Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΓΙΑ ΟΣΕΣ ΑΝΥΠΟΜΟΝΟΥΝ


Recommended Posts

ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ!!!ΠΟΛΛΑ ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ!!ΘΑ ΔΕΙΣ ΤΩΡΑ ΠΟΣΟ ΜΑΚΡΙΝΕΣ ΚΑΙ ΧΑΖΕΣ ΘΑ ΣΟΥ ΦΑΙΝΟΝΤΑΙ ΟΛΕΣ ΟΙ ΑΠΟΓΟΗΤΕΥΣΕΙΣ ΠΟΥ ΠΕΡΑΣΕΣ.ΑΠΛΑ.ΕΝΑ ΜΩΡΑΚΙ ΚΑΠΟΙΕΣ ΦΟΡΕΣ ΘΕΛΕΙ ΥΠΟΜΟΝΗ.ΚΑΙ ΑΞΙΖΕΙ ΤΟΝ ΚΟΠΟ!ΣΟΥ ΕΥΧΟΜΑΙ ΝΑ ΕΧΕΙΣ ΜΙΑ ΤΕΛΕΙΑ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ ΚΑΙ ΝΑ ΚΡΑΤΗΣΕΙΣ ΣΤΑ ΧΕΡΑΚΙΑ ΣΟΥ ΕΝΑ ΥΓΙΕΣ ΜΩΡΟΥΛΑΚΙ!ΦΙΛΙΑ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 138
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ!!!ΠΟΛΛΑ ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ!!ΘΑ ΔΕΙΣ ΤΩΡΑ ΠΟΣΟ ΜΑΚΡΙΝΕΣ ΚΑΙ ΧΑΖΕΣ ΘΑ ΣΟΥ ΦΑΙΝΟΝΤΑΙ ΟΛΕΣ ΟΙ ΑΠΟΓΟΗΤΕΥΣΕΙΣ ΠΟΥ ΠΕΡΑΣΕΣ.ΑΠΛΑ.ΕΝΑ ΜΩΡΑΚΙ ΚΑΠΟΙΕΣ ΦΟΡΕΣ ΘΕΛΕΙ ΥΠΟΜΟΝΗ.ΚΑΙ ΑΞΙΖΕΙ ΤΟΝ ΚΟΠΟ!ΣΟΥ ΕΥΧΟΜΑΙ ΝΑ ΕΧΕΙΣ ΜΙΑ ΤΕΛΕΙΑ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ ΚΑΙ ΝΑ ΚΡΑΤΗΣΕΙΣ ΣΤΑ ΧΕΡΑΚΙΑ ΣΟΥ ΕΝΑ ΥΓΙΕΣ ΜΩΡΟΥΛΑΚΙ!ΦΙΛΙΑ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χαιρομαι πολυ για σένα κοριτσάκι μου!

Σου εύχομαι να απολαύσεις μια τέλεια εγκυμοσύνη!Το νινι που θα αγκαλιάσεις να σαι σίγουρη πως θα σε κάνει να ξεχάσεις όσο αγχος και όση στενοχώρια είχες μεχρι τώρα!

Να σαι καλά!!!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χαιρομαι πολυ για σένα κοριτσάκι μου!

Σου εύχομαι να απολαύσεις μια τέλεια εγκυμοσύνη!Το νινι που θα αγκαλιάσεις να σαι σίγουρη πως θα σε κάνει να ξεχάσεις όσο αγχος και όση στενοχώρια είχες μεχρι τώρα!

Να σαι καλά!!!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ!!!!!!!!!!!

ΜΠΡΑΒΟ ΒΡΕ ΙΦΙΓΕΝΕΙΑ ΧΑΡΗΚΑ ΠΟΛΥ!!!!!!!!

ΝΑ ΕΧΕΙΣ ΤΗΝ ΠΙΟ ΤΕΛΕΙΑ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ ΚΑΙ ΟΛΑ ΝΑ ΠΑΝΕ ΤΕΛΕΙΑ!!!!!

ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΠΑΝΤΑ ΗΡΕΜΗ(ΟΣΟ ΓΙΝΕΤΑΙ ΓΙΑΤΙ ΟΙ ΟΡΜΟΝΕΣ ΩΡΕΣ ΩΡΕΣ ΜΑΣ ΤΡΕΛΑΙΝΟΥΝ!!!!)

