Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΠΟΥ ΓΕΝΝΑΜΕ ΑΠΡΙΛΙΟ-ΜΑΪΟ 2011!!!!!Νο 3


Recommended Posts

  • Απαντήσεις 941
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Ηλιοδώρα πάντα ευτυχία εύχομαι στο σπιτικό σας, να ζήσετε κουκλίτσα μου και με το καλό το μωράκι.

Samarcade καλορίζικο το διαμέρισμα και Andria μεγιά τα ρουχαλάκια, όλα βοηθάνε...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

τελειωσα με το σιδερο, δεν μπορω αλλο ποναω απο κατω.

Σαμακαρδε ωραιος πινακας, ειναι τελειο!! Και η κουνια, γιατι δεν κοιτας και στο Ικεα, νομιζω πως ειναι πιο οικονομικη. Με γεια το γραφειο! Που βρηκες;

Ηλιοδωρα να ζησετε και να ειστε παντα ευτυχισμενοι!!

Λοιπον τι πρεπει να παρουμε (αυτα εχω γραψει εγω να βαλω μεσα)

-2 πιτζαμες

-2 σουτιεν θηλασμου

-1 πακετο επιθεματα στηθους

-1 πακ. εσωρουχα μιας χρησης (δεν ειμαι σιγουρη, αλλα επειδη τα περισσοτερα μου εσωρουχα δεν ειναι για σερβιετες μπορει να παρω) ( mothrcare τα 5 κοστιζουν 5,6ε)

-1 ζευγαρι παντοφλες

-σερβιετες (στο πρωτο μου ειχα βαλει τις κοινες, αλλα μου ειπαν πως καλυτερα να παρω αυτες που ειναι ειδικες για αυτες τις μερες, εχει στο Μothercare με 2,9 ή 3,5ε)

- τα καλλυντικα σας ( σαμπουαν, αφρολουτρο....)

- 5 φορμακια

--5 κορμακια

- πανες και μωρομαντηλα

- 1σετ γαντακια για το μωρο

Ακο κει και περα οποια θελει βαζει και αλλα μεσα, αυτα ειναι τα βασικα. Δεν χρειαζεται να παρετε καλλυντικα για το μωρο, εχουν στο μαιευτηριο αλλα τις πρωτες μερες βαζουμε μονο νερο. Κρεμα για το στηθος δεν ξερω εαν πρεπει να βαζουμε, εγω δεν εβαλα για να μην το τρωει ο μπεμπης. Επινε γαλα ανα 1 ωρα, πολυ κουραση.

Οσο για τα αφρολουτρα για το μωρο μην ειμαστε και υπερβολικες, οτι να' ναι αλλα να ειναι για μωρα.

ελπιζω να βοηθησα!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Afro24, Afrodite, Χοανιτα, Μαριτινα, Samarcande σας ευχαριστω πολυ μεσα απο την καρδια μου για τις ευχες σας και σας ευχομαι τα καλυτερα και να αγκαλιασετε με ενα γελιο! (κι οχι πονο) τα μωρακια σας!! Πολλα φιλακια!! :-*

Κι εσενα Georgi γλυκια μου! Πολυ χρησιμη η λιστα πραγματι!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Hλιοδώρα μου να τα εκατοστήσετε!!Να είστε πάντα αγαπημένοι!!Με το καλό να ολοκληρώσει την ευτυχία σας η κορούλα σας!!

ΜARITINAKI κοντεύεις..δε σε ρωτάω άν αγχώνεσαι..

ΑFRODITE μου είναι πολύ ωραίο το καρότσι της chicco,εμένα μ'αρέσει το τιρκουάζ-γκρί νομίζω είναι το trio living άν δε κάνω λάθος.Το είδα χθές στο ΛΗΤΩ σε προσφορά 500 κάτι.

Ανδριάκι μου κουτί σου ήρθαν τα ρουχαλάκια της φίλης σου!

