει, θα τη τσιμπήσω κι εγώ! :D

Αχ Jule από χθες ονειρεύομαι τα KFC, εγώ που δεν είμαι του junk food κι έχω να φάω KFC 10 χρόνια, από τότε που ήμουν Αγγλία, τώρα δε ξέρω τι μ' έπιασε, μου'χεις κάνει ζημιά! :lol::lol::lol: Λες να κατηφορίσω προς Ομόνοια?

ΣΟΥ ΠΡΟΤΕΙΝΩ ΝΑ ΠΑΡΕΙΣ BOXMASTER,TOASTER TWISTER,ΠΑΤΑΤΕΣ DELUXE ΚΑΙ ΜΙΑ ΚΑΥΤΕΡΗ ΜΑΓΙΟΝΕΖΑ......ΑΧΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Παιδια ειμαι απο τις τυχερες...χαχα

Εμενα το εψαξε μονος του οτι δεν καταλαβαινει το μωρο και στο βιβλιο εγκυμοσυνης λεει οτι οι κινησεις του σεξ το νανουριζουν κιολας...Οποτε καμια φορα το βαζουμε για υπνο :lol::lol::lol::lol:

Παντως οφειλω να πω πως δεν ειναι τοσο ανετα σαν κινησεις οσο πριν .. μαγκωμενα αλλα η απολαυση απολαυση δεν πειραζει οταν σαραντισουμε τα πιο εξαλλα... Ναι ναι ειμαι τελειως ξεδιαντροπη :oops::oops::oops::P:P:P

Samarcande καλο κουραγιο με τη μετακομιση και το πακεταρισμα...

Φιλακια πολλα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΛΟΙΠΟΝ ΘΑ ΤΑ ΞΑΝΑ ΠΩ....ΒΡΕ ΕΛΕΝΑΚΟΣ ΜΟΥ ΚΙ ΕΣΥ?ΟΥΤΕ ΕΣΥ ΟΥΤΕ Η HAPPY ΜΕ ΠΡΟΣΕΧΕΤΕ!!! :((:((:((:((:((:((:((:((:((:((:((:(( ...ΤΟ ΔΩΜΑΤΙΟ ΤΟ ΕΧΟΥΜΕ ΒΑΨΕΙ ΑΠΟ ΤΟΝ ΟΚΤΩΒΡΙΟ ΛΑΧΑΝΙ ΜΕ ΚΡΕΜ ΜΕΝΕΙ ΤΩΡΑ ΝΑ ΚΟΛΛΗΣΟΥΜΕ ΤΙΣ ΜΠΟΡΝΤΟΥΡΕΣ ΚΑΙ ΤΑ ΑΥΤΟΚΟΛΛΗΤΑ ΠΟΥ ΕΧΩ ΑΓΟΡΑΣΕΙ(WINNIE THE POOH).ΕΧΟΥΜΕ ΚΑΠΑΡΩΣΕΙ ΔΙΝΟΝΤΑΣ ΠΡΟΚΑΤΑΒΟΛΗ ΣΤΟ ΑΣΤΕΡΙΑΣ ΜΠΕΜΠΕ ΤΗΝ ΚΟΥΝΙΑ(ΔΩΡΟ ΤΗΣ ΜΑΜΑΣ ΜΟΥ).ΕΙΝΑΙ ΛΕΥΚΗ ΚΑΙ ΑΚΟΜΗ ΣΚΕΦΤΟΜΑΙ ΤΙ ΘΕΜΑ ΘΑ ΕΧΟΥΝ ΟΙ ΖΩΓΡΑΦΙΕΣ ΠΟΥ ΘΑ ΒΑΛΩ...ΚΑΙ ΕΠΙΣΗΣ ΤΟ ΚΑΡΟΤΣΙ ΤΟ ΕΧΟΥΜΕ ΚΛΕΙΣΕΙ ΤHS PEG PEREGO PLIKO SWITCH MODULAR(ΘΑ ΜΑΣ ΤΟ ΚΑΝΟΥΝ ΔΩΡΟ ΟΙ ΘΕΙΟΙ ΜΟΥ) ΤΟ ΟΠΟΙΟ ΠΕΡΙΛΑΜΒΑΝΕΙ ΠΟΡΤ ΜΠΕΜΠΕ(ΘΑ ΤΟ ΚΟΙΜΙΖΩ ΜΕΧΡΙ 6 ΜΗΝΩΝ),ΤΟ ΚΑΘΙΣΜΑΤΑΚΙ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΟΥ ΚΑΙ ΤΟ ΚΑΝΟΝΙΚΟ ΚΑΡΟΤΣΙ...ΕΠΙΣΗΣ Η ΜΑΜΑ ΜΟΥ ΜΟΥ ΕΧΕΙ ΠΑΡΕΙ ΤΑ ΠΑΝΤΑ...ΑΠΟΣΤΗΡΩΤΗ,ΜΠΟΥΚΑΛΙΑ,ΡΟΥΧΑΛΑΚΙΑ,ΠΑΝΟΥΛΕΣ,ΣΕΛΤΕΔΑΚΙΑ,ΚΟΥΒΕΡΤΟΥΛΕΣ,ΜΠΟΥΡΝΟΥΖΑΚΙΑ ΤΑ ΠΑΝΤΑ ΚΑΙ ΟΣΑ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΠΛΥΘΟΥΝ ΘΑ ΤΑ ΠΛΥΝΕΙ ΣΤΟ ΧΩΡΙΟ ΚΑΙ ΘΑ ΤΑ ΦΕΡΕΙ ΕΤΟΙΜΑ ΜΟΛΙΣ ΜΠΩ ΣΤΟ ΜΗΝΑ ΜΟΥ ΜΕΣΑ ΣΕ ΕΙΔΙΚΕΣ ΘΗΚΕΣ....ΕΩΣ ΤΩΡΑ ΔΕΝ ΕΧΩ ΑΓΟΡΑΣΕΙ ΤΙΠΟΤΑ...ΤΟ ΜΟΝΟ ΠΟΥ ΘΕΛΩ ΝΑ ΠΑΡΩ ΕΙΝΑΙ ΜΙΑ ΠΡΟΙΚΑ ΜΕ ΧΡΩΜΜΑΤΑ ΛΑΧΑΝΙ-ΠΟΡΤΟΚΑΛΙ...ΟΤΑΝ ΕΙΠΑ ΟΤΙ ΘΑ ΤΑ ΠΑΡΩ ΜΟΛΙΣ ΜΠΩ ΣΤΟ ΜΗΝΑ ΜΟΥ ΕΝΝΟΟΥΣΑ ΟΤΙ ΤΟΤΕ ΘΑ ΜΟΥ ΕΡΘΟΥΝ ΣΠΙΤΙ ΑΛΛΑ ΤΑ ΕΧΩ ΚΛΕΙΣΕΙ ΠΟΙΑ ΘΑ ΠΑΡΩ...