ΝΑ ΚΛΕΙΝΕΙ ΤΑ ΜΑΤΙΑ ΣΟΥ ΚΑΙ ΝΑ ΣΚΕΦΤΕΣΑΙ ΠΩΣ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΝΙΝΙ ΣΟΥ! ΑΥΤΟ ΘΑ ΣΕ ΚΑΝΕΙ ΝΑ ΗΡΕΜΕΙΣ ΟΠΟΤΕ ΣΕ ΤΣΑΝΤΙΖΟΥΝ ΑΛΛΟΙ!:) :)

ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ!!!!!!!!

:cheer: :cheer: :cheer: :cheer: :cheer: :cheer: :cheer: :cheer: :cheer: :cheer: :cheer: :cheer:

:kiss: :kiss: :kiss: :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ!!!!!!!!!!!

ΜΠΡΑΒΟ ΒΡΕ ΙΦΙΓΕΝΕΙΑ ΧΑΡΗΚΑ ΠΟΛΥ!!!!!!!!

ΝΑ ΕΧΕΙΣ ΤΗΝ ΠΙΟ ΤΕΛΕΙΑ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ ΚΑΙ ΟΛΑ ΝΑ ΠΑΝΕ ΤΕΛΕΙΑ!!!!!

ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΠΑΝΤΑ ΗΡΕΜΗ(ΟΣΟ ΓΙΝΕΤΑΙ ΓΙΑΤΙ ΟΙ ΟΡΜΟΝΕΣ ΩΡΕΣ ΩΡΕΣ ΜΑΣ ΤΡΕΛΑΙΝΟΥΝ!!!!)

ΝΑ ΚΛΕΙΝΕΙ ΤΑ ΜΑΤΙΑ ΣΟΥ ΚΑΙ ΝΑ ΣΚΕΦΤΕΣΑΙ ΠΩΣ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΝΙΝΙ ΣΟΥ! ΑΥΤΟ ΘΑ ΣΕ ΚΑΝΕΙ ΝΑ ΗΡΕΜΕΙΣ ΟΠΟΤΕ ΣΕ ΤΣΑΝΤΙΖΟΥΝ ΑΛΛΟΙ!:) :)

ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ!!!!!!!!

:cheer: :cheer: :cheer: :cheer: :cheer: :cheer: :cheer: :cheer: :cheer: :cheer: :cheer: :cheer:

:kiss: :kiss: :kiss: :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αχ μπραβο κοπελα μου. Απο τη συγκινηση δακρυσα. Χαιρομαι τοσο πολυ για σενα. Να εχεις μια καλη και πανω απ ολα ηρεμη εγκυμοσυνη. Και μακρυα απο ανθρωπους που σε στεναχωρουν. Φιλακια πολλα. Εχεις τις καλυτερες μου ευχες!:) :) :) :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αχ μπραβο κοπελα μου. Απο τη συγκινηση δακρυσα. Χαιρομαι τοσο πολυ για σενα. Να εχεις μια καλη και πανω απ ολα ηρεμη εγκυμοσυνη. Και μακρυα απο ανθρωπους που σε στεναχωρουν. Φιλακια πολλα. Εχεις τις καλυτερες μου ευχες!:) :) :) :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα.

Ειμαι νεο μελος στο forum, παρ'όλα αυτα διαβαζω τις συζητησεις σας απο τον Φεβρουαριο, που εχουμε κι εμεις ξεκινησει προσπαθειες για ενα μωρακι. Για να ειμαι ειλικρινης, δεν ειχα το θαρρος να εγγραφω, αλλα σήμερα που ειδα οτι η Ιφιγενεια ειναι εγκυος, χωρις δευτερη σκεψη συνδεθηκα για να της ευχηθω ο Θεος να της στελνει παντα χαρες σαν αυτη.

Εννοειται οτι δεν γνωριζω καμμια κοπελα, παρ'ολα αυτα αντιλαμβανομαι όπως κι εσεις οτι, εμεις οι γυναικες τελικα, οταν εχουμε κοινους στοχους, γινομαστε ενα.

Μεσα απο την καρδια μου ευχομαι λοιπον να πανε ολα καλα για ολες μας

και....αυτο που διαβασα καποια στιγμη οτι το forum ειναι τυχερο!!!, να ισχυει...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα.

Ειμαι νεο μελος στο forum, παρ'όλα αυτα διαβαζω τις συζητησεις σας απο τον Φεβρουαριο, που εχουμε κι εμεις ξεκινησει προσπαθειες για ενα μωρακι. Για να ειμαι ειλικρινης, δεν ειχα το θαρρος να εγγραφω, αλλα σήμερα που ειδα οτι η Ιφιγενεια ειναι εγκυος, χωρις δευτερη σκεψη συνδεθηκα για να της ευχηθω ο Θεος να της στελνει παντα χαρες σαν αυτη.

