Μετάβαση σε περιεχόμενο

Το εξπρες του βυζονυχτίου Νο28-γιατί όλα γίνονται!!!


Recommended Posts

4:45 στο μετρό Χαλανδρίου ε...;; Μμμμ είναι πολύ νωρίς κορίτσια! Καλά να περάσετε!

Άννα καλά της είπες! :twisted::twisted:

Και προς Θεού μην το πιέσετε το παιδί, γιατί θα έχετε αντίθετα αποτελέσματα.

Τί να πω και εγώ... ο γιατρός μας είπε οτι μεχρι 19 μηνών είναι το φυσιολογικό όριο που πρέπει να περιμένεις απο ενα μωράκι να περπατήσει. :roll::roll::roll:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Λοιπόν πήγα στο γιατρό χθες με το Γιώργο, είχαμε πάρει και τη μικρή μαζί...Αρχικά είπαμε στη μαία όσο περιμέναμε ότι έχουμε πρόβλημα γιατί μας έκοψαν κάτι επιδόματα που παίρναμε για τη γέννα και δεν μπορούμε να γεννήσουμε στο Ιασώ...Η κοπέλα δε μας είπε τίποτα....Μετά την εξέταση, ο Γιώργος είπε στο γιατρό το ίδιο και είπε ότι έχουμε θέμα και είμαστε δύσκολα και ο γιατρός μας απάντησε ότι το μόνο που μπορεί να κάνει είναι κατ'εξαίρεση να πάμε στο Λητώ να γεννήσουμε που είναι το πιο φθηνό ιδωτικό, 1500 ευρώ το πιο οικονομικό πακέτο..Ούτε λόγος να μειώσει την αμοιβή του... :twisted::twisted::twisted: 1750 ευρώ θέλει αυτός με απόδειξη 700 ευρώ... :roll::roll::roll: Ο Γιώργος του είπε για τον Φαρμακίδη στο Έλενα και είπε πηγαίνετε οπουδήποτε αλλού εκτός από αυτόν... :shock::shock::shock::shock::shock::shock:

Τέλοσπαντων, είπαμε ότι θα το σκεφτούμε και θα δούμε.... :roll::roll::roll: Εγώ άρχισα να το σκέφτομαι, αλλά και πάλι πολλά είναιν ρε κορίτσια....3250 το λιγότερο για τη γέννα συν τα βλαστοκύτταρα και εξτρα χρεώσεις;;;; :roll::roll::roll::roll: Αφήστε που τα ψιλοπήρα..Αντί ρε πούστη μου να ρίξουν λίγο και ίδιοι τις τιμές και τόσα χρόνια πελάτες, δε λένε να μειώσουν την ταρίφα τους;;;;;; :twisted::twisted::twisted::twisted::twisted:

Όταν γύρισα σπίτι, πήρα τηλ την αδερφή της φίλης της μαμάς μου που δουλεύει στο Έλενα, μου είπε επίσης τα χειρότερα για το Φαρμακίδη, ότι δηλαδή είναι των διοικητικών και από ιατρική δεν....και ότι όλες τις ξεγεννάνε οι βοηθοί κλπ κλπ κλπ....Τον απέκλεισα με τη μια...Τη ρώτησα για τον Γιαλελή που μου είχε πει η Βίκυ μας, μου είπε ότι είναι και καλός άνθρωπος και καλός γιατρός..Τη ρώτησα σε ποιο γιατρό θα πήγαινε αν γεννούσε η ίδια και μου είπε για τον Καπελάκη... Εξαιρετικός άνθρωπος, εξαιρετικός γιατρός, ξεγεννάει μόνος του τις γυναίκες του, δεν τις αφήνει σε βοηθούς και είναι από την αρχή μέχρι το τέλος δίπλα σου...Και είναι υπερ του φυσιολογικού και εξαντλεί κάθε περιθώριο πριν βάλει σε καισαρική....Της είπα να μου κανονίσει ραντεβού μαζί του και περιμένω νεότερα.... :D:D:D:D:D Για να δούμε..Θα είναι καλός;;;;; :roll::roll::roll: Ελπίζω ναι....

