Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΠΟΥ ΓΕΝΝΑΜΕ ΑΠΡΙΛΙΟ-ΜΑΪΟ 2011!!!!!Νο 3


Recommended Posts

αντριουλα περιμενουμε νεα απο τη βικτωρια σου(σωστα θυμαμαι?)

samarcande σε φανταζομαι στην αιθουσα αναμονης του μαλιγιαννη, ολα θα πανε καλα, και ψιτ δεν εισαι μονη θα πας με τον αρη ;) , το συντροφο!

καταλαβαινω την πικρα σου, και ισως ναι πρεπει να τους δωσουμε χρονο βεβαια υπαρχει κι ενα τραγουδι απο τους tiger lillies, το lobotomy :lol::lol::lol::lol::lol:

παντα θεωρουσα οτι ειναι και αυτο μια λυση...

Απο τα πικροχολα και παντα με χιουμορ σχολια μου εξαιρειται ο μπαμπας της παρεας :)

Η πραγματικη μου γνωμη ειναι οτι δεν το εχουν συνειδητοποιησει ακομα ειδικα εκεινοι στους οποιους ηρθε ευκολα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 941
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Καλημερα κοριτσακια ομορφα!! Τι κανεις Σουλα μου?? Στο σπιτι ειμαι, μολις φαγαμε σουπιτσα αυγολεμονο απο κοκορα του χωριου! Μιαμ Μιαμ! Μαθημα εχουμε το απογευματακι στην Ευτοκια και θα μιλησουμε σημερα για τα σταδια του τοκετου! Να ευχηθω καλη επιτυχια στα κοριτσακια μας Samarcande, Andria! Ολα να ειναι τελεια! Αυτη την ωρα στο Εμβρυο, στον Μαλιγιαννη ειναι και ο αδελφος μου με την νυφη μου, ειναι στην 16η εβδομαδα και θα δουνε και τι μωρακι εχουνε! Samarcande μου θα παρεις τετοια χαρα που θα δεις τον μπεμπη σου που θα φερεις πολυ θετικη αυρα στο σπιτι και ολα θα φτιαξουν! :-* Joanaki μου πως τα πας? Με οσα ειπες συμφωνω! Στην πραξη ειναι λιγο πιο δυσκολο αλλα πρεπει να προσπαθουμε. Πολλα φιλακια σε ολες σας και περιμενουμε νεακια σημερα πολλα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Mπουμπουκίτσες κ μπουμπούκε καλησπέρα!!

SAMARCANDE μου να πάνε ΟΛΑ ΚΑΛΑ κ περιμένουμε νέα λεπτομερώς απο τον άντρακλα Άρη!! Μη σκάς κοριτσάκι μου άν πάς μόνη σου την ίδια χαρά θα πάρεις σίγουρα! Εμένα τις τελευταίες 2 φορές με συνόδεψε η μαμά μου γιατι ο Χάρης δυσκολεύεται να φύγει απο τη δουλειά για να μη χαλάει μέρες απο την άδεια του κ να τις πάρει μαζεμένες όταν γεννήσουμε πρώτα ο Θεός.Καθόλου δε με χαλάει όμως γιατί κ που ερχόταν ανάθεμα κ άν καταλάβαινε πάντα τί έβλεπε! :lol::lol:

ΑNDRIA μου λογικά τώρα θα έχεις τελειώσει με την εξέταση κ θα έχεις ένα χαμόγελο μέχρι τα αυτιά απο η χαρά!! :D:D Άντε μπές γρήγορα να μας πείς για την τσούπρα σου!!!

Συμπεθερούλα μου καλά είσαι;;Βλέπω "ανάβεις" ε;;Μια απο τα ίδια,οι ορμόνες φταίνει.Τελικά πότε θα πάς για την καμπύλη;;Ελπίζω να μη τραβήξεις τα ίδια!Όσο αφορά την πεθερά..για ένα πράγμα να είσαι σίγουρη,με την κορούλα σου θα έχουμε τις καλύτερες σχεσεις!! :lol::lol:

georgi μου επιτέλους ηρέμησε ο Αλεξανδράκος κ εσύ μαζί!Μακάρι να κοιμηθεί κ σήμερα ήρεμα! "Πακέτο" το θέμα μπάνιο.Όταν λές θα το βάζεις πάνω στο κρεβάτι πώς δηλαδή;Δε θα πετάγεται το νερό απ'έξω;Παίρνεις λεκανάκη κ το ξεβγάζεις; Σκεφτόμουν να βάζω το μπανάκι με τη βάση μέσα στη καμπίνα άν για να μη σκύβω κ να μπορώ να το ξεπλένω πιο άνετα.Το έχεις δοκιμάσει με αυτόν τον τρόπο άν βολεύει;

Joanaki μου γλυκό που είσαι;;;Οι άντρες σου τί κάνουν;; Πόσο δίκιο έχεις στο παραπάνω μήνυμα..