ΤΟ ΜΟΝΟ ΠΟΥ ΜΕΝΕΙ ΝΑ ΠΑΡΩ ΑΚΟΜΗ ΕΙΝΑΙ ΚΑΤΙ ΠΡΑΓΜΑΤΑΚΙΑ ΓΙΑ ΤΟ ΜΠΑΝΑΚΙ ΤΟΥ(ΣΑΜΠΟΥΑΝ ΚΑΙ ΤΕΤΟΙΑ)...ΜΟΥ ΕΧΕΙ ΠΑΡΕΙ Η ΜΑΜΑ ΜΟΥ ΝΥΧΤΙΚΑ ΓΙΑ ΤΟ ΜΑΙΕΥΤΗΡΙΟ ΚΑΙ ΑΓΟΡΑΣΑ ΠΡΟΧΤΕΣ ΕΓΩ ΣΟΥΤΙΕΝ ΘΗΛΑΣΜΟΥ....ΟΥΦ!!ΚΟΥΡΑΣΤΗΚΑ!!!ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΠΛΑΚΑ ΣΑΣ ΚΑΝΩ :lol::lol::lol::lol::lol::lol: ΔΕΝ ΠΙΣΤΕΥΩ ΝΑ ΠΑΡΕΞΗΓΗΘΕΙΤΕ????ΣΑΣ ΦΙΛΩ!!! :-*:-*:-*:-*:-*:-*:-*:-*:-*:-*