Georgi σ'ευχαριστούμε για τη λίστα!! όσο για τους λαχανοντολμάδες που μαγειρεύεις...με σκότωσες! :D

Samarcande ούτε εγώ πήρα αλλαξιέρα,την ίδια ιδέα έχουμε,πάνω στο πλυντήριο θα βάλω το στρωματάκι να αλλάζω τον μικρό μου πρίγκιππα! [smilie=icon_king.gif]

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

η αλλαξιερα μπορει να ειναι και ενα εξοδο επιπλεον που μπορουμε να το αποφυγουμε. Εμενα δεν με βολεψε καθολου. Ειχα αγορασει τα σελτεδακια (εαν τα λεω καλα, 60*80 που ειναι με πλαστικο απο κατω) και πανω σε αυτο τον αλλαζα οπουδηποτε.

Ανδρια με γεια τα ρουχαλακια, αντε τωρα σειρα εχει το πλυσιμο και αργοτερα συνεχεια για τα ψωνια!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΗΛΙΟΔΩΡΑ ΜΟΥ ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ ΚΑΙ ΑΠΟ ΕΜΕΝΑ...ΝΑ ΤΑ ΕΚΑΤΟΣΤΗΣΕΙΣ ΚΑΙ ΟΤΙ ΠΟΘΕΙΣ ΣΟΥ ΕΥΧΟΜΑΙ ΟΛΟΨΥΧΑ...ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ ΜΟΥ ΣΗΜΕΡΑ ΔΕΝ ΕΙΜΑΙ ΚΑΙ ΠΟΛΥ ΚΑΛΑ...ΞΥΠΝΗΣΑ ΠΟΛΥ ΝΩΡΙΣ ΣΤΙΣ 4 ΔΕΝ ΕΙΧΑ ΥΠΝΟ.Ο ΑΝΤΡΟΥΛΗΣ ΜΟΥ ΕΙΧΕ ΥΠΗΡΕΣΙΑ ΚΑΙ ΓΕΝΙΚΑ ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΜΟΝΗ ΣΠΙΤΙ...ΑΠ'ΤΙΣ 4 ΠΟΥ ΣΗΚΩΘΗΚΑ ΜΕ ΞΑΝΑ ΠΗΡΕ Ο ΥΠΝΟΣ ΣΤΙΣ 9 ΤΟ ΠΡΩΙ ΟΠΟΤΕ ΦΑΝΤΑΖΕΣΤΕ ΟΛΗ Η ΜΕΡΑ ΠΗΓΕ ΧΑΜΕΝΗ ΚΑΙ ΥΠΝΟ ΔΕΝ ΧΟΡΤΑΣΑ...ΕΙΜΑΙ ΧΑΛΙΑ!!!ΕΧΩ ΤΑΣΗ ΓΙΑ ΕΜΕΤΟ ΚΑΙ ΕΙΧΑ ΚΑΤΙ ΠΟΝΟΥΣ ΣΤΗ ΚΟΙΛΙΑ ΣΑΝ ΑΥΤΟΥΣ ΠΟΥ ΝΙΩΘΟΥΜΕ ΟΤΑΝ ΘΕΛΟΥΜΕ ΝΑ ΠΑΜΕ ΤΟΥΑΛΕΤΑ...ΕΛΠΙΖΩ ΚΑΙ ΕΥΧΟΜΑΙ ΝΑΜΗΝ ΜΕ ΤΡΙΓΥΡΝΑΕΙ ΚΑΜΙΑ ΙΩΣΗ ΔΕΝ ΘΑ ΤΟ ΑΝΤΕΞΩ...ΞΕΡΕΤΕ ΠΟΥ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΒΡΩ ΠΡΟΙΚΑ ΓΙΑ ΤΗΝ ΚΟΥΝΙΑ ΝΑ ΜΗΝ ΕΙΝΑΙ ΟΜΩΣ ΠΟΛΥ ΑΚΡΙΒΗ...ΒΛΕΠΩ ΚΑΤΙ ΤΡΕΛΕΣ ΤΙΜΕΣ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΤΙ ΝΑ ΠΩ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Georgi euxaristoume polu gia tin lista kai tis sumvoules...5 kormakia, 5 formakia xreiazontai anexartita apo to ean gennas se idiwtiko h dhmosio? Se afinoun sto idiotiko na tou allazeis esu panes kai rouxalakia? Kala pou mou to eipes giati nomiza oti prepei na parw mono gia tin mera pou tha to vgalw apo to maieutirio..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μαριτινα θα εχεις το μωρο μαζι σου; Τα ρουχαλακια τα χρειαζεσαι εαν το εχεις μαζι σου . Δεν γνωριζω και ουτε εχω ακουσει για αλλα νοσοκομεια, εσυ παρτα καλου κακου. Εγω δεν πηρα πολλες πανες κι μου γρινιαζανε οι νοσοκομες.