Κατά τ'αλλα μου είπε να πάρω λουξ δωμάτιο, ότι είναι σούπερ με υπερσύγχρονα κρεβάτια, πλάσμα τηλεοράσεις και σαλόνι και είναι καλύτερα από αυτά των ιδιωτικών....Τη ρώτησα αν κάνουν επισκληρίδιο, μου είπε ναι και με ρώτησε αν θέλω να κάνω...Σαν να της έκανε εντύπωση που θέλω επισκληρίδιο... :?:?:?:?

Κατά τ'άλλα μου είπε ότι έχει φίλες μαίες που ξέρουν απίστευτα πολλά πράγματα για θηλασμό και αν θέλω να μου συστήσει κλπ κλπ κλπ....Ε, αυτά..... :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol: Ελπίζω γρήγορα να βρεθεί λύση γιατί πλησιάζει ο καιρός και αγχώνομαι.... :oops::oops::oops:

Να σας πω για την μικρή μπεμπουλίνα τώρα...Είναι μια χαρά, αναπτύσσεται τέλεια κι έχει φτάσει 800 γραμμάρια.... :D:D:D Μεγαλώνει το μπιζέλι μου... :D:D:D

Μου έγραψε ο γιατρός να κάνω εξετάσεις αίματος, γενική ούρων, ουρίες, κρεατινίνες και φυσικά καμπύλη σακχάρου...Σε δύο χρόνους μόνο...Νηστική και στη 1 ώρα... :?:?:? Νομίζω στην Ιωάννα είχα κάνει πιο πολλές λήψεις... :?:?:?:? Αυτά!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γωγουλα τι να σου πω....εγω θα πηγαινα σε αλλον....μα αν ειναι δυνατον δεν μπορουν να ριξουν λιγο τις τιμες τους;;;δεν ξερουν που ζουν;;;;σε τι εποχη ειμαστε;;;ελεος......

με εβαλαν τελικα σε οροφο...δεν την παλευω.....τα νευρα μου. :(

και δεν εχουν βγει και τα αποτελεσματα απο το κε.ελ.π.νο να δω αν με πειραν να τους ριξω πεντε φασκελα τους ηλιθιους που πηγα και εμπλεξα :twisted:

γωγω για πες κανα καλο παιδοτοπο στο χαλανδρι

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γωγακι μου ελα μωρε το ξερω οτι ειναι καθημερινη...δεν μπορεις ναρθεις πιο μετα?εμεις εκει θα μαστεεεεεεεεεεε...αλλη φορα θα το κανονισουμε καποια κυριακη ε? απλα τρεχω τα σαββατα με το σπιτι ..ακομη κουρτινες δ.εχουμε παει να ψαξουμε ...κουρτινοξυλα..θα τα παμε πισω...αλλα πήραμε και αλλα μας εδωσαν ... :evil::evil: οι βλακες!!! και την κυριακη καθομαι και βλεπω λιγο τον μεγαλο μπεμπη ..μπαμπα :lol::lol: αν και παλι δουλειες βγαινουν...

Αννα μου...πολυ χαρηκα που της τα πες ετσι!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!μπραβο σου!!!!!!

lovie-νατασσουλα θελω και εγω το μυστικο του να σαι τοσο ομορφη και αδυνατη!!!!! ενω μόλις εχεις γεννησει...αχ θυμαμαι η κοιλια επεμενε φουσκωμενη για μηνες...μετα την καισαρικη...τελεια η μωρουδιστικη μυρωδια ε?

Γιωτακιιιιιιι μαλλον τα δυο μας θα μαστε με τον ταλιμπανακο σου!!

ces μου τι κανεις αδειουχα μου?????????

Αφρο ελπίζω να περασει μωλε γρηγορα ο πόνος στα γονατα...

σισσιω χρωσταω ακομη ενα τηλεφωνο του φωτογραφου ε? ελπίζω να μην το θυμηθω μετα το γαμο... :lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τι λες βρε Γωγω..ακου πρηξημο..να μη το ξαναπεις αυτο!!!