Γιώργη η δουλειά κοντεύει να τελειώσει μπας κ σε διαβάζουμε περισσότερο;;Δε μας είπες για το δωμάτιο!

Ειρήνη όντως εξαφανίστηκες πάλι..τί έγινε με την άδεια;θα την πάρεις τελικα;\

Αfrodite άντε λίγος καιρός έμεινε για να μάθεις το φύλλο!!Δε ξέρω γιατί αλλα πιστεύω πως θα έχει κοριτσάκι.

Ηλιοδώρα τί κάνεις;;

Jule μου ολόκληρος μπέμπαρος έγινε ο γιόκας σου!!Φτού φτού!! Με το θέμα του θυροειδή τί γίνεται;

sweety σε καταλαβαίνω κ φαντάζομαι πόσο δύσκολα πέρασες,σημασία έχεις όπως λές να έχουμε κοντά μας ανθρώπους που μας αγαπάνε κ μας στηρίζουν! ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

afro μου μη το σκεφτεσε καθολου. εγω εχω ξαναγεννησει και το ιδιο κανω και τωρα προσπαθω να το αποβαλλω. Και εγω φοβαμαι, ενω ξερω οτι δεν ειναι τιποτα απλα λιδοι πονοι παραπανω!!!!!!!

Η πεθερα μου το μονο που μου λεει ,οταν εχω τσαντιστει με τον γιο της, κανε πισω γιατι αλλιως δυσκολα κρατας το γαμο σου, οχι εγωισμους. Αυτο εκανε και αυτη και ακομη εχει μια αγαπημενη οικογενεια. Τις περισσοτερες Κυριακες ειτε με τον ανδρα μου ειτε μονη μου πηγαινω για φαγητο.

Ο ανδρας μου μου ειπε σημερα να μην αγχωνομαι για τα πραγματα του μπεμπη , γιατι μεχρι να βγω απο το μαιευτηριο θα εχει φροντησει ο ιδιος να τα παρει. Η απαντηση μου Νομιζεις οτι εγω δεν θα τα πλυνω και δεν θα διαλεξω.

Πρεπει να τους δωσουμε χρονο να καταλαβουν τι ειναι ενα παιδι. Εγω οταν γεννησα τον Αλεξανδρο, εψαχνα την κοιλια μου και ελεγα συνεχεια στην αδελφη μου αυτος ειναι δικος μου; Για καποιους μηνες μου φαινοταν πολυ περιεργο οτι ειχα παιδι, και ας το ειχα 9 μηνες στην κοιλια μου!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τέλεια!!θα το κάνεις πολύ όμορφο γιατί έχει πολύ αγάπη! Κ έμένα ο Χαρούλης μου έβαψε το δωμάιο του μπεμπάκου μας την Κυριακή αλλα δεν τελείωσε ακόμα κ δε με αφήνει να το δώ,έχει κλειδώσει τη πόρτα κ θα μου κάνει την έκπληξη όταν τελειώσει.

Σούλα μου αυτό που είπες για τον άντρα σου κ τον γάμο,μου θύμισε τη δικιά μας μέρα γάμου..Ήμουν ακριβώς στην ίδια θέση με τον άντρα σου,του είχα πεί μια ώρα πρίν οτι δε θέλω να παντρευτούμε!Οχι γιατί δεν ήθελα τον Χαρούλη μου αλλα απο "φόβο" λές κ θα άλλαζε τπτ,εφόσον ήδη μέναμε μαζί κ ήμασταν σαν παντρεμένοι.Ακόμα μου το "κοπανάει". Φυσικά τώρα πιά ανυπομονώ για τον θρησκευτικό του χρόνου.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

elenaki mou ola kala!!!perimenw pws kai pws na ksanampei i mwroudila mes to spiti mou!!!xexe!

duskolos kairos gia prigkipes pou leei kai to tragoudi..alla prepei na koitame mprosta kai na rixnoume oloi ligo nero sto krasi mas!!!

i mesi mou me exei trelanei..kati oi douleies kati oi agkalitses tou giou mou...alla proxwrame akathektoi..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

georgi μου εχεις δικιο θα προσπαθησω να το αποβαλλω...

σημερα θα κανω ευχελαιο σπιτι γιατι το πα οτι αν τελικα πηγαιναν ολα καλα με τον υπερηχο θα εκανα...

θα ερθουν και τα πεθερικα και μετα θα προτεινω αμα θελουν να παμε ολοι μαζι εξω, δε θα προλαβω να μαγειρεψω εχω κουζινα σαλονι μαζι και δε θελω στο ευχελαιο να μυριζει φαγητιλα...