Γαντακια μωρου θα τα βρεις παντου και χρειαζονται για να μην γρατζουναει το μωρο το προσωπακι του. Ειναι χρησιμα.

Τα ρουχαλακια που θα βγει απο το μαιευτηριο καλο ειναι να σας τα φερουν εκεινη την μερα.

Jule που μενεις; Για να σου προτεινουμε διαφορα μαγαζια κοντα σου. Το μονο σιγουρο ειναι οτι απο τα Mothercare δεν αξιζουν, δεν ειναι ασφαλες και τοσο. Τα ειδα και ειναι πολυ λεπτα. Οπως και τα φορμακια ειναι λιγο ακριβουτσικα. Στα τζαμπο ειναι πολυ καλα, και πιο οικονομικα. Τα χρησιμοποιησα στο πρωτο μου και τα φορεσε και αλλο παιδι και ηταν ακομη πολυ καλα. Οσες πηγατε ειδατε ποσο ωραια σχεδια εχουν βγαλει.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ελενακι μου σε ευχαριστω πολυ πολυ κι εσυ με το καλο να δεχτεις το μπεμπη σου! Jule μου θα σου περασει μη μου στεναχωριεσαι, μονο ξεκουρασου οσο μπορεις γιατι εχασες και το χθεσινο σου υπνο. Κι εγω κοριτσακι μου θα παρω ενα ντεπον γιατι σα να με τριγυρναει κρυωμα, ποναει λιγο ο λαιμος. Σε ευχαριστω πολυ για τις ευχουλες σου και για σενα ο,τι καλυτερο με τον μπεμπακο σας! Αντρια με γεια τα πραγματακια, καλοφορετα! Georgi μου κι εγω πηγα Jumbo, αλλα μονο φορμακια και εσωρουχακια χαζεψα και πηρα, δεν προλαβα να το γυρισω ολο. Θα ξαναπαω. Καλες τιμες και ομορφα. Καλο και ησυχο βραδυ να εχετε!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kalhmera koritsia!!! ksypnhsa meta apo ena gero xtyphma ths mikrhs.... :)

Ekana extes thn kampylh zaxarou k tis loipes eksetaseis aimatoligikes,to mono pou talaiporhuhka htan oi 2 ores anamonh....kata talla mia xara, h glykozh etsi opos akoyga nomiza pos 8a htan dhlhthrio...mia xara palevotane....

Loipon den vrisko kamia kounia na mou aresei,einai oles klassikes...den mporo allo na asxolh8o k o antras mu mou leei na xalaroso ligo apo to psaximo,ta exo gyrisei ola ta magazia sxedon,popo eimai poly dyskolh...

En to metaxy oti mou aresei exei 1000 eyro...an einai dynaton,apla pragmata zhtao apla pio monterna. :?

Na pate sta H/M polu oikonomika rouxalakia k gantakia gia to moraki pou psaxnete....ego phra tis protes pipiles ths NUK me silikoni noumero 1,saliares adiavroxes,sentonakia gia thn kala8ouna ayta pros to paron....ema8a oti exei 8hkes gia pipiles sta Jumpo,8a pao na do....

A!!!Vre koritsia pos anevazete ayta ta oraia avatar prepei na grafo sto slide???