αυτα δενειναι πρηξημο...

Ωστε ετσι ο γιατρος...

για μενα απαραδεκτος!!!

Κοιτα το οτι καθε γιατρος εχει την ειδηκοτητα του ναι...ειναι γεγονος..αλλος ειναι καλος στους υπερυχους αλλος στις γεννηκοτερες παθησεις..αλλος στη θεωρια αλλος στην ερευνα..και αλλος στις γεννες.

Να πας να τον δεις αυτον που σου ειπε η θεια...και αναλογα να πραξεις

Εγω σας ειπα πως αμα δεν κατσει για οποιονδηποτε λογο ο φυσιολογικος θα παω στο παπαγεωργιου, εχω ραντευου στις 08/02 οπου θα ανοιξω καρτελα και ο γιατρος μου ειναι και εκει...

και θα παρω εκει η μονοκλινο η δικλινο που ειναι μια χαρα και θα πληροσω οσο για ενα βραδυ στο γεννεσης για ολες τις μερες...

αλλα δεν θελω να το σκεφτομαι πολυ γιατι θα εξαντλησω τις πιθανοτητες να γενησω και οχι να ξανασφαχτω..

Κρατα μας ενημερους για το τι εκανες τελικα

ποσο κοντα σου κλεισαν ραντευου;;;

ναι και εγω θυμαμαι 3 αιμολιψιες ειχα κανει στον Τζεφ..

η Ιωαννα πως ειναι;;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γωγουλι μου καλε μεγαλωσε το μπιζελακι σου!!!!!!!!! 800 γρ...μπραβοοοοοοοοοο στην μπεμπουλα μας...

και οσο για αυτο που ειπες κανεναν δεν πρηζεις...ευχομαι να χεις συντομα νεα απο τον γιατρο που περιμενεις..εγω θα σου λεγα για τον δικο μου που ναι εξαιρετικος και σαν γιατρος και κυριως σαν ανθρωπος αλλα ειναι στο Ιασω... :(:( οποτε για αμοιβη τουλ.του νοσοκομειου την ξερεις...

Χρυσα αντε πλησιαζει ο καιρος που θα δεις το σπορακι...??? και μπορει και το φυλο ε?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ρε κορίτσια γενικά εγώ τον είχα πολύ ψηλά το γιατρό μου...Τον θεωρώ εξαιρετικό γιατρό, γιατί έχει βρει προβλήματα σε μενα και σε φίλες που άλλοι γιατροί ούτε καν...Αλλά ρε πούστη μου, σου λέει ο άλλος έχω πρόβλημα οικονομικό (τα λεφτά τα έχω ρε κορίτσια αλλά γιατί να ξαναδώσω τόσα λαφτά;;;;) και να μη λες είναι χρόνια πελάτες, ας ρίξω την τιμή...Έλεος!!! :evil::evil::evil: Τόσα βγάζουν!! :evil::evil:

Ρε Χρύσα κι εγώ στο Έλενα σε λουξ δωμάτιο είναι 200 ευρώ η μέρα...Και μου καλύπτει και το ταμείο ένα ποσό..Για δίκλινο νομπίζω...Εν πάσει περιπτώσει πάνω από 500 ευρώ δε θα μου πάει με τίποτα το μαιευτήριο....Και άλλα 1000 να μου πάρει ο γιατρός....1500...Ε είναι παραπάνω από τα μισά λεφτά στο Ιασώ και το Λητώ και θα είμαι και μόνη στο δωμάτιο και θα έχω και το μπεμπέ δίπλα....

Αχ ρε Γιώτα, δε θυμάμαι το όνομα του παιδότοπου που πάμε.... :oops::oops::oops: Είναι λίγο πιο πάνω από το μετρό της Δουκίσσης Πλακεντίας...Taz κάτι λέγεται..... :oops::oops::oops::oops::oops:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γωγούλα μπράβο για το νινάκι!