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kalhspera ki apo mena......Katarxin perastika stis arwstoules. Hmoun ki egw prin duo vdomades kai sas katalavainw apoluta.. Depon den phra alla pollous xumous kai tsai vounou kai xamomilaki. Jule ki egw apo ton asteria tin phra tin kounia, xrwma sto fusiko tis oxias kai tous zhthsa na mou zwgrafisoun to mpempaki na koimatai panw se ena fegari, mono pou ta xrwmata sta rouxalakia tou tous eipa na einai lila giati genikotera to dwmatio exei duo apoxrwseis tou lila-mov. Sto kefalari mou eftiaxan asterakia. Ekanan polu kalh douleia...oute egw den ti fantazomoun etsi. Afro prin katalixw ston asteria eixa dei tin Havana sto bebejou tis Agias Paraskeuis alla mou eixan pei gurw sta 700 euro kai mou eixan fanei polla. Einai pantws apo tis pio wraies pou eixa dei mazi me kati sta mamas & papas opou ekei exei kai apisteutes prikes. Me geia einai uperoxi.

Elenako o ponos sto podi pou exeis...emena me pianei apo ton gofo kai pethainw...alla mono otan kourazomai. Den einai to podi...xekinaei apo tin mesi to provlima..etsi mou eipe o giatros..kapoio neuro kataponitai kai uparxoun vradia pou den xerw pws na xaplwsw apo ton pono kai pws na gurisw pleuro. Apo tote pou arxisa na kanw ligo krati stis douleies eutuxws exei kalutereusi h katastasi.

Koritsia to provlima me to sex to exw ki egw...o giatros den mas to apagoreuse pote kai malista mas eipe oti eidika ton 9o mina epivaletai giati voitha sti diastoli tou traxilou kai stin proklisi tou toketou. O suzugos mou omws apo ton tetarto mina kai meta pou arxise na fouskwnei h koilia kai eidika otan arxise na tin xaideuei kai na tin niwthei na kounietai den thelei me tipota :( . Mou leei " Oi duo mas tha kanoume h oi treis mas? Apapa fovamai min vgei meta kai me vrizei kai me xtupaei me to daxtulo tis sto metwpo kai me rwtaei :" Esu eisai o mpampas mou? eee? s' aresei? s' aresei? " :D:D Pantws stis perissoteres egumonouses anevainei h diathesi gia sex kai theloume pio polu ap' oti prin. Ormones vlepete..Filia!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας κοριτσια!!! μ'αρεσει που ξεκινησατε το δωματιο του μωρου!!!κι εμεις, αυτη την εβδομαδα ολο στην αγορα ειμασταν και ψαχναμε τα παντα!!!καταληξαμε σε κουνια και αλλαξιερα που θα τα κλεισουμε το φεβρουαριο, και απο την αλλη εβδομαδα θα πρεπει να αδειασουμε σιγα σιγα το δωματιο του μωρου!!! βλεπετε, εμενε πριν 2 χρονια ο αδερφος μου και εχει κρεβατι, γραφειο και βιβλιοθηκη που πρεπει να φυγουν!!επειτα να αποφασισουμε για τα χρωματα ( ακομα, δεν ξερουμε αν ειναι αγορι η κοριτσι ) , αν θα βαλουμε ταπετσαρια, την κουρτινα και την προικουλα...πολλα και ωραια ειναι να γινουν!!!νομιζω οτι το φεβρουαριο θα κανουμε τα ψωνια, και μεχρι τελους μαρτιου το δωματιο ειναι ετοιμο!!!εεεε, αρχες ιουνιου γενναω, θα προλαβω, ετσι δεν ειναι;;;

georgi, 200ε η σουιτα και 135 το μονοκλινο ειναι παρα πολυ καλα!!!!και δεν ξερω αν ειδες τη νεα πτερυγα, ειναι σουπερ!!!!

γιουλη μου, σε πηρε το παραπονο;;;!!!!!που να μας μεινει μυαλο εδω μεσα!!! μπραβο, ομως, τα εχεις ολα ετοιμα!!!αντε με το καλο και τα τελευταια ψωνακια!!ποτε γεννας;;;

αφρο, δεν το συζηταω, εισαι απο τις λιγες τυχερες!!!!και, βρε κοριτσια, δε ειναι μονο σεξουαλικο, εγω παντα πιστευα οτι ετσι, ερχεται το ζευγαρι πιο κοντα, και μου λειπει αυτο το αισθημα της οικειοτητας, πριν, κατα τη διαρκεια και μετα!!!!!