Epishs pos anevazo photo edo gia na sas deikso ta kadrakia pou eftiaxa..... :roll:

Filakia pollaaaaaa

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΣΕ ΟΛΟΥς,ΗΛΙΟΔΩΡΑ ΝΑ ΖΗΣΕΤΕ ΕΥΤΥΧΙΣΜΕΝΟΙ ΜΕ ΤΗΝ ΜΠΕΜΠΟΥΛΑ ΤΟΥ ΧΡΟΝΟΥ ΣΤΗ ΜΕΣΗ ΤΗς ΤΟΥΡΤΑς...ΓΙΩΡΓΟ ΜΕ ΥΓΕΙΑ ,ΕΧΟΥΜΕ ΠΕΡΙΠΟΥ ΤΟ ΙΔΙΟ ΔΩΜΑΤΙΟ,ΕΜΕΙς ΣΕ ΚΙΤΡΙΝΟ ΤΟ ΕΙΧΑ ΓΙΑ ΤΗ ΜΙΚΡΗ ΤΩΡΑ ΘΑ ΤΟ ΠΑΡΕΙ Ο ΜΠΕΜΠΗς ΚΑΙ Η ΜΙΚΡΗ ΘΑ ΠΑΕΙ ΣΕ ΑΝΑ ΦΟΥΞΙΑ...ΠΟΥ ΘΑ ΤΗς ΦΤΙΑΞΕΙ ....Ο ΜΠΑΜΠΑς...ΕΛΠΙΖΩ,ΟΛΕς ΟΛΕς ΕΥΧΟΜΑΙ ΝΑ ΕΙΣΤΕ ΚΑΛΑ,ΕΓΩ ΤΡΕΜΩ ΓΙΑ ΤΗΝ ΚΑΜΠΥΛΗ!!!!!!!!!!!ΣΤΗΝ ΚΟΡΗ ΜΟΥ ΕΙΧΕ ΒΓΕΙ ΑΥΞΗΜΕΝΗ ΚΑΙ ΕΚΑΝΑ ΦΟΒΕΡΗ ΔΙΑΙΤΑ 3 ΜΗΝΕς....ΤΩΡΑ??????????ΣΤΑ ΜΑΡΚς ΣΠΕΝΣΕΡ ,ΕΙΧΕ ΦΟΒΕΡΕς ΕΚΠΤΩΣΕΙς ΑΠΟ 7 ΓΕΝΑΡΗ.7 ΦΟΡΜΑΚΙΑ ,ΠΟΙΟΤΗΤΑ ΑΑΑΑΑ 15 ΕΥΡΩ,ΕΧΩ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΝΗΨΙΑ ΜΟΥ ΠΟΥ ΕΝΑΙ 13 ΚΑΙ Η ΚΟΡΗ ΜΟΥ ΤΑ ΦΟΡΑΕΙ ΑΚΟΜΑ,ΠΥΖΑΜΕς ΓΙΑΤΟ ΜΑΙΕΥΤΗΡΙΟ ΝΑ ΑΝΟΙΓΟΥΝ ΓΙΑ ΤΟ ΘΗΛΑΣΜΟ,ΚΡΕΜΑ ΓΙΑ ΤΗς ΘΗΛΕς,ΣΤΟ ΙΑΣΩ ΤΙς ΧΡΕΩΝΟΥΝ ΑΠΙΣΤΕΥΤΑ,ΕΠΙΣΗς ΤΩΡΑ ΠΟΥ ΕΧΕΙ ΕΚΠΤΩΣΕΙς,ΕΝΑΝ ΚΑΛΟ ΚΟΡΣΕ ΓΙΑ ΤΗΝ ΚΟΙΛΙΑ ΜΟΛΙς ΒΓΕΙΤΕ,ΑΝΑΓΚΑΙΟ ΚΑΙ ΑΚΡΙΒΟ...ΤΟ ΚΑΛΟ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΤΟ ΜΑΙΟ ΠΟΥ ΓΕΝΝΑΜΕ ΘΕΛΕΙ ΛΙΓΑ ΡΟΥΧΑ ΜΟΝΟ ΦΟΡΜΑΚΙΑ ΕΣΩΡΟΥΧΑ ΚΑΙ ΜΕΡΙΚΑ ΛΕΠΤΑ ΟΛΟΣΩΜΑ...ΑΠΛΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑΚΙΑ.....ΕΥΤΥΧΩς,ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΣΑς ΚΡΥΒΩ ΟΤΙ ΣΤΗΝ ΚΟΡΗ ΜΟΥ.ΝΟΕΜΒΡΙΟ...ΤΑ ΕΙΔΑ ΟΛΑ.ΠΕΤΡΕΛΑΙΟ 2 ΤΟΝΟΥς ΤΟΤΕ...ΜΕΧΡΙ 6 ΜΗΝΩΝ ΝΑ ΠΑΕΙ ΜΑΙΟς.....ΝΑ ΗΡΕΜΗΣΟΥΜΕ.....ΚΑΛΗΜΕΡΕς ΣΕ ΟΛΟΥΣ.............SAMARCANDE ME ΥΓΕΙΑ ΚΑΙ ΚΑΛΕς ΔΟΥΛΕΙΕς