και για τον γιατρο, να τον αλλάξεις ρε! Ετσι πρέπει να κάνουμε όλες, να τους αφηνουμε τους πούστηδες στα κρύα του λουτρού.. Εεεεεεε!!! Ηλιθιοι, Τα σάβανα δεν έχουν τσέπες ρεεεεεεε!!!!

Να πας στον Καπελάκη

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας κοριτσαρες!!

εγω σημερα ειμαι ΧΑΛΙΑ!! στο σχολειο δεν ξερω ποσο πυρετο ειχα, ετρεμα συνεχεια κ ειχα στρογγυλοκατσει πανω στο καλοριφερ.. εχω απιστευτο βηχα, τρελο συναχι, πονοκεφαλο, αναγουλες, πονανε τα ματια μου, η μεση μου η πλατη μου το σωμα μου ολο.. κ μεσα σε ολα εχω κ περιοδο!!! γκρρρρ!! :twisted::twisted::twisted:

συγχωρεστε με αλλα τα διαβασα στα πεταχτα...

αχ νατασα μου τι τελεια φωτο!! τι τρυφερη μανουλα που εισαι!!!

καπου πηρε το ματι μου 500 γρ σε μια βδοιμαδα??????????? ουαου!!! :D:D

αφρο κ εγω τρελαινομαι για σιμς!!! περασμενα μεγαλεια...

να με δει ο αναστασης να παιζω ωρα μπροστα στο λαπτοπ.. παειιι!!

μπουρεκακι αχ... τιποτα δεν τους νοιαζει πλεον,. μα τιποτα απολυτως!

πως εισαι?

ρε τρισευτυχισμενη τι ειναι αυτα που καθονται κ σου λενε???

ελεος!!!!!! ετσι θελουν, να τους διαολοστειλεις!!! δεν πανε καλα!!

κ γιατι να τον βαλουν με το ζορι στη στρατα???

ξερεις τι φταει ε?? το οτι τον θηλαζεις ακομα!!!!! :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

(η στο εχουν πει κ αυτο???)

κ πολυ καλα της ειπες... τι κ αν προσβληθηκε?? αυτη σκεφτεται τις μαλακιες που σου τσαμπουναει???

χρυσα τι κανει ο χριστοφορακος????? πως πανε οι αναγουλες??

θουλαρα που εισαι?? τι εγινε με τη γιατρο χτες? θελουμε νεααααα

καπου πηρε το ματι μου κ τη νατασουλα... καπου τωρα δεν ειχε γενεθλια ο μιχαλης σου???? να τον χαιρεστε κοριτσακι μου! να εισαστε παντα τοσο ευτυχισμενοι κ αγαπημενοι οπως τωρα!!!

καρολινακιιιιιιιιιι τα φιλια μου!!!!

η εκσταση μου η αναστασι που ειναι??? :D

ερη τι λεει η αθηνα?? περνατε καλα?

συμπεθερα να πας να δεις εκεινο το γιατρο που σου ειπε η θεια σου

μην το σκεφτεσαι...

κ εμενα ο δικος μου περσυ τετοιο καιρο περιπου που εκανα την αποξεση μου πηρε 900 ευρω

κ ηταν κ ανεργος ο τολης, του ειπαμε 3 φορες να μας κατεβασει λιγο την τιμη κ ηταν ανενδοτος.. ειπε οτι ξερει οτι ειναι δυσκολες οι εποχες κ σκατουλες μπλε!! τοσα χρονια παω σε αυτον!! αλλα τωρα ετσι κ αλλιως βγαινει στη συνταξη οποτε ειμαι στο ψαξιμο!!

κοριτσια δε θελουν χαρες αυτοι.. ειναι καφροι κ στο φοβο κ το αγχος μας πατανε!! να τον αλλαξεις κ εσυ! πολυ καλα κανετε!!

ποναω ελλεεινα με την περιοδο... απο πριν γεννησω ειχα να πονεσω τοσο πολυ ουααααααααααα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γωγω αυτο ακριβως!!

Και γιατι να μη τα φαω τα λευτα με το παιδι μου..