να μην ξεχασω, συγχαρητηρια σε οσες ειχαν καλα αποτελεσματα στην καμπυλη ζαχαρου και ευχομαι ακομα καλυτερα σε οσες δεν την εχουν κανει ακομα και προκειται να την κανουν!!! ( η happy κι εγω!!)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσια εμενα ο γιατρος για την καμπυλη μου ειπε 27η εβδομαδα, αλλα να σας πω την αληθεια μεχρι στιγμης τρυπιεμαι φου και φου με το μηχανακι ζαχαρου στο φαρμακειο και το ελεγχο, εμπειρικα ενα τοστ με ενα ποτηρι φυσικο χυμο αντιστοιχει με γυρω στα 60 γραμμαρια γλυκοζης, και εχω πει στο γιατρο οτι αν στο διωρο απ το φαι δω καποια τιμη που δε μ αρεσει θα την επισπευσω, μου ειπε οτι ειμαι λιγο τρελλη αλλα οκ...

happy οσον αφορα με το αν με ενοχλει το μωρακι τωρα που κουνιεται :oops::oops::oops::oops::oops:

εκεινη την ωρα δεν κουνιεται η δεν το νιωθω τουλαχιστον αλλα μετα ηρεμω και δεν κουραζομαι γιατι την ωρα του οργασμου οι συσπασεις ειναι πιο εντονες ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Maritina θα κατουρηθώ απο τα γέλια.. =))=))=))=))=)) Έγραψες!!

jule μου..αγαπουλίτσα μου..χίλια συγνώμη αλλα ένα μυαλό χειμώνα καλοκαίρι τί να σου κάνει.. :roll: Άσε που με την εγκυμοσύνη ξεχνάω τα πάντα! Μόλις διάβασα την πρώτη πρόταση του μηνύματος σου όλα τα υπόλοιπα τα θυμήθηκα μόνη μου για να μη λές!! ;) Το καρότσι τί χρώμα θα το πάρεις κ πόσο σου κόστισε;; Το ίδιο θα παραγγείλω τη Δευτέρα!Το βρήκα στα ΛΗΤΩ γύρω στα 650-700 όλο το σέτ. Ορίστε ξέχασα κ την τιμή κ είδα προχθές!Κ δεν θυμάμαι άν γυρνάει προς τη μαμά.. Νομίζω το ίδιο πήρες κ εσυ Γιώργος ε; Παρεμπιπτόντως Γιώργο μου τί ωραία ενημερωτικά μηνύματα μας γράφεις! :D

Άφρο μου όντως είσαι απο τις τυχερούλες..επίσης λένε οτι το σέξ κατά τη διάρκεια της εγκυμοσύνης βοηθάει πολύ στον τοκετό γιατί είναι πιο "προετοιμασμένη" η μήτρα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Elenako o ponos sto podi pou exeis...emena me pianei apo ton gofo kai pethainw...alla mono otan kourazomai. Den einai to podi...xekinaei apo tin mesi to provlima..etsi mou eipe o giatros..kapoio neuro kataponitai kai uparxoun vradia pou den xerw pws na xaplwsw apo ton pono kai pws na gurisw pleuro. Apo tote pou arxisa na kanw ligo krati stis douleies eutuxws exei kalutereusi h katastasi.

Koritsia to provlima me to sex to exw ki egw...o giatros den mas to apagoreuse pote kai malista mas eipe oti eidika ton 9o mina epivaletai giati voitha sti diastoli tou traxilou kai stin proklisi tou toketou. O suzugos mou omws apo ton tetarto mina kai meta pou arxise na fouskwnei h koilia kai eidika otan arxise na tin xaideuei kai na tin niwthei na kounietai den thelei me tipota :( . Mou leei " Oi duo mas tha kanoume h oi treis mas? Apapa fovamai min vgei meta kai me vrizei kai me xtupaei me to daxtulo tis sto metwpo kai me rwtaei :" Esu eisai o mpampas mou? eee? s' aresei? s' aresei? " :D:D Pantws stis perissoteres egumonouses anevainei h diathesi gia sex kai theloume pio polu ap' oti prin. Ormones vlepete..Filia!