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΑΙ ΑΠΟ ΕΜΕΝΑ ΜΑΝΤΕΨΤΕ ΜΟΛΙΣ ΞΥΠΝΗΣΑ...ΤΟ ΚΑΤΑΕΥΧΑΡΗΣΤΗΘΗΚΑ ΠΑΙΔΙΑ...ΕΒΑΛΑ ΧΘΕΣ ΚΑΙ ΕΝΑ ΠΑΠΛΩΜΑ ΑΝΤΙ ΓΙΑ ΤΗΝ ΚΟΥΒΕΡΤΑ ΠΟΥ ΕΙΧΑ ΚΑΙ ΗΤΑΝ ΤΟΣΟ ΖΕΣΤΑΑΑΑΑΑ...ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΑΝΥΣΗΧΩ ΓΙΑ ΚΑΤΙ....ΧΘΕΣ ΘΥΜΑΣΤΕ ΠΟΥ ΣΑΣ ΕΛΕΓΑ ΟΤΙ ΔΕΝ ΗΜΟΥΝ ΠΟΛΥ ΚΑΛΑ...Ε Ο ΜΠΕΜΠΑΚΟΣ ΕΧΕΙ ΝΑ ΑΚΟΥΣΤΕΙ ΑΠΟ ΧΘΕΣ....ΕΝΙΩΘΑ ΠΟΥ Κ ΠΟΥ ΚΑΤΙ ΑΝΕΠΑΙΣΘΗΤΟΥΣ ΧΤΥΠΟΥΣ ΑΛΛΑ ΚΑΜΙΑ ΣΧΕΣΗ ΜΕ ΤΩΝ ΠΡΟΗΓΟΥΜΕΝΩΝ ΗΜΕΡΩΝ....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μαριτινα θα εχεις το μωρο μαζι σου; Τα ρουχαλακια τα χρειαζεσαι εαν το εχεις μαζι σου . Δεν γνωριζω και ουτε εχω ακουσει για αλλα νοσοκομεια, εσυ παρτα καλου κακου. Εγω δεν πηρα πολλες πανες κι μου γρινιαζανε οι νοσοκομες.

Γαντακια μωρου θα τα βρεις παντου και χρειαζονται για να μην γρατζουναει το μωρο το προσωπακι του. Ειναι χρησιμα.

Τα ρουχαλακια που θα βγει απο το μαιευτηριο καλο ειναι να σας τα φερουν εκεινη την μερα.

Jule που μενεις; Για να σου προτεινουμε διαφορα μαγαζια κοντα σου. Το μονο σιγουρο ειναι οτι απο τα Mothercare δεν αξιζουν, δεν ειναι ασφαλες και τοσο. Τα ειδα και ειναι πολυ λεπτα. Οπως και τα φορμακια ειναι λιγο ακριβουτσικα. Στα τζαμπο ειναι πολυ καλα, και πιο οικονομικα. Τα χρησιμοποιησα στο πρωτο μου και τα φορεσε και αλλο παιδι και ηταν ακομη πολυ καλα. Οσες πηγατε ειδατε ποσο ωραια σχεδια εχουν βγαλει.