ημουν πολυ ψυχραιμη για τον τοκετο μεχρι που συναντησα μια κοπελα στο δρομο, φιλη ειχε καιρο να με δει, ξερεις μου αρχισε τα πολυ μικρη δεν εισαι κλπ, σε ειχα για επαναστατρια κτλ, της ειπα : τι σχεση εχει η επανασταση με τη μητροτητα? και μετα μου λεει ποσο μηνων εισαι της λεω μπηκα στον εκτο, και μου λεει ποπο σε τρεις μηνες γεννας ε? και τοτε το συνειδητοποιησα οτι δεν αργουμε παρα πολυ πια...

:lol::lol::lol:

Ομως ανυπομονω κιολας , θελω να την πιασω τη μπουμπουκα μου...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Koritsia kalispera! Me mperdepsate me tin apotrixwsi, isws telika na tin egataleipsw tin idea..den exw valei pote xirafi kai auto einai pou me peirazei perissotero kai synithws ekana meriki moni mou me tenies kai den katalavaina tipota...twra den vlepw tipota ekei katw.. Elenako exw mpaniera alla epeidi hdh exw provlima me ti mesi mou se shmeio pou kapoia vradia otan exw kourastei kata ti diarkeia tis meras klew apo ton pono, mou eipan oti den paleuetai na skuveis sto mpanaki sto upsos tis mpanieras, eidika meta ton toketo. Den to perimena na upoferw toso alla den exw prosexei kai polu me vari, vivlia, valitses kai metakomiseis kai mallon to plhrwnw twra. Kai na peis oti exw parei kila? Apo tin arxi tis egumosinis 8.5 kai eimai ston 8o. Euxomai ta kalutera apotelesmata stis manoules pou kanoun simera B epipedou..katalavainw tin agwnia tous, tin eixa ki egw..ola super tha einai na eiste sigoures. Filia se oles!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Koritsakia mou eimai stin mama mou alla epeidi 3erw pws 8a perimenete nea mou pira to pc tou aderfou mou gia na sas enimerwsw :))..Ola einai mia xara mou eipe o giatros, me e3etase k kolpika k eide k to traxilo mou,o plakountas mou einai empros8ios (8imi8ika k rwtisa)..I mpempoula mas einai 493gr k itan poli isixi mono epeze me to xeraki tis k etsi o giatros mou xtipage tin koilia gia na anoi3ei to ena tis xeraki na tis metrisei ta daxtilakia tis k ton koroideve to anoige k amesws to ekleine k to ekane gro8ia, mou ir8e na tou pw pws apo twra tous andres tou pezei sta daxtila tis =)) =))..

Maritina mou egw ta kanw giati me to keri-meli niw8w pws ka8arizoune oi trixes pio kala, etixe k tis ekana me 3irafaki k otan megalwnan me epiane fagoura..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μπραβο αντρια ολα μια χαρα να τη χαιρεσαι τη μπουμπου που εκανε και τσαχπινιες :D:D:D:D:D !

ο προσθιος πλακουντας σε κανει να αργεις λιγο να τη νιωσεις για πρωτη φορα γιατι απορροφα τους κραδασμους σα μαξιλαρι.... :):):):)

εγω μολις πλακωθηκα με την ελεγκτικη μανουλα μου, πρεπει να ακουστηκα αρκετα απο τις φωνες...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κοριτσάκια & αγόρι!

Από ότι διαβάζω στα γρήγορα είστε όλες μια χαρά και τα μωράκια σας το ίδιο! πάντα τέτοια και με το καλό :D:D

Λοιπόν κάπου διάβασα για αποτρίχωση (αγόρι κλείσε τα αυτιά σου :D:D ).Εγώ έκανα και συνεχίζω να κάνω με κερί (ταινίες) αλλά όχι χαλάουα γιατί δεν την αντέχω ούτε τώρα ούτε πριν...Κάνω αποτρίχωση κανονικά στα ποδια και στο μπικίνι (brazilian) απλώς τώρα που έχει μεγαλώσει κάπως ( :?::?::?: ) η κοιλίτσα μου και δεν βλέπω, έρχεται μια κοπέλα σπίτι και αναλαμβάνει :D:D:D θα με ετοιμάσει και για το μαιευτήριο όταν έρθει η στιγμή (αν προλάβουμε φυσικά!!)

όλοι οι γιατροί που έχω ρωτήσει λένε ότι δεν υπάρχει πρόβλημα εκτός αν μια κοπέλα έχει συσπάσεις (το τελευταίο με τις συσπάσεις δεν το έχω ακούσει από γιατρό αλλά εδώ μέσα στο μάμμυ)...

Αυτό που προσέχω εγώ πολύ είναι τυχόν τραβήγματα και επιμένω το κερί που μπαίνει (με το ...ζεστό εξαρτηματάκι....) να είναι πάντα καινούριο για να αποφύγω τυχόν μολύνσεις...βέβαια κάνω χρόνια αποτρίχωση και brazilian και δεν έχω πάθει ποτέ κάτι τέτοιο αλλά απλώς θέλω να προσέχω λίγο παραπάνω τώρα ...έτσι επιμένω πολύ σε αυτό...