Κ εμένα απο τον γοφό ξεκινάει κ "νεκρώνει" όλο το πόδι.Δράμα η κατάσταση..χθές πήγα για τσισάκια κ δε μπορούσα να σηκωθώ απο τη λεκάνη! Σου πρότεινε κάτι ο γιατρός σου; Σκέφτομαι μήπως επιτρέπεται η φυσιοθεραπεία.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γιουλακι μουυυυυ :oops::oops::oops::oops::oops::oops::oops::oops::oops::oops::oops::oops::oops::oops::oops::oops::oops::oops::oops::oops::oops::oops: τωρα ντραπηκα :roll::roll::roll: μολις ειπες τα χρωματα ομως το θυμιθηκα αμεσως!!! :lol: θελω φωτογραφιααααααα!!!!

αφροδιτη μου 2 κ σημερα μεχρι να πας στον γιατρο!!!ελπιζω να γινουν τα αποκαλυπτηρια αυτην την φορα :lol::lol:να αρχισεις τα ψωνια κ εσυ σιγα σιγα!!!!εσυ δευτερα πας για β επιπεδου εγω για καμπυλη τα δικα σου νεα ειμαι σιγουρη θα ειναι τελεια!!!για μενα ανχωνομε...ειμαι σιγουρη οτι θα το βρουν ανεβασμενο κ θα πεσει αυστηρη διαιτα.. :oops::oops::oops:

georgi μην νοιωθεις καθολου ετσι!!!!θα γεννησουμε κ θα βρουμε παλι τους ρυθμους μας!!!σε λιγες μερες θα πω τον δικο μου να μου βαλει τηλεοραση στην κρεββατοκαμαρα γιατι δεν με βλεπω καλα...τελικα ειχε δικιο ο γιατρος την καισαρικη δεν την γλυτωνω αν απο τωρα αρχισε η μεση τι θα γινει απο δω κ περα???

βρε παιδια σε ποιον μηνα ειμαι τωρα που διανυω την 27 εβδομαδα????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ελενακι την φυσιοθεραπεια ξεχασε την στο λεω με σιγουρια!!!δεν σε αναλαμβανει κανενας γιατρος τωρα φοβουντε κ καλα θα κανεις να μην ρισκαρεις τωρα να σε πειραξουν κ εχουμε τιποτα προωρο...

κανε υπομονη οντως ολα απο την μεση ξεκινανε καποιο νευρο πιαστηκε μην στεναχωριεσε αυριο μπορει να ξυπνησεις κ να εισαι περδικη κ η κουνιαδα μου ετσι ηταν υπεφερε κ μια μερα ξυπνησε καινουργια :lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σούλα μου είσαι στον 7ο μήνα!!Τουλάχιστον έτσι λέει το βιβλίο εγκυμοσύνης μου.Μη λές βλακείες καλέ,μια χαρά θα είναι η καμπύλη σου!Ξέρω κοπέλες που τρώνε το καταπέτασμα απο γλυκά κ ήταν μια χαρά!

Όσο για τη μέση,για να το λές κάτι ξέρεις,άν κ το πρόβλημα υπήρχε προ εγκυμοσύνης κ τώρα χειροτέρεψε.

Η τηλεόραση στη κρεβατοκάμαρα θα γίνει η κολλητή σου κ άν έχεις κ λάπτοπ θα περάσεις τρέλα!! :lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσια το προβλημα στο ποδι πρεπει να το προσεχετε και να μην κουραζεστε καθολου. Εγω στον Αλεξανδρο στον 6-7 μηνα σηκωσα 2 μπεσκετες με ποτηρια στο καφε που δουλευα. Μετα εκλαιγα απο τους πονους μεχρι που γεννησα. Αλλα οταν ξεκουραζομουνα ημουνα καλα. Θυμαμαι τοτε συνεχισα και δουλευα, τωρα τιποτα, ποναω με το παραμικρο. Εαν θυμαστε σας το ειπα καποια στιγμη οτι το προβλημα στην μεση ειναι τα λαθη που πληρωνω απο την πρωτη εγκυμ. Ημουνα πεισματαρα σαν την Ανδρια να τα κανω ολα να μην αφησω τπτ για την επομενη. Τωρα δεν με νοιαζει, κοιταω πρωτα την παρτυ μου και μετα τα υπολοιπα.

Οταν γεννησα εφυγε ο πονος σαν δια μαγειας!!!!!