ΣΤΟ ΠΕΙΡΑΙΑ ΜΕΝΩ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Geia sas!! Egw 3ipnisa k piga k 4wnisa melia-keria pou mou eixan teleiwsei giati to apogeumataki exw na kanw apotrixwsi tin 3aderfi mou..Twra eimai stin mama :)..

George mou einai TELEIOOOOOOOO...EXW TRELLA8EI..NA TO XERESTE..ME GEIA!!!!! :P:P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kalimeroudia!sta idiwtika maieutiria(epeidi gennisa to 1o)mono ta dika sas pragmata kai rouxalakia gia na to vgalete apo to maieutirio.ektos ki an zitisete na to exete sto dwmatio sas..pou ekei den kserw ti paizei!alla sta idiwtika sas dinoune kai servietes kai krema kai to mwro to allazoune kai den xreiazeste panes..kai mias xrisis eswrouxa!

iliodwra mou na ta ekatostisete...me to kalo kai i mpempoula sas!!

elenaki mou megia ta pragmatakia sas..me to kalo na ta xarei o mpemparos!

giwrgo exw trelathei me to dwmatiaki!einai teleio...apla teleio..kai vasika to kuriotero einai oti einai ftiagmeno me tosi agapi!mpravo sas!me to kalo o xrusovalantis!!

antria ki egw rouxalakia pira apo tis ksaderfes mou gia to 1o..mia xara!ta forane allwste gia toso ligo afou megalwnoune me apisteutous ruthmous!me to kalo i vintwria!

soulitsa megia to karotsaki sas!kalovolto!!xexe!!!

swetty mou min agxwnesai me tin kampuli...kantin me to kalo kai ola kala tha pane!emeis edw eimaste..

den thumamai..ta ksexasa ta upoloipa!

filia se oles!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα!! γυρισα και εγω απο το γιατρο μου, ολα καλα μου ειπε με την καμπυλη και οταν του ειπα πως πλακωσα την πορτοκαλοπιτα μου ειπε καλα εκανα αλλα να προσεχουμε τα κιλα.

Εχω τωρα το ντοπλερ 1 Μαρτιου.

Γιωργο πολυ ωραια τα πραγματα, εχω το θεμα μου θα ειναι πιο πολυ Toy's story. Αρεσει και στον γιο μου.

Ανδρια εχεις δικαιο, οι περισσοτεροι φερνουν ρουχα, σεντονακια και πετσετες.Γι' αυτο με μετρο αυτα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα!! Γιώργο πολύ όμορφο το δωματιάκι σας κ τα πραγματάκια!!Μεγιά!!Να έρθει κ ο μπεμπάκος να τα χαρεί!!! :D:D Joanaki μου τί κάνεις;;Ο Χαρούλης;; GeoV τί όμορφη κοιλίτσα που έχεις!!Φτού φτού! georgi που είσαι σήμερα;; Αndria μου καλή αποτρίχωση κ με το μαλακό!Μόνο που το σκέφτομαι πονάωωω.. Συμπεθερούλα εμφανίσου!!! jule μην ανησυχείς,πιθανόν άλλαξε θέση,μου έχει συμβεί 2 μέρες να μην τον ακούσω καθόλου κ τις επόμενες να με ταράζει στα κλωτσίδια όπως σήμερα που είναι ακριβώς κάτω απο το στήθος μου. Μιάς κ είπα στήθος..έχω μια απορία.. Εσείς έχετε απο τώρα γαλατάκι;;Είναι φυσιολογικό απο τώρα;;Παρατήρησα εδώ κ μια εβδομάδα ειδικά μετά το μπάνιο έχω αρκετό γάλα χρώματος άσπρο κ κολλώδες..μπλιάχ..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...