Εννοειται οτι δεν γνωριζω καμμια κοπελα, παρ'ολα αυτα αντιλαμβανομαι όπως κι εσεις οτι, εμεις οι γυναικες τελικα, οταν εχουμε κοινους στοχους, γινομαστε ενα.

Μεσα απο την καρδια μου ευχομαι λοιπον να πανε ολα καλα για ολες μας

και....αυτο που διαβασα καποια στιγμη οτι το forum ειναι τυχερο!!!, να ισχυει...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ιφιγένεια μου έχω συγκινηθεί, έχω ενθουσιαστεί, έχω χαρεί....

Μπράβο μπράβο μπράβο!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Σου εύχομαι να έχεις μια πάρα πολύ όμορφη εγκυμοσύνη και να πάνε όλα τέλεια...... τα καλύτερα σου εύχομαι....

Συγχαρητήρια, μας έδωσες και σε εμάς μεγάλη χαρά..... και αισιοδοξία!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ιφιγένεια μου έχω συγκινηθεί, έχω ενθουσιαστεί, έχω χαρεί....

Μπράβο μπράβο μπράβο!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Σου εύχομαι να έχεις μια πάρα πολύ όμορφη εγκυμοσύνη και να πάνε όλα τέλεια...... τα καλύτερα σου εύχομαι....

Συγχαρητήρια, μας έδωσες και σε εμάς μεγάλη χαρά..... και αισιοδοξία!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΑΧ ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ...............ΠΟΛΥ ΠΟΛΥ.......ΞΕΡΩ ΟΤΙ ΟΛΕΣ ΧΑΙΡΕΣΤΕ ΜΑΖΙ ΜΟΥ ΓΙ ΑΥΤΟ ΣΑΣ ΝΙΩΘΩ ΣΑΝ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ ΜΟΥ...Η ΚΑΘΕ ΜΙΑ ΜΟΥ ΕΧΕΙ ΦΕΡΕΙ ΜΙΑ ΙΔΙΑΤΕΡΗ ΣΥΓΚΙΝΗΣΗ ΚΑΙ ΔΕΝ ΤΟ ΞΕΧΝΩ.ΠΑΝΤΩΣ ΠΡΟΣΕΞΑ ΟΤΙ Η ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ ΜΟΥ ΕΦΕΡΕ ΠΟΛΥ ΥΓΡΑΣΙΑ ΣΕ ΚΑΝΑ 4ΑΤΟΜΑ ΔΙΚΑ ΜΟΥ ΠΟΥ ΤΟ ΕΙΠΑ ΚΛΑΙΓΑΝΕ ΟΠΩΣ ΚΑΙ ΕΔΩ ΠΟΛΛΕΣ ΚΟΠΕΛΕΣ.ΘΕΛΩ ΝΑ ΠΩ ΤΟ ΟΤΙ ΕΜΕΙΝΑ ΕΓΚΥΟΣ ΔΕΝ ΞΕΧΝΩ ΤΟ ΤΙ ΠΕΡΑΣΑ ΤΟΥΣ ΠΡΟΗΓΟΥΜΕΝΟΥΣ ΜΗΝΕΣ ΠΟΥ ΔΕΝ ΗΤΑΝ ΛΙΓΟΙ ΚΑΙ ΞΑΝΑΕΥΧΟΜΑΙ ΣΕ ΟΛΕΣ ΤΙΣ ΚΟΠΕΛΕΣ ΠΟΥ ΠΡΟΣΠΑΘΟΥΝ ΓΡΗΓΟΡΑ ΝΑ ΜΑΣ ΠΟΥΝ ΤΑ ΕΥΧΑΡΙΣΤΑ ΓΙΑ ΝΑ ΚΛΑΙΩ ΚΑΙ ΕΓΩ ΜΑΖΙ ΣΑΣ...