Σουλα ποτε ηταν η πρωτη μερα τις τελευταιας περιοδου σου; εκεινη την ημερα καθε μηνα αλλαζεις, τωρα λογικα εισαι στον 7ο ή θα μπεις. Να ξερεις κατι οτι την ημερα που θα γεννησεις θα ειναι τοσο περιεργα τα συναισθηματα που μπορει και να μην κανεις καισαρικη.Οσο μπορεις αποφευγε την, μην αποκλυσεις το φυσιολογικο,μη σου πω να επιμηνεις κι'ολας.

Κατι πολυ σημαντικο: Προσοχη στις χρεωσεις των ιδιωτικων νοσοκομειων!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Koritsakia mou pigame se dio katastimata k pirame prosfores, to ena itan poli kales oi times alla to allo itan asta na pane FONOS :twisted: ..Eidame apo ola krevvataki, proikoula, karotsi, aposteirwtes, kala8ouna, sistima endoepikoinwnias k.o.k..Mporei na paw k me tin mama mou avrio se kapoio allo k mallon se auto 8a katali3oume giati se auto 8a pigename e3arxis, o idioktitis einai 3aderfos mias filis tis k 8a paroume ta pragmata ap'ekei giati 8a mas kanei kales times alla piga k apo allou na parw prosfores gia na dw pou kumenountai oi times gia na ton piesw na pesei an einai akrivos..8a pame mallon avrio na dw ti mou aresei k na paw mia alli mera me ton andra mou na ta kleisoume..Trella8ika..8elw na tis kanw to dwmatiaki tis TWRA!!! :))

Auta apo mena!!!!!! :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας κοριτσια!!! μ'αρεσει που ξεκινησατε το δωματιο του μωρου!!!κι εμεις, αυτη την εβδομαδα ολο στην αγορα ειμασταν και ψαχναμε τα παντα!!!καταληξαμε σε κουνια και αλλαξιερα που θα τα κλεισουμε το φεβρουαριο, και απο την αλλη εβδομαδα θα πρεπει να αδειασουμε σιγα σιγα το δωματιο του μωρου!!! βλεπετε, εμενε πριν 2 χρονια ο αδερφος μου και εχει κρεβατι, γραφειο και βιβλιοθηκη που πρεπει να φυγουν!!επειτα να αποφασισουμε για τα χρωματα ( ακομα, δεν ξερουμε αν ειναι αγορι η κοριτσι ) , αν θα βαλουμε ταπετσαρια, την κουρτινα και την προικουλα...πολλα και ωραια ειναι να γινουν!!!νομιζω οτι το φεβρουαριο θα κανουμε τα ψωνια, και μεχρι τελους μαρτιου το δωματιο ειναι ετοιμο!!!εεεε, αρχες ιουνιου γενναω, θα προλαβω, ετσι δεν ειναι;;;

georgi, 200ε η σουιτα και 135 το μονοκλινο ειναι παρα πολυ καλα!!!!και δεν ξερω αν ειδες τη νεα πτερυγα, ειναι σουπερ!!!!

γιουλη μου, σε πηρε το παραπονο;;;!!!!!που να μας μεινει μυαλο εδω μεσα!!! μπραβο, ομως, τα εχεις ολα ετοιμα!!!αντε με το καλο και τα τελευταια ψωνακια!!ποτε γεννας;;;

αφρο, δεν το συζηταω, εισαι απο τις λιγες τυχερες!!!!και, βρε κοριτσια, δε ειναι μονο σεξουαλικο, εγω παντα πιστευα οτι ετσι, ερχεται το ζευγαρι πιο κοντα, και μου λειπει αυτο το αισθημα της οικειοτητας, πριν, κατα τη διαρκεια και μετα!!!!!

να μην ξεχασω, συγχαρητηρια σε οσες ειχαν καλα αποτελεσματα στην καμπυλη ζαχαρου και ευχομαι ακομα καλυτερα σε οσες δεν την εχουν κανει ακομα και προκειται να την κανουν!!! ( η happy κι εγω!!)

ΟΧΙ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ ΜΟΥ ΕΙΛΙΚΡΙΝΑ ΚΑΝΩ ΠΛΑΚΑ ΔΕΝ ΠΑΡΕΞΗΓΗΘΗΚΑ...ΟΤΑΝ ΔΙΑΒΑΖΑ ΤΙΣ ΔΗΜΟΣΙΕΥΣΕΙΣ ΣΑΣ ΓΕΛΑΓΑ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ...ΜΟΥ ΦΑΝΗΚΕ ΠΟΛΥ ΧΑΡΙΤΩΜΕΝΟ ΤΟ ΟΤΙ ΞΕΧΑΣΑΤΕ.... :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

georgi μου αν δεν ειχα τις δισκοκοιλες πραγματικα θα επεμενα για φυσιολογικο φοβαμαι μην γινω χειροτερα μετα το κακο ειναι οτι ειχα κανει ανοιξει θεμα εψαξα να βρω κοπελες με το ιδιο προβλημα αλλα τζιφος....