να τακρατισω ρε ΓΜΤ που λεει ο λογος να παει στον Ντισνειλαντ σε 5 χρονια...καλυτερα να τα χαρω εγω με τα παιδια μου παρα αυτος!!!

Να πας και να τον δεις..δεν χανεις και τιποτα!!!

παιδες κανενα νεο απο τη Βικυ ειχαμε..

εχω το κινητο της στο γραφειο ..θα την παρω μαλλων αυριο απογευμα να δω τι κανει

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γωγούλα να τον αλλάξεις και να πας στο Έλενα! Να βρεις και μια μαία και θα είσαι μια χαρά!! Και αφού σου καλύπτει και το ταμείο σου κάποια χρήματα, εσύ θα πληρώσει μόνο τη διαφορά!

Γιατί να μην τα βάλεις τα χρήματα στην τραπεζα για την μπουμπού σου και να τα δώσεις σ' αυτόν;; Του τα χρωσταγες;; Αι στο σιχτηρ πια!! :twisted::twisted::twisted:

Ζηλεύω που θα πάτε για καφε... :oops::oops::oops:

Φεύγω θα τα πούμε μετά!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ταζμανια λεγεται νομιζω γωγω...ειναι για την ηλικια του ταλιμπαν;;;;καπνιζουν οι γονεις;;;;

λενακι περαστικα βρε...ολα μαζι σου πεσανε και σενα...

εγω καλα ειμαι :roll:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ναι, κορίτσια...Θα πάω σε αυτόν και αν μου φανεί καλός, θα μείνω και θα έχω ένα γιατρό επιτέλους...Για να δούμε... :roll::roll::roll::roll:

Πρέπει να βάλουν μυαλό και οι γαιτροί και οι μαλάκες των μαιευτηρίων για αυτά που χρεώνουν....Ρε κορίτσια ξέρετε τι σκεφτόμουν;;;Οικογένειες που δεν έχουν χρήματα τι κάνουν ;;;;Που τα βρίσκουν;;;; :oops::oops::oops::oops: Πόσο της εκμετάλλευσης είναι;;;; :evil::evil::evil::evil::evil::evil:

Συμπεθερούλα μου τόσο χάλια ρε....Άντε να περάσει γρήγορα....900 ευρώ για την απόξεση;;;Έλεος ρε... :evil::evil::evil::evil:

Έρη πώς πάει η δίαιτα;;;;;; :lol::lol::lol::lol:

Χρύσα έλα να μαζέψουμε τα λεφτά από τις γέννες και να πάμε μαζί ταξιδάκι... :lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ταζμανια λεγεται νομιζω γωγω...ειναι για την ηλικια του ταλιμπαν;;;;καπνιζουν οι γονεις;;;;

λενακι περαστικα βρε...ολα μαζι σου πεσανε και σενα...

εγω καλα ειμαι :roll:

Γιωτάκι ναιιιιιι...Ταζμανια λέγεται...Αυτό ακριβώς....Οι κοπέλες είναι πολύ καλές, ασχολούνται με τα μικρούλια πολύ, τα προσέχουν και έχει και χώρο για καπνιστές έξω....Οπότε να πάτε... ;););) Εγώ στο ένα χιλιόμετρο μένω από εκεί.... :D:D:D:D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κανει ομως για την ηλικια του ταλιμπαν;;;;;γιατι καπου διαβασα οτι ειναι μεχρι 2 ετων...σορυ σε εχω πριξει...α!ποσο ειναι η εισοδος;;;

Γιωτάκι ναιιιιιι...Ταζμανια λέγεται...Αυτό ακριβώς....Οι κοπέλες είναι πολύ καλές, ασχολούνται με τα μικρούλια πολύ, τα προσέχουν και έχει και χώρο για καπνιστές έξω....Οπότε να πάτε... ;) ;) ;) Εγώ στο ένα χιλιόμετρο μένω από εκεί.... :D :D :D :D

:oops::oops::oops:
Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μαιμουδακι μου πω πω όλα μαζι τα χεις...