ΝΙΚΟΛ ΜΟΥ ΝΑΙ ΕΙΧΕΣ ΕΜΠΝΕΥΣΗ ΚΑΙ ΤΟ ΣΚΕΦΤΟΜΟΥΝΑ ΣΥΧΝΑ.ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΗΝ ΠΡΟΛΑΚΤΙΝΗ ΗΜΟΥΝΑ ΕΓΚΥΑ ΚΑΙ ΔΕΝ ΤΟ ΗΞΕΡΑ ΓΙ ΑΥΤΟ ΚΑΙ ΕΙΧΕ ΑΝΕΒΕΙ ΛΙΓΟ ΠΑΝΩ ΑΠΟ ΤΟ ΟΡΙΟ.ΤΗΝ ΤΡΙΤΗ ΑΠΟΓΕΥΜΑ ΕΚΛΕΙΣΑ ΡΑΝΤΕΒΟΥ ΜΕ ΤΟ ΓΙΑΤΡΟ ΘΑ ΣΑΣ ΠΩ ΝΕΩΤΕΡΑ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΑΧ ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ...............ΠΟΛΥ ΠΟΛΥ.......ΞΕΡΩ ΟΤΙ ΟΛΕΣ ΧΑΙΡΕΣΤΕ ΜΑΖΙ ΜΟΥ ΓΙ ΑΥΤΟ ΣΑΣ ΝΙΩΘΩ ΣΑΝ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ ΜΟΥ...Η ΚΑΘΕ ΜΙΑ ΜΟΥ ΕΧΕΙ ΦΕΡΕΙ ΜΙΑ ΙΔΙΑΤΕΡΗ ΣΥΓΚΙΝΗΣΗ ΚΑΙ ΔΕΝ ΤΟ ΞΕΧΝΩ.ΠΑΝΤΩΣ ΠΡΟΣΕΞΑ ΟΤΙ Η ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ ΜΟΥ ΕΦΕΡΕ ΠΟΛΥ ΥΓΡΑΣΙΑ ΣΕ ΚΑΝΑ 4ΑΤΟΜΑ ΔΙΚΑ ΜΟΥ ΠΟΥ ΤΟ ΕΙΠΑ ΚΛΑΙΓΑΝΕ ΟΠΩΣ ΚΑΙ ΕΔΩ ΠΟΛΛΕΣ ΚΟΠΕΛΕΣ.ΘΕΛΩ ΝΑ ΠΩ ΤΟ ΟΤΙ ΕΜΕΙΝΑ ΕΓΚΥΟΣ ΔΕΝ ΞΕΧΝΩ ΤΟ ΤΙ ΠΕΡΑΣΑ ΤΟΥΣ ΠΡΟΗΓΟΥΜΕΝΟΥΣ ΜΗΝΕΣ ΠΟΥ ΔΕΝ ΗΤΑΝ ΛΙΓΟΙ ΚΑΙ ΞΑΝΑΕΥΧΟΜΑΙ ΣΕ ΟΛΕΣ ΤΙΣ ΚΟΠΕΛΕΣ ΠΟΥ ΠΡΟΣΠΑΘΟΥΝ ΓΡΗΓΟΡΑ ΝΑ ΜΑΣ ΠΟΥΝ ΤΑ ΕΥΧΑΡΙΣΤΑ ΓΙΑ ΝΑ ΚΛΑΙΩ ΚΑΙ ΕΓΩ ΜΑΖΙ ΣΑΣ...

ΝΙΚΟΛ ΜΟΥ ΝΑΙ ΕΙΧΕΣ ΕΜΠΝΕΥΣΗ ΚΑΙ ΤΟ ΣΚΕΦΤΟΜΟΥΝΑ ΣΥΧΝΑ.ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΗΝ ΠΡΟΛΑΚΤΙΝΗ ΗΜΟΥΝΑ ΕΓΚΥΑ ΚΑΙ ΔΕΝ ΤΟ ΗΞΕΡΑ ΓΙ ΑΥΤΟ ΚΑΙ ΕΙΧΕ ΑΝΕΒΕΙ ΛΙΓΟ ΠΑΝΩ ΑΠΟ ΤΟ ΟΡΙΟ.ΤΗΝ ΤΡΙΤΗ ΑΠΟΓΕΥΜΑ ΕΚΛΕΙΣΑ ΡΑΝΤΕΒΟΥ ΜΕ ΤΟ ΓΙΑΤΡΟ ΘΑ ΣΑΣ ΠΩ ΝΕΩΤΕΡΑ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μπράβο Ιφιγένεια, πολύ χαίρομαι, τα συγχαρητήριά μου εύχομαι η εγκυμοσύνη σου να είναι πολύ καλή, εύκολη χωρίς κανένα εμπόδιο και να την απολαύσεις όσο μπορείς!:) είναι μια από τις ωραιότερες στιγμές στη ζωή μας. Για μένα η ωραιότερη είναι η γέννα :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μπράβο Ιφιγένεια, πολύ χαίρομαι, τα συγχαρητήριά μου εύχομαι η εγκυμοσύνη σου να είναι πολύ καλή, εύκολη χωρίς κανένα εμπόδιο και να την απολαύσεις όσο μπορείς!:) είναι μια από τις ωραιότερες στιγμές στη ζωή μας. Για μένα η ωραιότερη είναι η γέννα :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ιφιγένεια πολλά πολλά συγχαρητήρια!!!!