οσο για τις χρεωσεις που ειπες εγω θα γεννησω σε δημοσιο νοσοκομειο τρικλινο 90 ευρω η βραδυα μια χαρα αν γεννησω φυσιολογικα θα πληρωσω κ θα παρω πισω 750 ευρω αν κανω καισαρικη τα γραφω βιβλιαριο κ δεν πληρωνω μια...

αντρια τελεια η κοιλιτσα σου!!!

ελενακι εχω νετ μπουκ παντου μαζι μου :lol::lol::lol: οσο για τις φυσιοθεραπειες το ξερω γιατι με επιασε ασχημα το ποδι απο την μεση πηγα στον γιατρο μου στον φυσιοθεραπευτη πολυ κορυφη εδω κ με εδιωξε γιατι μπορει πιεζοντας τα σημεια για να απελευθερωσει το νευρο μπορει να εκανε κακο στο μωρο..

μπηκα στον 7ο ε?τι τελειαααααα!!!!!!!!εγω το μετραω καθε 1 του μηνος για να μην μπερδευομε περναει ο καιρος κ χαιρομαι!!!!θελω να σφιξω αγκαλια το κοριτσακι μου την λατρευω τοσο πολυ!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γιουλακι μουυυυυ :oops::oops::oops::oops::oops::oops::oops::oops::oops::oops::oops::oops::oops::oops::oops::oops::oops::oops::oops::oops::oops::oops: τωρα ντραπηκα :roll::roll::roll: μολις ειπες τα χρωματα ομως το θυμιθηκα αμεσως!!! :lol: θελω φωτογραφιααααααα!!!!

αφροδιτη μου 2 κ σημερα μεχρι να πας στον γιατρο!!!ελπιζω να γινουν τα αποκαλυπτηρια αυτην την φορα :lol::lol:να αρχισεις τα ψωνια κ εσυ σιγα σιγα!!!!εσυ δευτερα πας για β επιπεδου εγω για καμπυλη τα δικα σου νεα ειμαι σιγουρη θα ειναι τελεια!!!για μενα ανχωνομε...ειμαι σιγουρη οτι θα το βρουν ανεβασμενο κ θα πεσει αυστηρη διαιτα.. :oops::oops::oops:

georgi μην νοιωθεις καθολου ετσι!!!!θα γεννησουμε κ θα βρουμε παλι τους ρυθμους μας!!!σε λιγες μερες θα πω τον δικο μου να μου βαλει τηλεοραση στην κρεββατοκαμαρα γιατι δεν με βλεπω καλα...τελικα ειχε δικιο ο γιατρος την καισαρικη δεν την γλυτωνω αν απο τωρα αρχισε η μεση τι θα γινει απο δω κ περα???

βρε παιδια σε ποιον μηνα ειμαι τωρα που διανυω την 27 εβδομαδα????

ΕΛΑ ΒΡΕ ΔΕΝ ΜΕ ΠΕΙΡΑΞΕ...ΤΟ ΠΙΣΤΕΥΕΙΣ ΟΤΙ ΜΟΛΙΣ ΔΙΑΒΑΣΑ ΤΙΣ ΔΗΜΟΣΙΕΥΣΕΙΣ ΞΕΣΠΑΣΑ ΣΕ ΚΑΤΙ ΓΕΛΙΑ ΑΣΤΑ ΝΑ ΠΑΝΕ...ΔΕΝ ΤΟ ΕΧΩ ΟΛΟΚΛΗΡΩΣΕΙ ΤΟ ΔΩΜΑΤΙΟ.ΟΤΑΝ ΤΟ ΤΕΛΕΙΩΣΩ ΘΑ ΒΑΛΩ ΦΩΤΟ ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΣΙΓΟΥΡΗ...ΕΧΩ ΚΑΤΙ ΓΙΑ ΣΕΝΑ ΓΙΑ ΝΑ ΜΗΝ ΜΠΕΡΔΕΥΕΣΑΙ ΜΕ ΜΗΝΕΣ-ΕΒΔΟΜΑΔΕΣ

http://blog.eimaimama.gr/2009/09/blog-post_19.html

ΣΕ ΦΙΛΩ ΚΑΙ ΣΟΥ ΣΤΕΛΝΩ ΚΑΛΗΝΥΧΤΑΑΑΑΑ :):):):):):):):):):-*:-*:-*:-*:-*:-*:-*:-*

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα σας!!!!