βρε Λενακι μου...περαστικα σου... :(:( ολα τα ψιλοανεχομαι ...τον παλιοβηχα όμως όχι... :evil: ευτυχως εμενα περασε χθες εκανα δεκατα αλλα σημερα ειμαι καλα...

μαλλον απο πολυ κουραση θα ταν...

Χρυσα μου θα παμε στο ταζμανια....ακους?????για τον ταζουλη σου το λεω :lol::lol: φιλησε μου τον απο την παπενια εννοείται!!!!!!! :D:D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Λενακη περαστηκα ρε...πωπω..και εσυ μουντωμενη!!!!

Γιωτα τι μαρκα θες...Ameda η medela οτι θες θα σου δοσω τις επισιμες αντιπροσωπιες, ειναι πιο οικονομικες

Γωγω μη το γελας..

αφου σκευτομαι πως ΟΚ..για VBAC θα κανει δουλεια και χαλαλη του...για καισαρικη παλη κατι θα κανει και προκειμενου να μην εχω επιπλοκες..παλη χαλαλη του..αλλα οχι και τοσα λευτα...ελεος...δε θα με κοψει και με χρυσα εργαλεια...ουτε θα ξαπλωσουν το μωρο μου σε μεταξωτα σεντονια..

πηγα και σε ιδιωτικο Γεννεσης και μπουρδες..ΟΚ καλο ηταν, χρυσο ηταν, το τετρακλινο μια χαρ αητανβ ανετο με δυο τουαλετες...οι τουαλετες καθαριζοταν δισ ημερισιως..αλλα και τι μ'αυτο...τι καταλαβα ΕΓΩ απο ολη αυτη την ιστορια..τιποτα...οποτε δε με νοιαζει

μακαρη να πανε ολα καλα και να γεννησω...γιατι αλλιως θα καταπιω τον πονο μου θα σιχτιρισω κανα δυο γιατρους..και οτι λευτα μου περισσεψουν που θα τα εδινα θα τα βαλω στο λογαριασμο του παιδιου...

και αμα μεγαλωσουν λιγο θα παω να τα φαω μαζι τους σε οτι γουσταρουν..να χαρω και λιγο τα παιδια μου.

Το καλοκαιρι δεν λοιποηθηκα τα λευτα πηραμε την επιστροφη φορου και την εκανα διακοπες πολυτελειας..το ιδιο θα κανω και του παραχρονου..θα παω καπου το ιδιο καλα και οργανωμενα και δε θα με νιαζει ποσο κανει

Γιατι ο γιατρος θα παει διακοπες με την ευγενικη χωριγια του μαιευτηριου...εγω βλακας ειμαι;;;;

μακαρη σας λεω να γεννισω οπως θελω και χαλαλη τους..αλλα σε οποιαδηποτε αλλη περιπτωση οχι..δεν τα δινω...γινομαι πολυ σκρουτζ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γωγω γεια σου και απο μενα. Εγω στο πρωτο μου παιδι αλλαξω τον γιατρο για τον ιδιο λογω με εσενα. Πηγα στο Ελενα στο Δεσυπρη. Ειναι πολυ καλος και οικονομικος. Το μονο που με πειραζει ειναι πως οταν παω σε απογευματινο ραντεβου πληρωνω 75ε σε αντιθεση με το πρωινο που ειναι 3ε. Το κρατος μας ξεζουμιζει!!!!!

Θελω να μαθω και εγω για τα δωματι του Ελενα, γιατι τωρα δεν θελω σε τρικλινο.

Πολυ ομορφη η κουκλα σου!!! το δευτερο τι ειναι;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κριμα βρε γωγουλα........ξαναρωταω γιατι μαλλον δεν το ειδες...καπου διαβασα οτι ειναι μεχρι 2 χρονων αυτος ο παιδοτοπος ισχυει;;;;

η εισοδος ποσο ειναι;;;; :oops:

σες μου δεν εχω ιδεα πιο θελω...ενα να με ξεζουμιζει καλα :lol: εσυ πιο προτεινεις;;;;για γραψε τηλεφωνα ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...