αυτά με τις...τρίχες :D:D:D

φιλάκιααααα και καλή συνέχεια!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ANDRIA ΜΟΥ ΜΠΡΑΒΟ!!!Ναζιάρα η κοράκλα σου!! :D Άχ εμείς οι γυναίκες απο την κοιλιά το παίζουμε δύσκολες! :lol:

ΑFRODITH μου καλή επιτυχία κ σε σένα!! θα έχει τόση κίνηση αύριο που θα σου πάει ο κούκος αηδόνι το ταξί.Κάποιος να σε πάει για να γλιτώσεις την ταλαιπωρεία;

Άφρο μου ήρεμα με τις φωνές,μη ταράζεσαι βρε κούκλα μου!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

χαχαχαχαχαχα αχ βρε ελενακι κ εγω του το χτυπαω ακου να μην θελει να παντρευτει εγκυο γυναικα :lol::lol::lol:βεβαια δεν το ξεραμε ακομη...αλλα του λεω επρεπε να δεχτω τοτε να μην γινει ο πολιτικος κ να περιμενω τον θρησκευτικο να δω τι θα εκανες οταν σου ελεγα οτι θα γινεις πατερας!!! :lol::lol::lol: κακα τα ψεμματα κ εγω φοβομουν παρα πολυ τον γαμο αν κ απο μικρο κοριτσακι ηθελα να παντρευτω κ να κανω οικογενεια,μεναμε ηδη εναν χρονο μαζι αλλα με ελουζε κρυος ιδρωτας στην σκεψη γαμος=μια ζωη μαζι!!!περασαμε δυσκολο διαστημα τοτε ολο μαλωναμε απο το ανχος μας :lol::lol::lol:

αφρο κ εγω φοβαμαι παρα πολυ τον τοκετο τα εχω κανει επανω μου :lol::lol::lol: προσπαθω να συγκεντρωθω να σκεφτω ομορφα πραγματα να σκεφτω την μπεμπουλα μου κ τι ομορφα θα περναμε αλλα ο φοβος δεν φευγει....δεν ξερω τι να κανω πανικοβαλομαι...αλλα πρεπει να βγει να τα χωνεψουμε δεν γινετε :lol::lol::lol:

αντρια μεγαλωσε η ναζιαρα κουκλιτσα σου!!!3d υπερυχο σου εκανε???ειδες καθολου φατσουλα???

εγω μονο ξυραφι χρησημοποιω ποναει πολυ το κερι εδω το μουστακι κανω με ταινια κ μου κοβεται η ανασα φανταζομε εκει κατω θα μεινω στον τοπο :lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γύρισα κι εγώ! Ο Άρης είναι μια χαρά, υγιέστατος, 460 γραμμάρια, εξαιρετικά καλόβολος στον υπέρηχο, δε μας δυσκόλεψε καθόλου και ρίχνει συνεχώς μπουνιές! Είμαι πολύ χαρούμενη και θέλω να ξεχυθώ για ψώνια! Ο τράχηλός μου είναι επίσης τέλειος! Κι ο Μαλιγιάννης όπως πάντα συμπαθής και πρόθυμος.

Άντρια μπράβο, τσαχπίνα η Βικτωρία σου!!

Σας φιλώ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Άφρο πες της φίλης σου πως ίσα ίσα η επανάσταση χρειάζεται νέο δυναμικό! Η ιδέα της λοβοτομής κάποιες στιγμές μου φαίνεται ιδανική! ;) Ο Άρης στέλνει πολλά αγωνιστικά φιλιά στη μπουμπούκα σου! Άντε ψυχραιμία, κι οι μαμάδες δεν παίζονται αλλά δεν αλλάζουν!

Πότε θα βγάλουμε άκρη με τον άντρα μου δε ξέρω, απ' ότι φαίνεται δε θα είναι σήμερα. Έχει μείνει στο σπίτι του (έχουμε ακόμα δύο σπίτια βλέπετε...) από χθες το πρωί, ήρθε περαστικός στην εξέταση (του έστειλα μήνυμα μια ώρα πριν γιατί φοβήθηκα πως αν δεν ερχόταν θα το μετάνιωνε μετά) και ξαναγύρισε στο σπίτι του αφού μου έδωσε συγχαρητήρια! :shock::roll: Εγώ πάλι περιμένω εκείνη τη συγγνώμη... :( :( Απόψε θα πάει σε μια εκδήλωση οπότε δεν περιμένω κάτι. Τι να πω; Βαρέθηκα ν'ασχολούμαι με συμπεριφορές 10χρονου από έναν άντρα με 5πλάσια ηλικία!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...