αφρο μου σε λυπαμαι που δεν μπορεις να κοιμηθεις,σιχαινομαι την αυπνια. Εγω κοιμαμαι το μεσημερι 1 ωρα και το βραδυ γυρω στις 10 - 10,5 μεχρι τις 7 τις καθημερινες που παω το παιδι στο σχολειο.

Δεν μπορω να μην κοιμαμαι τοσο πολυ, αφου εχω τρομαξει και εγω, αλλα δεν πειραζει μετα θα κανω 2 χρονια να ξανακοιμηθω ολη νυχτα!!!

Σουλα μου για το νοσοκομειο το ειπα γενικα, ακουσα κατι τρελες χρωσεις!! Θυμαμαι οτι εσυ γεννας σε δημοσιο, εχω αρχισει να συγκρατω καποια πραγματα.

Εγω σημερα ειμαι τελειως μονη στο σπιτι και αυριο, εφυγε και ο Αλεξανδρος στον μπαμπα του. Ποια θα μου κανει παρεα στην μοναξια μου;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια... Georgi μου καμία φίλη ή κάποιος στενός σου συγγενενίς που να μένει εκεί κοντά σε σένα για να βγείς καμία βολτίτσα?? Μην ανυσηχείς, λίγο η παρέα μας εδώ, λίγο tv, λίγο δουλίτσες και κανένα καλό βιβλίο ή περιοδικό.. θα περάσει η μέρα.. ο άντρας σου θα δουλεύει και αύριο όλη μέρα? Happy και Afrodite καλή επιτυχία και σε εσάς.. Happy ο γυναικολόγος σου τι λέει για το πρόβλημα που έχεις με τις δυσκοκοίλες? Το βλέπει καθόλου για φυσιολογικό τοκετό? Εγώ έκανα το λάθος και βγήκα έξω χθές να δούμε με τον άντρα μου ένα σπίτι που πουλιέται και καταλήξαμε μετά σε ουζερί με τους γονείς μας.. μας το πρότειναν και εγώ για να μην τους χαλάσω χατίρι δεν αρνήθηκα.. σήμερα όμως αντί να καλυτερέψω με το συνάχι και το μπούκομα που έχω, με έριξε πάλι.. θα χαλάσω και τα υπόλοιπα πάκα με χαρτομάντηλα που έχω. Ευτυχώς δεν έχω ανεβάσει πυρετούλη. Πάντως το σπίτι αυτό που είδαμε μου άρεσε πολύ.. ο άντρας μου πάλι βλέπει κάποια μειονεκτήματα.. όμωε κορίτσια ήταν κουκλίστικο και σχετικά καινούργιο.. δεν ξέρω ίσως επείδη θέλω ένα δικό μου σπίτι σύντομα να μην ταλαιπωρούμαστε με μετακομίσεις μιας και εδώ που μένουμε μετά απο ενα χρόνο το πολύ δεν θα χωράμε, να ανθουσιαζομαι εύκολα..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΚΟΣΜΟ ΤΟ ΒΡΑΔΥ ΚΑΙ ΦΤΙΑΧΝΩ ΤΟΥΡΤΑ ΜΕΡΕΝΤΑ ΓΙΑ ΝΑ ΕΧΩ ΚΑΤΙ ΓΙΑ ΚΕΡΑΣΜΑ..ΟΠΟΙΑ ΘΕΛΕΙ ΑΣ ΜΟΥ ΖΗΤΗΣΕΙ ΤΗ ΣΥΝΤΑΓΗ...ΦΙΛΑΚΙΑ ΚΟΥΚΛΙΤΣΕΣ ΜΟΥ!!! :-*:-*:-*:-*:-*:-*:-*:ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::)):)):)):)):)):-ss:-ss:-ss:-ss:-ss:-ss:-ss:-ss

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...