Σου εύχομαι να έχεις μια υπέροχη εγκυμοσύνη γεμάτη αγάπη και ευλογίες!!! Και με το καλό να φέρεις στον κόσμο ένα υπέροχο μωράκι γεμάτο υγεία!!!

Ο πιο όμορφος ήχος που έχω ακούσει ποτέ είναι ο ήχος της καρδιάς του μωρού μου στον πρώτο υπέρηχο!!!

Πήγαινε στο γιατρό σου με το καλό και θα με καταλάβεις!!!

Πολλά φιλιά!

Γιώτα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ιφιγένεια πολλά πολλά συγχαρητήρια!!!!

Σου εύχομαι να έχεις μια υπέροχη εγκυμοσύνη γεμάτη αγάπη και ευλογίες!!! Και με το καλό να φέρεις στον κόσμο ένα υπέροχο μωράκι γεμάτο υγεία!!!

Ο πιο όμορφος ήχος που έχω ακούσει ποτέ είναι ο ήχος της καρδιάς του μωρού μου στον πρώτο υπέρηχο!!!

Πήγαινε στο γιατρό σου με το καλό και θα με καταλάβεις!!!

Πολλά φιλιά!

Γιώτα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Mπραβο κοριτσακι μου !!Τελεια νεα !!Σου ευχομαι να εχεις μια καλη εγκυμοσυνη !!!

Συγχαρητηρια ,συγχαρητηρια ,συγχαρητηρια!!!!Πολλα φιλακια!!

glitterfy052708328D37.gif

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Αυτό πιστεύω κι εγώ, παντού καλά είναι, έχω ακούσει πολύ καλές εμπειρίες και για τα δύο, απλώς να βρει η κάθε γυναίκα έναν γιατρό που να εμπιστεύεται και να νιώθει άνετα, για μένα αυτό μετράει!
    • Μετά από αυτό που περάσαμε κι εγώ θα το κάνω της γρίπης για να πάρει αντισώματα και το μωράκι! Θα προσπαθήσω να πείσω και τον σύζυγο γτ έχει φοβία με τις ενέσεις..
    • Κορίτσια πήγα γιατρο! Ολα σουπερ 215γρ το λακτακι μας, ολα τα βρηκε φυσιολογικά! Τη γλυτώσαμε τη ζαβομαρα 😝 35,5 τραχηλος και μου ειπε πολυ καλος, ψηλος.  Αρχες ιουνιου εξετασεις και 12/06 Β επιπέδου. Συνεχιζω με τις  πολυβιταμινες  που παίρνω κ το χάπι του θυρεοειδή. Μας το έβγαλε κ φωτο ίδιο ο πατέρας του είναι. Από τώρα φαίνεται 
    • Σ ευχαριστώ πολύ.Εχω μέρες ακόμα μπροστά μου πρέπει να βρω τρόπο να ηρεμήσω όσο γίνεται αυτό δηλαδή.Ναι τα συναισθήματα είναι πολλά.Δεν ξέρω αν είμαι έτοιμη να δεχθώ μια αποτυχία.Ευχομαι απλά σε πρώτο βήμα να υπάρξει η εμφύτευση.
    • Αχ.... Όσες φορές κι αν διαβάσω αναρτήσεις από κοπέλες σε αναμονή από έμβρυομεταφορά μου έρχονται όλα εκείνα τα συναισθήματα, φόβος, αγωνία, προσμονή, άγχος, ελπίδα.... Από τη μια να παίρνεις κουράγιο κι από την άλλη να γεμίζει αρνητικές σκέψεις το μυαλό...   Υπομονή κορίτσι μου! Λίγη υπομονή ακόμα.... Δεν είσαι μόνη σου...  Εύχομαι να έχεις μόνο ευχάριστα νέα σύντομα! 🍀☺️🙏🏼
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...